Matcher Fre 2020-02-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
1 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:00 Liga06:Svart 
-
 Eslövs BK:Röd
A 0 - 2 
2 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:00 Gislöv IF 
-
 Blentarps BK
B 0 - 2 
37 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:15 Veberöds Aif:Vit 
-
 Rydsgård/Skivarp
A 2 - 0 
38 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:15 LB07 
-
 Kiviks AIF/S:t Olofs IF
B 1 - 2 
7 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:30 Veberöds Aif:Svart 
-
 Sjöbo IF
A 3 - 0 
39 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:30 Dösjöbro IF 
-
 Löberöds IF
B 2 - 1 
8 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:45 Skanör / Falsterbo IF 
-
 IFK Simrishamn:Vit
A 0 - 0 
40 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:45 Bsh Österlen:Vit 
-
 Uppåkra IF
B 1 - 1 
13 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:00 Spjutstorps if 
-
 Liga06
A 5 - 1 
41 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:00 Borgeby FK:Vit 
-
 Bsh Österlen:Blå
B 0 - 0 
14 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:15 IFK Simrishamn:Blå 
-
 BK Flagg
A 5 - 1 
42 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:15 Höörs IS 
-
 Veberöds AIF
B 1 - 1 
3 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:30 Liga06:Svart 
-
 Veberöds Aif:Vit
A 0 - 5 
43 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:30 LB07 
-
 Gislöv IF
B 2 - 1 
4 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:45 Rydsgård/Skivarp 
-
 Eslövs BK:Röd
A 0 - 2 
44 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:45 Blentarps BK 
-
 Kiviks AIF/S:t Olofs IF
B 0 - 4 
9 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:00 Veberöds Aif:Svart 
-
 Skanör / Falsterbo IF
A 1 - 2 
45 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:00 Dösjöbro IF 
-
 Bsh Österlen:Vit
B 2 - 1 
10 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:15 IFK Simrishamn:Vit 
-
 Sjöbo IF
A 2 - 0 
46 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:15 Uppåkra IF 
-
 Löberöds IF
B 0 - 1 
15 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:30 Spjutstorps if 
-
 IFK Simrishamn:Blå
A 1 - 0 
47 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:30 Borgeby FK:Vit 
-
 Höörs IS
B 1 - 1 
16 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:45 BK Flagg 
-
 Liga06
A 2 - 1 
48 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:45 Veberöds AIF 
-
 Bsh Österlen:Blå
B 3 - 0 
5 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:00 Rydsgård/Skivarp 
-
 Liga06:Svart
A 1 - 0 
49 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:00 Blentarps BK 
-
 LB07
B 0 - 1 
6 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:15 Eslövs BK:Röd 
-
 Veberöds Aif:Vit
A 0 - 2 
50 F14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF 
-
 Gislöv IF
B 1 - 0 
11 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:30 IFK Simrishamn:Vit 
-
 Veberöds Aif:Svart
A 0 - 1 
51 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:30 Uppåkra IF 
-
 Dösjöbro IF
B 0 - 1 
12 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:45 Sjöbo IF 
-
 Skanör / Falsterbo IF
A 0 - 1 
52 F14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:45 Löberöds IF 
-
 Bsh Österlen:Vit
B 0 - 1 
17 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:00 BK Flagg 
-
 Spjutstorps if
A 0 - 3 
53 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:00 Veberöds AIF 
-
 Borgeby FK:Vit
B 0 - 0 
18 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:15 Liga06 
-
 IFK Simrishamn:Blå
A 0 - 5 
54 F14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:15 Bsh Österlen:Blå 
-
 Höörs IS
B 0 - 1 
25 P14 A-semifinal:01 Fre 2020-02-28 21:30 Veberöds Aif:Vit  
-
 Skanör / Falsterbo IF 
A 2 - 1 
28 F14 A-semifinal:01 Fre 2020-02-28 21:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  
-
 Dösjöbro IF 
B 0 - 1 
26 P14 A-semifinal:02 Fre 2020-02-28 21:45 Spjutstorps if  
-
 IFK Simrishamn:Blå 
A 1 - 0 
29 F14 A-semifinal:02 Fre 2020-02-28 21:45 Veberöds AIF  
-
 LB07 
B 2 - 0 
27 P14 A-final Fre 2020-02-28 22:15 Veberöds Aif:Vit  
-
 Spjutstorps if 
A 3 - 0 
30 F14 A-final Fre 2020-02-28 22:15 Dösjöbro IF  
-
 Veberöds AIF 
B 1 - 0