Euro-City Cup 2020

25 till 26 Jan

Matcher Lör 2020-01-25

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 08:00 Perstorp Bälinge/ Röke IF  -  Höganäs Bollklubb:Blå L-hall 0 - 1 
2 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 08:00 Råstorp/Timsfors IF  -  Stattena IF:Blå A-hall 0 - 2 
3 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 08:15 Jonstorps IF FK  -  Vikens IK:1 L-hall 1 - 0 
4 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 08:15 Fortuna FF:Röd  -  Kullabygdens DFF A-hall 0 - 0 
5 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 08:30 Stattena IF:Vit  -  Eskilsminne IF:Blå L-hall 0 - 2 
6 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 08:30 Glumslövs FF  -  Uppåkra IF A-hall 1 - 1 
7 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 08:45 Vikens IK:2  -  Fortuna FF:Vit L-hall 0 - 3 
8 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 08:45 Höganäs Bollklubb:Röd  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall 0 - 4 
9 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 09:00 Perstorp Bälinge/ Röke IF  -  Råstorp/Timsfors IF L-hall 0 - 1 
10 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 09:00 Stattena IF:Blå  -  Höganäs Bollklubb:Blå A-hall 0 - 1 
11 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 09:15 Jonstorps IF FK  -  Fortuna FF:Röd L-hall 0 - 2 
12 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 09:15 Kullabygdens DFF  -  Vikens IK:1 A-hall 2 - 0 
13 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 09:30 Stattena IF:Vit  -  Glumslövs FF L-hall 1 - 2 
14 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 09:30 Uppåkra IF  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall 2 - 0 
15 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:45 Vikens IK:2  -  Höganäs Bollklubb:Röd L-hall 0 - 0 
16 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Fortuna FF:Vit A-hall 1 - 1 
17 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:00 Stattena IF:Blå  -  Perstorp Bälinge/ Röke IF L-hall 1 - 1 
18 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:00 Höganäs Bollklubb:Blå  -  Råstorp/Timsfors IF A-hall 1 - 0 
19 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 10:15 Kullabygdens DFF  -  Jonstorps IF FK L-hall 0 - 0 
20 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 10:15 Vikens IK:1  -  Fortuna FF:Röd A-hall 0 - 3 
21 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:30 Uppåkra IF  -  Stattena IF:Vit L-hall 4 - 0 
22 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Glumslövs FF A-hall 3 - 0 
23 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Vikens IK:2 L-hall 3 - 1 
24 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:45 Fortuna FF:Vit  -  Höganäs Bollklubb:Röd A-hall 3 - 0 
25 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:00 Hittarps IK:Röd  -  Vikens IK:Vit L-hall X - X 
26 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:00 Vejby IF  -  Vikens IK:Svart A-hall X - X 
27 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:15 Fortuna FF:Röd  -  Hittarps IK:Svart L-hall X - X 
28 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:15 Jonstorps IF FK  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
29 F06 A-8-dels:01 Lör 2020-01-25 11:30 Höganäs Bollklubb:Blå   -  Vikens IK:1  L-hall 3 - 1 
30 F06 A-8-dels:02 Lör 2020-01-25 11:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Vikens IK:2  A-hall 2 - 0 
31 F06 A-8-dels:03 Lör 2020-01-25 11:45 Fortuna FF:Röd   -  Stattena IF:Vit  L-hall 4 - 0 
32 F06 A-8-dels:04 Lör 2020-01-25 11:45 Fortuna FF:Vit   -  Råstorp/Timsfors IF  A-hall 7 - 0 
33 F06 A-8-dels:05 Lör 2020-01-25 12:00 Uppåkra IF   -  Höganäs Bollklubb:Röd  L-hall 3 - 0 
34 F06 A-8-dels:06 Lör 2020-01-25 12:00 Stattena IF:Blå   -  Jonstorps IF FK  A-hall 3 - 4 es 
35 F06 A-8-dels:07 Lör 2020-01-25 12:15 Eskilsminne IF:Gul   -  Perstorp Bälinge/ Röke IF  L-hall 1 - 0 
36 F06 A-8-dels:08 Lör 2020-01-25 12:15 Kullabygdens DFF   -  Glumslövs FF  A-hall 3 - 2 es 
37 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:30 Fortuna FF:Röd  -  Vikens IK:Svart L-hall X - X 
38 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:30 Hittarps IK:Röd  -  Vejby IF A-hall X - X 
39 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:45 Fortuna FF:Svart  -  Jonstorps IF FK L-hall X - X 
40 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:45 Vikens IK:Vit  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
41 F06 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-25 13:00 Höganäs Bollklubb:Blå   -  Eskilsminne IF:Blå  L-hall 0 - 2 
42 F06 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-25 13:00 Fortuna FF:Röd   -  Fortuna FF:Vit  A-hall 0 - 2 
43 F06 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-25 13:15 Uppåkra IF   -  Jonstorps IF FK  L-hall 0 - 1 
44 F06 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-25 13:15 Eskilsminne IF:Gul   -  Kullabygdens DFF  A-hall 0 - 2 
45 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:30 Hittarps IK:Svart  -  Vejby IF L-hall X - X 
46 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:30 Vikens IK:Svart  -  Hittarps IK:Röd A-hall X - X 
47 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:45 Hittarps IK:Vit  -  Fortuna FF:Svart L-hall X - X 
48 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:45 Vikens IK:Vit  -  Jonstorps IF FK A-hall X - X 
49 F06 A-semifinal:01 Lör 2020-01-25 14:00 Eskilsminne IF:Blå   -  Fortuna FF:Vit  L-hall 1 - 0 
50 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:00 Hittarps IK:Röd  -  Fortuna FF:Röd A-hall X - X 
51 F06 A-semifinal:02 Lör 2020-01-25 14:15 Jonstorps IF FK   -  Kullabygdens DFF  L-hall 1 - 4 
52 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:15 Vikens IK:Svart  -  Hittarps IK:Svart A-hall X - X 
53 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:30 Vejby IF  -  Hittarps IK:Vit L-hall X - X 
54 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:30 Fortuna FF:Svart  -  Vikens IK:Vit A-hall X - X 
55 F06 A-3.e pris Lör 2020-01-25 14:45 Fortuna FF:Vit   -  Jonstorps IF FK  L-hall 1 - 0 
56 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:45 Jonstorps IF FK  -  Fortuna FF:Röd A-hall X - X 
57 F06 A-final Lör 2020-01-25 15:00 Eskilsminne IF:Blå   -  Kullabygdens DFF  L-hall 1 - 0 es 
58 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:00 Hittarps IK:Svart  -  Fortuna FF:Svart A-hall X - X 
59 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:30 Vellinge IF Oldgirls  -  Eskilsminne IF:Gul L-hall 0 - 1 
60 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:30 Hittarps IK  -  Strövelstorps GoIF / IF Salamis A-hall 0 - 1 
61 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:45 Lunds SK  -  Allerums GIF L-hall 2 - 0 
62 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Vikens IK A-hall 3 - 0 
63 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 16:00 FC Rosengård 1917  -  Råå Mamas L-hall 1 - 1 
64 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 16:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Lindeborgs FF 1948:Röd A-hall 2 - 0 
65 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 16:15 Halmia Oldies  -  Fortuna FF:F17 L-hall 0 - 0 
66 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 16:15 Kullabygdens DFF:Vit  -  Råå IF A-hall 0 - 0 
67 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 16:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Hittarps IK L-hall 0 - 1 
68 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 16:30 Lindeborgs FF 1948:Svart  -  Vellinge IF Oldgirls A-hall 0 - 4 
69 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 16:45 Allerums GIF  -  Kullabygdens DFF:Svart L-hall 0 - 2 
70 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 16:45 Skabersjö DFF  -  Lunds SK A-hall 0 - 1 
71 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:00 Råå Mamas  -  Eskilsminne IF:Blå L-hall 0 - 1 
72 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:00 Fortuna FF  -  FC Rosengård 1917 A-hall 0 - 1 
73 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:15 Fortuna FF:F17  -  Kullabygdens DFF:Vit L-hall 2 - 0 
74 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:15 Helsingborgs FF  -  Halmia Oldies A-hall 0 - 0 
75 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 17:30 Strövelstorps GoIF / IF Salamis  -  Lindeborgs FF 1948:Svart L-hall 1 - 2 
76 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 17:30 Hittarps IK  -  Vellinge IF Oldgirls A-hall 5 - 0 
77 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 17:45 Vikens IK  -  Skabersjö DFF L-hall 1 - 0 
78 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 17:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Lunds SK A-hall 0 - 1 
79 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  Fortuna FF L-hall 2 - 1 
80 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:00 Eskilsminne IF:Blå  -  FC Rosengård 1917 A-hall 0 - 0 
81 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:15 Råå IF  -  Helsingborgs FF L-hall 0 - 1 
82 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:15 Kullabygdens DFF:Vit  -  Halmia Oldies A-hall 0 - 0 
83 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 18:30 Strövelstorps GoIF / IF Salamis  -  Eskilsminne IF:Gul L-hall 2 - 1 
84 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 18:30 Lindeborgs FF 1948:Svart  -  Hittarps IK A-hall 1 - 2 
85 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 18:45 Vikens IK  -  Allerums GIF L-hall 1 - 4 
86 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 18:45 Skabersjö DFF  -  Kullabygdens DFF:Svart A-hall 0 - 1 
87 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 19:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  Råå Mamas L-hall 0 - 3 
88 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 19:00 Fortuna FF  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall 0 - 0 
89 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 19:15 Råå IF  -  Fortuna FF:F17 L-hall 0 - 2 
90 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 19:15 Helsingborgs FF  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hall 1 - 1 
91 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 19:30 Vellinge IF Oldgirls  -  Strövelstorps GoIF / IF Salamis L-hall 0 - 0 
92 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 19:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Lindeborgs FF 1948:Svart A-hall 1 - 0 
93 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 19:45 Lunds SK  -  Vikens IK L-hall 1 - 0 
94 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 19:45 Allerums GIF  -  Skabersjö DFF A-hall 0 - 1 
95 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 20:00 FC Rosengård 1917  -  Lindeborgs FF 1948:Röd L-hall 3 - 0 
96 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 20:00 Råå Mamas  -  Fortuna FF A-hall 0 - 0 
97 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 20:15 Halmia Oldies  -  Råå IF L-hall 1 - 2 
98 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 20:15 Fortuna FF:F17  -  Helsingborgs FF A-hall 0 - 0 
99 Dam A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-25 20:45 Hittarps IK   -  Kullabygdens DFF:Svart  L-hall 5 - 6 es 
100 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-25 20:45 FC Rosengård 1917   -  Helsingborgs FF  A-hall 2 - 1 
101 Dam A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-25 21:00 Fortuna FF:F17   -  Eskilsminne IF:Blå  L-hall 1 - 0 
102 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-25 21:00 Lunds SK   -  Strövelstorps GoIF / IF Salamis  A-hall 1 - 0 
103 Dam A-semifinal:01 Lör 2020-01-25 21:15 Kullabygdens DFF:Svart   -  FC Rosengård 1917  L-hall 2 - 3 es 
104 Dam A-semifinal:02 Lör 2020-01-25 21:30 Fortuna FF:F17   -  Lunds SK  L-hall 3 - 2 es 
105 Dam A-3.e pris Lör 2020-01-25 21:45 Kullabygdens DFF:Svart   -  Lunds SK  L-hall 0 - 1 
106 Dam A-final Lör 2020-01-25 22:00 FC Rosengård 1917   -  Fortuna FF:F17  L-hall 0 - 3