Ytterby Cup Futsal

4 till 6 Jan

Matcher Lör 2020-01-04

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Mimers Resultat
1 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:00 Geesguud Ungdomsförening  -  Backatorp IF:RÖD Mimers 2 - 1 
2 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:15 Ytterby IS  -  Kareby IS Mimers 3 - 0 
3 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:30 Ytterby IS:Vit  -  Kode IF Mimers 0 - 0 
4 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:45 Geesguud Ungdomsförening  -  Hisingsbacka FC Mimers 0 - 3 wo 
5 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:00 Romelanda UF:Kungälv  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 1 - 1 
6 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:15 Backatorp IF:RÖD  -  Ytterby IS Mimers 0 - 4 
7 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:30 Kode IF  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 3 - 0 wo 
8 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:45 Hisingsbacka FC  -  Ytterby IS:Vit Mimers 1 - 0 
9 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:00 Kareby IS  -  Romelanda UF:Kungälv Mimers 2 - 2 
10 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:15 Ytterby IS  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 0 - 0 
11 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:30 Ytterby IS:Vit  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 3 - 0 wo 
12 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:45 Hisingsbacka FC  -  Kode IF Mimers 0 - 0 
13 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 14:00 Kareby IS  -  Backatorp IF:RÖD Mimers 3 - 1 
14 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 14:15 Romelanda UF:Kungälv  -  Ytterby IS Mimers 2 - 1 
15 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 14:30 Backatorp IF:SVART  -  Öckerö IF Mimers 1 - 2 
16 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 14:45 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  Kärra KIF Mimers 2 - 3 
17 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 15:00 Geesguud Ungdomsförening  -  Kareby IS Mimers 1 - 0 
18 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 15:15 Backatorp IF:RÖD  -  Romelanda UF:Kungälv Mimers 0 - 5 
19 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 15:30 Vallens IF  -  Backatorp IF:SVART Mimers 1 - 0 
20 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 15:45 Öckerö IF  -  Hamburgsund/Grebbestads IF Mimers 1 - 1 
21 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:00 Kungsbacka DFF  -  Kärra KIF Mimers 2 - 0 
22 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:15 Ytterby IS Röd  -  Lekstorps If Mimers 0 - 2 
23 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:30 Backatorp IF:SVART  -  Kärra KIF Mimers 1 - 2 
24 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:45 Öckerö IF  -  Vallens IF Mimers 0 - 1 
25 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:00 Kungsbacka DFF  -  Ytterby IS Röd Mimers 0 - 0 
26 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:15 Lekstorps If  -  Kärra KIF Mimers 0 - 0 
27 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:30 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  Backatorp IF:SVART Mimers 2 - 2 
28 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:45 Kärra KIF  -  Vallens IF Mimers 2 - 1 
29 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:00 Kärra KIF  -  Ytterby IS Röd Mimers 0 - 0 
30 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:15 Lekstorps If  -  Kungsbacka DFF Mimers 0 - 0 
31 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:30 Kärra KIF  -  Öckerö IF Mimers 2 - 0 
32 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:45 Vallens IF  -  Hamburgsund/Grebbestads IF Mimers 3 - 2