HK Varbergs Beachhandboll 2019

6 Jun

Matcher Tor 2019-06-06

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Halmstad Handboll:2  -  Alingsås HK Plan 1 6 - 11 
2 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Borås Hk 84:2  -  Önnereds HK:Grå Plan 2 7 - 11 
3 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Hk Aranäs:Blå  -  Önnereds HKs Plan 3 5 - 0 wo 
5 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 IK Baltichov:Delfiner  -  Göteborg Beach Handball Club Gul Plan 9 X - X 
6 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 IK Baltichov:Hajarna  -  HK Varberg P10 :Vit Plan 10 X - X 
7 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:00 Backa HK:Vit  -  Halmstad Handboll:Röd Plan 8 10 - 8 
103 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Backa HK:Röd  -  Halmstad Handboll:Rosa Plan 6 4 - 6 
104 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Hk Aranäs blå  -  HK Varberg:Vit Plan 7 10 - 7 
280 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 IK Baltichov:Blå  -  HK Aranäs vit Plan 4 7 - 11 
281 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:00 Alingsås HK  -  HK Varberg:Grön Plan 5 11 - 10 
8 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:15 Hk Aranäs röd  -  Borås Hk 84 Plan 1 8 - 2 
11 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:15 IK Baltichov:Vit  -  Torslanda HK 2 Plan 8 12 - 11 
13 F12 Grupp 3 Tor 2019-06-06 09:15 Halmstad Handboll:Svart  -  Hk Aranäs svart Plan 2 9 - 7 
16 F12 Grupp 4 Tor 2019-06-06 09:15 Hk Aranäs vit  -  HK Varberg:Grön Plan 3 10 - 4 
284 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:15 Handbollklubben Hök:1  -  Hk Varberg:3 Plan 4 12 - 7 
285 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:15 Backa HK  -  Hk Hylte Handbollsklubb Plan 5 9 - 8 
286 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:15 Handbollklubben Hök:2  -  Hk Varberg:1 Plan 6 5 - 4 
287 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:15 Hk Varberg:2  -  Kärra HF Plan 7 0 - 5 wo 
392 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:15 HK Varberg: Svart  -  Redbergslids IK:Blå Plan 9 X - X 
393 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:15 Redbergslids IK:Grön  -  HK Varberg: Vit Plan 10 X - X 
4 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Önnereds HK:Grå  -  Halmstad Handboll:2 Plan 1 11 - 13 
9 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Göteborg Beach Handball Club Gul  -  IK Baltichov:Hajarna Plan 9 X - X 
12 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 HK Varberg P10 :Vit  -  IK Baltichov:Delfiner Plan 10 X - X 
118 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Backa HK:Röd  -  Hk Aranäs blå Plan 6 3 - 3 
119 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 HK Varberg:Vit  -  Halmstad Handboll:Rosa Plan 7 5 - 9 
289 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Torslanda HK 1  -  IK Baltichov:Blå Plan 4 12 - 6 
290 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 HK Aranäs vit  -  Alingsås HK Plan 5 5 - 14 
375 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:30 HK bönder  -  IK Baltichov:Guld Plan 8 17 - 8 
394 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Önnereds HKs  -  Borås Hk 84:2 Plan 2 0 - 5 wo 
395 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:30 Alingsås HK  -  Hk Aranäs:Blå Plan 3 19 - 6 
10 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:45 Borås Hk 84  -  Halmstad Handboll:Röd Plan 6 8 - 13 
14 F12 Grupp 3 Tor 2019-06-06 09:45 Hk Aranäs svart  -  HK Hylte Plan 1 8 - 9 
17 F12 Grupp 4 Tor 2019-06-06 09:45 HK Varberg:Grön  -  Önnereds HK Plan 2 5 - 12 
127 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:45 Backa HK:Vit  -  Hk Aranäs röd Plan 5 7 - 6 
293 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:45 Handbollklubben Hök:1  -  Backa HK Plan 3 7 - 4 
294 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:45 Hk Hylte Handbollsklubb  -  Hk Varberg:3 Plan 4 6 - 10 
295 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:45 Kärra HF  -  Hk Varberg:1 Plan 8 12 - 11 
396 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 09:45 Handbollklubben Hök:2  -  Hk Varberg:2 Plan 7 5 - 0 wo 
397 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:45 Redbergslids IK:Blå  -  HK Varberg: Vit Plan 9 X - X 
398 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 09:45 HK Varberg: Svart  -  Redbergslids IK:Grön Plan 10 X - X 
33 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:00 HK Varberg Grön  -  Göteborg Beach Handball Club rosa Plan 9 X - X 
34 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:00 HK Varberg Rosa  -  HK Aranäs vit Plan 10 X - X 
121 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 Borås Hk 84:2  -  Alingsås HK Plan 3 4 - 8 
122 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 Halmstad Handboll:2  -  Hk Aranäs:Blå Plan 4 12 - 8 
146 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 HK Varberg:Vit  -  Backa HK:Röd Plan 8 7 - 12 
297 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 HK Varberg:Grön  -  Torslanda HK 1 Plan 1 16 - 8 
298 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 Alingsås HK  -  IK Baltichov:Blå Plan 2 12 - 4 
299 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:00 Önnereds HK:Grå  -  Önnereds HKs Plan 5 5 - 0 wo 
300 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:00 HK Hålan  -  IK Baltichov:Vit Plan 6 14 - 9 
301 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:00 Torslanda HK 2  -  HK bönder Plan 7 6 - 20 
15 F12 Grupp 3 Tor 2019-06-06 10:15 HK Hylte  -  Halmstad Handboll:Svart Plan 3 5 - 8 
18 F12 Grupp 4 Tor 2019-06-06 10:15 Önnereds HK  -  Hk Aranäs vit Plan 4 10 - 5 
147 F12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:15 Halmstad Handboll:Rosa  -  Hk Aranäs blå Plan 7 10 - 8 
148 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:15 Borås Hk 84  -  Backa HK:Vit Plan 8 8 - 14 
303 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:15 Hk Hylte Handbollsklubb  -  Handbollklubben Hök:1 Plan 1 6 - 13 
304 P12 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:15 Hk Varberg:3  -  Backa HK Plan 2 15 - 7 
305 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:15 Kärra HF  -  Handbollklubben Hök:2 Plan 5 8 - 9 
306 P12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:15 Hk Varberg:1  -  Hk Varberg:2 Plan 6 5 - 0 wo 
399 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:15 Göteborg Beach Handball Club Gul  -  Redbergslids IK:Blå Plan 9 X - X 
400 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:15 HK Varberg: Vit  -  IK Baltichov:Delfiner Plan 10 X - X 
105 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 HK Hylte  -  Torslanda HK:Svart Plan 1 1 - 9 
115 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 Baltichov Lake Aspen:Lake Asp  -  Halmstad Handboll:1 Plan 2 4 - 14 
116 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:30 Halmstad Handboll:2  -  Handbollklubben Hök:2 Plan 3 7 - 7 
117 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:30 Kärra HF:Svart  -  Torslanda HK:Vit Plan 4 12 - 6 
137 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 Halmstad Handboll:2  -  Borås Hk 84:2 Plan 7 13 - 7 
308 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 HK Varberg  -  IS Orion Plan 5 13 - 10 
309 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 Marks HK  -  Hk Stolpskott Plan 6 3 - 11 
310 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 Hk Aranäs:Blå  -  Önnereds HK:Grå Plan 8 10 - 14 
401 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 Redbergslids IK:Grön  -  IK Baltichov:Hajarna Plan 9 X - X 
402 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:30 HK Varberg P10 :Vit  -  HK Varberg: Svart Plan 10 X - X 
35 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 IK Baltichov:Pirayor  -  Redbergslids IK:Gul Plan 9 X - X 
36 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 Redbergslids IK:Rosa  -  HK Varberg P10 :Grön Plan 10 X - X 
149 F12 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 Halmstad Handboll:Röd  -  Hk Aranäs röd Plan 6 5 - 6 
168 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 Hk Aranäs:Gul  -  Önnereds HK:2 Plan 7 8 - 12 
169 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 Kärra HF:Gul  -  Halmstad Handboll:1 Plan 8 6 - 12 
313 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:45 Alingsås HK  -  Önnereds HKs Plan 1 5 - 0 wo 
314 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:45 HK Varberg:Grön  -  HK Aranäs vit Plan 2 18 - 13 
315 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 10:45 Torslanda HK 1  -  Alingsås HK Plan 3 9 - 15 
316 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 IK Baltichov:Guld  -  HK Hålan Plan 4 8 - 9 
317 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 10:45 HK bönder  -  IK Baltichov:Vit Plan 5 18 - 4 
21 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:00 IK Baltichov:Röd  -  Stenungsunds Handbollsklubb Plan 3 11 - 10 
31 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:00 Kärra HF:Röd  -  IK Baltichov:F04 Plan 5 8 - 6 
32 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:00 Hk Aranäs:Röd  -  Önnereds HK Plan 6 9 - 14 
41 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 11:00 HK Varberg:Vit  -  IK Sävehof Plan 7 5 - 17 
42 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 11:00 Hk Aranäs:Vit  -  Önnereds HK:svart Plan 8 4 - 16 
156 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:00 Hk Aranäs:Blå  -  Borås Hk 84:2 Plan 1 6 - 10 
172 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:00 HK Varberg:Grön  -  Borås Hk 84:1 Plan 2 6 - 5 
319 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:00 Halmstad Handbollförening  -  Torslanda HK 3 Plan 4 15 - 5 
403 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:00 IK Baltichov:Delfiner  -  Redbergslids IK:Grön Plan 9 X - X 
404 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:00 HK Varberg: Svart  -  Göteborg Beach Handball Club Gul Plan 10 X - X 
19 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 Redbergslids IK:Blå  -  HK Varberg P10 :Vit Plan 9 X - X 
20 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 IK Baltichov:Hajarna  -  HK Varberg: Vit Plan 10 X - X 
130 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 Handbollklubben Hök:1  -  HK Hylte Plan 5 15 - 6 
131 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 Torslanda HK:Svart  -  Baltichov Lake Aspen:Lake Asp Plan 6 10 - 5 
132 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:15 Halmstad Handboll:2  -  Kärra HF:Svart Plan 7 6 - 7 
133 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:15 Torslanda HK:Vit  -  Handbollklubben Hök:2 Plan 8 11 - 12 
322 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 HK Hylte  -  HK Varberg Plan 1 7 - 13 
323 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 IS Orion  -  Marks HK Plan 2 5 - 13 
324 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 IK Baltichov:Blå  -  HK Varberg:Grön Plan 3 6 - 9 
325 P14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:15 HK Aranäs vit  -  Torslanda HK 1 Plan 4 12 - 10 
37 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 Göteborg Beach Handball Club rosa  -  HK Varberg Rosa Plan 9 X - X 
38 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 Redbergslids IK:Gul  -  HK Varberg P10 :Grön Plan 10 X - X 
154 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:30 Alingsås HK  -  Önnereds HK:Grå Plan 1 13 - 9 
155 F14 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:30 Önnereds HKs  -  Halmstad Handboll:2 Plan 2 0 - 5 wo 
327 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 Önnereds HK:2  -  HK Varberg:Grön Plan 5 14 - 4 
328 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 IK Baltichov:Guld  -  Torslanda HK 2 Plan 6 10 - 8 
329 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 HK Hålan  -  HK bönder Plan 7 11 - 14 
330 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:30 IK Baltichov:Röd  -  Halmstad Handbollförening Plan 8 7 - 18 
390 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 Halmstad Handboll:1  -  Hk Aranäs:Gul Plan 3 11 - 8 
391 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 11:30 Borås Hk 84:1  -  Kärra HF:Gul Plan 4 6 - 5 
22 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:45 Göteborg Beach Handball Club Gul  -  HK Varberg: Vit Plan 10 X - X 
43 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 11:45 Kärra HF:Svart  -  HK Varberg:Vit Plan 4 7 - 10 
44 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 11:45 IK Sävehof  -  Hk Aranäs:Vit Plan 5 21 - 8 
333 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:45 Torslanda HK 3  -  Stenungsunds Handbollsklubb Plan 1 14 - 10 
405 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:45 Halmstad Handbollförening:F14  -  Kärra HF:Röd Plan 2 7 - 11 
406 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 11:45 IK Baltichov:F04  -  Hk Aranäs:Röd Plan 3 13 - 12 
407 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 11:45 IK Baltichov:Hajarna  -  HK Varberg: Svart Plan 9 X - X 
23 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 IK Baltichov:Delfiner  -  Redbergslids IK:Blå Plan 9 X - X 
24 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 HK Varberg P10 :Vit  -  Redbergslids IK:Grön Plan 10 X - X 
150 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 Halmstad Handboll:1  -  Handbollklubben Hök:1 Plan 3 10 - 14 
165 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 Baltichov Lake Aspen:Lake Asp  -  HK Hylte Plan 4 10 - 2 
166 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:00 Torslanda HK:Vit  -  Halmstad Handboll:2 Plan 5 6 - 5 
167 F16 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:00 Handbollklubben Hök:2  -  Kärra HF:Svart Plan 6 9 - 13 
335 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 Hk Stolpskott  -  HK Hylte Plan 1 15 - 7 
336 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:00 Marks HK  -  HK Varberg Plan 2 15 - 13 
337 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:00 IK Baltichov:Vit  -  IK Baltichov:Guld Plan 7 15 - 12 
338 P14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:00 Torslanda HK 2  -  HK Hålan Plan 8 10 - 16 
39 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:15 IK Baltichov:Pirayor  -  Redbergslids IK:Rosa Plan 9 X - X 
40 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:15 HK Aranäs vit  -  HK Varberg Grön Plan 10 X - X 
45 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 12:15 Önnereds HK:svart  -  Kärra HF:Svart Plan 8 13 - 10 
195 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:15 Kärra HF:Gul  -  Önnereds HK:2 Plan 1 7 - 15 
196 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:15 Hk Aranäs:Gul  -  HK Varberg:Grön Plan 2 8 - 6 
197 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:15 Halmstad Handboll:1  -  Borås Hk 84:1 Plan 3 11 - 8 
340 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 12:15 Torslanda HK 3  -  IK Baltichov:Röd Plan 4 7 - 14 
341 P14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 12:15 Stenungsunds Handbollsklubb  -  Halmstad Handbollförening Plan 5 9 - 20 
408 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 12:15 Önnereds HK  -  Halmstad Handbollförening:F14 Plan 6 6 - 10 
409 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 12:15 Hk Aranäs:Röd  -  Kärra HF:Röd Plan 7 4 - 8 
25 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:30 Redbergslids IK:Grön  -  Göteborg Beach Handball Club Gul Plan 9 X - X 
26 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:30 HK Varberg: Svart  -  IK Baltichov:Delfiner Plan 10 X - X 
46 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 12:30 Hk Aranäs:Vit  -  HK Varberg:Vit Plan 1 10 - 11 
27 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 HK Varberg: Vit  -  HK Varberg P10 :Vit Plan 9 X - X 
28 F10 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 Redbergslids IK:Blå  -  IK Baltichov:Hajarna Plan 10 X - X 
175 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 Halmstad Handboll:1  -  Torslanda HK:Svart Plan 3 10 - 9 
181 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 Handbollklubben Hök:1  -  Baltichov Lake Aspen:Lake Asp Plan 4 15 - 5 
201 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:45 Hk Aranäs:Gul  -  Kärra HF:Gul Plan 5 9 - 11 
202 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:45 HK Varberg:Grön  -  Halmstad Handboll:1 Plan 6 5 - 13 
203 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 12:45 Önnereds HK:2  -  Borås Hk 84:1 Plan 7 14 - 5 
345 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 Hk Stolpskott  -  IS Orion Plan 1 8 - 5 
346 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 12:45 HK Hylte  -  Marks HK Plan 2 11 - 11 
410 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 12:45 Önnereds HK  -  IK Baltichov:F04 Plan 8 8 - 11 
47 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 13:00 Önnereds HK:svart  -  IK Sävehof Plan 2 13 - 15 
48 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 13:00 Kärra HF:Svart  -  Hk Aranäs:Vit Plan 3 15 - 8 
206 F12 B-kvartsfinal:02 Tor 2019-06-06 13:00 Borås   -  HK Varberg  Plan 4 8 - 7 
209 F12 B-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 13:00 Aranäs svart   -  HK Varberg:Vit  Plan 5 11 - 5 
210 F12 A-kvartsfinal:01 Tor 2019-06-06 13:00 Halmstad Handboll:Rosa   -  Hk Aranäs röd  Plan 6 8 - 7 
211 F12 A-kvartsfinal:02 Tor 2019-06-06 13:00 Halmstad Handboll:Svart   -  Hk Aranäs vit  Plan 7 7 - 6 
212 F12 A-kvartsfinal:03 Tor 2019-06-06 13:00 Önnereds HK   -  HK Hylte  Plan 8 14 - 5 
411 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 13:00 Halmstad Handbollförening:F14  -  Hk Aranäs:Röd Plan 1 9 - 5 
412 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:00 Göteborg Beach Handball Club rosa  -  Redbergslids IK:Gul Plan 9 X - X 
413 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:00 HK Varberg P10 :Grön  -  HK Varberg Grön Plan 10 X - X 
213 F12 A-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 13:15 Backa HK:Vit   -  Backa HK:Röd  Plan 5 11 - 6 
214 P12 B-semifinal:02 Tor 2019-06-06 13:15 Hk Varberg:1   -  Hk Hylte Handbollsklubb  Plan 7 7 - 1 
217 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:15 Önnereds HK:2  -  Halmstad Handboll:1 Plan 1 13 - 11 
218 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:15 Borås Hk 84:1  -  Hk Aranäs:Gul Plan 2 6 - 11 
219 F14 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:15 HK Varberg:Grön  -  Kärra HF:Gul Plan 3 4 - 10 
226 P12 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 13:15 Handbollklubben Hök:1   -  Kärra HF  Plan 8 13 - 7 
264 P12 B-semifinal:01 Tor 2019-06-06 13:15 Backa HK   -  Hk Varberg:2  Plan 6 5 - 0 wo 
414 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 13:15 Kärra HF:Röd  -  Önnereds HK Plan 4 8 - 5 
415 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:15 Redbergslids IK:Rosa  -  HK Varberg Rosa Plan 9 X - X 
416 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:15 HK Aranäs vit  -  IK Baltichov:Pirayor Plan 10 X - X 
49 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 13:30 HK Varberg:Vit  -  Önnereds HK:svart Plan 6 3 - 11 
50 F14 Grupp 4 Tor 2019-06-06 13:30 IK Sävehof  -  Kärra HF:Svart Plan 7 14 - 10 
185 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 13:30 HK Hylte  -  Halmstad Handboll:1 Plan 3 2 - 13 
190 F16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 13:30 Torslanda HK:Svart  -  Handbollklubben Hök:1 Plan 4 8 - 10 
276 P14 B-kvartsfinal:01 Tor 2019-06-06 13:30 HK Aranäs vit   -  IK Baltichov:Guld  Plan 8 12 - 13 ef 
352 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 13:30 HK Varberg  -  Hk Stolpskott Plan 1 10 - 13 
353 P16 Grupp 1 Tor 2019-06-06 13:30 IS Orion  -  HK Hylte Plan 2 6 - 14 
417 F14 Grupp 3 Tor 2019-06-06 13:30 IK Baltichov:F04  -  Halmstad Handbollförening:F14 Plan 5 11 - 14 
222 F12 B-semifinal:01 Tor 2019-06-06 13:45 Hk Aranäs blå   -  Borås  Plan 7 12 - 1 
223 F12 B-semifinal:02 Tor 2019-06-06 13:45 Halmstad Handboll:Röd   -  Aranäs svart  Plan 8 14 - 8 
229 P14 B-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 13:45 IK Baltichov:Vit   -  Torslanda HK 1  Plan 4 13 - 9 
230 P14 A-kvartsfinal:02 Tor 2019-06-06 13:45 Halmstad Handbollförening   -  HK Hålan  Plan 5 14 - 9 
231 P14 A-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 13:45 IK Baltichov:Röd   -  HK Varberg:Grön  Plan 6 9 - 19 
262 P14 B-kvartsfinal:02 Tor 2019-06-06 13:45 Torslanda HK 3   -  IK Baltichov:Blå  Plan 2 13 - 5 
277 P14 B-kvartsfinal:03 Tor 2019-06-06 13:45 Torslanda HK 2   -  Stenungsunds Handbollsklubb  Plan 3 9 - 13 
418 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:45 HK Varberg Grön  -  Redbergslids IK:Rosa Plan 9 X - X 
419 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 13:45 IK Baltichov:Pirayor  -  Göteborg Beach Handball Club rosa Plan 10 X - X 
69 F14 C-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:00 Önnereds HK:Grå   -  Hk Aranäs:Gul  Plan 7 9 - 10 
70 F14 C-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:00 IK Baltichov:F04   -  HK Varberg:Vit  Plan 8 16 - 9 
89 F14 D-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:00 Borås Hk 84:2   -  Kärra HF:Gul  Plan 5 11 - 10 
90 F14 D-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:00 Önnereds HK   -  Kärra HF:Svart  Plan 6 19 - 13 
93 F14 Extra match 2 Tor 2019-06-06 14:00 Hk Aranäs:Röd   -  Hk Aranäs:Vit  Plan 2 13 - 10 
94 F14 Extra match 1 Tor 2019-06-06 14:00 Hk Aranäs:Blå   -  Borås Hk 84:1  Plan 3 11 - 13 
228 F14 Extra match 3 Tor 2019-06-06 14:00 Önnereds HKs   -  HK Varberg:Grön  Plan 4 0 - 5 wo 
420 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:00 Redbergslids IK:Gul  -  HK Aranäs vit Plan 9 X - X 
421 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:00 HK Varberg Rosa  -  HK Varberg P10 :Grön Plan 10 X - X 
55 F14 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:15 Alingsås HK   -  Önnereds HK:2  Plan 5 15 - 16 
56 F14 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:15 Kärra HF:Röd   -  IK Sävehof  Plan 6 6 - 11 
63 F14 B-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:15 Halmstad Handboll:2   -  Halmstad Handboll:1  Plan 3 10 - 13 
64 F14 B-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:15 Halmstad Handbollförening:F14   -  Önnereds HK:svart  Plan 4 13 - 8 
234 P14 B-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:15 IK Baltichov:Guld   -  Torslanda HK 3  Plan 7 11 - 10 
235 P14 B-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:15 Stenungsunds Handbollsklubb   -  IK Baltichov:Vit  Plan 8 11 - 18 
266 P16 A-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 14:15 IS Orion   -  HK Hylte  Plan 2 8 - 11 
224 F12 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:30 Halmstad Handboll:Rosa   -  Halmstad Handboll:Svart  Plan 5 9 - 7 
225 F12 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:30 Önnereds HK   -  Backa HK:Vit  Plan 6 11 - 4 
232 F16 B-kvartsfinal:04 Tor 2019-06-06 14:30 HK Hylte   -  Halmstad Handboll:2  Plan 2 6 - 11 
236 P14 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:30 Alingsås HK   -  Halmstad Handbollförening  Plan 3 8 - 13 
237 P14 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:30 HK bönder   -  HK Varberg:Grön  Plan 4 13 - 10 
238 F16 B-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:30 Torslanda HK:Svart   -  Torslanda HK:Vit  Plan 7 10 - 9 
240 F16 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:30 Handbollklubben Hök:1   -  Handbollklubben Hök:2  Plan 8 4 - 11 
422 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:30 HK Varberg Rosa  -  IK Baltichov:Pirayor Plan 9 X - X 
423 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:30 Göteborg Beach Handball Club rosa  -  HK Varberg P10 :Grön Plan 10 X - X 
51 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:45 HK Varberg Grön  -  Redbergslids IK:Gul Plan 9 X - X 
52 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 14:45 HK Aranäs vit  -  Redbergslids IK:Rosa Plan 10 X - X 
58 F14 A-3.e pris Tor 2019-06-06 14:45 Alingsås HK   -  Kärra HF:Röd  Plan 8 12 - 13 
66 F14 B-3.e pris Tor 2019-06-06 14:45 Halmstad Handboll:2   -  Önnereds HK:svart  Plan 7 8 - 10 
72 F14 C-3.e pris Tor 2019-06-06 14:45 Önnereds HK:Grå   -  HK Varberg:Vit  Plan 6 5 - 0 wo 
92 F14 D-3.e pris Tor 2019-06-06 14:45 Kärra HF:Gul   -  Kärra HF:Svart  Plan 5 12 - 9 
241 F16 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:45 Kärra HF:Svart   -  Halmstad Handboll:1  Plan 2 9 - 10 
242 P12 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 14:45 Handbollklubben Hök:2   -  Hk Varberg:3  Plan 3 8 - 4 
267 P16 A-semifinal:01 Tor 2019-06-06 14:45 Hk Stolpskott   -  HK Varberg  Plan 4 13 - 10 
91 F14 D-final Tor 2019-06-06 15:00 Borås Hk 84:2   -  Önnereds HK  Plan 8 9 - 12 
243 F12 B-3.e pris Tor 2019-06-06 15:00 Borås   -  Aranäs svart  Plan 5 9 - 10 
244 F12 A-3.e pris Tor 2019-06-06 15:00 Halmstad Handboll:Svart   -  Backa HK:Vit  Plan 6 7 - 6 
246 P14 A-3.e pris Tor 2019-06-06 15:00 Alingsås HK   -  HK Varberg:Grön  Plan 4 10 - 12 
265 P12 B-3.e pris Tor 2019-06-06 15:00 Hk Varberg:2   -  Hk Hylte Handbollsklubb  Plan 7 9 - 5 
268 P16 A-semifinal:02 Tor 2019-06-06 15:00 Marks HK   -  HK Hylte  Plan 2 9 - 6 
273 P14 B-3.e pris Tor 2019-06-06 15:00 Torslanda HK 3   -  Stenungsunds Handbollsklubb  Plan 3 12 - 11 
362 F12 A-final Tor 2019-06-06 15:00 Halmstad Handboll:Rosa   -  Önnereds HK  Plan 1 8 - 10 
53 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 15:15 Redbergslids IK:Rosa  -  Göteborg Beach Handball Club rosa Plan 9 X - X 
54 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 15:15 IK Baltichov:Pirayor  -  HK Varberg Grön Plan 10 X - X 
65 F14 B-final Tor 2019-06-06 15:15 Halmstad Handboll:1   -  Halmstad Handbollförening:F14  Plan 5 11 - 15 
71 F14 C-final Tor 2019-06-06 15:15 Hk Aranäs:Gul   -  IK Baltichov:F04  Plan 4 9 - 12 
239 F16 B-semifinal:02 Tor 2019-06-06 15:15 Baltichov Lake Aspen:Lake Asp   -  Halmstad Handboll:2  Plan 2 9 - 10 
247 F12 B-final Tor 2019-06-06 15:15 Hk Aranäs blå   -  Halmstad Handboll:Röd  Plan 7 10 - 15 
252 P12 A-3.e pris Tor 2019-06-06 15:15 Kärra HF   -  Hk Varberg:3  Plan 3 6 - 5 
253 P14 B-final Tor 2019-06-06 15:15 IK Baltichov:Guld   -  IK Baltichov:Vit  Plan 6 11 - 12 
255 P12 B-final Tor 2019-06-06 15:15 Backa HK   -  Hk Varberg:1  Plan 8 5 - 13 
365 P12 A-final Tor 2019-06-06 15:15 Handbollklubben Hök:1   -  Handbollklubben Hök:2  Plan 1 8 - 9 
57 F14 A-final Tor 2019-06-06 15:30 Önnereds HK:2   -  IK Sävehof  Plan 1 16 - 7 
251 F16 A-3.e pris Tor 2019-06-06 15:30 Handbollklubben Hök:1   -  Kärra HF:Svart  Plan 2 8 - 11 
257 F12 Extra match 1 Tor 2019-06-06 15:30 Hk Aranäs röd   -  Hk Aranäs vit  Plan 6 10 - 9 
258 F12 Extra match 2 Tor 2019-06-06 15:30 HK Hylte   -  Backa HK:Röd  Plan 7 10 - 11 
259 F12 Extra match 3 Tor 2019-06-06 15:30 HK Varberg   -  HK Varberg:Vit  Plan 8 10 - 9 
278 P14 Plac. match 1 Tor 2019-06-06 15:30 HK Hålan   -  IK Baltichov:Röd  Plan 3 12 - 7 
279 P14 Plac. match 3 Tor 2019-06-06 15:30 Torslanda HK 2   -  Torslanda HK 1  Plan 4 10 - 9 
366 P14 Plac. match 2 Tor 2019-06-06 15:30 HK Aranäs vit   -  IK Baltichov:Blå  Plan 5 0 - 5 wo 
424 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 15:30 HK Varberg P10 :Grön  -  HK Aranäs vit Plan 9 X - X 
425 F10 Grupp 2 Tor 2019-06-06 15:30 Redbergslids IK:Gul  -  HK Varberg Rosa Plan 10 X - X 
260 P14 A-final Tor 2019-06-06 15:45 Halmstad Handbollförening   -  HK bönder  Plan 1 12 - 11 
270 P16 A-3.e pris Tor 2019-06-06 15:45 HK Varberg   -  HK Hylte  Plan 2 13 - 11 
254 F16 B-final Tor 2019-06-06 16:00 Torslanda HK:Svart   -  Halmstad Handboll:2  Plan 3 6 - 7 
269 P16 A-final Tor 2019-06-06 16:00 Hk Stolpskott   -  Marks HK  Plan 1 10 - 8 
371 F16 B-3.e pris Tor 2019-06-06 16:00 Torslanda HK:Vit   -  Baltichov Lake Aspen:Lake Asp  Plan 2 17 - 11 
261 F16 A-final Tor 2019-06-06 16:15 Handbollklubben Hök:2   -  Halmstad Handboll:1  Plan 1 6 - 7 ef