Kampe Fre 20.09.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
4 U13P-B Gruppe 4 Fre 20.09.2019 18:00 AIA-Tranbjerg  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Nordre Hal 3 - 5 
12 U13P-B Gruppe 6 Fre 20.09.2019 18:00 Asmild FH  -  Odder Håndbold 1 Hyld B 5 - 6 
17 U13P-B Gruppe 5 Fre 20.09.2019 18:00 Hornbæk SF:1  -  Brabrand IF Håndbold Hyld A 20 - 3 
67 U11D-A Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:00 Aars HK:1  -  Asmild FH IBF Arena C 7 - 7 
70 U11D-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:00 Ikast FS Håndbold:2  -  Skive fH:1 IBF Arena B 16 - 4 
79 U11D-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 18:00 Aars HK:3  -  Brabrand IF Håndbold:2 IBF Arena A 9 - 14 
2 U13P-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 18:30 Odder Håndbold 2  -  Sdr. Omme:1 IBF Arena B 6 - 13 
3 U13P-B Gruppe 3 Fre 20.09.2019 18:30 Skive fH  -  Hornbæk SF:2 IBF Arena A 16 - 4 
68 U13D-A Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:30 Odder Håndbold  -  Aars HK:1 Hyld A 18 - 12 
69 U13D-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:30 Aars HK:3  -  Hornbæk SF Hyld B 12 - 14 
72 U11D-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:30 Aars HK:2  -  Brabrand IF Håndbold Nordre Hal 14 - 6 
97 U13P-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 18:30 Visse IF  -  Skive fH:2 IBF Arena C 7 - 13 
6 U13P-B Gruppe 6 Fre 20.09.2019 19:00 Aars HK:2  -  Asmild FH Hyld B 4 - 6 
10 U13P-B Gruppe 4 Fre 20.09.2019 19:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Biersted IF Nordre Hal 7 - 6 
11 U13P-B Gruppe 5 Fre 20.09.2019 19:00 Dybbøl:1  -  Hornbæk SF:1 Hyld A 4 - 8 
66 U11P-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 19:00 Aars HK:2  -  Skive fH IBF Arena B 5 - 9 
73 U11P-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 19:00 Biersted IF:1  -  Nørre Bjert/Strandhuse IF:1 IBF Arena A 3 - 6 
83 U11D-A Gruppe 1 Fre 20.09.2019 19:00 Kerteminde HK  -  Skive fH IBF Arena C 18 - 6 
8 U13P-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 19:30 Sdr. Omme:1  -  Ikast FS Håndbold:2 IBF Arena B 12 - 8 
9 U13P-B Gruppe 3 Fre 20.09.2019 19:30 Hornbæk SF:2  -  Nørre Bjert/Strandhuse IF IBF Arena A 7 - 7 
74 U13D-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 19:30 Ikast FS Håndbold  -  Odder Håndbold Nordre Hal 6 - 12 
81 U13P-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 19:30 Thorsager Rønde Idrætsforening  -  Visse IF IBF Arena C 12 - 10 
84 U13D-A Gruppe 2 Fre 20.09.2019 19:30 Dybbøl  -  Hornbæk SF Hyld A 12 - 13 
94 U11D-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 19:30 Dybbøl  -  Ikast FS Håndbold:3 Hyld B 13 - 4 
5 U13P-B Gruppe 5 Fre 20.09.2019 20:00 Brabrand IF Håndbold  -  Dybbøl:1 Hyld A 2 - 6 
16 U13P-B Gruppe 4 Fre 20.09.2019 20:00 Biersted IF  -  AIA-Tranbjerg Nordre Hal 9 - 1 
18 U13P-B Gruppe 6 Fre 20.09.2019 20:00 Odder Håndbold 1  -  Aars HK:2 Hyld B 10 - 3 
75 U11D-A Gruppe 1 Fre 20.09.2019 20:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Brabrand IF Håndbold IBF Arena C 11 - 7 
80 U11P-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 20:00 Blåbjerg HK  -  Brabrand IF Håndbold:1 IBF Arena B 2 - 18 
87 U11P-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 20:00 Odder Håndbold  -  Ikast FS Håndbold:2 IBF Arena A 4 - 11 
14 U13P-B Gruppe 2 Fre 20.09.2019 20:30 Ikast FS Håndbold:2  -  Odder Håndbold 2 IBF Arena B 9 - 10 
15 U13P-B Gruppe 3 Fre 20.09.2019 20:30 Nørre Bjert/Strandhuse IF  -  Skive fH IBF Arena A 4 - 15 
65 U13P-B Gruppe 1 Fre 20.09.2019 20:30 Skive fH:2  -  Thorsager Rønde Idrætsforening IBF Arena C 8 - 6