Matcher Lör 2019-06-01

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 09:30 Högaborg BK:Grön  -  Stattena IF Plan 1  
2 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 09:30 Helsingborgs Idrottsförening:vit  -  Perstorp Bälinge IK Plan 2  
5 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 09:30 Vikens IK:blå  -  Brunnby FF:Blå Plan 5  
6 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 09:30 Dösjöbro IF:A  -  Helsingborgs IF:röd Plan 6  
7 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 09:30 Ramlösa Södra IF:Vit  -  Dösjöbro IF:B Plan 7  
8 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 09:30 Kullavägens BK:Svart  -  Råå IF:vit Plan 8  
9 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 09:30 Helsingborgs IF:blå  -  Höganäs BK:Röd Plan 9  
10 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 09:30 Ramlösa Södra IF:Svart  -  Kullavägens BK:Blå Plan 10  
11 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 09:30 Helsingborgs IF:röd  -  IF Leikin:Orange Plan 3  
12 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 09:30 Fortuna FF  -  IF Leikin:Svart Plan 4  
143 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 09:58 Råå IF:ljusblå  -  Vikens IK:vit Plan 7  
144 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 09:58 Aakanden GF:Rød  -  Höganäs BK:Blå Plan 5  
145 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 09:58 Brunnby FF:Röd  -  Aakanden GF:Hvid Plan 6  
13 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:00 Kullavägens BK  -  Helsingborgs IF:blå Plan 1  
16 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:00 Stattena IF:Blå  -  Brunnby FF:Röd Plan 11  
17 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:00 Aakanden GF:Blå  -  Allerums G.i.f Plan 12  
18 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:00 Vejby IF  -  Eskilsminne IF Plan 13 0 - 1 
19 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:00 Åhus HBK  -  Kullavägens BK Plan 14 1 - 0 
20 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:28 Helsingborgs IF:röd  -  Vikens IK:blå Plan 5  
21 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:28 Råå IF:vit  -  Ramlösa Södra IF:Vit Plan 6  
22 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 10:28 Höganäs BK:Röd  -  Aakanden GF Plan 7  
23 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 10:28 Kullavägens BK:Blå  -  Helsingborgs IF:blå Plan 8  
3 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:30 Skäldervikens IF  -  Högaborg BK:Grön Plan 1  
4 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:30 Stattena IF  -  Helsingborgs Idrottsförening:vit Plan 2  
14 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:30 IF Leikin:Svart  -  Helsingborgs IF:röd Plan 3  
27 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:40 Glumslövs Fotbollsförening  -  Aakanden GF:Hvid Plan 11  
28 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:40 Brunnby FF:Vit  -  Stattena IF:Vit Plan 12  
29 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:56 Höganäs BK:Blå  -  Dösjöbro IF:A Plan 5  
30 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 10:56 Brunnby FF:Blå  -  Aakanden GF:Rød Plan 6  
31 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:56 Aakanden GF:Hvid  -  Kullavägens BK:Svart Plan 7  
32 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 10:56 Dösjöbro IF:B  -  Brunnby FF:Röd Plan 8  
33 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 10:56 Vikens IK:vit  -  Ramlösa Södra IF:Svart Plan 9  
15 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 11:00 Helsingborgs IF:blå  -  Fortuna FF Plan 1  
146 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 11:00 IF Leikin:Orange  -  Kullavägens BK Plan 2  
37 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:10 Vejby IF  -  Åhus HBK Plan 13 0 - 2 
38 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:10 Kullavägens BK  -  Eskilsminne IF Plan 14 4 - 3 
39 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:20 Stattena IF:Blå  -  Aakanden GF:Blå Plan 11  
40 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:20 Allerums G.i.f  -  Brunnby FF:Röd Plan 12  
41 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 11:26 Aakanden GF  -  Råå IF:ljusblå Plan 5  
147 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:30 Perstorp Bälinge IK  -  Skäldervikens IF Plan 1  
148 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:30 Helsingborgs Idrottsförening:vit  -  Högaborg BK:Grön Plan 2  
43 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:54 Dösjöbro IF:A  -  Brunnby FF:Blå Plan 5  
44 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:54 Vikens IK:blå  -  Aakanden GF:Rød Plan 6  
45 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 11:54 Kullavägens BK:Svart  -  Dösjöbro IF:B Plan 7  
46 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 11:54 Ramlösa Södra IF:Vit  -  Brunnby FF:Röd Plan 8  
47 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 11:54 Ramlösa Södra IF:Svart  -  Höganäs BK:Röd Plan 9  
48 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 11:54 Helsingborgs IF:röd  -  Höganäs BK:Blå Plan 10  
53 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:00 Glumslövs Fotbollsförening  -  Brunnby FF:Vit Plan 11  
54 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:00 Stattena IF:Vit  -  Aakanden GF:Hvid Plan 12  
149 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:00 Fortuna FF  -  IF Leikin:Orange Plan 1  
150 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:00 Helsingborgs IF:röd  -  Kullavägens BK Plan 2  
151 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:00 IF Leikin:Svart  -  Helsingborgs IF:blå Plan 3  
55 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:20 Kullavägens BK  -  Vejby IF Plan 13 0 - 4 
56 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:20 Eskilsminne IF  -  Åhus HBK Plan 14 0 - 4 
57 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:22 Råå IF:vit  -  Aakanden GF:Hvid Plan 5  
58 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 12:24 Helsingborgs IF:blå  -  Råå IF:ljusblå Plan 6  
59 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 12:24 Vikens IK:vit  -  Aakanden GF Plan 7  
152 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:30 Perstorp Bälinge IK  -  Stattena IF Plan 1  
153 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:30 Skäldervikens IF  -  Helsingborgs Idrottsförening:vit Plan 2  
62 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:40 Allerums G.i.f  -  Stattena IF:Blå Plan 11  
63 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:40 Brunnby FF:Röd  -  Aakanden GF:Blå Plan 12  
64 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:52 Vikens IK:blå  -  Dösjöbro IF:A Plan 5  
65 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 12:52 Ramlösa Södra IF:Vit  -  Kullavägens BK:Svart Plan 6  
66 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 12:52 Höganäs BK:Röd  -  Kullavägens BK:Blå Plan 7  
67 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:52 Aakanden GF:Rød  -  Helsingborgs IF:röd Plan 8  
68 P08 Grupp 1 Lör 2019-06-01 12:52 Brunnby FF:Blå  -  Höganäs BK:Blå Plan 9  
154 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:00 Helsingborgs IF:röd  -  Fortuna FF Plan 1  
155 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:00 Kullavägens BK  -  IF Leikin:Svart Plan 2  
156 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:00 IF Leikin:Orange  -  Helsingborgs IF:blå Plan 3  
73 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:20 Brunnby FF:Röd  -  Råå IF:vit Plan 5  
74 P08 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:20 Dösjöbro IF:B  -  Aakanden GF:Hvid Plan 6  
75 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:20 Stattena IF:Vit  -  Glumslövs Fotbollsförening Plan 11  
76 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-01 13:20 Aakanden GF:Hvid  -  Brunnby FF:Vit Plan 12  
77 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 13:22 Vikens IK:vit  -  Helsingborgs IF:blå Plan 7  
78 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 13:22 Ramlösa Södra IF:Svart  -  Aakanden GF Plan 8  
157 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 13:30 Högaborg BK:Grön  -  Perstorp Bälinge IK Plan 1  
158 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-01 13:30 Stattena IF  -  Skäldervikens IF Plan 2  
81 P08 Grupp 3 Lör 2019-06-01 13:50 Kullavägens BK:Blå  -  Råå IF:ljusblå Plan 5  
83 P14 A-semifinal:01 Lör 2019-06-01 14:00 Åhus HBK   -  Eskilsminne IF  Plan 13 3 - 1 
84 P14 A-semifinal:02 Lör 2019-06-01 14:00 Vejby IF   -  Kullavägens BK  Plan 14 5 - 1 
85 P14 A-final Lör 2019-06-01 15:15 Åhus HBK   -  Vejby IF  Plan 13 1 - 0