Kampe Lør 06.04.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
1 u10D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 08:00 Bording KFUM:1  -  Hasle KFUM:1 Ikast Arena 1 6 - 5 
2 u10D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 08:00 Aalborg KFUM:1  -  Rækker Mølle KFUM:2 Ikast Arena 2 17 - 4 
3 u10D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 08:00 Rækker Mølle KFUM:1  -  Vinding KFUM:1 Ikast Arena 3 11 - 7 
9 u10D Gruppe 4 Lør 06.04.2019 08:25 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Hasle KFUM:2 Ikast Arena 1 10 - 3 
10 u10D Gruppe 5 Lør 06.04.2019 08:25 Farsø KFUM HK  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Ikast Arena 2 16 - 5 
11 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 08:25 Aalborg KFUM:1  -  Team Haderslev KFUM:1 Ikast Arena 3 9 - 9 
17 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 08:50 Hasle KFUM  -  Randers KFUM håndbold:2 Ikast Arena 1 3 - 13 
18 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 08:50 Borris-Rækker Mølle KFUM:2  -  Kolding KFUM Håndbold Ikast Arena 2 3 - 4 
19 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 08:50 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Ikast Arena 3 9 - 4 
4 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:00 Vinding KFUM  -  Randers KFUM håndbold:2 Tjørring 1 8 - 10 
5 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:00 Aalborg KFUM:1  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Tjørring 2 4 - 12 
12 u16D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 09:10 Aalborg KFUM  -  Ikast Håndbold:1 Hyld 1 10 - 11 
13 u16D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 09:10 Randers KFUM håndbold  -  Blåkilde Efterskole Hyld 2 12 - 15 
27 u10D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:15 Borris-Rækker Mølle KFUM:3  -  Bording KFUM:1 Ikast Arena 1 2 - 13 
28 u10D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 09:15 Rækker Mølle KFUM:2  -  Vinding KFUM:2 Ikast Arena 2 10 - 7 
29 u10D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 09:15 Aalborg KFUM:2  -  Rækker Mølle KFUM:1 Ikast Arena 3 7 - 9 
30 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:30 Aalborg KFUM:1  -  Kolding KFUM Håndbold:2 Tjørring 1 10 - 4 
31 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:30 Rougsø KFUM  -  Vinding KFUM Tjørring 2 7 - 9 
35 u10D Gruppe 4 Lør 06.04.2019 09:40 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Ikast Arena 1 3 - 4 
36 u10D Gruppe 5 Lør 06.04.2019 09:40 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Bording KFUM:2 Ikast Arena 2 12 - 6 
37 u10P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 09:40 Rækker Mølle KFUM 1  -  Rougsø KFUM:1 Ikast Arena 3 5 - 8 
22 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 09:45 Kolding KFUM Håndbold  -  Team Haderslev Vojens Hyld 1 8 - 15 
23 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 09:45 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1  -  Farsø KFUM HK Hyld 2 17 - 5 
6 u12P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:00 Aalborg KFUM:1  -  Randers KFUM håndbold Brande 1 13 - 5 
7 u12P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:00 Mejlby/Haverslev KFUM  -  Rækker Mølle KFUM Brande 2 7 - 6 
8 u12P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 10:00 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Vinding KFUM Brande 3 11 - 3 
60 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:00 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Aalborg KFUM:2 Tjørring 1 18 - 6 
61 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:00 Randers KFUM håndbold:1  -  Kolding KFUM Håndbold Tjørring 2 14 - 5 
45 u10P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 10:05 Bording KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Ikast Arena 1 3 - 3 
46 u10P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 10:05 Randers KFUM håndbold:1  -  Videbæk-Fiskbæk KFUM Ikast Arena 2 5 - 2 
47 u10P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 10:05 Farsø KFUM HK  -  Aalborg KFUM:2 Ikast Arena 3 3 - 0 
38 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:20 Nr. Nissum Efterskole:2  -  Randers KFUM håndbold Hyld 1 4 - 17 
39 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:20 Hellebjerg Idrætsefterskole  -  Haslev:2 Hyld 2 10 - 10 
14 u12P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 10:25 Kolding KFUM Håndbold:1  -  Aalborg KFUM:3 Brande 1 9 - 3 
15 u12P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 10:25 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Rougsø KFUM Brande 2 3 - 4 
16 u12P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 10:25 Aalborg KFUM:2  -  Team Haderslev KFUM:1 Brande 3 6 - 1 
50 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:30 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Vinding KFUM Tjørring 1 6 - 10 
51 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:30 Randers KFUM håndbold:2  -  Aalborg KFUM:1 Tjørring 2 3 - 16 
55 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:30 Randers KFUM håndbold:2  -  Aalborg KFUM:1 Ikast Arena 1 6 - 3 
56 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:30 Team Haderslev KFUM:1  -  Hasle KFUM Ikast Arena 2 8 - 3 
57 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Borris-Rækker Mølle KFUM:2 Ikast Arena 3 10 - 2 
24 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:50 Aalborg KFUM:1  -  Mejlby/Haverslev KFUM Brande 1 12 - 4 
25 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:50 Ikast KFUM Håndbold:3  -  Hasle KFUM Brande 2 12 - 6 
26 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:50 Rækker Mølle KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Brande 3 6 - 4 
48 u16D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:55 Nr. Nissum Efterskole:1  -  Randers KFUM håndbold Hyld 1 12 - 11 
49 u16D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:55 Hellebjerg Idrætsefterskole  -  Haslev:1 Hyld 2 13 - 14 
65 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:55 Kolding KFUM Håndbold  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Ikast Arena 1 2 - 9 
66 u10D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 10:55 Hasle KFUM:1  -  Borris-Rækker Mølle KFUM:3 Ikast Arena 2 12 - 5 
67 u10D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:55 Vinding KFUM:2  -  Aalborg KFUM:1 Ikast Arena 3 2 - 14 
40 u14P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:00 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Randers KFUM håndbold Tjørring 1 18 - 4 
41 u14P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:00 Kolding KFUM Håndbold:1  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Tjørring 2 12 - 7 
32 u12P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 11:15 Randers KFUM håndbold  -  Team Haderslev KFUM:2 * Brande 1 12 - 13 
33 u12D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:15 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Farsø KFUM HK Brande 2 14 - 9 
34 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:15 Vinding KFUM  -  Vorgod Barde Motion og Fritid Brande 3 11 - 6 
71 u10D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:20 Vinding KFUM:1  -  Aalborg KFUM:2 Ikast Arena 1 2 - 13 
72 u10D Gruppe 4 Lør 06.04.2019 11:20 Hasle KFUM:2  -  Vorgod Barde Motion og Fritid Ikast Arena 2 2 - 7 
73 u10D Gruppe 5 Lør 06.04.2019 11:20 Bording KFUM:2  -  Farsø KFUM HK Ikast Arena 3 4 - 12 
59 u16D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:30 Haslev:2  -  Aalborg KFUM Hyld 2 8 - 15 
77 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:30 Team Haderslev Vojens  -  Nr. Nissum Efterskole:1 Hyld 1 14 - 14 
130 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:30 Randers KFUM håndbold:1  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Tjørring 1 9 - 14 
131 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:30 Kolding KFUM Håndbold  -  Aalborg KFUM:2 Tjørring 2 13 - 9 
42 u12P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:40 Rækker Mølle KFUM  -  Vorgod Barde Motion og Fritid Brande 1 12 - 9 
43 u12P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:40 Vinding KFUM  -  Kolding KFUM Håndbold:2 Brande 2 9 - 9 
44 u12P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 11:40 Aalborg KFUM:3  -  Hasle KFUM Brande 3 4 - 3 
81 u10P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 11:45 Rougsø KFUM:1  -  Team Haderslev KFUM:2 Ikast Arena 1 9 - 2 
82 u10P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 11:45 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Rougsø KFUM 2 Ikast Arena 2 5 - 5 
83 u10P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 11:45 Videbæk-Fiskbæk KFUM  -  Vorgod Barde Motion og Fritid Ikast Arena 3 11 - 8 
94 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Tjørring 2 6 - 7 
95 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:00 Aalborg KFUM:1  -  Vinding KFUM Tjørring 1 12 - 8 
52 u12P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 12:05 Rougsø KFUM  -  Aalborg KFUM:4 Brande 1 11 - 1 
53 u12P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 12:05 Team Haderslev KFUM:1  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Brande 2 4 - 5 
54 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:05 Aalborg KFUM:1  -  Ikast KFUM Håndbold:3 Brande 3 16 - 1 
58 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:05 Haslev:1  -  Farsø KFUM HK Hyld 2 20 - 11 
76 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:05 Randers KFUM håndbold  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 Hyld 1 13 - 15 
91 u10P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 12:10 Aalborg KFUM:2  -  Ikast KFUM Håndbold:3 Ikast Arena 1 8 - 0 
92 u10D PO-pulje B Lør 06.04.2019 12:10 Hasle KFUM:1   -  Rækker Mølle KFUM:2  Ikast Arena 2 6 - 7 
93 u10D PO-pulje C Lør 06.04.2019 12:10 Borris-Rækker Mølle KFUM:3   -  Vinding KFUM:2  Ikast Arena 3 7 - 15 
62 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 12:30 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Brande 1 4 - 10 
63 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 12:30 Rækker Mølle KFUM  -  Vinding KFUM Brande 2 5 - 3 
64 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:30 Hasle KFUM  -  Mejlby/Haverslev KFUM Brande 3 1 - 7 
114 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:30 Vinding KFUM  -  Aalborg KFUM:1 Tjørring 1 4 - 16 
115 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:30 Kolding KFUM Håndbold:2  -  Rougsø KFUM Tjørring 2 5 - 6 
99 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 12:35 Bording KFUM:1   -  Aalborg KFUM:1  Ikast Arena 1 6 - 7 
100 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:35 Aalborg KFUM:1  -  Hasle KFUM Ikast Arena 2 8 - 0 
101 u10P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:35 Randers KFUM håndbold:2  -  Team Haderslev KFUM:1 Ikast Arena 3 4 - 4 
86 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 12:40 Hellebjerg Idrætsefterskole  -  Kolding KFUM Håndbold Hyld 1 17 - 11 
87 u16D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:40 Haslev:1  -  Nr. Nissum Efterskole:2 Hyld 2 13 - 11 
68 u12D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 12:55 Farsø KFUM HK  -  Aalborg KFUM:2 Brande 1 5 - 6 
69 u12P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:55 Team Haderslev KFUM:2 *  -  Aalborg KFUM:1 Brande 2 8 - 14 
70 u12P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 12:55 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Mejlby/Haverslev KFUM Brande 3 4 - 7 
104 u14P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 13:00 Kolding KFUM Håndbold:3  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Tjørring 1 3 - 25 
105 u14P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 13:00 Aalborg KFUM:2  -  Kolding KFUM Håndbold:1 Tjørring 2 5 - 11 
109 u10D PO-pulje C Lør 06.04.2019 13:00 Vinding KFUM:1   -  Hasle KFUM:2  Ikast Arena 1 7 - 3 
110 u10D PO-pulje B Lør 06.04.2019 13:00 Aalborg KFUM:2   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Ikast Arena 2 3 - 2 
111 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 13:00 Rækker Mølle KFUM:1   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Ikast Arena 3 12 - 7 
102 u16D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 13:15 Ikast Håndbold:1  -  Haslev:2 Hyld 1 11 - 10 
103 u16D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 13:15 Blåkilde Efterskole  -  Nr. Nissum Efterskole:1 Hyld 2 12 - 16 
78 u12P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 13:20 Kolding KFUM Håndbold:2  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Brande 1 3 - 11 
79 u12P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 13:20 Hasle KFUM  -  Kolding KFUM Håndbold:1 Brande 2 3 - 10 
80 u12P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 13:20 Aalborg KFUM:4  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Brande 3 1 - 11 
119 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 13:25 Kolding KFUM Håndbold  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Ikast Arena 1 3 - 6 
120 u10P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 13:25 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Borris-Rækker Mølle KFUM:2 Ikast Arena 2 16 - 2 
121 u10P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 13:25 Team Haderslev KFUM:2  -  Rækker Mølle KFUM 1 Ikast Arena 3 8 - 13 
138 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM  -  Randers KFUM håndbold:2 Tjørring 2 17 - 9 
139 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:30 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Aalborg KFUM:1 Tjørring 1 8 - 16 
88 u12P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 13:45 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Aalborg KFUM:2 Brande 1 2 - 6 
89 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:45 Hasle KFUM  -  Aalborg KFUM:1 Brande 2 5 - 8 
90 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:45 Mejlby/Haverslev KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:3 Brande 3 8 - 7 
112 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:50 Haslev:1  -  Nr. Nissum Efterskole:2 Hyld 1 16 - 5 
122 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:50 Farsø KFUM HK  -  Randers KFUM håndbold Hyld 2 6 - 15 
127 u10P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 13:50 Rougsø KFUM 2  -  Bording KFUM Ikast Arena 1 3 - 11 
128 u10P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 13:50 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Randers KFUM håndbold:1 Ikast Arena 2 0 - 5 
129 u10P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 13:50 Ikast KFUM Håndbold:3  -  Farsø KFUM HK Ikast Arena 3 0 - 7 
84 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 14:00 Aalborg KFUM:1  -  Rougsø KFUM Tjørring 2 15 - 3 
85 u14P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 14:00 Vinding KFUM  -  Kolding KFUM Håndbold:2 Tjørring 1 9 - 10 
96 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 14:10 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Vinding KFUM Brande 1 13 - 8 
97 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 14:10 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Rækker Mølle KFUM Brande 2 5 - 9 
98 u12D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 14:10 Aalborg KFUM:2  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Brande 3 2 - 16 
133 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 14:15 Farsø KFUM HK   -  Bording KFUM:1  Ikast Arena 1 9 - 6 
134 u10D PO-pulje B Lør 06.04.2019 14:15 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Hasle KFUM:1  Ikast Arena 2 8 - 3 
135 u10D PO-pulje C Lør 06.04.2019 14:15 Bording KFUM:2   -  Borris-Rækker Mølle KFUM:3  Ikast Arena 3 12 - 4 
123 u16D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 14:25 Nr. Nissum Efterskole:2  -  Hellebjerg Idrætsefterskole Hyld 2 12 - 19 
136 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 14:25 Team Haderslev Vojens  -  Hellebjerg Idrætsefterskole Hyld 1 17 - 11 
74 u14P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 14:30 Randers KFUM håndbold  -  Kolding KFUM Håndbold:3 Tjørring 1 6 - 7 
75 u14P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 14:30 Ikast KFUM Håndbold:2  -  Aalborg KFUM:2 Tjørring 2 12 - 9 
106 u12P PO-pulje A 1 Lør 06.04.2019 14:35 Aalborg KFUM:1   -  Kolding KFUM Håndbold:1  Brande 1 5 - 8 
107 u12P PO-pulje A 2 Lør 06.04.2019 14:35 Mejlby/Haverslev KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Brande 2 5 - 7 
108 u12P PO-pulje B 1 Lør 06.04.2019 14:35 Vinding KFUM   -  Aalborg KFUM:3  Brande 3 9 - 8 
140 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 14:40 Aalborg KFUM:1   -  Rækker Mølle KFUM:1  Ikast Arena 1 17 - 11 
141 u10D PO-pulje B Lør 06.04.2019 14:40 Rækker Mølle KFUM:2   -  Aalborg KFUM:2  Ikast Arena 2 6 - 11 
142 u10D PO-pulje C Lør 06.04.2019 14:40 Vinding KFUM:2   -  Vinding KFUM:1  Ikast Arena 3 6 - 6 
20 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 15:00 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Kolding KFUM Håndbold Tjørring 1 10 - 10 
21 u14D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 15:00 Aalborg KFUM:2  -  Randers KFUM håndbold:1 Tjørring 2 6 - 22 
113 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 15:00 Nr. Nissum Efterskole:1  -  Haslev:2 Hyld 1 15 - 7 
116 u12P PO-pulje B 2 Lør 06.04.2019 15:00 Rækker Mølle KFUM   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Brande 1 5 - 8 
117 u12P PO-pulje C 1 Lør 06.04.2019 15:00 Hasle KFUM   -  Randers KFUM håndbold  Brande 2 5 - 5 
118 u12P PO-pulje C 2 Lør 06.04.2019 15:00 Team Haderslev KFUM:1   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Brande 3 2 - 9 
137 u16D Pulje A 1 Lør 06.04.2019 15:00 Blåkilde Efterskole   -  Ikast Håndbold:1  Hyld 2 21 - 16 
147 u10P PO-pulje A 1 Lør 06.04.2019 15:05 Randers KFUM håndbold:1   -  Randers KFUM håndbold:2  Ikast Arena 2 5 - 5 
149 u10P PO-pulje B 2 Lør 06.04.2019 15:05 Team Haderslev KFUM:1   -  Rækker Mølle KFUM 1  Ikast Arena 3 4 - 2 
124 u12D Slutspil B Lør 06.04.2019 15:25 Ikast KFUM Håndbold:3   -  Vinding KFUM  Brande 1 6 - 6 
125 u12D Slutspil B Lør 06.04.2019 15:25 Farsø KFUM HK   -  Hasle KFUM  Brande 2 17 - 2 
126 u12D Slutspil A 1 Lør 06.04.2019 15:25 Aalborg KFUM:2   -  Aalborg KFUM:1  Brande 3 6 - 10 
152 u10P PO-pulje C 2 Lør 06.04.2019 15:30 Kolding KFUM Håndbold   -  Hasle KFUM  Ikast Arena 2 3 - 3 
154 u10P PO-pulje B 1 Lør 06.04.2019 15:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Ikast Arena 3 3 - 3 
157 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 15:30 Vinding KFUM  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Tjørring 1 6 - 15 
158 u14D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 15:30 Randers KFUM håndbold:2  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Tjørring 2 9 - 14 
145 u16D Pulje A 2 Lør 06.04.2019 15:35 Nr. Nissum Efterskole:1   -  Aalborg KFUM  Hyld 1 12 - 16 
146 u16D Pulje B Lør 06.04.2019 15:35 Randers KFUM håndbold   -  Haslev:2  Hyld 2 12 - 5 
132 u12D Slutspil A 2 Lør 06.04.2019 15:50 Mejlby/Haverslev KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Brande 3 4 - 7 
159 u10P PO-pulje C 2 Lør 06.04.2019 15:55 Rougsø KFUM 2   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Ikast Arena 2 8 - 3 
161 u10D PO-pulje B Lør 06.04.2019 15:55 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 3 10 - 11 
143 u14P PO-pulje B Lør 06.04.2019 16:00 Rougsø KFUM   -  Randers KFUM håndbold  Tjørring 1 4 - 7 
144 u14P PO-pulje B Lør 06.04.2019 16:00 Kolding KFUM Håndbold:2   -  Aalborg KFUM:2  Tjørring 2 9 - 10 
155 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 16:10 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1  -  Haslev:1 Hyld 1 13 - 13 
156 u16P Gruppe 1 Lør 06.04.2019 16:10 Farsø KFUM HK  -  Nr. Nissum Efterskole:2 Hyld 2 9 - 15 
164 u10P PO-pulje A 1 Lør 06.04.2019 16:20 Randers KFUM håndbold:2   -  Bording KFUM  Ikast Arena 2 7 - 4 
166 u10P PO-pulje A 2 Lør 06.04.2019 16:20 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Rougsø KFUM:1  Ikast Arena 3 7 - 5 
150 u14P PO-pulje A 2 Lør 06.04.2019 16:30 Vinding KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Tjørring 1 8 - 21 
151 u14P PO-pulje A 1 Lør 06.04.2019 16:30 Aalborg KFUM:1   -  Kolding KFUM Håndbold:3  Tjørring 2 20 - 3 
148 u10P PO-pulje C 1 Lør 06.04.2019 16:45 Team Haderslev KFUM:2   -  Ikast KFUM Håndbold:3  Ikast Arena 3 9 - 5 
160 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 16:45 Rækker Mølle KFUM:1   -  Bording KFUM:1  Ikast Arena 2 11 - 11 
162 u16D Pulje A 1 Lør 06.04.2019 16:45 Haslev:1   -  Blåkilde Efterskole  Hyld 1 10 - 10 
163 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 16:45 Kolding KFUM Håndbold  -  Nr. Nissum Efterskole:1 Hyld 2 9 - 14 
153 u10P PO-pulje C 1 Lør 06.04.2019 17:10 Aalborg KFUM:1   -  Borris-Rækker Mølle KFUM:2  Ikast Arena 3 6 - 2 
165 u10D PO-pulje A Lør 06.04.2019 17:10 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Farsø KFUM HK  Ikast Arena 2 3 - 9 
167 u16D Pulje A 2 Lør 06.04.2019 17:20 Hellebjerg Idrætsefterskole   -  Nr. Nissum Efterskole:1  Hyld 1 10 - 20 
168 u16P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 17:20 Haslev:2  -  Team Haderslev Vojens Hyld 2 4 - 18 
169 u14D PO-pulje B Lør 06.04.2019 22:00 Vinding KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Tjørring 1 10 - 6 
170 u14D PO-pulje B Lør 06.04.2019 22:30 Randers KFUM håndbold:2   -  Vinding KFUM  Tjørring 1 10 - 8 
171 u14D PO-pulje B Lør 06.04.2019 23:00 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Randers KFUM håndbold:2  Tjørring 1 14 - 9 
172 u14D PO-pulje B Lør 06.04.2019 23:30 Kolding KFUM Håndbold   -  Aalborg KFUM:2  Tjørring 1 13 - 9