Kalles Kaviar Cup 2019
27 till 30 Juni 2019Fixtures List Sön 2019-06-30
Fixtures List
Class | Group | Day | Zeit | Team | plan | Ergebnis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
273 | P12 | B-kvartsfinal:01 | 08:00 | Örslösa-Söne IK:Röd | - | Backatorp IF:Svart | Bovall 1 | 1 - 5 |
274 | P12 | B-kvartsfinal:02 | 08:00 | IFK Skoghall:Blå | - | FK Eika Krapfoss:Hvit | Bovall 2 | 8 - 1 |
275 | P13 | B-kvartsfinal:04 | 08:00 | IFK Hallsberg FK | - | IFK Skoghall:Blå | Hunnebo | 6 - 4 |
276 | P14 | B-kvartsfinal:03 | 08:00 | Råå IF:Ljusblå | - | Sotenäs Ungdom | Smögen | 2 - 1 |
277 | P14 | B-kvartsfinal:04 | 08:00 | Hanvikens SK:Vit | - | Örslösa-Söne IK | Kungshamn 1 | 3 - 1 |
278 | P13 | B-kvartsfinal:03 | 08:00 | Vänersborgs IF:Röd | - | Sotenäs Ungdom | Kungshamn 2 | 10 - 1 |
279 | P12 | B-kvartsfinal:03 | 08:40 | Örslösa-Söne IK:Svart | - | FK Eika Krapfoss:Grønn | Bovall 1 | 4 - 0 |
280 | P12 | B-kvartsfinal:04 | 08:40 | Jonstorps IF FK | - | Kungshamns IF | Bovall 2 | 3 - 1 |
281 | F13 | B-kvartsfinal:02 | 08:50 | Skärblacka IF | - | Öna SK | Hunnebo | 1 - 2 |
282 | F14 | B-kvartsfinal:01 | 08:50 | Örslösa-Söne IK | - | Torp GOIF | Smögen | 1 - 3 |
283 | F14 | B-kvartsfinal:02 | 08:50 | Enköpings SK | - | Fossum IF | Kungshamn 1 | 0 - 2 |
284 | F13 | B-kvartsfinal:01 | 08:50 | Ytterby IS:Röd | - | Råtorps IK | Kungshamn 2 | 1 - 2 |
285 | F12 | A-kvartsfinal:01 | 09:20 | Kinnarp-Slutarps-Vartofta | - | Sparta Bragerøen:Lions | Bovall 1 | 4 - 3 es |
286 | F12 | A-kvartsfinal:02 | 09:20 | IFK Österåker:Vit | - | IFK Österåker:Blå | Bovall 2 | 0 - 3 |
287 | F13 | B-kvartsfinal:04 | 09:40 | Snöstorp Nyhem FF | - | Forsby FF | Hunnebo | 1 - 4 |
288 | F14 | B-kvartsfinal:03 | 09:40 | IFK Kumla | - | IK Gauthiod | Smögen | 2 - 0 |
289 | F14 | B-kvartsfinal:04 | 09:40 | Kungälvs FF | - | Lidköpings FK | Kungshamn 1 | 2 - 0 |
290 | F13 | B-kvartsfinal:03 | 09:40 | Vara SK | - | Sotenäs Ungdom | Kungshamn 2 | 4 - 1 es |
291 | F12 | A-kvartsfinal:03 | 10:00 | Fortuna FF:Röd | - | Kungälvs FF:Grön | Bovall 1 | 0 - 1 |
292 | F12 | A-kvartsfinal:04 | 10:00 | Årjängs IF | - | Fortuna FF:Rosa | Bovall 2 | 4 - 3 es |
293 | F13 | A-kvartsfinal:02 | 10:30 | BK Astrio:Gul | - | IFK Fjärås:Vit | Hunnebo | 2 - 1 |
294 | F14 | A-kvartsfinal:01 | 10:30 | Jitex Mölndal BK:Lila | - | Jitex Mölndal BK:Vit | Smögen | 1 - 0 |
295 | F14 | A-kvartsfinal:02 | 10:30 | IFK Hallsberg FK | - | Hovås Billdal IF | Kungshamn 1 | 1 - 2 |
296 | F13 | A-kvartsfinal:01 | 10:30 | Eskilsminne IF:Blå | - | Eskilsminne IF:Gul | Kungshamn 2 | 1 - 2 es |
297 | P12 | A-kvartsfinal:01 | 10:40 | Ramlösa Södra IF:Vit | - | Ramlösa Södra IF:Svart | Bovall 1 | 3 - 1 |
298 | P12 | A-kvartsfinal:02 | 10:40 | IF Centern:Blå | - | IFK Skoghall:Vit | Bovall 2 | 7 - 8 es |
299 | P12 | A-kvartsfinal:03 | 11:20 | Glumslövs FF | - | Backatorp IF:Röd | Bovall 1 | 5 - 1 |
300 | P12 | A-kvartsfinal:04 | 11:20 | Ekhagens IF | - | Fortuna FF | Bovall 2 | 3 - 1 |
301 | F13 | A-kvartsfinal:04 | 11:20 | Lerums IS:Victory | - | IFK Fjärås:Röd | Hunnebo | 2 - 1 |
302 | F14 | A-kvartsfinal:03 | 11:20 | Segeltorps IF | - | Öjersjö IF | Smögen | 7 - 0 |
303 | F14 | A-kvartsfinal:04 | 11:20 | IFK Tidaholm | - | Borgeby FK | Kungshamn 1 | 0 - 1 |
304 | F13 | A-kvartsfinal:03 | 11:20 | BK Astrio:Svart | - | Ljungby IF | Kungshamn 2 | 1 - 0 |
305 | F12 | B-semifinal:01 | 12:10 | Eskilsminne IF:Blå | - | Berg IL:Hvit | Bovall 1 | 2 - 1 |
306 | F12 | B-semifinal:02 | 12:10 | Sparta Bragerøen:Tigers | - | IFK Skoghall DF:Blå | Bovall 2 | 1 - 2 |
307 | P13 | A-kvartsfinal:03 | 12:20 | Sollentuna FK Helenelund | - | Anderslöv BOIK | Hunnebo | 2 - 0 |
308 | P14 | A-kvartsfinal:01 | 12:20 | IFK Falköping FF | - | Herrestads AIF | Smögen | 3 - 2 |
309 | P14 | A-kvartsfinal:02 | 12:20 | IK Kongahälla:Röd | - | Kullavik IF | Kungshamn 1 | 0 - 1 |
310 | P13 | A-kvartsfinal:01 | 12:20 | Bergdalens IK | - | Ytterby IS:Vit | Kungshamn 2 | 3 - 0 |
311 | P12 | B-semifinal:01 | 12:50 | Backatorp IF:Svart | - | IFK Skoghall:Blå | Bovall 1 | 2 - 4 |
312 | P12 | B-semifinal:02 | 12:50 | Örslösa-Söne IK:Svart | - | Jonstorps IF FK | Bovall 2 | 5 - 7 es |
313 | P13 | A-kvartsfinal:04 | 13:10 | Arentorp Helås FK | - | Boo FF | Hunnebo | 2 - 0 |
314 | P14 | A-kvartsfinal:03 | 13:10 | IF Centern | - | Askims IK | Smögen | 2 - 0 |
315 | P14 | A-kvartsfinal:04 | 13:10 | IK Kongahälla:Vit | - | Åstorps FF | Kungshamn 1 | 3 - 1 |
316 | P13 | A-kvartsfinal:02 | 13:10 | Vänersborgs IF:Blå | - | Öjersjö IF | Kungshamn 2 | 2 - 4 es |
317 | F12 | A-semifinal:01 | 13:40 | Kinnarp-Slutarps-Vartofta | - | IFK Österåker:Blå | Bovall 1 | 4 - 5 es |
318 | F12 | A-semifinal:02 | 13:40 | Kungälvs FF:Grön | - | Årjängs IF | Bovall 2 | 3 - 1 |
319 | F13 | B-semifinal:02 | 14:00 | Vara SK | - | Forsby FF | Hunnebo | 0 - 1 |
320 | F14 | B-semifinal:01 | 14:00 | Torp GOIF | - | Fossum IF | Smögen | 1 - 3 |
321 | F14 | B-semifinal:02 | 14:00 | IFK Kumla | - | Kungälvs FF | Kungshamn 1 | 2 - 4 es |
322 | F13 | B-semifinal:01 | 14:00 | Råtorps IK | - | Öna SK | Kungshamn 2 | 2 - 4 es |
323 | P12 | A-semifinal:01 | 14:20 | Ramlösa Södra IF:Vit | - | IFK Skoghall:Vit | Bovall 1 | 2 - 1 |
324 | P12 | A-semifinal:02 | 14:20 | Glumslövs FF | - | Ekhagens IF | Bovall 2 | 2 - 0 |
325 | P13 | B-semifinal:02 | 14:50 | Vänersborgs IF:Röd | - | IFK Hallsberg FK | Hunnebo | 7 - 6 |
326 | P14 | B-semifinal:01 | 14:50 | Hanvikens SK:Röd | - | Råå IF:Vit | Smögen | 0 - 4 |
327 | P14 | B-semifinal:02 | 14:50 | Råå IF:Ljusblå | - | Hanvikens SK:Vit | Kungshamn 1 | 2 - 1 |
328 | P13 | B-semifinal:01 | 14:50 | IFK Skoghall:Vit | - | Snöstorp Nyhem FF:Grön | Kungshamn 2 | 5 - 2 |
329 | P12 | B-final | 15:10 | IFK Skoghall:Blå | - | Jonstorps IF FK | Bovall 1 | 1 - 0 |
330 | F12 | B-final | 15:10 | Eskilsminne IF:Blå | - | IFK Skoghall DF:Blå | Bovall 2 | 1 - 0 |
331 | F13 | A-semifinal:02 | 15:40 | BK Astrio:Svart | - | Lerums IS:Victory | Hunnebo | 1 - 3 |
332 | F14 | A-semifinal:01 | 15:40 | Jitex Mölndal BK:Lila | - | Hovås Billdal IF | Smögen | 7 - 0 |
333 | F14 | A-semifinal:02 | 15:40 | Segeltorps IF | - | Borgeby FK | Kungshamn 1 | 6 - 1 |
334 | F13 | A-semifinal:01 | 15:40 | Eskilsminne IF:Gul | - | BK Astrio:Gul | Kungshamn 2 | 1 - 0 |
335 | F12 | A-final | 15:50 | IFK Österåker:Blå | - | Kungälvs FF:Grön | Bovall 1 | 3 - 0 |
336 | P12 | A-final | 15:50 | Ramlösa Södra IF:Vit | - | Glumslövs FF | Bovall 2 | 3 - 1 |
337 | P13 | A-semifinal:02 | 16:30 | Sollentuna FK Helenelund | - | Arentorp Helås FK | Hunnebo | 0 - 1 |
338 | P14 | A-semifinal:01 | 16:30 | IFK Falköping FF | - | Kullavik IF | Smögen | 2 - 3 |
339 | P14 | A-semifinal:02 | 16:30 | IF Centern | - | IK Kongahälla:Vit | Kungshamn 1 | 2 - 3 |
340 | P13 | A-semifinal:01 | 16:30 | Bergdalens IK | - | Öjersjö IF | Kungshamn 2 | 1 - 2 |
341 | P13 | B-final | 17:40 | IFK Skoghall:Vit | - | Vänersborgs IF:Röd | Hunnebo | 1 - 2 |
342 | P14 | B-final | 17:40 | Råå IF:Vit | - | Råå IF:Ljusblå | Smögen | 1 - 2 |
343 | F14 | B-final | 17:40 | Fossum IF | - | Kungälvs FF | Kungshamn 1 | 1 - 3 |
344 | F13 | B-final | 17:40 | Öna SK | - | Forsby FF | Kungshamn 2 | 3 - 4 es |
345 | P13 | A-final | 18:30 | Öjersjö IF | - | Arentorp Helås FK | Hunnebo | 6 - 5 |
346 | F14 | A-final | 18:30 | Jitex Mölndal BK:Lila | - | Segeltorps IF | Smögen | 1 - 2 |
347 | P14 | A-final | 18:30 | Kullavik IF | - | IK Kongahälla:Vit | Kungshamn 1 | 2 - 1 |
348 | F13 | A-final | 18:30 | Eskilsminne IF:Gul | - | Lerums IS:Victory | Kungshamn 2 | 2 - 0 |