Matcher Fre 2019-06-14

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
25 F06 Grupp E Fre 2019-06-14 16:00 GF Kroppskultur:3  -  Tjörns handbollsklubb Stenab 12 - 3 
213 F05 Grupp A Fre 2019-06-14 16:00 GF Kroppskultur:1  -  Torslanda HK:Blå Rimners B 13 - 11 
214 F06 Grupp A Fre 2019-06-14 16:00 GF Kroppskultur:1  -  HK Lidköping Sommarhemmet 12 - 9 
232 F03 Grupp C Fre 2019-06-14 16:00 GF Kroppskultur:3  -  VAKANT Agneberg 10 - 0 
13 F05 Grupp C Fre 2019-06-14 16:35 GF Kroppskultur:2  -  Torslanda HK:Vit Stenab 13 - 12 
37 F06 Grupp G Fre 2019-06-14 16:35 Kärra HF  -  Särökometernas HK Rimners B 11 - 14 
215 F06 Grupp A Fre 2019-06-14 16:35 Redbergslids IK  -  Degernes Idrettslag:blå Sommarhemmet 9 - 20 
1 P03 Grupp A Fre 2019-06-14 16:45 GF Kroppskultur:1  -  Anderstorps Sportklubb:Orange Rimners A 17 - 16 
7 P03 Grupp B Fre 2019-06-14 16:45 GF Kroppskultur:2  -  KFUM Trollhättans IA Agneberg 16 - 12 
219 F06 Grupp B Fre 2019-06-14 17:10 Torslanda HK:Blå  -  KFUM Trollhättan Sommarhemmet 9 - 13 
226 F06 Grupp C Fre 2019-06-14 17:10 GF Kroppskultur:2  -  Mölndals HF Stenab 15 - 2 
220 P03 Grupp C Fre 2019-06-14 17:30 Anderstorps Sportklubb:Svart  -  Lysekil HK Rimners A 24 - 19 
236 F03 Grupp E Fre 2019-06-14 17:30 Mölndals HF:Vit  -  KFUM Trollhättan Agneberg 17 - 11 
3 P05 Grupp A Fre 2019-06-14 17:45 Kragerø IF håndball  -  Alingsås HK Rimners B 14 - 11 
223 F06 Grupp B Fre 2019-06-14 17:45 Kvibergs HK  -  Oppegård IL:2 Sommarhemmet 10 - 17 
230 F06 Grupp D Fre 2019-06-14 17:45 Torslanda HK:Röd  -  Lysekils HK:1 Stenab 15 - 5 
224 F03 Grupp B Fre 2019-06-14 18:15 GF Kroppskultur:2  -  Sarpsborg:1 Agneberg 9 - 18 
225 F03 Grupp A Fre 2019-06-14 18:15 GF Kroppskultur:1  -  Halden håndballforening:2 Rimners A 35 - 6 
31 F06 Grupp F Fre 2019-06-14 18:20 Torslanda HK:Vit  -  Strömstad Handbollsklubb Sommarhemmet 8 - 15 
212 F05 Grupp B Fre 2019-06-14 18:20 IK Baltichov:Blå  -  Oppegård IL:Gul Rimners B 14 - 16 
221 F05 Grupp C Fre 2019-06-14 18:20 Degernes Idrettslag  -  Tistedalens TIF Stenab 15 - 6 
19 F05 Grupp D Fre 2019-06-14 18:55 IK Baltichov:Vit  -  Oppegård IL:Sort Stenab 7 - 17 
32 F06 Grupp F Fre 2019-06-14 18:55 Oppegård IL:1  -  Halden håndballforening:2 Rimners B 11 - 16 
227 F06 Grupp C Fre 2019-06-14 18:55 Tistedalens TIF:J12  -  Degernes Idrettslag:hvit Sommarhemmet 2 - 18 
228 F03 Grupp B Fre 2019-06-14 19:00 Mölndals HF:Röd  -  Tune IL Håndball Agneberg 13 - 11 
229 F03 Grupp A Fre 2019-06-14 19:00 Skiptvet IL  -  Tistedal turn og idrettsforening Rimners A 19 - 16 
8 F05 Grupp B Fre 2019-06-14 19:30 Spånga HK  -  Spydeberg IL:1 Sommarhemmet 17 - 10 
20 F05 Grupp D Fre 2019-06-14 19:30 KFUM Trollhättan  -  Øyer- Tretten Håndball Stenab 15 - 14 
218 P05 Grupp A Fre 2019-06-14 19:30 Uddevalla Handbollklubb  -  Tjølling IF Rimners B 6 - 19 
217 P03 Grupp A Fre 2019-06-14 19:45 Mölndal/Nord  -  Langhus IL Rimners A 16 - 19 
231 F03 Grupp D Fre 2019-06-14 19:45 GF Kroppskultur:4  -  Sætre Graabein Agneberg 16 - 17 
26 F06 Grupp E Fre 2019-06-14 20:05 Tveter HK:1  -  Skiptvet IL Stenab 10 - 8 
38 F06 Grupp G Fre 2019-06-14 20:05 Tveter HK:2  -  Skiptvet IL:2 Rimners B 15 - 11 
233 F06 Grupp D Fre 2019-06-14 20:05 Sarpsborg IL  -  Halden håndballforening:1 Sommarhemmet 17 - 5 
234 F03 Grupp D Fre 2019-06-14 20:30 Backa HK  -  Øyer- Tretten Håndball Agneberg 25 - 21 
235 F03 Grupp C Fre 2019-06-14 20:30 Skiptvet IL:1  -  Østsiden Rimners A 13 - 20 
2 F05 Grupp A Fre 2019-06-14 20:40 Askim IF:F2005  -  Halden håndballforening Rimners B 8 - 10 
222 P05 Grupp A Fre 2019-06-14 20:40 Kåsen G05  -  Mölndal/ Nord P13 Stenab 15 - 10 
14 P03 Grupp C Fre 2019-06-14 21:15 Ski IL Håndball:2  -  Tistedalens TIF Rimners B 28 - 9 
216 P03 Grupp B Fre 2019-06-14 21:15 Ski IL Håndball:1  -  Tiller IL:1 Agneberg 26 - 19 
237 F03 Grupp E Fre 2019-06-14 21:15 Halden håndballforening:1  -  Sætre Graabein:2 Rimners A 13 - 18