Matcher Tor 2019-05-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
1 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 09:30 BK Häcken:Gul  -  IFK Haninge Passionice X - X 
2 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 09:30 FC Trelleborg Röd  -  FC Bellevue:1 Tre-Mek X - X 
3 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 09:30 Malmö FF:1  -  Bjärreds IF Pågen X - X 
4 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 09:30 Vellinge IF:Röd  -  BFC Lundegården:1 Vellingeblomman X - X 
5 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 09:30 Högaborg BK:1  -  Tygelsjö IK Duni X - X 
6 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 09:30 Eslöv BK:Röd  -  FC Rosengård:R Team Sportia X - X 
7 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 09:30 Lunds BK:Gul  -  AB Tårnby - Rød Q & Co Ren Vilja X - X 
8 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 09:30 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13  -  Eskilsminne IF:Blå ICA Toppen X - X 
9 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 09:30 Hässleholms IF:1  -  AIK FF:Orange X Stand Out Media X - X 
10 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 09:30 Arlövs BI  -  Hyllie IK:Grön Select X - X 
11 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 09:30 BK Höllviken:Grön  -  Uppåkra IF:Svart Fruktbudet X - X 
12 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 09:30 Gislöv IF  -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart Elektro Team X - X 
13 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 10:00 IFK Simrishamn  -  Gif Nike Passionice X - X 
14 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 10:00 Helsingborgs IF:vit  -  Kalmar FF:Röd Tre-Mek X - X 
15 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 10:00 Sjöbo IF:Blå  -  LB07 Limhamn:Röd Pågen X - X 
16 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 10:00 Svedala IF  -  Borstahusens BK Vellingeblomman X - X 
17 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 10:00 BK Häcken:Svart  -  IFK Lidingö FK:7 Duni X - X 
18 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 10:00 Ängelholms FF:Vit  -  AIK FF:Orange Y Team Sportia X - X 
19 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 10:00 BK Höllviken:Gul  -  Hammarby IF:Lag 5 Q & Co Ren Vilja X - X 
20 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 10:00 Åkarps if:1  -  Veberöds AIF:Vit ICA Toppen X - X 
21 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 10:00 Brommapojkarna:26-1  -  LB07 Limhamn:VIt Stand Out Media X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 10:00 Eskilsminne IF:Gul  -  BFC Lundegården:2 Select X - X 
23 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 10:00 Uppåkra IF:Vit  -  Djurgårdens IF:4 Fruktbudet X - X 
24 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 10:00 FC Bellevue:2  -  Höganäs BK:1 Elektro Team X - X 
25 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 10:30 Ystads IF FF  -  FC Trelleborg:Blå Passionice X - X 
26 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 10:30 IFK Lidingö:14-2  -  Lindeborgs FF 1948 Tre-Mek X - X 
27 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 10:30 Malmö FF:2  -  Nacka FC Pågen X - X 
28 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 10:30 Djurgårdens IF U10  -  Greve Fodbold:Stars Vellingeblomman X - X 
29 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 10:30 BK Olympic:Grön  -  Kalmar FF:Svart Duni X - X 
30 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 10:30 RCD Espanyol Academy SV  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå Team Sportia X - X 
31 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 10:30 Kvarnby IK:Blå  -  Täby FK:FA Q & Co Ren Vilja X - X 
32 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 10:30 Trelleborg FF  -  Lunds BK:Vit ICA Toppen X - X 
33 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 10:30 BK Häcken:Vit  -  IFK Lidingö:14 Stand Out Media X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 10:30 Eslöv BK:Svart  -  Oxie SK:Blå Select X - X 
35 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 10:30 BK Höllviken:Röd  -  Ramlösa Södra IF Fruktbudet X - X 
36 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 10:30 Mjällby AIF  -  FC Djursholm Elektro Team X - X 
37 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 11:00 AB Tårnby  -  FC Trelleborg:Vit Passionice X - X 
38 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 11:00 Helsingborgs IF:röd  -  Kulladals FF:Vit Tre-Mek X - X 
39 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 11:00 Lilla Torg FF BLÅ  -  FC Bellevue:3 Pågen X - X 
40 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Blentarps BK Vellingeblomman X - X 
41 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 11:00 LB07:B:Röd  -  IFK Stocksund:Blå Duni X - X 
42 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 11:00 Höganäs BK:2  -  Gif Nike:2 Team Sportia X - X 
43 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 11:00 Halmstad BK  -  BK Olympic:Vit Q & Co Ren Vilja X - X 
44 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 11:00 Anderslövs BOIK  -  IFK Lidingö FK:P09-10 ICA Toppen X - X 
45 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 11:00 Djurgårdens IF:7  -  Ängelholms FF:Gul Stand Out Media X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 11:00 FA2000  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Select X - X 
47 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 11:00 Hammarby IF:P10:A  -  IK Wormo:Blå Fruktbudet X - X 
48 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 11:00 Hässleholms IF:2  -  GAIS:svart Elektro Team X - X 
49 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 11:30 IFK Klagshamn  -  Hyllie IK:Svart Passionice X - X 
50 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 11:30 Kalmar FF:Vit  -  Kvarnby IK:Röd Tre-Mek X - X 
51 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 11:30 BK Höllviken:Svart  -  IF Lödde Pågen X - X 
52 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 11:30 Skurups AIF  -  Djurgården IF:U10-2 Vellingeblomman X - X 
53 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 11:30 Hammarby IF:Lag 4  -  Vellinge IF:Blå Duni X - X 
54 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 11:30 Helsingborgs IF:blå  -  Linero IF Team Sportia X - X 
55 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 11:30 Oxie SK:Röd  -  FC Bellevue:4 Q & Co Ren Vilja X - X 
56 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 11:30 Sjöbo IF:Vit  -  Kågeröds BoIF:vit ICA Toppen X - X 
57 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 11:30 LB07:B:Svart  -  Greve Fodbold:Comets Stand Out Media X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 11:30 FC Rosengård:Z  -  Västra ingelstad is Select X - X 
59 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 11:30 IF Brommapojkarna:P09-3  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit Fruktbudet X - X 
60 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 11:30 Malmö FF:3  -  FC Trelleborg:Gul Elektro Team X - X 
61 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Kulladals FF:Blå Passionice X - X 
62 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 12:00 IFK Stocksund:Vit  -  Ängelholms FF:Blå Tre-Mek X - X 
63 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 12:00 BK Höllviken:Blå  -  IFK Lidingö:P09:12 Pågen X - X 
64 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 12:00 Bara GIF  -  Furulund ik Vellingeblomman X - X 
65 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 12:00 BK Häcken:Gul  -  FC Trelleborg Röd Duni X - X 
66 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 12:00 FC Bellevue:1  -  IFK Haninge Team Sportia X - X 
67 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 12:00 Malmö FF:1  -  Vellinge IF:Röd Q & Co Ren Vilja X - X 
68 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 12:00 BFC Lundegården:1  -  Bjärreds IF ICA Toppen X - X 
69 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 12:00 Djurgårdens IF U10  -  Eslöv BK:Röd Stand Out Media X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 12:00 FC Rosengård:R  -  Greve Fodbold:Stars Select X - X 
71 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 12:00 Lunds BK:Gul  -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13 Fruktbudet X - X 
72 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 12:00 Eskilsminne IF:Blå  -  AB Tårnby - Rød Elektro Team X - X 
73 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 12:30 Hässleholms IF:1  -  Arlövs BI Passionice X - X 
74 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 12:30 Hyllie IK:Grön  -  AIK FF:Orange X Tre-Mek X - X 
75 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 12:30 BK Höllviken:Grön  -  Gislöv IF Pågen X - X 
76 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 12:30 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  -  Uppåkra IF:Svart Vellingeblomman X - X 
77 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 12:30 IFK Simrishamn  -  Helsingborgs IF:vit Duni X - X 
78 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 12:30 Kalmar FF:Röd  -  Gif Nike Team Sportia X - X 
79 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 12:30 Sjöbo IF:Blå  -  Högaborg BK:1 Q & Co Ren Vilja X - X 
80 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 12:30 Tygelsjö IK  -  LB07 Limhamn:Röd ICA Toppen X - X 
81 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 12:30 BK Häcken:Svart  -  Ängelholms FF:Vit Stand Out Media X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 12:30 AIK FF:Orange Y  -  IFK Lidingö FK:7 Select X - X 
83 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 12:30 BK Höllviken:Gul  -  Åkarps if:1 Fruktbudet X - X 
84 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 12:30 Veberöds AIF:Vit  -  Hammarby IF:Lag 5 Elektro Team X - X 
85 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 13:00 Brommapojkarna:26-1  -  Eskilsminne IF:Gul Passionice X - X 
86 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 13:00 BFC Lundegården:2  -  LB07 Limhamn:VIt Tre-Mek X - X 
87 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 13:00 Uppåkra IF:Vit  -  FC Bellevue:2 Pågen X - X 
88 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 13:00 Höganäs BK:1  -  Djurgårdens IF:4 Vellingeblomman X - X 
89 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 13:00 Ystads IF FF  -  IFK Lidingö:14-2 Duni X - X 
90 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 13:00 Lindeborgs FF 1948  -  FC Trelleborg:Blå Team Sportia X - X 
91 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 13:00 Malmö FF:2  -  Svedala IF Q & Co Ren Vilja X - X 
92 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 13:00 Borstahusens BK  -  Nacka FC ICA Toppen X - X 
93 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 13:00 BK Olympic:Grön  -  RCD Espanyol Academy SV Stand Out Media X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 13:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  -  Kalmar FF:Svart Select X - X 
95 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 13:00 Kvarnby IK:Blå  -  Trelleborg FF Fruktbudet X - X 
96 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 13:00 Lunds BK:Vit  -  Täby FK:FA Elektro Team X - X 
97 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 13:30 BK Häcken:Vit  -  Eslöv BK:Svart Passionice X - X 
98 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 13:30 Oxie SK:Blå  -  IFK Lidingö:14 Tre-Mek X - X 
99 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 13:30 BK Höllviken:Röd  -  Mjällby AIF Pågen X - X 
100 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 13:30 FC Djursholm  -  Ramlösa Södra IF Vellingeblomman X - X 
101 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 13:30 AB Tårnby  -  Helsingborgs IF:röd Duni X - X 
102 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 13:30 Kulladals FF:Vit  -  FC Trelleborg:Vit Team Sportia X - X 
103 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 13:30 Lilla Torg FF BLÅ  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Q & Co Ren Vilja X - X 
104 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 13:30 Blentarps BK  -  FC Bellevue:3 ICA Toppen X - X 
105 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 13:30 LB07:B:Röd  -  Höganäs BK:2 Stand Out Media X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 13:30 Gif Nike:2  -  IFK Stocksund:Blå Select X - X 
107 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 13:30 Halmstad BK  -  Anderslövs BOIK Fruktbudet X - X 
108 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 13:30 IFK Lidingö FK:P09-10  -  BK Olympic:Vit Elektro Team X - X 
109 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 14:00 Djurgårdens IF:7  -  FA2000 Passionice X - X 
110 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 14:00 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Ängelholms FF:Gul Tre-Mek X - X 
111 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 14:00 Hammarby IF:P10:A  -  Hässleholms IF:2 Pågen X - X 
112 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 14:00 GAIS:svart  -  IK Wormo:Blå Vellingeblomman X - X 
113 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 14:00 IFK Klagshamn  -  Kalmar FF:Vit Duni X - X 
114 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 14:00 Kvarnby IK:Röd  -  Hyllie IK:Svart Team Sportia X - X 
115 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 14:00 BK Höllviken:Svart  -  Skurups AIF Q & Co Ren Vilja X - X 
116 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 14:00 Djurgården IF:U10-2  -  IF Lödde ICA Toppen X - X 
117 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 14:00 Hammarby IF:Lag 4  -  Helsingborgs IF:blå Stand Out Media X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 14:00 Linero IF  -  Vellinge IF:Blå Select X - X 
119 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 14:00 Oxie SK:Röd  -  Sjöbo IF:Vit Fruktbudet X - X 
120 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 14:00 Kågeröds BoIF:vit  -  FC Bellevue:4 Elektro Team X - X 
121 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 14:30 LB07:B:Svart  -  FC Rosengård:Z Passionice X - X 
122 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 14:30 Västra ingelstad is  -  Greve Fodbold:Comets Tre-Mek X - X 
123 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 14:30 IF Brommapojkarna:P09-3  -  Malmö FF:3 Pågen X - X 
124 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 14:30 FC Trelleborg:Gul  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit Vellingeblomman X - X 
125 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 14:30 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  IFK Stocksund:Vit Duni X - X 
126 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 14:30 Ängelholms FF:Blå  -  Kulladals FF:Blå Team Sportia X - X 
127 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 14:30 BK Höllviken:Blå  -  Bara GIF Q & Co Ren Vilja X - X 
128 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 14:30 Furulund ik  -  IFK Lidingö:P09:12 ICA Toppen X - X 
129 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 14:30 FC Bellevue:1  -  BK Häcken:Gul Stand Out Media X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 14:30 IFK Haninge  -  FC Trelleborg Röd Select X - X 
131 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 14:30 BFC Lundegården:1  -  Malmö FF:1 Fruktbudet X - X 
132 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 14:30 Bjärreds IF  -  Vellinge IF:Röd Elektro Team X - X 
133 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 15:00 FC Rosengård:R  -  Djurgårdens IF U10 Passionice X - X 
134 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 15:00 Greve Fodbold:Stars  -  Eslöv BK:Röd Tre-Mek X - X 
135 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 15:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Lunds BK:Gul Pågen X - X 
136 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 15:00 AB Tårnby - Rød  -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13 Vellingeblomman X - X 
137 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 15:00 Hyllie IK:Grön  -  Hässleholms IF:1 Duni X - X 
138 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 15:00 AIK FF:Orange X  -  Arlövs BI Team Sportia X - X 
139 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 15:00 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  -  BK Höllviken:Grön Q & Co Ren Vilja X - X 
140 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 15:00 Uppåkra IF:Svart  -  Gislöv IF ICA Toppen X - X 
141 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 15:00 Kalmar FF:Röd  -  IFK Simrishamn Stand Out Media X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 15:00 Gif Nike  -  Helsingborgs IF:vit Select X - X 
143 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 15:00 Tygelsjö IK  -  Sjöbo IF:Blå Fruktbudet X - X 
144 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 15:00 LB07 Limhamn:Röd  -  Högaborg BK:1 Elektro Team X - X 
145 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 15:30 AIK FF:Orange Y  -  BK Häcken:Svart Passionice X - X 
146 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 15:30 IFK Lidingö FK:7  -  Ängelholms FF:Vit Tre-Mek X - X 
147 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 15:30 Veberöds AIF:Vit  -  BK Höllviken:Gul Pågen X - X 
148 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 15:30 Hammarby IF:Lag 5  -  Åkarps if:1 Vellingeblomman X - X 
149 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 15:30 BFC Lundegården:2  -  Brommapojkarna:26-1 Duni X - X 
150 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 15:30 LB07 Limhamn:VIt  -  Eskilsminne IF:Gul Team Sportia X - X 
151 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 15:30 Höganäs BK:1  -  Uppåkra IF:Vit Q & Co Ren Vilja X - X 
152 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 15:30 Djurgårdens IF:4  -  FC Bellevue:2 ICA Toppen X - X 
153 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 15:30 Lindeborgs FF 1948  -  Ystads IF FF Stand Out Media X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 15:30 FC Trelleborg:Blå  -  IFK Lidingö:14-2 Select X - X 
155 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 15:30 Borstahusens BK  -  Malmö FF:2 Fruktbudet X - X 
156 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 15:30 Nacka FC  -  Svedala IF Elektro Team X - X 
157 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 16:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  -  BK Olympic:Grön Passionice X - X 
158 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 16:00 Kalmar FF:Svart  -  RCD Espanyol Academy SV Tre-Mek X - X 
159 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 16:00 Lunds BK:Vit  -  Kvarnby IK:Blå Pågen X - X 
160 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 16:00 Täby FK:FA  -  Trelleborg FF Vellingeblomman X - X 
161 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 16:00 Oxie SK:Blå  -  BK Häcken:Vit Duni X - X 
162 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 16:00 IFK Lidingö:14  -  Eslöv BK:Svart Team Sportia X - X 
163 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 16:00 FC Djursholm  -  BK Höllviken:Röd Q & Co Ren Vilja X - X 
164 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 16:00 Ramlösa Södra IF  -  Mjällby AIF ICA Toppen X - X 
165 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 16:00 Kulladals FF:Vit  -  AB Tårnby Stand Out Media X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 16:00 FC Trelleborg:Vit  -  Helsingborgs IF:röd Select X - X 
167 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 16:00 Blentarps BK  -  Lilla Torg FF BLÅ Fruktbudet X - X 
168 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 16:00 FC Bellevue:3  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Elektro Team X - X 
169 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 16:30 Gif Nike:2  -  LB07:B:Röd Passionice X - X 
170 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 16:30 IFK Stocksund:Blå  -  Höganäs BK:2 Tre-Mek X - X 
171 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 16:30 IFK Lidingö FK:P09-10  -  Halmstad BK Pågen X - X 
172 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 16:30 BK Olympic:Vit  -  Anderslövs BOIK Vellingeblomman X - X 
173 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 16:30 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Djurgårdens IF:7 Duni X - X 
174 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 16:30 Ängelholms FF:Gul  -  FA2000 Team Sportia X - X 
175 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 16:30 GAIS:svart  -  Hammarby IF:P10:A Q & Co Ren Vilja X - X 
176 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 16:30 IK Wormo:Blå  -  Hässleholms IF:2 ICA Toppen X - X 
177 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 16:30 Kvarnby IK:Röd  -  IFK Klagshamn Stand Out Media X - X 
178 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 16:30 Hyllie IK:Svart  -  Kalmar FF:Vit Select X - X 
179 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 16:30 Djurgården IF:U10-2  -  BK Höllviken:Svart Fruktbudet X - X 
180 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 16:30 IF Lödde  -  Skurups AIF Elektro Team X - X 
181 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 17:00 Linero IF  -  Hammarby IF:Lag 4 Passionice X - X 
182 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 17:00 Vellinge IF:Blå  -  Helsingborgs IF:blå Tre-Mek X - X 
183 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 17:00 Kågeröds BoIF:vit  -  Oxie SK:Röd Pågen X - X 
184 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 17:00 FC Bellevue:4  -  Sjöbo IF:Vit Vellingeblomman X - X 
185 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 17:00 Västra ingelstad is  -  LB07:B:Svart Duni X - X 
186 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 17:00 Greve Fodbold:Comets  -  FC Rosengård:Z Team Sportia X - X 
187 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 17:00 FC Trelleborg:Gul  -  IF Brommapojkarna:P09-3 Q & Co Ren Vilja X - X 
188 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 17:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  -  Malmö FF:3 ICA Toppen X - X 
189 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 17:00 Ängelholms FF:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Vit Stand Out Media X - X 
190 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 17:00 Kulladals FF:Blå  -  IFK Stocksund:Vit Select X - X 
191 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 17:00 Furulund ik  -  BK Höllviken:Blå Fruktbudet X - X 
192 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 17:00 IFK Lidingö:P09:12  -  Bara GIF Elektro Team X - X