Kampe Søn 30.12.2018
Kampe
Række | Pulje | Dato | Tid | hold | bane | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
302 | U12D | A-semifinal:01 | 09:00 | AB 1 | - | Lyngby HK 1 | AB HALLEN 1 | 5 - 11 |
303 | U12D | A-semifinal:02 | 09:00 | Holte IF 1 | - | Hvidovre IF | AB HALLEN 2 | 18 - 12 |
304 | U12P | B-semifinal:01 | 09:00 | Lyngby HK 1 | - | HIK 1 | AB HALLEN 3 | 7 - 12 |
305 | U10D | B-semifinal:02 | 09:00 | Team København 2 | - | HIK 2 | BUDDINGE | 2 - 7 |
306 | U14P | A-semifinal:01 | 09:00 | AB 1 | - | AB 2 | SKOVBRYNET | 23 - 8 |
307 | U12D | B-semifinal:01 | 09:35 | Gentofte-Vangede HK | - | VHC/Vidar | AB HALLEN 1 | 12 - 10 |
308 | U16D | Kval.kamp 1 | 09:35 | CM Aubervilliers HB | - | Team Faxe Håndbold | AB HALLEN 2 | 32 - 22 |
309 | U12D | B-semifinal:02 | 09:35 | HUK HK | - | Øresund Håndbold | AB HALLEN 3 | 15 - 8 |
310 | U10D | A-semifinal:02 | 09:35 | Skovlunde IF | - | Holte IF | BUDDINGE | 17 - 18 |
311 | U14P | A-semifinal:02 | 09:45 | Gladsaxe HG | - | KOSZALIN 2 | SKOVBRYNET | 16 - 17 |
312 | U16P | A-semifinal:02 | 10:10 | Lyngby HK | - | AHV Achilles 1 | AB HALLEN 1 | 16 - 15 |
313 | U16P | A-semifinal:01 | 10:10 | Lyngby HK 2 | - | CM Aubervilliers HB | AB HALLEN 3 | 18 - 20 |
314 | U10D | A-semifinal:01 | 10:10 | HIK 1 | - | Team København 1 | BUDDINGE | 14 - 5 |
315 | U10P | A-3.e plads | 10:30 | Lyngby HK | - | Team København (HK 94) | AB HALLEN 2 | 4 - 0 |
316 | U14P | B-semifinal:01 | 10:30 | Lyngby HK | - | Fjordbyerne | SKOVBRYNET | 21 - 13 |
317 | U10D | B-semifinal:01 | 10:45 | VHC/Vidar | - | AB | BUDDINGE | 8 - 4 |
318 | U12P | A-finale | 11:00 | Værløse HK 1 | - | Hvidovre IF 1 | AB HALLEN 1 | 8 - 12 |
319 | U12P | B-finale | 11:00 | HIK 1 | - | Holte IF Håndbold | AB HALLEN 3 | 8 - 10 |
320 | U14P | B-semifinal:02 | 11:15 | Team Faxe Håndbold 1 | - | Team København (HK 94) | SKOVBRYNET | 19 - 12 |
321 | U14D | B-semifinal:02 | 11:20 | CM Aubervilliers HB | - | KFUM København | BUDDINGE | 17 - 22 |
322 | U12D | A-finale | 11:35 | Lyngby HK 1 | - | Holte IF 1 | AB HALLEN 1 | 16 - 9 |
323 | U12D | B-finale | 11:35 | Gentofte-Vangede HK | - | HUK HK | AB HALLEN 3 | 6 - 12 |
324 | U14D | B-semifinal:01 | 12:05 | Dalby G&IF 2 | - | Lyngby HK | BUDDINGE | 10 - 23 |
325 | U16D | A-finale | 12:10 | AB | - | Vallensbæk | AB HALLEN 1 | 21 - 22 |
326 | U16D | A-3.e plads | 12:10 | AHV Achilles | - | CM Aubervilliers HB | AB HALLEN 3 | 0 - 3 |
327 | U16P | A-finale | 13:20 | CM Aubervilliers HB | - | Lyngby HK | AB HALLEN 1 | 17 - 16 |
328 | U16P | B-finale | 13:20 | KOSZALIN | - | Hareskov | AB HALLEN 3 | 17 - 12 |
329 | U10D | A-finale | 14:05 | HIK 1 | - | Holte IF | AB HALLEN 1 | 15 - 5 |
330 | U10D | B-finale | 14:05 | VHC/Vidar | - | HIK 2 | AB HALLEN 3 | 9 - 11 |
331 | U10P | A-finale | 14:55 | Herlev/Hjorten Håndbold 1 | - | TIK - Taastrup | AB HALLEN 1 | 5 - 8 |
332 | U10P | B-finale | 14:55 | VHC/Vidar | - | Brøndby HK | AB HALLEN 3 | 9 - 5 |
333 | U14P | A-finale | 15:30 | AB 1 | - | KOSZALIN 2 | AB HALLEN 1 | 29 - 13 |
334 | U14P | B-finale | 15:30 | Lyngby HK | - | Team Faxe Håndbold 1 | AB HALLEN 3 | 6 - 10 |
335 | U14D | A-finale | 16:30 | TIK - Taastrup | - | Dalby G&IF 1 | AB HALLEN 1 | 16 - 21 |
336 | U14D | B-finale | 16:30 | Lyngby HK | - | KFUM København | AB HALLEN 3 | 13 - 11 |