KDFF Euro-City Cup 2019

26 till 27 Jan

Matcher Lör 2019-01-26

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 08:00 Stattena IF  -  Vikens IK:Svart Läktarhallen X - X 
2 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 08:00 Råå IF  -  Jonstorps IF:Blå A-hallen X - X 
3 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 08:15 Hittarps IK:Vit  -  Jonstorps IF:Vit Läktarhallen X - X 
4 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 08:15 Allerum GIF  -  Höganäs BK:Röd A-hallen X - X 
5 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 08:30 Västra Karups IF  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen X - X 
6 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 08:30 Fortuna FF:Röd  -  Höganäs BK:Blå A-hallen X - X 
7 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 08:45 Fortuna FF:Rosa  -  Torns IF Läktarhallen X - X 
8 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 08:45 Vikens IK:Vit  -  Råstorp/Timsfors IF A-hallen X - X 
9 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:00 Jonstorps IF:Blå  -  Vikens IK:Svart Läktarhallen X - X 
10 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:00 Råå IF  -  Stattena IF A-hallen X - X 
11 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:15 Höganäs BK:Röd  -  Jonstorps IF:Vit Läktarhallen X - X 
12 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:15 Allerum GIF  -  Hittarps IK:Vit A-hallen X - X 
13 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:30 Höganäs BK:Blå  -  Västra Karups IF Läktarhallen X - X 
14 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:30 Hittarps IK:Svart  -  Fortuna FF:Röd A-hallen X - X 
15 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:45 Råstorp/Timsfors IF  -  Fortuna FF:Rosa Läktarhallen X - X 
16 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:45 Torns IF  -  Vikens IK:Vit A-hallen X - X 
17 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00 Vikens IK:Svart  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
18 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00 Västra Karups IF  -  Fortuna FF:Röd A-hallen X - X 
19 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:15 Jonstorps IF:Vit  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
20 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:15 Fortuna FF:Rosa  -  Vikens IK:Vit A-hallen X - X 
21 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:30 Halmstads BK:Blå  -  Kullabygdens DFF:Vit Läktarhallen 0 - 5 
22 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:30 Vikens IK  -  Stattena IF A-hallen 0 - 2 
23 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Fortuna FF:Röd Läktarhallen 0 - 2 
24 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:45 Halmstads BK:Vit  -  Hittarps IK A-hallen 0 - 0 
25 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:00 Köpingebro IF  -  Kullabygdens DFF:Blå Läktarhallen 0 - 0 
26 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:00 Fortuna FF:Svart  -  Eskilsminne IF A-hallen 2 - 2 
27 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:15 Höganäs BK:Blå  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen X - X 
28 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:15 Stattena IF  -  Jonstorps IF:Blå A-hallen X - X 
29 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:30 Råstorp/Timsfors IF  -  Torns IF Läktarhallen X - X 
30 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:30 Hittarps IK:Vit  -  Höganäs BK:Röd A-hallen X - X 
31 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:45 Fortuna FF:Röd  -  Jonstorps IF:Blå Läktarhallen X - X 
32 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:45 Vikens IK:Svart  -  Västra Karups IF A-hallen X - X 
33 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 12:00 Halmstads BK:Blå  -  Vikens IK Läktarhallen 1 - 1 
34 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 12:00 Stattena IF  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hallen 1 - 3 
35 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:15 Kullabygdens DFF:Svart  -  Halmstads BK:Vit Läktarhallen 2 - 0 
36 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:15 Hittarps IK  -  Fortuna FF:Röd A-hallen 0 - 0 
37 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 12:30 Köpingebro IF  -  Fortuna FF:Svart Läktarhallen 1 - 1 
38 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 12:30 Eskilsminne IF  -  Kullabygdens DFF:Blå A-hallen 3 - 2 
39 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:45 Vikens IK:Vit  -  Höganäs BK:Röd Läktarhallen X - X 
40 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:45 Jonstorps IF:Vit  -  Fortuna FF:Rosa A-hallen X - X 
41 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:00 Hittarps IK:Svart  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
42 F07 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:00 Stattena IF  -  Höganäs BK:Blå A-hallen X - X 
43 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 Torns IF  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
44 F07 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 Hittarps IK:Vit  -  Råstorp/Timsfors IF A-hallen X - X 
45 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:30 Stattena IF  -  Halmstads BK:Blå Läktarhallen 3 - 1 
46 F03 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:30 Kullabygdens DFF:Vit  -  Vikens IK A-hallen 1 - 1 
47 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45 Hittarps IK  -  Kullabygdens DFF:Svart Läktarhallen 0 - 2 
48 F03 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45 Fortuna FF:Röd  -  Halmstads BK:Vit A-hallen 2 - 0 
49 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 14:00 Eskilsminne IF  -  Köpingebro IF Läktarhallen 0 - 1 
50 F03 Grupp 3 Lör 2019-01-26 14:00 Kullabygdens DFF:Blå  -  Fortuna FF:Svart A-hallen 0 - 2 
51 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:15 Fortuna FF  -  Vinslövs IF:Vit Läktarhallen 0 - 1 
52 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:15 Kullabygdens DFF: Vit  -  Lunds SK:2 A-hallen 0 - 0 
53 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30 Dösjöbro IF:Svart  -  Allerum GIF Läktarhallen 5 - 0 
54 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30 Vinslövs IF:Grön  -  Råå IF:Mamas A-hallen 0 - 2 
55 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 14:45 Dösjöbro IF:J  -  Kullabygdens DFF: Svart Läktarhallen 0 - 0 
56 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 14:45 Lunds SK:1  -  Råå IF A-hallen 1 - 0 
57 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 15:00 Skabersjö DFF  -  Höganäs BK Oldladies Läktarhallen 0 - 0 
58 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 15:00 FC Hessleholm  -  Dösjöbro IF:Röd A-hallen 0 - 0 
59 F03 A-8-dels:02 Lör 2019-01-26 15:15 Kullabygdens DFF:Svart   -  Kullabygdens DFF:Blå  Läktarhallen 0 - 1 
60 F03 A-8-dels:04 Lör 2019-01-26 15:15 Halmstads BK:Blå   -  Köpingebro IF  A-hallen 3 - 4 es 
61 F03 A-8-dels:06 Lör 2019-01-26 15:30 Vikens IK   -  Hittarps IK  Läktarhallen 2 - 4 
62 F03 A-8-dels:08 Lör 2019-01-26 15:30 Eskilsminne IF   -  Halmstads BK:Vit  A-hallen 1 - 0 
63 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:45 Munka Ljungby IF  -  Kullabygdens DFF: Vit Läktarhallen 0 - 2 
64 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:45 Lunds SK:2  -  Fortuna FF A-hallen 0 - 0 
65 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 16:00 Lindeborgs FF 1948  -  Dösjöbro IF:Svart Läktarhallen 0 - 3 
66 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 16:00 Allerum GIF  -  Vinslövs IF:Grön A-hallen 2 - 2 
67 F03 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-26 16:15 Kullabygdens DFF:Vit   -  Kullabygdens DFF:Blå  Läktarhallen 1 - 0 
68 F03 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-26 16:15 Fortuna FF:Röd   -  Köpingebro IF  A-hallen 6 - 0 
69 F03 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-26 16:30 Fortuna FF:Svart   -  Hittarps IK  Läktarhallen 3 - 1 
70 F03 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-26 16:30 Stattena IF   -  Eskilsminne IF  A-hallen 2 - 0 
71 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Kullabygdens DFF: Svart  -  Lunds SK:1 Läktarhallen 0 - 2 
72 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Holma Kroksbäck IF  -  Dösjöbro IF:J A-hallen 0 - 4 
73 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 Helsingborgs FF  -  FC Hessleholm Läktarhallen 0 - 1 
74 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 Dösjöbro IF:Röd  -  Skabersjö DFF A-hallen 8 - 0 
75 F03 A-semifinal:01 Lör 2019-01-26 17:15 Kullabygdens DFF:Vit   -  Fortuna FF:Röd  Läktarhallen 0 - 3 
76 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 17:15 Vinslövs IF:Vit  -  Munka Ljungby IF A-hallen 1 - 0 
77 F03 A-semifinal:02 Lör 2019-01-26 17:30 Fortuna FF:Svart   -  Stattena IF  Läktarhallen 1 - 0 
78 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 17:30 Fortuna FF  -  Kullabygdens DFF: Vit A-hallen 0 - 0 
79 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 17:45 Råå IF:Mamas  -  Lindeborgs FF 1948 Läktarhallen 1 - 1 
80 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 17:45 Vinslövs IF:Grön  -  Dösjöbro IF:Svart A-hallen 0 - 2 
81 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Råå IF  -  Holma Kroksbäck IF Läktarhallen 1 - 1 
82 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Lunds SK:1  -  Dösjöbro IF:J A-hallen 0 - 0 
83 F03 A-3.e pris Lör 2019-01-26 18:15 Kullabygdens DFF:Vit   -  Stattena IF  Läktarhallen 1 - 0 
84 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15 Höganäs BK Oldladies  -  Helsingborgs FF A-hallen 0 - 1 
85 F03 A-final Lör 2019-01-26 18:30 Fortuna FF:Röd   -  Fortuna FF:Svart  Läktarhallen 1 - 0 
86 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:30 Skabersjö DFF  -  FC Hessleholm A-hallen 0 - 3 
87 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 19:00 Vinslövs IF:Vit  -  Lunds SK:2 Läktarhallen 0 - 1 
88 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 19:00 Munka Ljungby IF  -  Fortuna FF A-hallen 0 - 2 
89 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 19:15 Lindeborgs FF 1948  -  Vinslövs IF:Grön Läktarhallen 0 - 3 
90 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 19:15 Råå IF:Mamas  -  Allerum GIF A-hallen 1 - 0 
91 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 19:30 Råå IF  -  Kullabygdens DFF: Svart Läktarhallen 0 - 0 
92 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 19:30 Holma Kroksbäck IF  -  Lunds SK:1 A-hallen 0 - 3 
93 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 19:45 Höganäs BK Oldladies  -  Dösjöbro IF:Röd Läktarhallen 1 - 3 
94 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 19:45 Helsingborgs FF  -  Skabersjö DFF A-hallen 2 - 0 
95 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 20:00 Kullabygdens DFF: Vit  -  Vinslövs IF:Vit Läktarhallen 1 - 0 
96 Dam Grupp 1 Lör 2019-01-26 20:00 Lunds SK:2  -  Munka Ljungby IF A-hallen 0 - 0 
97 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 20:15 Dösjöbro IF:Svart  -  Råå IF:Mamas Läktarhallen 2 - 0 
98 Dam Grupp 2 Lör 2019-01-26 20:15 Allerum GIF  -  Lindeborgs FF 1948 A-hallen 0 - 2 
99 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 20:30 Dösjöbro IF:J  -  Råå IF Läktarhallen 4 - 0 
100 Dam Grupp 3 Lör 2019-01-26 20:30 Kullabygdens DFF: Svart  -  Holma Kroksbäck IF A-hallen 3 - 1 
101 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 20:45 FC Hessleholm  -  Höganäs BK Oldladies Läktarhallen 0 - 2 
102 Dam Grupp 4 Lör 2019-01-26 20:45 Dösjöbro IF:Röd  -  Helsingborgs FF A-hallen 3 - 0 
103 Dam A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-26 21:15 Kullabygdens DFF: Vit   -  Råå IF:Mamas  Läktarhallen 1 - 2 es 
104 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-26 21:15 Lunds SK:1   -  FC Hessleholm  A-hallen 2 - 0 
105 Dam A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-26 21:30 Dösjöbro IF:Röd   -  Dösjöbro IF:J  Läktarhallen 1 - 0 
106 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-26 21:30 Dösjöbro IF:Svart   -  Lunds SK:2  A-hallen 1 - 0 
107 Dam A-semifinal:01 Lör 2019-01-26 21:45 Råå IF:Mamas   -  Lunds SK:1  Läktarhallen 2 - 1 es 
108 Dam A-semifinal:02 Lör 2019-01-26 22:00 Dösjöbro IF:Röd   -  Dösjöbro IF:Svart  Läktarhallen 0 - 1 
109 Dam A-3.e pris Lör 2019-01-26 22:18 Lunds SK:1   -  Dösjöbro IF:Röd  Läktarhallen 0 - 3 
110 Dam A-final Lör 2019-01-26 22:33 Råå IF:Mamas   -  Dösjöbro IF:Svart  Läktarhallen 3 - 2 es