Matcher Lör 2019-01-05

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
1 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 08:30 Bk Forward:Gul  -  Holmalunds IF ICA Kvantum 4 - 0 
2 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 08:30 IFK Mariestad Blå  -  Sil if UW-Elast 2 - 0 
3 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 08:30 Bk Forward:Svart  -  Degerfors IF Ungdom:Vit LF 3 - 0 
4 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 08:30 IFK Falköping  -  IFK Hjo Tuna 2 - 1 
5 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 08:45 IF Eker Örebro:1  -  Degerfors IF Ungdom:Röd ICA Kvantum 1 - 2 
6 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 08:45 Vänersborg FK  -  Vedums AIS UW-Elast 2 - 0 
7 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 08:45 IF Eker Örebro:2  -  IFK Mareistad VIT LF 1 - 2 
8 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 08:45 IFK Falköping vit  -  Våmbs if Tuna 2 - 0 
9 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:00 IFK Hjo  -  Degerfors IF Ungdom:Vit ICA Kvantum 1 - 1 
10 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:00 Sil if  -  Holmalunds IF UW-Elast 0 - 2 
11 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:00 Bk Forward:Svart  -  IFK Falköping LF 5 - 1 
12 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:00 Bk Forward:Gul  -  IFK Mariestad Blå Tuna 9 - 1 
13 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:15 IF Eker Örebro:2  -  Vänersborg FK ICA Kvantum 0 - 7 
14 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:15 Våmbs if  -  Degerfors IF Ungdom:Röd UW-Elast 0 - 4 
15 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:15 IF Eker Örebro:1  -  IFK Falköping vit LF 1 - 0 
16 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:15 Vedums AIS  -  IFK Mareistad VIT Tuna 1 - 0 
17 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:30 Sil if  -  Bk Forward:Gul ICA Kvantum 0 - 5 
18 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:30 Holmalunds IF  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 2 
19 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:30 IFK Hjo  -  Bk Forward:Svart LF 1 - 4 
20 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:30 Degerfors IF Ungdom:Vit  -  IFK Falköping Tuna 4 - 1 
21 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:45 Våmbs if  -  IF Eker Örebro:1 ICA Kvantum 0 - 6 
22 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:45 Degerfors IF Ungdom:Röd  -  IFK Falköping vit UW-Elast 0 - 1 
23 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:45 Vedums AIS  -  IF Eker Örebro:2 LF 1 - 2 
24 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:45 IFK Mareistad VIT  -  Vänersborg FK Tuna 0 - 5 
25 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:00 Vårgårda IK:Röd  -  Töreboda IK ICA Kvantum 2 - 0 
26 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:00 IF Eker Örebro  -  Götene IF:Vit UW-Elast 2 - 0 
27 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:00 Trollhättans Bois:1  -  Lekebergs IF:Svart LF 0 - 0 
28 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:00 Degerfors IF U 1  -  IFK Mariestad Blå Tuna 1 - 1 
29 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:15 Lekebergs IF:Röd  -  KB Karlskoga FF:1 ICA Kvantum 0 - 0 
30 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:15 Hovsta IF  -  IF Weimer Lyrestad UW-Elast 0 - 1 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:15 Trollhättans Bois:2  -  IFK Mariestad Vit LF 1 - 0 
32 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:15 Degerfors IF U:2  -  Götene IF:Blå Tuna 1 - 2 
33 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:30 Degerfors IF U 1  -  IF Eker Örebro ICA Kvantum 0 - 5 
34 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:30 Töreboda IK  -  Lekebergs IF:Svart UW-Elast 1 - 7 
35 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:30 Trollhättans Bois:1  -  Vårgårda IK:Röd LF 4 - 0 
36 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:30 Götene IF:Vit  -  IFK Mariestad Blå Tuna 0 - 4 
37 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:45 Degerfors IF U:2  -  Hovsta IF ICA Kvantum 0 - 4 
38 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:45 IF Weimer Lyrestad  -  Götene IF:Blå UW-Elast 1 - 0 
39 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:45 Trollhättans Bois:2  -  Lekebergs IF:Röd LF 3 - 1 
40 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:45 KB Karlskoga FF:1  -  IFK Mariestad Vit Tuna 2 - 1 
41 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 11:00 Töreboda IK  -  Trollhättans Bois:1 ICA Kvantum 1 - 2 
42 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 11:00 IFK Mariestad Blå  -  IF Eker Örebro UW-Elast 0 - 4 
43 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 11:00 Götene IF:Vit  -  Degerfors IF U 1 LF 1 - 1 
44 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 11:00 Lekebergs IF:Svart  -  Vårgårda IK:Röd Tuna 3 - 0 
45 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 11:15 IF Weimer Lyrestad  -  Degerfors IF U:2 ICA Kvantum 1 - 0 
46 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 11:15 Götene IF:Blå  -  Hovsta IF UW-Elast 0 - 2 
47 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 11:15 KB Karlskoga FF:1  -  Trollhättans Bois:2 LF 0 - 1 
48 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 11:15 IFK Mariestad Vit  -  Lekebergs IF:Röd Tuna 2 - 0 
49 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 11:45 Bk Forward:Gul   -  Bk Forward:Svart  ICA Kvantum 2 - 2 
50 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 11:45 IF Eker Örebro:1   -  Vänersborg FK  UW-Elast 0 - 7 
51 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 11:45 IFK Mariestad Blå   -  Degerfors IF Ungdom:Vit  LF 2 - 1 
52 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 11:45 Degerfors IF Ungdom:Röd   -  Vedums AIS  Tuna 0 - 1 
53 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:00 Holmalunds IF   -  IFK Falköping  ICA Kvantum 1 - 1 
54 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:00 IFK Falköping vit   -  IFK Mareistad VIT  UW-Elast 0 - 1 
55 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:00 Sil if   -  IFK Hjo  LF 0 - 1 
56 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:00 Våmbs if   -  IF Eker Örebro:2  Tuna 0 - 4 
57 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:15 Vedums AIS   -  Degerfors IF Ungdom:Vit  ICA Kvantum 3 - 1 
58 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:15 Vänersborg FK   -  Bk Forward:Svart  UW-Elast 4 - 1 
59 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:15 IFK Mariestad Blå   -  Degerfors IF Ungdom:Röd  LF 3 - 0 
60 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:15 Bk Forward:Gul   -  IF Eker Örebro:1  Tuna 4 - 0 
61 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:30 Holmalunds IF   -  IFK Falköping vit  ICA Kvantum 2 - 0 
62 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:30 IFK Mareistad VIT   -  IFK Falköping  UW-Elast 1 - 1 
63 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:30 Sil if   -  Våmbs if  LF 1 - 0 
64 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:30 IF Eker Örebro:2   -  IFK Hjo  Tuna 0 - 2 
65 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:45 Vänersborg FK   -  Bk Forward:Gul  ICA Kvantum 1 - 3 
66 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:45 Bk Forward:Svart   -  IF Eker Örebro:1  UW-Elast 4 - 2 
67 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:45 Vedums AIS   -  IFK Mariestad Blå  LF 1 - 1 
68 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:45 Degerfors IF Ungdom:Vit   -  Degerfors IF Ungdom:Röd  Tuna 0 - 0 
69 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Mareistad VIT   -  Holmalunds IF  ICA Kvantum 2 - 1 
70 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Falköping   -  IFK Falköping vit  UW-Elast 1 - 0 
71 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:00 IF Eker Örebro:2   -  Sil if  LF 3 - 2 
72 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Hjo   -  Våmbs if  Tuna 6 - 0 
73 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:15 IF Eker Örebro   -  Lekebergs IF:Svart  ICA Kvantum 3 - 1 
74 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:15 IF Weimer Lyrestad   -  Trollhättans Bois:2  UW-Elast 0 - 2 
75 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:15 IFK Mariestad Blå   -  Trollhättans Bois:1  LF 2 - 0 
76 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:15 Hovsta IF   -  KB Karlskoga FF:1  Tuna 2 - 2 
77 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:30 Degerfors IF U 1   -  Vårgårda IK:Röd  ICA Kvantum 1 - 0 
78 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:30 Götene IF:Blå   -  IFK Mariestad Vit  UW-Elast 0 - 0 
79 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:30 Götene IF:Vit   -  Töreboda IK  LF 2 - 1 
80 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:30 Degerfors IF U:2   -  Lekebergs IF:Röd  Tuna 0 - 1 
81 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:45 KB Karlskoga FF:1   -  Trollhättans Bois:1  ICA Kvantum 1 - 1 
82 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:45 Trollhättans Bois:2   -  Lekebergs IF:Svart  UW-Elast 2 - 1 
83 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:45 IFK Mariestad Blå   -  Hovsta IF  LF 0 - 0 
84 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:45 IF Eker Örebro   -  IF Weimer Lyrestad  Tuna 0 - 0 
85 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:00 Lekebergs IF:Röd   -  Töreboda IK  ICA Kvantum 4 - 2 
86 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:00 IFK Mariestad Vit   -  Vårgårda IK:Röd  UW-Elast 1 - 1 
87 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:00 Götene IF:Vit   -  Degerfors IF U:2  LF 1 - 0 
88 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:00 Degerfors IF U 1   -  Götene IF:Blå  Tuna 0 - 1 
89 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 14:15 KB Karlskoga FF:1   -  IFK Mariestad Blå  ICA Kvantum 0 - 0 
90 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 14:15 Lekebergs IF:Svart   -  IF Weimer Lyrestad  UW-Elast 1 - 2 
91 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 14:15 Trollhättans Bois:2   -  IF Eker Örebro  LF 2 - 1 
92 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 14:15 Trollhättans Bois:1   -  Hovsta IF  Tuna 1 - 4 
93 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:30 IFK Mariestad Vit   -  Degerfors IF U 1  ICA Kvantum 3 - 0 
94 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:30 Vårgårda IK:Röd   -  Götene IF:Blå  UW-Elast 2 - 3 
95 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:30 Lekebergs IF:Röd   -  Götene IF:Vit  LF 3 - 2 
96 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:30 Töreboda IK   -  Degerfors IF U:2  Tuna 0 - 2 
97 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:00 Adolfsbergs IK:Gul  -  Trollhättan BOIS ICA Kvantum 2 - 0 
98 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:00 FBK Karlstad:Svart  -  Sil IF:vit UW-Elast 0 - 0 
99 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 15:00 Bk Forward:Gul  -  Vänersborg FK LF 3 - 0 
100 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 15:00 IF Weimer Lyrestad  -  IFK Skövde FK Tuna 0 - 1 
101 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 15:15 Hovsta IF  -  IFK Trollhättan ICA Kvantum 1 - 0 
102 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 15:15 FBK Karlstad:Röd  -  Alingsås IF FF:Vit UW-Elast 0 - 1 
103 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 15:15 ÖSK Futsal Club  -  Sil IF:röd LF 7 - 0 
104 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 15:15 Degerfors IF Ungdom  -  IFK Mariestad Vit Tuna 1 - 7 
105 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 15:30 IF Eker  -  Trollhättan FK ICA Kvantum 2 - 1 
106 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 15:30 Norrstrands IF  -  Våmbs if UW-Elast 0 - 5 
107 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 15:30 Alingsås IF FF:Grön  -  Skövde AIK LF 1 - 1 
108 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 15:30 Adolfsbergs IK:Svart  -  Mariebergs IK Tuna 5 - 0 
109 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 15:45 Bk Forward:Svart  -  Skyllbergs IK ICA Kvantum 0 - 2 
110 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 15:45 Lerum  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 1 
111 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:45 Adolfsbergs IK:Gul  -  FBK Karlstad:Svart LF 0 - 0 
112 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:45 Sil IF:vit  -  Trollhättan BOIS Tuna 1 - 2 
113 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:00 Bk Forward:Gul  -  IF Weimer Lyrestad ICA Kvantum 5 - 0 
114 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:00 IFK Skövde FK  -  Vänersborg FK UW-Elast 2 - 2 
115 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 16:00 Hovsta IF  -  Degerfors IF Ungdom LF 5 - 0 
116 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 16:00 IFK Mariestad Vit  -  IFK Trollhättan Tuna 1 - 7 
117 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 16:15 ÖSK Futsal Club  -  FBK Karlstad:Röd ICA Kvantum 6 - 0 
118 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 16:15 Alingsås IF FF:Vit  -  Sil IF:röd UW-Elast 3 - 2 
119 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 16:15 IF Eker  -  Norrstrands IF LF 1 - 3 
120 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 16:15 Våmbs if  -  Trollhättan FK Tuna 3 - 1 
121 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 16:30 Adolfsbergs IK:Svart  -  Alingsås IF FF:Grön ICA Kvantum 2 - 1 
122 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 16:30 Skövde AIK  -  Mariebergs IK UW-Elast 4 - 0 
123 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 16:30 Bk Forward:Svart  -  Lerum LF 2 - 1 
124 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 16:30 IFK Mariestad Blå  -  Skyllbergs IK Tuna 1 - 0 
125 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 16:45 Sil IF:vit  -  Adolfsbergs IK:Gul ICA Kvantum 0 - 2 
126 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 16:45 Trollhättan BOIS  -  FBK Karlstad:Svart UW-Elast 1 - 0 
127 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:45 IFK Skövde FK  -  Bk Forward:Gul LF 0 - 1 
128 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:45 Vänersborg FK  -  IF Weimer Lyrestad Tuna 4 - 0 
129 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 17:00 IFK Mariestad Vit  -  Hovsta IF ICA Kvantum 0 - 2 
130 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 17:00 IFK Trollhättan  -  Degerfors IF Ungdom UW-Elast 6 - 0 
131 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 17:00 Alingsås IF FF:Vit  -  ÖSK Futsal Club LF 0 - 4 
132 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 17:00 Sil IF:röd  -  FBK Karlstad:Röd Tuna 1 - 4 
133 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 17:15 Våmbs if  -  IF Eker ICA Kvantum 6 - 1 
134 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 17:15 Trollhättan FK  -  Norrstrands IF UW-Elast 2 - 0 
135 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 17:15 Skövde AIK  -  Adolfsbergs IK:Svart LF 1 - 1 
136 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 17:15 Mariebergs IK  -  Alingsås IF FF:Grön Tuna 1 - 3 
137 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 17:30 IFK Mariestad Blå  -  Bk Forward:Svart ICA Kvantum 4 - 0 
138 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 17:30 Skyllbergs IK  -  Lerum UW-Elast 2 - 1 
139 P13 A-8-dels:05 Lör 2019-01-05 18:05 Trollhättan BOIS   -  Bk Forward:Gul  ICA Kvantum 0 - 2 
140 P13 B-8-dels:05 Lör 2019-01-05 18:05 IFK Skövde FK   -  Sil IF:vit  UW-Elast 4 - 0 
141 P13 A-8-dels:01 Lör 2019-01-05 18:05 Adolfsbergs IK:Gul   -  Vänersborg FK  LF 2 - 1 
142 P13 B-8-dels:01 Lör 2019-01-05 18:05 FBK Karlstad:Svart   -  IF Weimer Lyrestad  Tuna 2 - 0 
143 P13 B-8-dels:03 Lör 2019-01-05 18:25 IFK Mariestad Vit   -  Sil IF:röd  ICA Kvantum 1 - 2 
144 P13 B-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:25 Norrstrands IF   -  Mariebergs IK  UW-Elast 3 - 0 
145 P13 B-8-dels:02 Lör 2019-01-05 18:25 IF Eker   -  Lerum  LF 0 - 1 
146 P13 B-8-dels:06 Lör 2019-01-05 18:25 FBK Karlstad:Röd   -  Degerfors IF Ungdom  Tuna 6 - 0 
147 P13 A-8-dels:03 Lör 2019-01-05 18:45 Hovsta IF   -  Alingsås IF FF:Vit  ICA Kvantum 1 - 0 
148 P13 A-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:45 Våmbs if   -  Skövde AIK  UW-Elast 4 - 3 
149 P13 A-8-dels:02 Lör 2019-01-05 18:45 Trollhättan FK   -  Skyllbergs IK  LF 0 - 1 
150 P13 A-8-dels:06 Lör 2019-01-05 18:45 IFK Trollhättan   -  ÖSK Futsal Club  Tuna 0 - 2 
151 P13 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-05 19:05 FBK Karlstad:Svart   -  Lerum  ICA Kvantum 0 - 1 
152 P13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-05 19:05 Sil IF:röd   -  Norrstrands IF  UW-Elast 1 - 0 
153 P13 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-05 19:05 IFK Skövde FK   -  FBK Karlstad:Röd  LF 3 - 0 
154 P13 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-05 19:05 Alingsås IF FF:Grön   -  Bk Forward:Svart  Tuna 4 - 2 
155 P13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-05 19:25 Adolfsbergs IK:Gul   -  Skyllbergs IK  ICA Kvantum 1 - 0 ef 
156 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-05 19:25 Adolfsbergs IK:Svart   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 0 - 1 
157 P13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-05 19:25 Bk Forward:Gul   -  ÖSK Futsal Club  LF 0 - 2 
158 P13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-05 19:25 Hovsta IF   -  Våmbs if  Tuna 2 - 1 
159 P13 B-semifinal:01 Lör 2019-01-05 19:45 Lerum   -  Sil IF:röd  ICA Kvantum 2 - 0 
160 P13 B-semifinal:02 Lör 2019-01-05 19:45 IFK Skövde FK   -  Alingsås IF FF:Grön  UW-Elast 3 - 0 
161 P13 A-semifinal:01 Lör 2019-01-05 20:05 Adolfsbergs IK:Gul   -  Hovsta IF  ICA Kvantum 0 - 1 
162 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-01-05 20:05 ÖSK Futsal Club   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 1 - 0 
163 P13 B-final Lör 2019-01-05 20:25 Lerum   -  IFK Skövde FK  ICA Kvantum 0 - 3 
164 P13 A-final Lör 2019-01-05 20:45 Hovsta IF   -  ÖSK Futsal Club  ICA Kvantum 1 - 3