McDonald’s Cup

19 till 21 Okt

Matcher Lör 2018-10-20

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat SMS
1 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 BKV Norrtälje:2   -   Adolfsbergs IK Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 7 
2 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 IK Sirius FK   -   IK Oden Ringvallen 2 Ringvallens IP 1 - 0 
3 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 BKV Norrtälje   -   Västerås BK30 Ringvallen 3 Ringvallens IP 2 - 3 
4 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Täby FK:Blå   -   Örebro SK vit Ringvallen 4 Ringvallens IP 0 - 1 
5 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 BK Skjold:Red   -   IK Oden Ringvallen 5 Ringvallens IP 2 - 0 
6 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 IF Brommapojkarna:2 Svart   -   IF Brommapojkarna:2 Röd Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 0 
7 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Kvicksunds SK   -   Barkarö SK Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
8 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Slätta SK   -   Stocksunds IF Apalby 3 Apalby IP 5 - 0 
9 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Eskilstuna Södra FF   -   Gideonsbergs IF:Blå Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
10 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Vallentuna BK:Röd   -   IFK Lidingö FK:P05:3 Apalby 5 Apalby IP 3 - 0 
11 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Skiljebo SK   -   Råtorps IK Rocklunda 8 Rocklunda 1 - 0 
12 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Bele Barkarby FF: Vit   -   Vendelsö IK Rocklunda 9 Rocklunda 1 - 1 
13 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:00 IK Vikings FK/Lesjöfors IF   -   Håbo FF Rocklunda 20 Rocklunda 4 - 1 
14 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:00 BK Sport:1   -   IK Franke Rocklunda 21 Rocklunda 8 1 - 1 
15 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 IF Mölndal Fotboll   -   Danderyds SK Solid Park Solid Park 0 - 0 
16 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 IK Oden   -   Slätta SK:P01/02 Wenströmska 1 Wenströmska IP 2 - 1 
17 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Djurgården IF Mörkblå   -   Bollstanäs SK:BSK Grön Önsta 1 Önsta IP 2 - 0 
18 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Eskilstuna United DFF   -   BK Derby Önsta 2 Önsta IP 1 - 2 
19 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Adolfsbergs IK   -   Carlstad United Ungdom FF Råby 1 Råby IP 1 - 0 
20 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Boo FF P03:2   -   IFK Viksjö Råby 2 Råby IP 0 - 5 
21 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Västerås SK FK:P03   -   BK Sport Råby 3 Råby IP 1 - 1 
22 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Avesta AIK   -   Västerås BK 30/Irsta IF Skälby 1 Skälby IP 0 - 1 
23 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Gamla Upsala SK   -   Västerås BK30 Skälby 2 Skälby IP 3 - 0 
24 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Adolfsbergs IK:1   -   Västerås IK Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 1 
25 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Köpings FF   -   Romfartuna GIF Branthovda 2 Branthovda IP 0 - 1 
26 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 BK Forward Gul Trängen   -   Örby IS Branthovda 3 Branthovda IP 3 - 2 
27 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Vendelsö IK P06:1   -   Triangelns IK:1 Branthovda 4 Branthovda IP 2 - 1 
28 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 IFK Eskilstuna:Lag blå   -   Irsta IF:P04 Hamre 2 Hamre IP 1 - 1 
29 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Adolfsbergs IK   -   Lillån FK Hamre 3 Hamre IP 2 - 0 
30 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Syrianska IF Västerås   -   Boo FF P04 Lag 5/6 Hamre 4 Hamre IP 3 - 0 
31 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 IF Väster   -   IFK Nyköping Hamre 5 Hamre IP 1 - 4 
32 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Gideonsbergs IF   -   Enhörna IF Blåsbo 1 Blåsbo 5 - 0 
33 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:00 Tyresö FF   -   Skinnskattebergs SK Blåsbo 2 Blåsbo 3 - 0 
34 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Västerås BK30   -   Adolfsbergs IK Önsta 3 Önsta IP 0 - 3 
35 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:50 IFK Eskilstuna:Vit   -   Västerås BK30 P09:Sva Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 1 
36 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:50 Västerås BK30:Svart   -   Spånga IS:P08-9 Ringvallen 2 Ringvallens IP 3 - 5 
37 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:50 Syrianska Eskilstuna IF   -   Hammarby IF FF P08-20 Ringvallen 3 Ringvallens IP 3 - 6 
38 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:50 Västerås BK30   -   BK Skjold:White Ringvallen 4 Ringvallens IP 0 - 5 
39 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:50 Täby FK:Svart   -   Karlbergs BK:P06 Grön Ringvallen 5 Ringvallens IP 4 - 0 
40 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:50 IFK Eskilstuna:Blå   -   Västerås BK 30 P09:Vit Ringvallen 6 Ringvallens IP 7 - 2 
41 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:55 Unik FK   -   Viggbyholms IK FF Solid Park Solid Park 1 - 0 
42 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:55 Ale United:P.16   -   Essinge IK Wenströmska 1 Wenströmska IP 1 - 0 
43 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:55 Upsala IF U17   -   Skiljebo SK P01-02 Råby 1 Råby IP 0 - 2 
44 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:55 Unik FK   -   Täby FK:P03:3 Råby 2 Råby IP 2 - 0 
45 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:55 IF Brommapojkarna:P03:4 U   -   Älta IF Råby 3 Råby IP 1 - 1 
46 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:55 Tullinge Fotboll   -   Fortuna FF Skälby 2 Skälby IP 2 - 1 
47 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:55 Ängby IF   -   IF Brommapojkarna:F02-2 Blåsbo 1 Blåsbo 1 - 4 
48 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 08:55 Håbo FF   -   Skiljebo SK Blåsbo 2 Blåsbo 0 - 5 
59 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:55 Rågsveds IF   -   Hjulsbro IK Skälby 1 Skälby IP 1 - 1 
49 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Eskilstuna Södra FF:2   -   Skiljebo SK P05-svart Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
50 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Västerås BK30   -   Lillån FK Apalby 3 Apalby IP 0 - 4 
51 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Skiljebo SK   -   Reymersholms IK Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
52 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Unik FK:1   -   Triangelns IK Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
53 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:00 IFK Lidingö FK:2   -   Gamla Upsala SK Rocklunda 8 Rocklunda 0 - 0 
54 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:00 BK Sport   -   Fortuna FF Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 2 
55 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Bele Barkarby: Svart   -   Vadstena GIF Rocklunda 20 Rocklunda 3 - 1 
56 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Tillberga IK Fotboll   -   Örby IS Rocklunda 21 Rocklunda 8 0 - 1 
57 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:00 IF Brommapojkarna lag 4-röd:4röd   -   Håbo FF:Röd Önsta 1 Önsta IP 0 - 1 
58 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Bollstanäs SK:BSK Gul   -   Tyresö FF Önsta 2 Önsta IP 3 - 0 
60 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 BK Forward Svart Trängen   -   Västerås BK30 Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 1 
61 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Torshälla-Nyby IS   -   Håbo FF Branthovda 2 Branthovda IP 0 - 4 
62 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Adolfsbergs IK:2   -   Västerås IK:06:2 Branthovda 3 Branthovda IP 3 - 0 
63 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 IFK Haninge   -   Lillån FK:Grön Branthovda 4 Branthovda IP 0 - 3 
64 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 IFK Eskilstuna:Lag vit   -   Värmdö IF Hamre 2 Hamre IP 6 - 0 
65 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Håbo FF   -   Sala FF Hamre 3 Hamre IP 1 - 1 
66 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Västerås IK   -   Boo FF:4 Hamre 4 Hamre IP 1 - 0 
67 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 FC Järfälla   -   Funbo IF Hamre 5 Hamre IP 0 - 0 
68 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:00 Skogstorps Goif   -   IF Brommapojkarna lag 4-svart:4svart Önsta 3 Önsta IP 4 - 0 
69 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:40 Ängby IF   -   Triangelns IK:Grön Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 1 
70 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:40 Västerås BK30:Vit   -   Arameisk-Syrianska IF Ringvallen 2 Ringvallens IP 0 - 4 
71 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:40 Stockholm Södra FF:SSF   -   Forssa BK Ringvallen 3 Ringvallens IP 4 - 4 
72 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 09:40 Vasalunds IF   -   Tungelsta IF Ringvallen 4 Ringvallens IP 1 - 0 
73 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 09:40 Västerås IK Fotboll:VIK3 Svart   -   Triangelns IK:Svart Ringvallen 5 Ringvallens IP 1 - 2 
74 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 09:40 Sollentuna FK Tegel/Silver   -   Vasalunds IF:2 Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 3 
75 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 09:50 Västerås BK30:U17   -   IF Mölndal Fotboll Solid Park Solid Park 3 - 2 
76 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:50 Gif Nike   -   IK Oden Wenströmska 1 Wenströmska IP 2 - 1 
77 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:50 IF Brommapojkarna   -   Järla IF Råby 1 Råby IP 3 - 1 
78 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:50 Skiljebo SK   -   Rotebro IS FF Råby 2 Råby IP 1 - 4 
79 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:50 Håbo FF   -   IFK Lidingö FK Råby 3 Råby IP 0 - 0 
80 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:50 BKBK   -   Västerås BK30:2 Skälby 1 Skälby IP 0 - 1 
81 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:50 Sollentuna FK   -   Skultuna IS Skälby 2 Skälby IP 1 - 2 
82 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 09:50 Järla IF   -   Gideonsbergs IF Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 3 
83 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 09:50 Vallentuna DFF   -   Tyresö FF Blåsbo 2 Blåsbo 2 - 0 
84 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd   -   Järfälla FF Apalby 2 Apalby IP 0 - 1 
85 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 BK Forward   -   Gamla Upsala SK Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
86 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 BK Sport:2   -   Skiljebo SK:Gul Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
87 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 Sunnersta AIF   -   Enskede IK:Svart Apalby 5 Apalby IP 3 - 1 
88 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:00 IFK Viksjö   -   Skiljebo SK Rocklunda 8 Rocklunda 0 - 1 
89 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:00 Råtorps IK   -   Bele Barkarby FF: Vit Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 1 
90 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 10:00 Djurgårdens IF FF   -   IFK Stocksund Rocklunda 20 Rocklunda 0 - 4 
91 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 10:00 IFK Lidingö FK:F05   -   Sundbybergs IK:Grön Rocklunda 21 Rocklunda 8 0 - 1 
92 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 10:00 Djurgården IF:Ljusblå   -   Upsala IF FF:UIF F06 Önsta 1 Önsta IP 2 - 1 
93 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 10:00 Västerås BK30 F06/07   -   Täby FK:F06:2 Önsta 2 Önsta IP 2 - 1 
94 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 10:00 Bk Forward Lundby   -   Örby IS:2 Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 1 
95 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 10:00 Forshaga IF   -   IK Franke Branthovda 2 Branthovda IP 4 - 0 
96 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:00 Adolfsbergs IK:1   -   Köpings FF Branthovda 3 Branthovda IP 5 - 3 
97 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:00 Romfartuna GIF   -   Västerås IK Branthovda 4 Branthovda IP 2 - 1 
98 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 10:00 Skiljebo SK P04   -   IK STUREHOV Hamre 2 Hamre IP 0 - 2 
99 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 10:00 Vendelsö IK   -   Jomala IK Hamre 3 Hamre IP 1 - 2 
100 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 Västerås SK   -   Karlslunds IF HFK Hamre 4 Hamre IP 4 - 0 
101 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 IFK Skövde FK   -   IFK Tumba FK Hamre 5 Hamre IP 2 - 2 
102 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:00 Djurgården IF Mörkblå   -   Eskilstuna United DFF Önsta 3 Önsta IP 3 - 0 
103 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 IK Franke:Svart   -   Ifk haninge:07:4 Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 3 
104 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 IFK Lidingö:P 07:14   -   FC Europe Juniors Ringvallen 2 Ringvallens IP 2 - 0 
105 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 IFK Eskilstuna Vit   -   Västerås BK30:svart Ringvallen 3 Ringvallens IP 2 - 2 
106 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 Örebro SK vit   -   IK Oden Ringvallen 4 Ringvallens IP 6 - 0 
107 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 BK Skjold:Red   -   Täby FK:Blå Ringvallen 5 Ringvallens IP 4 - 1 
108 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:30 IFK Eskilstuna:Blå   -   Romfartuna GIF Ringvallen 6 Ringvallens IP 2 - 1 
109 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:45 Danderyds SK   -   Unik FK Solid Park Solid Park 1 - 1 
110 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 10:45 Slätta SK:P01/02   -   Ale United:P.16 Wenströmska 1 Wenströmska IP 4 - 0 
111 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 10:45 Vivalla SK   -   IFK Vaxholm Råby 1 Råby IP 2 - 2 
112 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:45 IFK Viksjö   -   Carlstad United Ungdom FF Råby 2 Råby IP 0 - 1 
113 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:45 Adolfsbergs IK   -   Boo FF P03:2 Råby 3 Råby IP 1 - 0 
114 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:45 Vaksala SK   -   Avesta AIK Skälby 1 Skälby IP 0 - 0 
115 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 10:45 Gamla Upsala SK   -   Tullinge Fotboll Skälby 2 Skälby IP 1 - 3 
116 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 10:45 Enhörna IF   -   Ängby IF Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 0 
117 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 10:45 Skinnskattebergs SK   -   Håbo FF Blåsbo 2 Blåsbo 0 - 2 
118 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Kvicksunds SK   -   Slätta SK Apalby 2 Apalby IP 0 - 3 
119 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Stocksunds IF   -   Barkarö SK Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
120 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Eskilstuna Södra FF   -   Vallentuna BK:Röd Apalby 4 Apalby IP 1 - 3 
121 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Lidingö FK:P05:3   -   Gideonsbergs IF:Blå Apalby 5 Apalby IP 0 - 0 
122 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Lidingö FK:2   -   BK Sport Rocklunda 8 Rocklunda 0 - 2 
123 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Fortuna FF   -   Gamla Upsala SK Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 0 
124 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:00 BK Sport:1   -   IK Vikings FK/Lesjöfors IF Rocklunda 20 Rocklunda 0 - 4 
125 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:00 Håbo FF   -   IK Franke Rocklunda 21 Rocklunda 8 1 - 0 
126 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 BK Derby   -   Bollstanäs SK:BSK Grön Önsta 1 Önsta IP 2 - 0 
127 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Västerås BK30   -   IF Brommapojkarna lag 4-röd:4röd Önsta 2 Önsta IP 3 - 3 
128 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 BK Forward Gul Trängen   -   Vendelsö IK P06:1 Branthovda 1 Branthovda IP 0 - 2 
129 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Triangelns IK:1   -   Örby IS Branthovda 2 Branthovda IP 3 - 1 
130 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:00 BK Forward Svart Trängen   -   Torshälla-Nyby IS Branthovda 3 Branthovda IP 2 - 1 
131 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:00 Håbo FF   -   Västerås BK30 Branthovda 4 Branthovda IP 1 - 2 
132 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Eskilstuna:Lag blå   -   Adolfsbergs IK Hamre 2 Hamre IP 4 - 0 
133 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Lillån FK   -   Irsta IF:P04 Hamre 3 Hamre IP 1 - 2 
134 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Syrianska IF Västerås   -   IF Väster Hamre 4 Hamre IP 3 - 0 
135 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Nyköping   -   Boo FF P04 Lag 5/6 Hamre 5 Hamre IP 1 - 1 
136 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Håbo FF:Röd   -   Adolfsbergs IK Önsta 3 Önsta IP 0 - 0 
137 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:20 BKV Norrtälje:2   -   IK Sirius FK Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 4 
138 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:20 Adolfsbergs IK   -   IK Oden Ringvallen 2 Ringvallens IP 9 - 0 
139 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:20 Västerås BK30:vit   -   Forssa BK Ringvallen 3 Ringvallens IP 2 - 4 
140 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:20 BK Skjold:White   -   Karlbergs BK:P06 Grön Ringvallen 4 Ringvallens IP 7 - 1 
141 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:20 Västerås BK30   -   Täby FK:Svart Ringvallen 5 Ringvallens IP 0 - 6 
142 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:20 Örebro SK vit   -   Syrianska IF Västerås Ringvallen 6 Ringvallens IP 1 - 3 
143 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:40 Viggbyholms IK FF   -   Västerås BK30:U17 Solid Park Solid Park 1 - 0 
144 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:40 Essinge IK   -   Gif Nike Wenströmska 1 Wenströmska IP 1 - 2 
145 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:40 Västerås SK FK:P03   -   IF Brommapojkarna:P03:4 U Råby 1 Råby IP 3 - 0 
146 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:40 Älta IF   -   BK Sport Råby 2 Råby IP 1 - 0 
147 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:40 Unik FK   -   Håbo FF Råby 3 Råby IP 0 - 1 
148 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:40 Västerås BK 30/Irsta IF   -   Rågsveds IF Skälby 1 Skälby IP 5 - 0 
149 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:40 Fortuna FF   -   Västerås BK30 Skälby 2 Skälby IP 6 - 0 
150 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:40 IF Brommapojkarna:F02-2   -   Järla IF Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 2 
151 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 11:40 Skiljebo SK   -   Vallentuna DFF Blåsbo 2 Blåsbo 1 - 1 
152 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Eskilstuna Södra FF:2   -   Västerås BK30 Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
153 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Lillån FK   -   Skiljebo SK P05-svart Apalby 3 Apalby IP 4 - 0 
154 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Skiljebo SK   -   Unik FK:1 Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
155 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Triangelns IK   -   Reymersholms IK Apalby 5 Apalby IP 4 - 1 
156 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:00 Vendelsö IK   -   IFK Viksjö Rocklunda 8 Rocklunda 1 - 1 
157 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:00 Bele Barkarby FF: Vit   -   Skiljebo SK Rocklunda 9 Rocklunda 3 - 0 
158 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 Örby IS   -   Vadstena GIF Rocklunda 20 Rocklunda 4 - 0 
159 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 Bele Barkarby: Svart   -   Tillberga IK Fotboll Rocklunda 21 Rocklunda 8 1 - 0 
160 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 IF Brommapojkarna lag 4-svart:4svart   -   Tyresö FF Önsta 1 Önsta IP 0 - 5 
161 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 Bollstanäs SK:BSK Gul   -   Skogstorps Goif Önsta 2 Önsta IP 2 - 0 
162 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Adolfsbergs IK:2   -   IFK Haninge Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 0 
163 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Lillån FK:Grön   -   Västerås IK:06:2 Branthovda 2 Branthovda IP 5 - 0 
164 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Bk Forward Lundby   -   Forshaga IF Branthovda 3 Branthovda IP 1 - 5 
165 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 IK Franke   -   Örby IS:2 Branthovda 4 Branthovda IP 0 - 4 
166 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 IFK Eskilstuna:Lag vit   -   Håbo FF Hamre 2 Hamre IP 1 - 1 
167 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:00 Sala FF   -   Värmdö IF Hamre 3 Hamre IP 6 - 0 
168 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Västerås IK   -   FC Järfälla Hamre 4 Hamre IP 0 - 4 
169 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Funbo IF   -   Boo FF:4 Hamre 5 Hamre IP 1 - 2 
170 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Djurgården IF:Ljusblå   -   Västerås BK30 F06/07 Önsta 3 Önsta IP 0 - 0 
171 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 Västerås BK30   -   Vasalunds IF Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 3 
172 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 Tungelsta IF   -   BKV Norrtälje Ringvallen 2 Ringvallens IP 1 - 1 
173 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 IF Brommapojkarna:2 Röd   -   Sollentuna FK Tegel/Silver Ringvallen 3 Ringvallens IP 4 - 1 
174 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 Vasalunds IF:2   -   IF Brommapojkarna:2 Svart Ringvallen 4 Ringvallens IP 0 - 1 
175 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 Triangelns IK:Svart   -   Västerås BK 30 P09:Vit Ringvallen 5 Ringvallens IP 6 - 1 
176 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:10 Västerås IK Fotboll:VIK3 Svart   -   IFK Eskilstuna:Blå Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 1 
177 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 12:35 Unik FK   -   IF Mölndal Fotboll Solid Park Solid Park 1 - 2 
178 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 12:35 Ale United:P.16   -   IK Oden Wenströmska 1 Wenströmska IP 0 - 3 
179 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:35 Upsala IF U17   -   IF Brommapojkarna Råby 1 Råby IP 1 - 6 
180 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:35 IFK Lidingö FK   -   Täby FK:P03:3 Råby 2 Råby IP 1 - 0 
181 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:35 Vivalla SK   -   Skiljebo SK Råby 3 Råby IP 3 - 1 
182 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 12:35 Västerås BK30:2   -   Skultuna IS Skälby 1 Skälby IP 1 - 0 
183 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 12:35 Sollentuna FK   -   BKBK Skälby 2 Skälby IP 3 - 1 
184 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 12:35 Ängby IF   -   Gideonsbergs IF Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 5 
185 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 12:35 Håbo FF   -   Tyresö FF Blåsbo 2 Blåsbo 1 - 1 
186 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Forssa BK   -   Västerås BK30:Vit Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 0 
187 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 Spånga IS:P08-9   -   Syrianska Eskilstuna IF Ringvallen 2 Ringvallens IP 5 - 3 
188 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 Hammarby IF FF P08-20   -   Västerås BK30:Svart Ringvallen 3 Ringvallens IP 7 - 1 
189 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Triangelns IK:Grön   -   Västerås BK30 P09:Sva Ringvallen 4 Ringvallens IP 2 - 1 
190 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Ängby IF   -   IFK Eskilstuna:Vit Ringvallen 5 Ringvallens IP 1 - 5 
191 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Arameisk-Syrianska IF   -   Stockholm Södra FF:SSF Ringvallen 6 Ringvallens IP 2 - 2 
192 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 BK Sport:2   -   Sunnersta AIF Apalby 2 Apalby IP 0 - 0 
193 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 Enskede IK:Svart   -   Skiljebo SK:Gul Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
194 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Gamla Upsala SK   -   Järfälla FF Apalby 4 Apalby IP 0 - 2 
195 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd   -   BK Forward Apalby 5 Apalby IP 0 - 1 
196 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Fortuna FF   -   IFK Lidingö FK:2 Rocklunda 8 Rocklunda 2 - 0 
197 F13-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Gamla Upsala SK   -   BK Sport Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 0 
198 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 13:00 Sundbybergs IK:Grön   -   IFK Stocksund Rocklunda 20 Rocklunda 0 - 2 
199 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 13:00 Djurgårdens IF FF   -   IFK Lidingö FK:F05 Rocklunda 21 Rocklunda 8 0 - 2 
200 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 BK Derby   -   Djurgården IF Mörkblå Önsta 1 Önsta IP 1 - 0 
201 F12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 Bollstanäs SK:BSK Grön   -   Eskilstuna United DFF Önsta 2 Önsta IP 0 - 1 
202 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 Romfartuna GIF   -   Adolfsbergs IK:1 Branthovda 1 Branthovda IP 0 - 2 
203 P12-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:00 Västerås IK   -   Köpings FF Branthovda 2 Branthovda IP 3 - 0 
204 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Triangelns IK:1   -   BK Forward Gul Trängen Branthovda 3 Branthovda IP 3 - 0 
205 P12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:00 Örby IS   -   Vendelsö IK P06:1 Branthovda 4 Branthovda IP 2 - 0 
206 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 13:00 Skiljebo SK P04   -   Vendelsö IK Hamre 2 Hamre IP 2 - 1 
207 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 13:00 Jomala IK   -   IK STUREHOV Hamre 3 Hamre IP 0 - 1 
208 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Västerås SK   -   IFK Skövde FK Hamre 4 Hamre IP 1 - 1 
209 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 IFK Tumba FK   -   Karlslunds IF HFK Hamre 5 Hamre IP 1 - 2 
210 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 13:00 Täby FK:F06:2   -   Upsala IF FF:UIF F06 Önsta 3 Önsta IP 5 - 0 
211 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:30 Viggbyholms IK FF   -   Danderyds SK Solid Park Solid Park 3 - 2 
212 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:30 Essinge IK   -   Slätta SK:P01/02 Wenströmska 1 Wenströmska IP 1 - 0 
213 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 13:30 Järla IF   -   Skiljebo SK P01-02 Råby 1 Råby IP 0 - 1 
214 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:30 IFK Viksjö   -   Adolfsbergs IK Råby 2 Råby IP 0 - 1 
215 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 13:30 Rotebro IS FF   -   IFK Vaxholm Råby 3 Råby IP 1 - 1 
216 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:30 Hjulsbro IK   -   Vaksala SK Skälby 1 Skälby IP 1 - 0 
217 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:30 Fortuna FF   -   Gamla Upsala SK Skälby 2 Skälby IP 5 - 0 
218 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 13:30 IF Brommapojkarna:F02-2   -   Enhörna IF Blåsbo 1 Blåsbo 2 - 1 
219 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 13:30 Skiljebo SK   -   Skinnskattebergs SK Blåsbo 2 Blåsbo 3 - 0 
220 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 IFK Eskilstuna Vit   -   IFK Lidingö:P 07:14 Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 2 
221 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 Västerås BK30:svart   -   FC Europe Juniors Ringvallen 2 Ringvallens IP 2 - 2 
222 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 Syrianska IF Västerås   -   Västerås BK30:vit Ringvallen 3 Ringvallens IP 4 - 2 
223 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 IK Oden   -   Täby FK:Blå Ringvallen 4 Ringvallens IP 1 - 4 
224 P12 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 Örebro SK vit   -   BK Skjold:Red Ringvallen 5 Ringvallens IP 2 - 4 
225 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 13:50 Ifk haninge:07:4   -   IFK Eskilstuna:Blå Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 1 
226 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Gideonsbergs IF:Blå   -   Vallentuna BK:Röd Apalby 2 Apalby IP 0 - 4 
227 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 IFK Lidingö FK:P05:3   -   Eskilstuna Södra FF Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
228 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Stocksunds IF   -   Kvicksunds SK Apalby 4 Apalby IP 0 - 4 
229 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Barkarö SK   -   Slätta SK Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
230 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Vendelsö IK   -   Råtorps IK Rocklunda 8 Rocklunda 2 - 0 
231 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 IFK Viksjö   -   Bele Barkarby FF: Vit Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 0 
232 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 14:00 Vadstena GIF   -   Tillberga IK Fotboll Rocklunda 20 Rocklunda 0 - 1 
233 F13-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 14:00 Örby IS   -   Bele Barkarby: Svart Rocklunda 21 Rocklunda 8 0 - 3 
234 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Adolfsbergs IK   -   IF Brommapojkarna lag 4-röd:4röd Önsta 1 Önsta IP 3 - 0 
235 F12-9m Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Håbo FF:Röd   -   Västerås BK30 Önsta 2 Önsta IP 7 - 2 
236 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 14:00 Håbo FF   -   BK Forward Svart Trängen Branthovda 1 Branthovda IP 0 - 1 
237 P12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 14:00 Västerås BK30   -   Torshälla-Nyby IS Branthovda 2 Branthovda IP 1 - 1 
238 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 14:00 Lillån FK:Grön   -   Adolfsbergs IK:2 Branthovda 3 Branthovda IP 0 - 4 
239 P12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 14:00 Västerås IK:06:2   -   IFK Haninge Branthovda 4 Branthovda IP 0 - 3 
240 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Lillån FK   -   IFK Eskilstuna:Lag blå Hamre 2 Hamre IP 0 - 2 
241 P14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Irsta IF:P04   -   Adolfsbergs IK Hamre 3 Hamre IP 2 - 1 
242 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 IFK Nyköping   -   Syrianska IF Västerås Hamre 4 Hamre IP 1 - 5 
243 P14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Boo FF P04 Lag 5/6   -   IF Väster Hamre 5 Hamre IP 0 - 2 
244 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:25 Västerås BK30:U17   -   Unik FK Solid Park Solid Park 1 - 0 
245 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:25 Gif Nike   -   Ale United:P.16 Wenströmska 1 Wenströmska IP 5 - 1 
246 P15 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:25 Carlstad United Ungdom FF   -   Boo FF P03:2 Råby 1 Råby IP 2 - 1 
247 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:25 Älta IF   -   Västerås SK FK:P03 Råby 2 Råby IP 1 - 0 
248 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:25 Rågsveds IF   -   Avesta AIK Skälby 1 Skälby IP 1 - 1 
249 F14 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:25 Västerås BK30   -   Tullinge Fotboll Skälby 2 Skälby IP 1 - 2 
250 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:25 Järla IF   -   Ängby IF Blåsbo 1 Blåsbo 3 - 0 
251 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 14:25 Vallentuna DFF   -   Håbo FF Blåsbo 2 Blåsbo 2 - 0 
252 P15 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:25 BK Sport   -   IF Brommapojkarna:P03:4 U Råby 3 Råby IP 3 - 1 
253 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:40 Täby FK:Svart   -   BK Skjold:White Ringvallen 5 Ringvallens IP 0 - 2 
254 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:40 Romfartuna GIF   -   IK Franke:Svart Ringvallen 1 Ringvallens IP 4 - 0 
255 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:40 Forssa BK   -   Örebro SK vit Ringvallen 2 Ringvallens IP 9 - 0 
256 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:40 Västerås BK30   -   Tungelsta IF Ringvallen 3 Ringvallens IP 3 - 3 
257 P12 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:40 Karlbergs BK:P06 Grön   -   Västerås BK30 Ringvallen 4 Ringvallens IP 1 - 1 
258 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:40 IF Brommapojkarna:2 Svart   -   Sollentuna FK Tegel/Silver Ringvallen 6 Ringvallens IP 7 - 0 
259 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Triangelns IK   -   Skiljebo SK Apalby 2 Apalby IP 4 - 0 
260 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Reymersholms IK   -   Unik FK:1 Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
261 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Håbo FF   -   BK Sport:1 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
262 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 IK Franke   -   IK Vikings FK/Lesjöfors IF Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
263 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Sundbybergs IK:Grön   -   Djurgårdens IF FF Rocklunda 8 Rocklunda 2 - 1 
264 F13-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 IFK Stocksund   -   IFK Lidingö FK:F05 Rocklunda 9 Rocklunda 2 - 0 
265 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 15:00 Järfälla FF   -   BK Forward Rocklunda 20 Rocklunda 1 - 7 
266 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 15:00 Gamla Upsala SK   -   Skiljebo sk P05-Svart/Röd Rocklunda 21 Rocklunda 8 4 - 0 
267 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 IF Brommapojkarna lag 4-svart:4svart   -   Bollstanäs SK:BSK Gul Önsta 1 Önsta IP 0 - 6 
268 F12-9m Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Tyresö FF   -   Skogstorps Goif Önsta 2 Önsta IP 0 - 2 
269 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 15:00 IK Franke   -   Bk Forward Lundby Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 4 
270 P12-9m Grupp 5 Lör 2018-10-20 15:00 Örby IS:2   -   Forshaga IF Branthovda 2 Branthovda IP 1 - 3 
271 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Sala FF   -   IFK Eskilstuna:Lag vit Hamre 2 Hamre IP 0 - 2 
272 P14 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Värmdö IF   -   Håbo FF Hamre 3 Hamre IP 1 - 6 
273 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Funbo IF   -   Västerås IK Hamre 4 Hamre IP 1 - 2 
274 P14 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Boo FF:4   -   FC Järfälla Hamre 5 Hamre IP 1 - 2 
275 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:20 IF Mölndal Fotboll   -   Viggbyholms IK FF Solid Park Solid Park 0 - 4 
276 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 15:20 IK Oden   -   Essinge IK Wenströmska 1 Wenströmska IP 2 - 0 
277 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:20 IFK Lidingö FK   -   Unik FK Råby 1 Råby IP 1 - 0 
278 P15 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:20 Täby FK:P03:3   -   Håbo FF Råby 2 Råby IP 1 - 0 
279 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:20 Rotebro IS FF   -   Vivalla SK Råby 3 Råby IP 5 - 0 
280 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:20 Hjulsbro IK   -   Västerås BK 30/Irsta IF Skälby 1 Skälby IP 0 - 1 
281 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 15:20 Västerås BK30:2   -   Sollentuna FK Skälby 2 Skälby IP 3 - 1 
282 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 15:20 Gideonsbergs IF   -   IF Brommapojkarna:F02-2 Blåsbo 1 Blåsbo 3 - 1 
283 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:20 Tyresö FF   -   Skiljebo SK Blåsbo 2 Blåsbo 1 - 0 
284 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 Västerås BK 30 P09:Vit   -   Västerås IK Fotboll:VIK3 Svart Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 1 
285 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 IFK Eskilstuna:Blå   -   Triangelns IK:Svart Ringvallen 2 Ringvallens IP 4 - 2 
286 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 IK Oden   -   BKV Norrtälje:2 Ringvallen 3 Ringvallens IP 0 - 1 
287 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 Adolfsbergs IK   -   IK Sirius FK Ringvallen 4 Ringvallens IP 0 - 1 
288 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 Vasalunds IF   -   BKV Norrtälje Ringvallen 5 Ringvallens IP 3 - 0 
289 F11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 15:30 Vasalunds IF:2   -   IF Brommapojkarna:2 Röd Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 6 
290 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Enskede IK:Svart   -   BK Sport:2 Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
291 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK:Gul   -   Sunnersta AIF Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
292 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Lillån FK   -   Eskilstuna Södra FF:2 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
293 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK P05-svart   -   Västerås BK30 Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
294 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK   -   Vendelsö IK Rocklunda 8 Rocklunda 1 - 0 
295 F13-9m Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:00 Råtorps IK   -   IFK Viksjö Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 0 
296 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 16:00 Täby FK:F06:2   -   Djurgården IF:Ljusblå Önsta 1 Önsta IP 2 - 0 
297 F12-9m Grupp 4 Lör 2018-10-20 16:00 Upsala IF FF:UIF F06   -   Västerås BK30 F06/07 Önsta 2 Önsta IP 0 - 1 
298 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Jomala IK   -   Skiljebo SK P04 Hamre 2 Hamre IP 2 - 0 
299 P14 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 IK STUREHOV   -   Vendelsö IK Hamre 3 Hamre IP 2 - 1 
300 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 16:00 IFK Tumba FK   -   Västerås SK Hamre 4 Hamre IP 0 - 8 
301 P14 Grupp 6 Lör 2018-10-20 16:00 Karlslunds IF HFK   -   IFK Skövde FK Hamre 5 Hamre IP 2 - 3 
302 P16-17 Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:15 Danderyds SK   -   Västerås BK30:U17 Solid Park Solid Park 2 - 0 
303 P16-17 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:15 Slätta SK:P01/02   -   Gif Nike Wenströmska 1 Wenströmska IP 1 - 2 
304 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 16:15 Skiljebo SK P01-02   -   IF Brommapojkarna Råby 1 Råby IP 1 - 0 
305 P16-17 Grupp 3 Lör 2018-10-20 16:15 Järla IF   -   Upsala IF U17 Råby 2 Råby IP 1 - 0 
306 P15 Grupp 4 Lör 2018-10-20 16:15 IFK Vaxholm   -   Skiljebo SK Råby 3 Råby IP 2 - 3 
307 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:15 Vaksala SK   -   Rågsveds IF Skälby 1 Skälby IP 5 - 0 
308 F14 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:15 Skultuna IS   -   BKBK Skälby 2 Skälby IP 2 - 0 
309 F15-16 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:15 Enhörna IF   -   Järla IF Blåsbo 1 Blåsbo 1 - 2 
310 F15-16 Grupp 3 Lör 2018-10-20 16:15 Skinnskattebergs SK   -   Vallentuna DFF Blåsbo 2 Blåsbo 0 - 8 
311 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:20 Spånga IS:P08-9   -   Hammarby IF FF P08-20 Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 0 
312 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:20 Västerås BK30 P09:Sva   -   Ängby IF Ringvallen 2 Ringvallens IP 2 - 2 
313 P10 Grupp 1 Lör 2018-10-20 16:20 Syrianska Eskilstuna IF   -   Västerås BK30:Svart Ringvallen 3 Ringvallens IP 2 - 1 
314 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:20 IFK Eskilstuna:Vit   -   Triangelns IK:Grön Ringvallen 4 Ringvallens IP 2 - 0 
315 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:20 Stockholm Södra FF:SSF   -   Västerås BK30:Vit Ringvallen 5 Ringvallens IP 8 - 2 
316 P10 Grupp 2 Lör 2018-10-20 16:20 Arameisk-Syrianska IF   -   Forssa BK Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 4 
317 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 17:10 Västerås BK30:svart   -   IFK Lidingö:P 07:14 Ringvallen 4 Ringvallens IP 0 - 2 
318 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 17:10 FC Europe Juniors   -   IFK Eskilstuna Vit Ringvallen 5 Ringvallens IP 3 - 1 
319 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 17:10 Forssa BK   -   Syrianska IF Västerås Ringvallen 6 Ringvallens IP 3 - 2 
320 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 17:10 Avesta AIK   -   Hjulsbro IK Råby 1 Råby IP 1 - 1 
321 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 18:00 Romfartuna GIF   -   Ifk haninge:07:4 Ringvallen 4 Ringvallens IP 4 - 4 
322 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 18:00 IK Franke:Svart   -   IFK Eskilstuna:Blå Ringvallen 5 Ringvallens IP 5 - 3 
323 P11 Grupp 1 Lör 2018-10-20 18:00 Örebro SK vit   -   Västerås BK30:vit Ringvallen 6 Ringvallens IP 5 - 2 
324 F15-16 Grupp 1 Lör 2018-10-20 18:05 Västerås BK 30/Irsta IF   -   Vaksala SK Råby 1 Råby IP 2 - 0