Matcher Lör 2018-06-16

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Billesholms GIF  -  Bjuvstorps FF Plan 4  
2 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Kulladals ff lag1  -  Eskilsminne IF Blå Plan 11  
3 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:00 Vikens IK  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 12  
4 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Kullavägens BK  -  Stattena IF Plan 14 3 - 0 
5 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Högaborgs BK  -  FC Trelleborg Plan 15 0 - 4 
6 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Vikens IK Vit  -  A.G.F. Blå Plan 5  
7 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Eskilsminne IF Blå  -  Dösjöbro IF Röd Plan 6  
8 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Bjuvstorps FF grön  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
9 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Billeberga GIF  -  Ramlösa Södra Plan 8  
10 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 09:30 IK Wormo Vit  -  A.G.F. Hvid Plan 9  
11 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 09:30 Höganäs BK 1  -  Eskilsminne IF Röd Plan 10  
12 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 BSV af 2016 BSV B  -  Eskilsminne IF Gul Plan 4  
13 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Vakant  -  Vakant Plan 11  
14 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Gantoft IF  -  A.G.F Blå Plan 12  
15 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Hyllie IK  -  Eskilsminne IF Blå Plan 1  
16 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Eskilsminne IF Gul  -  FURULUNDS IK 1 Plan 2  
17 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Ramlösa Södra IF  -  FURULUNDS IK 2 Plan 3  
18 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:45 Ödåkra IF  -  Råå IF Plan 14 0 - 8 
19 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:45 Bjärreds IF  -  Trelleborgs FF Plan 15 1 - 0 
20 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 10:00 Kullavägens BK Röd  -  IS Halmia Plan 5  
21 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 10:00 Dösjöbro IF Vit  -  Råå IF vit Plan 6  
22 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 10:00 Höganäs BK 2  -  Kullavägens BK Plan 7  
23 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 10:00 Fortuna FF Svart  -  IK Wormo Blå Plan 8  
24 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:00 Bjuvstorps FF  -  Malmö FF Plan 4  
25 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:00 Eskilsminne IF Blå  -  Billesholms GIF Plan 11  
26 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Fortuna FF Vit  -  Vikens IK Vit Plan 5  
27 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Blå  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
28 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Råå IF ljusblå  -  Bjuvstorps FF grön Plan 7  
29 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Gul  -  Billeberga GIF Plan 8  
30 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 10:30 Fortuna FF Röd  -  IK Wormo Vit Plan 9  
31 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Hvid  -  Höganäs BK 1 Plan 10  
32 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Gul  -  Vikens IK Plan 4  
33 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Blå  -  Kulladals ff lag1 Plan 11  
34 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 BSV af 2016 BSV-B  -  Gantofta IF Plan 12  
35 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FURULUNDS IK 1  -  Hyllie IK Plan 1  
36 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FURULUNDS IK 2  -  Eskilsminne IF Gul Plan 2  
37 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Blå  -  Ramlösa Södra IF Plan 3  
38 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Kullavägens BK  -  Högaborgs BK Plan 14 6 - 0 
39 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FC Trelleborg  -  Stattena IF Plan 15 4 - 0 
40 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 11:00 Bjuvstorp FF Svart  -  Kullavägens BK Röd Plan 5  
41 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 11:00 IS Halmia  -  Dösjöbro IF Vit Plan 6  
42 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 11:00 Vikens IK Blå  -  Höganäs BK 2 Plan 7  
43 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 11:00 Kullavägens BK  -  Fortuna FF Svart Plan 8  
44 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  MFF Plan 4  
45 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
46 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:15 Ödåkra IF  -  Bjärreds IF Plan 14 0 - 7 
47 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:15 Trelleborgs FF  -  Råå IF Plan 15 0 - 6 
48 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Dösjöbro IF Röd  -  Fortuna FF Vit Plan 5  
49 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Blå  -  Vikens IK Vit Plan 6  
50 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Ramlösa Södra  -  Råå IF ljusblå Plan 7  
51 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Billeberga GIF  -  Bjuvstorps FF grön Plan 8  
52 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Röd  -  Fortuna FF Röd Plan 9  
53 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 11:30 Höganäs BK 1  -  IK Wormo Vit Plan 10  
54 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Kulladals ff lag1  -  Bjuvstorps FF Plan 4  
55 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Gul  -  BSV af 2016 BSV-B Plan 11  
56 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 12:00 Råå IF vit  -  Bjuvstorps FF svart Plan 5  
57 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 12:00 Dösjöbro IF Vit  -  Kullavägens BK Röd Plan 6  
58 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 12:00 IK Wormo Blå  -  Vikens IK Blå Plan 7  
59 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 12:00 Fortuna FF Svart  -  Höganäs BK 2 Plan 8  
60 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:00 Gantofta IF  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 4  
61 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
62 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:00 Vikens IK  -  Billesholms GIF Plan 12  
63 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Hyllie IK  -  Eskilsminne IF Gul Plan 1  
64 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Ramlösa Södra IF  -  FURULUNDS IK 1 Plan 2  
65 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Eskilsminne IF Blå  -  FURULUNDS IK 2 Plan 3  
66 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 FC Trelleborg  -  Kullavägens BK Plan 14 1 - 1 
67 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Stattena IF  -  Högaborgs BK Plan 15 5 - 0 
68 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Dösjöbro IF Röd  -  A.G.F. Blå Plan 5  
69 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Fortuna FF Vit  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
70 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:30 Ramlösa Södra  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
71 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:30 Råå IF ljusblå  -  Billeberga GIF Plan 8  
72 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 12:30 Eskilsminne IF Röd  -  A.G.F. Hvid Plan 9  
73 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 12:30 Fortuna FF Röd  -  Höganäs BK 1 Plan 10  
74 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Bjuvstorps FF  -  Eskilsminne IF Blå Plan 4  
75 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 A.G.F. Blå  -  Malmö FF Plan 11  
76 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:45 Trelleborgs FF  -  Ödåkra IF Plan 14 4 - 0 
77 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:45 Råå IF  -  Bjärreds IF Plan 15 1 - 0 
78 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 13:00 Råå IF vit  -  IS Halmia Plan 5  
79 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 13:00 Bjuvstorps FF svart  -  Dösjöbro IF Vit Plan 6  
80 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 13:00 IK Wormo Blå  -  Kullavägens BK Plan 7  
81 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 13:00 Vikens IK Blå  -  Fortuna FF Svart Plan 8  
82 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 Vikens IK  -  Gantofta IF Plan 4  
83 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
84 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  BSV af 2016 BSV-B Plan 12  
85 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 Eskilsminne IF Blå  -  FURULUNDS IK 1 Plan 1  
86 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 FURULUNDS IK 2  -  Hyllie IK Plan 2  
87 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 Ramlösa Södra IF  -  Eskilsminne IF Gul Plan 3  
88 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Vikens IK Vit  -  Dösjöbro IF Röd Plan 5  
89 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Blå  -  Fortuna FF Vit Plan 6  
90 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:30 Bjuvstorps FF grön  -  Ramlösa Södra Plan 7  
91 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Gul  -  Råå IF ljusblå Plan 8  
92 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 13:30 IK Wormo Vit  -  Eskilsminne IF Röd Plan 9  
93 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Hvid  -  Fortuna FF Röd Plan 10  
94 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Blå  -  Billesholms GIF Plan 4  
95 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Gul  -  Malmö FF Plan 11  
96 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Blå  -  Kulladals FF lag 1 Plan 12  
97 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK Röd  -  Råå IF vit Plan 5  
98 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 14:00 IS Halmia  -  Bjuvstorps FF svart Plan 6  
99 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 14:00 Höganäs BK 2  -  IK Wormo Blå Plan 7  
100 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK  -  Vikens IK Blå Plan 8  
101 P14 A-semifinal:01 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK   -  Bjärreds IF  Plan 14 3 - 0 
102 P14 A-semifinal:02 Lör 2018-06-16 14:00 Råå IF   -  FC Trelleborg  Plan 15 6 - 5 es 
103 P14 A-final Lör 2018-06-16 15:00 Kullavägens BK   -  Råå IF  Plan 1 1 - 2