GAIS Open 2020

30 Okt till 1 Nov

Matcher Lör 2020-10-31

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
7 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Hammarby IF FF Akademi 
-
 Jönköpings Södra IF
Heden 3 / XL Bygg  
8 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Karlslunds IF FK 
-
 IFK Göteborg
Heden 4 / XL Bygg  
25 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 GAIS 
-
 Gunnilse IS
Heden 2-2/ XL Bygg  
5052 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Sollentuna FK P06 Sportfältet 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5057 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 Mjällby AIF 
-
 Hammarby IF FF:Akademi
Härlanda Park 2 / Optimer  
5058 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1 
-
 GAIS
Härlanda Park 1 / Optimer  
5075 B14 elit Grupp 5 Lör 2020-10-31 08:00 Varbergs BoIS FC 
-
 Örgryte IS
Överåsvallen  
5189 B13 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Sölvesborg GIF 
-
 AIK S1:AIK
Åbyvallen 1  
5192 B13 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 IFK Göteborg 
-
 Maj FC
Åbyvallen 2  
5288 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Hanvikens SK 
-
 IF Böljan
Kviberg 2  
5317 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 IFK Lidingö FK:08A2 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5318 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 Hammarby IF 
-
 Bollstanäs SK P05-1
Valhalla IP / TG El  
5196 B13 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 08:55 Örebro SK 
-
 GAIS
Åbyvallen 1  
5197 B13 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 08:55 Byttorps IF 
-
 IFK Lidingö:A1
Åbyvallen 2  
5319 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 08:55 Angered MBIK 
-
 Vänersborg FK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5320 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 08:55 Bergnäsets AIK 
-
 BK Häcken
Heden 2-2/ XL Bygg  
5027 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 IF Elfsborg 
-
 Västerås IK
Kviberg 2  
5063 B14 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 09:05 Kvarnby IK 
-
 Vallens IF
Härlanda Park 2 / Optimer  
5064 B14 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 09:05 Halmstads BK 
-
 BOO FF P06:1:P06:1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5076 B14 elit Grupp 5 Lör 2020-10-31 09:05 FC Järfälla 
-
 AIK FF S1
Överåsvallen  
5303 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 Backatorp IF 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5321 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:05 IFK Trollhättan P15 
-
 GAIS
Valhalla IP / TG El  
5348 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 Romelanda UF 
-
 Sickla IF
Heden 3 / XL Bygg  
5349 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 AIK FF:P2005U 
-
 Götaholm BK
Heden 4 / XL Bygg  
5195 B13 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:50 Angered MBIK 
-
 Bällsta FF
Åbyvallen 1  
5199 B13 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:50 Kärra Dragons FC 
-
 Jarlabergs IF
Åbyvallen 2  
5322 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:50 IFK Uddevalla 
-
 IF Brommapojkarna: Future Team
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5323 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:50 Örgryte IS:Röd 
-
 IFK Göteborg
Heden 2-2/ XL Bygg  
16 G16/15 mix Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:10 Hammarby:F05A 
-
 Nacka FC
Heden 3 / XL Bygg  
21 G16/15 mix Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:10 Stureby SK 
-
 IF Brommapojkarna
Heden 4 / XL Bygg  
5069 B14 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 10:10 IFK Lidingö:A2 
-
 Backatorp IF:Röd
Överåsvallen  
5081 B14 elit Grupp 6 Lör 2020-10-31 10:10 FC Arlanda 
-
 IF Elfsborg
Härlanda Park 2 / Optimer  
5082 B14 elit Grupp 6 Lör 2020-10-31 10:10 Onsala BK 
-
 IFK Uddevalla
Härlanda Park 1 / Optimer  
5087 B14 elit Grupp 7 Lör 2020-10-31 10:15 AFC Eskilstuna 
-
 FC Kallfors:Vit
Kviberg 2  
5088 B14 elit Grupp 7 Lör 2020-10-31 10:15 Sörskogens IF 
-
 IFK Norrköping FK
Kviberg 1  
28 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:45 Bergdalens IK 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5194 B13 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:45 Angered BK 
-
 Örgryte IS
Åbyvallen 2  
5198 B13 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:45 IF Elfsborg 
-
 Brommapojkarna 07:2
Åbyvallen 1  
5324 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:45 IFK Lidingö FK:08A2 
-
 Gunnilse IS
Heden 2-2/ XL Bygg  
15 G16/15 mix Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 Varbergs BoIS FC:F16 
-
 IFK Göteborg:2
Heden 3 / XL Bygg  
22 G16/15 mix Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:15 BK Häcken 
-
 Askims IK
Heden 4 / XL Bygg  
5051 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 11:15 Hanvikens SK 
-
 IFK Göteborg
Kviberg 1  
5054 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 GAIS 
-
 Mjällby AIF
Härlanda Park 1 / Optimer  
5070 B14 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 11:15 IFK Skövde FK46 
-
 Örebro SK
Överåsvallen  
5290 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 11:15 Sollentuna FK P06 Sportfältet 
-
 IF Böljan
Kviberg 2  
5299 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 Spånga IS FK 
-
 Hammarby IF FF:Akademi
Härlanda Park 2 / Optimer  
43 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:40 Lunden ÖBK 
-
 BK Häcken
Heden 2 -1/ XL Bygg  
45 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:40 Bergnäsets AIK 
-
 Vänersborg FK
Heden 2-2/ XL Bygg  
5202 B13 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:40 Partille IF 
-
 GAIS
Åbyvallen 2  
5205 B13 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:40 Örebro SK 
-
 IFK Lidingö FK
Åbyvallen 1  
9 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Onsala BK 
-
 Hammarby IF FF Akademi
Heden 3 / XL Bygg  
10 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Jönköpings Södra IF 
-
 Karlslunds IF FK
Heden 4 / XL Bygg  
5023 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 BK Häcken 
-
 AIK:S3
Kviberg 1  
5029 B14 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 12:20 Qviding FIF 
-
 IFK Norrköping FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5037 B14 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 12:20 Azalea BK 
-
 FC Kallfors:Blå
Härlanda Park 1 / Optimer  
5302 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 IF Elfsborg 
-
 Backatorp IF
Kviberg 2  
5325 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Örgryte IS 
-
 Sickla IF
Valhalla IP / TG El  
5203 B13 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Backatorp IF 
-
 FC Kallfors
Åbyvallen 1  
5204 B13 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Örgryte IS FF 
-
 Vasalund Stadshagens IF
Åbyvallen 2  
5350 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 GAIS 2 
-
 IFK Göteborg
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5351 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Örgryte IS:Röd 
-
 IF Brommapojkarna: Future Team
Heden 2-2/ XL Bygg  
5241 B14 elit B-8-dels:02 Lör 2020-10-31 13:25 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 5 Härlanda Park 1 / Optimer  
5242 B14 elit B-8-dels:04 Lör 2020-10-31 13:25 3:an från Grupp 5  -  4:an från Grupp 7 Härlanda Park 2 / Optimer  
5252 B14 elit A-8-dels:03 Lör 2020-10-31 13:25 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 5 Kviberg 1  
5255 B14 elit A-8-dels:05 Lör 2020-10-31 13:25 1:an från Grupp 5  -  2:an från Grupp 3 Kviberg 2  
5327 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 13:25 Romelanda UF 
-
 Götaholm BK
Valhalla IP / TG El  
24 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 13:30 Vasalunds IF:P05U 
-
 Hammarby IF
Heden 4 / XL Bygg  
5220 B13 elit A-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 13:30 1:an från Grupp 4  -  2:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5224 B13 elit A-kvartsfinal:01 Lör 2020-10-31 13:30 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 4 Åbyvallen 2  
5326 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 13:30 Bollstanäs SK P05-1 
-
 IFK Trollhättan P15
Heden 3 / XL Bygg  
5221 B13 elit A-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 14:25 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5225 B13 elit A-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 14:25 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 3 Åbyvallen 1  
5245 B14 elit B-8-dels:07 Lör 2020-10-31 14:30 4:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 4 Kviberg 1  
5246 B14 elit B-8-dels:08 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Härlanda Park 1 / Optimer  
5256 B14 elit B-8-dels:01 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 1  -  5:an från Grupp 2 Härlanda Park 2 / Optimer  
5257 B14 elit B-8-dels:05 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 6  -  4:an från Grupp 3 Kviberg 2  
81 G16/15 mix A-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 14:40 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 3 Heden 3 / XL Bygg  
5329 G16/15 mix B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 14:40 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 3 Heden 4 / XL Bygg  
5104 B13 elit B-kvartsfinal:01 Lör 2020-10-31 15:20 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 4 Åbyvallen 2  
5105 B13 elit B-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 15:20 3:an från Grupp 4  -  4:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5005 B14 bredd B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 15:35 4:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Kviberg 1  
5244 B14 elit B-8-dels:06 Lör 2020-10-31 15:35 3:an från Grupp 7  -  4:an från Grupp 2 Kviberg 2  
5247 B14 elit B-8-dels:03 Lör 2020-10-31 15:35 3:an från Grupp 4  -  4:an från Grupp 6 Härlanda Park 1 / Optimer  
5253 B14 elit A-8-dels:06 Lör 2020-10-31 15:35 1:an från Grupp 6  -  2:an från Grupp 1 Härlanda Park 2 / Optimer  
94 G16/15 mix A-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 15:45 2:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
5330 G16/15 mix B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 15:45 5:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Heden 4 / XL Bygg  
5103 B13 elit B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 16:15 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 3 Åbyvallen 2  
5106 B13 elit B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 16:15 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 2 Åbyvallen 1  
5249 B14 elit A-8-dels:04 Lör 2020-10-31 16:40 1:an från Grupp 4  -  2:an från Grupp 2 Härlanda Park 1 / Optimer  
5251 B14 elit A-8-dels:08 Lör 2020-10-31 16:40 1:an från Grupp 7  -  2:an från Grupp 4 Härlanda Park 2 / Optimer  
85 G16/15 mix A-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 16:50 1:an från Grupp 3  -  3:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
5282 B15 elit B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 16:55 4:an från Grupp 1  -  5:an från Grupp 2 Heden 4 / XL Bygg  
5226 B13 bredd A-semifinal:01 Lör 2020-10-31 17:10 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5229 B13 bredd A-semifinal:02 Lör 2020-10-31 17:10 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5250 B14 elit A-8-dels:02 Lör 2020-10-31 17:45 2:an från Grupp 7  -  2:an från Grupp 6 Härlanda Park 1 / Optimer  
5294 B15 elit B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 18:00 4:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
5230 B13 bredd B-semifinal:01 Lör 2020-10-31 18:05 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5231 B13 bredd B-semifinal:02 Lör 2020-10-31 18:05 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 Åbyvallen 1