GAIS Open 2020

30 Okt till 1 Nov

Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
5344 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:30 IFK Uddevalla 
-
 Örgryte IS:Röd
Heden 2-2/ XL Bygg  
5346 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Gunnilse IS 
-
 Bergdalens IK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5350 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 GAIS 2 
-
 IFK Göteborg
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5351 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Örgryte IS:Röd 
-
 IF Brommapojkarna: Future Team
Heden 2-2/ XL Bygg  
5343 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:30 IF Brommapojkarna: Future Team 
-
 GAIS 2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
23 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 GAIS 
-
 IFK Lidingö FK:08A2
Heden 2-2/ XL Bygg  
25 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 GAIS 
-
 Gunnilse IS
Heden 2-2/ XL Bygg  
28 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:45 Bergdalens IK 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2 -1/ XL Bygg  
31 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:50 Angered MBIK 
-
 Lunden ÖBK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
32 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:50 Vänersborg FK 
-
 BK Häcken
Heden 2-2/ XL Bygg  
34 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:35 BK Häcken 
-
 Angered MBIK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
36 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:35 Lunden ÖBK 
-
 Bergnäsets AIK
Heden 2-2/ XL Bygg  
37 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 16:20 Vänersborg FK 
-
 Lunden ÖBK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
38 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 16:20 Angered MBIK 
-
 Bergnäsets AIK
Heden 2-2/ XL Bygg  
43 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:40 Lunden ÖBK 
-
 BK Häcken
Heden 2 -1/ XL Bygg  
45 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:40 Bergnäsets AIK 
-
 Vänersborg FK
Heden 2-2/ XL Bygg  
5307 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IF Brommapojkarna: Future Team 
-
 IFK Göteborg
Heden 2-2/ XL Bygg  
5308 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Gunnilse IS 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2-2/ XL Bygg  
5317 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 IFK Lidingö FK:08A2 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5319 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 08:55 Angered MBIK 
-
 Vänersborg FK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5320 B12 Grupp 3 Lör 2020-10-31 08:55 Bergnäsets AIK 
-
 BK Häcken
Heden 2-2/ XL Bygg  
5322 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:50 IFK Uddevalla 
-
 IF Brommapojkarna: Future Team
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5323 B12 Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:50 Örgryte IS:Röd 
-
 IFK Göteborg
Heden 2-2/ XL Bygg  
5324 B12 Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:45 IFK Lidingö FK:08A2 
-
 Gunnilse IS
Heden 2-2/ XL Bygg  
5335 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IFK Uddevalla 
-
 GAIS 2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5338 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 GAIS 
-
 Bergdalens IK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5339 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 11:45 IFK Göteborg 
-
 IFK Uddevalla
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5340 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 11:45 GAIS 2 
-
 Örgryte IS:Röd
Heden 2-2/ XL Bygg  
5341 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 Bergdalens IK 
-
 IFK Lidingö FK:08A2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5342 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 Västra Frölunda IF 
-
 GAIS
Heden 2-2/ XL Bygg  
5353 G16/15 mix Plac. match 1 Sön 2020-11-01 11:15 Förl.A-kvartsfinal:02  -  Förl.A-kvartsfinal:03 Heden 4 / XL Bygg  
5352 G16/15 mix Plac. match 2 Sön 2020-11-01 12:20 Förl.B-kvartsfinal:02  -  Förl.B-kvartsfinal:03 Heden 3 / XL Bygg  
5334 G16/15 mix B-3.e pris Sön 2020-11-01 15:30 Förl.semi  -  Förl.semi Heden 3 / XL Bygg  
5332 G16/15 mix B-semifinal:02 Sön 2020-11-01 10:10 3:an från Grupp 3  -  Vinn.kvart : 3 Heden 4 / XL Bygg  
5333 G16/15 mix B-final Sön 2020-11-01 15:30 Vinn.semi  -  Vinn.semi Heden 4 / XL Bygg  
5331 G16/15 mix B-semifinal:01 Sön 2020-11-01 08:00 4:an från Grupp 1  -  Vinn.kvart : 2 Valhalla IP / TG El  
5330 G16/15 mix B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 15:45 5:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Heden 4 / XL Bygg  
5329 G16/15 mix B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 14:40 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 3 Heden 4 / XL Bygg  
5328 G16/15 mix A-3.e pris Sön 2020-11-01 12:20 Förl.semi  -  Förl.semi Heden 4 / XL Bygg  
5225 B13 elit A-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 14:25 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 3 Åbyvallen 1  
5224 B13 elit A-kvartsfinal:01 Lör 2020-10-31 13:30 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 4 Åbyvallen 2  
5221 B13 elit A-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 14:25 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5199 B13 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:50 Kärra Dragons FC 
-
 Jarlabergs IF
Åbyvallen 2  
5220 B13 elit A-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 13:30 1:an från Grupp 4  -  2:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5198 B13 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:45 IF Elfsborg 
-
 Brommapojkarna 07:2
Åbyvallen 1  
5197 B13 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 08:55 Byttorps IF 
-
 IFK Lidingö:A1
Åbyvallen 2  
5196 B13 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 08:55 Örebro SK 
-
 GAIS
Åbyvallen 1  
5194 B13 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:45 Angered BK 
-
 Örgryte IS
Åbyvallen 2  
5195 B13 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:50 Angered MBIK 
-
 Bällsta FF
Åbyvallen 1  
5193 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:8 
-
 VAKANT:7
Åbyvallen 1  
5144 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:45 Brommapojkarna 07:2 
-
 Angered BK
Åbyvallen 2  
5145 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:40 VAKANT:5 
-
 VAKANT:9
Åbyvallen 1  
5146 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 10:50 IFK Lidingö:A1 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 1  
5147 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:55 VAKANT:7 
-
 VAKANT
Åbyvallen 1  
5148 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:3 
-
 VAKANT:4
Åbyvallen 1  
5150 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:35 AIK S1:AIK 
-
 IFK Göteborg
Åbyvallen 1  
5151 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:35 Maj FC 
-
 Sölvesborg GIF
Åbyvallen 2  
5152 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:2 
-
 VAKANT:8
Åbyvallen 1  
5153 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:6 
-
 VAKANT:9:2
Åbyvallen 1  
5157 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:40 VAKANT:10 
-
 VAKANT:11
Åbyvallen 1  
5161 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 17:10 IF Elfsborg 
-
 Angered BK
Åbyvallen 1  
5162 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Kärra Dragons FC 
-
 Angered MBIK
Åbyvallen 1  
5163 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Jarlabergs IF 
-
 Bällsta FF
Åbyvallen 2  
5164 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:8 
-
 VAKANT
Åbyvallen 2  
5165 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 17:10 Brommapojkarna 07:2 
-
 Örgryte IS
Åbyvallen 2  
5166 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:9 
-
 VAKANT:4
Åbyvallen 2  
5168 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Maj FC 
-
 AIK S1:AIK
Åbyvallen 1  
5170 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:3 
-
 VAKANT:5
Åbyvallen 2  
5171 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:15 GAIS 
-
 IFK Lidingö:A1
Åbyvallen 2  
5172 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:55 VAKANT:7 
-
 VAKANT:2
Åbyvallen 2  
5173 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:11 
-
 VAKANT:9:2
Åbyvallen 1  
5174 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:15 Örebro SK 
-
 Byttorps IF
Åbyvallen 1  
5175 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:6 
-
 VAKANT:10
Åbyvallen 1  
5183 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:9:2 
-
 VAKANT:10
Åbyvallen 2  
5184 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:4 
-
 VAKANT:5
Åbyvallen 2  
5186 B13 elit Grupp 7 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:11 
-
 VAKANT:6
Åbyvallen 2  
5187 B13 elit Grupp 6 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:9 
-
 VAKANT:3
Åbyvallen 2  
5189 B13 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Sölvesborg GIF 
-
 AIK S1:AIK
Åbyvallen 1  
5190 B13 elit Grupp 5 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT 
-
 VAKANT:2
Åbyvallen 2  
5192 B13 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 IFK Göteborg 
-
 Maj FC
Åbyvallen 2  
5140 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:45 Örgryte IS 
-
 IF Elfsborg
Åbyvallen 1  
5139 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Bällsta FF 
-
 Kärra Dragons FC
Åbyvallen 1  
5117 B13 elit B-3.e pris Sön 2020-11-01 11:40 Förl.semi  -  Förl.semi Åbyvallen 2  
5116 B13 elit B-final Sön 2020-11-01 11:40 Vinn.semi  -  Vinn.semi Åbyvallen 1  
5101 B13 elit A-semifinal:01 Sön 2020-11-01 08:00 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 Åbyvallen 1  
5102 B13 elit A-semifinal:02 Sön 2020-11-01 08:00 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 Åbyvallen 2  
5103 B13 elit B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 16:15 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 3 Åbyvallen 2  
5104 B13 elit B-kvartsfinal:01 Lör 2020-10-31 15:20 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 4 Åbyvallen 2  
5105 B13 elit B-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 15:20 3:an från Grupp 4  -  4:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5106 B13 elit B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 16:15 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 2 Åbyvallen 1  
5107 B13 elit A-3.e pris Sön 2020-11-01 10:45 Förl.semi  -  Förl.semi Åbyvallen 1  
5108 B13 elit A-final Sön 2020-11-01 10:20 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
5109 B13 elit Plac. match 1 Sön 2020-11-01 13:30 Förl.A-kvartsfinal:01  -  Förl.A-kvartsfinal:02 Åbyvallen 2  
5110 B13 elit B-semifinal:02 Sön 2020-11-01 08:55 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 Åbyvallen 1  
5111 B13 elit B-semifinal:01 Sön 2020-11-01 08:55 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 Åbyvallen 2  
5112 B13 elit Plac. match 2 Sön 2020-11-01 13:30 Förl.A-kvartsfinal:03  -  Förl.A-kvartsfinal:04 Åbyvallen 1  
5113 B13 elit Plac. match 3 Sön 2020-11-01 12:35 Förl.B-kvartsfinal:01  -  Förl.B-kvartsfinal:02 Åbyvallen 1  
5114 B13 elit Plac. match 4 Sön 2020-11-01 12:35 Förl.B-kvartsfinal:03  -  Förl.B-kvartsfinal:04 Åbyvallen 2  
5301 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Spånga IS FK 
-
 GAIS
Härlanda Park 2 / Optimer  
5299 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 Spånga IS FK 
-
 Hammarby IF FF:Akademi
Härlanda Park 2 / Optimer  
5298 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Mjällby AIF 
-
 Spånga IS FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5274 B14 elit B-semifinal:02 Sön 2020-11-01 12:20 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 Härlanda Park 1 / Optimer  
5275 B14 elit B-semifinal:01 Sön 2020-11-01 12:20 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 Härlanda Park 2 / Optimer  
5276 B14 elit Plac. match 4 Sön 2020-11-01 11:15 Förl.B-8-dels:01  -  Förl.B-8-dels:02 Överåsvallen  
5277 B14 elit Plac. match 2 Sön 2020-11-01 13:25 Förl.A-8-dels:04  -  Förl.A-8-dels:05 Härlanda Park 1 / Optimer  
5278 B14 elit Plac. match 3 Sön 2020-11-01 13:25 Förl.A-8-dels:06  -  Förl.A-8-dels:08 Härlanda Park 2 / Optimer  
5279 B14 elit B-3.e pris Sön 2020-11-01 14:30 Förl.semi  -  Förl.semi Härlanda Park 2 / Optimer  
5280 B14 elit B-final Sön 2020-11-01 14:30 Vinn.semi  -  Vinn.semi Härlanda Park 1 / Optimer  
5288 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Hanvikens SK 
-
 IF Böljan
Kviberg 2  
5289 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 17:40 IF Böljan 
-
 IFK Göteborg
Härlanda Park 1 / Optimer  
5290 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 11:15 Sollentuna FK P06 Sportfältet 
-
 IF Böljan
Kviberg 2  
5291 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 IF Böljan 
-
 BK Häcken
Härlanda Park 1 / Optimer  
5273 B14 elit Plac. match 5 Sön 2020-11-01 12:20 Förl.B-8-dels:06  -  Förl.B-8-dels:03 Överåsvallen  
5272 B14 elit A-semifinal:01 Sön 2020-11-01 11:15 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 Härlanda Park 2 / Optimer  
5269 B14 elit Plac. match 6 Sön 2020-11-01 10:10 Förl.B-8-dels:04  -  Förl.B-8-dels:07 Härlanda Park 2 / Optimer  
5050 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Hanvikens SK 
-
 Sollentuna FK P06 Sportfältet
Härlanda Park 2 / Optimer  
5051 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 11:15 Hanvikens SK 
-
 IFK Göteborg
Kviberg 1  
5052 B14 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Sollentuna FK P06 Sportfältet 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5053 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Hammarby IF FF:Akademi 
-
 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5054 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 GAIS 
-
 Mjällby AIF
Härlanda Park 1 / Optimer  
5055 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:45 Hammarby IF FF:Akademi 
-
 GAIS
Härlanda Park 1 / Optimer  
5056 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Mjällby AIF 
-
 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5057 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 Mjällby AIF 
-
 Hammarby IF FF:Akademi
Härlanda Park 2 / Optimer  
5058 B14 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1 
-
 GAIS
Härlanda Park 1 / Optimer  
5059 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 09:00 Vallens IF 
-
 Halmstads BK
Överåsvallen  
5060 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:05 BOO FF P06:1:P06:1 
-
 Kvarnby IK
Överåsvallen  
5061 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:20 Vallens IF 
-
 BOO FF P06:1:P06:1
Överåsvallen  
5062 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:25 Kvarnby IK 
-
 Halmstads BK
Överåsvallen  
5063 B14 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 09:05 Kvarnby IK 
-
 Vallens IF
Härlanda Park 2 / Optimer  
5064 B14 elit Grupp 3 Lör 2020-10-31 09:05 Halmstads BK 
-
 BOO FF P06:1:P06:1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5065 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 11:10 Backatorp IF:Röd 
-
 IFK Skövde FK46
Härlanda Park 1 / Optimer  
5066 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 11:10 Örebro SK 
-
 IFK Lidingö:A2
Härlanda Park 2 / Optimer  
5067 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:35 Backatorp IF:Röd 
-
 Örebro SK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5068 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 15:30 IFK Lidingö:A2 
-
 IFK Skövde FK46
Härlanda Park 1 / Optimer  
5069 B14 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 10:10 IFK Lidingö:A2 
-
 Backatorp IF:Röd
Överåsvallen  
5070 B14 elit Grupp 4 Lör 2020-10-31 11:15 IFK Skövde FK46 
-
 Örebro SK
Överåsvallen  
5071 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 13:20 Örgryte IS 
-
 FC Järfälla
Härlanda Park 1 / Optimer  
5072 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 12:15 AIK FF S1 
-
 Varbergs BoIS FC
Härlanda Park 2 / Optimer  
5073 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 16:35 Örgryte IS 
-
 AIK FF S1
Kviberg 1  
5074 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 16:35 Varbergs BoIS FC 
-
 FC Järfälla
Kviberg 2  
5075 B14 elit Grupp 5 Lör 2020-10-31 08:00 Varbergs BoIS FC 
-
 Örgryte IS
Överåsvallen  
5076 B14 elit Grupp 5 Lör 2020-10-31 09:05 FC Järfälla 
-
 AIK FF S1
Överåsvallen  
5077 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 11:10 IF Elfsborg 
-
 Onsala BK
Överåsvallen  
5078 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 12:15 IFK Uddevalla 
-
 FC Arlanda
Överåsvallen  
5079 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 16:35 IF Elfsborg 
-
 IFK Uddevalla
Härlanda Park 1 / Optimer  
5080 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 17:40 FC Arlanda 
-
 Onsala BK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5081 B14 elit Grupp 6 Lör 2020-10-31 10:10 FC Arlanda 
-
 IF Elfsborg
Härlanda Park 2 / Optimer  
5082 B14 elit Grupp 6 Lör 2020-10-31 10:10 Onsala BK 
-
 IFK Uddevalla
Härlanda Park 1 / Optimer  
5083 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 10:05 FC Kallfors:Vit 
-
 Sörskogens IF
Kviberg 2  
5084 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 10:05 IFK Norrköping FK 
-
 AFC Eskilstuna
Kviberg 1  
5085 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 13:20 FC Kallfors:Vit 
-
 IFK Norrköping FK
Kviberg 1  
5086 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 13:20 AFC Eskilstuna 
-
 Sörskogens IF
Kviberg 2  
5087 B14 elit Grupp 7 Lör 2020-10-31 10:15 AFC Eskilstuna 
-
 FC Kallfors:Vit
Kviberg 2  
5088 B14 elit Grupp 7 Lör 2020-10-31 10:15 Sörskogens IF 
-
 IFK Norrköping FK
Kviberg 1  
5089 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:15 VAKANT 
-
 VAKANT:2
Härlanda Park 1 / Optimer  
5090 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:05 VAKANT:3 
-
 VAKANT:4
Härlanda Park 1 / Optimer  
5091 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:10 VAKANT 
-
 VAKANT:3
Härlanda Park 1 / Optimer  
5092 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:30 VAKANT:4 
-
 VAKANT:2
Härlanda Park 1 / Optimer  
5093 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:10 VAKANT:4 
-
 VAKANT
Härlanda Park 2 / Optimer  
5094 B14 elit Grupp 8 Sön 2020-11-01 18:10 VAKANT:2 
-
 VAKANT:3
Härlanda Park 1 / Optimer  
5095 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 08:50 VAKANT:2 
-  VAKANT:2:2 Rävekärrsplan  
5096 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 08:00 VAKANT:3:2 
-
 VAKANT:4:2
Rävekärrsplan  
5097 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 10:30 VAKANT:2 
-
 VAKANT:3:2
Rävekärrsplan  
5098 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 09:40 VAKANT:4:2 
-  VAKANT:2:2 Rävekärrsplan  
5099 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 12:10 VAKANT:4:2 
-
 VAKANT:2
Rävekärrsplan  
5100 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 11:20 VAKANT:2:2  -
 VAKANT:3:2
Rävekärrsplan  
5241 B14 elit B-8-dels:02 Lör 2020-10-31 13:25 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 5 Härlanda Park 1 / Optimer  
5242 B14 elit B-8-dels:04 Lör 2020-10-31 13:25 3:an från Grupp 5  -  4:an från Grupp 7 Härlanda Park 2 / Optimer  
5244 B14 elit B-8-dels:06 Lör 2020-10-31 15:35 3:an från Grupp 7  -  4:an från Grupp 2 Kviberg 2  
5245 B14 elit B-8-dels:07 Lör 2020-10-31 14:30 4:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 4 Kviberg 1  
5246 B14 elit B-8-dels:08 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Härlanda Park 1 / Optimer  
5247 B14 elit B-8-dels:03 Lör 2020-10-31 15:35 3:an från Grupp 4  -  4:an från Grupp 6 Härlanda Park 1 / Optimer  
5249 B14 elit A-8-dels:04 Lör 2020-10-31 16:40 1:an från Grupp 4  -  2:an från Grupp 2 Härlanda Park 1 / Optimer  
5250 B14 elit A-8-dels:02 Lör 2020-10-31 17:45 2:an från Grupp 7  -  2:an från Grupp 6 Härlanda Park 1 / Optimer  
5251 B14 elit A-8-dels:08 Lör 2020-10-31 16:40 1:an från Grupp 7  -  2:an från Grupp 4 Härlanda Park 2 / Optimer  
5252 B14 elit A-8-dels:03 Lör 2020-10-31 13:25 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 5 Kviberg 1  
5253 B14 elit A-8-dels:06 Lör 2020-10-31 15:35 1:an från Grupp 6  -  2:an från Grupp 1 Härlanda Park 2 / Optimer  
5255 B14 elit A-8-dels:05 Lör 2020-10-31 13:25 1:an från Grupp 5  -  2:an från Grupp 3 Kviberg 2  
5256 B14 elit B-8-dels:01 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 1  -  5:an från Grupp 2 Härlanda Park 2 / Optimer  
5257 B14 elit B-8-dels:05 Lör 2020-10-31 14:30 3:an från Grupp 6  -  4:an från Grupp 3 Kviberg 2  
5258 B14 elit A-kvartsfinal:01 Sön 2020-11-01 08:00 1:an från Grupp 1  -  Vinn.1/8 : 2 Kviberg 2  
5259 B14 elit A-kvartsfinal:04 Sön 2020-11-01 08:00 1:an från Grupp 2  -  Vinn.1/8 : 8 Kviberg 1  
5260 B14 elit A-kvartsfinal:02 Sön 2020-11-01 08:00 Vinn.1/8 : 3  -  Vinn.1/8 : 4 Härlanda Park 1 / Optimer  
5261 B14 elit A-kvartsfinal:03 Sön 2020-11-01 08:00 Vinn.1/8 : 5  -  Vinn.1/8 : 6 Härlanda Park 2 / Optimer  
5262 B14 elit B-kvartsfinal:02 Sön 2020-11-01 08:00 Vinn.1/8 : 3  -  Vinn.1/8 : 4 Överåsvallen  
5263 B14 elit B-kvartsfinal:04 Sön 2020-11-01 09:05 Vinn.1/8 : 7  -  Vinn.1/8 : 8 Överåsvallen  
5264 B14 elit B-kvartsfinal:01 Sön 2020-11-01 09:05 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 Härlanda Park 1 / Optimer  
5265 B14 elit B-kvartsfinal:03 Sön 2020-11-01 09:05 Vinn.1/8 : 5  -  Vinn.1/8 : 6 Härlanda Park 2 / Optimer  
5267 B14 elit Plac. match 7 Sön 2020-11-01 10:10 Förl.B-8-dels:05  -  Förl.B-8-dels:08 Överåsvallen  
5268 B14 elit Plac. match 1 Sön 2020-11-01 10:10 Förl.A-8-dels:02  -  Förl.A-8-dels:03 Härlanda Park 1 / Optimer  
101 G16/15 mix A-final Sön 2020-11-01 13:55 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
5347 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 17:45 Hammarby IF 
-
 IFK Trollhättan P15
Heden 4 / XL Bygg  
5348 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 Romelanda UF 
-
 Sickla IF
Heden 3 / XL Bygg  
5349 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 AIK FF:P2005U 
-
 Götaholm BK
Heden 4 / XL Bygg  
5345 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 IFK Trollhättan P15 
-
 Vasalunds IF:P05U
Valhalla IP / TG El  
24 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 13:30 Vasalunds IF:P05U 
-
 Hammarby IF
Heden 4 / XL Bygg  
97 B15 elit A-semifinal:02 Sön 2020-11-01 08:00 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
98 B15 elit A-semifinal:01 Sön 2020-11-01 08:00 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Heden 4 / XL Bygg  
99 B15 elit B-semifinal:02 Sön 2020-11-01 10:10 3:an från Grupp 2  -  Vinn.kvart : 3 Heden 3 / XL Bygg  
100 B15 elit B-semifinal:01 Sön 2020-11-01 11:15 3:an från Grupp 1  -  Vinn.kvart : 2 Heden 3 / XL Bygg  
104 B15 elit A-final Sön 2020-11-01 12:40 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
105 B15 elit B-final Sön 2020-11-01 14:25 Vinn.semi  -  Vinn.semi Heden 4 / XL Bygg  
5121 B15 elit A-3.e pris Sön 2020-11-01 13:20 Förl.semi  -  Förl.semi Heden 4 / XL Bygg  
5123 B15 elit B-3.e pris Sön 2020-11-01 14:25 Förl.semi  -  Förl.semi Heden 3 / XL Bygg  
5124 B15 elit Plac. match 1 Sön 2020-11-01 13:20 Förl.B-kvartsfinal:02  -  Förl.B-kvartsfinal:03 Heden 3 / XL Bygg  
5282 B15 elit B-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 16:55 4:an från Grupp 1  -  5:an från Grupp 2 Heden 4 / XL Bygg  
5294 B15 elit B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 18:00 4:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
5306 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 AIK FF:P2005U 
-
 Örgryte IS
Heden 3 / XL Bygg  
5309 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Vasalunds IF:P05U 
-
 Bollstanäs SK P05-1
Valhalla IP / TG El  
5310 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Sickla IF 
-
 AIK FF:P2005U
Heden 3 / XL Bygg  
5311 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Örgryte IS 
-
 Romelanda UF
Heden 4 / XL Bygg  
5312 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 13:20 Bollstanäs SK P05-1 
-
 GAIS
Valhalla IP / TG El  
5314 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 AIK FF:P2005U 
-
 Romelanda UF
Heden 3 / XL Bygg  
5315 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 Götaholm BK 
-
 Örgryte IS
Heden 4 / XL Bygg  
5316 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 17:45 GAIS 
-
 Vasalunds IF:P05U
Heden 3 / XL Bygg  
5318 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 08:00 Hammarby IF 
-
 Bollstanäs SK P05-1
Valhalla IP / TG El  
5321 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 09:05 IFK Trollhättan P15 
-
 GAIS
Valhalla IP / TG El  
5325 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Örgryte IS 
-
 Sickla IF
Valhalla IP / TG El  
5326 B15 elit Grupp 2 Lör 2020-10-31 13:30 Bollstanäs SK P05-1 
-
 IFK Trollhättan P15
Heden 3 / XL Bygg  
5327 B15 elit Grupp 1 Lör 2020-10-31 13:25 Romelanda UF 
-
 Götaholm BK
Valhalla IP / TG El  
5336 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Götaholm BK 
-
 Sickla IF
Heden 4 / XL Bygg  
5337 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:00 GAIS 
-
 Hammarby IF
Valhalla IP / TG El  
95 G16/15 mix A-semifinal:02 Sön 2020-11-01 09:05 Vinn.kvart : 2  -  Vinn.kvart : 3 Heden 3 / XL Bygg  
96 G16/15 mix A-semifinal:01 Sön 2020-11-01 09:05 1:an från Grupp 1  -  Vinn.kvart : 4 Heden 4 / XL Bygg  
1 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 10:05 Onsala BK 
-
 Jönköpings Södra IF
Heden 3 / XL Bygg  
2 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 10:05 IFK Göteborg 
-
 Hammarby IF FF Akademi
Heden 4 / XL Bygg  
3 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Karlslunds IF FK 
-
 Onsala BK
Heden 3 / XL Bygg  
4 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Jönköpings Södra IF 
-
 IFK Göteborg
Heden 4 / XL Bygg  
5 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 17:45 Hammarby IF FF Akademi 
-
 Karlslunds IF FK
Valhalla IP / TG El  
6 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 IFK Göteborg 
-
 Onsala BK
Valhalla IP / TG El  
7 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Hammarby IF FF Akademi 
-
 Jönköpings Södra IF
Heden 3 / XL Bygg  
8 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 08:00 Karlslunds IF FK 
-
 IFK Göteborg
Heden 4 / XL Bygg  
9 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Onsala BK 
-
 Hammarby IF FF Akademi
Heden 3 / XL Bygg  
10 G16/15 mix Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 Jönköpings Södra IF 
-
 Karlslunds IF FK
Heden 4 / XL Bygg  
11 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 IFK Göteborg:2 
-
 Hammarby:F05A
Valhalla IP / TG El  
12 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:15 Nacka FC 
-
 Varbergs BoIS FC:F16
Valhalla IP / TG El  
13 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:35 IFK Göteborg:2 
-
 Nacka FC
Heden 3 / XL Bygg  
14 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:35 Varbergs BoIS FC:F16 
-
 Hammarby:F05A
Heden 4 / XL Bygg  
15 G16/15 mix Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:15 Varbergs BoIS FC:F16 
-
 IFK Göteborg:2
Heden 3 / XL Bygg  
16 G16/15 mix Grupp 2 Lör 2020-10-31 10:10 Hammarby:F05A 
-
 Nacka FC
Heden 3 / XL Bygg  
17 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:10 IF Brommapojkarna 
-
 BK Häcken
Heden 3 / XL Bygg  
18 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:10 Askims IK 
-
 Stureby SK
Heden 4 / XL Bygg  
19 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:30 IF Brommapojkarna 
-
 Askims IK
Heden 3 / XL Bygg  
20 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:30 Stureby SK 
-
 BK Häcken
Heden 4 / XL Bygg  
21 G16/15 mix Grupp 3 Lör 2020-10-31 10:10 Stureby SK 
-
 IF Brommapojkarna
Heden 4 / XL Bygg  
22 G16/15 mix Grupp 3 Lör 2020-10-31 11:15 BK Häcken 
-
 Askims IK
Heden 4 / XL Bygg  
5034 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 IFK Norrköping FK 
-
 Azalea BK
Kviberg 1  
5035 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 FC Kallfors:Blå 
-
 Qviding FIF
Kviberg 2  
5037 B14 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 12:20 Azalea BK 
-
 FC Kallfors:Blå
Härlanda Park 1 / Optimer  
5177 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:05 Partille IF 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 2  
5178 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:2 
-
 VAKANT:3
Åbyvallen 1  
5180 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:35 Vasalund Stadshagens IF 
-
 FC Kallfors
Åbyvallen 2  
5181 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 19:00 GAIS 
-
 IFK Lidingö FK
Åbyvallen 2  
5182 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:55 VAKANT 
-
 VAKANT:3:2
Åbyvallen 2  
5188 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 18:05 Vasalund Stadshagens IF 
-
 Backatorp IF
Åbyvallen 1  
5200 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:45 VAKANT:3 
-
 VAKANT:3:2
Åbyvallen 1  
5201 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT:2 
-
 VAKANT
Åbyvallen 2  
5202 B13 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:40 Partille IF 
-
 GAIS
Åbyvallen 2  
5203 B13 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Backatorp IF 
-
 FC Kallfors
Åbyvallen 1  
5204 B13 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:35 Örgryte IS FF 
-
 Vasalund Stadshagens IF
Åbyvallen 2  
5205 B13 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 11:40 Örebro SK 
-
 IFK Lidingö FK
Åbyvallen 1  
5226 B13 bredd A-semifinal:01 Lör 2020-10-31 17:10 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5229 B13 bredd A-semifinal:02 Lör 2020-10-31 17:10 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5230 B13 bredd B-semifinal:01 Lör 2020-10-31 18:05 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Åbyvallen 2  
5231 B13 bredd B-semifinal:02 Lör 2020-10-31 18:05 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 Åbyvallen 1  
5234 B13 bredd A-final Sön 2020-11-01 09:15 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
5235 B13 bredd B-final Sön 2020-11-01 09:50 Vinn.semi  -  Vinn.semi Åbyvallen 1  
5236 B13 bredd B-3.e pris Sön 2020-11-01 09:50 Förl.semi  -  Förl.semi Åbyvallen 2  
5237 B13 bredd A-3.e pris Sön 2020-11-01 10:45 Förl.semi  -  Förl.semi Åbyvallen 2  
5305 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Backatorp IF 
-
 AIK:S3
Kviberg 1  
5304 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Västerås IK 
-
 Backatorp IF
Kviberg 2  
5303 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 Backatorp IF 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5302 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 IF Elfsborg 
-
 Backatorp IF
Kviberg 2  
5297 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:15 VAKANT:2 
-
 VAKANT:4
Härlanda Park 2 / Optimer  
5296 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:15 VAKANT:4 
-
 VAKANT
Härlanda Park 2 / Optimer  
5295 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:25 VAKANT:3 
-
 VAKANT:4
Härlanda Park 2 / Optimer  
5042 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:20 VAKANT:3 
-
 VAKANT
Överåsvallen  
5041 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:15 VAKANT:3 
-
 VAKANT:2
Överåsvallen  
5038 B14 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:20 VAKANT 
-
 VAKANT:2
Överåsvallen  
5031 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Azalea BK 
-
 Qviding FIF
Kviberg 1  
5032 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 IFK Norrköping FK 
-
 FC Kallfors:Blå
Kviberg 2  
5020 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 Västerås IK 
-
 AIK:S3
Kviberg 2  
5021 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 IF Elfsborg 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5023 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 12:20 BK Häcken 
-
 AIK:S3
Kviberg 1  
5025 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Västerås IK 
-
 BK Häcken
Kviberg 2  
5027 B14 bredd Grupp 1 Lör 2020-10-31 09:05 IF Elfsborg 
-
 Västerås IK
Kviberg 2  
5029 B14 bredd Grupp 2 Lör 2020-10-31 12:20 Qviding FIF 
-
 IFK Norrköping FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5018 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 AIK:S3 
-
 IF Elfsborg
Kviberg 1  
5016 B14 bredd A-3.e pris Sön 2020-11-01 12:00 Förl.semi  -  Förl.semi Kviberg 2  
5017 B14 bredd A-final Sön 2020-11-01 11:25 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
5014 B14 bredd A-semifinal:01 Sön 2020-11-01 09:05 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Kviberg 2  
5015 B14 bredd A-semifinal:02 Sön 2020-11-01 09:05 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Kviberg 1  
5009 B14 bredd B-semifinal:02 Sön 2020-11-01 10:10 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 Kviberg 1  
5010 B14 bredd B-3.e pris Sön 2020-11-01 13:10 Förl.semi  -  Förl.semi Kviberg 1  
5011 B14 bredd B-final Sön 2020-11-01 13:10 Vinn.semi  -  Vinn.semi Kviberg 2  
94 G16/15 mix A-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 15:45 2:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
5300 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:45 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1 
-
 Spånga IS FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5049 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 IFK Göteborg 
-
 BK Häcken
Härlanda Park 2 / Optimer  
5045 B14 elit A-3.e pris Sön 2020-11-01 13:25 Förl.semi  -  Förl.semi Överåsvallen  
5046 B14 elit A-final Sön 2020-11-01 15:10 Vinn.semi  -  Vinn.semi Valhalla IP / TG El  
5047 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IFK Göteborg 
-
 Sollentuna FK P06 Sportfältet
Härlanda Park 1 / Optimer  
5048 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 BK Häcken 
-
 Hanvikens SK
Härlanda Park 2 / Optimer  
85 G16/15 mix A-kvartsfinal:04 Lör 2020-10-31 16:50 1:an från Grupp 3  -  3:an från Grupp 1 Heden 3 / XL Bygg  
81 G16/15 mix A-kvartsfinal:03 Lör 2020-10-31 14:40 1:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 3 Heden 3 / XL Bygg  
5169 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 19:00 FC Kallfors 
-
 Örgryte IS FF
Åbyvallen 1  
5160 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:50 VAKANT 
-
 VAKANT:3
Åbyvallen 1  
5159 B13 bredd Grupp 3 Sön 2020-11-01 18:55 VAKANT:3:2 
-
 VAKANT:2
Åbyvallen 2  
5158 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 IFK Lidingö FK 
-
 Partille IF
Åbyvallen 2  
5154 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 GAIS 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 1  
5156 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:35 Backatorp IF 
-
 Örgryte IS FF
Åbyvallen 1  
5005 B14 bredd B-kvartsfinal:02 Lör 2020-10-31 15:35 4:an från Grupp 2  -  5:an från Grupp 1 Kviberg 1  
5008 B14 bredd B-semifinal:01 Sön 2020-11-01 10:10 3:an från Grupp 1  -  Vinn.kvart : 2 Kviberg 2  
5143 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Jarlabergs IF 
-
 Angered MBIK
Åbyvallen 2  
5044 B14 elit A-semifinal:02 Sön 2020-11-01 11:15 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 Härlanda Park 1 / Optimer  
5141 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Sölvesborg GIF 
-
 IFK Göteborg
Åbyvallen 2  
5142 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 10:50 GAIS 
-
 Byttorps IF
Åbyvallen 2