KN Cup 2019

22 til 24 Nov

Kampe Lør 23.11.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Jetsmark Resultat
41 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Aabybro IF:AAIF 1  -  LSK Langholt HAL A Ved scenen  
42 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Støvring IF Fodbold:1  -  LSK Langholt:LSK 1 HAL A Under måltavlen  
43 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Aalborg Chang  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 8 
44 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:08 Jetsmark U6 drenge  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A Under måltavlen  
45 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:08 LSK Langholt:LSK 2  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL A Ved scenen  
46 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:10 Aabybro IF:AAIF  -  SIV HAL B 0 - 0 
47 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:16 Aabybro IF:AAIF 3  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A Under måltavlen  
48 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:16 LSK Langholt:LSK 1  -  Aabybro IF:AAIF 1 HAL A Ved scenen  
49 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:24 TSV:Sulsted  -  Jetsmark U6 drenge HAL A Under måltavlen  
50 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:24 Støvring IF Fodbold:2  -  LSK Langholt:LSK 2 HAL A Ved scenen  
51 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:25 Aalborg Chang  -  Aabybro IF:AAIF HAL B 0 - 0 
52 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:32 Aabybro IF:AAIF 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A Ved scenen  
53 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:32 LSK Langholt  -  Aabybro IF:AAIF 3 HAL A Under måltavlen  
54 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:35 SIV  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 1 
55 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:40 LSK Langholt:LSK 2  -  Jetsmark U6 drenge HAL A Ved scenen  
56 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:40 Aabybro IF:AAIF 2  -  TSV:Sulsted HAL A Under måltavlen  
57 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:48 Aabybro IF:AAIF 3  -  Aabybro IF:AAIF 1 HAL A Ved scenen  
58 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:48 LSK Langholt  -  LSK Langholt:LSK 1 HAL A Under måltavlen  
59 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:50 SIV  -  Aalborg Chang HAL B 0 - 2 
60 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:56 Aabybro IF:AAIF 2  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A Under måltavlen  
61 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:56 TSV:Sulsted  -  LSK Langholt:LSK 2 HAL A Ved scenen  
62 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:00 Jetsmark U8 drenge  -  Aabybro IF:AAIF HAL B 3 - 0 
63 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:04 LSK Langholt:LSK 1  -  Aabybro IF:AAIF 3 HAL A Ved scenen  
64 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:04 Støvring IF Fodbold:1  -  LSK Langholt HAL A Under måltavlen  
65 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:12 Jetsmark U6 drenge  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL A Under måltavlen  
66 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:12 Støvring IF Fodbold:2  -  TSV:Sulsted HAL A Ved scenen  
67 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:30 Aalborg Chang  -  IF Fremad Nørhalne HAL B 2 - 1 
68 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:40 Skovsgaard B  -  LKB/Gistrup HAL B 1 - 4 
69 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:45 Støvring IF Fodbold:SIF2  -  Aabybro IF:2 HAL A Ved scenen  
70 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:45 Løgstør IF:1  -  Fortuna Hjørring HAL A Under måltavlen  
71 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:50 TSV  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL B 2 - 2 
72 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:53 Aalborg Freja  -  Bangsbo Freja HAL A Under måltavlen  
73 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:53 Aalborg Chang:2  -  Støvring IF Fodbold:SIF1 HAL A Ved scenen  
74 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:00 Jetsmark U8 drenge  -  SIV HAL B 4 - 0 
75 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:01 Jetsmark U7 drenge 2  -  RKG Klarup:1 HAL A Ved scenen  
76 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:01 Sulsted IF:2  -  Aalborg Chang:1 HAL A Under måltavlen  
77 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:09 Støvring IF Fodbold:SIF3  -  Løgstør IF:2 HAL A Ved scenen  
78 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:09 Sulsted IF:1  -  Jetsmark U7 drenge 1 HAL A Under måltavlen  
79 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:10 Aalborg Chang  -  Skovsgaard B HAL B 2 - 2 
80 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:17 Fortuna Hjørring  -  Støvring IF Fodbold:SIF2 HAL A Ved scenen  
81 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:17 RKG Klarup:2  -  Løgstør IF:1 HAL A Under måltavlen  
82 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:20 LKB/Gistrup  -  IF Fremad Nørhalne HAL B 3 - 0 
83 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:25 Aabybro IF:1  -  Aalborg Freja HAL A Under måltavlen  
84 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:25 Bangsbo Freja  -  Aalborg Chang:2 HAL A Ved scenen  
85 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:30 TSV  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 4 
86 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:33 RKG Klarup:1  -  Aalborg Chang:1 HAL A Ved scenen  
87 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:33 Sulsted IF:2  -  Jetsmark U7 drenge 2 HAL A Under måltavlen  
88 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:40 SIV  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL B 3 - 2 
89 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:41 Sulsted IF:1  -  Støvring IF Fodbold:SIF3 HAL A Under måltavlen  
90 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:41 Løgstør IF:2  -  Jetsmark U7 drenge 1 HAL A Ved scenen  
91 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:49 Støvring IF Fodbold:SIF2  -  Løgstør IF:1 HAL A Ved scenen  
92 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:49 Aabybro IF:2  -  RKG Klarup:2 HAL A Under måltavlen  
93 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:50 LKB/Gistrup  -  Aalborg Chang HAL B 3 - 0 
94 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:57 Støvring IF Fodbold:SIF1  -  Aabybro IF:1 HAL A Under måltavlen  
95 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:57 Aalborg Chang:2  -  Aalborg Freja HAL A Ved scenen  
96 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:00 IF Fremad Nørhalne  -  Skovsgaard B HAL B 1 - 0 
97 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 12:05 RKG Klarup:1  -  Sulsted IF:2 HAL A Under måltavlen  
98 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 12:05 Aalborg Chang:1  -  Jetsmark U7 drenge 2 HAL A Ved scenen  
99 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:10 SIV  -  TSV HAL B 0 - 0 
100 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 12:13 Jetsmark U7 drenge 1  -  Støvring IF Fodbold:SIF3 HAL A Ved scenen  
101 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 12:13 Løgstør IF:2  -  Sulsted IF:1 HAL A Under måltavlen  
102 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:20 Aabybro IF:AAIF 2  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 5 
103 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:21 RKG Klarup:2  -  Støvring IF Fodbold:SIF2 HAL A Ved scenen  
104 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:21 Aabybro IF:2  -  Fortuna Hjørring HAL A Under måltavlen  
105 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:29 Aabybro IF:1  -  Aalborg Chang:2 HAL A Ved scenen  
106 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:29 Støvring IF Fodbold:SIF1  -  Bangsbo Freja HAL A Under måltavlen  
107 D08 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 12:35 LKB/Gistrup   -  SIV  HAL B 4 - 5 
108 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:37 Løgstør IF:1  -  Aabybro IF:2 HAL A Under måltavlen  
109 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:37 Fortuna Hjørring  -  RKG Klarup:2 HAL A Ved scenen  
110 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:45 Aalborg Freja  -  Støvring IF Fodbold:SIF1 HAL A Under måltavlen  
111 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:45 Bangsbo Freja  -  Aabybro IF:1 HAL A Ved scenen  
112 D08 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 12:45 Aalborg Chang   -  Jetsmark U8 drenge  HAL B 0 - 3 
113 D08 - C A-finale Lør 23.11.2019 13:00 SIV   -  Jetsmark U8 drenge  HAL B 0 - 4 
116 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:20 Biersted  -  Vodskov IF:VIF 1 HAL A 2 - 2 
117 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 13:30 TSV:TSV2  -  Løgstør IF HAL B 3 - 0 
145 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:30 Brønderslev Idrætsforening  -  Aabybro IF HAL A 0 - 0 
118 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 13:40 Farsø/Ullits IK  -  Vodskov IF:VIF 2 HAL B 0 - 0 
119 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 13:45 Løgstør IF  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 1 - 2 
114 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:50 Løgstør IF  -  Jetsmark U10 drenge HAL B 1 - 1 
120 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 13:55 Vodskov IF:VIF 2  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 2 - 1 
123 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:00 Farsø/Ullits IK  -  Aabybro IF:2 HAL B 2 - 1 
238 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:05 Jetsmark U10 drenge  -  Aabybro IF HAL A 0 - 2 
125 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:10 TSV:TSV1  -  Brønderslev Idrætsforening HAL B 1 - 2 
141 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:15 Aabybro IF  -  Biersted HAL A 0 - 4 
139 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:20 Vodskov IF:VIF 1  -  Brønderslev Idrætsforening HAL B 2 - 0 
126 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:25 Vodskov IF:VIF 3  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 2 
127 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 14:30 Jetsmark U10 drenge  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
128 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:40 Løgstør IF  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 1 
130 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 14:45 Vodskov IF:VIF 2  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
142 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:50 Aabybro IF  -  Løgstør IF HAL A 0 - 1 
135 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:55 Farsø/Ullits IK  -  TSV:TSV1 HAL B 1 - 2 
137 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:05 Brønderslev Idrætsforening  -  Aabybro IF:2 HAL B 0 - 1 
239 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:05 Jetsmark U10 drenge  -  Løgstør IF HAL A 1 - 2 
124 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:15 Brønderslev Idrætsforening  -  Biersted HAL A 0 - 3 
129 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:15 Vodskov IF:VIF 1  -  Aabybro IF HAL B 0 - 2 
133 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:25 Vodskov IF:VIF 3  -  Løgstør IF HAL A 2 - 1 
138 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 15:25 Jetsmark U10 drenge  -  Vodskov IF:VIF 2 HAL B 3 - 2 
136 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:40 TSV:TSV2  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 0 - 2 
140 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 15:40 Farsø/Ullits IK  -  Jetsmark U10 drenge HAL B 1 - 1 
134 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:50 Aabybro IF  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 0 - 1 
146 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:50 Brønderslev Idrætsforening  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
148 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:00 Aabybro IF:2  -  TSV:TSV1 HAL B 0 - 1 
240 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:05 Løgstør IF  -  Aabybro IF HAL A 1 - 1 
147 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:10 Vejgaard B:VB1  -  NFB HAL B 0 - 0 
149 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:20 NFB:2  -  Farsø/Ullits IK HAL B 2 - 0 
150 D10 - A A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:20 Løgstør IF   -  Farsø/Ullits IK  HAL A 4 - 3 es 
151 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:30 Øster Han Herred  -  Sulsted IF:Tsv HAL B 1 - 0 
152 D10 - A A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:30 Aabybro IF   -  TSV:TSV1  HAL A 4 - 5 es 
153 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:40 Farsø/Ullits IK  -  Kvissel/Ravnshøj HAL B 1 - 2 
154 D10 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:40 Biersted   -  Vodskov  HAL A 0 - 1 
155 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:50 Vejgaard B:VB1  -  Øster Han Herred HAL B 3 - 0 
156 D10 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:50 Farsø   -  Aabybro IF  HAL A 2 - 1 
157 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:00 Kvissel/Ravnshøj  -  NFB:2 HAL B 0 - 1 
158 D10 - A A-finale Lør 23.11.2019 17:00 Løgstør IF   -  TSV:TSV1  HAL A 3 - 1 
159 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:10 Sulsted IF:Tsv  -  NFB HAL B 0 - 2 
160 D10 - C A-finale Lør 23.11.2019 17:10 Vodskov   -  Farsø  HAL A 4 - 0 
161 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:20 Farsø/Ullits IK  -  NFB:2 HAL B 0 - 5 
162 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:30 Sulsted IF:Tsv  -  Vejgaard B:VB1 HAL B 0 - 4 
163 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:40 Kvissel/Ravnshøj  -  Farsø/Ullits IK HAL A 1 - 0 
164 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:40 NFB  -  Øster Han Herred HAL B 1 - 0 
165 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:55 NFB:2  -  Kvissel/Ravnshøj HAL A 3 - 0 
166 P10 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 18:10 Vejgaard B:VB1   -  Kvissel/Ravnshøj  HAL A 3 - 0 
167 P10 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 18:10 NFB:2   -  NFB  HAL B 1 - 2 
168 P10 - C A-finale Lør 23.11.2019 18:25 Vejgaard B:VB1   -  NFB  HAL A 2 - 0