KN Cup 2019

22 til 24 Nov

Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Jetsmark Resultat
66 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:12 Støvring IF Fodbold:2  -  TSV:Sulsted HAL A Ved scenen  
65 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:12 Jetsmark U6 drenge  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL A Under måltavlen  
64 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:04 Støvring IF Fodbold:1  -  LSK Langholt HAL A Under måltavlen  
63 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:04 LSK Langholt:LSK 1  -  Aabybro IF:AAIF 3 HAL A Ved scenen  
60 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:56 Aabybro IF:AAIF 2  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A Under måltavlen  
61 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:56 TSV:Sulsted  -  LSK Langholt:LSK 2 HAL A Ved scenen  
58 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:48 LSK Langholt  -  LSK Langholt:LSK 1 HAL A Under måltavlen  
57 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:48 Aabybro IF:AAIF 3  -  Aabybro IF:AAIF 1 HAL A Ved scenen  
56 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:40 Aabybro IF:AAIF 2  -  TSV:Sulsted HAL A Under måltavlen  
53 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:32 LSK Langholt  -  Aabybro IF:AAIF 3 HAL A Under måltavlen  
55 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:40 LSK Langholt:LSK 2  -  Jetsmark U6 drenge HAL A Ved scenen  
52 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:32 Aabybro IF:AAIF 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A Ved scenen  
50 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:24 Støvring IF Fodbold:2  -  LSK Langholt:LSK 2 HAL A Ved scenen  
49 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:24 TSV:Sulsted  -  Jetsmark U6 drenge HAL A Under måltavlen  
48 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:16 LSK Langholt:LSK 1  -  Aabybro IF:AAIF 1 HAL A Ved scenen  
111 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:45 Bangsbo Freja  -  Aabybro IF:1 HAL A Ved scenen  
110 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:45 Aalborg Freja  -  Støvring IF Fodbold:SIF1 HAL A Under måltavlen  
109 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:37 Fortuna Hjørring  -  RKG Klarup:2 HAL A Ved scenen  
108 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:37 Løgstør IF:1  -  Aabybro IF:2 HAL A Under måltavlen  
105 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:29 Aabybro IF:1  -  Aalborg Chang:2 HAL A Ved scenen  
106 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:29 Støvring IF Fodbold:SIF1  -  Bangsbo Freja HAL A Under måltavlen  
104 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:21 Aabybro IF:2  -  Fortuna Hjørring HAL A Under måltavlen  
103 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:21 RKG Klarup:2  -  Støvring IF Fodbold:SIF2 HAL A Ved scenen  
101 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 12:13 Løgstør IF:2  -  Sulsted IF:1 HAL A Under måltavlen  
98 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 12:05 Aalborg Chang:1  -  Jetsmark U7 drenge 2 HAL A Ved scenen  
100 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 12:13 Jetsmark U7 drenge 1  -  Støvring IF Fodbold:SIF3 HAL A Ved scenen  
97 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 12:05 RKG Klarup:1  -  Sulsted IF:2 HAL A Under måltavlen  
95 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:57 Aalborg Chang:2  -  Aalborg Freja HAL A Ved scenen  
94 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:57 Støvring IF Fodbold:SIF1  -  Aabybro IF:1 HAL A Under måltavlen  
91 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:49 Støvring IF Fodbold:SIF2  -  Løgstør IF:1 HAL A Ved scenen  
92 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:49 Aabybro IF:2  -  RKG Klarup:2 HAL A Under måltavlen  
90 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:41 Løgstør IF:2  -  Jetsmark U7 drenge 1 HAL A Ved scenen  
89 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:41 Sulsted IF:1  -  Støvring IF Fodbold:SIF3 HAL A Under måltavlen  
87 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:33 Sulsted IF:2  -  Jetsmark U7 drenge 2 HAL A Under måltavlen  
86 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:33 RKG Klarup:1  -  Aalborg Chang:1 HAL A Ved scenen  
84 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:25 Bangsbo Freja  -  Aalborg Chang:2 HAL A Ved scenen  
83 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:25 Aabybro IF:1  -  Aalborg Freja HAL A Under måltavlen  
81 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:17 RKG Klarup:2  -  Løgstør IF:1 HAL A Under måltavlen  
80 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:17 Fortuna Hjørring  -  Støvring IF Fodbold:SIF2 HAL A Ved scenen  
62 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:00 Jetsmark U8 drenge  -  Aabybro IF:AAIF HAL B 3 - 0 
59 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:50 SIV  -  Aalborg Chang HAL B 0 - 2 
54 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:35 SIV  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 1 
51 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:25 Aalborg Chang  -  Aabybro IF:AAIF HAL B 0 - 0 
46 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:10 Aabybro IF:AAIF  -  SIV HAL B 0 - 0 
43 D08 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Aalborg Chang  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 8 
112 D08 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 12:45 Aalborg Chang   -  Jetsmark U8 drenge  HAL B 0 - 3 
113 D08 - C A-finale Lør 23.11.2019 13:00 SIV   -  Jetsmark U8 drenge  HAL B 0 - 4 
107 D08 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 12:35 LKB/Gistrup   -  SIV  HAL B 4 - 5 
102 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:20 Aabybro IF:AAIF 2  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 5 
99 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 12:10 SIV  -  TSV HAL B 0 - 0 
96 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 12:00 IF Fremad Nørhalne  -  Skovsgaard B HAL B 1 - 0 
88 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:40 SIV  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL B 3 - 2 
93 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:50 LKB/Gistrup  -  Aalborg Chang HAL B 3 - 0 
85 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:30 TSV  -  Jetsmark U8 drenge HAL B 0 - 4 
195 D09 - A A-finale Søn 24.11.2019 11:30 RKG Klarup:RKG 1   -  AaB  HAL A 3 - 4 es 
193 D09 - A C-finale Søn 24.11.2019 11:10 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1   -  Dronninglund IF:1  HAL A 2 - 0 
194 D09 - A B-finale Søn 24.11.2019 11:20 Støvring IF Fodbold:2   -  Støvring IF Fodbold:1  HAL A 0 - 2 es 
190 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:50 Støvring IF Fodbold:2  -  Dronninglund IF:1 HAL A 0 - 0 
188 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:40 RKG Klarup:RKG 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A 3 - 0 
184 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:20 Støvring IF Fodbold:1  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL A 0 - 0 
186 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:30 Dronninglund IF:1  -  AaB HAL A 0 - 2 
182 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:10 AaB  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A 0 - 0 
180 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:00 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  RKG Klarup:RKG 1 HAL A 1 - 3 
178 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:50 Dronninglund IF:1  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A 0 - 1 
218 D09 - C A-finale Søn 24.11.2019 13:35 SIV   -  Skovsgaard B  HAL A 3 - 2 
215 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:20 Dronninglund IF:3  -  Jetsmark U9 drenge HAL A 0 - 1 
214 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:10 TSV  -  AaB HAL B 0 - 1 
212 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:00 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2  -  SIV HAL B 0 - 2 
213 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:10 RKG Klarup:RKG 2  -  Kongerslev IF HAL A 0 - 2 
211 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:00 Jetsmark U9 drenge  -  Skovsgaard B HAL A 1 - 3 
209 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:50 Kongerslev IF  -  Dronninglund IF:2 HAL A 1 - 0 
210 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:50 AaB  -  Dronninglund IF:3 HAL B 1 - 0 
208 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:40 SIV  -  RKG Klarup:RKG 2 HAL B 1 - 0 
207 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:40 Skovsgaard B  -  TSV HAL A 2 - 1 
206 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:30 AaB  -  Jetsmark U9 drenge HAL B 2 - 1 
204 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:20 SIV  -  Kongerslev IF HAL B 3 - 0 
205 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:30 Dronninglund IF:2  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 HAL A 0 - 0 
203 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:20 Dronninglund IF:3  -  Skovsgaard B HAL A 1 - 3 
202 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:10 Jetsmark U9 drenge  -  TSV HAL B 1 - 1 
191 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:50 Vejgaard B  -  AaB HAL B 3 - 2 
187 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:30 AaB  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL B 0 - 1 
179 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:50 AaB  -  Vejgaard B HAL B 2 - 3 
183 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:10 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  Vejgaard B HAL B 0 - 2 
174 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:20 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  AaB HAL B 2 - 0 
192 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 11:00 Fortuna Hjørring  -  Jetsmark IF HAL B 0 - 1 
189 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:40 Jetsmark IF  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 HAL B 3 - 0 
185 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:20 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2  -  Fortuna Hjørring HAL B 1 - 3 
181 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:00 Jetsmark IF  -  Fortuna Hjørring HAL B 0 - 6 
177 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:40 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2  -  Jetsmark IF HAL B 0 - 0 
172 P09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:10 Fortuna Hjørring  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 HAL B 2 - 0 
239 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:05 Jetsmark U10 drenge  -  Løgstør IF HAL A 1 - 2 
238 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:05 Jetsmark U10 drenge  -  Aabybro IF HAL A 0 - 2 
152 D10 - A A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:30 Aabybro IF   -  TSV:TSV1  HAL A 4 - 5 es 
158 D10 - A A-finale Lør 23.11.2019 17:00 Løgstør IF   -  TSV:TSV1  HAL A 3 - 1 
150 D10 - A A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:20 Løgstør IF   -  Farsø/Ullits IK  HAL A 4 - 3 es 
148 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:00 Aabybro IF:2  -  TSV:TSV1 HAL B 0 - 1 
146 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:50 Brønderslev Idrætsforening  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
142 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:50 Aabybro IF  -  Løgstør IF HAL A 0 - 1 
135 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:55 Farsø/Ullits IK  -  TSV:TSV1 HAL B 1 - 2 
168 P10 - C A-finale Lør 23.11.2019 18:25 Vejgaard B:VB1   -  NFB  HAL A 2 - 0 
160 D10 - C A-finale Lør 23.11.2019 17:10 Vodskov   -  Farsø  HAL A 4 - 0 
154 D10 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:40 Biersted   -  Vodskov  HAL A 0 - 1 
156 D10 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:50 Farsø   -  Aabybro IF  HAL A 2 - 1 
145 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:30 Brønderslev Idrætsforening  -  Aabybro IF HAL A 0 - 0 
141 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:15 Aabybro IF  -  Biersted HAL A 0 - 4 
139 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:20 Vodskov IF:VIF 1  -  Brønderslev Idrætsforening HAL B 2 - 0 
140 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 15:40 Farsø/Ullits IK  -  Jetsmark U10 drenge HAL B 1 - 1 
138 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 15:25 Jetsmark U10 drenge  -  Vodskov IF:VIF 2 HAL B 3 - 2 
136 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:40 TSV:TSV2  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 0 - 2 
133 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:25 Vodskov IF:VIF 3  -  Løgstør IF HAL A 2 - 1 
130 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 14:45 Vodskov IF:VIF 2  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
129 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:15 Vodskov IF:VIF 1  -  Aabybro IF HAL B 0 - 2 
128 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:40 Løgstør IF  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 1 
127 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 14:30 Jetsmark U10 drenge  -  Farsø/Ullits IK HAL B 1 - 2 
126 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:25 Vodskov IF:VIF 3  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 2 
120 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 13:55 Vodskov IF:VIF 2  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 2 - 1 
167 P10 - C A-Semifinal:02 Lør 23.11.2019 18:10 NFB:2   -  NFB  HAL B 1 - 2 
166 P10 - C A-Semifinal:01 Lør 23.11.2019 18:10 Vejgaard B:VB1   -  Kvissel/Ravnshøj  HAL A 3 - 0 
164 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:40 NFB  -  Øster Han Herred HAL B 1 - 0 
165 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:55 NFB:2  -  Kvissel/Ravnshøj HAL A 3 - 0 
163 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:40 Kvissel/Ravnshøj  -  Farsø/Ullits IK HAL A 1 - 0 
162 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:30 Sulsted IF:Tsv  -  Vejgaard B:VB1 HAL B 0 - 4 
161 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:20 Farsø/Ullits IK  -  NFB:2 HAL B 0 - 5 
159 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 17:10 Sulsted IF:Tsv  -  NFB HAL B 0 - 2 
155 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:50 Vejgaard B:VB1  -  Øster Han Herred HAL B 3 - 0 
231 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:50 Aalborg Chang:Chang 1  -  Jetsmark U11 drenge HAL B 1 - 9 
230 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:50 Aalborg KFUM fodbold  -  T.H.A:T.H.A HAL A 1 - 2 
227 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:30 Aalborg KFUM fodbold  -  Aalborg Chang:Chang 1 HAL B 5 - 1 
226 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:30 T.H.A:T.H.A  -  Jetsmark U11 drenge HAL A 1 - 3 
222 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:10 Jetsmark U11 drenge  -  Aalborg KFUM fodbold HAL A 1 - 1 
220 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:50 T.H.A:T.H.A  -  Aalborg Chang:Chang 1 HAL B 4 - 0 
237 D11 - C A-finale Søn 24.11.2019 15:50 Aalborg KFUM fodbold:1   -  Skovsgaard B:SB/Trekr  HAL A 0 - 5 
236 D11 - C A-Semifinal:02 Søn 24.11.2019 15:35 Skovsgaard B:SB/Trekr   -  Jetsmark U11 drenge  HAL B 4 - 2 
235 D11 - C A-Semifinal:01 Søn 24.11.2019 15:35 Aalborg KFUM fodbold:1   -  Aalborg KFUM fodbold:2  HAL A 5 - 3 
234 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 15:20 Aalborg KFUM fodbold:2  -  Aalborg Chang:Chang 2 HAL A 5 - 0 
232 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 15:00 Kongerslev IF  -  Jetsmark U11 drenge HAL A 0 - 5 
233 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 15:00 Aalborg Chang:Chang 2  -  Skovsgaard B:SB/Trekr HAL B 0 - 3 
229 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:40 Aalborg KFUM fodbold:3  -  Aalborg KFUM fodbold:1 HAL B 1 - 2 
228 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 14:40 Skovsgaard B:SB/Trekr  -  Aalborg KFUM fodbold:2 HAL A 5 - 1 
225 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 14:20 Aalborg Chang:Chang 2  -  Aalborg KFUM fodbold:2 HAL B 2 - 0 
224 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:20 Aalborg KFUM fodbold:3  -  Kongerslev IF HAL A 4 - 3 
32 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:55 Jetsmark U12 drenge  -  Dronninglund IF HAL B 1 - 1 
30 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:45 Trekroner/Skovsgård  -  AaB HAL B 2 - 3 
29 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:40 Dronninglund IF  -  Hune BK HAL A 0 - 3 
26 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:25 AaB  -  Jetsmark U12 drenge HAL B 2 - 2 
25 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:20 Dronninglund IF  -  Trekroner/Skovsgård HAL A 1 - 3 
23 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:10 Hune BK  -  AaB HAL A 6 - 1 
22 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:05 Trekroner/Skovsgård  -  Jetsmark U12 drenge HAL B 1 - 4 
20 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 19:55 AaB  -  Dronninglund IF HAL B 1 - 0 
39 D12 - C B-finale Fre 22.11.2019 21:40 Hune BK   -  Jetsmark U12 drenge  HAL B 6 - 2 
38 D12 - C C-finale Fre 22.11.2019 21:40 Støvring IF:6   -  Jetsmark U12 Piger 2  HAL A 1 - 6 
37 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 21:25 Hune BK  -  TSV HAL B 2 - 3 
36 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 21:20 Jetsmark U12 drenge  -  Jetsmark U12 Piger 1 HAL A 3 - 4 
35 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 21:10 TSV  -  Jetsmark U12 Piger 2 HAL A 2 - 2 
34 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 21:05 Jetsmark U12 Piger 1  -  Støvring IF:6 HAL B 4 - 4 
31 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 20:50 Jetsmark U12 Piger 2  -  Hune BK HAL A 0 - 3 
28 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 20:35 TSV  -  Hune BK HAL B 0 - 0 
27 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:30 Støvring IF:6  -  Jetsmark U12 drenge HAL A 2 - 4 
24 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:15 Jetsmark U12 Piger 1  -  Jetsmark U12 drenge HAL B 3 - 2 
13 P12 - C C-finale Fre 22.11.2019 19:10 Jetsmark U11 Piger   -  Jetsmark U11 Piger:2  HAL A 5 - 0 
12 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:55 LKB Gistrup:1  -  Aalborg Chang HAL A 2 - 5 
11 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:40 Aalborg Chang  -  Jetsmark U11 Piger:2 HAL A 3 - 1 
10 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:25 Jetsmark U11 Piger:2  -  LKB Gistrup:1 HAL A 1 - 2 
9 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 18:20 LKB Gistrup:2  -  Støvring IF:6 HAL B 8 - 1 
8 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 18:10 Kvissel-Ravnshøj U12 piger  -  Jetsmark U11 Piger HAL B 2 - 1 
7 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:10 Aalborg Chang  -  LKB Gistrup:1 HAL A 2 - 3 
6 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 17:55 Kvissel-Ravnshøj U12 piger  -  LKB Gistrup:2 HAL B 1 - 2 
5 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 17:55 Jetsmark U11 Piger:2  -  Aalborg Chang HAL A 0 - 4 
45 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:08 LSK Langholt:LSK 2  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL A Ved scenen  
47 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:16 Aabybro IF:AAIF 3  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A Under måltavlen  
78 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:09 Sulsted IF:1  -  Jetsmark U7 drenge 1 HAL A Under måltavlen  
77 D07 Pulje 4 Lør 23.11.2019 11:09 Støvring IF Fodbold:SIF3  -  Løgstør IF:2 HAL A Ved scenen  
76 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:01 Sulsted IF:2  -  Aalborg Chang:1 HAL A Under måltavlen  
82 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:20 LKB/Gistrup  -  IF Fremad Nørhalne HAL B 3 - 0 
79 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 11:10 Aalborg Chang  -  Skovsgaard B HAL B 2 - 2 
71 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:50 TSV  -  Aabybro IF:AAIF 2 HAL B 2 - 2 
74 D08 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 11:00 Jetsmark U8 drenge  -  SIV HAL B 4 - 0 
176 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:40 Støvring IF Fodbold:1  -  RKG Klarup:RKG 1 HAL A 2 - 0 
173 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:20 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A 0 - 1 
175 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:30 AaB  -  Dronninglund IF:1 HAL A 4 - 0 
201 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:10 RKG Klarup:RKG 2  -  Dronninglund IF:2 HAL A 2 - 0 
199 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:00 Skovsgaard B  -  AaB HAL A 2 - 0 
200 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:00 Kongerslev IF  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 HAL B 1 - 0 
137 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:05 Brønderslev Idrætsforening  -  Aabybro IF:2 HAL B 0 - 1 
134 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:50 Aabybro IF  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 0 - 1 
125 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:10 TSV:TSV1  -  Brønderslev Idrætsforening HAL B 1 - 2 
123 D10 - A Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:00 Farsø/Ullits IK  -  Aabybro IF:2 HAL B 2 - 1 
124 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:15 Brønderslev Idrætsforening  -  Biersted HAL A 0 - 3 
119 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 13:45 Løgstør IF  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 1 - 2 
118 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 13:40 Farsø/Ullits IK  -  Vodskov IF:VIF 2 HAL B 0 - 0 
117 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 13:30 TSV:TSV2  -  Løgstør IF HAL B 3 - 0 
116 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:20 Biersted  -  Vodskov IF:VIF 1 HAL A 2 - 2 
157 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:00 Kvissel/Ravnshøj  -  NFB:2 HAL B 0 - 1 
153 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:40 Farsø/Ullits IK  -  Kvissel/Ravnshøj HAL B 1 - 2 
151 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:30 Øster Han Herred  -  Sulsted IF:Tsv HAL B 1 - 0 
149 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 16:20 NFB:2  -  Farsø/Ullits IK HAL B 2 - 0 
223 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:10 Aalborg KFUM fodbold:1  -  Jetsmark U11 drenge HAL B 3 - 2 
219 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:40 Aalborg KFUM fodbold:2  -  Skovsgaard B:SB/Trekr HAL B 2 - 5 
221 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 14:00 Skovsgaard B:SB/Trekr  -  Aalborg Chang:Chang 2 HAL B 7 - 2 
19 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 19:50 Jetsmark U12 drenge  -  Hune BK HAL A 2 - 4 
21 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 20:00 Jetsmark U12 Piger 2  -  TSV HAL A 1 - 3 
18 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 19:45 Hune BK  -  Jetsmark U12 Piger 2 HAL B 3 - 2 
17 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 19:35 Støvring IF:6  -  Jetsmark U12 Piger 1 HAL B 1 - 7 
16 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 19:20 Jetsmark U12 drenge  -  Støvring IF:6 HAL B 3 - 0 
4 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 17:45 Jetsmark U11 Piger  -  Støvring IF:6 HAL B 3 - 2 
3 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 17:40 LKB Gistrup:1  -  Jetsmark U11 Piger:2 HAL A 3 - 0 
2 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 17:30 Støvring IF:6  -  Kvissel-Ravnshøj U12 piger HAL B 1 - 1 
1 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 17:30 Jetsmark U11 Piger  -  LKB Gistrup:2 HAL A 1 - 5 
44 D06 Pulje 2 Lør 23.11.2019 09:08 Jetsmark U6 drenge  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A Under måltavlen  
42 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Støvring IF Fodbold:1  -  LSK Langholt:LSK 1 HAL A Under måltavlen  
41 D06 Pulje 1 Lør 23.11.2019 09:00 Aabybro IF:AAIF 1  -  LSK Langholt HAL A Ved scenen  
75 D07 Pulje 3 Lør 23.11.2019 11:01 Jetsmark U7 drenge 2  -  RKG Klarup:1 HAL A Ved scenen  
73 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:53 Aalborg Chang:2  -  Støvring IF Fodbold:SIF1 HAL A Ved scenen  
72 D07 Pulje 2 Lør 23.11.2019 10:53 Aalborg Freja  -  Bangsbo Freja HAL A Under måltavlen  
70 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:45 Løgstør IF:1  -  Fortuna Hjørring HAL A Under måltavlen  
69 D07 Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:45 Støvring IF Fodbold:SIF2  -  Aabybro IF:2 HAL A Ved scenen  
68 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:40 Skovsgaard B  -  LKB/Gistrup HAL B 1 - 4 
67 D08 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 10:30 Aalborg Chang  -  IF Fremad Nørhalne HAL B 2 - 1 
171 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:10 Støvring IF Fodbold:2  -  AaB HAL A 0 - 0 
169 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:00 RKG Klarup:RKG 1  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL A 0 - 0 
198 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 11:50 TSV  -  Dronninglund IF:3 HAL B 0 - 2 
197 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 11:40 Dronninglund IF:2  -  SIV HAL B 0 - 1 
196 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 11:30 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2  -  RKG Klarup:RKG 2 HAL B 1 - 3 
170 P09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:00 Vejgaard B  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL B 0 - 1 
240 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:05 Løgstør IF  -  Aabybro IF HAL A 1 - 1 
114 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:50 Løgstør IF  -  Jetsmark U10 drenge HAL B 1 - 1 
147 P10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:10 Vejgaard B:VB1  -  NFB HAL B 0 - 0 
217 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:30 Jetsmark U11 drenge  -  Aalborg KFUM fodbold:3 HAL B 3 - 2 
216 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:20 Aalborg KFUM fodbold:1  -  Kongerslev IF HAL B 4 - 0 
33 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 21:00 Hune BK  -  Trekroner/Skovsgård HAL A 3 - 2 
40 D12 - C A-finale Fre 22.11.2019 21:50 Jetsmark U12 Piger 1   -  TSV  HAL A 1 - 3 
14 P12 - C B-finale Fre 22.11.2019 19:10 LKB Gistrup:1   -  Kvissel-Ravnshøj U12 piger  HAL B 3 - 4 
15 P12 - C A-finale Fre 22.11.2019 19:20 LKB Gistrup:2   -  Aalborg Chang  HAL A 3 - 4