Website powered by

KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på MIO

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6687 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 09:00 Tollarps Idrottsförening:TIF  -  Kristianstad FC:3 MIO A 0 - 5 
6691 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 09:15 IFK Hässleholm:Randig  -  Vellinge IF:2005 MIO A 1 - 1 
29 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 09:30 Hittarps IK  -  Fc Rödeby:Svart MIO A 1 - 2 
41 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 09:45 Fortuna FF:svart  -  Saxemara IF MIO A 2 - 2 
52 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 10:00 BK Höllviken:Vit  -  Lyckå FF:1 MIO A 0 - 1 
64 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 10:15 Asarums IF FK:Gul  -  Åstorps FF MIO A 0 - 1 
5018 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:30 Emmaboda Kombination:1  -  Husie Idrottsförening:vit MIO A 2 - 0 
6696 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 10:45 Hittarps IK:Vit  -  Emmaboda Kombination:2 MIO A 1 - 3 
33 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:00 Vellinge IF  -  Lunds FF MIO A 0 - 0 
5024 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 11:15 Fortuna FF:Röd  -  Furulund ik MIO A 2 - 1 
6701 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 11:30 Annebergs GIF:14  -  Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 0 - 3 wo 
6705 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 11:45 Kvarnby IK:Lila  -  Everöds IF MIO A 1 - 2 
6708 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 12:00 Wä IF:1  -  Fortuna FF MIO A 1 - 1 
37 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 12:15 Kristianstad FC:2  -  BK Höllviken:Röd MIO A 1 - 3 
48 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 12:30 Kulladals FF:Blå  -  Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 0 - 1 
6710 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 12:45 BK Höllviken:Vit  -  Liga 06 IF:Svart MIO A 6 - 0 
67 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 13:00 Wä IF:3  -  Åstorps FF MIO A 3 - 1 
6716 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:15 Vellinge IF:2018  -  Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 3 - 0 
5039 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF  -  Hittarps IK:Svart MIO A 2 - 0 
6717 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 13:45 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Husie IF:gul MIO A 1 - 0 
5045 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:00 Södra Sandby IF:Vit  -  Rödeby AIF MIO A 3 - 0 
80 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:15 Dösjöbro IF  -  Stattena If MIO A 1 - 0 
6724 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 14:30 Wä IF:1  -  Växjö Norra IF MIO A 3 - 0 
38 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:45 Kristianstad FC:2  -  Kvarnby IK:Rosa MIO A 0 - 4 
51 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 15:00 Kristianstad FC:1  -  Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 1 - 0 
62 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 15:15 Onsala BK:VIT  -  Bollklubben Landora:2 MIO A 0 - 2 
120 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 15:30 Furulund ik  -  BK Höllviken MIO A 3 - 3 
109 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 15:45 Emmaboda Kombination:2  -  Husie Idrottsförening:grön MIO A 3 - 1 
113 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 16:00 Lunds FF  -  Vinslövs IF:1 MIO A 0 - 1 
105 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 16:15 Husie Idrottsförening:vit  -  VMA IK MIO A 2 - 0 
132 P05 A-16-dels:06 Lör 2020-01-11 16:30 Fc Rödeby:Svart   -  Bollklubben Landora:1  MIO A 1 - 2 
303 P05 A-16-dels:07 Lör 2020-01-11 16:45 IFK Simrishamn   -  Älmhults IF  MIO A 1 - 0 
138 P05 A-16-dels:16 Lör 2020-01-11 17:00 Fortuna FF:svart   -  Fortuna FF  MIO A 0 - 1 ef 
151 F05 A-8-dels:05 Lör 2020-01-11 17:15 Dösjöbro IF   -  Borgeby Fotbollsklubb  MIO A 1 - 0 
141 F05 A-8-dels:03 Lör 2020-01-11 17:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  FC Rosengård  MIO A 1 - 0 ef 
148 P05 A-8-dels:06 Lör 2020-01-11 17:45 IFK Hässleholm:Gul   -  Kristianstad FC:1  MIO A 1 - 0 
146 P05 A-8-dels:04 Lör 2020-01-11 18:00 IFK Simrishamn   -  Onsala BK:SVART  MIO A 2 - 1 ef 
161 F05 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-11 18:15 Dösjöbro IF   -  Södra Sandby IF:Vit  MIO A 0 - 1 
155 P05 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-11 18:45 Sölvesborgs GOIF:1   -  Wä IF:1  MIO A 1 - 6 
5188 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 09:00 Ifö Bromölla IF:2  -  Vinnö IF:Vit MIO A 1 - 0 
5192 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 09:15 Sjöbo IF  -  Borstahusens BK MIO A 4 - 0 
5196 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 09:30 Listerby Ik  -  Kristianstad FC:Blå MIO A 0 - 2 
5200 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 09:45 Nättraby GoIF  -  Wä IF:Orange MIO A 0 - 1 
5204 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 10:00 Lönsboda GoIF  -  Hillerød Fodbold:Orange MIO A 1 - 0 
5208 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 10:15 Kristianstad FC:Vit  -  Dösjöbro IF:1 MIO A 1 - 0 
5212 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 10:30 Hillerød Fodbold:Svart  -  VMA IK MIO A 1 - 0 
5215 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 10:45 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå  -  Kristianstad FC:Orange MIO A 1 - 2 
5219 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 11:00 Nosaby IF:Gul  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd MIO A 0 - 1 
5223 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 11:15 STAFFANSTORP United:Blå  -  Wä IF:Grön MIO A 2 - 1 
5227 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 11:30 IFK Malmö P07 Blå  -  IFK Knislinge:2 MIO A 5 - 0 
5231 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 11:45 BK Skjold:Rød  -  Dösjöbro IF:2 MIO A 0 - 1 
5235 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 12:00 Ifö Bromölla IF:1  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå MIO A 3 - 1 
5239 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 12:15 Åsum bk:2  -  Uppåkra IF:Grön MIO A 1 - 2 
5244 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 12:30 Åhus HBK:Röd  -  Ifö Bromölla IF:2 MIO A 4 - 0 
5248 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 12:45 Åhus HBK:Vit  -  Sjöbo IF MIO A 1 - 0 
6440 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
5256 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 13:15 STAFFANSTORP United:Blå  -  FC Rosengård MIO A 1 - 1 
5260 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 13:30 IFK Malmö P07 Blå  -  BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 2 
6445 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 IFK Karlshamn  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
5268 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 14:00 Kulladals FF:Vit  -  Nättraby GoIF MIO A 4 - 0 
5270 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 14:15 Nosaby Idrottsförening:vit  -  Lönsboda GoIF MIO A 0 - 5 
91 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 14:30 IFK Knislinge:1  -  Kristianstad FC:Vit MIO A 1 - 1 
5276 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 14:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Hillerød Fodbold:Svart MIO A 0 - 1 
6451 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Wä IF MIO A 0 - 0 
5284 P07 A-16-dels:05 Lör 2020-01-18 15:15 Dösjöbro IF:2   -  Listerby Ik  MIO A 2 - 1 
5288 P07 A-16-dels:09 Lör 2020-01-18 15:30 Uppåkra IF:Grön   -  Husie IF  MIO A 1 - 0 
6454 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Sölvesborgs GIF:Svart  -  Uppåkra IF:Svart MIO A 0 - 0 
5296 P07 A-16-dels:11 Lör 2020-01-18 16:00 IFK Knislinge:1   -  BK Skjold:Hvid  MIO A 1 - 0 
6459 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Uppåkra IF:Svart  -  Teckomatorp SK MIO A 0 - 0 
6462 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 IFK Karlshamn  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 0 
5307 P07 A-8-dels:03 Lör 2020-01-18 17:00 Dösjöbro IF:2   -  Ifö Bromölla IF:1  MIO A 0 - 5 
5311 P07 A-8-dels:06 Lör 2020-01-18 17:15 IFK Knislinge:1   -  Åsum bk:1  MIO A 1 - 2 
6469 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Borrby IF  -  Spjutstorps Idrottsförening MIO A 0 - 0 
5321 P07 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-18 18:00 Sjöbo IF   -  Åhus HBK:Röd  MIO A 1 - 2 es 
6468 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 FC Hessleholm:Vit  -  Borrby IF MIO A 0 - 0 
6567 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 09:00 Emmaboda Kombination  -  Markaryds Idrottsförening MIO A 0 - 3 
6571 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 09:15 Kristianstad FC:2  -  Nybro IF MIO A 1 - 0 
6575 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 09:30 Kvarnby IK  -  Kullavägens BK MIO A 0 - 2 
6579 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 09:45 Sösdala IF  -  Hässleholms IF:Svart MIO A 0 - 3 
6583 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 10:00 Vallensbæk IF 39:2  -  Åhus Horna BK:Röd MIO A 1 - 1 
6587 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 10:15 Älmhults IF:Svart  -  Strövelstorps GoIF MIO A 3 - 1 
5361 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 10:30 Vellinge IF  -  Ronneby BK MIO A 1 - 4 
5365 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 10:45 BK Höllviken  -  Wä IF:Grön MIO A 2 - 1 
5369 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 11:00 Södra Sandby IF  -  Fortuna FF MIO A 0 - 2 
5373 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 11:15 Dösjöbro IF  -  Emmaboda IS:Vit MIO A 0 - 0 
6591 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 11:30 Wä IF:z  -  Lindeborgs FF 1948:RÖD MIO A 0 - 2 
6595 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 11:45 Harrie FF  -  BK Höllviken MIO A 0 - 1 
6599 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 12:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Mölnlycke Idrottsförening MIO A 0 - 0 
6603 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 12:15 Kristianstad United  -  Tomelilla Idrottsförening MIO A 3 - 0 
5387 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 12:30 FC Hessleholm:Blå  -  S:t Olofs IF/Kiviks AIF MIO A 0 - 1 
5391 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 12:45 Kristianstads DFF  -  Gif Nike MIO A 0 - 1 
5396 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 13:00 Dalby GIF:Vit  -  LB07 MIO A 0 - 0 
5399 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 13:15 Wä IF:Orange  -  FC Hessleholm:Lila MIO A 0 - 1 
6607 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 13:30 Markaryds Idrottsförening  -  Nosaby IF:Vit MIO A 1 - 0 
6611 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 13:45 Nybro IF  -  Vittsjö GIK:2 MIO A 2 - 0 
6615 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 14:00 Kullavägens BK  -  Kristianstad FC::04 MIO A 1 - 0 
6619 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 14:15 Lindeborgs FF 1948:VIT  -  Sösdala IF MIO A 1 - 2 
6623 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 14:30 Rödeby AIF  -  Vallensbæk IF 39:2 MIO A 0 - 3 
5422 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 14:45 Emmaboda IS:Svart  -  S:t Olofs IF/Kiviks AIF MIO A 0 - 0 
5425 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 15:00 Älmhults IF  -  Kristianstads DFF MIO A 1 - 1 
5429 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 15:15 Dalby GIF:Vit  -  Höörs IS MIO A 0 - 0 
5433 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 15:30 Gärds Köpinge IF  -  Wä IF:Orange MIO A 3 - 0 
5452 P04 A-16-dels:10 Sön 2020-01-19 15:45 Vallensbæk IF 39:1   -  Kullavägens BK  MIO A 0 - 3 
5447 F06 A-8-dels:07 Sön 2020-01-19 16:15 BK Höllviken   -  Lönsboda GoIF  MIO A 3 - 4 es 
5449 F06 A-8-dels:03 Sön 2020-01-19 16:30 LB07   -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå  MIO A 1 - 0 
5456 P04 A-8-dels:06 Sön 2020-01-19 16:45 Kvarnby IK   -  Harrie FF  MIO A 2 - 1 
5462 P04 A-8-dels:05 Sön 2020-01-19 17:00 Fortuna FF:Svart   -  Kullavägens BK  MIO A 2 - 1 
5465 F06 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-19 17:15 Furulunds IK   -  Fortuna FF  MIO A 1 - 3 
5469 P04 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-19 17:45 Fortuna FF:Svart   -  Kvarnby IK  MIO A 0 - 4 
6858 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:00 Rödeby Allmänna Idrottsförening  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul MIO A  
6862 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 09:15 Kristianstad FC:3  -  Eslövs BK:röd MIO A  
6864 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 09:30 BK Höllviken:1  -  Fotbollsklubben Karlskrona:3 MIO A  
6870 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Älfsborg FF:2 MIO A  
6873 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 10:00 Bjuvstorps FF:BFF  -  Kristianstad FC:3 MIO A  
6877 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 10:15 FK Karlskrona orange:1  -  Malmö City FC MIO A  
6155 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:30 Vittsjö DFK  -  Gärsnäs AIS MIO A 0 - 0 
6159 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:45 Dösjöbro IF  -  Stattena IF MIO A 2 - 0 
6881 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 11:00 Älfsborg FF:3  -  Kvarnby Ik:1 MIO A  
6886 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 11:15 VAKANT  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening MIO A  
6889 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 11:30 Kristianstad FC:1  -  Älfsborg FF:1 MIO A  
6162 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:45 FC Hessleholm:Blå  -  Vittsjö DFK MIO A 1 - 0 
6166 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 12:00 IFK Kalmar:Vit  -  Dösjöbro IF MIO A 1 - 1 
6893 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 12:15 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Eslövs BK:röd MIO A  
6901 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 12:30 Malmö City FC  -  Älfsborg FF:3 MIO A  
6897 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 12:45 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd  -  Wä IF:Grön MIO A  
6905 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 13:00 Älfsborg FF:1  -  Hardeberga BK:2 MIO A  
6909 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 13:15 Eslövs BK:röd  -  Fotbollsklubben Karlskrona:3 MIO A  
6913 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 13:30 Önnestad BoIF  -  Rödeby AIF:2 MIO A  
100 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 13:45 Fotbollsklubben Karlskrona:1  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF MIO A  
6171 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:00 IFK Kalmar:Blå  -  Vittsjö DFK MIO A 4 - 0 
6176 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 14:15 Vinnö IF:Vinnö1  -  Sibbhult If MIO A 0 - 0 
6918 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 14:30 Kvarnby Ik:1  -  Älmhults IF MIO A  
6922 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 14:45 Rödeby AIF:2  -  Hittarps IK:50 MIO A  
90 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:00 Hardeberga BK:1  -  Kvarnby Ik:2 MIO A  
6924 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 15:15 Nosaby IF:1  -  FK Karlskrona orange:2 MIO A  
6927 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 15:30 Spjutstorps IF  -  Fjälkinge Idrottsförening MIO A  
6930 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:45 Wä IF:Orange  -  Furulunds Idrottsklubb MIO A  
5627 F04 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-25 16:00 IFK Kalmar:Vit   -  FC Hessleholm:Blå  MIO A 5 - 0 
75 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 16:15 Höganäs Bollklubb:Blå  -  Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd MIO A 0 - 0 
93 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 16:30 Kvarnby Ik:2  -  Wä IF:Orange MIO A  
6938 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 16:45 Nosaby IF:2  -  Hittarps IK:30 MIO A  
6932 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 17:00 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd  -  Hittarps IK:10 MIO A  
6943 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 17:15 Hittarps IK:20  -  Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit MIO A  
6944 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 17:45 Kvarnby Ik:3  -  Lönsboda GoIF MIO A  
117 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:00 Hittarps IK:20  -  FK Karlskrona orange:2 MIO A  
98 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 18:15 Eslövs BK:svart  -  Wä IF:Orange MIO A  
6948 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:45 FK Karlskrona orange:2  -  Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit MIO A  
5639 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 08:30 IFK Hässleholm  -  Husie IF:1 MIO A 3 - 0 
5643 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 08:45 Kristianstad FC:orange  -  Staffanstorp United FC MIO A 3 - 0 
5647 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 09:00 BK Skjold:Rød  -  Höörs IS:Blå MIO A 1 - 2 
5651 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 09:15 BK Skjold:Hvid  -  Wä IF:3 MIO A 1 - 0 
5655 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:2  -  Wä IF:2 MIO A 1 - 2 
5659 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 09:45 BK Skjold:Sort  -  IF Limhamn Bunkeflo:3 MIO A 2 - 2 
5663 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 10:00 Elite Bornholm:2007  -  Hyllie Ik:2 MIO A 0 - 1 
5667 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 10:15 Kulladals FF:Vit  -  Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS MIO A 2 - 2 
5671 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 10:30 Hyllie Ik:3  -  Elite Bornholm:2006 MIO A 1 - 1 
5674 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:45 Markaryds IF:MIF  -  Höörs IS:Vit MIO A 1 - 1 
5678 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 Kvarnby IK:Lila  -  IF Limhamn Bunkeflo:1 MIO A 2 - 1 
5682 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 11:15 Dösjöbro IF:2  -  Hittarps IK:Röd MIO A 1 - 3 
5686 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 11:30 IFK Malmö FK  -  Jämjö GoIF MIO A 1 - 0 
5690 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 11:45 Åhus HBK:Vit  -  Husie IF:2 MIO A 1 - 0 
5694 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 12:00 Åsum bk:2  -  Kalmar FF:Svart MIO A 1 - 3 
5698 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 12:15 Hyllie Ik:1  -  Dösjöbro IF:1 MIO A 2 - 1 
174 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 12:30 Näsby IF:Näsb/Nos  -  IS Halmia MIO A 1 - 5 
178 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 12:45 Lilla Torg FF:Svart  -  Linero IF:vit MIO A 0 - 4 
5701 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:00 Wä IF:grön  -  Uppåkra IF:Grön MIO A 0 - 0 
187 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:15 Wä IF:orange  -  GIF Nike:2 MIO A 1 - 1 
191 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 13:30 Jämshögs IF  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 1 
195 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Hittarps IK:Vit  -  IFK Hässleholm MIO A 1 - 4 
199 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:00 Lilla Torg FF:Blå  -  Kristianstad FC:orange MIO A 1 - 3 
202 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:15 Eskilsminne IF:Blå  -  IFK Karlshamn MIO A 3 - 0 
206 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:30 Furulunds Idrottsklubb  -  BK Höllviken MIO A 2 - 0 
210 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 14:45 IK Wormo  -  FK Karlskrona:svart MIO A 1 - 0 
215 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 15:00 Ramlösa Södra IF:1  -  BK Skjold:Rød MIO A 1 - 2 
219 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 15:15 Kulladals FF:Blå  -  BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 1 
223 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 15:30 Kalmar Södra IF:2  -  IF Limhamn Bunkeflo:2 MIO A 3 - 1 
227 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 15:45 Kvarnby IK:Svart  -  BK Skjold:Sort MIO A 6 - 2 
231 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 16:00 IF Leikin:PF06  -  Elite Bornholm:2007 MIO A 0 - 1 
235 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 16:15 Ramlösa Södra IF:2  -  Kulladals FF:Vit MIO A 2 - 2 
239 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 16:30 Svedala IF  -  Hyllie Ik:3 MIO A 2 - 3 
243 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 16:45 Fortuna FF  -  Wä IF:grön MIO A 2 - 0 
247 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 17:00 Lunds FF  -  Wä IF:orange MIO A 3 - 0 
251 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 17:15 Wollsjö AIF  -  Jämshögs IF MIO A 3 - 1 
257 P06 A-32-dels:20 Sön 2020-01-26 17:30 BK Skjold:Rød   -  Åhus HBK:Vit  MIO A 1 - 0 
261 P06 A-16-dels:03 Sön 2020-01-26 17:45 Kvarnby IK:Lila   -  Ramlösa Södra IF:2  MIO A 4 - 0 
265 P06 A-16-dels:07 Sön 2020-01-26 18:00 Hässleholms IF:Grön   -  Kristianstad FC:svart  MIO A 1 - 3 
269 P06 A-16-dels:11 Sön 2020-01-26 18:15 Rödeby AIF   -  Wä IF:2  MIO A 1 - 2 
273 P06 A-16-dels:15 Sön 2020-01-26 18:30 Kvarnby IK:Svart   -  Husie IF:1  MIO A 5 - 0 
285 F07 A-8-dels:06 Sön 2020-01-26 18:45 IK Wormo   -  Älmhults IF  MIO A 0 - 2 
275 P06 A-8-dels:01 Sön 2020-01-26 19:00 Markaryds IF:MIF   -  IFK Hässleholm  MIO A 0 - 1 
277 P06 A-8-dels:03 Sön 2020-01-26 19:15 Kalmar FF:Röd   -  Degeberga GIF  MIO A 0 - 4 
290 F07 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-26 19:30 Brøndbyernes IF   -  Älmhults IF  MIO A 2 - 1 
294 P06 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 19:45 Hyllie Ik:2   -  Kvarnby IK:Svart  MIO A 1 - 3 
6954 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Viby if  -  Sjöbo IF:Vit MIO A  
6958 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Åsums BK:1  -  Hässleholms IF:Vit MIO A  
6962 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Rödeby AIF  -  Sjöbo IF:Blå MIO A  
6966 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Bjärnums GoIF  -  BK Skjold:hvid MIO A  
6970 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Fjälkinge IF  -  Wä IF:Orange MIO A  
6974 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Torns IF:Svart  -  Degeberga Goif MIO A  
6978 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Eskilsminne IF:Vit  -  Åhus HBK:2 MIO A  
6982 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Torns IF:Orange  -  Rödeby AIF MIO A  
6950 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Fortuna FF:2  -  Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
6987 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Åsums BK:2  -  Viby if MIO A  
6991 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Hittarps IK:Svart  -  Dösjöbro IF:Röd MIO A  
6995 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 11:45 Wä IF:Vit  -  Klågerups GoIF MIO A  
5766 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 Råå IF:Ljusblå  -  Lyckå FF:2 MIO A  
6999 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Fortuna FF:1  -  Tollarps IF:Vit MIO A  
7003 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Västra Ingelstad IS:Gul  -  Sjöbo IF:Svart MIO A  
7007 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Höganäs BK:Blå  -  BK Skjold:hvid MIO A  
5781 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 Lyckå FF:1  -  BK Höllviken:Röd MIO A  
7011 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Wä IF:Orange  -  Hittarps IK:Svart MIO A  
7015 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Hässleholms IF:Vit  -  Torns IF:Svart MIO A  
7019 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Nosaby IF:1  -  Torns IF:Orange MIO A  
5794 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Wollsjö AIF  -  Emmaboda IS MIO A  
5798 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 Gif Nike:röd  -  Uppåkra IF:Svart MIO A  
7023 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Vellinge IF:Blå  -  Åhus HBK:2 MIO A  
7027 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:45 Bjärnums GoIF  -  Höganäs BK:Blå MIO A  
7029 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:00 Skegrie BK  -  Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
5813 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:15 IFK Kalmar Vit  -  BK Höllviken:Röd MIO A  
7031 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Västra Ingelstad IS:Svart  -  Fortuna FF:1 MIO A  
7035 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Fortuna FF:2  -  Sjöbo IF:Svart MIO A  
5830 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Råå IF:Ljusblå  -  Gif Nike:röd MIO A  
7039 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Eslövs BK:vit  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A  
5838 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Hörby FF  -  Maglasäte IF MIO A  
7043 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 Eslövs BK:Röd  -  Hittarps IK:Vit MIO A  
123 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Tollarps IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A  
7050 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Kristianstad FC:Orange  -  Kulladals FF:Blå MIO A  
5854 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Hörby FF  -  Emmaboda IS MIO A  
5857 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Hasslö Goif  -  Sölvesborgs GIF MIO A  
7056 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Kristianstad FC:Svart  -  Helsingborgs östra IF MIO A  
7060 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Eslövs BK:vit  -  Kristianstad FC:Orange MIO A  
7061 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Eslövs BK:Röd  -  Kristianstad FC:Vit MIO A  
7066 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 Tollarps IF:Blå  -  Linero IF:vit MIO A  
7068 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:00 Helsingborgs östra IF  -  Åhus HBK:3 MIO A  
7072 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Kristianstad FC:Vit  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF MIO A  
7076 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Eskilsminne IF:Gul  -  IFK Simrishamn MIO A