Website powered by

KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher Sön 2020-01-26

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
5637 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 08:30 Åsum bk:1  -  Höörs IS:Vit GLENTONS E1 1 - 1 
5638 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 08:30 Kiviks AIF  -  Markaryds IF:MIF SELECT E2 2 - 4 
5639 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 08:30 IFK Hässleholm  -  Husie IF:1 MIO A 3 - 0 
5640 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 08:30 Åhus HBK:Svart  -  Hittarps IK:Vit ABK D 0 - 0 
5641 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 08:45 IFK Knislinge  -  IF Limhamn Bunkeflo:1 GLENTONS E1 1 - 1 
5642 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 08:45 Helsingborgs östra IF:grön  -  Kvarnby IK:Lila SELECT E2 0 - 3 
5643 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 08:45 Kristianstad FC:orange  -  Staffanstorp United FC MIO A 3 - 0 
5644 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 08:45 Listerby Ik  -  Lilla Torg FF:Blå ABK D 1 - 1 
5645 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 09:00 Kristianstad FC:randigt  -  Hittarps IK:Röd GLENTONS E1 0 - 3 
5646 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 09:00 Kalmar FF:Röd  -  Dösjöbro IF:2 SELECT E2 0 - 0 
5647 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 09:00 BK Skjold:Rød  -  Höörs IS:Blå MIO A 1 - 2 
5648 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 09:00 Degeberga GIF  -  Ramlösa Södra IF:1 ABK D 4 - 0 
5649 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 09:15 Hässleholms IF:Grön  -  Jämjö GoIF GLENTONS E1 3 - 0 
5650 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 09:15 Spjutstorps IF  -  IFK Malmö FK SELECT E2 1 - 0 
5651 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 09:15 BK Skjold:Hvid  -  Wä IF:3 MIO A 1 - 0 
5652 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 09:15 Hittarps IK:Svart  -  Kulladals FF:Blå ABK D 0 - 1 
5653 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 09:30 Kristianstad FC:svart  -  Husie IF:2 GLENTONS E1 2 - 0 
5654 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 09:30 Helsingborgs östra IF:svarrt  -  Åhus HBK:Vit SELECT E2 0 - 1 
5655 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:2  -  Wä IF:2 MIO A 1 - 2 
5656 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 09:30 IFK Simrishamn:1  -  Kalmar Södra IF:2 ABK D 3 - 3 
5657 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 09:45 Hässleholms IF:Vit  -  Kalmar FF:Svart GLENTONS E1 0 - 0 
5658 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 09:45 Malmö City FC gul  -  Åsum bk:2 SELECT E2 0 - 3 wo 
5659 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 09:45 BK Skjold:Sort  -  IF Limhamn Bunkeflo:3 MIO A 2 - 2 
5660 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 09:45 Åhus HBK:Röd  -  Kvarnby IK:Svart ABK D 0 - 4 
5661 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 10:00 Wä IF:1  -  Dösjöbro IF:1 GLENTONS E1 2 - 0 
5662 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 10:00 Furulunds IK:gul  -  Hyllie Ik:1 SELECT E2 1 - 3 
5663 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 10:00 Elite Bornholm:2007  -  Hyllie Ik:2 MIO A 0 - 1 
5664 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 10:00 Linero IF:röd  -  IF Leikin:PF06 ABK D 2 - 0 
5665 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 10:15 Kvarnby IK:Rosa  -  IS Halmia GLENTONS E1 3 - 1 
5666 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 10:15 Åstorps FF  -  Näsby IF:Näsb/Nos SELECT E2 5 - 0 
5667 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 10:15 Kulladals FF:Vit  -  Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS MIO A 2 - 2 
5668 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 10:15 Kalmar Södra IF:1  -  Ramlösa Södra IF:2 ABK D 3 - 1 
5669 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 10:30 Furulunds IK:svart  -  Linero IF:vit GLENTONS E1 0 - 3 
5670 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 10:30 Rödeby AIF  -  Lilla Torg FF:Svart SELECT E2 2 - 1 
5671 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 10:30 Hyllie Ik:3  -  Elite Bornholm:2006 MIO A 1 - 1 
5672 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 10:30 Bara G I F:Röd  -  Svedala IF ABK D 0 - 0 
5673 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:45 Åsum bk:1  -  Kiviks AIF ABK D 1 - 2 
5674 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:45 Markaryds IF:MIF  -  Höörs IS:Vit MIO A 1 - 1 
5675 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:45 IFK Hässleholm  -  Åhus HBK:Svart GLENTONS E1 6 - 0 
5676 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:45 Hittarps IK:Vit  -  Husie IF:1 SELECT E2 0 - 2 
5677 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 IFK Knislinge  -  Helsingborgs östra IF:grön ABK D 1 - 2 
5678 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 Kvarnby IK:Lila  -  IF Limhamn Bunkeflo:1 MIO A 2 - 1 
5679 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 11:00 Kristianstad FC:orange  -  Listerby Ik GLENTONS E1 0 - 0 
5680 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 11:00 Lilla Torg FF:Blå  -  Staffanstorp United FC SELECT E2 1 - 1 
5681 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 11:15 Kristianstad FC:randigt  -  Kalmar FF:Röd ABK D 0 - 2 
5682 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 11:15 Dösjöbro IF:2  -  Hittarps IK:Röd MIO A 1 - 3 
5683 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 11:15 BK Skjold:Rød  -  Degeberga GIF GLENTONS E1 0 - 5 
5684 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 11:15 Ramlösa Södra IF:1  -  Höörs IS:Blå SELECT E2 1 - 0 
5685 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 11:30 Hässleholms IF:Grön  -  Spjutstorps IF ABK D 2 - 1 
5686 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 11:30 IFK Malmö FK  -  Jämjö GoIF MIO A 1 - 0 
5687 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 11:30 BK Skjold:Hvid  -  Hittarps IK:Svart GLENTONS E1 0 - 2 
5688 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 11:30 Kulladals FF:Blå  -  Wä IF:3 SELECT E2 2 - 0 
5689 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 11:45 Kristianstad FC:svart  -  Helsingborgs östra IF:svarrt ABK D 3 - 1 
5690 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 11:45 Åhus HBK:Vit  -  Husie IF:2 MIO A 1 - 0 
5691 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 11:45 IF Limhamn Bunkeflo:2  -  IFK Simrishamn:1 GLENTONS E1 3 - 3 
5692 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 11:45 Kalmar Södra IF:2  -  Wä IF:2 SELECT E2 1 - 0 
5693 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 12:00 Hässleholms IF:Vit  -  Malmö City FC gul ABK D 3 - 0 wo 
5694 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 12:00 Åsum bk:2  -  Kalmar FF:Svart MIO A 1 - 3 
5695 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 12:00 BK Skjold:Sort  -  Åhus HBK:Röd GLENTONS E1 4 - 3 
5696 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 12:00 Kvarnby IK:Svart  -  IF Limhamn Bunkeflo:3 SELECT E2 2 - 0 
5697 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 12:15 Wä IF:1  -  Furulunds IK:gul ABK D 3 - 0 
5698 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 12:15 Hyllie Ik:1  -  Dösjöbro IF:1 MIO A 2 - 1 
5699 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 12:15 Elite Bornholm:2007  -  Linero IF:röd GLENTONS E1 1 - 1 
5700 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 12:15 IF Leikin:PF06  -  Hyllie Ik:2 SELECT E2 0 - 1 
173 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 12:30 Kvarnby IK:Rosa  -  Åstorps FF ABK D 2 - 1 
174 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 12:30 Näsby IF:Näsb/Nos  -  IS Halmia MIO A 1 - 5 
175 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Kalmar Södra IF:1 GLENTONS E1 0 - 3 
176 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 12:30 Ramlösa Södra IF:2  -  Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS SELECT E2 2 - 1 
177 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 12:45 Furulunds IK:svart  -  Rödeby AIF ABK D 1 - 2 
178 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 12:45 Lilla Torg FF:Svart  -  Linero IF:vit MIO A 0 - 4 
179 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 12:45 Hyllie Ik:3  -  Bara G I F:Röd GLENTONS E1 2 - 0 
180 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 12:45 Svedala IF  -  Elite Bornholm:2006 SELECT E2 0 - 3 
181 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:00 Nosaby IF  -  IFK Karlshamn GLENTONS E1 2 - 4 
182 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:00 GIF Nike:1  -  Eskilsminne IF:Blå SELECT E2 1 - 2 
5701 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:00 Wä IF:grön  -  Uppåkra IF:Grön MIO A 0 - 0 
5702 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:00 FK Karlskrona:orange  -  Fortuna FF ABK D 1 - 1 
186 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:15 Rödeby AIF  -  Furulunds Idrottsklubb SELECT E2 2 - 0 
187 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:15 Wä IF:orange  -  GIF Nike:2 MIO A 1 - 1 
188 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:15 Brøndbyernes IF  -  Lunds FF ABK D 3 - 0 
5703 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:15 Älmhults IF  -  BK Höllviken GLENTONS E1 3 - 1 
189 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 13:30 FC Hessleholm  -  FK Karlskrona:svart GLENTONS E1 0 - 2 
190 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 13:30 Lilla Torg FF  -  IK Wormo SELECT E2 1 - 1 
191 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 13:30 Jämshögs IF  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 1 
192 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 13:30 Uppåkra IF:Vit  -  Wollsjö AIF ABK D 1 - 1 
193 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:45 Markaryds IF:MIF  -  Åsum bk:1 GLENTONS E1 6 - 1 
194 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:45 Höörs IS:Vit  -  Kiviks AIF SELECT E2 0 - 4 
195 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Hittarps IK:Vit  -  IFK Hässleholm MIO A 1 - 4 
196 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Husie IF:1  -  Åhus HBK:Svart ABK D 3 - 0 
197 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:00 Kvarnby IK:Lila  -  IFK Knislinge GLENTONS E1 3 - 0 
198 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:1  -  Helsingborgs östra IF:grön SELECT E2 1 - 0 
199 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:00 Lilla Torg FF:Blå  -  Kristianstad FC:orange MIO A 1 - 3 
200 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:00 Staffanstorp United FC  -  Listerby Ik ABK D 2 - 1 
201 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:15 Nosaby IF  -  GIF Nike:1 ABK D 0 - 1 
202 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:15 Eskilsminne IF:Blå  -  IFK Karlshamn MIO A 3 - 0 
203 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:15 Wä IF:grön  -  FK Karlskrona:orange GLENTONS E1 0 - 1 
204 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:15 Fortuna FF  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2 1 - 0 
205 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:30 Älmhults IF  -  Rödeby AIF ABK D 0 - 1 
206 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:30 Furulunds Idrottsklubb  -  BK Höllviken MIO A 2 - 0 
207 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:30 Wä IF:orange  -  Brøndbyernes IF GLENTONS E1 0 - 4 
208 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:30 Lunds FF  -  GIF Nike:2 SELECT E2 1 - 1 
209 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 14:45 FC Hessleholm  -  Lilla Torg FF ABK D 0 - 1 
210 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 14:45 IK Wormo  -  FK Karlskrona:svart MIO A 1 - 0 
211 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 14:45 Jämshögs IF  -  Uppåkra IF:Vit GLENTONS E1 1 - 2 
212 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 14:45 Wollsjö AIF  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2 0 - 3 
213 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 15:00 Dösjöbro IF:2  -  Kristianstad FC:randigt GLENTONS E1 5 - 0 
214 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 15:00 Hittarps IK:Röd  -  Kalmar FF:Röd SELECT E2 1 - 3 
215 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 15:00 Ramlösa Södra IF:1  -  BK Skjold:Rød MIO A 1 - 2 
216 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 15:00 Höörs IS:Blå  -  Degeberga GIF ABK D 0 - 1 
217 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 15:15 IFK Malmö FK  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
218 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 15:15 Jämjö GoIF  -  Spjutstorps IF SELECT E2 0 - 0 
219 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 15:15 Kulladals FF:Blå  -  BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 1 
220 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 15:15 Wä IF:3  -  Hittarps IK:Svart ABK D 0 - 3 
221 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 15:30 Åhus HBK:Vit  -  Kristianstad FC:svart GLENTONS E1 0 - 0 
222 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 15:30 Husie IF:2  -  Helsingborgs östra IF:svarrt SELECT E2 2 - 1 
223 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 15:30 Kalmar Södra IF:2  -  IF Limhamn Bunkeflo:2 MIO A 3 - 1 
224 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 15:30 Wä IF:2  -  IFK Simrishamn:1 ABK D 1 - 0 
225 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 15:45 Åsum bk:2  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
226 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 15:45 Kalmar FF:Svart  -  Malmö City FC gul SELECT E2 3 - 0 wo 
227 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 15:45 Kvarnby IK:Svart  -  BK Skjold:Sort MIO A 6 - 2 
228 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 15:45 IF Limhamn Bunkeflo:3  -  Åhus HBK:Röd ABK D 1 - 1 
229 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 16:00 Hyllie Ik:1  -  Wä IF:1 GLENTONS E1 2 - 0 
230 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 16:00 Dösjöbro IF:1  -  Furulunds IK:gul SELECT E2 2 - 1 
231 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 16:00 IF Leikin:PF06  -  Elite Bornholm:2007 MIO A 0 - 1 
232 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 16:00 Hyllie Ik:2  -  Linero IF:röd ABK D 4 - 0 
233 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 16:15 Näsby IF:Näsb/Nos  -  Kvarnby IK:Rosa GLENTONS E1 1 - 0 
234 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 16:15 IS Halmia  -  Åstorps FF SELECT E2 1 - 3 
235 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 16:15 Ramlösa Södra IF:2  -  Kulladals FF:Vit MIO A 2 - 2 
236 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 16:15 Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS  -  Kalmar Södra IF:1 ABK D 1 - 0 
237 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 16:30 Lilla Torg FF:Svart  -  Furulunds IK:svart GLENTONS E1 0 - 0 
238 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 16:30 Linero IF:vit  -  Rödeby AIF SELECT E2 1 - 2 
239 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 16:30 Svedala IF  -  Hyllie Ik:3 MIO A 2 - 3 
240 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 16:30 Elite Bornholm:2006  -  Bara G I F:Röd ABK D 2 - 0 
241 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Nosaby IF GLENTONS E1 0 - 0 
242 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:45 IFK Karlshamn  -  GIF Nike:1 SELECT E2 1 - 1 
243 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 16:45 Fortuna FF  -  Wä IF:grön MIO A 2 - 0 
244 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 16:45 Uppåkra IF:Grön  -  FK Karlskrona:orange ABK D 1 - 3 
245 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 17:00 Furulunds Idrottsklubb  -  Älmhults IF GLENTONS E1 0 - 1 
246 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 17:00 BK Höllviken  -  Rödeby AIF SELECT E2 0 - 0 
247 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 17:00 Lunds FF  -  Wä IF:orange MIO A 3 - 0 
248 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 17:00 GIF Nike:2  -  Brøndbyernes IF ABK D 0 - 4 
249 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 17:15 IK Wormo  -  FC Hessleholm GLENTONS E1 0 - 0 
250 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 17:15 FK Karlskrona:svart  -  Lilla Torg FF SELECT E2 1 - 1 
251 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 17:15 Wollsjö AIF  -  Jämshögs IF MIO A 3 - 1 
252 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 17:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Uppåkra IF:Vit ABK D 0 - 0 
253 P06 A-32-dels:12 Sön 2020-01-26 17:30 BK Skjold:Sort   -  Wä IF:1  GLENTONS E1 0 - 4 
256 P06 A-32-dels:18 Sön 2020-01-26 17:30 Spjutstorps IF   -  Hittarps IK:Svart  SELECT E2 3 - 2 es 
257 P06 A-32-dels:20 Sön 2020-01-26 17:30 BK Skjold:Rød   -  Åhus HBK:Vit  MIO A 1 - 0 
258 P06 A-32-dels:22 Sön 2020-01-26 17:30 Wä IF:2   -  Hässleholms IF:Vit  ABK D 4 - 2 
259 P06 A-16-dels:01 Sön 2020-01-26 17:45 Markaryds IF:MIF   -  Hyllie Ik:3  GLENTONS E1 2 - 0 
260 P06 A-16-dels:02 Sön 2020-01-26 17:45 IFK Hässleholm   -  Linero IF:vit  SELECT E2 3 - 0 
261 P06 A-16-dels:03 Sön 2020-01-26 17:45 Kvarnby IK:Lila   -  Ramlösa Södra IF:2  MIO A 4 - 0 
262 P06 A-16-dels:04 Sön 2020-01-26 17:45 Kristianstad FC:orange   -  Åstorps FF  ABK D 1 - 0 
263 P06 A-16-dels:05 Sön 2020-01-26 18:00 Kalmar FF:Röd   -  Elite Bornholm:2007  GLENTONS E1 1 - 0 
265 P06 A-16-dels:07 Sön 2020-01-26 18:00 Hässleholms IF:Grön   -  Kristianstad FC:svart  MIO A 1 - 3 
266 P06 A-16-dels:08 Sön 2020-01-26 18:00 Kulladals FF:Blå   -  Kalmar Södra IF:2  ABK D 2 - 0 
270 P06 A-16-dels:12 Sön 2020-01-26 18:00 Elite Bornholm:2006   -  Hittarps IK:Röd  SELECT E2 0 - 1 
264 P06 A-16-dels:06 Sön 2020-01-26 18:15 Degeberga GIF   -  Wä IF:1  ABK D 4 - 3 es 
267 P06 A-16-dels:09 Sön 2020-01-26 18:15 Kvarnby IK:Rosa   -  Spjutstorps IF  GLENTONS E1 2 - 1 
268 P06 A-16-dels:10 Sön 2020-01-26 18:15 Kalmar Södra IF:1   -  BK Skjold:Rød  SELECT E2 1 - 0 
269 P06 A-16-dels:11 Sön 2020-01-26 18:15 Rödeby AIF   -  Wä IF:2  MIO A 1 - 2 
271 P06 A-16-dels:13 Sön 2020-01-26 18:30 Hyllie Ik:2   -  Staffanstorp United FC  GLENTONS E1 2 - 0 
272 P06 A-16-dels:14 Sön 2020-01-26 18:30 Hyllie Ik:1   -  IF Limhamn Bunkeflo:1  SELECT E2 1 - 0 
273 P06 A-16-dels:15 Sön 2020-01-26 18:30 Kvarnby IK:Svart   -  Husie IF:1  MIO A 5 - 0 
274 P06 A-16-dels:16 Sön 2020-01-26 18:30 Kalmar FF:Svart   -  Kiviks AIF  ABK D 2 - 0 
283 F07 A-8-dels:02 Sön 2020-01-26 18:45 Lilla Torg FF   -  Fortuna FF  GLENTONS E1 1 - 0 
284 F07 A-8-dels:04 Sön 2020-01-26 18:45 Uppåkra IF:Vit   -  Lunds FF  SELECT E2 0 - 1 ef 
285 F07 A-8-dels:06 Sön 2020-01-26 18:45 IK Wormo   -  Älmhults IF  MIO A 0 - 2 
286 F07 A-8-dels:08 Sön 2020-01-26 18:45 Eskilsminne IF:Gul   -  GIF Nike:1  ABK D 1 - 0 
275 P06 A-8-dels:01 Sön 2020-01-26 19:00 Markaryds IF:MIF   -  IFK Hässleholm  MIO A 0 - 1 
276 P06 A-8-dels:02 Sön 2020-01-26 19:00 Kvarnby IK:Lila   -  Kristianstad FC:orange  ABK D 2 - 0 
279 P06 A-8-dels:05 Sön 2020-01-26 19:00 Kvarnby IK:Rosa   -  Kalmar Södra IF:1  GLENTONS E1 2 - 0 
280 P06 A-8-dels:06 Sön 2020-01-26 19:00 Wä IF:2   -  Hittarps IK:Röd  SELECT E2 2 - 0 
277 P06 A-8-dels:03 Sön 2020-01-26 19:15 Kalmar FF:Röd   -  Degeberga GIF  MIO A 0 - 4 
278 P06 A-8-dels:04 Sön 2020-01-26 19:15 Kristianstad FC:svart   -  Kulladals FF:Blå  ABK D 1 - 2 ef 
281 P06 A-8-dels:07 Sön 2020-01-26 19:15 Hyllie Ik:2   -  Hyllie Ik:1  GLENTONS E1 3 - 2 
282 P06 A-8-dels:08 Sön 2020-01-26 19:15 Kvarnby IK:Svart   -  Kalmar FF:Svart  SELECT E2 2 - 1 
287 F07 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-26 19:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Lilla Torg FF  GLENTONS E1 0 - 1 
288 F07 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-26 19:30 Rödeby AIF   -  Lunds FF  SELECT E2 3 - 2 ef 
289 F07 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 19:30 FK Karlskrona:orange   -  Eskilsminne IF:Gul  ABK D 1 - 0 ef 
290 F07 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-26 19:30 Brøndbyernes IF   -  Älmhults IF  MIO A 2 - 1 
291 P06 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-26 19:45 IFK Hässleholm   -  Kvarnby IK:Lila  SELECT E2 1 - 0 
292 P06 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-26 19:45 Degeberga GIF   -  Kulladals FF:Blå  ABK D 2 - 1 
293 P06 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-26 19:45 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 1 - 2 ef 
294 P06 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 19:45 Hyllie Ik:2   -  Kvarnby IK:Svart  MIO A 1 - 3 
295 F07 A-semifinal:01 Sön 2020-01-26 20:00 Lilla Torg FF   -  Rödeby AIF  GLENTONS E1 0 - 1 
296 F07 A-semifinal:02 Sön 2020-01-26 20:00 Brøndbyernes IF   -  FK Karlskrona:orange  SELECT E2 1 - 0 
297 P06 A-semifinal:01 Sön 2020-01-26 20:15 IFK Hässleholm   -  Degeberga GIF  SELECT E2 5 - 0 
298 P06 A-semifinal:02 Sön 2020-01-26 20:15 Wä IF:2   -  Kvarnby IK:Svart  GLENTONS E1 3 - 2 es 
299 F07 A-final Sön 2020-01-26 20:30 Rödeby AIF   -  Brøndbyernes IF  GLENTONS E1 0 - 1 
300 F07 A-3.e pris Sön 2020-01-26 20:30 Lilla Torg FF   -  FK Karlskrona:orange  SELECT E2 0 - 1 
301 P06 A-final Sön 2020-01-26 20:45 IFK Hässleholm   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 4 - 0 
302 P06 A-3.e pris Sön 2020-01-26 20:45 Degeberga GIF   -  Kvarnby IK:Svart  SELECT E2 2 - 4