KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher Lör 2020-01-11

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6685 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 09:00 Kristianstad FC:Prickigt  -  Liga 06 IF:Orange GLENTONS E1 2 - 0 
6686 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 09:00 Annebergs GIF:14  -  Vellinge IF:2018 SELECT E2 0 - 3 wo 
6687 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 09:00 Tollarps Idrottsförening:TIF  -  Kristianstad FC:3 MIO A 0 - 5 
6688 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 09:00 Asarums IF FK:Blå  -  Everöds IF ABK D 0 - 1 
6689 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 09:15 IFK Hässleholm:Svart  -  Kvarnby IK:Lila GLENTONS E1 0 - 1 
6690 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 09:15 Cuban Allstars  -  Fc Rödeby:1 SELECT E2 0 - 1 
6691 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 09:15 IFK Hässleholm:Randig  -  Vellinge IF:2005 MIO A 1 - 1 
6692 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 09:15 Växjö Norra IF  -  Fortuna FF ABK D 1 - 0 
29 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 09:30 Hittarps IK  -  Fc Rödeby:Svart MIO A 1 - 2 
34 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 09:30 Kvarnby IK:Rosa  -  BK Höllviken:Röd ABK D 0 - 0 
6693 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 09:30 LB07 Röd:Vit  -  Wä IF:1 GLENTONS E1 1 - 0 
6694 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 09:30 Degeberga Goif  -  Kulladals FF:Vit SELECT E2 1 - 0 
35 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 09:45 Åhus HBK  -  Kristianstad FC:2 GLENTONS E1 6 - 0 
40 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 09:45 IFK Simrishamn  -  Södra Sandby IF SELECT E2 6 - 1 
41 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 09:45 Fortuna FF:svart  -  Saxemara IF MIO A 2 - 2 
46 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 09:45 Kulladals FF:Blå  -  Kristianstad FC:1 ABK D 0 - 3 
47 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 10:00 Sölvesborgs GOIF:2  -  Älmhults IF SELECT E2 0 - 2 
52 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 10:00 BK Höllviken:Vit  -  Lyckå FF:1 MIO A 0 - 1 
53 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 10:00 Liga 06 IF:Svart  -  Kiaby IF ABK D 1 - 0 
6695 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:00 Liga 06 IF:Orange  -  Sölvesborgs GOIF:1 GLENTONS E1 0 - 8 
58 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 10:15 Bollklubben Landora:2  -  Näsums Idrottsförening GLENTONS E1 2 - 2 
59 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 10:15 IFK Hässleholm:Gul  -  Onsala BK:VIT SELECT E2 0 - 0 
64 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 10:15 Asarums IF FK:Gul  -  Åstorps FF MIO A 0 - 1 
65 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 10:15 Bollklubben Landora:1  -  Wä IF:3 ABK D 0 - 2 
70 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 10:30 Onsala BK:SVART  -  IS Halmia GLENTONS E1 0 - 3 
5018 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:30 Emmaboda Kombination:1  -  Husie Idrottsförening:vit MIO A 2 - 0 
5019 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:30 VMA IK  -  Borgeby Fotbollsklubb ABK D 0 - 2 
30 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 10:45 Husie Idrottsförening:grön  -  Gif Nike ABK D 0 - 1 
5020 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 10:45 S:t Olofs IF/Kiviks AIF  -  Södra Sandby IF:Blå GLENTONS E1 1 - 0 
5021 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 10:45 Hittarps IK:Svart  -  Vinslövs IF:2 SELECT E2 1 - 0 
6696 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 10:45 Hittarps IK:Vit  -  Emmaboda Kombination:2 MIO A 1 - 3 
33 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:00 Vellinge IF  -  Lunds FF MIO A 0 - 0 
5022 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:00 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Fotbollsklubben Karlskrona GLENTONS E1 3 - 0 
5023 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:00 Husie IF:gul  -  Gärds Köpinge IF SELECT E2 3 - 1 
6697 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:00 Vinslövs IF:1  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul ABK D 0 - 3 
36 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 11:15 Rödeby AIF  -  Hörby FF SELECT E2 3 - 1 
39 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 11:15 BK Höllviken  -  Borrby IF ABK D 1 - 0 
5024 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 11:15 Fortuna FF:Röd  -  Furulund ik MIO A 2 - 1 
6698 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 11:15 Södra Sandby IF:Vit  -  FC Rosengård GLENTONS E1 1 - 1 
6699 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 11:30 Stattena If  -  Wä IF GLENTONS E1 3 - 1 
6700 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 11:30 Kristianstad FC:3  -  Vellinge IF:2018 SELECT E2 1 - 2 
6701 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 11:30 Annebergs GIF:14  -  Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 0 - 3 wo 
6702 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 11:30 Asarums IF FK:Blå  -  IFK Hässleholm:Svart ABK D 1 - 1 
6703 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:45 Vellinge IF:2005  -  Fc Rödeby:1 GLENTONS E1 1 - 0 
6704 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:45 Cuban Allstars  -  IFK Hässleholm:Randig SELECT E2 0 - 2 
6705 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 11:45 Kvarnby IK:Lila  -  Everöds IF MIO A 1 - 2 
6706 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:45 Växjö Norra IF  -  LB07 Röd:Vit ABK D 1 - 1 
31 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 12:00 Fc Rödeby:Svart  -  Kulladals FF:Vit SELECT E2 2 - 1 
6707 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 12:00 Degeberga Goif  -  Hittarps IK GLENTONS E1 1 - 3 
6708 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 12:00 Wä IF:1  -  Fortuna FF MIO A 1 - 1 
6709 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 12:00 Kvarnby IK:Rosa  -  Åhus HBK ABK D 3 - 1 
37 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 12:15 Kristianstad FC:2  -  BK Höllviken:Röd MIO A 1 - 3 
42 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:15 IFK Simrishamn  -  Fortuna FF:svart SELECT E2 1 - 0 
43 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:15 Saxemara IF  -  Södra Sandby IF GLENTONS E1 4 - 0 
49 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 12:15 Älmhults IF  -  Kristianstad FC:1 ABK D 0 - 0 
48 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 12:30 Kulladals FF:Blå  -  Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 0 - 1 
54 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:30 Wä IF  -  Dösjöbro IF GLENTONS E1 0 - 2 
55 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 12:30 Kiaby IF  -  Lyckå FF:1 SELECT E2 0 - 6 
60 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 12:30 Bollklubben Landora:2  -  IFK Hässleholm:Gul ABK D 1 - 3 
61 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 12:45 Onsala BK:VIT  -  Näsums Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 1 
66 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 12:45 Asarums IF FK:Gul  -  Bollklubben Landora:1 SELECT E2 0 - 1 
71 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 12:45 IS Halmia  -  Wä IF:2 ABK D 2 - 0 
6710 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 12:45 BK Höllviken:Vit  -  Liga 06 IF:Svart MIO A 6 - 0 
67 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 13:00 Wä IF:3  -  Åstorps FF MIO A 3 - 1 
6711 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:00 Kristianstad FC:3  -  Annebergs GIF:14 GLENTONS E1 3 - 0 wo 
6712 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:00 Sölvesborgs GOIF:1  -  Kristianstad FC:Prickigt ABK D 2 - 0 
6713 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:00 Kvarnby IK:Lila  -  Asarums IF FK:Blå SELECT E2 1 - 0 
5040 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:15 Vinslövs IF:2  -  Södra Sandby IF:Blå ABK D 0 - 3 
6714 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:15 Emmaboda Kombination:1  -  VMA IK GLENTONS E1 3 - 1 
6715 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:15 Borgeby Fotbollsklubb  -  Husie Idrottsförening:vit SELECT E2 0 - 0 
6716 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:15 Vellinge IF:2018  -  Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 3 - 0 
72 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 13:30 Gärds Köpinge IF  -  Fotbollsklubben Karlskrona ABK D 0 - 4 
5039 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF  -  Hittarps IK:Svart MIO A 2 - 0 
5041 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:30 Hittarps IK:Vit  -  Husie Idrottsförening:grön GLENTONS E1 0 - 1 
5042 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:30 Gif Nike  -  Emmaboda Kombination:2 SELECT E2 0 - 2 
5043 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 13:45 Vellinge IF  -  Vinslövs IF:1 GLENTONS E1 1 - 2 
5044 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 13:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Lunds FF SELECT E2 5 - 0 
5046 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 13:45 Hörby FF  -  FC Rosengård ABK D 0 - 6 
6717 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 13:45 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Husie IF:gul MIO A 1 - 0 
78 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:00 Fortuna FF:Röd  -  BK Höllviken GLENTONS E1 4 - 0 
79 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:00 Borrby IF  -  Furulund ik SELECT E2 0 - 2 
5045 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:00 Södra Sandby IF:Vit  -  Rödeby AIF MIO A 3 - 0 
6718 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 14:00 Everöds IF  -  IFK Hässleholm:Svart ABK D 0 - 0 
80 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:15 Dösjöbro IF  -  Stattena If MIO A 1 - 0 
6719 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 14:15 Fc Rödeby:1  -  IFK Hässleholm:Randig GLENTONS E1 1 - 3 
6720 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 14:15 Vellinge IF:2005  -  Cuban Allstars SELECT E2 5 - 0 
6721 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 14:15 Fortuna FF  -  LB07 Röd:Vit ABK D 1 - 0 
32 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:30 Fc Rödeby:Svart  -  Degeberga Goif ABK D 2 - 2 
6722 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:30 Kulladals FF:Vit  -  Hittarps IK GLENTONS E1 3 - 0 
6723 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 14:30 Wä IF:2  -  Onsala BK:SVART SELECT E2 0 - 2 
6724 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 14:30 Wä IF:1  -  Växjö Norra IF MIO A 3 - 0 
38 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:45 Kristianstad FC:2  -  Kvarnby IK:Rosa MIO A 0 - 4 
44 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:45 Saxemara IF  -  IFK Simrishamn SELECT E2 0 - 2 
45 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:45 Södra Sandby IF  -  Fortuna FF:svart GLENTONS E1 0 - 4 
6725 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:45 BK Höllviken:Röd  -  Åhus HBK ABK D 1 - 0 
50 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 15:00 Älmhults IF  -  Kulladals FF:Blå ABK D 0 - 1 
51 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 15:00 Kristianstad FC:1  -  Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 1 - 0 
56 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 15:00 Kiaby IF  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2 0 - 4 
57 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 15:00 Lyckå FF:1  -  Liga 06 IF:Svart GLENTONS E1 3 - 0 
62 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 15:15 Onsala BK:VIT  -  Bollklubben Landora:2 MIO A 0 - 2 
63 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 15:15 Näsums Idrottsförening  -  IFK Hässleholm:Gul ABK D 0 - 1 
68 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 15:15 Wä IF:3  -  Asarums IF FK:Gul GLENTONS E1 2 - 2 
69 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 15:15 Åstorps FF  -  Bollklubben Landora:1 SELECT E2 0 - 3 
106 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 15:30 Vinslövs IF:2  -  S:t Olofs IF/Kiviks AIF ABK D 0 - 1 
107 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 15:30 Södra Sandby IF:Blå  -  Hittarps IK:Svart GLENTONS E1 2 - 0 
116 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 15:30 Borrby IF  -  Fortuna FF:Röd SELECT E2 0 - 2 
120 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 15:30 Furulund ik  -  BK Höllviken MIO A 3 - 3 
108 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 15:45 Gif Nike  -  Hittarps IK:Vit SELECT E2 0 - 2 
109 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 15:45 Emmaboda Kombination:2  -  Husie Idrottsförening:grön MIO A 3 - 1 
110 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 15:45 Gärds Köpinge IF  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå ABK D 0 - 2 
111 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 15:45 Fotbollsklubben Karlskrona  -  Husie IF:gul GLENTONS E1 2 - 1 
112 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 16:00 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Vellinge IF SELECT E2 3 - 0 
113 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 16:00 Lunds FF  -  Vinslövs IF:1 MIO A 0 - 1 
114 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 16:00 Hörby FF  -  Södra Sandby IF:Vit ABK D 1 - 5 
115 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 16:00 FC Rosengård  -  Rödeby AIF GLENTONS E1 1 - 0 
101 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 16:15 Borgeby Fotbollsklubb  -  Emmaboda Kombination:1 SELECT E2 1 - 3 
105 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 16:15 Husie Idrottsförening:vit  -  VMA IK MIO A 2 - 0 
124 F05 Kval.match 1 Lör 2020-01-11 16:15 Furulund ik   -  Wä IF  ABK D 1 - 0 ef 
6683 P05 A-16-dels:01 Lör 2020-01-11 16:15 Sölvesborgs GOIF:1   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 2 - 0 
131 P05 A-16-dels:04 Lör 2020-01-11 16:30 Wä IF:1   -  Bollklubben Landora:2  SELECT E2 3 - 1 
132 P05 A-16-dels:06 Lör 2020-01-11 16:30 Fc Rödeby:Svart   -  Bollklubben Landora:1  MIO A 1 - 2 
135 P05 A-16-dels:02 Lör 2020-01-11 16:30 Vellinge IF:2005   -  BK Höllviken:Röd  GLENTONS E1 3 - 2 es 
304 P05 A-16-dels:09 Lör 2020-01-11 16:30 Kvarnby IK:Rosa   -  Kvarnby IK:Lila  ABK D 3 - 1 
133 P05 A-16-dels:08 Lör 2020-01-11 16:45 Lyckå FF:1   -  Onsala BK:SVART  SELECT E2 0 - 2 es 
134 P05 A-16-dels:10 Lör 2020-01-11 16:45 BK Höllviken:Vit   -  IFK Hässleholm:Randig  GLENTONS E1 0 - 1 
136 P05 A-16-dels:12 Lör 2020-01-11 16:45 Kristianstad FC:1   -  Kristianstad FC:Prickigt  ABK D 1 - 0 
303 P05 A-16-dels:07 Lör 2020-01-11 16:45 IFK Simrishamn   -  Älmhults IF  MIO A 1 - 0 
137 P05 A-16-dels:14 Lör 2020-01-11 17:00 Degeberga Goif   -  Kristianstad FC:3  GLENTONS E1 0 - 2 
138 P05 A-16-dels:16 Lör 2020-01-11 17:00 Fortuna FF:svart   -  Fortuna FF  MIO A 0 - 1 ef 
6684 P05 A-16-dels:15 Lör 2020-01-11 17:00 IS Halmia   -  Liga 06 IF:Orange  SELECT E2 7 - 0 
139 F05 A-8-dels:01 Lör 2020-01-11 17:15 Emmaboda Kombination:1   -  Södra Sandby IF:Blå  GLENTONS E1 3 - 1 
142 F05 A-8-dels:04 Lör 2020-01-11 17:15 Fortuna FF:Röd   -  Stattena If  ABK D 0 - 1 ef 
151 F05 A-8-dels:05 Lör 2020-01-11 17:15 Dösjöbro IF   -  Borgeby Fotbollsklubb  MIO A 1 - 0 
152 F05 A-8-dels:06 Lör 2020-01-11 17:15 Södra Sandby IF:Vit   -  Vinslövs IF:1  SELECT E2 4 - 0 
140 F05 A-8-dels:02 Lör 2020-01-11 17:30 Emmaboda Kombination:2   -  Fotbollsklubben Karlskrona  SELECT E2 0 - 2 
141 F05 A-8-dels:03 Lör 2020-01-11 17:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  FC Rosengård  MIO A 1 - 0 ef 
153 F05 A-8-dels:07 Lör 2020-01-11 17:30 Eskilsminne Idrottsförening:Blå   -  Hittarps IK:Vit  GLENTONS E1 2 - 3 
154 F05 A-8-dels:08 Lör 2020-01-11 17:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF   -  Furulund ik  ABK D 0 - 2 es 
143 P05 A-8-dels:01 Lör 2020-01-11 17:45 Sölvesborgs GOIF:1   -  Vellinge IF:2005  GLENTONS E1 4 - 3 es 
144 P05 A-8-dels:02 Lör 2020-01-11 17:45 Vellinge IF:2018   -  Wä IF:1  SELECT E2 4 - 5 es 
145 P05 A-8-dels:03 Lör 2020-01-11 17:45 Everöds IF   -  Bollklubben Landora:1  ABK D 0 - 1 
148 P05 A-8-dels:06 Lör 2020-01-11 17:45 IFK Hässleholm:Gul   -  Kristianstad FC:1  MIO A 1 - 0 
146 P05 A-8-dels:04 Lör 2020-01-11 18:00 IFK Simrishamn   -  Onsala BK:SVART  MIO A 2 - 1 ef 
147 P05 A-8-dels:05 Lör 2020-01-11 18:00 Kvarnby IK:Rosa   -  IFK Hässleholm:Randig  GLENTONS E1 2 - 1 
149 P05 A-8-dels:07 Lör 2020-01-11 18:00 Wä IF:3   -  Kristianstad FC:3  ABK D 2 - 0 
150 P05 A-8-dels:08 Lör 2020-01-11 18:00 IS Halmia   -  Fortuna FF  SELECT E2 0 - 1 
159 F05 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-11 18:15 Emmaboda Kombination:1   -  Fotbollsklubben Karlskrona  GLENTONS E1 2 - 0 
160 F05 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-11 18:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Stattena If  SELECT E2 1 - 2 ef 
161 F05 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-11 18:15 Dösjöbro IF   -  Södra Sandby IF:Vit  MIO A 0 - 1 
162 F05 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-11 18:15 Hittarps IK:Vit   -  Furulund ik  ABK D 2 - 3 es 
155 P05 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-11 18:45 Sölvesborgs GOIF:1   -  Wä IF:1  MIO A 1 - 6 
156 P05 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-11 18:45 Bollklubben Landora:1   -  IFK Simrishamn  ABK D 0 - 1 
157 P05 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-11 18:45 Kvarnby IK:Rosa   -  IFK Hässleholm:Gul  GLENTONS E1 1 - 0 ef 
158 P05 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-11 18:45 Wä IF:3   -  Fortuna FF  SELECT E2 1 - 0 
165 F05 A-semifinal:01 Lör 2020-01-11 19:00 Emmaboda Kombination:1   -  Stattena If  GLENTONS E1 2 - 1 
166 F05 A-semifinal:02 Lör 2020-01-11 19:00 Södra Sandby IF:Vit   -  Furulund ik  SELECT E2 4 - 0 
163 P05 A-semifinal:01 Lör 2020-01-11 19:30 Wä IF:1   -  IFK Simrishamn  GLENTONS E1 0 - 2 
164 P05 A-semifinal:02 Lör 2020-01-11 19:30 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF:3  SELECT E2 0 - 2 
169 F05 A-final Lör 2020-01-11 19:50 Emmaboda Kombination:1   -  Södra Sandby IF:Vit  GLENTONS E1 1 - 6 
170 F05 A-3.e pris Lör 2020-01-11 19:50 Stattena If   -  Furulund ik  SELECT E2 2 - 1 es 
167 P05 A-final Lör 2020-01-11 20:10 IFK Simrishamn   -  Wä IF:3  GLENTONS E1 0 - 1 ef 
168 P05 A-3.e pris Lör 2020-01-11 20:10 Wä IF:1   -  Kvarnby IK:Rosa  SELECT E2 2 - 0