KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på MIO Höger

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6628 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:15 Brösarps IF  -  Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6630 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Åhus Horna BK:4  -  Mjällby AIF MIO Höger A 0 - 0 
6632 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Åhus Horna BK:1  -  Älmhults Idrottsförening:Blå MIO Höger A 0 - 0 
6634 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:00 Kristianstad FC:Svart  -  Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6636 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:15 Wä IF:1  -  Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6638 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:30 Helsingborg City FC  -  Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6640 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:00 Brösarps IF  -  Åsum bk:1 MIO Höger A 0 - 0 
6642 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 11:15 Åhus Horna BK:4  -  Tomelilla IF:3 MIO Höger A 0 - 0 
6644 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Åhus Horna BK:1  -  Hästveda IF MIO Höger A 0 - 0 
6646 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:00 Nosaby Idrottsförening:3  -  Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6648 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:15 BK Skjold:Rød  -  Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6650 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:30 Nosaby Idrottsförening:1  -  Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6651 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Åsum bk:1  -  Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6654 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:15 Wä IF:1  -  BK Skjold:Rød MIO Höger A 0 - 0 
6656 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:30 Helsingborg City FC  -  Nosaby Idrottsförening:1 MIO Höger A 0 - 0 
6658 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Nosaby Idrottsförening:2  -  Mjällby MIO Höger A 0 - 0 
6660 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 14:00 Österslövs IS  -  IFK Hässleholm MIO Höger A 0 - 0 
6662 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 14:15 Kristianstad FC:Vit  -  Åhus Horna BK:3 MIO Höger A 0 - 0 
6664 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 14:45 Åhus Horna BK:2  -  Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
6666 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:00 Wä IF:2  -  Österslövs IS MIO Höger A 0 - 0 
6668 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 15:15 Åhus Horna BK:3  -  Tomelilla IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6670 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 15:30 Nosaby Idrottsförening:2  -  Tomelilla IF:1 MIO Höger A 0 - 0 
6672 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:45 Österslövs IS  -  Viby if MIO Höger A 0 - 0 
6674 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 16:00 Tomelilla IF:2  -  Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6676 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 16:30 Kristianstad FC:Orange  -  Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
6677 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 16:45 IFK Hässleholm  -  Wä IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6626 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 17:00 Åhus Horna BK:3  -  Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6680 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 17:30 Åhus Horna BK:2  -  Kristianstad FC:Orange MIO Höger A 0 - 0 
6682 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 17:45 Wä IF:2  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A 0 - 0 
6472 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Åsums BK:Röd  -  BK Skjold:Rød MIO Höger A  
6474 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 Ifö Bromölla IF:1  -  Åsums BK:Vit MIO Höger A  
6476 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:30 BK Skjold:Hvid  -  Wä IF:orange MIO Höger A  
6478 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:45 Nosaby IF:svart  -  Mjällby AIF:Gul MIO Höger A  
6480 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Bj/Pukaviks IF  -  Åsums BK:Röd MIO Höger A  
6482 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:15 Nosaby IF:Blå  -  Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
6484 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:30 Ifö Bromölla IF:3  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
6486 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:45 BK Skjold:Sort  -  Nosaby IF:svart MIO Höger A  
6488 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 Åsums BK:Röd  -  Österslövs IS:Svart MIO Höger A  
6490 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Ifö Bromölla IF:1  -  Kristianstads DFF:Orange MIO Höger A  
6492 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 BK Skjold:Hvid  -  Hästveda IF MIO Höger A  
6494 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Nosaby IF:svart  -  Wä IF:gul MIO Höger A  
6496 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 Kristianstads DFF:Röd  -  Åsums BK:Röd MIO Höger A  
6498 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC:2  -  Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
6500 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Viby if  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
6502 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:45 Ifö Bromölla IF:2  -  Nosaby IF:svart MIO Höger A  
6504 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:00 Bj/Pukaviks IF  -  Kristianstads DFF:Röd MIO Höger A  
6506 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:15 Nosaby IF:Blå  -  Kristianstad FC:2 MIO Höger A  
6508 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Ifö Bromölla IF:3  -  Viby if MIO Höger A  
6510 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 BK Skjold:Sort  -  Ifö Bromölla IF:2 MIO Höger A  
6512 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  VMA IK MIO Höger A  
6514 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:15 Wä IF:randig  -  Hässleholms IF:svart MIO Höger A  
6516 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 14:30 Hässleholms IF:vit  -  Österslövs IS:Gul MIO Höger A  
6518 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:45 VMA IK  -  Hässleholms IF:grön MIO Höger A  
6520 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Helsingborg City FC  -  Wä IF:randig MIO Höger A  
6522 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Österslövs IS:Gul  -  Lindeborgs FF 1948:Vit MIO Höger A  
6524 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:30 Nosaby IF:Vit  -  Wä IF:grön MIO Höger A  
6526 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Wä IF:randig  -  Kristianstad FC MIO Höger A  
6528 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 Kristianstad FC:3  -  Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
6530 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:15 Hässleholms IF:grön  -  Wä IF:grön MIO Höger A  
6532 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Gärds Köpinge IF  -  Wä IF:randig MIO Höger A  
6534 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
6536 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:00 Hässleholms IF:grön  -  Lindeborgs FF 1948:Röd MIO Höger A  
6538 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Helsingborg City FC  -  Gärds Köpinge IF MIO Höger A  
6540 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Hässleholms IF:vit MIO Höger A  
6542 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:45 Nosaby IF:Vit  -  IFK Knislinge:1 MIO Höger A  
6544 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:00 Kristianstad FC:3  -  IFK Knislinge:2 MIO Höger A