KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på GLENTONS

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
1 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 09:00 BK Höllviken  -  Dösjöbro IF Glentons E1 1 - 3 
4 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 09:30 Södra Sandby IF  -  IFK Osby Glentons E1 5 - 2 
9 DM P17 Grupp A Sön 2019-12-15 10:00 Eslövs BK  -  IFK Hässleholm Glentons E1 1 - 3 
7 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 10:30 Furulunds IK  -  BK Höllviken Glentons E1 2 - 0 
17 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 11:00 Eskilsminne IF  -  Södra Sandby IF Glentons E1 1 - 2 
13 DM P17 Grupp A Sön 2019-12-15 11:30 IFK Hässleholm  -  BK Höllviken Glentons E1 1 - 2 
15 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 12:00 BK Höllviken  -  Hyllie IK Glentons E1 1 - 1 
12 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 12:30 Södra Sandby IF  -  Fortuna FF Glentons E1 3 - 2 
5 DM P17 Grupp A Sön 2019-12-15 13:00 BK Höllviken  -  Eslövs BK Glentons E1 2 - 2 
21 DM F17 A-semifinal:01 Sön 2019-12-15 14:00 Dösjöbro IF   -  Eskilsminne IF  Glentons E1 7 - 1 
20 DM P17 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-12-15 14:30 Södra Sandby IF   -  IFK Hässleholm  Glentons E1 4 - 5 es 
25 DM F17 A-final Sön 2019-12-15 15:15 Dösjöbro IF   -  Södra Sandby IF  Glentons E1 1 - 0 
23 DM P17 A-semifinal:01 Sön 2019-12-15 16:00 BK Höllviken   -  IFK Hässleholm  Glentons E1 0 - 3 
27 DM P17 A-final Sön 2019-12-15 17:00 IFK Hässleholm   -  Kristianstad FC  Glentons E1 1 - 3 
6685 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 09:00 Kristianstad FC:Prickigt  -  Liga 06 IF:Orange GLENTONS E1 2 - 0 
6689 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 09:15 IFK Hässleholm:Svart  -  Kvarnby IK:Lila GLENTONS E1 0 - 1 
6693 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 09:30 LB07 Röd:Vit  -  Wä IF:1 GLENTONS E1 1 - 0 
35 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 09:45 Åhus HBK  -  Kristianstad FC:2 GLENTONS E1 6 - 0 
6695 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:00 Liga 06 IF:Orange  -  Sölvesborgs GOIF:1 GLENTONS E1 0 - 8 
58 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 10:15 Bollklubben Landora:2  -  Näsums Idrottsförening GLENTONS E1 2 - 2 
70 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 10:30 Onsala BK:SVART  -  IS Halmia GLENTONS E1 0 - 3 
5020 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 10:45 S:t Olofs IF/Kiviks AIF  -  Södra Sandby IF:Blå GLENTONS E1 1 - 0 
5022 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:00 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Fotbollsklubben Karlskrona GLENTONS E1 3 - 0 
6698 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 11:15 Södra Sandby IF:Vit  -  FC Rosengård GLENTONS E1 1 - 1 
6699 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 11:30 Stattena If  -  Wä IF GLENTONS E1 3 - 1 
6703 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:45 Vellinge IF:2005  -  Fc Rödeby:1 GLENTONS E1 1 - 0 
6707 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 12:00 Degeberga Goif  -  Hittarps IK GLENTONS E1 1 - 3 
43 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:15 Saxemara IF  -  Södra Sandby IF GLENTONS E1 4 - 0 
54 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:30 Wä IF  -  Dösjöbro IF GLENTONS E1 0 - 2 
61 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 12:45 Onsala BK:VIT  -  Näsums Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 1 
6711 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:00 Kristianstad FC:3  -  Annebergs GIF:14 GLENTONS E1 3 - 0 wo 
6714 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:15 Emmaboda Kombination:1  -  VMA IK GLENTONS E1 3 - 1 
5041 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:30 Hittarps IK:Vit  -  Husie Idrottsförening:grön GLENTONS E1 0 - 1 
5043 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 13:45 Vellinge IF  -  Vinslövs IF:1 GLENTONS E1 1 - 2 
78 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:00 Fortuna FF:Röd  -  BK Höllviken GLENTONS E1 4 - 0 
6719 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 14:15 Fc Rödeby:1  -  IFK Hässleholm:Randig GLENTONS E1 1 - 3 
6722 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:30 Kulladals FF:Vit  -  Hittarps IK GLENTONS E1 3 - 0 
45 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:45 Södra Sandby IF  -  Fortuna FF:svart GLENTONS E1 0 - 4 
57 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 15:00 Lyckå FF:1  -  Liga 06 IF:Svart GLENTONS E1 3 - 0 
68 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 15:15 Wä IF:3  -  Asarums IF FK:Gul GLENTONS E1 2 - 2 
107 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 15:30 Södra Sandby IF:Blå  -  Hittarps IK:Svart GLENTONS E1 2 - 0 
111 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 15:45 Fotbollsklubben Karlskrona  -  Husie IF:gul GLENTONS E1 2 - 1 
115 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 16:00 FC Rosengård  -  Rödeby AIF GLENTONS E1 1 - 0 
6683 P05 A-16-dels:01 Lör 2020-01-11 16:15 Sölvesborgs GOIF:1   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 2 - 0 
135 P05 A-16-dels:02 Lör 2020-01-11 16:30 Vellinge IF:2005   -  BK Höllviken:Röd  GLENTONS E1 3 - 2 es 
134 P05 A-16-dels:10 Lör 2020-01-11 16:45 BK Höllviken:Vit   -  IFK Hässleholm:Randig  GLENTONS E1 0 - 1 
137 P05 A-16-dels:14 Lör 2020-01-11 17:00 Degeberga Goif   -  Kristianstad FC:3  GLENTONS E1 0 - 2 
139 F05 A-8-dels:01 Lör 2020-01-11 17:15 Emmaboda Kombination:1   -  Södra Sandby IF:Blå  GLENTONS E1 3 - 1 
153 F05 A-8-dels:07 Lör 2020-01-11 17:30 Eskilsminne Idrottsförening:Blå   -  Hittarps IK:Vit  GLENTONS E1 2 - 3 
143 P05 A-8-dels:01 Lör 2020-01-11 17:45 Sölvesborgs GOIF:1   -  Vellinge IF:2005  GLENTONS E1 4 - 3 es 
147 P05 A-8-dels:05 Lör 2020-01-11 18:00 Kvarnby IK:Rosa   -  IFK Hässleholm:Randig  GLENTONS E1 2 - 1 
159 F05 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-11 18:15 Emmaboda Kombination:1   -  Fotbollsklubben Karlskrona  GLENTONS E1 2 - 0 
157 P05 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-11 18:45 Kvarnby IK:Rosa   -  IFK Hässleholm:Gul  GLENTONS E1 1 - 0 ef 
165 F05 A-semifinal:01 Lör 2020-01-11 19:00 Emmaboda Kombination:1   -  Stattena If  GLENTONS E1 2 - 1 
163 P05 A-semifinal:01 Lör 2020-01-11 19:30 Wä IF:1   -  IFK Simrishamn  GLENTONS E1 0 - 2 
169 F05 A-final Lör 2020-01-11 19:50 Emmaboda Kombination:1   -  Södra Sandby IF:Vit  GLENTONS E1 1 - 6 
167 P05 A-final Lör 2020-01-11 20:10 IFK Simrishamn   -  Wä IF:3  GLENTONS E1 0 - 1 ef 
6112 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:30 Kristianstad FC:Svart  -  Baskemölla IF GLENTONS E1 2 - 0 
6115 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:45 BSV af 2016  -  IFK Hässleholm:1 GLENTONS E1 0 - 1 
6122 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:30 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Kristianstad FC:Svart GLENTONS E1 1 - 0 
6125 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:45 Emmaboda komb  -  BSV af 2016 GLENTONS E1 1 - 4 
6118 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 11:00 Perstorp Bälinge IK  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1 0 - 2 
6121 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 11:15 IFK Hässleholm:2  -  Hyllie IK:Vit GLENTONS E1 3 - 0 
6548 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:45 Perstorp Röke IF  -  Fortuna FF GLENTONS E1 0 - 1 
6128 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 12:00 Perstorp Bälinge IK  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 0 - 5 
6130 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 12:15 Råå Idrottsförening:Vit  -  IFK Hässleholm:2 GLENTONS E1 1 - 2 
6550 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:30 Skegrie BK  -  Anderslöv BOIK GLENTONS E1 1 - 0 
6553 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:45 Kullabygdens DFF  -  Perstorp Röke IF GLENTONS E1 0 - 1 
6136 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:00 Södra Sandby Idrottsförening  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1 1 - 0 
6142 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:15 Hyllie IK:Grön  -  Baskemölla IF GLENTONS E1 0 - 2 
6139 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:30 Kristianstad FC:Orange  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 1 - 2 
6140 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 13:45 Hyllie IK:Vit  -  Råå Idrottsförening:Vit GLENTONS E1 0 - 4 
6557 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:00 Skegrie BK  -  Furulunds Idrottsklubb GLENTONS E1 0 - 2 
6145 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 14:15 Linero IF:Vii  -  BSV af 2016 GLENTONS E1 0 - 2 
6560 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:45 Lunds BK  -  Perstorp Röke IF GLENTONS E1 0 - 1 
6152 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 15:00 Linero IF  -  Södra Sandby Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 2 
6561 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:15 Kristianstads DFF:Orange  -  Emmaboda Idrottssällskap GLENTONS E1 1 - 1 
5007 P03 A-8-dels:08 Sön 2020-01-12 15:45 IFK Hässleholm:2   -  IFK Hässleholm:1  GLENTONS E1 4 - 1 
5164 P03 A-8-dels:02 Sön 2020-01-12 16:00 Södra Sandby Idrottsförening   -  Kristianstad FC:Orange  GLENTONS E1 1 - 0 
125 F03 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-12 16:15 Fortuna FF   -  Kullabygdens DFF  GLENTONS E1 5 - 4 es 
5162 F03 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-12 16:30 Falköpings KIK   -  Perstorp Röke IF  GLENTONS E1 2 - 4 es 
126 P03 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-12 16:45 Hässleholms IF:Grön   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 1 - 3 
130 P03 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-12 17:00 BSV af 2016   -  Råå Idrottsförening:Vit  GLENTONS E1 4 - 0 
5168 F03 A-semifinal:01 Sön 2020-01-12 17:15 Perstorp Röke IF   -  IFK karlshamn:1  GLENTONS E1 0 - 2 es 
5175 P03 A-semifinal:02 Sön 2020-01-12 17:45 Gkif Akademi   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 3 - 4 es 
5178 F03 A-final Sön 2020-01-12 18:15 IFK karlshamn:1   -  Fortuna FF  GLENTONS E1 1 - 0 
5182 P03 A-final Sön 2020-01-12 18:30 BSV af 2016   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 3 - 1 
5186 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 09:00 Uppåkra IF:Vit  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1 0 - 2 
5190 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 09:15 IFK Hässleholm:Gul  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd GLENTONS E1 1 - 1 
5194 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 09:30 FC Rosengård  -  Wä IF:Grön GLENTONS E1 1 - 0 
5198 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 09:45 BK Skjold:Hvid  -  IFK Knislinge:2 GLENTONS E1 0 - 4 
5202 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 10:00 Ifö Bromölla IF:3  -  Dösjöbro IF:2 GLENTONS E1 0 - 1 
5206 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 10:15 Husie IF  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå GLENTONS E1 2 - 1 
5210 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 10:30 Kulladals FF:Blå  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 1 - 2 
5216 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 10:45 Ifö Bromölla IF:2  -  Eslövs Bollklubb:Svart GLENTONS E1 1 - 2 
5220 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 11:00 Sjöbo IF  -  IFK Hässleholm:Svart GLENTONS E1 2 - 0 
5224 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 11:15 Listerby Ik  -  Dösjöbro IF:3 GLENTONS E1 2 - 0 
5228 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 11:30 Nättraby GoIF  -  Helsingborg Östra IF GLENTONS E1 3 - 0 
5232 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 11:45 Lönsboda GoIF  -  Åsum bk:1 GLENTONS E1 0 - 5 
5236 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 12:00 Kristianstad FC:Vit  -  Lövestads Idrottsförening:1 GLENTONS E1 0 - 3 
5240 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 12:15 Hillerød Fodbold:Svart  -  Kvarnby Ik GLENTONS E1 2 - 1 
5242 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 12:30 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå  -  Uppåkra IF:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
5246 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 12:45 Nosaby IF:Gul  -  IFK Hässleholm:Gul GLENTONS E1 1 - 2 
6438 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 Wä IF  -  IFK Karlshamn GLENTONS E1 0 - 0 
6436 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:15 Uppåkra IF:Svart  -  Sölvesborgs GIF:Vit GLENTONS E1 0 - 0 
5258 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 13:30 Kristianstad FC:svartvit  -  Listerby Ik GLENTONS E1 1 - 1 
6443 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:45 Teckomatorp SK  -  Spjutstorps Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 0 
6447 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 14:00 Nosaby IF  -  Borrby IF GLENTONS E1 0 - 0 
85 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 14:15 BK Skjold:Rød  -  Ifö Bromölla IF:3 GLENTONS E1 0 - 3 
5272 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 14:30 Ifö Bromölla IF:1  -  Husie IF GLENTONS E1 2 - 1 
5275 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 14:45 Åsum bk:2  -  Kulladals FF:Blå GLENTONS E1 1 - 4 
6449 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
5282 P07 A-16-dels:02 Lör 2020-01-18 15:15 STAFFANSTORP United:Blå   -  Eslövs Bollklubb:Svart  GLENTONS E1 2 - 1 
5286 P07 A-16-dels:07 Lör 2020-01-18 15:30 STAFFANSTORP United:Vit   -  Lönsboda GoIF  GLENTONS E1 1 - 3 
6452 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Sölvesborgs GIF:Vit  -  Borrby IF GLENTONS E1 0 - 0 
6456 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:00 Eskilsminne IF:Blå  -  FC Hessleholm:Blå GLENTONS E1 0 - 0 
5298 P07 A-16-dels:14 Lör 2020-01-18 16:15 Kulladals FF:Vit   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 1 - 2 
6437 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Borrby IF  -  Sölvesborgs GIF:Svart GLENTONS E1 0 - 0 
6460 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
5305 P07 A-8-dels:01 Lör 2020-01-18 17:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  STAFFANSTORP United:Blå  GLENTONS E1 2 - 0 
5309 P07 A-8-dels:07 Lör 2020-01-18 17:15 Sjöbo IF   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 2 - 1 
6463 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Uppåkra IF:Svart  -  Nosaby IF GLENTONS E1 0 - 0 
5319 P07 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-18 18:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  IFK Hässleholm:Gul  GLENTONS E1 0 - 2 
6470 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 Sölvesborgs GIF:Svart  -  Teckomatorp SK GLENTONS E1 0 - 0 
5329 P07 A-semifinal:01 Lör 2020-01-18 18:45 IFK Hässleholm:Gul   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  GLENTONS E1 3 - 0 
5333 P07 A-final Lör 2020-01-18 19:15 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Röd  GLENTONS E1 1 - 2 
6565 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 09:00 Wä IF:z  -  Näsums Idrottsförening GLENTONS E1 1 - 1 
6569 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 09:15 Älmhults IF:Svart  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
6573 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 09:30 Wä IF:x  -  BK Höllviken GLENTONS E1 0 - 2 
6577 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 09:45 IFK Hässleholm:Gul  -  Mölnlycke Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 0 
6581 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 10:00 Vittsjö GIK:1  -  Tomelilla Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 3 
6585 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 10:15 Emmaboda Kombination  -  Nosaby IF:Vit GLENTONS E1 1 - 0 
5359 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 10:30 FC Hessleholm:Blå  -  Emmaboda IS:Svart GLENTONS E1 0 - 1 
5363 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 10:45 Kristianstads DFF  -  Lönsboda GoIF GLENTONS E1 1 - 2 
5367 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 11:00 Höörs IS  -  LB07 GLENTONS E1 0 - 1 
5371 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 11:15 Wä IF:Orange  -  Furulunds IK GLENTONS E1 0 - 2 
6589 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 11:30 Älmhults Idrottsförening  -  Nybro IF GLENTONS E1 1 - 0 
6593 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 11:45 Kvarnby IK  -  Kristianstad FC::04 GLENTONS E1 1 - 0 
6597 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 12:00 Lindeborgs FF 1948:VIT  -  Hässleholms IF:Svart GLENTONS E1 0 - 1 
6601 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 12:15 Kvarnby IK:blå  -  Vallensbæk IF 39:2 GLENTONS E1 1 - 1 
5389 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 12:30 Vellinge IF  -  FC Hessleholm:Vit GLENTONS E1 0 - 3 
5393 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 12:45 BK Höllviken  -  Dösjöbro IF:2 GLENTONS E1 1 - 0 
5397 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 13:00 Södra Sandby IF  -  Borrby IF GLENTONS E1 0 - 0 
5401 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 13:15 Dösjöbro IF  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul GLENTONS E1 0 - 1 
6605 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 13:30 Kristianstad FC:1  -  Wä IF:z GLENTONS E1 1 - 0 
6609 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 13:45 Wä IF:y  -  Älmhults IF:Svart GLENTONS E1 0 - 1 
6613 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 14:00 Harrie FF  -  Wä IF:x GLENTONS E1 2 - 1 
6617 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 14:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  IFK Hässleholm:Gul GLENTONS E1 0 - 4 
6621 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 14:30 Tomelilla Idrottsförening  -  Fortuna FF:Röd GLENTONS E1 3 - 0 
5423 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 14:45 FC Staffanstorp  -  Vellinge IF GLENTONS E1 3 - 0 
5427 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 15:00 Dalby GIF:Blå  -  BK Höllviken GLENTONS E1 0 - 1 
5431 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 15:15 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Södra Sandby IF GLENTONS E1 1 - 0 
5435 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 15:30 Åhus IF  -  Dösjöbro IF GLENTONS E1 2 - 0 
6563 P04 A-16-dels:06 Sön 2020-01-19 15:45 Emmaboda Kombination   -  Vallensbæk IF 39:2  GLENTONS E1 1 - 2 ef 
5443 F06 A-8-dels:01 Sön 2020-01-19 16:15 FC Rosengård   -  Ronneby BK  GLENTONS E1 4 - 0 
5453 F06 A-8-dels:05 Sön 2020-01-19 16:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Furulunds IK  GLENTONS E1 1 - 2 
5457 P04 A-8-dels:01 Sön 2020-01-19 16:45 Lindeborgs FF 1948:RÖD   -  Kristianstad United  GLENTONS E1 2 - 0 
5455 P04 A-8-dels:03 Sön 2020-01-19 17:00 BK Höllviken   -  Vallensbæk IF 39:2  GLENTONS E1 0 - 2 
5463 F06 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-19 17:15 FC Rosengård   -  Wä IF:Grön  GLENTONS E1 6 - 1 
5470 P04 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-19 17:45 Vallensbæk IF 39:2   -  Tomelilla Idrottsförening  GLENTONS E1 0 - 1 
5471 F06 A-semifinal:01 Sön 2020-01-19 18:00 FC Rosengård   -  LB07  GLENTONS E1 2 - 1 
5473 P04 A-semifinal:01 Sön 2020-01-19 18:30 Älmhults IF:Svart   -  Tomelilla Idrottsförening  GLENTONS E1 0 - 1 
5475 F06 A-final Sön 2020-01-19 18:45 FC Rosengård   -  Fortuna FF  GLENTONS E1 2 - 0 
5477 P04 A-final Sön 2020-01-19 19:00 Tomelilla Idrottsförening   -  Kvarnby IK  GLENTONS E1 2 - 3 
6856 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:00 VAKANT  -  Fotbollsklubben Karlskrona:2 GLENTONS E1  
6860 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 09:15 BK Höllviken:2  -  Hardeberga BK:2 GLENTONS E1  
6866 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 09:30 Malmö City FC  -  Älmhults IF GLENTONS E1  
6868 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:45 Fotbollsklubben Karlskrona:2  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening GLENTONS E1  
6871 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 10:00 Hardeberga BK:2  -  Kristianstad FC:1 GLENTONS E1  
6875 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 10:15 Fotbollsklubben Karlskrona:3  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå GLENTONS E1  
6157 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 10:30 Listerby IK  -  Kristianstads DFF GLENTONS E1 0 - 3 
6161 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:45 Wä IF  -  Vinnö IF:Vinnö1 GLENTONS E1 0 - 0 
6879 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 11:00 Wä IF:vit  -  Höganäs Bollklubb:Röd GLENTONS E1  
6883 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 11:15 Hittarps IK:50  -  Önnestad BoIF GLENTONS E1  
6887 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 11:30 Sjöbo IF  -  Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd GLENTONS E1  
6891 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 11:45 Wä IF:Grön  -  Höganäs Bollklubb:Blå GLENTONS E1  
6163 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:00 Gärsnäs AIS  -  IFK Kalmar:Blå GLENTONS E1 0 - 3 
6894 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 12:15 Bjuvstorps FF:BFF  -  Fotbollsklubben Karlskrona:3 GLENTONS E1  
6895 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 12:30 FC Rosengård 1917-Vit  -  Wä IF:vit GLENTONS E1  
6899 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 12:45 Kristianstad FC:2  -  Kvarnby Ik:1 GLENTONS E1  
6902 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 13:00 Rödeby Allmänna Idrottsförening  -  Fortuna FF:Svart GLENTONS E1  
6906 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 13:15 Åhus Horna BK:1  -  LB07:Svart GLENTONS E1  
6911 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 13:30 LB07:Röd  -  Hittarps IK:50 GLENTONS E1  
6914 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 13:45 Markaryds Idrottsförening  -  FC Rosengård 1917-Vit GLENTONS E1  
6172 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 14:00 Kristianstads DFF  -  FC Hessleholm:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
6174 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 14:15 Stattena IF  -  IFK Kalmar:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
6919 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 14:30 FC Rosengård 1917-Vit  -  Fortuna FF:Röd GLENTONS E1  
74 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 14:45 Wä IF:Grön  -  Sjöbo IF GLENTONS E1 0 - 0 
104 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 15:00 Kvarnby Ik:3  -  Hittarps IK:30 GLENTONS E1  
6923 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 15:15 Kulladals FF:Vit  -  Hittarps IK:20 GLENTONS E1  
6925 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 15:30 Wä IF:vit  -  Markaryds Idrottsförening GLENTONS E1  
6929 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 15:45 LB07:Röd  -  Rödeby AIF:2 GLENTONS E1  
5625 F04 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-25 16:00 IFK Kalmar:Blå   -  Sibbhult If  GLENTONS E1 1 - 0 
82 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 16:15 Fjälkinge Idrottsförening  -  Hittarps IK:40 GLENTONS E1 0 - 0 
6933 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 16:30 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit  -  Nosaby IF:1 GLENTONS E1  
6936 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 16:45 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Lönsboda GoIF GLENTONS E1  
172 F04 A-semifinal:01 Lör 2020-01-25 17:00 IFK Kalmar:Blå   -  Emmaboda Idrottssällskap:Svart  GLENTONS E1 3 - 0 
6941 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 17:15 Hittarps IK:40  -  Spjutstorps IF GLENTONS E1  
95 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 17:30 Kvarnby Ik:2  -  Eslövs BK:svart GLENTONS E1  
6945 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 17:45 Hittarps IK:30  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF GLENTONS E1  
6947 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 18:00 FC Rosengård 1917-Svart  -  Fjälkinge Idrottsförening GLENTONS E1  
184 F04 A-final Lör 2020-01-25 18:15 IFK Kalmar:Blå   -  IFK Kalmar:Vit  GLENTONS E1 2 - 1 
87 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 18:45 Spjutstorps IF  -  FC Rosengård 1917-Svart GLENTONS E1 0 - 0 
5637 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 08:30 Åsum bk:1  -  Höörs IS:Vit GLENTONS E1 1 - 1 
5641 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 08:45 IFK Knislinge  -  IF Limhamn Bunkeflo:1 GLENTONS E1 1 - 1 
5645 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 09:00 Kristianstad FC:randigt  -  Hittarps IK:Röd GLENTONS E1 0 - 3 
5649 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 09:15 Hässleholms IF:Grön  -  Jämjö GoIF GLENTONS E1 3 - 0 
5653 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 09:30 Kristianstad FC:svart  -  Husie IF:2 GLENTONS E1 2 - 0 
5657 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 09:45 Hässleholms IF:Vit  -  Kalmar FF:Svart GLENTONS E1 0 - 0 
5661 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 10:00 Wä IF:1  -  Dösjöbro IF:1 GLENTONS E1 2 - 0 
5665 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 10:15 Kvarnby IK:Rosa  -  IS Halmia GLENTONS E1 3 - 1 
5669 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 10:30 Furulunds IK:svart  -  Linero IF:vit GLENTONS E1 0 - 3 
5675 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:45 IFK Hässleholm  -  Åhus HBK:Svart GLENTONS E1 6 - 0 
5679 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 11:00 Kristianstad FC:orange  -  Listerby Ik GLENTONS E1 0 - 0 
5683 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 11:15 BK Skjold:Rød  -  Degeberga GIF GLENTONS E1 0 - 5 
5687 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 11:30 BK Skjold:Hvid  -  Hittarps IK:Svart GLENTONS E1 0 - 2 
5691 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 11:45 IF Limhamn Bunkeflo:2  -  IFK Simrishamn:1 GLENTONS E1 3 - 3 
5695 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 12:00 BK Skjold:Sort  -  Åhus HBK:Röd GLENTONS E1 4 - 3 
5699 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 12:15 Elite Bornholm:2007  -  Linero IF:röd GLENTONS E1 1 - 1 
175 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Kalmar Södra IF:1 GLENTONS E1 0 - 3 
179 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 12:45 Hyllie Ik:3  -  Bara G I F:Röd GLENTONS E1 2 - 0 
181 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:00 Nosaby IF  -  IFK Karlshamn GLENTONS E1 2 - 4 
5703 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:15 Älmhults IF  -  BK Höllviken GLENTONS E1 3 - 1 
189 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 13:30 FC Hessleholm  -  FK Karlskrona:svart GLENTONS E1 0 - 2 
193 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:45 Markaryds IF:MIF  -  Åsum bk:1 GLENTONS E1 6 - 1 
197 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:00 Kvarnby IK:Lila  -  IFK Knislinge GLENTONS E1 3 - 0 
203 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:15 Wä IF:grön  -  FK Karlskrona:orange GLENTONS E1 0 - 1 
207 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:30 Wä IF:orange  -  Brøndbyernes IF GLENTONS E1 0 - 4 
211 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 14:45 Jämshögs IF  -  Uppåkra IF:Vit GLENTONS E1 1 - 2 
213 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 15:00 Dösjöbro IF:2  -  Kristianstad FC:randigt GLENTONS E1 5 - 0 
217 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 15:15 IFK Malmö FK  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
221 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 15:30 Åhus HBK:Vit  -  Kristianstad FC:svart GLENTONS E1 0 - 0 
225 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 15:45 Åsum bk:2  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
229 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 16:00 Hyllie Ik:1  -  Wä IF:1 GLENTONS E1 2 - 0 
233 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 16:15 Näsby IF:Näsb/Nos  -  Kvarnby IK:Rosa GLENTONS E1 1 - 0 
237 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 16:30 Lilla Torg FF:Svart  -  Furulunds IK:svart GLENTONS E1 0 - 0 
241 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Nosaby IF GLENTONS E1 0 - 0 
245 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 17:00 Furulunds Idrottsklubb  -  Älmhults IF GLENTONS E1 0 - 1 
249 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 17:15 IK Wormo  -  FC Hessleholm GLENTONS E1 0 - 0 
253 P06 A-32-dels:12 Sön 2020-01-26 17:30 BK Skjold:Sort   -  Wä IF:1  GLENTONS E1 0 - 4 
259 P06 A-16-dels:01 Sön 2020-01-26 17:45 Markaryds IF:MIF   -  Hyllie Ik:3  GLENTONS E1 2 - 0 
263 P06 A-16-dels:05 Sön 2020-01-26 18:00 Kalmar FF:Röd   -  Elite Bornholm:2007  GLENTONS E1 1 - 0 
267 P06 A-16-dels:09 Sön 2020-01-26 18:15 Kvarnby IK:Rosa   -  Spjutstorps IF  GLENTONS E1 2 - 1 
271 P06 A-16-dels:13 Sön 2020-01-26 18:30 Hyllie Ik:2   -  Staffanstorp United FC  GLENTONS E1 2 - 0 
283 F07 A-8-dels:02 Sön 2020-01-26 18:45 Lilla Torg FF   -  Fortuna FF  GLENTONS E1 1 - 0 
279 P06 A-8-dels:05 Sön 2020-01-26 19:00 Kvarnby IK:Rosa   -  Kalmar Södra IF:1  GLENTONS E1 2 - 0 
281 P06 A-8-dels:07 Sön 2020-01-26 19:15 Hyllie Ik:2   -  Hyllie Ik:1  GLENTONS E1 3 - 2 
287 F07 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-26 19:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Lilla Torg FF  GLENTONS E1 0 - 1 
293 P06 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-26 19:45 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 1 - 2 ef 
295 F07 A-semifinal:01 Sön 2020-01-26 20:00 Lilla Torg FF   -  Rödeby AIF  GLENTONS E1 0 - 1 
298 P06 A-semifinal:02 Sön 2020-01-26 20:15 Wä IF:2   -  Kvarnby IK:Svart  GLENTONS E1 3 - 2 es 
299 F07 A-final Sön 2020-01-26 20:30 Rödeby AIF   -  Brøndbyernes IF  GLENTONS E1 0 - 1 
301 P06 A-final Sön 2020-01-26 20:45 IFK Hässleholm   -  Wä IF:2  GLENTONS E1 4 - 0 
6952 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Åsums BK:2  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1  
6956 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:15 Hittarps IK:Svart  -  Fjälkinge IF GLENTONS E1  
6960 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:30 Kulladals FF:Vit  -  Torns IF:Svart GLENTONS E1  
6964 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Wä IF:Grön  -  Nosaby IF:2 GLENTONS E1  
6968 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Sjöbo IF:Vit  -  Hasslö Goif GLENTONS E1  
6972 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:15 Dösjöbro IF:Röd  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
6976 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 BK Skjold:rød  -  Tollarps IF:Vit GLENTONS E1  
6980 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 10:45 BK Skjold:hvid  -  Dösjöbro IF:Vit GLENTONS E1  
6984 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 11:00 Nosaby IF:2  -  Bjärnums GoIF GLENTONS E1  
6951 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:15 Sjöbo IF:Svart  -  Husie IF:Grön GLENTONS E1  
6989 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Wä IF:Orange  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
6993 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:45 Degeberga Goif  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1  
5764 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Svart  -  Lyckå FF:1 GLENTONS E1  
6997 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Åhus HBK:2  -  Västra Ingelstad IS:Svart GLENTONS E1  
7001 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:30 FC Rosengård:Vit  -  BK Skjold:rød GLENTONS E1  
7005 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Wä IF:Grön  -  Bjärnums GoIF GLENTONS E1  
5782 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:00 Uppåkra IF:Svart  -  Råå IF:Ljusblå GLENTONS E1  
7009 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 Viby if  -  BK Skjold:sort GLENTONS E1  
7013 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Åsums BK:1  -  Degeberga Goif GLENTONS E1  
7017 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Klågerups GoIF  -  Sjöbo IF:Blå GLENTONS E1  
5796 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 14:00 Åhus IF  -  IFK Kalmar Vit GLENTONS E1  
5800 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Brösarps IF  -  Teckomatorp SK GLENTONS E1  
7021 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Eskilsminne IF:Vit  -  Västra Ingelstad IS:Svart GLENTONS E1  
7025 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 14:45 Sjöbo IF:Svart  -  Eskilsminne IF:Svart GLENTONS E1  
5814 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Gif Nike:röd  -  Lyckå FF:2 GLENTONS E1  
5818 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 15:15 Maglasäte IF  -  Wollsjö AIF GLENTONS E1  
5820 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:30 Hasslö Goif  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
7033 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:45 BK Skjold:rød  -  Vellinge IF:Blå GLENTONS E1  
5828 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 16:00 BK Höllviken:Svart  -  Åhus IF GLENTONS E1  
7037 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 16:15 Vellinge IF:Röd  -  Linero IF:röd GLENTONS E1  
7041 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:30 Hässleholms IF:Svart  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1  
5840 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 16:45 Gif Nike:blå  -  Hasslö Goif GLENTONS E1  
7045 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 FC Rosengård:Röd  -  Eslövs BK:Svart GLENTONS E1  
7048 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 17:15 Helsingborgs östra IF  -  Vellinge IF:Röd GLENTONS E1  
7052 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Eslövs BK:Röd GLENTONS E1  
7054 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:45 Kristianstad FC:Vit  -  FC Rosengård:Svart GLENTONS E1  
7055 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:00 Eslövs BK:Svart  -  Tollarps IF:Blå GLENTONS E1  
7058 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Hässleholms IF:Svart  -  Kulladals FF:Blå GLENTONS E1  
5870 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 18:30 Wollsjö AIF  -  Hörby FF GLENTONS E1  
7064 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:45 Kristianstad FC:Svart  -  Linero IF:röd GLENTONS E1  
5872 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 19:00 Brösarps IF  -  Gif Nike:blå GLENTONS E1  
7070 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:15 Hässleholms IF:Svart  -  Eslövs BK:vit GLENTONS E1  
7074 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:30 FC Rosengård:Svart  -  Hittarps IK:Vit GLENTONS E1  
122 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:45 Linero IF:röd  -  Helsingborgs östra IF GLENTONS E1  
7082 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Åhus IF  -  Ifö Bromölla IF:svart GLENTONS E1  
7084 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Emmaboda IS GLENTONS E1  
6046 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:00 Växjö BK:Gul  -  Asarum IF:Blå GLENTONS E1  
7087 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Ifö Bromölla IF:vit GLENTONS E1  
7088 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:30 Emmaboda IS  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
6087 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Växjö BK:Gul GLENTONS E1  
7090 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:00 Askeröds IF  -  Eskilsminne IF:Gul GLENTONS E1  
7092 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
6110 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 LB07 Limhamn P-11  -  Växjö BK:Gul GLENTONS E1  
5973 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:45 Hoby GIF  -  Husie IF:vit GLENTONS E1  
7094 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:00 Emmaboda IS  -  Åhus IF GLENTONS E1  
7095 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Ifö Bromölla IF:vit  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
6010 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2  -  Asarum IF:Vit GLENTONS E1  
5987 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Wä IF:randig  -  Växjö BK:Svart GLENTONS E1  
7098 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Ifö Bromölla IF:svart  -  Askeröds IF GLENTONS E1  
6020 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:15 Mörrums GoIS FK:2  -  Hyllie IK:Svart GLENTONS E1  
6023 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Växjö BK:Svart  -  Staffanstorp United FC:Barca GLENTONS E1  
7102 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Ifö Bromölla IF:vit  -  Emmaboda IS GLENTONS E1  
6105 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:00 Mörrums GoIS FK:1  -  Tjörnarps BoIF GLENTONS E1  
6066 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:15 Mörrums GoIS FK:2  -  Wä IF:randig GLENTONS E1  
6069 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:30 Hyllie IK:Svart  -  Växjö BK:Svart GLENTONS E1  
6095 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:45 Viby if  -  Asarum IF:Vit GLENTONS E1  
6109 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 19:00 Tjörnarps BoIF  -  Husie IF:vit GLENTONS E1  
6111 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 19:15 Tollarps IF  -  Hyllie IK:Grön GLENTONS E1