KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på ABK, 2020-02-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
5900 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:00 Brösarps IF  -  Hardeberga BK ABK D  
5907 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 09:15 Höganäs Bollklubb:2  -  Skanör Falsterbo IF:Röd ABK D  
5910 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 09:30 Kvarnby Ik:Blå  -  Spjutstorp IF ABK D  
5947 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:45 Rödeby AIF  -  Brösarps IF ABK D  
5953 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:00 Wä IF:Grön  -  Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
5960 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 10:15 Spjutstorp IF  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
5993 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 10:30 Brösarps IF  -  Kristianstad FC ABK D  
5994 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:45 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Kalmar Södra IF ABK D  
5998 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:00 Höganäs Bollklubb:1  -  Wä IF:Orange ABK D  
6027 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 11:15 Wä IF:Vit  -  Brösarps IF ABK D  
6037 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 11:30 Kalmar Södra IF  -  Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
6041 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:45 Wä IF:Orange  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
5920 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:00 Växjö BK:Gul  -  Hyllie IK:Vit ABK D  
6070 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC  -  Hardeberga BK ABK D  
6084 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 12:30 Kvarnby Ik:Blå  -  Höganäs Bollklubb:1 ABK D  
6073 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:45 Rödeby AIF  -  Wä IF:Vit ABK D  
6005 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Asarum IF:Blå  -  LB07 Limhamn P-11 ABK D  
6002 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:15 Staffanstorp United FC:Real  -  Växjö BK:Gul ABK D  
7085 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Sölvesborgs GIF  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
6051 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  LB07 Limhamn P-11 ABK D  
5927 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Hyllie IK:Grön  -  Hoby GIF ABK D  
7086 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:15 Askeröds IF  -  Åhus IF ABK D  
5930 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:30 Associazione Calcio Kvarnby:Röd  -  Viby if ABK D  
6103 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 Asarum IF:Blå  -  Staffanstorp United FC:Real ABK D  
5933 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Torna Hällestad IF  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 ABK D  
5937 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Staffanstorp United FC:Barca  -  Wä IF:randig ABK D  
6107 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 Staffanstorp United FC:Real  -  Skanör Falsterbo IF:Vit ABK D  
5977 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Asarum IF:Vit  -  Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6006 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:00 Tjörnarps BoIF  -  Hyllie IK:Grön ABK D  
7097 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Askeröds IF  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
5984 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:30 Hyllie IK:Svart  -  Staffanstorp United FC:Barca ABK D  
6092 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:45 Hoby GIF  -  Tjörnarps BoIF ABK D  
7099 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Emmaboda IS  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
6013 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Torna Hällestad IF  -  Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6056 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2  -  Viby if ABK D  
7100 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Åhus IF  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
6093 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:00 Husie IF:vit  -  Hyllie IK:Grön ABK D  
7081 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 18:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Sölvesborgs GIF ABK D