KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på ABK, 2020-02-01

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6955 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:00 Wä IF:Orange  -  Dösjöbro IF:Röd ABK D  
6959 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Degeberga Goif  -  Höganäs BK:Röd ABK D  
6963 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Klågerups GoIF  -  Torns IF:Orange ABK D  
6967 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:45 BK Skjold:sort  -  Åsums BK:2 ABK D  
6971 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Åhus HBK:1  -  Hittarps IK:Svart ABK D  
6975 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Hässleholms IF:Vit  -  Kulladals FF:Vit ABK D  
6979 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Västra Ingelstad IS:Svart  -  Vellinge IF:Blå ABK D  
6983 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Sjöbo IF:Blå  -  Wä IF:Vit ABK D  
6949 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Eskilsminne IF:Svart  -  Skegrie BK ABK D  
6988 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Hasslö Goif  -  Hässleholms IF:Grön ABK D  
6992 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:30 Åsums BK:1  -  Kulladals FF:Vit ABK D  
6996 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:45 Höganäs BK:Röd  -  Torns IF:Svart ABK D  
5767 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Vit  -  Gif Nike:röd ABK D  
7000 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 12:15 Rödeby AIF  -  Nosaby IF:1 ABK D  
7004 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Eskilsminne IF:Svart  -  Husie IF:Grön ABK D  
7008 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:45 Åsums BK:2  -  Hasslö Goif ABK D  
5780 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 IFK Kalmar Vit  -  BK Höllviken:Svart ABK D  
7012 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Brösarps IF  -  Fjälkinge IF ABK D  
7016 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:30 Dösjöbro IF:Röd  -  Åhus HBK:1 ABK D  
7020 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 13:45 BK Skjold:rød  -  Fortuna FF:1 ABK D  
5795 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Uppåkra IF:Grön  -  Hörby FF ABK D  
5799 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 BK Höllviken:Vit  -  Råå IF:Ljusblå ABK D  
7024 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:30 Wä IF:Grön  -  Dösjöbro IF:Vit ABK D  
7028 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 14:45 Fortuna FF:2  -  Husie IF:Grön ABK D  
5812 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:00 Åhus IF  -  Lyckå FF:1 ABK D  
7030 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:15 Åhus HBK:2  -  FC Rosengård:Vit ABK D  
7032 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Tollarps IF:Vit  -  Eskilsminne IF:Vit ABK D  
7036 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Husie IF:Grön  -  Skegrie BK ABK D  
5831 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Lyckå FF:2  -  Uppåkra IF:Svart ABK D  
7040 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Kulladals FF:Blå  -  Markaryds IF ABK D  
5839 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Uppåkra IF:Grön  -  Wollsjö AIF ABK D  
7044 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 FC Rosengård:Svart  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
7047 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Linero IF:vit  -  IFK Simrishamn ABK D  
7051 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Hässleholms IF:Svart ABK D  
5855 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Maglasäte IF  -  Uppåkra IF:Grön ABK D  
5856 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Gif Nike:blå  -  Teckomatorp SK ABK D  
7057 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Åhus HBK:3  -  Vellinge IF:Röd ABK D  
7062 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:15 Hittarps IK:Vit  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
7063 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Vinslövs IF  -  FC Rosengård:Svart ABK D  
7067 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 FC Rosengård:Röd  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
7069 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:00 Kulladals FF:Blå  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
7073 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Vinslövs IF  -  Eslövs BK:Röd ABK D  
7077 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Tollarps IF:Blå  -  FC Rosengård:Röd ABK D