KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020
11 Jan 2020 till 2 Feb 2020Fixtures List Sön 2020-02-02
Fixtures List
Class | Group | Day | Zeit | Team | Bana | Arena | Ergebnis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5894 | PF13 | Grupp 1 | 09:00 | Bj/Pukaviks IF | - | Helsingborg City FC | GLENTONS V | E1 | |
5895 | PF13 | Grupp 1 | 09:00 | VMA IK:Grön | - | Ifö Bromölla IF: Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
5896 | PF13 | Grupp 2 | 09:00 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | Wä IF:2 | GLENTONS H | E1 | |
5897 | P10 | Grupp 1 Svår | 09:00 | Kristianstad FC | - | Rödeby AIF | SELECT | E2 | |
5900 | P10 | Grupp 1 Svår | 09:00 | Brösarps IF | - | Hardeberga BK | ABK | D | |
6471 | PF12 | Grupp 1 | 09:00 | Österslövs IS:Svart | - | Bj/Pukaviks IF | MIO Vänster | A | |
6472 | PF12 | Grupp 1 | 09:00 | Åsums BK:Röd | - | BK Skjold:Rød | MIO Höger | A | |
5901 | PF13 | Grupp 2 | 09:15 | VMA IK:Grön/Vit | - | Ifö Bromölla IF: Svart | GLENTONS V | E1 | |
5902 | PF13 | Grupp 3 | 09:15 | Fjälkinge IF | - | Wä IF:1 | GLENTONS MITT | E1 | |
5903 | PF13 | Grupp 3 | 09:15 | VMA IK:Vit | - | Ifö Bromölla IF: Framtid | GLENTONS H | E1 | |
5904 | P10 | Grupp 2 Svår | 09:15 | Husie IF:grön | - | Wä IF:Grön | SELECT | E2 | |
5907 | P10 | Grupp 2 Svår | 09:15 | Höganäs Bollklubb:2 | - | Skanör Falsterbo IF:Röd | ABK | D | |
6473 | PF12 | Grupp 2 | 09:15 | Kristianstads DFF:Orange | - | Nosaby IF:Blå | MIO Vänster | A | |
6474 | PF12 | Grupp 2 | 09:15 | Ifö Bromölla IF:1 | - | Åsums BK:Vit | MIO Höger | A | |
5908 | PF13 | Grupp 4 | 09:30 | Brösarps IF | - | Gärds Köpinge IF | GLENTONS V | E1 | |
5909 | PF13 | Grupp 4 | 09:30 | Kristianstad FC:Vit | - | Nosaby IF:Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
5910 | P10 | Grupp 3 Svår | 09:30 | Kvarnby Ik:Blå | - | Spjutstorp IF | ABK | D | |
5913 | P10 | Grupp 3 Svår | 09:30 | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 | - | Höganäs Bollklubb:1 | SELECT | E2 | |
6475 | PF12 | Grupp 3 | 09:30 | Hästveda IF | - | Ifö Bromölla IF:3 | MIO Vänster | A | |
6476 | PF12 | Grupp 3 | 09:30 | BK Skjold:Hvid | - | Wä IF:orange | MIO Höger | A | |
5914 | PF13 | Grupp 1 | 09:45 | Kristianstad FC:Svart | - | Bj/Pukaviks IF | GLENTONS V | E1 | |
5915 | PF13 | Grupp 1 | 09:45 | Helsingborg City FC | - | VMA IK:Grön | GLENTONS H | E1 | |
5916 | PF13 | Grupp 2 | 09:45 | Nosaby IF:Blå | - | Lindeborgs FF 1948:Röd | GLENTONS MITT | E1 | |
5944 | P10 | Grupp 1 Svår | 09:45 | Wä IF:Vit | - | Kristianstad FC | SELECT | E2 | |
5947 | P10 | Grupp 1 Svår | 09:45 | Rödeby AIF | - | Brösarps IF | ABK | D | |
6477 | PF12 | Grupp 4 | 09:45 | Wä IF:gul | - | BK Skjold:Sort | MIO Vänster | A | |
6478 | PF12 | Grupp 4 | 09:45 | Nosaby IF:svart | - | Mjällby AIF:Gul | MIO Höger | A | |
5921 | PF13 | Grupp 2 | 10:00 | Wä IF:2 | - | VMA IK:Grön/Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
5922 | PF13 | Grupp 3 | 10:00 | Kristianstad FC:Orange | - | Fjälkinge IF | GLENTONS V | E1 | |
5923 | PF13 | Grupp 3 | 10:00 | Wä IF:1 | - | VMA IK:Vit | GLENTONS H | E1 | |
5950 | P10 | Grupp 2 Svår | 10:00 | Kalmar Södra IF | - | Husie IF:grön | SELECT | E2 | |
5953 | P10 | Grupp 2 Svår | 10:00 | Wä IF:Grön | - | Höganäs Bollklubb:2 | ABK | D | |
6479 | PF12 | Grupp 1 | 10:00 | Kristianstads DFF:Röd | - | Österslövs IS:Svart | MIO Vänster | A | |
6480 | PF12 | Grupp 1 | 10:00 | Bj/Pukaviks IF | - | Åsums BK:Röd | MIO Höger | A | |
5928 | PF13 | Grupp 4 | 10:15 | Lindeborgs FF 1948:Vit | - | Brösarps IF | GLENTONS V | E1 | |
5929 | PF13 | Grupp 4 | 10:15 | Gärds Köpinge IF | - | Kristianstad FC:Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
5957 | P10 | Grupp 3 Svår | 10:15 | Wä IF:Orange | - | Kvarnby Ik:Blå | SELECT | E2 | |
5960 | P10 | Grupp 3 Svår | 10:15 | Spjutstorp IF | - | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 | ABK | D | |
6481 | PF12 | Grupp 2 | 10:15 | Kristianstad FC:2 | - | Kristianstads DFF:Orange | MIO Vänster | A | |
6482 | PF12 | Grupp 2 | 10:15 | Nosaby IF:Blå | - | Ifö Bromölla IF:1 | MIO Höger | A | |
5934 | PF13 | Grupp 1 | 10:30 | Ifö Bromölla IF: Vit | - | Kristianstad FC:Svart | GLENTONS V | E1 | |
5935 | PF13 | Grupp 1 | 10:30 | VMA IK:Grön | - | Bj/Pukaviks IF | GLENTONS MITT | E1 | |
5936 | PF13 | Grupp 2 | 10:30 | Ifö Bromölla IF: Svart | - | Nosaby IF:Blå | GLENTONS H | E1 | |
5990 | P10 | Grupp 1 Svår | 10:30 | Hardeberga BK | - | Wä IF:Vit | SELECT | E2 | |
5993 | P10 | Grupp 1 Svår | 10:30 | Brösarps IF | - | Kristianstad FC | ABK | D | |
6483 | PF12 | Grupp 3 | 10:30 | Viby if | - | Hästveda IF | MIO Vänster | A | |
6484 | PF12 | Grupp 3 | 10:30 | Ifö Bromölla IF:3 | - | BK Skjold:Hvid | MIO Höger | A | |
5941 | PF13 | Grupp 2 | 10:45 | VMA IK:Grön/Vit | - | Lindeborgs FF 1948:Röd | GLENTONS V | E1 | |
5942 | PF13 | Grupp 3 | 10:45 | Ifö Bromölla IF: Framtid | - | Kristianstad FC:Orange | GLENTONS MITT | E1 | |
5943 | PF13 | Grupp 3 | 10:45 | VMA IK:Vit | - | Fjälkinge IF | GLENTONS H | E1 | |
5994 | P10 | Grupp 2 Svår | 10:45 | Skanör Falsterbo IF:Röd | - | Kalmar Södra IF | ABK | D | |
5997 | P10 | Grupp 2 Svår | 10:45 | Höganäs Bollklubb:2 | - | Husie IF:grön | SELECT | E2 | |
6485 | PF12 | Grupp 4 | 10:45 | Ifö Bromölla IF:2 | - | Wä IF:gul | MIO Vänster | A | |
6486 | PF12 | Grupp 4 | 10:45 | BK Skjold:Sort | - | Nosaby IF:svart | MIO Höger | A | |
5948 | PF13 | Grupp 4 | 11:00 | Nosaby IF:Vit | - | Lindeborgs FF 1948:Vit | GLENTONS V | E1 | |
5949 | PF13 | Grupp 4 | 11:00 | Kristianstad FC:Vit | - | Brösarps IF | GLENTONS MITT | E1 | |
5998 | P10 | Grupp 3 Svår | 11:00 | Höganäs Bollklubb:1 | - | Wä IF:Orange | ABK | D | |
6001 | P10 | Grupp 3 Svår | 11:00 | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 | - | Kvarnby Ik:Blå | SELECT | E2 | |
6487 | PF12 | Grupp 1 | 11:00 | BK Skjold:Rød | - | Kristianstads DFF:Röd | MIO Vänster | A | |
6488 | PF12 | Grupp 1 | 11:00 | Åsums BK:Röd | - | Österslövs IS:Svart | MIO Höger | A | |
5954 | PF13 | Grupp 1 | 11:15 | Ifö Bromölla IF: Vit | - | Helsingborg City FC | GLENTONS V | E1 | |
5955 | PF13 | Grupp 1 | 11:15 | Kristianstad FC:Svart | - | VMA IK:Grön | GLENTONS MITT | E1 | |
5956 | PF13 | Grupp 2 | 11:15 | Ifö Bromölla IF: Svart | - | Wä IF:2 | GLENTONS H | E1 | |
6024 | P10 | Grupp 1 Svår | 11:15 | Hardeberga BK | - | Rödeby AIF | SELECT | E2 | |
6027 | P10 | Grupp 1 Svår | 11:15 | Wä IF:Vit | - | Brösarps IF | ABK | D | |
6489 | PF12 | Grupp 2 | 11:15 | Åsums BK:Vit | - | Kristianstad FC:2 | MIO Vänster | A | |
6490 | PF12 | Grupp 2 | 11:15 | Ifö Bromölla IF:1 | - | Kristianstads DFF:Orange | MIO Höger | A | |
5961 | PF13 | Grupp 2 | 11:30 | Nosaby IF:Blå | - | VMA IK:Grön/Vit | GLENTONS V | E1 | |
5962 | PF13 | Grupp 3 | 11:30 | Ifö Bromölla IF: Framtid | - | Wä IF:1 | GLENTONS MITT | E1 | |
5963 | PF13 | Grupp 3 | 11:30 | Kristianstad FC:Orange | - | VMA IK:Vit | GLENTONS H | E1 | |
6032 | P10 | Grupp 2 Svår | 11:30 | Skanör Falsterbo IF:Röd | - | Wä IF:Grön | SELECT | E2 | |
6037 | P10 | Grupp 2 Svår | 11:30 | Kalmar Södra IF | - | Höganäs Bollklubb:2 | ABK | D | |
6491 | PF12 | Grupp 3 | 11:30 | Wä IF:orange | - | Viby if | MIO Vänster | A | |
6492 | PF12 | Grupp 3 | 11:30 | BK Skjold:Hvid | - | Hästveda IF | MIO Höger | A | |
5968 | PF13 | Grupp 4 | 11:45 | Nosaby IF:Vit | - | Gärds Köpinge IF | GLENTONS V | E1 | |
5969 | PF13 | Grupp 4 | 11:45 | Lindeborgs FF 1948:Vit | - | Kristianstad FC:Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
6038 | P10 | Grupp 3 Svår | 11:45 | Höganäs Bollklubb:1 | - | Spjutstorp IF | SELECT | E2 | |
6041 | P10 | Grupp 3 Svår | 11:45 | Wä IF:Orange | - | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 | ABK | D | |
6493 | PF12 | Grupp 4 | 11:45 | Mjällby AIF:Gul | - | Ifö Bromölla IF:2 | MIO Vänster | A | |
6494 | PF12 | Grupp 4 | 11:45 | Nosaby IF:svart | - | Wä IF:gul | MIO Höger | A | |
5917 | P10 | Grupp 4 | 12:00 | Skanör Falsterbo IF:Vit | - | Asarum IF:Blå | SELECT | E2 | |
5920 | P10 | Grupp 4 | 12:00 | Växjö BK:Gul | - | Hyllie IK:Vit | ABK | D | |
5974 | PF13 | Grupp 1 | 12:00 | Bj/Pukaviks IF | - | Ifö Bromölla IF: Vit | GLENTONS V | E1 | |
5975 | PF13 | Grupp 1 | 12:00 | Helsingborg City FC | - | Kristianstad FC:Svart | GLENTONS H | E1 | |
5976 | PF13 | Grupp 2 | 12:00 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | Ifö Bromölla IF: Svart | GLENTONS MITT | E1 | |
6495 | PF12 | Grupp 1 | 12:00 | BK Skjold:Rød | - | Bj/Pukaviks IF | MIO Vänster | A | |
6496 | PF12 | Grupp 1 | 12:00 | Kristianstads DFF:Röd | - | Åsums BK:Röd | MIO Höger | A | |
5964 | P10 | Grupp 4 | 12:15 | LB07 Limhamn P-11 | - | Staffanstorp United FC:Real | SELECT | E2 | |
5981 | PF13 | Grupp 2 | 12:15 | Wä IF:2 | - | Nosaby IF:Blå | GLENTONS MITT | E1 | |
5982 | PF13 | Grupp 3 | 12:15 | Fjälkinge IF | - | Ifö Bromölla IF: Framtid | GLENTONS V | E1 | |
5983 | PF13 | Grupp 3 | 12:15 | Wä IF:1 | - | Kristianstad FC:Orange | GLENTONS H | E1 | |
6070 | P10 | Grupp 1 Svår | 12:15 | Kristianstad FC | - | Hardeberga BK | ABK | D | |
6497 | PF12 | Grupp 2 | 12:15 | Åsums BK:Vit | - | Nosaby IF:Blå | MIO Vänster | A | |
6498 | PF12 | Grupp 2 | 12:15 | Kristianstad FC:2 | - | Ifö Bromölla IF:1 | MIO Höger | A | |
5988 | PF13 | Grupp 4 | 12:30 | Brösarps IF | - | Nosaby IF:Vit | GLENTONS V | E1 | |
5989 | PF13 | Grupp 4 | 12:30 | Gärds Köpinge IF | - | Lindeborgs FF 1948:Vit | GLENTONS MITT | E1 | |
6078 | P10 | Grupp 2 Svår | 12:30 | Husie IF:grön | - | Skanör Falsterbo IF:Röd | SELECT | E2 | |
6084 | P10 | Grupp 3 Svår | 12:30 | Kvarnby Ik:Blå | - | Höganäs Bollklubb:1 | ABK | D | |
6499 | PF12 | Grupp 3 | 12:30 | Wä IF:orange | - | Ifö Bromölla IF:3 | MIO Vänster | A | |
6500 | PF12 | Grupp 3 | 12:30 | Viby if | - | BK Skjold:Hvid | MIO Höger | A | |
6073 | P10 | Grupp 1 Svår | 12:45 | Rödeby AIF | - | Wä IF:Vit | ABK | D | |
6085 | P10 | Grupp 3 Svår | 12:45 | Spjutstorp IF | - | Wä IF:Orange | SELECT | E2 | |
6501 | PF12 | Grupp 4 | 12:45 | Mjällby AIF:Gul | - | BK Skjold:Sort | MIO Vänster | A | |
6502 | PF12 | Grupp 4 | 12:45 | Ifö Bromölla IF:2 | - | Nosaby IF:svart | MIO Höger | A | |
5967 | P10 | Grupp 4 | 13:00 | Hyllie IK:Vit | - | Skanör Falsterbo IF:Vit | SELECT | E2 | |
6005 | P10 | Grupp 4 | 13:00 | Asarum IF:Blå | - | LB07 Limhamn P-11 | ABK | D | |
6503 | PF12 | Grupp 1 | 13:00 | Österslövs IS:Svart | - | BK Skjold:Rød | MIO Vänster | A | |
6504 | PF12 | Grupp 1 | 13:00 | Bj/Pukaviks IF | - | Kristianstads DFF:Röd | MIO Höger | A | |
6002 | P10 | Grupp 4 | 13:15 | Staffanstorp United FC:Real | - | Växjö BK:Gul | ABK | D | |
6083 | P10 | Grupp 2 Svår | 13:15 | Wä IF:Grön | - | Kalmar Södra IF | SELECT | E2 | |
6505 | PF12 | Grupp 2 | 13:15 | Kristianstads DFF:Orange | - | Åsums BK:Vit | MIO Vänster | A | |
6506 | PF12 | Grupp 2 | 13:15 | Nosaby IF:Blå | - | Kristianstad FC:2 | MIO Höger | A | |
6507 | PF12 | Grupp 3 | 13:30 | Hästveda IF | - | Wä IF:orange | MIO Vänster | A | |
6508 | PF12 | Grupp 3 | 13:30 | Ifö Bromölla IF:3 | - | Viby if | MIO Höger | A | |
7082 | F10 | Grupp 1 | 13:30 | Åhus IF | - | Ifö Bromölla IF:svart | GLENTONS | E1 | |
7083 | F10 | Grupp 1 | 13:30 | Askeröds IF | - | Ifö Bromölla IF:vit | SELECT | E2 | |
7085 | F10 | Grupp 1 | 13:30 | Sölvesborgs GIF | - | Eskilsminne IF:Gul | ABK | D | |
5924 | P10 | Grupp 5 | 13:45 | Husie IF:vit | - | Mörrums GoIS FK:1 | SELECT | E2 | |
6051 | P10 | Grupp 4 | 13:45 | Skanör Falsterbo IF:Vit | - | LB07 Limhamn P-11 | ABK | D | |
6509 | PF12 | Grupp 4 | 13:45 | Wä IF:gul | - | Mjällby AIF:Gul | MIO Vänster | A | |
6510 | PF12 | Grupp 4 | 13:45 | BK Skjold:Sort | - | Ifö Bromölla IF:2 | MIO Höger | A | |
7084 | F10 | Grupp 1 | 13:45 | Eskilsminne IF:Blå | - | Emmaboda IS | GLENTONS | E1 | |
5927 | P10 | Grupp 5 | 14:00 | Hyllie IK:Grön | - | Hoby GIF | ABK | D | |
6046 | P10 | Grupp 4 | 14:00 | Växjö BK:Gul | - | Asarum IF:Blå | GLENTONS | E1 | |
6086 | P10 | Grupp 4 | 14:00 | Hyllie IK:Vit | - | Staffanstorp United FC:Real | SELECT | E2 | |
6511 | PF12 | Grupp 5 | 14:00 | Hässleholms IF:grön | - | Nosaby IF:Vit | MIO Vänster | A | |
6512 | PF12 | Grupp 5 | 14:00 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | VMA IK | MIO Höger | A | |
5970 | P10 | Grupp 5 | 14:15 | Tollarps IF | - | Tjörnarps BoIF | SELECT | E2 | |
6513 | PF12 | Grupp 6 | 14:15 | Kristianstad FC | - | Helsingborg City FC | MIO Vänster | A | |
6514 | PF12 | Grupp 6 | 14:15 | Wä IF:randig | - | Hässleholms IF:svart | MIO Höger | A | |
7086 | F10 | Grupp 1 | 14:15 | Askeröds IF | - | Åhus IF | ABK | D | |
7087 | F10 | Grupp 1 | 14:15 | Eskilsminne IF:Gul | - | Ifö Bromölla IF:vit | GLENTONS | E1 | |
5930 | P10 | Grupp 6 | 14:30 | Associazione Calcio Kvarnby:Röd | - | Viby if | ABK | D | |
6515 | PF12 | Grupp 7 | 14:30 | Lindeborgs FF 1948:Vit | - | Kristianstad FC:3 | MIO Vänster | A | |
6516 | PF12 | Grupp 7 | 14:30 | Hässleholms IF:vit | - | Österslövs IS:Gul | MIO Höger | A | |
7088 | F10 | Grupp 1 | 14:30 | Emmaboda IS | - | Sölvesborgs GIF | GLENTONS | E1 | |
7089 | F10 | Grupp 1 | 14:30 | Eskilsminne IF:Blå | - | Ifö Bromölla IF:svart | SELECT | E2 | |
6087 | P10 | Grupp 4 | 14:45 | Skanör Falsterbo IF:Vit | - | Växjö BK:Gul | GLENTONS | E1 | |
6102 | P10 | Grupp 4 | 14:45 | LB07 Limhamn P-11 | - | Hyllie IK:Vit | SELECT | E2 | |
6103 | P10 | Grupp 4 | 14:45 | Asarum IF:Blå | - | Staffanstorp United FC:Real | ABK | D | |
6517 | PF12 | Grupp 5 | 14:45 | Wä IF:grön | - | IFK Knislinge:1 | MIO Vänster | A | |
6518 | PF12 | Grupp 5 | 14:45 | VMA IK | - | Hässleholms IF:grön | MIO Höger | A | |
5933 | P10 | Grupp 6 | 15:00 | Torna Hällestad IF | - | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 | ABK | D | |
6519 | PF12 | Grupp 6 | 15:00 | Gärds Köpinge IF | - | Kristianstad FC | MIO Vänster | A | |
6520 | PF12 | Grupp 6 | 15:00 | Helsingborg City FC | - | Wä IF:randig | MIO Höger | A | |
7090 | F10 | Grupp 1 | 15:00 | Askeröds IF | - | Eskilsminne IF:Gul | GLENTONS | E1 | |
7091 | F10 | Grupp 1 | 15:00 | Åhus IF | - | Ifö Bromölla IF:vit | SELECT | E2 | |
5937 | P10 | Grupp 7 | 15:15 | Staffanstorp United FC:Barca | - | Wä IF:randig | ABK | D | |
6521 | PF12 | Grupp 7 | 15:15 | Mjällby AIF:Svart | - | IFK Knislinge:2 | MIO Vänster | A | |
6522 | PF12 | Grupp 7 | 15:15 | Österslövs IS:Gul | - | Lindeborgs FF 1948:Vit | MIO Höger | A | |
7092 | F10 | Grupp 1 | 15:15 | Eskilsminne IF:Blå | - | Sölvesborgs GIF | GLENTONS | E1 | |
7093 | F10 | Grupp 1 | 15:15 | Ifö Bromölla IF:svart | - | Emmaboda IS | SELECT | E2 | |
6106 | P10 | Grupp 4 | 15:30 | Asarum IF:Blå | - | Hyllie IK:Vit | SELECT | E2 | |
6107 | P10 | Grupp 4 | 15:30 | Staffanstorp United FC:Real | - | Skanör Falsterbo IF:Vit | ABK | D | |
6110 | P10 | Grupp 4 | 15:30 | LB07 Limhamn P-11 | - | Växjö BK:Gul | GLENTONS | E1 | |
6523 | PF12 | Grupp 5 | 15:30 | IFK Knislinge:1 | - | Lindeborgs FF 1948:Röd | MIO Vänster | A | |
6524 | PF12 | Grupp 5 | 15:30 | Nosaby IF:Vit | - | Wä IF:grön | MIO Höger | A | |
5973 | P10 | Grupp 5 | 15:45 | Hoby GIF | - | Husie IF:vit | GLENTONS | E1 | |
5977 | P10 | Grupp 6 | 15:45 | Asarum IF:Vit | - | Associazione Calcio Kvarnby:Röd | ABK | D | |
6009 | P10 | Grupp 5 | 15:45 | Mörrums GoIS FK:1 | - | Tollarps IF | SELECT | E2 | |
6525 | PF12 | Grupp 6 | 15:45 | Hässleholms IF:svart | - | Gärds Köpinge IF | MIO Vänster | A | |
6526 | PF12 | Grupp 6 | 15:45 | Wä IF:randig | - | Kristianstad FC | MIO Höger | A | |
5940 | P10 | Grupp 7 | 16:00 | Växjö BK:Svart | - | Mörrums GoIS FK:2 | SELECT | E2 | |
6006 | P10 | Grupp 5 | 16:00 | Tjörnarps BoIF | - | Hyllie IK:Grön | ABK | D | |
6527 | PF12 | Grupp 7 | 16:00 | IFK Knislinge:2 | - | Hässleholms IF:vit | MIO Vänster | A | |
6528 | PF12 | Grupp 7 | 16:00 | Kristianstad FC:3 | - | Mjällby AIF:Svart | MIO Höger | A | |
7094 | F10 | Grupp 1 | 16:00 | Emmaboda IS | - | Åhus IF | GLENTONS | E1 | |
6529 | PF12 | Grupp 5 | 16:15 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | Nosaby IF:Vit | MIO Vänster | A | |
6530 | PF12 | Grupp 5 | 16:15 | Hässleholms IF:grön | - | Wä IF:grön | MIO Höger | A | |
7095 | F10 | Grupp 1 | 16:15 | Ifö Bromölla IF:vit | - | Sölvesborgs GIF | GLENTONS | E1 | |
7096 | F10 | Grupp 1 | 16:15 | Ifö Bromölla IF:svart | - | Eskilsminne IF:Gul | SELECT | E2 | |
7097 | F10 | Grupp 1 | 16:15 | Askeröds IF | - | Eskilsminne IF:Blå | ABK | D | |
5980 | P10 | Grupp 6 | 16:30 | Viby if | - | Torna Hällestad IF | SELECT | E2 | |
5984 | P10 | Grupp 7 | 16:30 | Hyllie IK:Svart | - | Staffanstorp United FC:Barca | ABK | D | |
6010 | P10 | Grupp 6 | 16:30 | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 | - | Asarum IF:Vit | GLENTONS | E1 | |
6531 | PF12 | Grupp 6 | 16:30 | Hässleholms IF:svart | - | Helsingborg City FC | MIO Vänster | A | |
6532 | PF12 | Grupp 6 | 16:30 | Gärds Köpinge IF | - | Wä IF:randig | MIO Höger | A | |
5987 | P10 | Grupp 7 | 16:45 | Wä IF:randig | - | Växjö BK:Svart | GLENTONS | E1 | |
6055 | P10 | Grupp 5 | 16:45 | Husie IF:vit | - | Tollarps IF | SELECT | E2 | |
6092 | P10 | Grupp 5 | 16:45 | Hoby GIF | - | Tjörnarps BoIF | ABK | D | |
6533 | PF12 | Grupp 7 | 16:45 | Hässleholms IF:vit | - | Kristianstad FC:3 | MIO Vänster | A | |
6534 | PF12 | Grupp 7 | 16:45 | Lindeborgs FF 1948:Vit | - | Mjällby AIF:Svart | MIO Höger | A | |
6535 | PF12 | Grupp 5 | 17:00 | VMA IK | - | IFK Knislinge:1 | MIO Vänster | A | |
6536 | PF12 | Grupp 5 | 17:00 | Hässleholms IF:grön | - | Lindeborgs FF 1948:Röd | MIO Höger | A | |
7079 | F10 | Grupp 1 | 17:00 | Ifö Bromölla IF:vit | - | Eskilsminne IF:Blå | SELECT | E2 | |
7098 | F10 | Grupp 1 | 17:00 | Ifö Bromölla IF:svart | - | Askeröds IF | GLENTONS | E1 | |
7099 | F10 | Grupp 1 | 17:00 | Emmaboda IS | - | Eskilsminne IF:Gul | ABK | D | |
6013 | P10 | Grupp 6 | 17:15 | Torna Hällestad IF | - | Associazione Calcio Kvarnby:Röd | ABK | D | |
6020 | P10 | Grupp 7 | 17:15 | Mörrums GoIS FK:2 | - | Hyllie IK:Svart | GLENTONS | E1 | |
6052 | P10 | Grupp 5 | 17:15 | Hyllie IK:Grön | - | Mörrums GoIS FK:1 | SELECT | E2 | |
6537 | PF12 | Grupp 6 | 17:15 | Kristianstad FC | - | Hässleholms IF:svart | MIO Vänster | A | |
6538 | PF12 | Grupp 6 | 17:15 | Helsingborg City FC | - | Gärds Köpinge IF | MIO Höger | A | |
6023 | P10 | Grupp 7 | 17:30 | Växjö BK:Svart | - | Staffanstorp United FC:Barca | GLENTONS | E1 | |
6056 | P10 | Grupp 6 | 17:30 | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 | - | Viby if | ABK | D | |
6104 | P10 | Grupp 5 | 17:30 | Tollarps IF | - | Hoby GIF | SELECT | E2 | |
6539 | PF12 | Grupp 7 | 17:30 | Österslövs IS:Gul | - | IFK Knislinge:2 | MIO Vänster | A | |
6540 | PF12 | Grupp 7 | 17:30 | Lindeborgs FF 1948:Vit | - | Hässleholms IF:vit | MIO Höger | A | |
6541 | PF12 | Grupp 5 | 17:45 | Wä IF:grön | - | VMA IK | MIO Vänster | A | |
6542 | PF12 | Grupp 5 | 17:45 | Nosaby IF:Vit | - | IFK Knislinge:1 | MIO Höger | A | |
7100 | F10 | Grupp 1 | 17:45 | Åhus IF | - | Eskilsminne IF:Blå | ABK | D | |
7101 | F10 | Grupp 1 | 17:45 | Sölvesborgs GIF | - | Askeröds IF | SELECT | E2 | |
7102 | F10 | Grupp 1 | 17:45 | Ifö Bromölla IF:vit | - | Emmaboda IS | GLENTONS | E1 | |
6059 | P10 | Grupp 6 | 18:00 | Asarum IF:Vit | - | Torna Hällestad IF | SELECT | E2 | |
6093 | P10 | Grupp 5 | 18:00 | Husie IF:vit | - | Hyllie IK:Grön | ABK | D | |
6105 | P10 | Grupp 5 | 18:00 | Mörrums GoIS FK:1 | - | Tjörnarps BoIF | GLENTONS | E1 | |
6543 | PF12 | Grupp 7 | 18:00 | Mjällby AIF:Svart | - | Österslövs IS:Gul | MIO Vänster | A | |
6544 | PF12 | Grupp 7 | 18:00 | Kristianstad FC:3 | - | IFK Knislinge:2 | MIO Höger | A | |
6066 | P10 | Grupp 7 | 18:15 | Mörrums GoIS FK:2 | - | Wä IF:randig | GLENTONS | E1 | |
7080 | F10 | Grupp 1 | 18:15 | Eskilsminne IF:Gul | - | Åhus IF | SELECT | E2 | |
7081 | F10 | Grupp 1 | 18:15 | Ifö Bromölla IF:svart | - | Sölvesborgs GIF | ABK | D | |
6069 | P10 | Grupp 7 | 18:30 | Hyllie IK:Svart | - | Växjö BK:Svart | GLENTONS | E1 | |
6094 | P10 | Grupp 6 | 18:30 | Associazione Calcio Kvarnby:Röd | - | Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 | SELECT | E2 | |
6095 | P10 | Grupp 6 | 18:45 | Viby if | - | Asarum IF:Vit | GLENTONS | E1 | |
6108 | P10 | Grupp 5 | 18:45 | Mörrums GoIS FK:1 | - | Hoby GIF | SELECT | E2 | |
6097 | P10 | Grupp 7 | 19:00 | Staffanstorp United FC:Barca | - | Mörrums GoIS FK:2 | SELECT | E2 | |
6109 | P10 | Grupp 5 | 19:00 | Tjörnarps BoIF | - | Husie IF:vit | GLENTONS | E1 | |
6098 | P10 | Grupp 7 | 19:15 | Wä IF:randig | - | Hyllie IK:Svart | SELECT | E2 | |
6111 | P10 | Grupp 5 | 19:15 | Tollarps IF | - | Hyllie IK:Grön | GLENTONS | E1 |