KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher Sön 2020-02-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
5894 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Bj/Pukaviks IF  -  Helsingborg City FC GLENTONS V E1  
5895 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 VMA IK:Grön  -  Ifö Bromölla IF: Vit GLENTONS MITT E1  
5896 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  Wä IF:2 GLENTONS H E1  
5897 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:00 Kristianstad FC  -  Rödeby AIF SELECT E2  
5900 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:00 Brösarps IF  -  Hardeberga BK ABK D  
6471 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Österslövs IS:Svart  -  Bj/Pukaviks IF MIO Vänster A  
6472 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Åsums BK:Röd  -  BK Skjold:Rød MIO Höger A  
5901 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 VMA IK:Grön/Vit  -  Ifö Bromölla IF: Svart GLENTONS V E1  
5902 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:15 Fjälkinge IF  -  Wä IF:1 GLENTONS MITT E1  
5903 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:15 VMA IK:Vit  -  Ifö Bromölla IF: Framtid GLENTONS H E1  
5904 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 09:15 Husie IF:grön  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
5907 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 09:15 Höganäs Bollklubb:2  -  Skanör Falsterbo IF:Röd ABK D  
6473 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 Kristianstads DFF:Orange  -  Nosaby IF:Blå MIO Vänster A  
6474 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 Ifö Bromölla IF:1  -  Åsums BK:Vit MIO Höger A  
5908 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:30 Brösarps IF  -  Gärds Köpinge IF GLENTONS V E1  
5909 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:30 Kristianstad FC:Vit  -  Nosaby IF:Vit GLENTONS MITT E1  
5910 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 09:30 Kvarnby Ik:Blå  -  Spjutstorp IF ABK D  
5913 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 09:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1  -  Höganäs Bollklubb:1 SELECT E2  
6475 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:30 Hästveda IF  -  Ifö Bromölla IF:3 MIO Vänster A  
6476 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:30 BK Skjold:Hvid  -  Wä IF:orange MIO Höger A  
5914 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:45 Kristianstad FC:Svart  -  Bj/Pukaviks IF GLENTONS V E1  
5915 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:45 Helsingborg City FC  -  VMA IK:Grön GLENTONS H E1  
5916 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:45 Nosaby IF:Blå  -  Lindeborgs FF 1948:Röd GLENTONS MITT E1  
5944 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:45 Wä IF:Vit  -  Kristianstad FC SELECT E2  
5947 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:45 Rödeby AIF  -  Brösarps IF ABK D  
6477 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:45 Wä IF:gul  -  BK Skjold:Sort MIO Vänster A  
6478 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:45 Nosaby IF:svart  -  Mjällby AIF:Gul MIO Höger A  
5921 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:00 Wä IF:2  -  VMA IK:Grön/Vit GLENTONS MITT E1  
5922 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:00 Kristianstad FC:Orange  -  Fjälkinge IF GLENTONS V E1  
5923 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:00 Wä IF:1  -  VMA IK:Vit GLENTONS H E1  
5950 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:00 Kalmar Södra IF  -  Husie IF:grön SELECT E2  
5953 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:00 Wä IF:Grön  -  Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
6479 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Kristianstads DFF:Röd  -  Österslövs IS:Svart MIO Vänster A  
6480 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Bj/Pukaviks IF  -  Åsums BK:Röd MIO Höger A  
5928 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:15 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Brösarps IF GLENTONS V E1  
5929 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:15 Gärds Köpinge IF  -  Kristianstad FC:Vit GLENTONS MITT E1  
5957 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 10:15 Wä IF:Orange  -  Kvarnby Ik:Blå SELECT E2  
5960 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 10:15 Spjutstorp IF  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
6481 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:15 Kristianstad FC:2  -  Kristianstads DFF:Orange MIO Vänster A  
6482 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:15 Nosaby IF:Blå  -  Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
5934 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:30 Ifö Bromölla IF: Vit  -  Kristianstad FC:Svart GLENTONS V E1  
5935 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:30 VMA IK:Grön  -  Bj/Pukaviks IF GLENTONS MITT E1  
5936 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:30 Ifö Bromölla IF: Svart  -  Nosaby IF:Blå GLENTONS H E1  
5990 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 10:30 Hardeberga BK  -  Wä IF:Vit SELECT E2  
5993 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 10:30 Brösarps IF  -  Kristianstad FC ABK D  
6483 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:30 Viby if  -  Hästveda IF MIO Vänster A  
6484 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:30 Ifö Bromölla IF:3  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
5941 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:45 VMA IK:Grön/Vit  -  Lindeborgs FF 1948:Röd GLENTONS V E1  
5942 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:45 Ifö Bromölla IF: Framtid  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS MITT E1  
5943 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:45 VMA IK:Vit  -  Fjälkinge IF GLENTONS H E1  
5994 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:45 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Kalmar Södra IF ABK D  
5997 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:45 Höganäs Bollklubb:2  -  Husie IF:grön SELECT E2  
6485 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:45 Ifö Bromölla IF:2  -  Wä IF:gul MIO Vänster A  
6486 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:45 BK Skjold:Sort  -  Nosaby IF:svart MIO Höger A  
5948 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:00 Nosaby IF:Vit  -  Lindeborgs FF 1948:Vit GLENTONS V E1  
5949 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:00 Kristianstad FC:Vit  -  Brösarps IF GLENTONS MITT E1  
5998 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:00 Höganäs Bollklubb:1  -  Wä IF:Orange ABK D  
6001 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:00 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1  -  Kvarnby Ik:Blå SELECT E2  
6487 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 BK Skjold:Rød  -  Kristianstads DFF:Röd MIO Vänster A  
6488 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 Åsums BK:Röd  -  Österslövs IS:Svart MIO Höger A  
5954 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:15 Ifö Bromölla IF: Vit  -  Helsingborg City FC GLENTONS V E1  
5955 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:15 Kristianstad FC:Svart  -  VMA IK:Grön GLENTONS MITT E1  
5956 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Ifö Bromölla IF: Svart  -  Wä IF:2 GLENTONS H E1  
6024 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 11:15 Hardeberga BK  -  Rödeby AIF SELECT E2  
6027 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 11:15 Wä IF:Vit  -  Brösarps IF ABK D  
6489 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Åsums BK:Vit  -  Kristianstad FC:2 MIO Vänster A  
6490 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Ifö Bromölla IF:1  -  Kristianstads DFF:Orange MIO Höger A  
5961 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:30 Nosaby IF:Blå  -  VMA IK:Grön/Vit GLENTONS V E1  
5962 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 Ifö Bromölla IF: Framtid  -  Wä IF:1 GLENTONS MITT E1  
5963 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 Kristianstad FC:Orange  -  VMA IK:Vit GLENTONS H E1  
6032 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 11:30 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
6037 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 11:30 Kalmar Södra IF  -  Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
6491 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 Wä IF:orange  -  Viby if MIO Vänster A  
6492 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 BK Skjold:Hvid  -  Hästveda IF MIO Höger A  
5968 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Nosaby IF:Vit  -  Gärds Köpinge IF GLENTONS V E1  
5969 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Kristianstad FC:Vit GLENTONS MITT E1  
6038 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:45 Höganäs Bollklubb:1  -  Spjutstorp IF SELECT E2  
6041 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:45 Wä IF:Orange  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
6493 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Mjällby AIF:Gul  -  Ifö Bromölla IF:2 MIO Vänster A  
6494 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Nosaby IF:svart  -  Wä IF:gul MIO Höger A  
5917 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Asarum IF:Blå SELECT E2  
5920 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:00 Växjö BK:Gul  -  Hyllie IK:Vit ABK D  
5974 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 Bj/Pukaviks IF  -  Ifö Bromölla IF: Vit GLENTONS V E1  
5975 PF13 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 Helsingborg City FC  -  Kristianstad FC:Svart GLENTONS H E1  
5976 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  Ifö Bromölla IF: Svart GLENTONS MITT E1  
6495 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 BK Skjold:Rød  -  Bj/Pukaviks IF MIO Vänster A  
6496 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 Kristianstads DFF:Röd  -  Åsums BK:Röd MIO Höger A  
5964 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:15 LB07 Limhamn P-11  -  Staffanstorp United FC:Real SELECT E2  
5981 PF13 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Wä IF:2  -  Nosaby IF:Blå GLENTONS MITT E1  
5982 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:15 Fjälkinge IF  -  Ifö Bromölla IF: Framtid GLENTONS V E1  
5983 PF13 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:15 Wä IF:1  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS H E1  
6070 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC  -  Hardeberga BK ABK D  
6497 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Åsums BK:Vit  -  Nosaby IF:Blå MIO Vänster A  
6498 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC:2  -  Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
5988 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:30 Brösarps IF  -  Nosaby IF:Vit GLENTONS V E1  
5989 PF13 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:30 Gärds Köpinge IF  -  Lindeborgs FF 1948:Vit GLENTONS MITT E1  
6078 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 12:30 Husie IF:grön  -  Skanör Falsterbo IF:Röd SELECT E2  
6084 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 12:30 Kvarnby Ik:Blå  -  Höganäs Bollklubb:1 ABK D  
6499 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Wä IF:orange  -  Ifö Bromölla IF:3 MIO Vänster A  
6500 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Viby if  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
6073 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:45 Rödeby AIF  -  Wä IF:Vit ABK D  
6085 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 12:45 Spjutstorp IF  -  Wä IF:Orange SELECT E2  
6501 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:45 Mjällby AIF:Gul  -  BK Skjold:Sort MIO Vänster A  
6502 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:45 Ifö Bromölla IF:2  -  Nosaby IF:svart MIO Höger A  
5967 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Hyllie IK:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Vit SELECT E2  
6005 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Asarum IF:Blå  -  LB07 Limhamn P-11 ABK D  
6503 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:00 Österslövs IS:Svart  -  BK Skjold:Rød MIO Vänster A  
6504 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:00 Bj/Pukaviks IF  -  Kristianstads DFF:Röd MIO Höger A  
6002 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:15 Staffanstorp United FC:Real  -  Växjö BK:Gul ABK D  
6083 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 13:15 Wä IF:Grön  -  Kalmar Södra IF SELECT E2  
6505 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:15 Kristianstads DFF:Orange  -  Åsums BK:Vit MIO Vänster A  
6506 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:15 Nosaby IF:Blå  -  Kristianstad FC:2 MIO Höger A  
6507 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Hästveda IF  -  Wä IF:orange MIO Vänster A  
6508 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Ifö Bromölla IF:3  -  Viby if MIO Höger A  
7082 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Åhus IF  -  Ifö Bromölla IF:svart GLENTONS E1  
7083 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Askeröds IF  -  Ifö Bromölla IF:vit SELECT E2  
7085 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Sölvesborgs GIF  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
5924 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 13:45 Husie IF:vit  -  Mörrums GoIS FK:1 SELECT E2  
6051 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  LB07 Limhamn P-11 ABK D  
6509 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 Wä IF:gul  -  Mjällby AIF:Gul MIO Vänster A  
6510 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 BK Skjold:Sort  -  Ifö Bromölla IF:2 MIO Höger A  
7084 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Emmaboda IS GLENTONS E1  
5927 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Hyllie IK:Grön  -  Hoby GIF ABK D  
6046 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:00 Växjö BK:Gul  -  Asarum IF:Blå GLENTONS E1  
6086 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:00 Hyllie IK:Vit  -  Staffanstorp United FC:Real SELECT E2  
6511 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Hässleholms IF:grön  -  Nosaby IF:Vit MIO Vänster A  
6512 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  VMA IK MIO Höger A  
5970 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:15 Tollarps IF  -  Tjörnarps BoIF SELECT E2  
6513 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:15 Kristianstad FC  -  Helsingborg City FC MIO Vänster A  
6514 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:15 Wä IF:randig  -  Hässleholms IF:svart MIO Höger A  
7086 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:15 Askeröds IF  -  Åhus IF ABK D  
7087 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Ifö Bromölla IF:vit GLENTONS E1  
5930 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:30 Associazione Calcio Kvarnby:Röd  -  Viby if ABK D  
6515 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 14:30 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Kristianstad FC:3 MIO Vänster A  
6516 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 14:30 Hässleholms IF:vit  -  Österslövs IS:Gul MIO Höger A  
7088 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:30 Emmaboda IS  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
7089 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Ifö Bromölla IF:svart SELECT E2  
6087 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Växjö BK:Gul GLENTONS E1  
6102 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 LB07 Limhamn P-11  -  Hyllie IK:Vit SELECT E2  
6103 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 Asarum IF:Blå  -  Staffanstorp United FC:Real ABK D  
6517 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:45 Wä IF:grön  -  IFK Knislinge:1 MIO Vänster A  
6518 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:45 VMA IK  -  Hässleholms IF:grön MIO Höger A  
5933 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Torna Hällestad IF  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 ABK D  
6519 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Gärds Köpinge IF  -  Kristianstad FC MIO Vänster A  
6520 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Helsingborg City FC  -  Wä IF:randig MIO Höger A  
7090 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:00 Askeröds IF  -  Eskilsminne IF:Gul GLENTONS E1  
7091 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:00 Åhus IF  -  Ifö Bromölla IF:vit SELECT E2  
5937 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Staffanstorp United FC:Barca  -  Wä IF:randig ABK D  
6521 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Mjällby AIF:Svart  -  IFK Knislinge:2 MIO Vänster A  
6522 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Österslövs IS:Gul  -  Lindeborgs FF 1948:Vit MIO Höger A  
7092 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
7093 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Emmaboda IS SELECT E2  
6106 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 Asarum IF:Blå  -  Hyllie IK:Vit SELECT E2  
6107 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 Staffanstorp United FC:Real  -  Skanör Falsterbo IF:Vit ABK D  
6110 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 LB07 Limhamn P-11  -  Växjö BK:Gul GLENTONS E1  
6523 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:30 IFK Knislinge:1  -  Lindeborgs FF 1948:Röd MIO Vänster A  
6524 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:30 Nosaby IF:Vit  -  Wä IF:grön MIO Höger A  
5973 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:45 Hoby GIF  -  Husie IF:vit GLENTONS E1  
5977 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Asarum IF:Vit  -  Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6009 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:45 Mörrums GoIS FK:1  -  Tollarps IF SELECT E2  
6525 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Hässleholms IF:svart  -  Gärds Köpinge IF MIO Vänster A  
6526 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Wä IF:randig  -  Kristianstad FC MIO Höger A  
5940 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 Växjö BK:Svart  -  Mörrums GoIS FK:2 SELECT E2  
6006 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:00 Tjörnarps BoIF  -  Hyllie IK:Grön ABK D  
6527 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 IFK Knislinge:2  -  Hässleholms IF:vit MIO Vänster A  
6528 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 Kristianstad FC:3  -  Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
7094 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:00 Emmaboda IS  -  Åhus IF GLENTONS E1  
6529 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:15 Lindeborgs FF 1948:Röd  -  Nosaby IF:Vit MIO Vänster A  
6530 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:15 Hässleholms IF:grön  -  Wä IF:grön MIO Höger A  
7095 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Ifö Bromölla IF:vit  -  Sölvesborgs GIF GLENTONS E1  
7096 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2  
7097 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Askeröds IF  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
5980 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Viby if  -  Torna Hällestad IF SELECT E2  
5984 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:30 Hyllie IK:Svart  -  Staffanstorp United FC:Barca ABK D  
6010 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2  -  Asarum IF:Vit GLENTONS E1  
6531 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Hässleholms IF:svart  -  Helsingborg City FC MIO Vänster A  
6532 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Gärds Köpinge IF  -  Wä IF:randig MIO Höger A  
5987 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Wä IF:randig  -  Växjö BK:Svart GLENTONS E1  
6055 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:45 Husie IF:vit  -  Tollarps IF SELECT E2  
6092 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:45 Hoby GIF  -  Tjörnarps BoIF ABK D  
6533 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Hässleholms IF:vit  -  Kristianstad FC:3 MIO Vänster A  
6534 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
6535 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:00 VMA IK  -  IFK Knislinge:1 MIO Vänster A  
6536 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:00 Hässleholms IF:grön  -  Lindeborgs FF 1948:Röd MIO Höger A  
7079 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Ifö Bromölla IF:vit  -  Eskilsminne IF:Blå SELECT E2  
7098 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Ifö Bromölla IF:svart  -  Askeröds IF GLENTONS E1  
7099 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Emmaboda IS  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
6013 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Torna Hällestad IF  -  Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6020 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:15 Mörrums GoIS FK:2  -  Hyllie IK:Svart GLENTONS E1  
6052 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:15 Hyllie IK:Grön  -  Mörrums GoIS FK:1 SELECT E2  
6537 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Kristianstad FC  -  Hässleholms IF:svart MIO Vänster A  
6538 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Helsingborg City FC  -  Gärds Köpinge IF MIO Höger A  
6023 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Växjö BK:Svart  -  Staffanstorp United FC:Barca GLENTONS E1  
6056 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2  -  Viby if ABK D  
6104 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:30 Tollarps IF  -  Hoby GIF SELECT E2  
6539 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Österslövs IS:Gul  -  IFK Knislinge:2 MIO Vänster A  
6540 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Lindeborgs FF 1948:Vit  -  Hässleholms IF:vit MIO Höger A  
6541 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:45 Wä IF:grön  -  VMA IK MIO Vänster A  
6542 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:45 Nosaby IF:Vit  -  IFK Knislinge:1 MIO Höger A  
7100 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Åhus IF  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
7101 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Sölvesborgs GIF  -  Askeröds IF SELECT E2  
7102 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Ifö Bromölla IF:vit  -  Emmaboda IS GLENTONS E1  
6059 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:00 Asarum IF:Vit  -  Torna Hällestad IF SELECT E2  
6093 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:00 Husie IF:vit  -  Hyllie IK:Grön ABK D  
6105 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:00 Mörrums GoIS FK:1  -  Tjörnarps BoIF GLENTONS E1  
6543 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:00 Mjällby AIF:Svart  -  Österslövs IS:Gul MIO Vänster A  
6544 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:00 Kristianstad FC:3  -  IFK Knislinge:2 MIO Höger A  
6066 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:15 Mörrums GoIS FK:2  -  Wä IF:randig GLENTONS E1  
7080 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 18:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Åhus IF SELECT E2  
7081 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 18:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Sölvesborgs GIF ABK D  
6069 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:30 Hyllie IK:Svart  -  Växjö BK:Svart GLENTONS E1  
6094 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:30 Associazione Calcio Kvarnby:Röd  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 SELECT E2  
6095 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:45 Viby if  -  Asarum IF:Vit GLENTONS E1  
6108 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:45 Mörrums GoIS FK:1  -  Hoby GIF SELECT E2  
6097 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 19:00 Staffanstorp United FC:Barca  -  Mörrums GoIS FK:2 SELECT E2  
6109 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 19:00 Tjörnarps BoIF  -  Husie IF:vit GLENTONS E1  
6098 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 19:15 Wä IF:randig  -  Hyllie IK:Svart SELECT E2  
6111 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 19:15 Tollarps IF  -  Hyllie IK:Grön GLENTONS E1