KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher Lör 2020-01-18

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
5186 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 09:00 Uppåkra IF:Vit  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1 0 - 2 
5187 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 09:00 Nosaby Idrottsförening:blå  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå SELECT E2 2 - 0 
5188 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 09:00 Ifö Bromölla IF:2  -  Vinnö IF:Vit MIO A 1 - 0 
5189 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 09:00 Eslövs Bollklubb:Svart  -  Åhus HBK:Röd ABK D 0 - 7 
5190 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 09:15 IFK Hässleholm:Gul  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd GLENTONS E1 1 - 1 
5191 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 09:15 Glumslövs Fotbollsförening  -  Nosaby IF:Gul SELECT E2 2 - 0 
5192 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 09:15 Sjöbo IF  -  Borstahusens BK MIO A 4 - 0 
5193 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 09:15 IFK Hässleholm:Svart  -  Åhus HBK:Vit ABK D 1 - 1 
5194 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 09:30 FC Rosengård  -  Wä IF:Grön GLENTONS E1 1 - 0 
5195 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 09:30 Vinnö IF:Blå  -  STAFFANSTORP United:Blå SELECT E2 1 - 4 
5196 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 09:30 Listerby Ik  -  Kristianstad FC:Blå MIO A 0 - 2 
5197 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 09:30 Dösjöbro IF:3  -  Kristianstad FC:svartvit ABK D 0 - 2 
5198 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 09:45 BK Skjold:Hvid  -  IFK Knislinge:2 GLENTONS E1 0 - 4 
5199 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 09:45 Kristianstad FC:Svart  -  IFK Malmö P07 Blå SELECT E2 1 - 1 
5200 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 09:45 Nättraby GoIF  -  Wä IF:Orange MIO A 0 - 1 
5201 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 09:45 Helsingborg Östra IF  -  Kulladals FF:Vit ABK D 2 - 4 
5202 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 10:00 Ifö Bromölla IF:3  -  Dösjöbro IF:2 GLENTONS E1 0 - 1 
5203 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 10:00 Eslövs Bollklubb:Röd  -  BK Skjold:Rød SELECT E2 1 - 0 
5204 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 10:00 Lönsboda GoIF  -  Hillerød Fodbold:Orange MIO A 1 - 0 
5205 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 10:00 Åsum bk:1  -  Nosaby Idrottsförening:vit ABK D 2 - 1 
5206 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 10:15 Husie IF  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå GLENTONS E1 2 - 1 
5207 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 10:15 BK Skjold:Sort  -  Ifö Bromölla IF:1 SELECT E2 0 - 5 
5208 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 10:15 Kristianstad FC:Vit  -  Dösjöbro IF:1 MIO A 1 - 0 
5209 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 10:15 Lövestads Idrottsförening:1  -  IFK Knislinge:1 ABK D 1 - 3 
5210 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 10:30 Kulladals FF:Blå  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 1 - 2 
5211 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 10:30 STAFFANSTORP United:Vit  -  Åsum bk:2 SELECT E2 5 - 1 
5212 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 10:30 Hillerød Fodbold:Svart  -  VMA IK MIO A 1 - 0 
5213 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 10:30 Kvarnby Ik  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul ABK D 0 - 1 
5214 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 10:45 Uppåkra IF:Vit  -  Nosaby Idrottsförening:blå ABK D 1 - 2 
5215 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 10:45 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå  -  Kristianstad FC:Orange MIO A 1 - 2 
5216 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 10:45 Ifö Bromölla IF:2  -  Eslövs Bollklubb:Svart GLENTONS E1 1 - 2 
5217 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 10:45 Åhus HBK:Röd  -  Vinnö IF:Vit SELECT E2 4 - 0 
5218 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 11:00 IFK Hässleholm:Gul  -  Glumslövs Fotbollsförening ABK D 1 - 0 
5219 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 11:00 Nosaby IF:Gul  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd MIO A 0 - 1 
5220 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 11:00 Sjöbo IF  -  IFK Hässleholm:Svart GLENTONS E1 2 - 0 
5221 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 11:00 Åhus HBK:Vit  -  Borstahusens BK SELECT E2 1 - 1 
5222 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 11:15 FC Rosengård  -  Vinnö IF:Blå ABK D 1 - 0 
5223 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 11:15 STAFFANSTORP United:Blå  -  Wä IF:Grön MIO A 2 - 1 
5224 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 11:15 Listerby Ik  -  Dösjöbro IF:3 GLENTONS E1 2 - 0 
5225 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 11:15 Kristianstad FC:svartvit  -  Kristianstad FC:Blå SELECT E2 0 - 2 
5226 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 11:30 BK Skjold:Hvid  -  Kristianstad FC:Svart ABK D 1 - 0 
5227 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 11:30 IFK Malmö P07 Blå  -  IFK Knislinge:2 MIO A 5 - 0 
5228 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 11:30 Nättraby GoIF  -  Helsingborg Östra IF GLENTONS E1 3 - 0 
5229 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 11:30 Kulladals FF:Vit  -  Wä IF:Orange SELECT E2 1 - 0 
5230 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 11:45 Ifö Bromölla IF:3  -  Eslövs Bollklubb:Röd ABK D 1 - 4 
5231 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 11:45 BK Skjold:Rød  -  Dösjöbro IF:2 MIO A 0 - 1 
5232 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 11:45 Lönsboda GoIF  -  Åsum bk:1 GLENTONS E1 0 - 5 
5233 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 11:45 Nosaby Idrottsförening:vit  -  Hillerød Fodbold:Orange SELECT E2 0 - 2 
5234 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 12:00 Husie IF  -  BK Skjold:Sort ABK D 3 - 0 
5235 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 12:00 Ifö Bromölla IF:1  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå MIO A 3 - 1 
5236 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 12:00 Kristianstad FC:Vit  -  Lövestads Idrottsförening:1 GLENTONS E1 0 - 3 
5237 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 12:00 IFK Knislinge:1  -  Dösjöbro IF:1 SELECT E2 3 - 0 
5238 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 12:15 Kulladals FF:Blå  -  STAFFANSTORP United:Vit ABK D 0 - 4 
5239 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 12:15 Åsum bk:2  -  Uppåkra IF:Grön MIO A 1 - 2 
5240 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 12:15 Hillerød Fodbold:Svart  -  Kvarnby Ik GLENTONS E1 2 - 1 
5241 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 12:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  VMA IK SELECT E2 3 - 0 
5242 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 12:30 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå  -  Uppåkra IF:Vit GLENTONS E1 0 - 1 
5243 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 12:30 Kristianstad FC:Orange  -  Nosaby Idrottsförening:blå SELECT E2 0 - 1 
5244 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 12:30 Åhus HBK:Röd  -  Ifö Bromölla IF:2 MIO A 4 - 0 
5245 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 12:30 Vinnö IF:Vit  -  Eslövs Bollklubb:Svart ABK D 0 - 4 
5246 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 12:45 Nosaby IF:Gul  -  IFK Hässleholm:Gul GLENTONS E1 1 - 2 
5247 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 12:45 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd  -  Glumslövs Fotbollsförening SELECT E2 0 - 2 
5248 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 12:45 Åhus HBK:Vit  -  Sjöbo IF MIO A 1 - 0 
5249 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 12:45 Borstahusens BK  -  IFK Hässleholm:Svart ABK D 1 - 1 
6438 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 Wä IF  -  IFK Karlshamn GLENTONS E1 0 - 0 
6439 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 FC Hessleholm:Blå  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2 0 - 0 
6440 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
6441 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:00 Sölvesborgs GIF:Svart  -  Spjutstorps Idrottsförening ABK D 0 - 0 
5256 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 13:15 STAFFANSTORP United:Blå  -  FC Rosengård MIO A 1 - 1 
5257 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 13:15 Wä IF:Grön  -  Vinnö IF:Blå ABK D 3 - 1 
6436 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:15 Uppåkra IF:Svart  -  Sölvesborgs GIF:Vit GLENTONS E1 0 - 0 
6442 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:15 Nosaby IF  -  FC Hessleholm:Vit SELECT E2 0 - 0 
5258 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 13:30 Kristianstad FC:svartvit  -  Listerby Ik GLENTONS E1 1 - 1 
5259 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 13:30 Kristianstad FC:Blå  -  Dösjöbro IF:3 SELECT E2 2 - 0 
5260 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 13:30 IFK Malmö P07 Blå  -  BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 2 
5261 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 13:30 IFK Knislinge:2  -  Kristianstad FC:Svart ABK D 1 - 3 
6443 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:45 Teckomatorp SK  -  Spjutstorps Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 0 
6444 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 FC Hessleholm:Blå  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2 0 - 0 
6445 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 IFK Karlshamn  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
6446 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 Uppåkra IF:Grön  -  Wä IF ABK D 0 - 0 
84 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 14:00 Wä IF:Orange  -  Helsingborg Östra IF ABK D 2 - 1 
5268 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 14:00 Kulladals FF:Vit  -  Nättraby GoIF MIO A 4 - 0 
6447 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 14:00 Nosaby IF  -  Borrby IF GLENTONS E1 0 - 0 
6448 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 14:00 FC Hessleholm:Vit  -  Uppåkra IF:Svart SELECT E2 0 - 0 
85 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 14:15 BK Skjold:Rød  -  Ifö Bromölla IF:3 GLENTONS E1 0 - 3 
5269 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 14:15 Dösjöbro IF:2  -  Eslövs Bollklubb:Röd SELECT E2 1 - 0 
5270 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 14:15 Nosaby Idrottsförening:vit  -  Lönsboda GoIF MIO A 0 - 5 
5271 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 14:15 Hillerød Fodbold:Orange  -  Åsum bk:1 ABK D 1 - 2 
91 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 14:30 IFK Knislinge:1  -  Kristianstad FC:Vit MIO A 1 - 1 
5272 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 14:30 Ifö Bromölla IF:1  -  Husie IF GLENTONS E1 2 - 1 
5273 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 14:30 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  BK Skjold:Sort SELECT E2 6 - 1 
5274 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 14:30 Dösjöbro IF:1  -  Lövestads Idrottsförening:1 ABK D 1 - 2 
94 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 14:45 Uppåkra IF:Grön  -  STAFFANSTORP United:Vit SELECT E2 0 - 2 
5275 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 14:45 Åsum bk:2  -  Kulladals FF:Blå GLENTONS E1 1 - 4 
5276 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 14:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Hillerød Fodbold:Svart MIO A 0 - 1 
5277 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 14:45 VMA IK  -  Kvarnby Ik ABK D 2 - 1 
6449 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
6450 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 FC Hessleholm:Blå  -  IFK Karlshamn SELECT E2 0 - 0 
6451 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Wä IF MIO A 0 - 0 
6465 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:00 Spjutstorps Idrottsförening  -  Sölvesborgs GIF:Vit ABK D 0 - 0 
5282 P07 A-16-dels:02 Lör 2020-01-18 15:15 STAFFANSTORP United:Blå   -  Eslövs Bollklubb:Svart  GLENTONS E1 2 - 1 
5283 P07 A-16-dels:04 Lör 2020-01-18 15:15 IFK Malmö P07 Blå   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 0 - 1 
5284 P07 A-16-dels:05 Lör 2020-01-18 15:15 Dösjöbro IF:2   -  Listerby Ik  MIO A 2 - 1 
5285 P07 A-16-dels:06 Lör 2020-01-18 15:15 Ifö Bromölla IF:1   -  Wä IF:Orange  ABK D 3 - 1 
5286 P07 A-16-dels:07 Lör 2020-01-18 15:30 STAFFANSTORP United:Vit   -  Lönsboda GoIF  GLENTONS E1 1 - 3 
5287 P07 A-16-dels:08 Lör 2020-01-18 15:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Lövestads Idrottsförening:1  SELECT E2 2 - 1 
5288 P07 A-16-dels:09 Lör 2020-01-18 15:30 Uppåkra IF:Grön   -  Husie IF  MIO A 1 - 0 
5289 P07 A-16-dels:10 Lör 2020-01-18 15:30 Hillerød Fodbold:Svart   -  Eslövs Bollklubb:Röd  ABK D 1 - 0 
6452 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Sölvesborgs GIF:Vit  -  Borrby IF GLENTONS E1 0 - 0 
6453 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Teckomatorp SK  -  FC Hessleholm:Vit SELECT E2 0 - 0 
6454 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Sölvesborgs GIF:Svart  -  Uppåkra IF:Svart MIO A 0 - 0 
6455 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:45 Wä IF  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D 0 - 0 
5296 P07 A-16-dels:11 Lör 2020-01-18 16:00 IFK Knislinge:1   -  BK Skjold:Hvid  MIO A 1 - 0 
5297 P07 A-16-dels:12 Lör 2020-01-18 16:00 Åsum bk:1   -  FC Rosengård  ABK D 4 - 2 
6456 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:00 Eskilsminne IF:Blå  -  FC Hessleholm:Blå GLENTONS E1 0 - 0 
6457 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:00 Uppåkra IF:Grön  -  IFK Karlshamn SELECT E2 0 - 0 
5298 P07 A-16-dels:14 Lör 2020-01-18 16:15 Kulladals FF:Vit   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 1 - 2 
5299 P07 A-16-dels:16 Lör 2020-01-18 16:15 Kristianstad FC:Blå   -  Kristianstad FC:Orange  SELECT E2 4 - 0 
6437 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Borrby IF  -  Sölvesborgs GIF:Svart GLENTONS E1 0 - 0 
6458 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Nosaby IF  -  Sölvesborgs GIF:Vit SELECT E2 0 - 0 
6459 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Uppåkra IF:Svart  -  Teckomatorp SK MIO A 0 - 0 
6460 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Uppåkra IF:Grön GLENTONS E1 0 - 0 
6461 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 Wä IF  -  FC Hessleholm:Blå SELECT E2 0 - 0 
6462 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 IFK Karlshamn  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 0 
5305 P07 A-8-dels:01 Lör 2020-01-18 17:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  STAFFANSTORP United:Blå  GLENTONS E1 2 - 0 
5306 P07 A-8-dels:02 Lör 2020-01-18 17:00 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 1 - 0 
5307 P07 A-8-dels:03 Lör 2020-01-18 17:00 Dösjöbro IF:2   -  Ifö Bromölla IF:1  MIO A 0 - 5 
5308 P07 A-8-dels:04 Lör 2020-01-18 17:00 Lönsboda GoIF   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  ABK D 0 - 1 
5309 P07 A-8-dels:07 Lör 2020-01-18 17:15 Sjöbo IF   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 2 - 1 
5310 P07 A-8-dels:08 Lör 2020-01-18 17:15 Åhus HBK:Röd   -  Kristianstad FC:Blå  SELECT E2 4 - 1 
5311 P07 A-8-dels:06 Lör 2020-01-18 17:15 IFK Knislinge:1   -  Åsum bk:1  MIO A 1 - 2 
5312 P07 A-8-dels:05 Lör 2020-01-18 17:15 Uppåkra IF:Grön   -  Hillerød Fodbold:Svart  ABK D 1 - 2 
6463 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Uppåkra IF:Svart  -  Nosaby IF GLENTONS E1 0 - 0 
6464 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 FC Hessleholm:Vit  -  Sölvesborgs GIF:Svart SELECT E2 0 - 0 
6466 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Teckomatorp SK  -  Sölvesborgs GIF:Vit ABK D 1 - 1 
6469 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Borrby IF  -  Spjutstorps Idrottsförening MIO A 0 - 0 
5319 P07 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-18 18:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  IFK Hässleholm:Gul  GLENTONS E1 0 - 2 
5320 P07 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-18 18:00 Ifö Bromölla IF:1   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  SELECT E2 1 - 2 
5321 P07 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-18 18:00 Sjöbo IF   -  Åhus HBK:Röd  MIO A 1 - 2 es 
5322 P07 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-18 18:00 Hillerød Fodbold:Svart   -  Åsum bk:1  ABK D 4 - 0 
6467 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 Spjutstorps Idrottsförening  -  Nosaby IF SELECT E2 0 - 0 
6468 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 FC Hessleholm:Vit  -  Borrby IF MIO A 0 - 0 
6470 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 Sölvesborgs GIF:Svart  -  Teckomatorp SK GLENTONS E1 0 - 0 
5329 P07 A-semifinal:01 Lör 2020-01-18 18:45 IFK Hässleholm:Gul   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  GLENTONS E1 3 - 0 
5330 P07 A-semifinal:02 Lör 2020-01-18 18:45 Hillerød Fodbold:Svart   -  Åhus HBK:Röd  SELECT E2 1 - 3 
5333 P07 A-final Lör 2020-01-18 19:15 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Röd  GLENTONS E1 1 - 2 
5334 P07 A-3.e pris Lör 2020-01-18 19:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Hillerød Fodbold:Svart  SELECT E2 1 - 3