KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher Sön 2020-01-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6627 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:15 Åsum bk:1  -  Kristianstad FC:Svart MIO Vänster A 0 - 0 
6628 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:15 Brösarps IF  -  Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6112 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:30 Kristianstad FC:Svart  -  Baskemölla IF GLENTONS E1 2 - 0 
6113 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:30 Dösjöbro IF:1  -  Hyllie IK:Grön SELECT E2 1 - 0 
6114 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Kulladals FF  -  Emmaboda komb ABK D 2 - 1 
6629 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Tomelilla IF:3  -  Wä IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6630 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Åhus Horna BK:4  -  Mjällby AIF MIO Höger A 0 - 0 
6115 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:45 BSV af 2016  -  IFK Hässleholm:1 GLENTONS E1 0 - 1 
6116 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Linero IF  -  Hoby GIF Gymnastikförening SELECT E2 2 - 0 
6117 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Gkif Akademi  -  Södra Sandby Idrottsförening ABK D 3 - 1 
6631 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Hästveda IF  -  Helsingborg City FC MIO Vänster A 0 - 0 
6632 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Åhus Horna BK:1  -  Älmhults Idrottsförening:Blå MIO Höger A 0 - 0 
6633 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:00 Nosaby Idrottsförening:3  -  Åsum bk:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6634 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:00 Kristianstad FC:Svart  -  Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6635 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:15 BK Skjold:Rød  -  Tomelilla IF:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6636 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:15 Wä IF:1  -  Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6122 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:30 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Kristianstad FC:Svart GLENTONS E1 1 - 0 
6123 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:30 Baskemölla IF  -  Dösjöbro IF:1 ABK D 2 - 0 
6124 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:30 Linero IF:Vii  -  Kulladals FF SELECT E2 2 - 2 
6637 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:30 Nosaby Idrottsförening:1  -  Hästveda IF MIO Vänster A 0 - 0 
6638 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:30 Helsingborg City FC  -  Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6125 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:45 Emmaboda komb  -  BSV af 2016 GLENTONS E1 1 - 4 
6126 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:45 Hässleholms IF:Vit  -  Linero IF SELECT E2 0 - 0 
6127 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:45 Hoby GIF Gymnastikförening  -  Gkif Akademi ABK D 0 - 3 
6118 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 11:00 Perstorp Bälinge IK  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1 0 - 2 
6119 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 11:00 Hässleholms IF:Grön  -  Dösjöbro IF:2 SELECT E2 4 - 0 
6120 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 11:00 Råå Idrottsförening:Vit  -  Janstorps AIF ABK D 2 - 1 
6639 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:00 Älmhults Idrottsförening:Vit  -  Nosaby Idrottsförening:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6640 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:00 Brösarps IF  -  Åsum bk:1 MIO Höger A 0 - 0 
6121 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 11:15 IFK Hässleholm:2  -  Hyllie IK:Vit GLENTONS E1 3 - 0 
6545 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:15 Furulunds Idrottsklubb  -  Anderslöv BOIK SELECT E2 5 - 0 
6546 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:15 Falköpings KIK  -  Skegrie BK ABK D 3 - 0 
6641 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 11:15 Mjällby AIF  -  BK Skjold:Rød MIO Vänster A 0 - 0 
6642 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 11:15 Åhus Horna BK:4  -  Tomelilla IF:3 MIO Höger A 0 - 0 
6547 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Kullabygdens DFF  -  Lunds BK ABK D 1 - 0 
6643 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Älmhults Idrottsförening:Blå  -  Nosaby Idrottsförening:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6644 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Åhus Horna BK:1  -  Hästveda IF MIO Höger A 0 - 0 
6132 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:45 Hyllie IK:Grön  -  Råå Idrottsförening:Ljusblå SELECT E2 1 - 2 
6133 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:45 Dösjöbro IF:1  -  Kristianstad FC:Svart ABK D 2 - 1 
6548 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:45 Perstorp Röke IF  -  Fortuna FF GLENTONS E1 0 - 1 
6128 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 12:00 Perstorp Bälinge IK  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 0 - 5 
6129 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 12:00 Dösjöbro IF:2  -  Kristianstad FC:Orange SELECT E2 0 - 1 
6134 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:00 IFK Hässleholm:1  -  Linero IF:Vii ABK D 2 - 4 
6645 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:00 Älmhults Idrottsförening:Vit  -  Kristianstad FC:Svart MIO Vänster A 0 - 0 
6646 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:00 Nosaby Idrottsförening:3  -  Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6130 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 12:15 Råå Idrottsförening:Vit  -  IFK Hässleholm:2 GLENTONS E1 1 - 2 
6131 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 12:15 Hyllie IK:Vit  -  Janstorps AIF SELECT E2 0 - 2 
6549 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:15 Furulunds Idrottsklubb  -  Falköpings KIK ABK D 0 - 1 
6647 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:15 Mjällby AIF  -  Wä IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6648 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:15 BK Skjold:Rød  -  Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6550 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:30 Skegrie BK  -  Anderslöv BOIK GLENTONS E1 1 - 0 
6551 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:30 IFK karlshamn:1  -  Kristianstads DFF:Orange SELECT E2 1 - 1 
6552 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:30 Emmaboda Idrottssällskap  -  Vanneberga IF ABK D 1 - 1 
6649 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:30 Älmhults Idrottsförening:Blå  -  Helsingborg City FC MIO Vänster A 0 - 0 
6650 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:30 Nosaby Idrottsförening:1  -  Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6135 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:45 BSV af 2016  -  Kulladals FF ABK D 3 - 1 
6553 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:45 Kullabygdens DFF  -  Perstorp Röke IF GLENTONS E1 0 - 1 
6554 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:45 Fortuna FF  -  Lunds BK SELECT E2 2 - 1 
6136 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:00 Södra Sandby Idrottsförening  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1 1 - 0 
6137 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:00 Gkif Akademi  -  Linero IF SELECT E2 2 - 0 
6143 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Dösjöbro IF:1 ABK D 0 - 1 
6651 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Åsum bk:1  -  Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6652 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Kristianstad FC:Svart  -  Nosaby Idrottsförening:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6142 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:15 Hyllie IK:Grön  -  Baskemölla IF GLENTONS E1 0 - 2 
6653 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:15 Tomelilla IF:3  -  Mjällby AIF MIO Vänster A 0 - 0 
6654 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:15 Wä IF:1  -  BK Skjold:Rød MIO Höger A 0 - 0 
6139 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:30 Kristianstad FC:Orange  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1 1 - 2 
6555 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:30 Kristianstads DFF:Orange  -  Vanneberga IF SELECT E2 3 - 0 
6556 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:30 Emmaboda Idrottssällskap  -  IFK karlshamn:1 ABK D 0 - 2 
6655 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:30 Hästveda IF  -  Älmhults Idrottsförening:Blå MIO Vänster A 0 - 0 
6656 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:30 Helsingborg City FC  -  Nosaby Idrottsförening:1 MIO Höger A 0 - 0 
6138 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Dösjöbro IF:2  -  Perstorp Bälinge IK SELECT E2 0 - 1 
6140 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 13:45 Hyllie IK:Vit  -  Råå Idrottsförening:Vit GLENTONS E1 0 - 4 
6141 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 13:45 Janstorps AIF  -  IFK Hässleholm:2 ABK D 2 - 2 
6657 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Tomelilla IF:1  -  Åhus Horna BK:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6658 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Nosaby Idrottsförening:2  -  Mjällby MIO Höger A 0 - 0 
6144 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 14:00 IFK Hässleholm:1  -  Emmaboda komb ABK D 2 - 1 
6557 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:00 Skegrie BK  -  Furulunds Idrottsklubb GLENTONS E1 0 - 2 
6558 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:00 Anderslöv BOIK  -  Falköpings KIK SELECT E2 0 - 2 
6659 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 14:00 Viby if  -  Wä IF:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6660 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 14:00 Österslövs IS  -  IFK Hässleholm MIO Höger A 0 - 0 
6145 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 14:15 Linero IF:Vii  -  BSV af 2016 GLENTONS E1 0 - 2 
6146 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:15 Södra Sandby Idrottsförening  -  Hoby GIF Gymnastikförening SELECT E2 4 - 0 
6147 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:15 Hässleholms IF:Vit  -  Gkif Akademi ABK D 0 - 0 
6661 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 14:15 VMA IK  -  Tomelilla IF:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6662 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 14:15 Kristianstad FC:Vit  -  Åhus Horna BK:3 MIO Höger A 0 - 0 
6559 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:30 Fortuna FF  -  Kullabygdens DFF SELECT E2 2 - 0 
6148 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:45 Kristianstad FC:Svart  -  Hyllie IK:Grön SELECT E2 4 - 0 
6149 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:45 Baskemölla IF  -  Råå Idrottsförening:Ljusblå ABK D 0 - 0 
6560 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:45 Lunds BK  -  Perstorp Röke IF GLENTONS E1 0 - 1 
6663 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 14:45 Kristianstad FC:Orange  -  Tomelilla IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6664 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 14:45 Åhus Horna BK:2  -  Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
6150 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:00 Kulladals FF  -  IFK Hässleholm:1 SELECT E2 1 - 1 
6151 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:00 Emmaboda komb  -  Linero IF:Vii ABK D 0 - 1 
6152 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 15:00 Linero IF  -  Södra Sandby Idrottsförening GLENTONS E1 0 - 2 
6665 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:00 BK Skjold:Hvid  -  Viby if MIO Vänster A 0 - 0 
6666 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:00 Wä IF:2  -  Österslövs IS MIO Höger A 0 - 0 
6153 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 15:15 Hoby GIF Gymnastikförening  -  Hässleholms IF:Vit ABK D 0 - 5 
6561 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:15 Kristianstads DFF:Orange  -  Emmaboda Idrottssällskap GLENTONS E1 1 - 1 
6562 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:15 Vanneberga IF  -  IFK karlshamn:1 SELECT E2 0 - 1 
6667 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 15:15 VMA IK  -  Kristianstad FC:Vit MIO Vänster A 0 - 0 
6668 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 15:15 Åhus Horna BK:3  -  Tomelilla IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6669 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 15:30 Mjällby  -  Kristianstad FC:Orange MIO Vänster A 0 - 0 
6670 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 15:30 Nosaby Idrottsförening:2  -  Tomelilla IF:1 MIO Höger A 0 - 0 
5006 P03 A-8-dels:06 Sön 2020-01-12 15:45 Baskemölla IF   -  Linero IF:Vii  SELECT E2 2 - 0 
5007 P03 A-8-dels:08 Sön 2020-01-12 15:45 IFK Hässleholm:2   -  IFK Hässleholm:1  GLENTONS E1 4 - 1 
6671 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:45 IFK Hässleholm  -  BK Skjold:Hvid MIO Vänster A 0 - 0 
6672 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:45 Österslövs IS  -  Viby if MIO Höger A 0 - 0 
5005 P03 A-8-dels:04 Sön 2020-01-12 16:00 Råå Idrottsförening:Vit   -  Råå Idrottsförening:Ljusblå  SELECT E2 1 - 0 
5164 P03 A-8-dels:02 Sön 2020-01-12 16:00 Södra Sandby Idrottsförening   -  Kristianstad FC:Orange  GLENTONS E1 1 - 0 
6673 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 16:00 Åhus Horna BK:3  -  VMA IK MIO Vänster A 0 - 0 
6674 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 16:00 Tomelilla IF:2  -  Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
125 F03 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-12 16:15 Fortuna FF   -  Kullabygdens DFF  GLENTONS E1 5 - 4 es 
5165 F03 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-12 16:15 Furulunds Idrottsklubb   -  Kristianstads DFF:Orange  SELECT E2 1 - 0 
5162 F03 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-12 16:30 Falköpings KIK   -  Perstorp Röke IF  GLENTONS E1 2 - 4 es 
5163 F03 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-12 16:30 IFK karlshamn:1   -  Skegrie BK  SELECT E2 2 - 0 
6675 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 16:30 Mjällby  -  Åhus Horna BK:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6676 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 16:30 Kristianstad FC:Orange  -  Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
121 P03 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-12 16:45 Gkif Akademi   -  Baskemölla IF  SELECT E2 2 - 1 
126 P03 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-12 16:45 Hässleholms IF:Grön   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 1 - 3 
6677 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 16:45 IFK Hässleholm  -  Wä IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6678 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 16:45 BK Skjold:Hvid  -  Österslövs IS MIO Vänster A 0 - 0 
129 P03 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-12 17:00 Dösjöbro IF:1   -  Södra Sandby Idrottsförening  SELECT E2 2 - 1 
130 P03 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-12 17:00 BSV af 2016   -  Råå Idrottsförening:Vit  GLENTONS E1 4 - 0 
6625 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 17:00 Tomelilla IF:2  -  VMA IK MIO Vänster A 0 - 0 
6626 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 17:00 Åhus Horna BK:3  -  Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
5168 F03 A-semifinal:01 Sön 2020-01-12 17:15 Perstorp Röke IF   -  IFK karlshamn:1  GLENTONS E1 0 - 2 es 
5172 F03 A-semifinal:02 Sön 2020-01-12 17:15 Fortuna FF   -  Furulunds Idrottsklubb  SELECT E2 1 - 0 
6679 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 17:30 Tomelilla IF:1  -  Mjällby MIO Vänster A 0 - 0 
6680 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 17:30 Åhus Horna BK:2  -  Kristianstad FC:Orange MIO Höger A 0 - 0 
5171 P03 A-semifinal:01 Sön 2020-01-12 17:45 Dösjöbro IF:1   -  BSV af 2016  SELECT E2 1 - 2 
5175 P03 A-semifinal:02 Sön 2020-01-12 17:45 Gkif Akademi   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 3 - 4 es 
6681 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 17:45 Viby if  -  IFK Hässleholm MIO Vänster A 0 - 0 
6682 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 17:45 Wä IF:2  -  BK Skjold:Hvid MIO Höger A 0 - 0 
5178 F03 A-final Sön 2020-01-12 18:15 IFK karlshamn:1   -  Fortuna FF  GLENTONS E1 1 - 0 
5179 F03 A-3.e pris Sön 2020-01-12 18:15 Perstorp Röke IF   -  Furulunds Idrottsklubb  SELECT E2 2 - 1 
5182 P03 A-final Sön 2020-01-12 18:30 BSV af 2016   -  IFK Hässleholm:2  GLENTONS E1 3 - 1 
5183 P03 A-3.e pris Sön 2020-01-12 18:30 Dösjöbro IF:1   -  Gkif Akademi  SELECT E2 2 - 3