KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på arena E2

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
2 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 09:00 Hyllie IK  -  Furulunds IK ICA MAXI E2 1 - 2 
3 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 09:30 Fortuna FF  -  Eskilsminne IF ICA MAXI E2 2 - 0 
14 DM P17 Grupp B Sön 2019-12-15 10:00 Södra Sandby IF  -  Kristianstad FC ICA MAXI E2 0 - 3 
8 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 10:30 Dösjöbro IF  -  Hyllie IK ICA MAXI E2 10 - 1 
18 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 11:00 IFK Osby  -  Fortuna FF ICA MAXI E2 3 - 1 
6 DM P17 Grupp B Sön 2019-12-15 11:30 Kristianstad FC  -  Kulladals FF ICA MAXI E2 3 - 0 
16 DM F17 Grupp A Sön 2019-12-15 12:00 Furulunds IK  -  Dösjöbro IF ICA MAXI E2 1 - 3 
11 DM F17 Grupp B Sön 2019-12-15 12:30 Eskilsminne IF  -  IFK Osby ICA MAXI E2 3 - 0 
10 DM P17 Grupp B Sön 2019-12-15 13:00 Kulladals FF  -  Södra Sandby IF ICA MAXI E2 4 - 3 es 
22 DM F17 A-semifinal:02 Sön 2019-12-15 14:00 Södra Sandby IF   -  Furulunds IK  ICA MAXI E2 2 - 0 
19 DM P17 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-12-15 14:30 Eslövs BK   -  Kulladals FF  ICA MAXI E2 2 - 0 
26 DM F17 A-3.e pris Sön 2019-12-15 15:15 Eskilsminne IF   -  Furulunds IK  ICA MAXI E2 0 - 3 
24 DM P17 A-semifinal:02 Sön 2019-12-15 16:00 Kristianstad FC   -  Eslövs BK  ICA MAXI E2 4 - 0 
28 DM P17 A-3.e pris Sön 2019-12-15 17:00 BK Höllviken   -  Eslövs BK  ICA MAXI E2 2 - 1 
6686 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 09:00 Annebergs GIF:14  -  Vellinge IF:2018 SELECT E2 0 - 3 wo 
6690 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 09:15 Cuban Allstars  -  Fc Rödeby:1 SELECT E2 0 - 1 
6694 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 09:30 Degeberga Goif  -  Kulladals FF:Vit SELECT E2 1 - 0 
40 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 09:45 IFK Simrishamn  -  Södra Sandby IF SELECT E2 6 - 1 
47 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 10:00 Sölvesborgs GOIF:2  -  Älmhults IF SELECT E2 0 - 2 
59 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 10:15 IFK Hässleholm:Gul  -  Onsala BK:VIT SELECT E2 0 - 0 
5021 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 10:45 Hittarps IK:Svart  -  Vinslövs IF:2 SELECT E2 1 - 0 
5023 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:00 Husie IF:gul  -  Gärds Köpinge IF SELECT E2 3 - 1 
36 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 11:15 Rödeby AIF  -  Hörby FF SELECT E2 3 - 1 
6700 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 11:30 Kristianstad FC:3  -  Vellinge IF:2018 SELECT E2 1 - 2 
6704 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 11:45 Cuban Allstars  -  IFK Hässleholm:Randig SELECT E2 0 - 2 
31 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 12:00 Fc Rödeby:Svart  -  Kulladals FF:Vit SELECT E2 2 - 1 
42 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 12:15 IFK Simrishamn  -  Fortuna FF:svart SELECT E2 1 - 0 
55 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 12:30 Kiaby IF  -  Lyckå FF:1 SELECT E2 0 - 6 
66 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 12:45 Asarums IF FK:Gul  -  Bollklubben Landora:1 SELECT E2 0 - 1 
6713 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:00 Kvarnby IK:Lila  -  Asarums IF FK:Blå SELECT E2 1 - 0 
6715 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:15 Borgeby Fotbollsklubb  -  Husie Idrottsförening:vit SELECT E2 0 - 0 
5042 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 13:30 Gif Nike  -  Emmaboda Kombination:2 SELECT E2 0 - 2 
5044 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 13:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Lunds FF SELECT E2 5 - 0 
79 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:00 Borrby IF  -  Furulund ik SELECT E2 0 - 2 
6720 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 14:15 Vellinge IF:2005  -  Cuban Allstars SELECT E2 5 - 0 
6723 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 14:30 Wä IF:2  -  Onsala BK:SVART SELECT E2 0 - 2 
44 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:45 Saxemara IF  -  IFK Simrishamn SELECT E2 0 - 2 
56 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 15:00 Kiaby IF  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2 0 - 4 
69 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 15:15 Åstorps FF  -  Bollklubben Landora:1 SELECT E2 0 - 3 
116 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 15:30 Borrby IF  -  Fortuna FF:Röd SELECT E2 0 - 2 
108 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 15:45 Gif Nike  -  Hittarps IK:Vit SELECT E2 0 - 2 
112 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 16:00 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  Vellinge IF SELECT E2 3 - 0 
101 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 16:15 Borgeby Fotbollsklubb  -  Emmaboda Kombination:1 SELECT E2 1 - 3 
131 P05 A-16-dels:04 Lör 2020-01-11 16:30 Wä IF:1   -  Bollklubben Landora:2  SELECT E2 3 - 1 
133 P05 A-16-dels:08 Lör 2020-01-11 16:45 Lyckå FF:1   -  Onsala BK:SVART  SELECT E2 0 - 2 es 
6684 P05 A-16-dels:15 Lör 2020-01-11 17:00 IS Halmia   -  Liga 06 IF:Orange  SELECT E2 7 - 0 
152 F05 A-8-dels:06 Lör 2020-01-11 17:15 Södra Sandby IF:Vit   -  Vinslövs IF:1  SELECT E2 4 - 0 
140 F05 A-8-dels:02 Lör 2020-01-11 17:30 Emmaboda Kombination:2   -  Fotbollsklubben Karlskrona  SELECT E2 0 - 2 
144 P05 A-8-dels:02 Lör 2020-01-11 17:45 Vellinge IF:2018   -  Wä IF:1  SELECT E2 4 - 5 es 
150 P05 A-8-dels:08 Lör 2020-01-11 18:00 IS Halmia   -  Fortuna FF  SELECT E2 0 - 1 
160 F05 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-11 18:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Stattena If  SELECT E2 1 - 2 ef 
158 P05 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-11 18:45 Wä IF:3   -  Fortuna FF  SELECT E2 1 - 0 
166 F05 A-semifinal:02 Lör 2020-01-11 19:00 Södra Sandby IF:Vit   -  Furulund ik  SELECT E2 4 - 0 
164 P05 A-semifinal:02 Lör 2020-01-11 19:30 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF:3  SELECT E2 0 - 2 
170 F05 A-3.e pris Lör 2020-01-11 19:50 Stattena If   -  Furulund ik  SELECT E2 2 - 1 es 
168 P05 A-3.e pris Lör 2020-01-11 20:10 Wä IF:1   -  Kvarnby IK:Rosa  SELECT E2 2 - 0 
6113 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:30 Dösjöbro IF:1  -  Hyllie IK:Grön SELECT E2 1 - 0 
6116 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Linero IF  -  Hoby GIF Gymnastikförening SELECT E2 2 - 0 
6124 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:30 Linero IF:Vii  -  Kulladals FF SELECT E2 2 - 2 
6126 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:45 Hässleholms IF:Vit  -  Linero IF SELECT E2 0 - 0 
6119 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 11:00 Hässleholms IF:Grön  -  Dösjöbro IF:2 SELECT E2 4 - 0 
6545 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:15 Furulunds Idrottsklubb  -  Anderslöv BOIK SELECT E2 5 - 0 
6132 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:45 Hyllie IK:Grön  -  Råå Idrottsförening:Ljusblå SELECT E2 1 - 2 
6129 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 12:00 Dösjöbro IF:2  -  Kristianstad FC:Orange SELECT E2 0 - 1 
6131 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 12:15 Hyllie IK:Vit  -  Janstorps AIF SELECT E2 0 - 2 
6551 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:30 IFK karlshamn:1  -  Kristianstads DFF:Orange SELECT E2 1 - 1 
6554 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:45 Fortuna FF  -  Lunds BK SELECT E2 2 - 1 
6137 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:00 Gkif Akademi  -  Linero IF SELECT E2 2 - 0 
6555 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:30 Kristianstads DFF:Orange  -  Vanneberga IF SELECT E2 3 - 0 
6138 P03 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Dösjöbro IF:2  -  Perstorp Bälinge IK SELECT E2 0 - 1 
6558 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:00 Anderslöv BOIK  -  Falköpings KIK SELECT E2 0 - 2 
6146 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:15 Södra Sandby Idrottsförening  -  Hoby GIF Gymnastikförening SELECT E2 4 - 0 
6559 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:30 Fortuna FF  -  Kullabygdens DFF SELECT E2 2 - 0 
6148 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:45 Kristianstad FC:Svart  -  Hyllie IK:Grön SELECT E2 4 - 0 
6150 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:00 Kulladals FF  -  IFK Hässleholm:1 SELECT E2 1 - 1 
6562 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:15 Vanneberga IF  -  IFK karlshamn:1 SELECT E2 0 - 1 
5006 P03 A-8-dels:06 Sön 2020-01-12 15:45 Baskemölla IF   -  Linero IF:Vii  SELECT E2 2 - 0 
5005 P03 A-8-dels:04 Sön 2020-01-12 16:00 Råå Idrottsförening:Vit   -  Råå Idrottsförening:Ljusblå  SELECT E2 1 - 0 
5165 F03 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-12 16:15 Furulunds Idrottsklubb   -  Kristianstads DFF:Orange  SELECT E2 1 - 0 
5163 F03 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-12 16:30 IFK karlshamn:1   -  Skegrie BK  SELECT E2 2 - 0 
121 P03 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-12 16:45 Gkif Akademi   -  Baskemölla IF  SELECT E2 2 - 1 
129 P03 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-12 17:00 Dösjöbro IF:1   -  Södra Sandby Idrottsförening  SELECT E2 2 - 1 
5172 F03 A-semifinal:02 Sön 2020-01-12 17:15 Fortuna FF   -  Furulunds Idrottsklubb  SELECT E2 1 - 0 
5171 P03 A-semifinal:01 Sön 2020-01-12 17:45 Dösjöbro IF:1   -  BSV af 2016  SELECT E2 1 - 2 
5179 F03 A-3.e pris Sön 2020-01-12 18:15 Perstorp Röke IF   -  Furulunds Idrottsklubb  SELECT E2 2 - 1 
5183 P03 A-3.e pris Sön 2020-01-12 18:30 Dösjöbro IF:1   -  Gkif Akademi  SELECT E2 2 - 3 
5187 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 09:00 Nosaby Idrottsförening:blå  -  Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå SELECT E2 2 - 0 
5191 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 09:15 Glumslövs Fotbollsförening  -  Nosaby IF:Gul SELECT E2 2 - 0 
5195 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 09:30 Vinnö IF:Blå  -  STAFFANSTORP United:Blå SELECT E2 1 - 4 
5199 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 09:45 Kristianstad FC:Svart  -  IFK Malmö P07 Blå SELECT E2 1 - 1 
5203 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 10:00 Eslövs Bollklubb:Röd  -  BK Skjold:Rød SELECT E2 1 - 0 
5207 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 10:15 BK Skjold:Sort  -  Ifö Bromölla IF:1 SELECT E2 0 - 5 
5211 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 10:30 STAFFANSTORP United:Vit  -  Åsum bk:2 SELECT E2 5 - 1 
5217 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 10:45 Åhus HBK:Röd  -  Vinnö IF:Vit SELECT E2 4 - 0 
5221 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 11:00 Åhus HBK:Vit  -  Borstahusens BK SELECT E2 1 - 1 
5225 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 11:15 Kristianstad FC:svartvit  -  Kristianstad FC:Blå SELECT E2 0 - 2 
5229 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 11:30 Kulladals FF:Vit  -  Wä IF:Orange SELECT E2 1 - 0 
5233 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 11:45 Nosaby Idrottsförening:vit  -  Hillerød Fodbold:Orange SELECT E2 0 - 2 
5237 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 12:00 IFK Knislinge:1  -  Dösjöbro IF:1 SELECT E2 3 - 0 
5241 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 12:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul  -  VMA IK SELECT E2 3 - 0 
5243 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 12:30 Kristianstad FC:Orange  -  Nosaby Idrottsförening:blå SELECT E2 0 - 1 
5247 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 12:45 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd  -  Glumslövs Fotbollsförening SELECT E2 0 - 2 
6439 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 FC Hessleholm:Blå  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2 0 - 0 
6442 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:15 Nosaby IF  -  FC Hessleholm:Vit SELECT E2 0 - 0 
5259 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 13:30 Kristianstad FC:Blå  -  Dösjöbro IF:3 SELECT E2 2 - 0 
6444 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 FC Hessleholm:Blå  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2 0 - 0 
6448 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 14:00 FC Hessleholm:Vit  -  Uppåkra IF:Svart SELECT E2 0 - 0 
5269 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 14:15 Dösjöbro IF:2  -  Eslövs Bollklubb:Röd SELECT E2 1 - 0 
5273 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 14:30 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  BK Skjold:Sort SELECT E2 6 - 1 
94 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 14:45 Uppåkra IF:Grön  -  STAFFANSTORP United:Vit SELECT E2 0 - 2 
6450 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 FC Hessleholm:Blå  -  IFK Karlshamn SELECT E2 0 - 0 
5283 P07 A-16-dels:04 Lör 2020-01-18 15:15 IFK Malmö P07 Blå   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 0 - 1 
5287 P07 A-16-dels:08 Lör 2020-01-18 15:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Lövestads Idrottsförening:1  SELECT E2 2 - 1 
6453 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Teckomatorp SK  -  FC Hessleholm:Vit SELECT E2 0 - 0 
6457 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:00 Uppåkra IF:Grön  -  IFK Karlshamn SELECT E2 0 - 0 
5299 P07 A-16-dels:16 Lör 2020-01-18 16:15 Kristianstad FC:Blå   -  Kristianstad FC:Orange  SELECT E2 4 - 0 
6458 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Nosaby IF  -  Sölvesborgs GIF:Vit SELECT E2 0 - 0 
6461 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 Wä IF  -  FC Hessleholm:Blå SELECT E2 0 - 0 
5306 P07 A-8-dels:02 Lör 2020-01-18 17:00 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 1 - 0 
5310 P07 A-8-dels:08 Lör 2020-01-18 17:15 Åhus HBK:Röd   -  Kristianstad FC:Blå  SELECT E2 4 - 1 
6464 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 FC Hessleholm:Vit  -  Sölvesborgs GIF:Svart SELECT E2 0 - 0 
5320 P07 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-18 18:00 Ifö Bromölla IF:1   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  SELECT E2 1 - 2 
6467 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 Spjutstorps Idrottsförening  -  Nosaby IF SELECT E2 0 - 0 
5330 P07 A-semifinal:02 Lör 2020-01-18 18:45 Hillerød Fodbold:Svart   -  Åhus HBK:Röd  SELECT E2 1 - 3 
5334 P07 A-3.e pris Lör 2020-01-18 19:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Hillerød Fodbold:Svart  SELECT E2 1 - 3 
6566 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 09:00 Lindeborgs FF 1948:RÖD  -  Kristianstad FC:1 SELECT E2 0 - 0 
6570 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 09:15 Strövelstorps GoIF  -  Wä IF:y SELECT E2 0 - 0 
6574 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 09:30 Nosaby IF:Blå  -  Harrie FF SELECT E2 1 - 2 
6578 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 09:45 Fortuna FF:Svart  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF SELECT E2 0 - 0 
6582 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 10:00 Fortuna FF:Röd  -  Kristianstad United SELECT E2 1 - 2 
6586 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 10:15 IFK Karlshamn:vit  -  Markaryds Idrottsförening SELECT E2 0 - 4 
5360 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 10:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF  -  FC Rosengård SELECT E2 1 - 4 
5364 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 10:45 Gif Nike  -  Älmhults IF SELECT E2 0 - 0 
5368 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 11:00 Gärsnäs AIS  -  Dalby GIF:Vit SELECT E2 1 - 1 
5372 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 11:15 FC Hessleholm:Lila  -  Gärds Köpinge IF SELECT E2 1 - 2 
6590 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 11:30 Kristianstad FC:2  -  Vittsjö GIK:2 SELECT E2 4 - 0 
6594 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 11:45 IFK Karlshamn:blå  -  Kullavägens BK SELECT E2 2 - 1 
6598 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 12:00 Sösdala IF  -  Vallensbæk IF 39:1 SELECT E2 1 - 2 
6602 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 12:15 Åhus Horna BK:Röd  -  Rödeby AIF SELECT E2 3 - 1 
5390 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 12:30 FC Staffanstorp  -  Ronneby BK SELECT E2 0 - 3 
5394 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 12:45 Dalby GIF:Blå  -  Wä IF:Grön SELECT E2 0 - 1 
5398 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 13:00 Eskilsminne Idrottsförening:Blå  -  Fortuna FF SELECT E2 0 - 0 
5402 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 13:15 Åhus IF  -  Emmaboda IS:Vit SELECT E2 1 - 0 
6606 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 13:30 Näsums Idrottsförening  -  Lindeborgs FF 1948:RÖD SELECT E2 1 - 4 
6610 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 13:45 Hässleholms IF:Grön  -  Strövelstorps GoIF SELECT E2 4 - 0 
6614 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 14:00 BK Höllviken  -  Nosaby IF:Blå SELECT E2 3 - 0 
6618 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 14:15 Mölnlycke Idrottsförening  -  Fortuna FF:Svart SELECT E2 0 - 1 
6622 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 14:30 Kristianstad United  -  Vittsjö GIK:1 SELECT E2 4 - 0 
5421 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 14:45 FC Rosengård  -  FC Hessleholm:Blå SELECT E2 1 - 0 
5424 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 15:00 Ronneby BK  -  FC Hessleholm:Vit SELECT E2 1 - 2 
5428 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 15:15 Wä IF:Grön  -  Dösjöbro IF:2 SELECT E2 0 - 0 
5432 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 15:30 Fortuna FF  -  Borrby IF SELECT E2 2 - 0 
5451 P04 A-16-dels:08 Sön 2020-01-19 15:45 Tomelilla Idrottsförening   -  IFK Hässleholm:Gul  SELECT E2 2 - 0 
5444 F06 A-8-dels:02 Sön 2020-01-19 16:15 Gif Nike   -  Wä IF:Grön  SELECT E2 1 - 3 es 
5454 F06 A-8-dels:06 Sön 2020-01-19 16:30 Fortuna FF   -  Höörs IS  SELECT E2 1 - 0 
5458 P04 A-8-dels:02 Sön 2020-01-19 16:45 Älmhults IF:Svart   -  Åhus Horna BK:Röd  SELECT E2 2 - 1 ef 
5459 P04 A-8-dels:04 Sön 2020-01-19 17:00 Hässleholms IF:Svart   -  Tomelilla Idrottsförening  SELECT E2 1 - 2 ef 
5464 F06 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-19 17:15 LB07   -  Gärds Köpinge IF  SELECT E2 1 - 0 ef 
5468 P04 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-19 17:45 Lindeborgs FF 1948:RÖD   -  Älmhults IF:Svart  SELECT E2 2 - 3 es 
5472 F06 A-semifinal:02 Sön 2020-01-19 18:00 Fortuna FF   -  Lönsboda GoIF  SELECT E2 3 - 0 
5474 P04 A-semifinal:02 Sön 2020-01-19 18:30 Kvarnby IK   -  Kristianstad FC:1  SELECT E2 2 - 0 
5476 F06 A-3.e pris Sön 2020-01-19 18:45 LB07   -  Lönsboda GoIF  SELECT E2 2 - 3 
5478 P04 A-3.e pris Sön 2020-01-19 19:00 Älmhults IF:Svart   -  Kristianstad FC:1  SELECT E2 1 - 4 
6857 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:00 Älfsborg FF:2  -  Fortuna FF:Svart SELECT E2  
6861 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 09:15 Älfsborg FF:1  -  LB07:Svart SELECT E2  
6865 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 09:30 Kristianstad FC:2  -  Älfsborg FF:3 SELECT E2  
6869 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:45 Fortuna FF:Svart  -  VAKANT SELECT E2  
6872 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 10:00 Åhus Horna BK:1  -  Älfsborg FF:1 SELECT E2  
6876 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 10:15 Eslövs BK:röd  -  BK Höllviken:1 SELECT E2  
6154 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:30 FC Hessleholm:Blå  -  IFK Kalmar:Blå SELECT E2 1 - 1 
6158 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:45 IFK Kalmar:Vit  -  Vinnö IF:Vinnö2 SELECT E2 6 - 0 
6880 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 11:00 Fortuna FF:Röd  -  Markaryds Idrottsförening SELECT E2  
6884 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 11:15 Fortuna FF:Svart  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul SELECT E2  
6888 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 11:30 BK Höllviken:2  -  Åhus Horna BK:1 SELECT E2  
6169 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 11:45 Vinnö IF:Vinnö1  -  Emmaboda Idrottssällskap:Blå SELECT E2 1 - 3 
6168 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 12:00 Sibbhult If  -  Wä IF SELECT E2 2 - 0 
6167 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 12:15 Stattena IF  -  Vinnö IF:Vinnö2 SELECT E2 2 - 1 
6896 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 12:30 Höganäs Bollklubb:Röd  -  Fortuna FF:Röd SELECT E2  
6898 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 12:45 Hittarps IK:10  -  Sjöbo IF SELECT E2  
6904 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 13:00 Fotbollsklubben Karlskrona:2  -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul SELECT E2  
6908 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 13:15 Kristianstad FC:3  -  Eskilsminne Idrottsförening:Blå SELECT E2  
6912 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 13:30 Fortuna FF:Röd  -  Wä IF:vit SELECT E2  
6915 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 13:45 Hittarps IK:30  -  Lönsboda GoIF SELECT E2  
6170 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:00 Gärsnäs AIS  -  FC Hessleholm:Blå SELECT E2 0 - 0 
6173 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 14:15 Emmaboda Idrottssällskap:Svart  -  Listerby IK SELECT E2 6 - 1 
6917 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 14:30 Älfsborg FF:3  -  FK Karlskrona orange:1 SELECT E2  
6921 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 14:45 Nosaby IF:3  -  LB07:Röd SELECT E2  
89 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:00 Furulunds Idrottsklubb  -  Eslövs BK:svart SELECT E2  
102 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 15:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Nosaby IF:2 SELECT E2  
6926 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 15:30 Höganäs Bollklubb:Röd  -  FC Rosengård 1917-Vit SELECT E2  
6931 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 15:45 Nosaby IF:3  -  Önnestad BoIF SELECT E2  
5626 F04 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-25 16:00 Emmaboda Idrottssällskap:Svart   -  Dösjöbro IF  SELECT E2 3 - 1 es 
6934 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 16:15 FK Karlskrona orange:2  -  Kulladals FF:Vit SELECT E2  
6935 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 16:30 Hardeberga BK:1  -  Furulunds Idrottsklubb SELECT E2  
6937 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 16:45 Fotbollsklubben Karlskrona:1  -  Kvarnby Ik:3 SELECT E2  
183 F04 A-semifinal:02 Lör 2020-01-25 17:00 IFK Kalmar:Vit   -  Emmaboda Idrottssällskap:Blå  SELECT E2 1 - 0 
83 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 17:15 FC Rosengård 1917-Svart  -  Åhus Horna BK:2 SELECT E2 0 - 0 
96 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 17:30 Wä IF:Orange  -  Hardeberga BK:1 SELECT E2  
6946 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 17:45 Nosaby IF:2  -  Fotbollsklubben Karlskrona:1 SELECT E2  
86 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 18:00 Åhus Horna BK:2  -  Hittarps IK:40 SELECT E2 0 - 0 
185 F04 A-3.e pris Lör 2020-01-25 18:15 Emmaboda Idrottssällskap:Svart   -  Emmaboda Idrottssällskap:Blå  SELECT E2 2 - 3 
88 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 18:45 Fjälkinge Idrottsförening  -  Åhus Horna BK:2 SELECT E2 0 - 0 
5638 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 08:30 Kiviks AIF  -  Markaryds IF:MIF SELECT E2 2 - 4 
5642 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 08:45 Helsingborgs östra IF:grön  -  Kvarnby IK:Lila SELECT E2 0 - 3 
5646 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 09:00 Kalmar FF:Röd  -  Dösjöbro IF:2 SELECT E2 0 - 0 
5650 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 09:15 Spjutstorps IF  -  IFK Malmö FK SELECT E2 1 - 0 
5654 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 09:30 Helsingborgs östra IF:svarrt  -  Åhus HBK:Vit SELECT E2 0 - 1 
5658 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 09:45 Malmö City FC gul  -  Åsum bk:2 SELECT E2 0 - 3 wo 
5662 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 10:00 Furulunds IK:gul  -  Hyllie Ik:1 SELECT E2 1 - 3 
5666 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 10:15 Åstorps FF  -  Näsby IF:Näsb/Nos SELECT E2 5 - 0 
5670 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 10:30 Rödeby AIF  -  Lilla Torg FF:Svart SELECT E2 2 - 1 
5676 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:45 Hittarps IK:Vit  -  Husie IF:1 SELECT E2 0 - 2 
5680 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 11:00 Lilla Torg FF:Blå  -  Staffanstorp United FC SELECT E2 1 - 1 
5684 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 11:15 Ramlösa Södra IF:1  -  Höörs IS:Blå SELECT E2 1 - 0 
5688 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 11:30 Kulladals FF:Blå  -  Wä IF:3 SELECT E2 2 - 0 
5692 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 11:45 Kalmar Södra IF:2  -  Wä IF:2 SELECT E2 1 - 0 
5696 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 12:00 Kvarnby IK:Svart  -  IF Limhamn Bunkeflo:3 SELECT E2 2 - 0 
5700 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 12:15 IF Leikin:PF06  -  Hyllie Ik:2 SELECT E2 0 - 1 
176 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 12:30 Ramlösa Södra IF:2  -  Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS SELECT E2 2 - 1 
180 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 12:45 Svedala IF  -  Elite Bornholm:2006 SELECT E2 0 - 3 
182 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:00 GIF Nike:1  -  Eskilsminne IF:Blå SELECT E2 1 - 2 
186 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:15 Rödeby AIF  -  Furulunds Idrottsklubb SELECT E2 2 - 0 
190 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 13:30 Lilla Torg FF  -  IK Wormo SELECT E2 1 - 1 
194 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:45 Höörs IS:Vit  -  Kiviks AIF SELECT E2 0 - 4 
198 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:1  -  Helsingborgs östra IF:grön SELECT E2 1 - 0 
204 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:15 Fortuna FF  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2 1 - 0 
208 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:30 Lunds FF  -  GIF Nike:2 SELECT E2 1 - 1 
212 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 14:45 Wollsjö AIF  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2 0 - 3 
214 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 15:00 Hittarps IK:Röd  -  Kalmar FF:Röd SELECT E2 1 - 3 
218 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 15:15 Jämjö GoIF  -  Spjutstorps IF SELECT E2 0 - 0 
222 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 15:30 Husie IF:2  -  Helsingborgs östra IF:svarrt SELECT E2 2 - 1 
226 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 15:45 Kalmar FF:Svart  -  Malmö City FC gul SELECT E2 3 - 0 wo 
230 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 16:00 Dösjöbro IF:1  -  Furulunds IK:gul SELECT E2 2 - 1 
234 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 16:15 IS Halmia  -  Åstorps FF SELECT E2 1 - 3 
238 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 16:30 Linero IF:vit  -  Rödeby AIF SELECT E2 1 - 2 
242 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:45 IFK Karlshamn  -  GIF Nike:1 SELECT E2 1 - 1 
246 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 17:00 BK Höllviken  -  Rödeby AIF SELECT E2 0 - 0 
250 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 17:15 FK Karlskrona:svart  -  Lilla Torg FF SELECT E2 1 - 1 
256 P06 A-32-dels:18 Sön 2020-01-26 17:30 Spjutstorps IF   -  Hittarps IK:Svart  SELECT E2 3 - 2 es 
260 P06 A-16-dels:02 Sön 2020-01-26 17:45 IFK Hässleholm   -  Linero IF:vit  SELECT E2 3 - 0 
270 P06 A-16-dels:12 Sön 2020-01-26 18:00 Elite Bornholm:2006   -  Hittarps IK:Röd  SELECT E2 0 - 1 
268 P06 A-16-dels:10 Sön 2020-01-26 18:15 Kalmar Södra IF:1   -  BK Skjold:Rød  SELECT E2 1 - 0 
272 P06 A-16-dels:14 Sön 2020-01-26 18:30 Hyllie Ik:1   -  IF Limhamn Bunkeflo:1  SELECT E2 1 - 0 
284 F07 A-8-dels:04 Sön 2020-01-26 18:45 Uppåkra IF:Vit   -  Lunds FF  SELECT E2 0 - 1 ef 
280 P06 A-8-dels:06 Sön 2020-01-26 19:00 Wä IF:2   -  Hittarps IK:Röd  SELECT E2 2 - 0 
282 P06 A-8-dels:08 Sön 2020-01-26 19:15 Kvarnby IK:Svart   -  Kalmar FF:Svart  SELECT E2 2 - 1 
288 F07 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-26 19:30 Rödeby AIF   -  Lunds FF  SELECT E2 3 - 2 ef 
291 P06 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-01-26 19:45 IFK Hässleholm   -  Kvarnby IK:Lila  SELECT E2 1 - 0 
296 F07 A-semifinal:02 Sön 2020-01-26 20:00 Brøndbyernes IF   -  FK Karlskrona:orange  SELECT E2 1 - 0 
297 P06 A-semifinal:01 Sön 2020-01-26 20:15 IFK Hässleholm   -  Degeberga GIF  SELECT E2 5 - 0 
300 F07 A-3.e pris Sön 2020-01-26 20:30 Lilla Torg FF   -  FK Karlskrona:orange  SELECT E2 0 - 1 
302 P06 A-3.e pris Sön 2020-01-26 20:45 Degeberga GIF   -  Kvarnby IK:Svart  SELECT E2 2 - 4 
6953 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Hasslö Goif  -  BK Skjold:sort SELECT E2  
6957 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:15 Brösarps IF  -  Åhus HBK:1 SELECT E2  
6961 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Wä IF:Vit  -  Nosaby IF:1 SELECT E2  
6965 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Dösjöbro IF:Vit  -  Höganäs BK:Blå SELECT E2  
6969 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Hässleholms IF:Grön  -  Viby if SELECT E2  
6973 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Höganäs BK:Röd  -  Åsums BK:1 SELECT E2  
6977 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 FC Rosengård:Vit  -  Fortuna FF:1 SELECT E2  
6981 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Nosaby IF:1  -  Klågerups GoIF SELECT E2  
6985 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 11:00 Höganäs BK:Blå  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
6986 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 BK Skjold:sort  -  Sjöbo IF:Vit SELECT E2  
6990 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Fjälkinge IF  -  Åhus HBK:1 SELECT E2  
6994 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 11:45 Sjöbo IF:Blå  -  Torns IF:Orange SELECT E2  
5765 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Röd  -  Åhus IF SELECT E2  
6998 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Vellinge IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Vit SELECT E2  
7002 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Skegrie BK  -  Fortuna FF:2 SELECT E2  
7006 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Dösjöbro IF:Vit  -  Nosaby IF:2 SELECT E2  
5783 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:00 Lyckå FF:2  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2  
7010 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 Hässleholms IF:Grön  -  Sjöbo IF:Vit SELECT E2  
7014 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Kulladals FF:Vit  -  Höganäs BK:Röd SELECT E2  
7018 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Wä IF:Vit  -  Rödeby AIF SELECT E2  
5797 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 14:00 BK Höllviken:Röd  -  BK Höllviken:Svart SELECT E2  
5801 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Sölvesborgs GIF  -  Gif Nike:blå SELECT E2  
7022 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Tollarps IF:Vit  -  FC Rosengård:Vit SELECT E2  
7026 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:45 Nosaby IF:2  -  BK Skjold:hvid SELECT E2  
5815 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Uppåkra IF:Svart  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2  
5819 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 15:15 Emmaboda IS  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2  
5821 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:30 Teckomatorp SK  -  Sölvesborgs GIF SELECT E2  
7034 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Eskilsminne IF:Svart  -  Västra Ingelstad IS:Gul SELECT E2  
5829 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 16:00 Lyckå FF:1  -  IFK Kalmar Vit SELECT E2  
7038 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 16:15 Åhus HBK:3  -  Kristianstad FC:Svart SELECT E2  
7042 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:30 Vinslövs IF  -  Kristianstad FC:Vit SELECT E2  
5841 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 16:45 Sölvesborgs GIF  -  Brösarps IF SELECT E2  
7046 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 17:00 Linero IF:röd  -  Åhus HBK:3 SELECT E2  
7049 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Markaryds IF  -  Eslövs BK:vit SELECT E2  
7053 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:30 Hittarps IK:Vit  -  Vinslövs IF SELECT E2  
127 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:45 IFK Simrishamn  -  FC Rosengård:Röd SELECT E2  
128 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Linero IF:vit SELECT E2  
7059 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Markaryds IF SELECT E2  
5871 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 18:30 Emmaboda IS  -  Maglasäte IF SELECT E2  
7065 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 Eslövs BK:Svart  -  IFK Simrishamn SELECT E2  
5873 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 19:00 Teckomatorp SK  -  Hasslö Goif SELECT E2  
7071 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:15 Kristianstad FC:Orange  -  Markaryds IF SELECT E2  
7075 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Linero IF:vit  -  Eslövs BK:Svart SELECT E2  
7078 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:45 Vellinge IF:Röd  -  Kristianstad FC:Svart SELECT E2  
5897 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:00 Kristianstad FC  -  Rödeby AIF SELECT E2  
5904 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 09:15 Husie IF:grön  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
5913 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 09:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1  -  Höganäs Bollklubb:1 SELECT E2  
5944 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:45 Wä IF:Vit  -  Kristianstad FC SELECT E2  
5950 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:00 Kalmar Södra IF  -  Husie IF:grön SELECT E2  
5957 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 10:15 Wä IF:Orange  -  Kvarnby Ik:Blå SELECT E2  
5990 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 10:30 Hardeberga BK  -  Wä IF:Vit SELECT E2  
5997 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:45 Höganäs Bollklubb:2  -  Husie IF:grön SELECT E2  
6001 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:00 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1  -  Kvarnby Ik:Blå SELECT E2  
6024 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 11:15 Hardeberga BK  -  Rödeby AIF SELECT E2  
6032 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 11:30 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
6038 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:45 Höganäs Bollklubb:1  -  Spjutstorp IF SELECT E2  
5917 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Asarum IF:Blå SELECT E2  
5964 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:15 LB07 Limhamn P-11  -  Staffanstorp United FC:Real SELECT E2  
6078 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 12:30 Husie IF:grön  -  Skanör Falsterbo IF:Röd SELECT E2  
6085 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 12:45 Spjutstorp IF  -  Wä IF:Orange SELECT E2  
5967 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Hyllie IK:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Vit SELECT E2  
6083 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 13:15 Wä IF:Grön  -  Kalmar Södra IF SELECT E2  
7083 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Askeröds IF  -  Ifö Bromölla IF:vit SELECT E2  
5924 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 13:45 Husie IF:vit  -  Mörrums GoIS FK:1 SELECT E2  
6086 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:00 Hyllie IK:Vit  -  Staffanstorp United FC:Real SELECT E2  
5970 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:15 Tollarps IF  -  Tjörnarps BoIF SELECT E2  
7089 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Ifö Bromölla IF:svart SELECT E2  
6102 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 LB07 Limhamn P-11  -  Hyllie IK:Vit SELECT E2  
7091 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:00 Åhus IF  -  Ifö Bromölla IF:vit SELECT E2  
7093 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Emmaboda IS SELECT E2  
6106 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 Asarum IF:Blå  -  Hyllie IK:Vit SELECT E2  
6009 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:45 Mörrums GoIS FK:1  -  Tollarps IF SELECT E2  
5940 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 Växjö BK:Svart  -  Mörrums GoIS FK:2 SELECT E2  
7096 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Ifö Bromölla IF:svart  -  Eskilsminne IF:Gul SELECT E2  
5980 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Viby if  -  Torna Hällestad IF SELECT E2  
6055 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:45 Husie IF:vit  -  Tollarps IF SELECT E2  
7079 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Ifö Bromölla IF:vit  -  Eskilsminne IF:Blå SELECT E2  
6052 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:15 Hyllie IK:Grön  -  Mörrums GoIS FK:1 SELECT E2  
6104 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:30 Tollarps IF  -  Hoby GIF SELECT E2  
7101 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Sölvesborgs GIF  -  Askeröds IF SELECT E2  
6059 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:00 Asarum IF:Vit  -  Torna Hällestad IF SELECT E2  
7080 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 18:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Åhus IF SELECT E2  
6094 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 18:30 Associazione Calcio Kvarnby:Röd  -  Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 SELECT E2  
6108 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:45 Mörrums GoIS FK:1  -  Hoby GIF SELECT E2  
6097 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 19:00 Staffanstorp United FC:Barca  -  Mörrums GoIS FK:2 SELECT E2  
6098 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 19:15 Wä IF:randig  -  Hyllie IK:Svart SELECT E2