Kampe i Femhøje 2

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
11 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit  -  Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 10 - 5 
26 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Kristiansand IF:KIF Hellemyr  -  HGF Hammel:2 Femhøje 2 9 - 5 
47 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:00 Vodskov Håndbold  -  Tornby IF Femhøje 2 3 - 7 
68 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel:2  -  IL Høvdingen:2 Femhøje 2 5 - 2 
87 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:00 Backa HK:2  -  HGF Hammel:3 Femhøje 2 9 - 10 
108 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 HEI, Skæring:3  -  Nibe HK:3 Femhøje 2 13 - 5 
129 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit  -  Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 7 - 9 
148 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 HGF Hammel:2  -  Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 3 - 7 
169 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:00 Vodskov Håndbold  -  Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 3 - 8 
190 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 IL Høvdingen:2  -  Tornby IF Femhøje 2 4 - 5 
209 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:00 Backa HK:2  -  HEI, Skæring:3 Femhøje 2 8 - 9 
230 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Nibe HK:3  -  HGF Hammel:3 Femhøje 2 0 - 7 
251 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:2  -  Idrottsklubben Baltichov:Vit Femhøje 2 5 - 16 
269 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2  -  Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 4 - 8 
290 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:00 IL Høvdingen:2  -  Vodskov Håndbold Femhøje 2 4 - 2 
310 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Tornby IF  -  Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 10 - 10 
329 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:00 Nibe HK:3  -  Backa HK:2 Femhøje 2 4 - 9 
349 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 HGF Hammel:3  -  HEI, Skæring:3 Femhøje 2 7 - 5 
383 P13C B-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Backa HK:vit  Femhøje 2 16 - 2 
398 P13C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Hadsten Håndbold:3   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 4 - 8 
412 P13C B-8-dels:03 Søn 22.09.2019 09:00 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-1  Femhøje 2 6 - 2 
427 P13C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 09:30 Randesund IL:J07-3   -  Just IL  Femhøje 2 5 - 1 
442 P13C B-8-dels:05 Søn 22.09.2019 10:00 Randesund IL:J07-4   -  IF Frem Skørping HK  Femhøje 2 11 - 7 
456 P13C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Lyngdal il:2   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 5 - 9 
471 P13C B-8-dels:07 Søn 22.09.2019 11:00 Backa HK:3   -  Fløy il:212  Femhøje 2 15 - 2 
485 P13C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:30 HEI, Skæring:3   -  Fløy il:Fløy j12  Femhøje 2 10 - 5 
498 P13C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 3 - 6 
513 P13C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-3  Femhøje 2 8 - 3 
527 P13C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:J07-4   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 6 - 7 ef 
540 P13C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:30 Backa HK:3   -  HEI, Skæring:3  Femhøje 2 10 - 5 
555 P13C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Hjallerup IF:2   -  Nibe HK:2  Femhøje 2 10 - 3 
566 P13C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Randesund IL:J07-2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 9 - 14 
583 P13C B-finale Søn 22.09.2019 15:30 Hjallerup IF:2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 4 - 9