Kampe Søn 22.09.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
373 P11A A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 08:00 IF Frem Skørping HK   -  Nibe HK:1  Tornby 9 - 5 
374 P11A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:00 HEI, Skæring:1   -  HEI, Skæring:2  Hirtshals 21 - 13 
375 P13A B-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Nr.4 fra Pulje 5  -  Randesund IL:J06-1  Stendysse 0 - 5 
376 D15A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 08:00 Viking HK:Viking 1   -  Hadsten Håndbold:1  Bjergby 12 - 5 
377 P15A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:00 Tornby IF:1   -  Støvring Håndbold:1  Højene 7 - 10 
378 P11C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 IL Høvdingen:2   -  Fløy il:Fløy2  UCN Hjørring 9 - 4 
380 P13A A-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Nr.2 fra Pulje 5  -  Hadsten Håndbold:1  Vendia 2 0 - 5 
381 P13A A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 Sindal IF   -  Støvring Håndbold  Vendia 3 3 - 4 
382 P13C A-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:2   -  Kristiansand IF:KIF 2  Femhøje 1 14 - 4 
383 P13C B-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Backa HK:vit  Femhøje 2 16 - 2 
384 D13A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:00 Sæby HK   -  Hjallerup IF:1  Bagterp 7 - 11 
385 D13C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 AIK Vejgaard   -  Nøvling IF:2  Tårs 14 - 3 
387 P11A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:30 Hjallerup IF:1   -  Backa HK:1  Tornby 9 - 6 
388 D11C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 08:30 HGF Hammel:2   -  Hadsten Håndbold:2  Hirtshals 16 - 6 
389 P13A B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Randesund IL:J06-2   -  Tornby IF:1  Stendysse 10 - 6 
390 D15A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Nøvling IF   -  Greipstad IL  Bjergby 10 - 6 
391 P15A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Hadsten Håndbold:1   -  HEI, Skæring  Højene 11 - 6 
392 P17A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Sæby HK   -  Thy Håndbold / Skyum:1  Lundergård 21 - 15 
393 P11C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Nibe HK:3   -  HGF Hammel:2  UCN Hjørring 4 - 1 
394 D13C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Halsen IF   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 1 8 - 9 
395 P13A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 HEI, Skæring:1   -  Nr.1 fra Pulje 5 Vendia 2 5 - 0 
396 P13A A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 08:30 Dronninglund IF Håndbold:1   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 5 - 6 
397 P13C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Halsen IF:1   -  Birkenes IL  Femhøje 1 7 - 9 
398 P13C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Hadsten Håndbold:3   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 4 - 8 
399 D13A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:30 Nibe HK:1   -  HEI, Skæring:HEI 1  Bagterp 8 - 13 
400 D13C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Silkeborg-Voel   -  Nibe HK:2  Tårs 10 - 4 
401 P9 B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Sindal IF   -  Sæby HK  Tårs Kort 10 - 2 
402 P11A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 IF Frem Skørping HK   -  HEI, Skæring:1  Tornby 7 - 12 
403 D11C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 Sæby HK:2   -  Tornby IF:2  Hirtshals 9 - 8 ef 
404 P13A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 IK Baltichov:Rosa   -  Nr.3 fra Pulje 5 Stendysse 5 - 0 
405 P11A A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 09:00 IL Høvdingen:1   -  Silkeborg-Voel:1  Bjergby 5 - 11 
406 D15A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 Randesund IL:G04   -  Nibe HK  Højene 14 - 3 
407 P11C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Vodskov Håndbold   -  Sæby HK:2  UCN Hjørring 2 - 0 
408 D13C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Just IL:1   -  IF Jarl Arden  Vendia 1 8 - 3 
409 P13A A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:1   -  Støvring Håndbold  Vendia 2 9 - 2 
410 P13A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 09:00 HEI, Skæring:2   -  HGF Hammel:1  Vendia 3 5 - 9 
411 P13C A-8-dels:03 Søn 22.09.2019 09:00 Backa HK:2   -  Greipstad IL  Femhøje 1 11 - 6 
412 P13C B-8-dels:03 Søn 22.09.2019 09:00 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-1  Femhøje 2 6 - 2 
413 D13A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 HGF Hammel:1   -  Hjallerup IF:1  Bagterp 8 - 15 
414 D13C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Randesund IL:G06-2   -  Hjallerup IF:2  Tårs 6 - 8 
415 P9 A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 Tornby IF   -  Kristrup Boldklub  Tårs Kort 5 - 2 
416 P17A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 09:15 Greipstad IL, fra C   -  Sandar IL, fra C  Lundergård 13 - 22 
417 D11A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 Hjallerup IF:1   -  Løgstør HK  Tornby 13 - 10 
418 D11C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 09:30 IL Høvdingen   -  Sindal IF  Hirtshals 9 - 6 
419 P13A B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 09:30 Nr.4 fra Pulje 3   -  Randesund IL:J06-2  Stendysse 8 - 10 
420 P11C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel:2   -  Randers KFUM:2  Bjergby 4 - 6 
421 D15A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:30 Randers KFUM:1   -  IF Frem Skørping HK  Højene 9 - 14 
422 P11C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Backa HK:2   -  Fløy il:Fløy 1  UCN Hjørring 9 - 1 
423 D13C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Randesund IL:G07   -  Fløy il:Fløy G12  Vendia 1 13 - 11 
424 P15C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 Hadsten Håndbold:3   -  Sæby HK:2  Vendia 2 9 - 7 
425 P15C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 TEIE Håndball klubb:1   -  Fløy il:1  Vendia 3 6 - 10 
426 P13C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 09:30 Lindesnes sportsklubb:Erik   -  HGF Hammel:2  Femhøje 1 8 - 7 
427 P13C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 09:30 Randesund IL:J07-3   -  Just IL  Femhøje 2 5 - 1 
428 D13A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel   -  HEI, Skæring:HEI 1  Bagterp 17 - 11 
429 D13C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Sindal IF:1   -  Hadsten Håndbold:1  Tårs 13 - 11 
430 P9 A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 AIK Vejgaard   -  HGF Hammel  Tårs Kort 3 - 5 
431 P17A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Randers KFUM håndbold   -  Sæby HK  Lundergård 14 - 19 
432 D11A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Støvring Håndbold:1   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Tornby 11 - 10 
433 D11C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:00 IF Jarl Arden   -  Hadsten Håndbold:1  Hirtshals 5 - 4 
434 P13A B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 10:00 Hjørring Håndbold   -  Randers KFUM håndbold  Stendysse 11 - 3 
435 P11C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 10:00 HEI, Skæring:3   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 9 - 12 
436 P15A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Halsen IF   -  Hadsten Håndbold:1  Højene 4 - 6 
437 P11C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Sindal IF   -  IL Høvdingen:2  UCN Hjørring 8 - 9 es 
438 D13C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 HGF Hammel:2   -  Sindal IF:2  Vendia 1 12 - 14 
439 P13A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:1   -  HEI, Skæring:1  Vendia 2 8 - 11 
440 P13A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Hjallerup IF:1   -  HGF Hammel:1  Vendia 3 3 - 18 
441 P13C A-8-dels:05 Søn 22.09.2019 10:00 Halsen IF:2   -  Halsen IF:3  Femhøje 1 6 - 2 
442 P13C B-8-dels:05 Søn 22.09.2019 10:00 Randesund IL:J07-4   -  IF Frem Skørping HK  Femhøje 2 11 - 7 
443 D13A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Sejs-Svejbæk IF   -  HEI, Skæring:HEI 2  Bagterp 7 - 13 
444 D13C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Nøvling IF:3   -  AIK Vejgaard  Tårs 11 - 10 
459 D9 B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Tornby IF   -  Sæby HK  Tårs Kort 12 - 4 
446 P11A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Silkeborg-Voel:1   -  Hjallerup IF:1  Tornby 10 - 4 
447 D11C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:30 Løgstør HK   -  Nibe HK:1  Hirtshals 7 - 6 
448 P13A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:30 IK Baltichov:Röd   -  Nibe HK:1  Stendysse 5 - 8 
449 P11C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Tornby IF   -  Kristrup Boldklub  Bjergby 6 - 5 
450 P15A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Hjørring Håndbold   -  Støvring Håndbold:1  Højene 9 - 8 
451 P11C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Hadsten Håndbold:1   -  Nibe HK:3  UCN Hjørring 6 - 5 ef 
452 D13C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Skagen HK   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 1 18 - 3 
453 P15C B-8-dels:03 Søn 22.09.2019 10:30 Tornby IF. 2   -  STIF Salbrovad  Vendia 2 9 - 7 
454 P15C A-8-dels:03 Søn 22.09.2019 10:30 Randesund IL:J05-2   -  TEIE Håndball klubb:2  Vendia 3 18 - 8 
455 P13C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Dronninglund IF Håndbold:2   -  Hana IL  Femhøje 1 2 - 3 
456 P13C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Lyngdal il:2   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 5 - 9 
457 D13A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:30 IF Frem Skørping HK   -  Støvring Håndbold  Bagterp 11 - 14 
458 D13C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Kristrup Boldklub   -  Silkeborg-Voel  Tårs 13 - 4 
501 P9 B-finale Søn 22.09.2019 10:30 Hjallerup IF   -  Sindal IF  Tårs Kort 9 - 4 
460 P17A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:45 Aabybro Efterskole   -  Sandar IL, fra C  Lundergård 15 - 20 
461 D11A A-finale Søn 22.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:1   -  Hjallerup IF:1  Tornby 11 - 7 
462 D11C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:2   -  Vodskov Håndbold  Hirtshals 5 - 7 ef 
463 P11A B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 11:00 HGF Hammel:1   -  Greipstad IL:Blå  Stendysse 12 - 3 
464 P11C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:00 HGF Hammel:3   -  Støvring Håndbold:2  Bjergby 8 - 3 
465 D15A B-finale Søn 22.09.2019 11:00 IF Frem Skørping HK   -  Randesund IL:G04  Højene 8 - 11 
466 P11C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:2   -  Vodskov Håndbold  UCN Hjørring 5 - 3 
467 D13C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Randesund IL:G06-1   -  Just IL:1  Vendia 1 7 - 6 
468 P15C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 11:00 Søgne HK:4   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 4 - 7 
469 P15C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 11:00 Hjallerup IF:1   -  Greipstad IL  Vendia 3 10 - 7 
470 P13C A-8-dels:07 Søn 22.09.2019 11:00 IK Gimletroll   -  Backa HK:1  Femhøje 1 10 - 9 
471 P13C B-8-dels:07 Søn 22.09.2019 11:00 Backa HK:3   -  Fløy il:212  Femhøje 2 15 - 2 
472 D15C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:00 Nøvling IF   -  Sindal IF:2  Bagterp 10 - 11 
473 D13C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Tornby IF   -  Hjallerup IF:2  Tårs 10 - 7 
516 P9 A-finale Søn 22.09.2019 11:00 Tornby IF   -  HGF Hammel  Tårs Kort 5 - 3 
475 D17A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 11:30 Randers KFUM håndbold   -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1  Lundergård 15 - 12 
476 D11C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:30 Horne/Hirtshals Håndbold   -  AIK Vejgaard  Hirtshals 4 - 6 
477 P11A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:30 Randers KFUM:1   -  Støvring Håndbold:1  Stendysse 8 - 3 
478 P11C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 11:30 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -  Randers KFUM:2  Bjergby 4 - 3 
479 P17A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK   -  Sindal IF, fra C  Højene 11 - 15 
480 P11C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Hjallerup IF:3   -  Backa HK:2  UCN Hjørring 3 - 6 
481 D13C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 astrup-sønderskov if   -  Randesund IL:G07  Vendia 1 18 - 7 
482 P15C B-8-dels:05 Søn 22.09.2019 11:30 Skagen HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Vendia 2 6 - 4 
483 P15C A-8-dels:05 Søn 22.09.2019 11:30 Søgne HK:2004-1   -  Søgne HK:3  Vendia 3 6 - 3 
484 P13C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:30 Fløy il:Fløy J13   -  Backa HK:Röd  Femhøje 1 13 - 5 
485 P13C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:30 HEI, Skæring:3   -  Fløy il:Fløy j12  Femhøje 2 10 - 5 
486 D15C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Sæby HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Bagterp 6 - 11 
487 D13C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Greipstad IL   -  Sindal IF:1  Tårs 4 - 8 
530 D9 B-finale Søn 22.09.2019 11:30 Hjallerup IF:2   -  Tornby IF  Tårs Kort 3 - 8 
489 P11A A-finale Søn 22.09.2019 11:45 HEI, Skæring:1   -  Silkeborg-Voel:1  Tornby 11 - 12 
490 D11C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2   -  Hjallerup IF:3  Hirtshals 8 - 5 
491 P11A B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 12:00 Sæby HK:1   -  Nibe HK:2  Stendysse 4 - 7 
492 P11C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 8 - 9 
493 P11C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 IL Høvdingen:2   -  Hadsten Håndbold:1  UCN Hjørring 9 - 3 
495 P15C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 12:00 Randesund IL:J05-3   -  Hana IL:3  Vendia 2 2 - 1 
496 P15C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 12:00 HGF Hammel   -  Vodskov Håndbold  Vendia 3 18 - 4 
497 P13C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2   -  Birkenes IL  Femhøje 1 13 - 11 
498 P13C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 3 - 6 
499 D13A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Nøvling IF:1   -  HEI, Skæring:HEI 2  Bagterp 18 - 7 
500 D13C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Nøvling IF:3   -  Kristrup Boldklub  Tårs 11 - 13 
543 D9 A-finale Søn 22.09.2019 12:00 Støvring Håndbold   -  Hjallerup IF  Tårs Kort 23 - 4 
502 D17A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:15 Aabybro Efterskole fra C   -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C  Lundergård 15 - 10 
503 P17A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:15 STIF Salbrovad, fra C   -  Thy Håndbold / Skyum:2, fra C  Højene 16 - 5 
504 D13A A-finale Søn 22.09.2019 12:30 Hjallerup IF:1   -  Silkeborg-Voel  Tornby 10 - 11 
505 D11C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:30 HGF Hammel:2   -  Sæby HK:2  Hirtshals 13 - 5 
506 P11A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:30 Vodskov Håndbold   -  Greipstad IL:Gul  Stendysse 5 - 2 
507 P11C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 12:30 Kristiansand IF:KIF Hellemyr   -  Tornby IF  Bjergby 8 - 4 
508 P11C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Hadsten Håndbold:2   -  Backa HK:2  UCN Hjørring 8 - 7 es 
510 P15C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 12:30 Randesund IL:J05-1   -  Fløy il:2  Vendia 2 12 - 11 
511 P15C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 12:30 Søgne HK:2004-2   -  Sindal IF:2  Vendia 3 5 - 8 
512 P13C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Backa HK:2   -  Lindesnes sportsklubb:Erik  Femhøje 1 6 - 8 
513 P13C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-3  Femhøje 2 8 - 3 
514 D13A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Skibsby/Højene IF   -  Støvring Håndbold  Bagterp 16 - 8 
515 D13C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Tornby IF   -  Sindal IF:1  Tårs 10 - 8 
517 D17A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Støvring Håndbold   -  Nøvling IF  Lundergård 23 - 12 
518 D11C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:00 IL Høvdingen   -  IF Jarl Arden  Hirtshals 5 - 3 
519 P13A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:J06-2   -  Nr.3 fra Pulje 1  Stendysse 7 - 8 
520 P11C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:00 Horne/Hirtshals Håndbold   -  HGF Hammel:3  Bjergby 7 - 3 
521 P17A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hana IL:1   -  Sindal IF, fra C  Højene 7 - 11 
522 D11A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Tornby IF:1   -  Sæby HK:1  UCN Hjørring 8 - 3 
523 D13C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:G06-1   -  astrup-sønderskov if  Vendia 1 7 - 13 
524 P15C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Backa HK:Vit   -  Hadsten Håndbold:3  Vendia 2 10 - 6 
525 P15C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hana IL:1   -  Fløy il:1  Vendia 3 16 - 5 
526 P13C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 13:00 Halsen IF:2   -  Hana IL  Femhøje 1 11 - 3 
527 P13C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:J07-4   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 6 - 7 ef 
528 D15C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hjallerup IF:1   -  Sindal IF:2  Bagterp 11 - 8 
531 P13A A-finale Søn 22.09.2019 13:15 HEI, Skæring:1   -  HGF Hammel:1  Tornby 15 - 9 
532 D11C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Løgstør HK   -  Vodskov Håndbold  Hirtshals 9 - 5 
533 P13A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Hjørring Håndbold   -  Nibe HK:1  Stendysse 10 - 5 
534 P11C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 6 - 8 
535 D11A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 HGF Hammel:1   -  Greipstad IL  UCN Hjørring 14 - 5 
536 D13C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Sindal IF:2   -  Skagen HK  Vendia 1 7 - 12 
537 P15C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Tornby IF. 2   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 3 - 7 
538 P15C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Randesund IL:J05-2   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 11 - 12 
539 P13C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:30 IK Gimletroll   -  Fløy il:Fløy J13  Femhøje 1 13 - 8 
540 P13C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:30 Backa HK:3   -  HEI, Skæring:3  Femhøje 2 10 - 5 
541 D15C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Hurup HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Bagterp 11 - 9 
542 D13C A-finale Søn 22.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub   -  Tornby IF  Tårs 9 - 8 
544 D17A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:45 Sæby HK   -  Tornby IF  Lundergård 19 - 22 
545 P17A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:45 Hana IL:2, fra C   -  STIF Salbrovad, fra C  Højene 10 - 14 
546 P15A A-finale Søn 22.09.2019 14:00 Hadsten Håndbold:1   -  Hjørring Håndbold  Tornby 7 - 10 
547 D11C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:00 AIK Vejgaard   -  Hjallerup IF:2  Hirtshals 5 - 14 
548 P11A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 HGF Hammel:1   -  Randers KFUM:1  Stendysse 2 - 10 
549 P11C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:00 Kristiansand IF:KIF Hellemyr   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Bjergby 3 - 6 
550 P11C B-finale Søn 22.09.2019 14:00 IL Høvdingen:2   -  Hadsten Håndbold:2  UCN Hjørring 3 - 6 
551 D15C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Viking HK:Viking 2   -  Riska  Vendia 1 11 - 8 
552 P15C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 14:00 Skagen HK   -  Randesund IL:J05-3  Vendia 2 5 - 9 
553 P15C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 14:00 Søgne HK:2004-1   -  HGF Hammel  Vendia 3 5 - 13 
554 P13C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Hadsten Håndbold:2   -  Lindesnes sportsklubb:Erik  Femhøje 1 10 - 8 
555 P13C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Hjallerup IF:2   -  Nibe HK:2  Femhøje 2 10 - 3 
556 D13A B-finale Søn 22.09.2019 14:00 Nøvling IF:1   -  Skibsby/Højene IF  Bagterp 12 - 8 
557 P15A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:00 Randesund IL:J04-2   -  Sæby HK:1  Tårs 15 - 14 
559 D11C B-finale Søn 22.09.2019 14:30 HGF Hammel:2   -  IL Høvdingen  Hirtshals 8 - 7 
560 P11A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Nibe HK:2   -  Vodskov Håndbold  Stendysse 1 - 4 
561 D11A B-finale Søn 22.09.2019 14:30 Tornby IF:1   -  HGF Hammel:1  UCN Hjørring 5 - 8 
562 D15C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Viking HK:Viking 3   -  Randesund IL:G05  Vendia 1 13 - 7 
563 P15C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:30 Hana IL:2   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 9 - 12 
564 P15C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2   -  Sindal IF:2  Vendia 3 9 - 2 
565 P13C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Halsen IF:2   -  IK Gimletroll  Femhøje 1 14 - 2 
566 P13C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Randesund IL:J07-2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 9 - 14 
567 P15A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:30 Backa HK:Svart   -  AIK Vejgaard  Tårs 12 - 11 es 
568 D15C A-finale Søn 22.09.2019 14:40 Hjallerup IF:1   -  Hurup HK  Bagterp 12 - 15 ef 
558 D17A B-finale Søn 22.09.2019 14:45 Randers KFUM håndbold   -  Aabybro Efterskole fra C  Lundergård 22 - 20 
569 D15A A-finale Søn 22.09.2019 14:45 Viking HK:Viking 1   -  Nøvling IF  Tornby 16 - 11 
570 P17A B-finale Søn 22.09.2019 14:45 Sindal IF, fra C   -  STIF Salbrovad, fra C  Højene 15 - 14 ef 
571 P13A B-finale Søn 22.09.2019 15:00 Nr.3 fra Pulje 1   -  Hjørring Håndbold  Stendysse 5 - 7 
572 P11C A-finale Søn 22.09.2019 15:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Bjergby 5 - 4 ef 
573 D13C B-finale Søn 22.09.2019 15:00 Skagen HK   -  astrup-sønderskov if  Vendia 1 5 - 3 
574 P15C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 15:00 Backa HK:Vit   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 5 - 3 
575 P15C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 15:00 Hana IL:1   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 7 - 12 
576 P15A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:00 Randesund IL:J04-1   -  Randesund IL:J04-2  Tårs 7 - 10 
577 D11C A-finale Søn 22.09.2019 15:10 Løgstør HK   -  Hjallerup IF:2  Hirtshals 4 - 17 
578 P17A A-finale Søn 22.09.2019 15:30 Sæby HK   -  Sandar IL, fra C  Tornby 11 - 17 
579 D15C B-finale Søn 22.09.2019 15:30 Viking HK:Viking 2   -  Viking HK:Viking 3  Vendia 1 7 - 12 
580 P15C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:30 Randesund IL:J05-3   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 9 - 14 
581 P15C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:30 HGF Hammel   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 3 3 - 7 
582 P13C A-finale Søn 22.09.2019 15:30 Hadsten Håndbold:2   -  Halsen IF:2  Femhøje 1 4 - 7 
583 P13C B-finale Søn 22.09.2019 15:30 Hjallerup IF:2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 4 - 9 
584 P11A B-finale Søn 22.09.2019 15:40 Randers KFUM:1   -  Vodskov Håndbold  Stendysse 9 - 1 
585 P15A B-finale Søn 22.09.2019 15:45 Backa HK:Svart   -  Randesund IL:J04-2  Tårs 11 - 6 
586 D17A A-finale Søn 22.09.2019 16:15 Støvring Håndbold   -  Tornby IF  Tornby 21 - 12 
587 P15C B-finale Søn 22.09.2019 16:20 Backa HK:Vit   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 12 - 14 
588 P15C A-finale Søn 22.09.2019 16:20 Hjallerup IF:1   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 3 6 - 11