Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
532 D11C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Løgstør HK   -  Vodskov Håndbold  Hirtshals 9 - 5 
439 P13A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:1   -  HEI, Skæring:1  Vendia 2 8 - 11 
401 P9 B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Sindal IF   -  Sæby HK  Tårs Kort 10 - 2 
415 P9 A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 Tornby IF   -  Kristrup Boldklub  Tårs Kort 5 - 2 
430 P9 A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 AIK Vejgaard   -  HGF Hammel  Tårs Kort 3 - 5 
501 P9 B-finale Søn 22.09.2019 10:30 Hjallerup IF   -  Sindal IF  Tårs Kort 9 - 4 
516 P9 A-finale Søn 22.09.2019 11:00 Tornby IF   -  HGF Hammel  Tårs Kort 5 - 3 
599 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 AIK Vejgaard  -  Sindal IF Tårs Kort 12 - 3 
600 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Kristrup Boldklub  -  Sindal IF Tårs Kort 5 - 0 
295 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:00 HGF Hammel  -  Sæby HK Tårs Kort 12 - 2 
274 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Tornby IF  -  Hjallerup IF Tårs Kort 5 - 4 
153 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 Sindal IF  -  AIK Vejgaard Tårs Kort 6 - 11 
134 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Tornby IF  -  HGF Hammel Tårs Kort 8 - 5 
15 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF  -  HGF Hammel Tårs 5 - 7 
16 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Sæby HK  -  Tornby IF Tårs Kort 4 - 8 
30 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 08:00 Sindal IF  -  Kristrup Boldklub Tårs Kort 2 - 12 
113 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:30 Hjallerup IF  -  Sæby HK Tårs Kort 15 - 1 
167 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 Greipstad IL:Blå  -  Hjallerup IF:1 Vendia 3 9 - 12 
188 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Vodskov Håndbold  -  Nibe HK:1 Vendia 3 4 - 7 
548 P11A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 HGF Hammel:1   -  Randers KFUM:1  Stendysse 2 - 10 
506 P11A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:30 Vodskov Håndbold   -  Greipstad IL:Gul  Stendysse 5 - 2 
206 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 11:00 HEI, Skæring:2  -  IL Høvdingen:1 Vendia 2 8 - 9 
207 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Silkeborg-Voel:1  -  Randers KFUM:1 Vendia 3 6 - 6 
227 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 11:30 Støvring Håndbold:1  -  Sæby HK:1 Vendia 2 5 - 7 
228 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 Nibe HK:2  -  HEI, Skæring:1 Vendia 3 4 - 14 
249 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 IF Frem Skørping HK  -  Backa HK:1 Vendia 3 11 - 10 
267 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Greipstad IL:Gul  -  HGF Hammel:1 Vendia 3 4 - 10 
288 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Vodskov Håndbold  -  Greipstad IL:Blå Vendia 3 8 - 5 
308 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Nibe HK:1  -  Hjallerup IF:1 Vendia 3 5 - 9 
326 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 15:00 Støvring Håndbold:1  -  HEI, Skæring:2 Vendia 2 6 - 13 
327 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Nibe HK:2  -  Silkeborg-Voel:1 Vendia 3 1 - 10 
346 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 15:30 Sæby HK:1  -  IL Høvdingen:1 Vendia 2 2 - 7 
347 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 HEI, Skæring:1  -  Randers KFUM:1 Vendia 3 9 - 2 
373 P11A A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 08:00 IF Frem Skørping HK   -  Nibe HK:1  Tornby 9 - 5 
374 P11A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:00 HEI, Skæring:1   -  HEI, Skæring:2  Hirtshals 21 - 13 
387 P11A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:30 Hjallerup IF:1   -  Backa HK:1  Tornby 9 - 6 
402 P11A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 IF Frem Skørping HK   -  HEI, Skæring:1  Tornby 7 - 12 
405 P11A A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 09:00 IL Høvdingen:1   -  Silkeborg-Voel:1  Bjergby 5 - 11 
446 P11A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Silkeborg-Voel:1   -  Hjallerup IF:1  Tornby 10 - 4 
463 P11A B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 11:00 HGF Hammel:1   -  Greipstad IL:Blå  Stendysse 12 - 3 
477 P11A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:30 Randers KFUM:1   -  Støvring Håndbold:1  Stendysse 8 - 3 
489 P11A A-finale Søn 22.09.2019 11:45 HEI, Skæring:1   -  Silkeborg-Voel:1  Tornby 11 - 12 
491 P11A B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 12:00 Sæby HK:1   -  Nibe HK:2  Stendysse 4 - 7 
146 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 IF Frem Skørping HK  -  Greipstad IL:Gul Vendia 3 7 - 7 
127 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Backa HK:1  -  HGF Hammel:1 Vendia 3 14 - 12 
106 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Randers KFUM:1  -  Nibe HK:2 Vendia 3 11 - 3 
105 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 09:30 IL Høvdingen:1  -  Støvring Håndbold:1 Vendia 2 6 - 6 
84 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 09:00 HEI, Skæring:2  -  Sæby HK:1 Vendia 2 14 - 5 
85 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Silkeborg-Voel:1  -  HEI, Skæring:1 Vendia 3 7 - 11 
66 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hjallerup IF:1  -  Vodskov Håndbold Vendia 3 13 - 3 
45 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Greipstad IL:Blå  -  Nibe HK:1 Vendia 3 8 - 7 
24 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 HGF Hammel:1  -  IF Frem Skørping HK Vendia 3 7 - 9 
9 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Backa HK:1  -  Greipstad IL:Gul Vendia 3 11 - 6 
520 P11C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:00 Horne/Hirtshals Håndbold   -  HGF Hammel:3  Bjergby 7 - 3 
507 P11C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 12:30 Kristiansand IF:KIF Hellemyr   -  Tornby IF  Bjergby 8 - 4 
508 P11C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Hadsten Håndbold:2   -  Backa HK:2  UCN Hjørring 8 - 7 es 
493 P11C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 IL Høvdingen:2   -  Hadsten Håndbold:1  UCN Hjørring 9 - 3 
129 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit  -  Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 7 - 9 
147 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Støvring Håndbold:2  -  Fløy il:Fløy 1 Femhøje 1 6 - 3 
148 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 HGF Hammel:2  -  Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 3 - 7 
168 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Randers KFUM:2  -  Horne/Hirtshals Håndbold Femhøje 1 3 - 4 
169 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:00 Vodskov Håndbold  -  Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 3 - 8 
189 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Hjallerup IF:3  -  Fløy il:Fløy2 Femhøje 1 6 - 5 
190 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 IL Høvdingen:2  -  Tornby IF Femhøje 2 4 - 5 
208 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 Hadsten Håndbold:1  -  Sæby HK:2 Femhøje 1 4 - 0 
209 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:00 Backa HK:2  -  HEI, Skæring:3 Femhøje 2 8 - 9 
229 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub  -  Hjallerup IF:2 Femhøje 1 3 - 6 
230 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Nibe HK:3  -  HGF Hammel:3 Femhøje 2 0 - 7 
250 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Støvring Håndbold:2  -  Idrottsklubben Baltichov:Blå Femhøje 1 2 - 9 
251 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:2  -  Idrottsklubben Baltichov:Vit Femhøje 2 5 - 16 
268 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Fløy il:Fløy 1  -  Sindal IF Femhøje 1 3 - 11 
269 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2  -  Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 4 - 8 
289 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Hjallerup IF:3  -  Randers KFUM:2 Femhøje 1 3 - 7 
290 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:00 IL Høvdingen:2  -  Vodskov Håndbold Femhøje 2 4 - 2 
309 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Fløy il:Fløy2  -  Horne/Hirtshals Håndbold Femhøje 1 1 - 11 
310 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Tornby IF  -  Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 10 - 10 
328 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Kristrup Boldklub  -  Hadsten Håndbold:1 Femhøje 1 9 - 1 
329 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:00 Nibe HK:3  -  Backa HK:2 Femhøje 2 4 - 9 
348 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Hjallerup IF:2  -  Sæby HK:2 Femhøje 1 5 - 2 
349 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 HGF Hammel:3  -  HEI, Skæring:3 Femhøje 2 7 - 5 
378 P11C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 IL Høvdingen:2   -  Fløy il:Fløy2  UCN Hjørring 9 - 4 
393 P11C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Nibe HK:3   -  HGF Hammel:2  UCN Hjørring 4 - 1 
407 P11C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Vodskov Håndbold   -  Sæby HK:2  UCN Hjørring 2 - 0 
420 P11C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel:2   -  Randers KFUM:2  Bjergby 4 - 6 
422 P11C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Backa HK:2   -  Fløy il:Fløy 1  UCN Hjørring 9 - 1 
435 P11C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 10:00 HEI, Skæring:3   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 9 - 12 
437 P11C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Sindal IF   -  IL Høvdingen:2  UCN Hjørring 8 - 9 es 
449 P11C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Tornby IF   -  Kristrup Boldklub  Bjergby 6 - 5 
451 P11C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Hadsten Håndbold:1   -  Nibe HK:3  UCN Hjørring 6 - 5 ef 
464 P11C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:00 HGF Hammel:3   -  Støvring Håndbold:2  Bjergby 8 - 3 
466 P11C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:2   -  Vodskov Håndbold  UCN Hjørring 5 - 3 
478 P11C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 11:30 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -  Randers KFUM:2  Bjergby 4 - 3 
480 P11C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Hjallerup IF:3   -  Backa HK:2  UCN Hjørring 3 - 6 
492 P11C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 8 - 9 
128 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Idrottsklubben Baltichov:Blå  -  Sindal IF Femhøje 1 9 - 2 
108 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 HEI, Skæring:3  -  Nibe HK:3 Femhøje 2 13 - 5 
87 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:00 Backa HK:2  -  HGF Hammel:3 Femhøje 2 9 - 10 
107 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Sæby HK:2  -  Kristrup Boldklub Femhøje 1 1 - 8 
86 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:1  -  Hjallerup IF:2 Femhøje 1 3 - 4 
68 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel:2  -  IL Høvdingen:2 Femhøje 2 5 - 2 
67 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Horne/Hirtshals Håndbold  -  Hjallerup IF:3 Femhøje 1 7 - 1 
47 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:00 Vodskov Håndbold  -  Tornby IF Femhøje 2 3 - 7 
526 P13C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 13:00 Halsen IF:2   -  Hana IL  Femhøje 1 11 - 3 
604 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Støvring Håndbold:1  -  Halsen IF Tornby 11 - 12 
571 P13A B-finale Søn 22.09.2019 15:00 Nr.3 fra Pulje 1   -  Hjørring Håndbold  Stendysse 5 - 7 
533 P13A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Hjørring Håndbold   -  Nibe HK:1  Stendysse 10 - 5 
519 P13A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:J06-2   -  Nr.3 fra Pulje 1  Stendysse 7 - 8 
531 P13A A-finale Søn 22.09.2019 13:15 HEI, Skæring:1   -  HGF Hammel:1  Tornby 15 - 9 
448 P13A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:30 IK Baltichov:Röd   -  Nibe HK:1  Stendysse 5 - 8 
440 P13A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Hjallerup IF:1   -  HGF Hammel:1  Vendia 3 3 - 18 
23 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 08:30 Sindal IF  -  HGF Hammel:1 Vendia 2 6 - 11 
43 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 IK Baltichov:Röd  -  HEI, Skæring:2 Vendia 1 5 - 11 
44 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:30 VAKANT  -  VAKANT:2 Vendia 1 0 - 0 
64 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Tornby IF:1  -  Støvring Håndbold Vendia 1 7 - 7 
65 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 20:00 VAKANT:3  -  VAKANT:4 Vendia 2 0 - 0 
83 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J06-1  -  Dronninglund IF Håndbold:1 Vendia 1 6 - 15 
104 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Hjørring Håndbold  -  Hadsten Håndbold:1 Vendia 1 10 - 12 
125 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 IK Baltichov:Rosa  -  Hjallerup IF:1 Vendia 1 5 - 9 
126 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J06-2  -  Sindal IF Vendia 2 6 - 15 
144 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 Randers KFUM håndbold  -  HEI, Skæring:1 Vendia 1 3 - 16 
145 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 10:30 HGF Hammel:1  -  Nibe HK:1 Vendia 2 13 - 8 
165 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 IK Baltichov:Röd  -  Tornby IF:1 Vendia 1 5 - 4 
166 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 20:00 VAKANT  -  VAKANT:3 Vendia 1 0 - 0 
186 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Støvring Håndbold  -  HEI, Skæring:2 Vendia 1 5 - 6 
187 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:00 VAKANT:4  -  VAKANT:2 Vendia 2 0 - 0 
205 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Randesund IL:J06-1  -  Hjørring Håndbold Vendia 1 6 - 16 
226 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 Hadsten Håndbold:1  -  Dronninglund IF Håndbold:1 Vendia 1 9 - 12 
247 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Randers KFUM håndbold  -  IK Baltichov:Rosa Vendia 1 1 - 8 
248 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:1  -  Randesund IL:J06-2 Vendia 2 19 - 4 
265 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 HEI, Skæring:1  -  Hjallerup IF:1 Vendia 1 12 - 3 
266 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 14:30 Nibe HK:1  -  Sindal IF Vendia 2 8 - 8 
286 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Støvring Håndbold  -  IK Baltichov:Röd Vendia 1 7 - 4 
287 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:30 VAKANT:4  -  VAKANT Vendia 2 0 - 0 
306 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 HEI, Skæring:2  -  Tornby IF:1 Vendia 1 10 - 3 
307 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:00 VAKANT:2  -  VAKANT:3 Vendia 1 0 - 0 
325 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Hadsten Håndbold:1  -  Randesund IL:J06-1 Vendia 1 16 - 7 
345 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 Dronninglund IF Håndbold:1  -  Hjørring Håndbold Vendia 1 8 - 9 
375 P13A B-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Nr.4 fra Pulje 5  -  Randesund IL:J06-1  Stendysse 0 - 5 
380 P13A A-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Nr.2 fra Pulje 5  -  Hadsten Håndbold:1  Vendia 2 0 - 5 
381 P13A A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 Sindal IF   -  Støvring Håndbold  Vendia 3 3 - 4 
389 P13A B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Randesund IL:J06-2   -  Tornby IF:1  Stendysse 10 - 6 
395 P13A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 HEI, Skæring:1   -  Nr.1 fra Pulje 5 Vendia 2 5 - 0 
396 P13A A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 08:30 Dronninglund IF Håndbold:1   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 5 - 6 
404 P13A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 IK Baltichov:Rosa   -  Nr.3 fra Pulje 5 Stendysse 5 - 0 
409 P13A A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:1   -  Støvring Håndbold  Vendia 2 9 - 2 
410 P13A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 09:00 HEI, Skæring:2   -  HGF Hammel:1  Vendia 3 5 - 9 
419 P13A B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 09:30 Nr.4 fra Pulje 3   -  Randesund IL:J06-2  Stendysse 8 - 10 
512 P13C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Backa HK:2   -  Lindesnes sportsklubb:Erik  Femhøje 1 6 - 8 
513 P13C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-3  Femhøje 2 8 - 3 
497 P13C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2   -  Birkenes IL  Femhøje 1 13 - 11 
498 P13C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 3 - 6 
485 P13C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:30 HEI, Skæring:3   -  Fløy il:Fløy j12  Femhøje 2 10 - 5 
484 P13C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 11:30 Fløy il:Fløy J13   -  Backa HK:Röd  Femhøje 1 13 - 5 
471 P13C B-8-dels:07 Søn 22.09.2019 11:00 Backa HK:3   -  Fløy il:212  Femhøje 2 15 - 2 
470 P13C A-8-dels:07 Søn 22.09.2019 11:00 IK Gimletroll   -  Backa HK:1  Femhøje 1 10 - 9 
20 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Backa HK:Röd  -  Kristiansand IF:KIF 1 Lundergård 10 - 4 
33 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J07-3  -  Halsen IF:3 Halvorsminde 6 - 6 
35 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Backa HK:3  -  IK Gimletroll Vittrup 10 - 11 
41 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Fløy il:Fløy j12  -  Hadsten Håndbold:2 Lundergård 3 - 13 
54 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 09:00 IF Frem Skørping HK  -  Lindesnes sportsklubb:Erik Halvorsminde 4 - 12 
56 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 09:00 Birkenes IL  -  Hjallerup IF:2 Vittrup 10 - 5 
62 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Backa HK:vit  -  Kristiansand IF:KIF 2 Lundergård 2 - 14 
75 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:J07-4  -  Halsen IF:2 Halvorsminde 5 - 8 
77 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Backa HK:2  -  Randesund IL:J07-2 Vittrup 14 - 8 
81 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 10:00 Fløy il:Fløy J13  -  HEI, Skæring:3 Lundergård 8 - 8 
94 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 10:00 HGF Hammel:2  -  Just IL Halvorsminde 17 - 4 
96 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 Nibe HK:2  -  Hana IL Vittrup 5 - 6 
102 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Backa HK:1  -  Halsen IF:1 Lundergård 12 - 12 
117 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Randesund IL:J07-1  -  Dronninglund IF Håndbold:2 Vittrup 4 - 8 
123 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:3  -  Fløy il:212 Lundergård 5 - 3 
138 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 11:00 Lyngdal il:2  -  Greipstad IL Vittrup 7 - 5 
142 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Backa HK:Röd  -  Fløy il:Fløy j12 Lundergård 7 - 6 
155 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J07-3  -  IF Frem Skørping HK Halvorsminde 8 - 8 
157 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Backa HK:3  -  Birkenes IL Vittrup 7 - 9 
163 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2  -  Kristiansand IF:KIF 1 Lundergård 13 - 6 
176 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 12:00 Lindesnes sportsklubb:Erik  -  Halsen IF:3 Halvorsminde 9 - 8 
178 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2  -  IK Gimletroll Vittrup 4 - 12 
184 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Backa HK:vit  -  Fløy il:Fløy J13 Lundergård 2 - 22 
197 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:J07-4  -  HGF Hammel:2 Halvorsminde 9 - 11 
199 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 Backa HK:2  -  Nibe HK:2 Vittrup 10 - 2 
203 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 HEI, Skæring:3  -  Kristiansand IF:KIF 2 Lundergård 10 - 12 
216 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 13:00 Just IL  -  Halsen IF:2 Halvorsminde 1 - 13 
218 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Hana IL  -  Randesund IL:J07-2 Vittrup 14 - 5 
224 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Backa HK:1  -  Hadsten Håndbold:3 Lundergård 9 - 8 
239 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Randesund IL:J07-1  -  Lyngdal il:2 Vittrup 5 - 10 
245 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 14:00 Fløy il:212  -  Halsen IF:1 Lundergård 3 - 17 
260 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 14:00 Greipstad IL  -  Dronninglund IF Håndbold:2 Vittrup 6 - 4 
263 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2  -  Backa HK:Röd Lundergård 12 - 6 
276 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 14:30 Lindesnes sportsklubb:Erik  -  Randesund IL:J07-3 Halvorsminde 19 - 1 
278 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:2  -  Backa HK:3 Vittrup 5 - 8 
284 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 15:00 Kristiansand IF:KIF 1  -  Fløy il:Fløy j12 Lundergård 8 - 3 
297 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 15:00 Halsen IF:3  -  IF Frem Skørping HK Halvorsminde 13 - 7 
299 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 IK Gimletroll  -  Birkenes IL Vittrup 7 - 4 
304 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 HEI, Skæring:3  -  Backa HK:vit Lundergård 22 - 3 
317 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 15:30 Just IL  -  Randesund IL:J07-4 Halvorsminde 6 - 15 
319 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Hana IL  -  Backa HK:2 Vittrup 5 - 6 
323 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 16:00 Kristiansand IF:KIF 2  -  Fløy il:Fløy J13 Lundergård 8 - 12 
336 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 16:00 Halsen IF:2  -  HGF Hammel:2 Halvorsminde 10 - 3 
338 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 16:00 Randesund IL:J07-2  -  Nibe HK:2 Vittrup 7 - 10 
343 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Fløy il:212  -  Backa HK:1 Lundergård 6 - 15 
358 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 Greipstad IL  -  Randesund IL:J07-1 Vittrup 9 - 7 
361 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 17:00 Halsen IF:1  -  Hadsten Håndbold:3 Lundergård 11 - 1 
367 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 17:00 Dronninglund IF Håndbold:2  -  Lyngdal il:2 Vittrup 10 - 4 
382 P13C A-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:2   -  Kristiansand IF:KIF 2  Femhøje 1 14 - 4 
383 P13C B-8-dels:01 Søn 22.09.2019 08:00 Kristiansand IF:KIF 1   -  Backa HK:vit  Femhøje 2 16 - 2 
397 P13C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Halsen IF:1   -  Birkenes IL  Femhøje 1 7 - 9 
398 P13C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:30 Hadsten Håndbold:3   -  Hjallerup IF:2  Femhøje 2 4 - 8 
411 P13C A-8-dels:03 Søn 22.09.2019 09:00 Backa HK:2   -  Greipstad IL  Femhøje 1 11 - 6 
412 P13C B-8-dels:03 Søn 22.09.2019 09:00 Nibe HK:2   -  Randesund IL:J07-1  Femhøje 2 6 - 2 
426 P13C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 09:30 Lindesnes sportsklubb:Erik   -  HGF Hammel:2  Femhøje 1 8 - 7 
427 P13C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 09:30 Randesund IL:J07-3   -  Just IL  Femhøje 2 5 - 1 
441 P13C A-8-dels:05 Søn 22.09.2019 10:00 Halsen IF:2   -  Halsen IF:3  Femhøje 1 6 - 2 
442 P13C B-8-dels:05 Søn 22.09.2019 10:00 Randesund IL:J07-4   -  IF Frem Skørping HK  Femhøje 2 11 - 7 
455 P13C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Dronninglund IF Håndbold:2   -  Hana IL  Femhøje 1 2 - 3 
456 P13C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 10:30 Lyngdal il:2   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 5 - 9 
32 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J05-1  -  TEIE Håndball klubb:2 Tannisbugt 13 - 12 
590 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 08:00 Støvring Håndbold  -  Hjallerup IF:2 Tårs 18 - 1 
585 P15A B-finale Søn 22.09.2019 15:45 Backa HK:Svart   -  Randesund IL:J04-2  Tårs 11 - 6 
602 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:00 Støvring Håndbold:1  -  Backa HK:Svart Tornby 15 - 11 
567 P15A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:30 Backa HK:Svart   -  AIK Vejgaard  Tårs 12 - 11 es 
557 P15A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:00 Randesund IL:J04-2   -  Sæby HK:1  Tårs 15 - 14 
546 P15A A-finale Søn 22.09.2019 14:00 Hadsten Håndbold:1   -  Hjørring Håndbold  Tornby 7 - 10 
450 P15A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Hjørring Håndbold   -  Støvring Håndbold:1  Højene 9 - 8 
436 P15A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Halsen IF   -  Hadsten Håndbold:1  Højene 4 - 6 
391 P15A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Hadsten Håndbold:1   -  HEI, Skæring  Højene 11 - 6 
377 P15A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:00 Tornby IF:1   -  Støvring Håndbold:1  Højene 7 - 10 
341 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 Tornby IF:1  -  Hadsten Håndbold:1 Tornby 7 - 12 
1 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Backa HK:Svart  -  Halsen IF Tornby 8 - 11 
38 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J04-1  -  Sæby HK:1 Tornby 16 - 11 
57 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 HEI, Skæring  -  Hjørring Håndbold Tornby 7 - 13 
78 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J04-2  -  Tornby IF:1 Tornby 7 - 12 
99 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Hadsten Håndbold:1  -  AIK Vejgaard Tornby 15 - 3 
118 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Backa HK:Svart  -  Støvring Håndbold:1 Tornby 11 - 15 
160 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J04-1  -  HEI, Skæring Tornby 11 - 13 
179 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Hjørring Håndbold  -  Sæby HK:1 Tornby 11 - 8 
200 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Randesund IL:J04-2  -  Hadsten Håndbold:1 Tornby 12 - 13 
221 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 AIK Vejgaard  -  Tornby IF:1 Tornby 8 - 14 
261 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Halsen IF  -  Støvring Håndbold:1 Tornby 12 - 10 
282 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Hjørring Håndbold  -  Randesund IL:J04-1 Tornby 15 - 11 
300 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Sæby HK:1  -  HEI, Skæring Tornby 9 - 12 
320 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 AIK Vejgaard  -  Randesund IL:J04-2 Tornby 12 - 10 
510 P15C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 12:30 Randesund IL:J05-1   -  Fløy il:2  Vendia 2 12 - 11 
511 P15C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 12:30 Søgne HK:2004-2   -  Sindal IF:2  Vendia 3 5 - 8 
524 P15C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Backa HK:Vit   -  Hadsten Håndbold:3  Vendia 2 10 - 6 
525 P15C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hana IL:1   -  Fløy il:1  Vendia 3 16 - 5 
537 P15C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Tornby IF. 2   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 3 - 7 
538 P15C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Randesund IL:J05-2   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 11 - 12 
552 P15C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 14:00 Skagen HK   -  Randesund IL:J05-3  Vendia 2 5 - 9 
553 P15C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 14:00 Søgne HK:2004-1   -  HGF Hammel  Vendia 3 5 - 13 
563 P15C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:30 Hana IL:2   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 9 - 12 
564 P15C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2   -  Sindal IF:2  Vendia 3 9 - 2 
574 P15C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 15:00 Backa HK:Vit   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 5 - 3 
575 P15C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 15:00 Hana IL:1   -  Hjallerup IF:1  Vendia 3 7 - 12 
496 P15C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 12:00 HGF Hammel   -  Vodskov Håndbold  Vendia 3 18 - 4 
196 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:J05-2  -  Tornby IF. 2 Tannisbugt 12 - 3 
198 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Hana IL:2  -  Hadsten Håndbold:2 Vrejlev-Hæstrup 1 - 12 
215 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Sejs-Svejbæk IF  -  Søgne HK:3 Tannisbugt 3 - 14 
217 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 Sæby HK:2  -  Fløy il:1 Vrejlev-Hæstrup 2 - 9 
236 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Randesund IL:J05-3  -  Hjallerup IF:1 Tannisbugt 2 - 11 
237 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 13:30 Greipstad IL  -  Støvring Håndbold:2 Halvorsminde 10 - 4 
238 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Hana IL:3  -  Hadsten Håndbold:3 Vrejlev-Hæstrup 3 - 11 
257 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel  -  Søgne HK:4 Tannisbugt 17 - 3 
258 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 14:00 Skagen HK  -  Søgne HK:2004-1 Halvorsminde 1 - 18 
259 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 14:00 Vodskov Håndbold  -  TEIE Håndball klubb:1 Vrejlev-Hæstrup 8 - 11 
275 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 STIF Salbrovad  -  Randesund IL:J05-1 Tannisbugt 12 - 11 
277 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Sindal IF:2  -  Hana IL:1 Vrejlev-Hæstrup 6 - 12 
296 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 TEIE Håndball klubb:2  -  Søgne HK:2004-2 Tannisbugt 8 - 9 
298 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 15:00 Fløy il:2  -  Backa HK:Vit Vrejlev-Hæstrup 5 - 8 
316 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Sejs-Svejbæk IF  -  Randesund IL:J05-2 Tannisbugt 1 - 15 
318 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Sæby HK:2  -  Hana IL:2 Vrejlev-Hæstrup 3 - 9 
335 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 16:00 Søgne HK:3  -  Tornby IF. 2 Tannisbugt 9 - 4 
337 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 16:00 Fløy il:1  -  Hadsten Håndbold:2 Vrejlev-Hæstrup 4 - 11 
355 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 HGF Hammel  -  Randesund IL:J05-3 Tannisbugt 21 - 4 
356 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 16:30 Skagen HK  -  Greipstad IL Halvorsminde 1 - 23 
357 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Vodskov Håndbold  -  Hana IL:3 Vrejlev-Hæstrup 13 - 6 
364 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 17:00 Søgne HK:4  -  Hjallerup IF:1 Tannisbugt 6 - 8 
365 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 17:00 Søgne HK:2004-1  -  Støvring Håndbold:2 Halvorsminde 9 - 3 
366 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 17:00 TEIE Håndball klubb:1  -  Hadsten Håndbold:3 Vrejlev-Hæstrup 11 - 2 
424 P15C B-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 Hadsten Håndbold:3   -  Sæby HK:2  Vendia 2 9 - 7 
425 P15C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 09:30 TEIE Håndball klubb:1   -  Fløy il:1  Vendia 3 6 - 10 
453 P15C B-8-dels:03 Søn 22.09.2019 10:30 Tornby IF. 2   -  STIF Salbrovad  Vendia 2 9 - 7 
454 P15C A-8-dels:03 Søn 22.09.2019 10:30 Randesund IL:J05-2   -  TEIE Håndball klubb:2  Vendia 3 18 - 8 
468 P15C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 11:00 Søgne HK:4   -  Støvring Håndbold:2  Vendia 2 4 - 7 
469 P15C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 11:00 Hjallerup IF:1   -  Greipstad IL  Vendia 3 10 - 7 
482 P15C B-8-dels:05 Søn 22.09.2019 11:30 Skagen HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Vendia 2 6 - 4 
483 P15C A-8-dels:05 Søn 22.09.2019 11:30 Søgne HK:2004-1   -  Søgne HK:3  Vendia 3 6 - 3 
495 P15C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 12:00 Randesund IL:J05-3   -  Hana IL:3  Vendia 2 2 - 1 
177 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 12:00 Sindal IF:2  -  Fløy il:2 Vrejlev-Hæstrup 17 - 3 
175 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 12:00 STIF Salbrovad  -  TEIE Håndball klubb:2 Tannisbugt 9 - 12 
156 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Hana IL:1  -  Backa HK:Vit Vrejlev-Hæstrup 7 - 8 
154 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J05-1  -  Søgne HK:2004-2 Tannisbugt 4 - 13 
137 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:3  -  Vodskov Håndbold Vrejlev-Hæstrup 11 - 11 
136 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:2  -  Skagen HK Halvorsminde 16 - 2 
135 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 11:00 Hjallerup IF:1  -  HGF Hammel Tannisbugt 7 - 12 
116 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Hana IL:3  -  TEIE Håndball klubb:1 Vrejlev-Hæstrup 5 - 15 
115 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 10:30 Greipstad IL  -  Søgne HK:2004-1 Halvorsminde 8 - 5 
114 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Randesund IL:J05-3  -  Søgne HK:4 Tannisbugt 9 - 8 
34 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Hana IL:1  -  Fløy il:2 Vrejlev-Hæstrup 6 - 3 
53 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 09:00 Søgne HK:2004-2  -  STIF Salbrovad Tannisbugt 10 - 5 
55 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Backa HK:Vit  -  Sindal IF:2 Vrejlev-Hæstrup 7 - 11 
74 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:J05-2  -  Søgne HK:3 Tannisbugt 19 - 8 
76 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Hana IL:2  -  Fløy il:1 Vrejlev-Hæstrup 7 - 9 
93 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 Tornby IF. 2  -  Sejs-Svejbæk IF Tannisbugt 6 - 6 
95 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:2  -  Sæby HK:2 Vrejlev-Hæstrup 11 - 1 
570 P17A B-finale Søn 22.09.2019 14:45 Sindal IF, fra C   -  STIF Salbrovad, fra C  Højene 15 - 14 ef 
578 P17A A-finale Søn 22.09.2019 15:30 Sæby HK   -  Sandar IL, fra C  Tornby 11 - 17 
36 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 08:45 STIF Salbrovad, fra C  -  Sæby HK Stendysse 14 - 26 
37 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:45 Sandar IL, fra C  -  Randers KFUM håndbold Bjergby 13 - 15 
60 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hana IL:2, fra C  -  Thy Håndbold / Skyum:1 Bjergby 12 - 16 
98 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 10:15 Aabybro Efterskole  -  Sindal IF, fra C Bjergby 21 - 10 
121 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Hana IL:1  -  Sandar IL, fra C Bjergby 12 - 20 
159 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:45 Randers KFUM håndbold  -  Thy Håndbold / Skyum:2, fra C Bjergby 18 - 3 
182 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Hana IL:2, fra C  -  Aabybro Efterskole Bjergby 6 - 13 
220 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:15 Sindal IF, fra C  -  Thy Håndbold / Skyum:1 Bjergby 8 - 15 
241 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:00 Greipstad IL, fra C  -  STIF Salbrovad, fra C Hirtshals 14 - 11 
243 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Randers KFUM håndbold  -  Hana IL:1 Bjergby 12 - 8 
279 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:45 Sæby HK  -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK Hirtshals 22 - 13 
281 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:45 Thy Håndbold / Skyum:2, fra C  -  Sandar IL, fra C Bjergby 4 - 24 
302 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Sindal IF, fra C  -  Hana IL:2, fra C Bjergby 8 - 12 
321 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK  -  STIF Salbrovad, fra C Hirtshals 13 - 12 
340 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:15 Thy Håndbold / Skyum:1  -  Aabybro Efterskole Bjergby 16 - 16 
359 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:45 Sæby HK  -  Greipstad IL, fra C Hirtshals 16 - 15 
392 P17A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Sæby HK   -  Thy Håndbold / Skyum:1  Lundergård 21 - 15 
416 P17A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 09:15 Greipstad IL, fra C   -  Sandar IL, fra C  Lundergård 13 - 22 
431 P17A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Randers KFUM håndbold   -  Sæby HK  Lundergård 14 - 19 
460 P17A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:45 Aabybro Efterskole   -  Sandar IL, fra C  Lundergård 15 - 20 
479 P17A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK   -  Sindal IF, fra C  Højene 11 - 15 
503 P17A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:15 STIF Salbrovad, fra C   -  Thy Håndbold / Skyum:2, fra C  Højene 16 - 5 
521 P17A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hana IL:1   -  Sindal IF, fra C  Højene 7 - 11 
545 P17A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:45 Hana IL:2, fra C   -  STIF Salbrovad, fra C  Højene 10 - 14 
486 D15C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Sæby HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Bagterp 6 - 11 
46 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Randers KFUM:2  -  Fløy il:Fløy2 Femhøje 1 6 - 1 
592 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 10:00 Tornby IF  -  Støvring Håndbold Tårs Kort 2 - 23 
598 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 17:00 Hjallerup IF  -  Støvring Håndbold Tårs Kort 4 - 14 
597 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 16:00 Hjallerup IF  -  Sæby HK Tårs Kort 9 - 3 
596 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:2  -  Tornby IF Tårs Kort 5 - 4 
595 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 13:30 Sæby HK  -  Hjallerup IF:2 Tårs Kort 8 - 8 
593 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 12:00 Støvring Håndbold  -  Sæby HK Tårs Kort 31 - 5 
594 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 13:00 Tornby IF  -  Hjallerup IF Tårs Kort 6 - 6 
589 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 08:30 Sæby HK  -  Tornby IF Tårs 7 - 3 
459 D9 B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Tornby IF   -  Sæby HK  Tårs Kort 12 - 4 
530 D9 B-finale Søn 22.09.2019 11:30 Hjallerup IF:2   -  Tornby IF  Tårs Kort 3 - 8 
543 D9 A-finale Søn 22.09.2019 12:00 Støvring Håndbold   -  Hjallerup IF  Tårs Kort 23 - 4 
561 D11A B-finale Søn 22.09.2019 14:30 Tornby IF:1   -  HGF Hammel:1  UCN Hjørring 5 - 8 
535 D11A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 HGF Hammel:1   -  Greipstad IL  UCN Hjørring 14 - 5 
522 D11A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Tornby IF:1   -  Sæby HK:1  UCN Hjørring 8 - 3 
461 D11A A-finale Søn 22.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:1   -  Hjallerup IF:1  Tornby 11 - 7 
61 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 HGF Hammel:1  -  Sæby HK:1 Højene 12 - 1 
122 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Greipstad IL  -  Støvring Håndbold:1 Højene 5 - 17 
141 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 Løgstør HK  -  Tornby IF:1 Højene 13 - 6 
162 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 Hjallerup IF:1  -  HGF Hammel:1 Højene 9 - 6 
183 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Sæby HK:1  -  Horne/Hirtshals Håndbold Højene 5 - 15 
244 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Løgstør HK  -  Greipstad IL Højene 12 - 8 
262 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Tornby IF:1  -  Støvring Håndbold:1 Højene 5 - 11 
283 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Sæby HK:1  -  Hjallerup IF:1 Højene 2 - 24 
303 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Horne/Hirtshals Håndbold  -  HGF Hammel:1 Højene 13 - 6 
417 D11A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 Hjallerup IF:1   -  Løgstør HK  Tornby 13 - 10 
432 D11A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Støvring Håndbold:1   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Tornby 11 - 10 
556 D13A B-finale Søn 22.09.2019 14:00 Nøvling IF:1   -  Skibsby/Højene IF  Bagterp 12 - 8 
518 D11C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:00 IL Høvdingen   -  IF Jarl Arden  Hirtshals 5 - 3 
505 D11C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:30 HGF Hammel:2   -  Sæby HK:2  Hirtshals 13 - 5 
490 D11C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2   -  Hjallerup IF:3  Hirtshals 8 - 5 
476 D11C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:30 Horne/Hirtshals Håndbold   -  AIK Vejgaard  Hirtshals 4 - 6 
462 D11C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:2   -  Vodskov Håndbold  Hirtshals 5 - 7 ef 
447 D11C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:30 Løgstør HK   -  Nibe HK:1  Hirtshals 7 - 6 
418 D11C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 09:30 IL Høvdingen   -  Sindal IF  Hirtshals 9 - 6 
433 D11C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:00 IF Jarl Arden   -  Hadsten Håndbold:1  Hirtshals 5 - 4 
403 D11C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 Sæby HK:2   -  Tornby IF:2  Hirtshals 9 - 8 ef 
388 D11C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 08:30 HGF Hammel:2   -  Hadsten Håndbold:2  Hirtshals 16 - 6 
342 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 16:30 Horne/Hirtshals Håndbold  -  Tornby IF:2 Højene 10 - 3 
350 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Støvring Håndbold:2  -  Sæby HK:2 Bagterp 9 - 3 
27 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Løgstør HK  -  HGF Hammel:2 Bagterp 11 - 5 
48 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:2  -  Hjallerup IF:2 Bagterp 3 - 19 
69 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Nibe HK:1  -  IF Jarl Arden Bagterp 6 - 2 
80 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 10:00 IL Høvdingen  -  Horne/Hirtshals Håndbold Højene 4 - 10 
88 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 AIK Vejgaard  -  Støvring Håndbold:2 Bagterp 5 - 8 
101 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 10:30 Tornby IF:2  -  Vodskov Håndbold Højene 7 - 3 
109 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Sæby HK:2  -  Sindal IF Bagterp 17 - 9 
130 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:1  -  Løgstør HK Bagterp 4 - 10 
149 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 HGF Hammel:2  -  Hjallerup IF:3 Bagterp 5 - 10 
170 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2  -  Nibe HK:1 Bagterp 5 - 7 
191 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 IF Jarl Arden  -  Hjallerup IF:2 Bagterp 2 - 11 
202 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 13:00 IL Høvdingen  -  Tornby IF:2 Højene 8 - 5 
210 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 AIK Vejgaard  -  Sæby HK:2 Bagterp 9 - 3 
223 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 13:30 Vodskov Håndbold  -  Horne/Hirtshals Håndbold Højene 5 - 5 
231 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Sindal IF  -  Støvring Håndbold:2 Bagterp 5 - 10 
252 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:2  -  Hadsten Håndbold:1 Bagterp 15 - 2 
270 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:3  -  Løgstør HK Bagterp 6 - 9 
291 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 IF Jarl Arden  -  Hadsten Håndbold:2 Bagterp 6 - 3 
311 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Hjallerup IF:2  -  Nibe HK:1 Bagterp 10 - 4 
322 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 16:00 Vodskov Håndbold  -  IL Høvdingen Højene 5 - 4 
330 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Sindal IF  -  AIK Vejgaard Bagterp 9 - 10 
112 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 10:30 HEI, Skæring:HEI 2  -  Hjallerup IF:1 Tårs 12 - 13 
514 D13A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Skibsby/Højene IF   -  Støvring Håndbold  Bagterp 16 - 8 
504 D13A A-finale Søn 22.09.2019 12:30 Hjallerup IF:1   -  Silkeborg-Voel  Tornby 10 - 11 
499 D13A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Nøvling IF:1   -  HEI, Skæring:HEI 2  Bagterp 18 - 7 
457 D13A B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 10:30 IF Frem Skørping HK   -  Støvring Håndbold  Bagterp 11 - 14 
443 D13A B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:00 Sejs-Svejbæk IF   -  HEI, Skæring:HEI 2  Bagterp 7 - 13 
428 D13A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel   -  HEI, Skæring:HEI 1  Bagterp 17 - 11 
413 D13A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:00 HGF Hammel:1   -  Hjallerup IF:1  Bagterp 8 - 15 
399 D13A A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 08:30 Nibe HK:1   -  HEI, Skæring:HEI 1  Bagterp 8 - 13 
384 D13A A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 08:00 Sæby HK   -  Hjallerup IF:1  Bagterp 7 - 11 
371 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 17:00 Sejs-Svejbæk IF  -  Sæby HK Tårs 8 - 9 
368 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 IF Frem Skørping HK  -  Nibe HK:1 Tårs 8 - 7 
362 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Hjallerup IF:1  -  Silkeborg-Voel Tårs 8 - 17 
353 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:30 Skibsby/Højene IF  -  HEI, Skæring:HEI 2 Tårs 13 - 12 
333 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 16:00 HGF Hammel:1  -  Nøvling IF:1 Tårs 12 - 9 
314 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Støvring Håndbold  -  HEI, Skæring:HEI 1 Tårs 12 - 15 
294 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 15:00 IF Frem Skørping HK  -  Sejs-Svejbæk IF Tårs 6 - 8 
255 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:00 Skibsby/Højene IF  -  Hjallerup IF:1 Vendia 2 7 - 12 
234 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:30 HEI, Skæring:HEI 2  -  Silkeborg-Voel Vendia 2 10 - 13 
213 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 13:00 Støvring Håndbold  -  HGF Hammel:1 Tårs 12 - 13 
194 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 HEI, Skæring:HEI 1  -  Nøvling IF:1 Tårs 17 - 15 
173 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 12:00 Sæby HK  -  IF Frem Skørping HK Tårs 9 - 8 
152 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 11:30 Nibe HK:1  -  Sejs-Svejbæk IF Tårs 13 - 11 
603 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:00 Halsen IF  -  Backa HK:Svart Tornby 20 - 11 
500 D13C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 12:00 Nøvling IF:3   -  Kristrup Boldklub  Tårs 11 - 13 
487 D13C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 Greipstad IL   -  Sindal IF:1  Tårs 4 - 8 
481 D13C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 11:30 astrup-sønderskov if   -  Randesund IL:G07  Vendia 1 18 - 7 
473 D13C A-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Tornby IF   -  Hjallerup IF:2  Tårs 10 - 7 
458 D13C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Kristrup Boldklub   -  Silkeborg-Voel  Tårs 13 - 4 
467 D13C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 11:00 Randesund IL:G06-1   -  Just IL:1  Vendia 1 7 - 6 
452 D13C B-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 10:30 Skagen HK   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 1 18 - 3 
444 D13C A-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 Nøvling IF:3   -  AIK Vejgaard  Tårs 11 - 10 
438 D13C B-Kvartsfinal:01 Søn 22.09.2019 10:00 HGF Hammel:2   -  Sindal IF:2  Vendia 1 12 - 14 
429 D13C A-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Sindal IF:1   -  Hadsten Håndbold:1  Tårs 13 - 11 
423 D13C B-8-dels:08 Søn 22.09.2019 09:30 Randesund IL:G07   -  Fløy il:Fløy G12  Vendia 1 13 - 11 
414 D13C A-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Randesund IL:G06-2   -  Hjallerup IF:2  Tårs 6 - 8 
400 D13C A-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Silkeborg-Voel   -  Nibe HK:2  Tårs 10 - 4 
408 D13C B-8-dels:06 Søn 22.09.2019 09:00 Just IL:1   -  IF Jarl Arden  Vendia 1 8 - 3 
394 D13C B-8-dels:04 Søn 22.09.2019 08:30 Halsen IF   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 1 8 - 9 
385 D13C A-8-dels:02 Søn 22.09.2019 08:00 AIK Vejgaard   -  Nøvling IF:2  Tårs 14 - 3 
351 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Hjallerup IF:2  -  IF Jarl Arden Skallerup 12 - 5 
344 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 Sindal IF:1  -  Halsen IF UCN Hjørring 11 - 7 
324 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:00 Silkeborg-Voel  -  Randesund IL:G07 UCN Hjørring 22 - 8 
331 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Kristrup Boldklub  -  Skagen HK Skallerup 7 - 5 
6 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:00 Randesund IL:G06-1  -  Just IL:1 UCN Hjørring 6 - 5 
13 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:1  -  HGF Hammel:2 Skallerup 15 - 7 
21 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Tornby IF  -  Nibe HK:2 UCN Hjørring 7 - 3 
28 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Nøvling IF:3  -  Fløy il:Fløy G12 Skallerup 15 - 2 
42 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 09:00 Randesund IL:G06-2  -  Sindal IF:2 UCN Hjørring 9 - 9 
49 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:2  -  astrup-sønderskov if Skallerup 2 - 9 
70 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Nøvling IF:2  -  Greipstad IL Skallerup 4 - 9 
82 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:G07  -  Sindal IF:1 UCN Hjørring 8 - 23 
89 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Skagen HK  -  Hjallerup IF:2 Skallerup 6 - 8 
103 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Halsen IF  -  Silkeborg-Voel UCN Hjørring 9 - 16 
110 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 IF Jarl Arden  -  Kristrup Boldklub Skallerup 2 - 11 
124 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:00 Randesund IL:G06-1  -  Tornby IF UCN Hjørring 5 - 11 
131 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:1  -  Nøvling IF:3 Skallerup 7 - 9 
143 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Nibe HK:2  -  Just IL:1 UCN Hjørring 9 - 9 
150 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Fløy il:Fløy G12  -  HGF Hammel:2 Skallerup 9 - 11 
164 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 12:00 Randesund IL:G06-2  -  AIK Vejgaard UCN Hjørring 9 - 12 
171 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2  -  Nøvling IF:2 Skallerup 7 - 12 
192 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Greipstad IL  -  astrup-sønderskov if Skallerup 6 - 4 
204 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:G07  -  Halsen IF UCN Hjørring 10 - 18 
211 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 Skagen HK  -  IF Jarl Arden Skallerup 10 - 0 
225 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Silkeborg-Voel  -  Sindal IF:1 UCN Hjørring 6 - 15 
232 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub  -  Hjallerup IF:2 Skallerup 6 - 4 
246 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 14:00 Nibe HK:2  -  Randesund IL:G06-1 UCN Hjørring 6 - 4 
253 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Fløy il:Fløy G12  -  Hadsten Håndbold:1 Skallerup 5 - 25 
264 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 Just IL:1  -  Tornby IF UCN Hjørring 5 - 8 
271 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 HGF Hammel:2  -  Nøvling IF:3 Skallerup 9 - 9 
292 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Greipstad IL  -  Hadsten Håndbold:2 Skallerup 8 - 4 
305 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Sindal IF:2  -  AIK Vejgaard UCN Hjørring 6 - 10 
312 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 astrup-sønderskov if  -  Nøvling IF:2 Skallerup 6 - 8 
465 D15A B-finale Søn 22.09.2019 11:00 IF Frem Skørping HK   -  Randesund IL:G04  Højene 8 - 11 
421 D15A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 09:30 Randers KFUM:1   -  IF Frem Skørping HK  Højene 9 - 14 
406 D15A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 09:00 Randesund IL:G04   -  Nibe HK  Højene 14 - 3 
390 D15A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 08:30 Nøvling IF   -  Greipstad IL  Bjergby 10 - 6 
376 D15A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 08:00 Viking HK:Viking 1   -  Hadsten Håndbold:1  Bjergby 12 - 5 
222 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:30 Nøvling IF  -  Hadsten Håndbold:1 Hirtshals 16 - 11 
201 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:00 IF Frem Skørping HK  -  Randesund IL:G04 Hirtshals 15 - 16 
180 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 Viking HK:Viking 1  -  Nibe HK Hirtshals 12 - 9 
161 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:00 Randers KFUM:1  -  Greipstad IL Hirtshals 3 - 11 
140 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 IF Frem Skørping HK  -  Nøvling IF Hirtshals 11 - 7 
119 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Randesund IL:G04  -  Hadsten Håndbold:1 Hirtshals 10 - 13 
79 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:00 Greipstad IL  -  Nibe HK Hirtshals 13 - 6 
100 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:30 Randers KFUM:1  -  Viking HK:Viking 1 Hirtshals 10 - 22 
58 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hadsten Håndbold:1  -  IF Frem Skørping HK Hirtshals 14 - 10 
39 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Randesund IL:G04  -  Nøvling IF Hirtshals 11 - 13 
18 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Nibe HK  -  Randers KFUM:1 Hirtshals 7 - 11 
2 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL  -  Viking HK:Viking 1 Hirtshals 11 - 13 
613 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Viking HK:Viking 2  -  Sejs-Svejbæk IF Astrup 8 - 8 
612 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 10:30 Sejs-Svejbæk IF  -  Hjallerup IF:1 Astrup 14 - 14 
610 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 08:30 Riska  -  Sæby HK Astrup 6 - 8 
611 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 15:30 Hjallerup IF:1  -  Viking HK:Viking 2 Astrup 7 - 7 
609 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 12:00 Nøvling IF  -  Riska Astrup 15 - 12 
608 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 14:30 Nøvling IF  -  Sæby HK Astrup 10 - 8 
579 D15C B-finale Søn 22.09.2019 15:30 Viking HK:Viking 2   -  Viking HK:Viking 3  Vendia 1 7 - 12 
568 D15C A-finale Søn 22.09.2019 14:40 Hjallerup IF:1   -  Hurup HK  Bagterp 12 - 15 ef 
562 D15C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Viking HK:Viking 3   -  Randesund IL:G05  Vendia 1 13 - 7 
551 D15C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Viking HK:Viking 2   -  Riska  Vendia 1 11 - 8 
541 D15C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:30 Hurup HK   -  Sejs-Svejbæk IF  Bagterp 11 - 9 
528 D15C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Hjallerup IF:1   -  Sindal IF:2  Bagterp 11 - 8 
472 D15C A-Kvartsfinal:02 Søn 22.09.2019 11:00 Nøvling IF   -  Sindal IF:2  Bagterp 10 - 11 
332 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Sæby HK  -  Riska Astrup 9 - 9 
313 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Randesund IL:G05  -  Hurup HK Astrup 7 - 11 
293 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 16:30 Sindal IF:2  -  Viking HK:Viking 3 Astrup 11 - 9 
254 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Sejs-Svejbæk IF  -  Viking HK:Viking 2 Astrup 12 - 9 
233 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Sæby HK  -  Nøvling IF Astrup 6 - 9 
50 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 11:00 Viking HK:Viking 3  -  Randesund IL:G05 Astrup 16 - 7 
71 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Hurup HK  -  Sindal IF:2 Astrup 9 - 7 
90 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Riska  -  Nøvling IF Astrup 10 - 10 
132 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Viking HK:Viking 2  -  Hjallerup IF:1 Astrup 8 - 13 
172 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 Viking HK:Viking 3  -  Hurup HK Astrup 10 - 15 
193 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Sindal IF:2  -  Randesund IL:G05 Astrup 14 - 6 
301 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Randers KFUM håndbold  -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C Stendysse 18 - 15 
339 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 16:15 Tornby IF  -  Støvring Håndbold Stendysse 9 - 17 
360 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 17:00 Sæby HK  -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1 Stendysse 20 - 20 
370 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 17:45 Nøvling IF  -  Aabybro Efterskole fra C Stendysse 25 - 18 wo 
475 D17A B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 11:30 Randers KFUM håndbold   -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1  Lundergård 15 - 12 
502 D17A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:15 Aabybro Efterskole fra C   -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C  Lundergård 15 - 10 
517 D17A A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:00 Støvring Håndbold   -  Nøvling IF  Lundergård 23 - 12 
544 D17A A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:45 Sæby HK   -  Tornby IF  Lundergård 19 - 22 
558 D17A B-finale Søn 22.09.2019 14:45 Randers KFUM håndbold   -  Aabybro Efterskole fra C  Lundergård 22 - 20 
586 D17A A-finale Søn 22.09.2019 16:15 Støvring Håndbold   -  Tornby IF  Tornby 21 - 12 
280 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:45 Sæby HK  -  Nøvling IF Stendysse 20 - 19 
242 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1  -  Aabybro Efterskole fra C Stendysse 14 - 18 
219 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 13:15 Randers KFUM håndbold  -  Tornby IF Stendysse 15 - 21 
158 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:45 Aabybro Efterskole fra C  -  Sæby HK Stendysse 14 - 24 
181 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C  -  Støvring Håndbold Stendysse 7 - 23 
601 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 AIK Vejgaard  -  Kristrup Boldklub Tårs Kort 6 - 6 
7 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 IK Baltichov:Rosa  -  HEI, Skæring:1 Vendia 1 4 - 20 
580 P15C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:30 Randesund IL:J05-3   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 9 - 14 
581 P15C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:30 HGF Hammel   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 3 3 - 7 
534 P11C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -  Idrottsklubben Baltichov:Vit  Bjergby 6 - 8 
26 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Kristiansand IF:KIF Hellemyr  -  HGF Hammel:2 Femhøje 2 9 - 5 
539 P13C A-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:30 IK Gimletroll   -  Fløy il:Fløy J13  Femhøje 1 13 - 8 
273 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:30 Nibe HK:1  -  Sæby HK Tårs 9 - 13 
4 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Hana IL:1  -  Thy Håndbold / Skyum:2, fra C Bjergby 16 - 7 
582 P13C A-finale Søn 22.09.2019 15:30 Hadsten Håndbold:2   -  Halsen IF:2  Femhøje 1 4 - 7 
588 P15C A-finale Søn 22.09.2019 16:20 Hjallerup IF:1   -  Hadsten Håndbold:2  Vendia 3 6 - 11 
3 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL, fra C  -  Idrætsefterskolen Stidsholt HK Stendysse 22 - 16 
59 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C  -  Tornby IF Stendysse 8 - 20 
40 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF:1  -  Horne/Hirtshals Håndbold Højene 8 - 8 
559 D11C B-finale Søn 22.09.2019 14:30 HGF Hammel:2   -  IL Høvdingen  Hirtshals 8 - 7 
547 D11C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:00 AIK Vejgaard   -  Hjallerup IF:2  Hirtshals 5 - 14 
72 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:30 HEI, Skæring:HEI 1  -  HGF Hammel:1 Tårs 12 - 13 
607 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 14:30 AIK Vejgaard  -  Sindal IF:2 UCN Hjørring 14 - 8 
606 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Sindal IF:2  -  Randesund IL:G06-2 UCN Hjørring 14 - 16 
605 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 AIK Vejgaard  -  Randesund IL:G06-2 UCN Hjørring 6 - 9 
573 D13C B-finale Søn 22.09.2019 15:00 Skagen HK   -  astrup-sønderskov if  Vendia 1 5 - 3 
542 D13C A-finale Søn 22.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub   -  Tornby IF  Tårs 9 - 8 
536 D13C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 13:30 Sindal IF:2   -  Skagen HK  Vendia 1 7 - 12 
29 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF:1  -  Sejs-Svejbæk IF Astrup 15 - 12 
120 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1  -  Nøvling IF Stendysse 9 - 16 
591 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 09:30 Hjallerup IF:2  -  Hjallerup IF Tårs Kort 6 - 9 
587 P15C B-finale Søn 22.09.2019 16:20 Backa HK:Vit   -  Randesund IL:J05-1  Vendia 2 12 - 14 
566 P13C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Randesund IL:J07-2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 9 - 14 
334 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:30 Kristrup Boldklub  -  AIK Vejgaard Tårs Kort 1 - 3 
560 P11A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Nibe HK:2   -  Vodskov Håndbold  Stendysse 1 - 4 
10 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Idrottsklubben Baltichov:Blå  -  Fløy il:Fløy 1 Femhøje 1 16 - 2 
133 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Silkeborg-Voel  -  Skibsby/Højene IF Tårs 10 - 11 
91 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:00 Nøvling IF:1  -  Støvring Håndbold Tårs 17 - 10 
22 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Hjallerup IF:1  -  Randers KFUM håndbold Vendia 1 9 - 4 
8 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 08:00 Randesund IL:J06-2  -  Nibe HK:1 Vendia 2 6 - 9 
434 P13A B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 10:00 Hjørring Håndbold   -  Randers KFUM håndbold  Stendysse 11 - 3 
5 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL  -  Tornby IF:1 Højene 5 - 8 
19 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Støvring Håndbold:1  -  Løgstør HK Højene 7 - 6 
565 P13C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:30 Halsen IF:2   -  IK Gimletroll  Femhøje 1 14 - 2 
555 P13C B-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Hjallerup IF:2   -  Nibe HK:2  Femhøje 2 10 - 3 
554 P13C A-Semifinal:01 Søn 22.09.2019 14:00 Hadsten Håndbold:2   -  Lindesnes sportsklubb:Erik  Femhøje 1 10 - 8 
540 P13C B-Kvartsfinal:04 Søn 22.09.2019 13:30 Backa HK:3   -  HEI, Skæring:3  Femhøje 2 10 - 5 
569 D15A A-finale Søn 22.09.2019 14:45 Viking HK:Viking 1   -  Nøvling IF  Tornby 16 - 11 
572 P11C A-finale Søn 22.09.2019 15:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Bjergby 5 - 4 ef 
550 P11C B-finale Søn 22.09.2019 14:00 IL Høvdingen:2   -  Hadsten Håndbold:2  UCN Hjørring 3 - 6 
549 P11C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 14:00 Kristiansand IF:KIF Hellemyr   -  Horne/Hirtshals Håndbold  Bjergby 3 - 6 
25 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Sindal IF  -  Støvring Håndbold:2 Femhøje 1 1 - 2 
11 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit  -  Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 10 - 5 
577 D11C A-finale Søn 22.09.2019 15:10 Løgstør HK   -  Hjallerup IF:2  Hirtshals 4 - 17 
12 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:1  -  Hjallerup IF:3 Bagterp 5 - 8 
583 P13C B-finale Søn 22.09.2019 15:30 Hjallerup IF:2   -  Backa HK:3  Femhøje 2 4 - 9 
527 P13C B-Kvartsfinal:03 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:J07-4   -  Randesund IL:J07-2  Femhøje 2 6 - 7 ef 
576 P15A B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 15:00 Randesund IL:J04-1   -  Randesund IL:J04-2  Tårs 7 - 10 
523 D13C B-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 13:00 Randesund IL:G06-1   -  astrup-sønderskov if  Vendia 1 7 - 13 
515 D13C A-Semifinal:02 Søn 22.09.2019 12:30 Tornby IF   -  Sindal IF:1  Tårs 10 - 8 
97 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:15 Støvring Håndbold  -  Randers KFUM håndbold Stendysse 25 - 11 
584 P11A B-finale Søn 22.09.2019 15:40 Randers KFUM:1   -  Vodskov Håndbold  Stendysse 9 - 1