Kampe i Brande 3

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
8 u12P Gruppe 3 Lør 06.04.2019 10:00 Ikast KFUM Håndbold:1  -  Vinding KFUM Brande 3 11 - 3 
16 u12P Gruppe 6 Lør 06.04.2019 10:25 Aalborg KFUM:2  -  Team Haderslev KFUM:1 Brande 3 6 - 1 
26 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 10:50 Rækker Mølle KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:2 Brande 3 6 - 4 
34 u12D Gruppe 2 Lør 06.04.2019 11:15 Vinding KFUM  -  Vorgod Barde Motion og Fritid Brande 3 11 - 6 
44 u12P Gruppe 4 Lør 06.04.2019 11:40 Aalborg KFUM:3  -  Hasle KFUM Brande 3 4 - 3 
54 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:05 Aalborg KFUM:1  -  Ikast KFUM Håndbold:3 Brande 3 16 - 1 
64 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 12:30 Hasle KFUM  -  Mejlby/Haverslev KFUM Brande 3 1 - 7 
70 u12P Gruppe 2 Lør 06.04.2019 12:55 Vorgod Barde Motion og Fritid  -  Mejlby/Haverslev KFUM Brande 3 4 - 7 
80 u12P Gruppe 5 Lør 06.04.2019 13:20 Aalborg KFUM:4  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM Brande 3 1 - 11 
90 u12D Gruppe 1 Lør 06.04.2019 13:45 Mejlby/Haverslev KFUM  -  Ikast KFUM Håndbold:3 Brande 3 8 - 7 
98 u12D Gruppe 3 Lør 06.04.2019 14:10 Aalborg KFUM:2  -  Ikast KFUM Håndbold:1 Brande 3 2 - 16 
108 u12P PO-pulje B 1 Lør 06.04.2019 14:35 Vinding KFUM   -  Aalborg KFUM:3  Brande 3 9 - 8 
118 u12P PO-pulje C 2 Lør 06.04.2019 15:00 Team Haderslev KFUM:1   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Brande 3 2 - 9 
126 u12D Slutspil A 1 Lør 06.04.2019 15:25 Aalborg KFUM:2   -  Aalborg KFUM:1  Brande 3 6 - 10 
132 u12D Slutspil A 2 Lør 06.04.2019 15:50 Mejlby/Haverslev KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Brande 3 4 - 7 
187 u12D Slutspil A 1 Søn 07.04.2019 09:00 Rækker Mølle KFUM   -  Aalborg KFUM:2  Brande 3 5 - 6 
195 u12D Slutspil A 2 Søn 07.04.2019 09:25 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 3 16 - 5 
205 u12P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 09:50 Aalborg KFUM:4   -  Team Haderslev KFUM:1  Brande 3 4 - 3 
214 u12D Slutspil A 1 Søn 07.04.2019 10:15 Aalborg KFUM:1   -  Rækker Mølle KFUM  Brande 3 8 - 6 
222 u12D Slutspil A 2 Søn 07.04.2019 10:40 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Brande 3 9 - 16 
232 u12P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 11:05 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Aalborg KFUM:4  Brande 3 10 - 3 
242 u12P PO-pulje B 2 Søn 07.04.2019 11:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Team Haderslev KFUM:2 *  Brande 3 10 - 4 
247 u12D 5-6 plads A Søn 07.04.2019 11:55 Rækker Mølle KFUM   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 3 11 - 9 
255 u12P 5-6 plads A Søn 07.04.2019 12:20 Rougsø KFUM   -  Aalborg KFUM:2  Brande 3 2 - 7 
264 u12P 3-4 plads B Søn 07.04.2019 12:45 Aalborg KFUM:3   -  Rækker Mølle KFUM  Brande 3 8 - 5 
273 u12P B Finale Søn 07.04.2019 13:10 Vinding KFUM   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Brande 3 11 - 12 
280 u12P 5-6 plads C Søn 07.04.2019 13:40 Kolding KFUM Håndbold:2   -  Team Haderslev KFUM:1  Brande 3 6 - 4