Kampe Søn 07.04.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
173 u16P Gruppe 1 Søn 07.04.2019 08:30 Nr. Nissum Efterskole:2  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 Hyld 1 6 - 16 
189 u16P Gruppe 1 Søn 07.04.2019 08:30 Randers KFUM håndbold  -  Haslev:1 Hyld 2 13 - 8 
177 u10D PO-pulje A Søn 07.04.2019 08:35 Bording KFUM:1   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Ikast Arena 1 11 - 6 
178 u10D PO-pulje A Søn 07.04.2019 08:35 Aalborg KFUM:1   -  Farsø KFUM HK  Ikast Arena 2 7 - 10 
179 u10P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 08:35 Rougsø KFUM:1   -  Farsø KFUM HK  Ikast Arena 3 4 - 2 
180 u10P PO-pulje A 1 Søn 07.04.2019 09:00 Bording KFUM   -  Randers KFUM håndbold:1  Ikast Arena 1 2 - 4 
181 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 09:00 Hasle KFUM:2   -  Bording KFUM:2  Ikast Arena 2 5 - 9 
182 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 09:00 Vinding KFUM:1   -  Borris-Rækker Mølle KFUM:3  Ikast Arena 3 12 - 1 
185 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 09:00 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Ikast KFUM Håndbold:3  Brande 1 7 - 5 
186 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 09:00 Vinding KFUM   -  Farsø KFUM HK  Brande 2 6 - 8 
187 u12D Slutspil A 1 Søn 07.04.2019 09:00 Rækker Mølle KFUM   -  Aalborg KFUM:2  Brande 3 5 - 6 
206 u14P PO-pulje A 1 Søn 07.04.2019 09:00 Kolding KFUM Håndbold:1   -  Aalborg KFUM:1  Tjørring 1 6 - 7 
207 u14P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 09:00 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Tjørring 2 18 - 7 
174 u16P Gruppe 2 Søn 07.04.2019 09:05 Haslev:2  -  Kolding KFUM Håndbold Hyld 2 8 - 13 
188 u16P Gruppe 2 Søn 07.04.2019 09:05 Nr. Nissum Efterskole:1  -  Hellebjerg Idrætsefterskole Hyld 1 10 - 10 
190 u10P PO-pulje B 1 Søn 07.04.2019 09:25 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Aalborg KFUM:2  Ikast Arena 1 5 - 8 
191 u10P PO-pulje B 2 Søn 07.04.2019 09:25 Rækker Mølle KFUM 1   -  Videbæk-Fiskbæk KFUM  Ikast Arena 2 14 - 5 
192 u10D PO-pulje B Søn 07.04.2019 09:25 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Rækker Mølle KFUM:2  Ikast Arena 3 7 - 7 
193 u12P PO-pulje A 1 Søn 07.04.2019 09:25 Kolding KFUM Håndbold:1   -  Rougsø KFUM  Brande 1 9 - 3 
194 u12P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 09:25 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Aalborg KFUM:2  Brande 2 6 - 2 
195 u12D Slutspil A 2 Søn 07.04.2019 09:25 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 3 16 - 5 
183 u14D Semifinale 1 A Søn 07.04.2019 09:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Randers KFUM håndbold:1  Tjørring 2 14 - 16 
184 u14D Semifinale A 2 Søn 07.04.2019 09:30 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Aalborg KFUM:1  Tjørring 1 9 - 11 
198 u16D Pulje B Søn 07.04.2019 09:40 Haslev:2   -  Nr. Nissum Efterskole:2  Hyld 1 8 - 14 
199 u16D Pulje A 2 Søn 07.04.2019 09:40 Aalborg KFUM   -  Hellebjerg Idrætsefterskole  Hyld 2 11 - 8 
200 u10P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 09:50 Farsø KFUM HK   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 1 5 - 11 
201 u10D PO-pulje A Søn 07.04.2019 09:50 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Aalborg KFUM:1  Ikast Arena 2 2 - 13 
202 u10D PO-pulje A Søn 07.04.2019 09:50 Farsø KFUM HK   -  Rækker Mølle KFUM:1  Ikast Arena 3 7 - 8 
203 u12P PO-pulje B 1 Søn 07.04.2019 09:50 Aalborg KFUM:3   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Brande 1 9 - 4 
204 u12P PO-pulje B 2 Søn 07.04.2019 09:50 Team Haderslev KFUM:2 *   -  Rækker Mølle KFUM  Brande 2 8 - 9 
205 u12P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 09:50 Aalborg KFUM:4   -  Team Haderslev KFUM:1  Brande 3 4 - 3 
225 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 10:00 Randers KFUM håndbold:2   -  Aalborg KFUM:2  Tjørring 2 11 - 10 
226 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 10:00 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Kolding KFUM Håndbold  Tjørring 1 9 - 8 
208 u10P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 10:15 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Kolding KFUM Håndbold  Ikast Arena 1 2 - 6 
209 u10P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 10:15 Hasle KFUM   -  Rougsø KFUM 2  Ikast Arena 2 5 - 7 
210 u10P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 10:15 Aalborg KFUM:1   -  Team Haderslev KFUM:2  Ikast Arena 3 10 - 3 
211 u16D Pulje A 1 Søn 07.04.2019 10:15 Ikast Håndbold:1   -  Haslev:1  Hyld 1 9 - 15 
212 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 10:15 Hasle KFUM   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Brande 1 4 - 7 
213 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 10:15 Farsø KFUM HK   -  Ikast KFUM Håndbold:3  Brande 2 9 - 5 
214 u12D Slutspil A 1 Søn 07.04.2019 10:15 Aalborg KFUM:1   -  Rækker Mølle KFUM  Brande 3 8 - 6 
175 u14P PO-pulje A 1 Søn 07.04.2019 10:30 Kolding KFUM Håndbold:3   -  Kolding KFUM Håndbold:1  Tjørring 1 4 - 11 
176 u14P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 10:30 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Vinding KFUM  Tjørring 2 3 - 4 
217 u10D PO-pulje B Søn 07.04.2019 10:40 Aalborg KFUM:2   -  Hasle KFUM:1  Ikast Arena 1 10 - 2 
218 u10D PO-pulje B Søn 07.04.2019 10:40 Rækker Mølle KFUM:2   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 2 5 - 5 
219 u10P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 10:40 Ikast KFUM Håndbold:3   -  Borris-Rækker Mølle KFUM:2  Ikast Arena 3 2 - 1 
220 u12P PO-pulje A 1 Søn 07.04.2019 10:40 Rougsø KFUM   -  Aalborg KFUM:1  Brande 1 6 - 8 
221 u12P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 10:40 Randers KFUM håndbold   -  Kolding KFUM Håndbold:2  Brande 2 7 - 1 
222 u12D Slutspil A 2 Søn 07.04.2019 10:40 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Brande 3 9 - 16 
223 u16P Semifinale 2 A Søn 07.04.2019 10:50 Randers KFUM håndbold   -  Team Haderslev Vojens  Hyld 1 10 - 14 
224 u16P Semifinale 1 A Søn 07.04.2019 10:50 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1   -  Nr. Nissum Efterskole:1  Hyld 2 12 - 16 
215 u14P PO-pulje B Søn 07.04.2019 11:00 Kolding KFUM Håndbold:2   -  Randers KFUM håndbold  Tjørring 2 8 - 7 
216 u14P PO-pulje B Søn 07.04.2019 11:00 Aalborg KFUM:2   -  Rougsø KFUM  Tjørring 1 4 - 2 
227 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 11:05 Hasle KFUM:2   -  Vinding KFUM:2  Ikast Arena 1 2 - 12 
228 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 11:05 Bording KFUM:2   -  Vinding KFUM:1  Ikast Arena 2 6 - 6 
230 u12P PO-pulje A 2 Søn 07.04.2019 11:05 Aalborg KFUM:2   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 1 4 - 7 
231 u12P PO-pulje B 1 Søn 07.04.2019 11:05 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Vinding KFUM  Brande 2 2 - 11 
232 u12P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 11:05 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Aalborg KFUM:4  Brande 3 10 - 3 
254 u10P PO-pulje B 2 Søn 07.04.2019 11:05 Videbæk-Fiskbæk KFUM   -  Team Haderslev KFUM:1  Ikast Arena 3 5 - 5 
233 u16P Semifinale 2 B Søn 07.04.2019 11:25 Hellebjerg Idrætsefterskole   -  Nr. Nissum Efterskole:2  Hyld 1 9 - 8 
234 u16P Semifinale 1 B Søn 07.04.2019 11:25 Haslev:1   -  Kolding KFUM Håndbold  Hyld 2 12 - 15 
196 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 11:30 Vinding KFUM   -  Kolding KFUM Håndbold  Tjørring 1 9 - 11 
197 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 11:30 Aalborg KFUM:2   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Tjørring 2 8 - 9 
235 u10P A Finale Søn 07.04.2019 11:30 Randers KFUM håndbold:2   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 1 5 - 6 
237 u10P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 11:30 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Hasle KFUM  Ikast Arena 3 1 - 6 
240 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 11:30 Hasle KFUM   -  Vinding KFUM  Brande 1 6 - 5 
242 u12P PO-pulje B 2 Søn 07.04.2019 11:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Team Haderslev KFUM:2 *  Brande 3 10 - 4 
244 u10P PO-pulje B 1 Søn 07.04.2019 11:30 Aalborg KFUM:2   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Ikast Arena 2 3 - 3 
266 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 11:30 Vorgod Barde Motion og Fritid   -  Farsø KFUM HK  Brande 2 2 - 7 
236 u10P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 11:55 Ikast KFUM Håndbold:3   -  Aalborg KFUM:1  Ikast Arena 3 2 - 9 
243 u10P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 11:55 Borris-Rækker Mølle KFUM:2   -  Team Haderslev KFUM:2  Ikast Arena 2 4 - 3 
245 u12D 3-4 plads A Søn 07.04.2019 11:55 Aalborg KFUM:2   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Brande 1 7 - 11 
246 u12P PO-pulje C 1 Søn 07.04.2019 11:55 Kolding KFUM Håndbold:2   -  Hasle KFUM  Brande 2 2 - 3 
247 u12D 5-6 plads A Søn 07.04.2019 11:55 Rækker Mølle KFUM   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 3 11 - 9 
248 u16D Plac. kamp 3-4 A Søn 07.04.2019 12:00 Blåkilde Efterskole   -  Nr. Nissum Efterskole:1  Hyld 1 7 - 19 
249 u16D Plac. kamp 5-6 A Søn 07.04.2019 12:00 Ikast Håndbold:1   -  Hellebjerg Idrætsefterskole  Hyld 2 10 - 15 
251 u14P 3-4 plads A Søn 07.04.2019 12:00 Kolding KFUM Håndbold:1   -  Vinding KFUM  Tjørring 1 14 - 5 
270 u14D 3-4 plads A Søn 07.04.2019 12:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Tjørring 2 7 - 13 
252 u10D A Finale Søn 07.04.2019 12:10 Farsø KFUM HK   -  Aalborg KFUM:1  Ikast Arena 1 13 - 9 
229 u10P PO-pulje C 2 Søn 07.04.2019 12:20 Kolding KFUM Håndbold   -  Rougsø KFUM 2  Ikast Arena 3 6 - 9 
253 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 12:20 Vinding KFUM:2   -  Bording KFUM:2  Ikast Arena 2 7 - 7 
255 u12P 5-6 plads A Søn 07.04.2019 12:20 Rougsø KFUM   -  Aalborg KFUM:2  Brande 3 2 - 7 
256 u12P 3-4 plads A Søn 07.04.2019 12:25 Aalborg KFUM:1   -  Mejlby/Haverslev KFUM  Brande 1 7 - 4 
250 u14P PO-pulje B Søn 07.04.2019 12:35 Randers KFUM håndbold   -  Aalborg KFUM:2  Tjørring 2 9 - 9 
258 u14P PO-pulje B Søn 07.04.2019 12:35 Rougsø KFUM   -  Kolding KFUM Håndbold:2  Tjørring 1 7 - 5 
259 u16D Pulje B Søn 07.04.2019 12:35 Nr. Nissum Efterskole:2   -  Randers KFUM håndbold  Hyld 2 10 - 16 
260 u16P 3-4 plads A Søn 07.04.2019 12:40 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1   -  Randers KFUM håndbold  Hyld 1 14 - 8 
261 u10D PO-pulje C Søn 07.04.2019 12:45 Borris-Rækker Mølle KFUM:3   -  Hasle KFUM:2  Ikast Arena 2 8 - 9 
262 u10D PO-pulje B Søn 07.04.2019 12:45 Hasle KFUM:1   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Ikast Arena 3 4 - 6 
263 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 12:45 Ikast KFUM Håndbold:3   -  Hasle KFUM  Brande 2 8 - 4 
264 u12P 3-4 plads B Søn 07.04.2019 12:45 Aalborg KFUM:3   -  Rækker Mølle KFUM  Brande 3 8 - 5 
269 u14D A Finale Søn 07.04.2019 12:50 Randers KFUM håndbold:1   -  Aalborg KFUM:1  Ikast Arena 1 22 - 14 
241 u12D Slutspil B Søn 07.04.2019 12:55 Vinding KFUM   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Brande 1 8 - 10 
239 u14P 5-6 plads A Søn 07.04.2019 13:05 Kolding KFUM Håndbold:3   -  Ikast KFUM Håndbold:2  Tjørring 1 4 - 8 
268 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 13:05 Aalborg KFUM:2   -  Vinding KFUM  Tjørring 2 9 - 8 
271 u16P C finale Søn 07.04.2019 13:10 Farsø KFUM HK   -  Haslev:2  Hyld 2 8 - 12 
272 u12P 5-6 plads B Søn 07.04.2019 13:10 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Team Haderslev KFUM:2 *  Brande 2 11 - 14 
273 u12P B Finale Søn 07.04.2019 13:10 Vinding KFUM   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM  Brande 3 11 - 12 
278 u10P 5-6 plads A Søn 07.04.2019 13:10 Bording KFUM   -  Farsø KFUM HK  Ikast Arena 2 5 - 4 
291 u10D PO-pulje B Søn 07.04.2019 13:10 Ikast KFUM Håndbold:1   -  Aalborg KFUM:2  Ikast Arena 3 5 - 5 
274 u16P B finale Søn 07.04.2019 13:20 Kolding KFUM Håndbold   -  Hellebjerg Idrætsefterskole  Hyld 1 12 - 11 es 
275 u12P C Finale Søn 07.04.2019 13:20 Randers KFUM håndbold   -  Vorgod Barde Motion og Fritid  Brande 1 7 - 8 
267 u14D PO-pulje B Søn 07.04.2019 13:35 Kolding KFUM Håndbold   -  Randers KFUM håndbold:2  Tjørring 1 14 - 9 
276 u14P A Finale Søn 07.04.2019 13:35 Aalborg KFUM:1   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 1 10 - 20 
277 u10P 3-4 plads B Søn 07.04.2019 13:35 Hald Ege-Ravnstrup KFUM   -  Rækker Mølle KFUM 1  Ikast Arena 2 6 - 8 
279 u12P 3-4 plads C Søn 07.04.2019 13:35 Hasle KFUM   -  Aalborg KFUM:4  Brande 2 11 - 3 
292 u10P 5-6 plads B Søn 07.04.2019 13:35 Ikast KFUM Håndbold:2   -  Videbæk-Fiskbæk KFUM  Ikast Arena 3 10 - 6 
280 u12P 5-6 plads C Søn 07.04.2019 13:40 Kolding KFUM Håndbold:2   -  Team Haderslev KFUM:1  Brande 3 6 - 4 
281 u16P 3-4 plads B Søn 07.04.2019 13:45 Haslev:1   -  Nr. Nissum Efterskole:2  Hyld 2 12 - 8 
282 u10P B Finale Søn 07.04.2019 14:00 Aalborg KFUM:2   -  Team Haderslev KFUM:1  Ikast Arena 2 4 - 6 
283 u10P 3-4 plads A Søn 07.04.2019 14:00 Randers KFUM håndbold:1   -  Rougsø KFUM:1  Ikast Arena 3 5 - 8 
284 u16P A finale Søn 07.04.2019 14:00 Nr. Nissum Efterskole:1   -  Team Haderslev Vojens  Hyld 1 13 - 12 
285 u12P A Finale Søn 07.04.2019 14:20 Kolding KFUM Håndbold:1   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 1 6 - 9 
286 u16D Finale B Søn 07.04.2019 14:20 Randers KFUM håndbold   -  Nr. Nissum Efterskole:2  Hyld 2 16 - 6 
287 u10D 3-4 plads A Søn 07.04.2019 14:30 Rækker Mølle KFUM:1   -  Bording KFUM:1  Ikast Arena 2 8 - 5 
288 u10P C Finale Søn 07.04.2019 14:30 Aalborg KFUM:1   -  Rougsø KFUM 2  Ikast Arena 3 8 - 7 ef 
289 u16D Finale A Søn 07.04.2019 14:45 Haslev:1   -  Aalborg KFUM  Hyld 1 15 - 14 es 
290 u12D A Finale Søn 07.04.2019 15:00 Aalborg KFUM:1   -  Ikast KFUM Håndbold:1  Ikast Arena 1 6 - 11