Matcher Lör 2019-03-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Färsinga Resultat
5004 P14 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-03-02 00:00 Malmö FF   -  veberöd svart  A-hall 1 - 0 
5005 P14 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-03-02 00:00 Sölvesborgs GOIF:1   -  Harrie FF BLÅ  B-hall 0 - 2 
5006 P14 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 00:30 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF  A-hall 1 - 3 
5007 P14 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 00:30 Malmö FF   -  Harrie FF BLÅ  B-hall 4 - 0 
5008 P14 A-final Lör 2019-03-02 01:00 Wä IF   -  Malmö FF  A-hall 1 - 2 
5030 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Sjöbo IF:Blå A-hall  
5031 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:00 Sjöbo IF:1  -  Lunds FF:Röd B-hall  
5032 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Torna Hällestad IF A-hall  
5033 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:15 Askeröds IF  -  Åkarps if B-hall  
5034 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:30 Allerums GIF  -  Sjöbo IF:Vit A-hall  
5035 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:30 FC Rosengård  -  Lunds FF:Blå B-hall  
5036 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Wollsjö AIF A-hall  
5037 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:45 Tomelilla IF  -  Veberöds AIF B-hall  
5038 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF A-hall  
5039 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:00 Sjöbo IF:1  -  Askeröds IF B-hall  
5040 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:15 Sjöbo IF:Blå  -  Torna Hällestad IF A-hall  
5041 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:15 Åkarps if  -  Lunds FF:Röd B-hall  
5042 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:30 Allerums GIF  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall  
5043 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:30 FC Rosengård  -  Tomelilla IF B-hall  
5044 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:45 Wollsjö AIF  -  Sjöbo IF:Vit A-hall  
5045 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:45 Veberöds AIF  -  Lunds FF:Blå B-hall  
5046 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:00 Sjöbo IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall  
5047 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:00 Åkarps if  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5048 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:15 Torna Hällestad IF  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF A-hall  
5049 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:15 Lunds FF:Röd  -  Askeröds IF B-hall  
5050 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:30 Wollsjö AIF  -  Allerums GIF A-hall  
5051 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:30 Veberöds AIF  -  FC Rosengård B-hall  
5052 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:45 Sjöbo IF:Vit  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall  
5053 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:45 Lunds FF:Blå  -  Tomelilla IF B-hall  
5054 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:00 Bsh Österlen  -  Spjutstorps IF A-hall  
5055 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:00 Sjöbo IF:2  -  Köpingebro IF B-hall  
5056 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:15 Dalby GIF  -  Borgeby FK A-hall  
5057 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:15 Bsh Österlen:1  -  Gislövs IF vit:Röd B-hall  
5058 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:30 Sjöbo IF  -  IFK Karlshamn A-hall  
5059 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:30 Bjärreds IF:Röd  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5060 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:45 Löberöds IF  -  Maglasäte IF A-hall  
5061 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:45 Tomelilla IF  -  IFK Ystad FK B-hall  
5062 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:00 Bsh Österlen  -  Dalby GIF A-hall  
5063 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 12:00 Bsh Österlen:2  -  Bjärreds IF:Blå B-hall  
5064 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:15 Borgeby FK  -  Spjutstorps IF A-hall  
5065 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 12:15 Gislövs IF vit:Vit  -  Hardeberga BK B-hall  
5066 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 12:30 Sjöbo IF  -  Löberöds IF A-hall  
5067 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:30 Sjöbo IF:2  -  Bsh Österlen:1 B-hall  
5068 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 12:45 Maglasäte IF  -  IFK Karlshamn A-hall  
5069 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:45 Gislövs IF vit:Röd  -  Köpingebro IF B-hall  
5070 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 13:00 Borgeby FK  -  Bsh Österlen A-hall  
5071 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:00 Bjärreds IF:Röd  -  Tomelilla IF B-hall  
5072 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 13:15 Spjutstorps IF  -  Dalby GIF A-hall  
5073 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:15 IFK Ystad FK  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5074 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:30 Maglasäte IF  -  Sjöbo IF A-hall  
5075 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 13:30 Bsh Österlen:2  -  Gislövs IF vit:Vit B-hall  
5076 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:45 IFK Karlshamn  -  Löberöds IF A-hall  
5077 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 13:45 Hardeberga BK  -  Bjärreds IF:Blå B-hall  
5078 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:00 Kvarnby IK:Vit  -  Höörs IS:Vit A-hall 6 - 0 
5079 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:00 Gislövs IF vit:Röd  -  Sjöbo IF:2 B-hall  
5080 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:15 Bara GoIF:Röd  -  Sjöbo IF:Blå A-hall 3 - 0 
5081 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:15 Köpingebro IF  -  Bsh Österlen:1 B-hall  
5082 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:30 Bara GoIF:Svart  -  VAKANT A-hall 3 - 0 wo 
5083 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:30 IFK Ystad FK  -  Bjärreds IF:Röd B-hall  
5084 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:45 Svedala IF  -  Spjutstorps IF A-hall 0 - 3 
5085 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:45 Sjöbo IF:1  -  Tomelilla IF B-hall  
5086 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:00 Sjöbo IF:Vit  -  Degeberga Goif A-hall 2 - 0 
5087 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:00 Hardeberga BK  -  Bsh Österlen:2 B-hall  
5088 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:15 Hardeberga BK  -  Kvarnby IK:Blå A-hall 1 - 8 
5089 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:15 Bjärreds IF:Blå  -  Gislövs IF vit:Vit B-hall  
5090 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:L1  -  Husie IF:Grön A-hall 3 - 0 wo 
5091 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 15:30 LB07:Svart  -  Löberöds IF B-hall 1 - 0 
5092 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 15:45 Veberöds AIF:Vit  -  Höörs IS:Blå A-hall 3 - 0 
5093 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 15:45 Bsh Österlen  -  FC Staffanstorp:2 B-hall 0 - 0 
5094 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 16:00 Husie IF:Vit  -  Eslövs BK:svart A-hall 4 - 0 
5095 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 16:00 Klågerups GIF  -  Tomelilla IF B-hall 3 - 0 
5096 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 16:15 IFK Malmö FK  -  IFK Simrishamn A-hall 0 - 2 
5097 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 16:15 Borgeby FK  -  Blentarps BK B-hall 0 - 0 
5098 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 16:30 Veberöds AIF:Svart  -  Eslövs BK:röd A-hall 3 - 0 wo 
5099 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 16:30 Spjutstorps IF  -  IF Lödde B-hall 0 - 0 
5100 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 16:45 LEV U11  -  IF Limhamn Bunkeflo:L2 A-hall 1 - 4 
5101 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 16:45 LB07:Röd  -  FC Staffanstorp:1 B-hall 0 - 1 
5102 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:00 Kvarnby IK:Vit  -  Bara GoIF:Röd A-hall 4 - 0 
5103 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:00 LB07:Svart  -  Bsh Österlen B-hall 1 - 1 
5104 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:15 Sjöbo IF:Blå  -  Höörs IS:Vit A-hall 1 - 3 
5105 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:15 FC Staffanstorp:2  -  Löberöds IF B-hall 1 - 0 
5106 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:30 Bara GoIF:Svart  -  Svedala IF A-hall 2 - 1 
5107 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:30 Klågerups GIF  -  Borgeby FK B-hall 0 - 2 
5108 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:45 Spjutstorps IF  -  VAKANT A-hall 3 - 0 wo 
5109 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:45 Blentarps BK  -  Tomelilla IF B-hall 1 - 1 
5110 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:00 Sjöbo IF:Vit  -  Hardeberga BK A-hall 0 - 1 
5111 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:00 Spjutstorps IF  -  LB07:Röd B-hall 0 - 0 
5112 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:15 Kvarnby IK:Blå  -  Degeberga Goif A-hall 2 - 3 
5113 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:15 FC Staffanstorp:1  -  IF Lödde B-hall 0 - 3 
5114 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 18:30 IF Limhamn Bunkeflo:L1  -  Veberöds AIF:Vit A-hall 0 - 1 
5115 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 18:30 FC Staffanstorp:2  -  LB07:Svart B-hall 1 - 0 
5116 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 18:45 Höörs IS:Blå  -  Husie IF:Grön A-hall 3 - 0 wo 
5117 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 18:45 Löberöds IF  -  Bsh Österlen B-hall 3 - 1 
5118 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 19:00 Husie IF:Vit  -  IFK Malmö FK A-hall 4 - 1 
5119 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 19:00 Blentarps BK  -  Klågerups GIF B-hall 0 - 3 
5120 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 19:15 IFK Simrishamn  -  Eslövs BK:svart A-hall 0 - 2 
5121 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 19:15 Tomelilla IF  -  Borgeby FK B-hall 0 - 2 
5122 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 19:30 Veberöds AIF:Svart  -  LEV U11 A-hall 3 - 0 
5123 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 19:30 FC Staffanstorp:1  -  Spjutstorps IF B-hall 1 - 1 
5124 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 19:45 IF Limhamn Bunkeflo:L2  -  Eslövs BK:röd A-hall 3 - 0 wo 
5125 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 19:45 IF Lödde  -  LB07:Röd B-hall 1 - 0 
5126 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 20:00 Sjöbo IF:Blå  -  Kvarnby IK:Vit A-hall 0 - 5 
5127 F13 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 20:00 FC Staffanstorp:2   -  Borgeby FK  B-hall 2 - 1 
5128 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 20:15 Höörs IS:Vit  -  Bara GoIF:Röd A-hall 0 - 4 
5129 F13 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 20:15 IF Lödde   -  Klågerup GIF  B-hall 2 - 1 
5130 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 20:30 Spjutstorps IF  -  Bara GoIF:Svart A-hall 5 - 1 
5131 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 20:30 VAKANT  -  Svedala IF B-hall 0 - 3 wo 
30 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 20:45 Degeberga Goif  -  Hardeberga BK B-hall 7 - 0 
5132 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 20:45 Kvarnby IK:Blå  -  Sjöbo IF:Vit A-hall 5 - 0 
31 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 21:00 Höörs IS:Blå  -  IF Limhamn Bunkeflo:L1 A-hall 1 - 3 
5133 F13 A-final Lör 2019-03-02 21:00 FC Staffanstorp:2   -  IF Lödde  B-hall 0 - 2 
33 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 21:15 IFK Simrishamn  -  Husie IF:Vit A-hall 2 - 2 
34 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 21:30 Eslövs BK:svart  -  IFK Malmö FK B-hall 0 - 0 
35 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 21:30 IF Limhamn Bunkeflo:L2  -  Veberöds AIF:Svart A-hall 4 - 0 
32 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 21:45 Husie IF:Grön  -  Veberöds AIF:Vit A-hall 0 - 3 wo 
36 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 21:45 Eslövs BK:röd  -  LEV U11 B-hall 0 - 3 wo 
39 P13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-03-02 22:00 Husie IF:Vit   -  Degeberga Goif  A-hall 1 - 2 
37 P13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-03-02 22:15 Kvarnby IK:Vit   -  Spjutstorps IF  A-hall 3 - 1 
38 P13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-03-02 22:15 Kvarnby IK:Blå   -  Veberöds AIF:Vit  B-hall 1 - 2 
40 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-03-02 22:30 IF Limhamn Bunkeflo:L2   -  Limhamn Bunkeflo L1  B-hall 0 - 2 
41 P13 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 22:45 Kvarnby IK:Vit   -  Veberöds AIF:Vit  A-hall 1 - 0 
42 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 23:00 Degeberga Goif   -  Limhamn Bunkeflo L1  A-hall 0 - 2 
43 P13 A-final Lör 2019-03-02 23:30 Kvarnby IK:Vit   -  Limhamn Bunkeflo L1  A-hall 0 - 1