Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Färsinga Resultat
5052 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:45 Sjöbo IF:Vit  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall  
5051 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:30 Veberöds AIF  -  FC Rosengård B-hall  
5049 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:15 Lunds FF:Röd  -  Askeröds IF B-hall  
5047 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:00 Åkarps if  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5045 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:45 Veberöds AIF  -  Lunds FF:Blå B-hall  
5041 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:15 Åkarps if  -  Lunds FF:Röd B-hall  
5043 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:30 FC Rosengård  -  Tomelilla IF B-hall  
5037 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:45 Tomelilla IF  -  Veberöds AIF B-hall  
5033 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:15 Askeröds IF  -  Åkarps if B-hall  
5035 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:30 FC Rosengård  -  Lunds FF:Blå B-hall  
5050 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:30 Wollsjö AIF  -  Allerums GIF A-hall  
5048 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:15 Torna Hällestad IF  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF A-hall  
5046 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 10:00 Sjöbo IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall  
5044 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:45 Wollsjö AIF  -  Sjöbo IF:Vit A-hall  
5042 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 09:30 Allerums GIF  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall  
5040 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:15 Sjöbo IF:Blå  -  Torna Hällestad IF A-hall  
5038 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF A-hall  
5036 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Wollsjö AIF A-hall  
5034 P9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 08:30 Allerums GIF  -  Sjöbo IF:Vit A-hall  
5032 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Torna Hällestad IF A-hall  
5030 P9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Sjöbo IF:Blå A-hall  
5168 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 12:15 Brösarps IF  -  Lunds FF:Röd A-hall  
5166 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 12:00 Veberöds AIF  -  Åkarps if:svart A-hall  
5164 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 11:45 Åkarps if:röd  -  Wollsjö AIF A-hall  
5162 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 11:30 FC Rosengård  -  Tomelilla IF A-hall  
5158 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 11:00 Lunds FF:Blå  -  Sjöbo IF:1 A-hall  
5160 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 11:15 Spjutstorp IF  -  Maglasäte IF A-hall  
5156 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 10:45 Veberöds AIF  -  Brösarps IF A-hall  
5154 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 10:30 Åkarps if:svart  -  Lunds FF:Röd A-hall  
5152 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 10:15 FC Rosengård  -  Åkarps if:röd A-hall  
5150 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 10:00 Tomelilla IF  -  Wollsjö AIF A-hall  
5148 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 09:45 Lunds FF:Blå  -  Spjutstorp IF A-hall  
5146 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 09:30 Sjöbo IF:1  -  Maglasäte IF A-hall  
5142 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 09:00 Åkarps if:svart  -  Brösarps IF A-hall  
5144 F10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 09:15 Lunds FF:Röd  -  Veberöds AIF A-hall  
5138 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 08:30 Tomelilla IF  -  Åkarps if:röd A-hall  
5140 F10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 08:45 Wollsjö AIF  -  FC Rosengård A-hall  
5165 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 11:45 LB07 Röd:Svart  -  Tomelilla IF:Blå B-hall  
5163 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 11:30 Blentarps BK  -  Sjöbo IF:Grön B-hall  
5161 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 11:15 Furulund IK  -  LB07 Röd:Röd B-hall  
5159 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 11:00 Sjöbo IF:Blå  -  Löberöds IF B-hall  
5157 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 10:45 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Tomelilla IF:Vit B-hall  
5155 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 10:30 LEV 06  -  Sjöbo IF:Vit B-hall  
5153 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 10:15 Blentarps BK  -  LB07 Röd:Svart B-hall  
5151 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 10:00 Sjöbo IF:Grön  -  Tomelilla IF:Blå B-hall  
5149 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 09:45 Sjöbo IF:Blå  -  Furulund IK B-hall  
5147 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 09:30 Löberöds IF  -  LB07 Röd:Röd B-hall  
5145 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 09:15 Sjöbo IF:Vit  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF B-hall  
5143 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 09:00 LEV 06  -  Tomelilla IF:Vit B-hall  
5141 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 08:45 Tomelilla IF:Blå  -  Blentarps BK B-hall  
5139 P10 Grupp 2 Sön 2019-03-03 08:30 Sjöbo IF:Grön  -  LB07 Röd:Svart B-hall  
5137 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 08:15 LB07 Röd:Röd  -  Sjöbo IF:Blå B-hall  
5135 P10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 08:00 Löberöds IF  -  Furulund IK B-hall  
5074 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:30 Maglasäte IF  -  Sjöbo IF A-hall  
5072 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 13:15 Spjutstorps IF  -  Dalby GIF A-hall  
5070 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 13:00 Borgeby FK  -  Bsh Österlen A-hall  
5068 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 12:45 Maglasäte IF  -  IFK Karlshamn A-hall  
5066 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 12:30 Sjöbo IF  -  Löberöds IF A-hall  
5064 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:15 Borgeby FK  -  Spjutstorps IF A-hall  
5062 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:00 Bsh Österlen  -  Dalby GIF A-hall  
5060 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:45 Löberöds IF  -  Maglasäte IF A-hall  
5058 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:30 Sjöbo IF  -  IFK Karlshamn A-hall  
5056 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:15 Dalby GIF  -  Borgeby FK A-hall  
5054 F11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:00 Bsh Österlen  -  Spjutstorps IF A-hall  
5085 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:45 Sjöbo IF:1  -  Tomelilla IF B-hall  
5083 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:30 IFK Ystad FK  -  Bjärreds IF:Röd B-hall  
5081 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:15 Köpingebro IF  -  Bsh Österlen:1 B-hall  
5079 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:00 Gislövs IF vit:Röd  -  Sjöbo IF:2 B-hall  
5077 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 13:45 Hardeberga BK  -  Bjärreds IF:Blå B-hall  
5075 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 13:30 Bsh Österlen:2  -  Gislövs IF vit:Vit B-hall  
5073 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:15 IFK Ystad FK  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5071 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:00 Bjärreds IF:Röd  -  Tomelilla IF B-hall  
5069 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:45 Gislövs IF vit:Röd  -  Köpingebro IF B-hall  
5067 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 12:30 Sjöbo IF:2  -  Bsh Österlen:1 B-hall  
5065 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 12:15 Gislövs IF vit:Vit  -  Hardeberga BK B-hall  
5063 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 12:00 Bsh Österlen:2  -  Bjärreds IF:Blå B-hall  
5061 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:45 Tomelilla IF  -  IFK Ystad FK B-hall  
5059 P11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 11:30 Bjärreds IF:Röd  -  Sjöbo IF:1 B-hall  
5057 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:15 Bsh Österlen:1  -  Gislövs IF vit:Röd B-hall  
5055 P11 Grupp 1 Lör 2019-03-02 11:00 Sjöbo IF:2  -  Köpingebro IF B-hall  
5201 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 16:15 IFK Karlshamn  -  Husie IF:Vit B-hall  
5199 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 16:00 Sjöbo IF  -  Köpingebro IF:2 B-hall  
5197 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 15:45 IF Limhamn Bunkeflo:Svart  -  LEV 06 B-hall  
5195 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 15:30 Husie IF:Grön  -  Oxie SK:2 B-hall  
5193 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 15:15 FC Staffanstorp  -  IF Limhamn Bunkeflo B-hall  
5191 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 15:00 Köpingebro IF:1  -  Oxie SK:1 B-hall  
5189 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 14:45 Sjöbo IF  -  IFK Karlshamn B-hall  
5187 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 14:30 Köpingebro IF:2  -  Husie IF:Vit B-hall  
5185 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 14:15 Husie IF:Grön  -  IF Limhamn Bunkeflo:Svart B-hall  
5183 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 14:00 Oxie SK:2  -  LEV 06 B-hall  
5181 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 13:45 Oxie SK:1  -  FC Staffanstorp B-hall  
5179 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 13:30 Köpingebro IF:1  -  IF Limhamn Bunkeflo B-hall  
5177 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 13:15 Husie IF:Vit  -  Sjöbo IF B-hall  
5175 F12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 13:00 Köpingebro IF:2  -  IFK Karlshamn B-hall  
5173 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 12:45 LEV 06  -  Husie IF:Grön B-hall  
5171 F12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 12:30 Oxie SK:2  -  IF Limhamn Bunkeflo:Svart B-hall  
5214 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 18:00 Eslövs BK  -  Lilla Torg FF:Blå A-hall  
5213 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 17:45 Veberöds AIF:Svart  -  Furulunds IK:Gul B-hall  
5212 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 17:45 Sjöbo IF:blå  -  Wollsjö AIF A-hall  
5211 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 17:30 Lilla Torg FF:Svart  -  Tomelilla IF B-hall  
5210 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 17:30 Sjöbo IF:vit  -  Staffanstorp United:2 A-hall  
5209 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 17:15 Löberöds IF  -  Gärsnäs AIS B-hall  
5208 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 17:15 Staffanstorp United:1  -  Skegrie BK A-hall  
5207 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 17:00 Marieholms IS  -  Köpingebro IF B-hall  
5206 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 17:00 Veberöds AIF:Vit  -  Bara GIF A-hall  
5204 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 16:45 Eslövs BK  -  LEV 06 A-hall  
5202 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 16:30 Lilla Torg FF:Blå  -  Husie IF A-hall  
5200 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 16:15 Sjöbo IF:blå  -  Veberöds AIF:Svart A-hall  
5198 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 16:00 Wollsjö AIF  -  Furulunds IK:Gul A-hall  
5196 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 15:45 Sjöbo IF:vit  -  Lilla Torg FF:Svart A-hall  
5194 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 15:30 Staffanstorp United:2  -  Tomelilla IF A-hall  
5192 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 15:15 Staffanstorp United:1  -  Löberöds IF A-hall  
5190 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 15:00 Skegrie BK  -  Gärsnäs AIS A-hall  
5188 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 14:45 Bara GIF  -  Marieholms IS A-hall  
5186 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 14:30 Veberöds AIF:Vit  -  Köpingebro IF A-hall  
5184 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 14:15 Husie IF  -  Eslövs BK A-hall  
5182 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 14:00 Lilla Torg FF:Blå  -  LEV 06 A-hall  
5180 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 13:45 Furulunds IK:Gul  -  Sjöbo IF:blå A-hall  
5178 P12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 13:30 Wollsjö AIF  -  Veberöds AIF:Svart A-hall  
5176 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 13:15 Tomelilla IF  -  Sjöbo IF:vit A-hall  
5174 P12 Grupp 2 Sön 2019-03-03 13:00 Staffanstorp United:2  -  Lilla Torg FF:Svart A-hall  
5172 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 12:45 Gärsnäs AIS  -  Staffanstorp United:1 A-hall  
5170 P12 Grupp 1 Sön 2019-03-03 12:30 Skegrie BK  -  Löberöds IF A-hall  
5133 F13 A-final Lör 2019-03-02 21:00 FC Staffanstorp:2   -  IF Lödde  B-hall 0 - 2 
5129 F13 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 20:15 IF Lödde   -  Klågerup GIF  B-hall 2 - 1 
5123 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 19:30 FC Staffanstorp:1  -  Spjutstorps IF B-hall 1 - 1 
5125 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 19:45 IF Lödde  -  LB07:Röd B-hall 1 - 0 
5127 F13 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 20:00 FC Staffanstorp:2   -  Borgeby FK  B-hall 2 - 1 
5121 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 19:15 Tomelilla IF  -  Borgeby FK B-hall 0 - 2 
5119 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 19:00 Blentarps BK  -  Klågerups GIF B-hall 0 - 3 
5117 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 18:45 Löberöds IF  -  Bsh Österlen B-hall 3 - 1 
5115 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 18:30 FC Staffanstorp:2  -  LB07:Svart B-hall 1 - 0 
5113 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:15 FC Staffanstorp:1  -  IF Lödde B-hall 0 - 3 
5111 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:00 Spjutstorps IF  -  LB07:Röd B-hall 0 - 0 
5109 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:45 Blentarps BK  -  Tomelilla IF B-hall 1 - 1 
5107 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:30 Klågerups GIF  -  Borgeby FK B-hall 0 - 2 
5101 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 16:45 LB07:Röd  -  FC Staffanstorp:1 B-hall 0 - 1 
5103 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:00 LB07:Svart  -  Bsh Österlen B-hall 1 - 1 
5105 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:15 FC Staffanstorp:2  -  Löberöds IF B-hall 1 - 0 
5099 F13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 16:30 Spjutstorps IF  -  IF Lödde B-hall 0 - 0 
5097 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 16:15 Borgeby FK  -  Blentarps BK B-hall 0 - 0 
5095 F13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 16:00 Klågerups GIF  -  Tomelilla IF B-hall 3 - 0 
5132 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 20:45 Kvarnby IK:Blå  -  Sjöbo IF:Vit A-hall 5 - 0 
5131 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 20:30 VAKANT  -  Svedala IF B-hall 0 - 3 wo 
5130 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 20:30 Spjutstorps IF  -  Bara GoIF:Svart A-hall 5 - 1 
5128 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 20:15 Höörs IS:Vit  -  Bara GoIF:Röd A-hall 0 - 4 
5126 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 20:00 Sjöbo IF:Blå  -  Kvarnby IK:Vit A-hall 0 - 5 
5124 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 19:45 IF Limhamn Bunkeflo:L2  -  Eslövs BK:röd A-hall 3 - 0 wo 
5122 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 19:30 Veberöds AIF:Svart  -  LEV U11 A-hall 3 - 0 
5120 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 19:15 IFK Simrishamn  -  Eslövs BK:svart A-hall 0 - 2 
5118 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 19:00 Husie IF:Vit  -  IFK Malmö FK A-hall 4 - 1 
5116 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 18:45 Höörs IS:Blå  -  Husie IF:Grön A-hall 3 - 0 wo 
5114 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 18:30 IF Limhamn Bunkeflo:L1  -  Veberöds AIF:Vit A-hall 0 - 1 
5112 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:15 Kvarnby IK:Blå  -  Degeberga Goif A-hall 2 - 3 
5110 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 18:00 Sjöbo IF:Vit  -  Hardeberga BK A-hall 0 - 1 
5108 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:45 Spjutstorps IF  -  VAKANT A-hall 3 - 0 wo 
5100 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 16:45 LEV U11  -  IF Limhamn Bunkeflo:L2 A-hall 1 - 4 
5102 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:00 Kvarnby IK:Vit  -  Bara GoIF:Röd A-hall 4 - 0 
5104 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 17:15 Sjöbo IF:Blå  -  Höörs IS:Vit A-hall 1 - 3 
5106 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 17:30 Bara GoIF:Svart  -  Svedala IF A-hall 2 - 1 
5098 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 16:30 Veberöds AIF:Svart  -  Eslövs BK:röd A-hall 3 - 0 wo 
5096 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 16:15 IFK Malmö FK  -  IFK Simrishamn A-hall 0 - 2 
5094 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 16:00 Husie IF:Vit  -  Eslövs BK:svart A-hall 4 - 0 
5092 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 15:45 Veberöds AIF:Vit  -  Höörs IS:Blå A-hall 3 - 0 
5090 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:L1  -  Husie IF:Grön A-hall 3 - 0 wo 
5084 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:45 Svedala IF  -  Spjutstorps IF A-hall 0 - 3 
5086 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:00 Sjöbo IF:Vit  -  Degeberga Goif A-hall 2 - 0 
5088 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:15 Hardeberga BK  -  Kvarnby IK:Blå A-hall 1 - 8 
5082 P13 Grupp 2 Lör 2019-03-02 14:30 Bara GoIF:Svart  -  VAKANT A-hall 3 - 0 wo 
5078 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:00 Kvarnby IK:Vit  -  Höörs IS:Vit A-hall 6 - 0 
5080 P13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 14:15 Bara GoIF:Röd  -  Sjöbo IF:Blå A-hall 3 - 0 
43 P13 A-final Lör 2019-03-02 23:30 Kvarnby IK:Vit   -  Limhamn Bunkeflo L1  A-hall 0 - 1 
42 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 23:00 Degeberga Goif   -  Limhamn Bunkeflo L1  A-hall 0 - 2 
40 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-03-02 22:30 IF Limhamn Bunkeflo:L2   -  Limhamn Bunkeflo L1  B-hall 0 - 2 
41 P13 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 22:45 Kvarnby IK:Vit   -  Veberöds AIF:Vit  A-hall 1 - 0 
37 P13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-03-02 22:15 Kvarnby IK:Vit   -  Spjutstorps IF  A-hall 3 - 1 
38 P13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-03-02 22:15 Kvarnby IK:Blå   -  Veberöds AIF:Vit  B-hall 1 - 2 
39 P13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-03-02 22:00 Husie IF:Vit   -  Degeberga Goif  A-hall 1 - 2 
36 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 21:45 Eslövs BK:röd  -  LEV U11 B-hall 0 - 3 wo 
35 P13 Grupp 6 Lör 2019-03-02 21:30 IF Limhamn Bunkeflo:L2  -  Veberöds AIF:Svart A-hall 4 - 0 
5027 F14 A-semifinal:01 Fre 2019-03-01 21:30 Klågerups GIF   -  Husie IF:vit  B-hall 4 - 0 
5026 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 21:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  BK Höllviken B-hall 1 - 1 
5025 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 21:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Gärsnäs AIS:1 B-hall 0 - 2 
5024 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 20:45 IF Lödde  -  Borgeby FK B-hall 0 - 1 
5023 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 20:30 Gärsnäs AIS:2  -  Husie IF:vit B-hall 0 - 2 
5022 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 20:15 Klågerups GIF  -  Janstorps AIF B-hall 2 - 1 
5021 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 20:00 Husie IF:grön  -  Spjutstorp IF B-hall 0 - 1 
5020 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 19:45 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF B-hall 0 - 2 
5019 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 19:30 Gärsnäs AIS:1  -  BK Höllviken B-hall 0 - 2 
5018 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 19:15 Gärsnäs AIS:2  -  IF Lödde B-hall 0 - 1 
5017 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 19:00 Husie IF:vit  -  Borgeby FK B-hall 3 - 0 
5016 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 18:45 Husie IF:grön  -  Klågerups GIF B-hall 0 - 0 
5015 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 18:30 Spjutstorp IF  -  Janstorps AIF B-hall 3 - 0 
5014 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 18:15 BK Höllviken  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF B-hall 2 - 0 
5013 F14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 18:00 Gärsnäs AIS:1  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF B-hall 0 - 1 
5012 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 17:45 Borgeby FK  -  Gärsnäs AIS:2 B-hall 3 - 0 
5011 F14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 17:30 Husie IF:vit  -  IF Lödde B-hall 0 - 2 
5010 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 17:15 Janstorps AIF  -  Husie IF:grön B-hall 0 - 1 
5009 F14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 17:00 Spjutstorp IF  -  Klågerups GIF B-hall 1 - 3 
5008 P14 A-final Lör 2019-03-02 01:00 Wä IF   -  Malmö FF  A-hall 1 - 2 
5006 P14 A-semifinal:01 Lör 2019-03-02 00:30 Kvarnby IK:Rosa   -  Wä IF  A-hall 1 - 3 
5007 P14 A-semifinal:02 Lör 2019-03-02 00:30 Malmö FF   -  Harrie FF BLÅ  B-hall 4 - 0 
5005 P14 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-03-02 00:00 Sölvesborgs GOIF:1   -  Harrie FF BLÅ  B-hall 0 - 2 
5004 P14 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-03-02 00:00 Malmö FF   -  veberöd svart  A-hall 1 - 0 
5003 P14 A-kvartsfinal:01 Fre 2019-03-01 23:45 IFK Simrishamn   -  Kvarnby IK:Rosa  A-hall 0 - 2 
5001 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 23:15 Kvarnby IK:Rosa  -  Sölvesborgs GOIF:2 B-hall 2 - 1 
5002 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 23:15 Degeberga Goif  -  Harrie FF:Blå A-hall 0 - 1 
29 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 23:00 Sjöbo IF: vit  -  Everöds IF A-hall 0 - 2 
28 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 23:00 Sölvesborgs GOIF:1  -  Veberöds AIF:Vit B-hall 0 - 0 
27 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 22:45 Malmö FF  -  Liga 06 IF A-hall 3 - 0 
26 P14 A-kvartsfinal:02 Fre 2019-03-01 23:45 Wä IF   -  veberöd vit  B-hall 2 - 1 
25 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 22:45 Veberöds AIF:svart  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF B-hall 4 - 2 
24 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 22:30 Kvarnby IK:Lila  -  Vellinge IF:8 A-hall 1 - 1 
23 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 22:15 Wä IF  -  Gärsnäs AIS:Blå A-hall 3 - 2 
22 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 22:00 Vellinge IF:7  -  Sjöbo IF B-hall 1 - 1 
20 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 21:45 Kvarnby IK:Rosa  -  Degeberga Goif A-hall 3 - 0 
21 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 22:00 Harrie FF:Röd  -  IFK Simrishamn A-hall 0 - 6 
19 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 21:30 Sölvesborgs GOIF:2  -  Harrie FF:Blå A-hall 0 - 1 
18 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 21:15 Sölvesborgs GOIF:1  -  Sjöbo IF: vit A-hall 5 - 0 
17 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 21:00 Veberöds AIF:Vit  -  Everöds IF A-hall 1 - 0 
16 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 20:45 Veberöds AIF:svart  -  Malmö FF A-hall 0 - 1 
14 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 20:15 Wä IF  -  Kvarnby IK:Lila A-hall 5 - 1 
15 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 20:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Liga 06 IF A-hall 1 - 4 
13 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 20:00 Gärsnäs AIS:Blå  -  Vellinge IF:8 A-hall 1 - 3 
12 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 19:45 Harrie FF:Röd  -  Vellinge IF:7 A-hall 0 - 6 
11 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 19:30 IFK Simrishamn  -  Sjöbo IF A-hall 2 - 0 
10 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 19:15 Harrie FF:Blå  -  Kvarnby IK:Rosa A-hall 2 - 3 
9 P14 Grupp 5 Fre 2019-03-01 19:00 Sölvesborgs GOIF:2  -  Degeberga Goif A-hall 0 - 1 
8 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 18:45 Everöds IF  -  Sölvesborgs GOIF:1 A-hall 0 - 2 
7 P14 Grupp 4 Fre 2019-03-01 18:30 Veberöds AIF:Vit  -  Sjöbo IF: vit A-hall 3 - 1 
6 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 18:15 Liga 06 IF  -  Veberöds AIF:svart A-hall 0 - 1 
34 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 21:30 Eslövs BK:svart  -  IFK Malmö FK B-hall 0 - 0 
30 P13 Grupp 3 Lör 2019-03-02 20:45 Degeberga Goif  -  Hardeberga BK B-hall 7 - 0 
31 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 21:00 Höörs IS:Blå  -  IF Limhamn Bunkeflo:L1 A-hall 1 - 3 
32 P13 Grupp 4 Lör 2019-03-02 21:45 Husie IF:Grön  -  Veberöds AIF:Vit A-hall 0 - 3 wo 
33 P13 Grupp 5 Lör 2019-03-02 21:15 IFK Simrishamn  -  Husie IF:Vit A-hall 2 - 2 
5039 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 09:00 Sjöbo IF:1  -  Askeröds IF B-hall  
5053 F9 Grupp 2 Lör 2019-03-02 10:45 Lunds FF:Blå  -  Tomelilla IF B-hall  
5031 F9 Grupp 1 Lör 2019-03-02 08:00 Sjöbo IF:1  -  Lunds FF:Röd B-hall  
5136 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 08:15 Maglasäte IF  -  Lunds FF:Blå A-hall  
5134 F10 Grupp 1 Sön 2019-03-03 08:00 Sjöbo IF:1  -  Spjutstorp IF A-hall  
5093 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 15:45 Bsh Österlen  -  FC Staffanstorp:2 B-hall 0 - 0 
5091 F13 Grupp 1 Lör 2019-03-02 15:30 LB07:Svart  -  Löberöds IF B-hall 1 - 0 
5167 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 12:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  LEV 06 B-hall  
5169 P10 Grupp 3 Sön 2019-03-03 12:15 Tomelilla IF:Vit  -  Sjöbo IF:Vit B-hall  
5076 F11 Grupp 2 Lör 2019-03-02 13:45 IFK Karlshamn  -  Löberöds IF A-hall  
5087 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:00 Hardeberga BK  -  Bsh Österlen:2 B-hall  
5089 P11 Grupp 3 Lör 2019-03-02 15:15 Bjärreds IF:Blå  -  Gislövs IF vit:Vit B-hall  
5203 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 16:30 FC Staffanstorp  -  Köpingebro IF:1 B-hall  
5205 F12 Grupp 3 Sön 2019-03-03 16:45 IF Limhamn Bunkeflo  -  Oxie SK:1 B-hall  
5215 P12 Grupp 4 Sön 2019-03-03 18:00 LEV 06  -  Husie IF B-hall  
5216 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 18:15 Marieholms IS  -  Veberöds AIF:Vit A-hall  
5217 P12 Grupp 5 Sön 2019-03-03 18:15 Köpingebro IF  -  Bara GIF B-hall  
5028 F14 A-semifinal:02 Fre 2019-03-01 21:45 BK Höllviken   -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF  B-hall 1 - 0 
5029 F14 A-final Fre 2019-03-01 22:15 Klågerups GIF   -  BK Höllviken  B-hall 3 - 0 
5 P14 Grupp 3 Fre 2019-03-01 18:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Malmö FF A-hall 0 - 6 
4 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 17:45 Vellinge IF:8  -  Wä IF A-hall 1 - 1 
3 P14 Grupp 2 Fre 2019-03-01 17:30 Gärsnäs AIS:Blå  -  Kvarnby IK:Lila A-hall 3 - 2 
2 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 17:15 Sjöbo IF  -  Harrie FF:Röd A-hall 1 - 0 
1 P14 Grupp 1 Fre 2019-03-01 17:00 IFK Simrishamn  -  Vellinge IF:7 A-hall 2 - 0