Kalles Kaviar Cup 2019

27 till 30 Jun

Fixtures List Sön 2019-06-30

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis
273 P12 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Örslösa-Söne IK:Röd   -  Backatorp IF:Svart  Bovall 1 1 - 5 
274 P12 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 IFK Skoghall:Blå   -  FK Eika Krapfoss:Hvit  Bovall 2 8 - 1 
275 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:00 IFK Hallsberg FK   -  IFK Skoghall:Blå  Hunnebo 6 - 4 
276 P14 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 08:00 Råå IF:Ljusblå   -  Sotenäs Ungdom  Smögen 2 - 1 
277 P14 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:00 Hanvikens SK:Vit   -  Örslösa-Söne IK  Kungshamn 1 3 - 1 
278 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 08:00 Vänersborgs IF:Röd   -  Sotenäs Ungdom  Kungshamn 2 10 - 1 
279 P12 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 08:40 Örslösa-Söne IK:Svart   -  FK Eika Krapfoss:Grønn  Bovall 1 4 - 0 
280 P12 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:40 Jonstorps IF FK   -  Kungshamns IF  Bovall 2 3 - 1 
281 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:50 Skärblacka IF   -  Öna SK  Hunnebo 1 - 2 
282 F14 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 08:50 Örslösa-Söne IK   -  Torp GOIF  Smögen 1 - 3 
283 F14 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:50 Enköpings SK   -  Fossum IF  Kungshamn 1 0 - 2 
284 F13 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 08:50 Ytterby IS:Röd   -  Råtorps IK  Kungshamn 2 1 - 2 
285 F12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 09:20 Kinnarp-Slutarps-Vartofta   -  Sparta Bragerøen:Lions  Bovall 1 4 - 3 es 
286 F12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 09:20 IFK Österåker:Vit   -  IFK Österåker:Blå  Bovall 2 0 - 3 
287 F13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 09:40 Snöstorp Nyhem FF   -  Forsby FF  Hunnebo 1 - 4 
288 F14 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 09:40 IFK Kumla   -  IK Gauthiod  Smögen 2 - 0 
289 F14 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 09:40 Kungälvs FF   -  Lidköpings FK  Kungshamn 1 2 - 0 
290 F13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 09:40 Vara SK   -  Sotenäs Ungdom  Kungshamn 2 4 - 1 es 
291 F12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 10:00 Fortuna FF:Röd   -  Kungälvs FF:Grön  Bovall 1 0 - 1 
292 F12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 10:00 Årjängs IF   -  Fortuna FF:Rosa  Bovall 2 4 - 3 es 
293 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 BK Astrio:Gul   -  IFK Fjärås:Vit  Hunnebo 2 - 1 
294 F14 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 Jitex Mölndal BK:Lila   -  Jitex Mölndal BK:Vit  Smögen 1 - 0 
295 F14 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 IFK Hallsberg FK   -  Hovås Billdal IF  Kungshamn 1 1 - 2 
296 F13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Eskilsminne IF:Gul  Kungshamn 2 1 - 2 es 
297 P12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 10:40 Ramlösa Södra IF:Vit   -  Ramlösa Södra IF:Svart  Bovall 1 3 - 1 
298 P12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 10:40 IF Centern:Blå   -  IFK Skoghall:Vit  Bovall 2 7 - 8 es 
299 P12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 11:20 Glumslövs FF   -  Backatorp IF:Röd  Bovall 1 5 - 1 
300 P12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 11:20 Ekhagens IF   -  Fortuna FF  Bovall 2 3 - 1 
301 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 11:20 Lerums IS:Victory   -  IFK Fjärås:Röd  Hunnebo 2 - 1 
302 F14 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 11:20 Segeltorps IF   -  Öjersjö IF  Smögen 7 - 0 
303 F14 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 11:20 IFK Tidaholm   -  Borgeby FK  Kungshamn 1 0 - 1 
304 F13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 11:20 BK Astrio:Svart   -  Ljungby IF  Kungshamn 2 1 - 0 
305 F12 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Eskilsminne IF:Blå   -  Berg IL:Hvit  Bovall 1 2 - 1 
306 F12 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:10 Sparta Bragerøen:Tigers   -  IFK Skoghall DF:Blå  Bovall 2 1 - 2 
307 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 12:20 Sollentuna FK Helenelund   -  Anderslöv BOIK  Hunnebo 2 - 0 
308 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 12:20 IFK Falköping FF   -  Herrestads AIF  Smögen 3 - 2 
309 P14 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 12:20 IK Kongahälla:Röd   -  Kullavik IF  Kungshamn 1 0 - 1 
310 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 12:20 Bergdalens IK   -  Ytterby IS:Vit  Kungshamn 2 3 - 0 
311 P12 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:50 Backatorp IF:Svart   -  IFK Skoghall:Blå  Bovall 1 2 - 4 
312 P12 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:50 Örslösa-Söne IK:Svart   -  Jonstorps IF FK  Bovall 2 5 - 7 es 
313 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 13:10 Arentorp Helås FK   -  Boo FF  Hunnebo 2 - 0 
314 P14 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 13:10 IF Centern   -  Askims IK  Smögen 2 - 0 
315 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 13:10 IK Kongahälla:Vit   -  Åstorps FF  Kungshamn 1 3 - 1 
316 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 13:10 Vänersborgs IF:Blå   -  Öjersjö IF  Kungshamn 2 2 - 4 es 
317 F12 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 13:40 Kinnarp-Slutarps-Vartofta   -  IFK Österåker:Blå  Bovall 1 4 - 5 es 
318 F12 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 13:40 Kungälvs FF:Grön   -  Årjängs IF  Bovall 2 3 - 1 
319 F13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:00 Vara SK   -  Forsby FF  Hunnebo 0 - 1 
320 F14 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:00 Torp GOIF   -  Fossum IF  Smögen 1 - 3 
321 F14 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:00 IFK Kumla   -  Kungälvs FF  Kungshamn 1 2 - 4 es 
322 F13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:00 Råtorps IK   -  Öna SK  Kungshamn 2 2 - 4 es 
323 P12 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:20 Ramlösa Södra IF:Vit   -  IFK Skoghall:Vit  Bovall 1 2 - 1 
324 P12 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:20 Glumslövs FF   -  Ekhagens IF  Bovall 2 2 - 0 
325 P13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:50 Vänersborgs IF:Röd   -  IFK Hallsberg FK  Hunnebo 7 - 6 
326 P14 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:50 Hanvikens SK:Röd   -  Råå IF:Vit  Smögen 0 - 4 
327 P14 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:50 Råå IF:Ljusblå   -  Hanvikens SK:Vit  Kungshamn 1 2 - 1 
328 P13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:50 IFK Skoghall:Vit   -  Snöstorp Nyhem FF:Grön  Kungshamn 2 5 - 2 
329 P12 B-final Sön 2019-06-30 15:10 IFK Skoghall:Blå   -  Jonstorps IF FK  Bovall 1 1 - 0 
330 F12 B-final Sön 2019-06-30 15:10 Eskilsminne IF:Blå   -  IFK Skoghall DF:Blå  Bovall 2 1 - 0 
331 F13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 15:40 BK Astrio:Svart   -  Lerums IS:Victory  Hunnebo 1 - 3 
332 F14 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 15:40 Jitex Mölndal BK:Lila   -  Hovås Billdal IF  Smögen 7 - 0 
333 F14 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 15:40 Segeltorps IF   -  Borgeby FK  Kungshamn 1 6 - 1 
334 F13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 15:40 Eskilsminne IF:Gul   -  BK Astrio:Gul  Kungshamn 2 1 - 0 
335 F12 A-final Sön 2019-06-30 15:50 IFK Österåker:Blå   -  Kungälvs FF:Grön  Bovall 1 3 - 0 
336 P12 A-final Sön 2019-06-30 15:50 Ramlösa Södra IF:Vit   -  Glumslövs FF  Bovall 2 3 - 1 
337 P13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 16:30 Sollentuna FK Helenelund   -  Arentorp Helås FK  Hunnebo 0 - 1 
338 P14 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 16:30 IFK Falköping FF   -  Kullavik IF  Smögen 2 - 3 
339 P14 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 16:30 IF Centern   -  IK Kongahälla:Vit  Kungshamn 1 2 - 3 
340 P13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 16:30 Bergdalens IK   -  Öjersjö IF  Kungshamn 2 1 - 2 
341 P13 B-final Sön 2019-06-30 17:40 IFK Skoghall:Vit   -  Vänersborgs IF:Röd  Hunnebo 1 - 2 
342 P14 B-final Sön 2019-06-30 17:40 Råå IF:Vit   -  Råå IF:Ljusblå  Smögen 1 - 2 
343 F14 B-final Sön 2019-06-30 17:40 Fossum IF   -  Kungälvs FF  Kungshamn 1 1 - 3 
344 F13 B-final Sön 2019-06-30 17:40 Öna SK   -  Forsby FF  Kungshamn 2 3 - 4 es 
345 P13 A-final Sön 2019-06-30 18:30 Öjersjö IF   -  Arentorp Helås FK  Hunnebo 6 - 5 
346 F14 A-final Sön 2019-06-30 18:30 Jitex Mölndal BK:Lila   -  Segeltorps IF  Smögen 1 - 2 
347 P14 A-final Sön 2019-06-30 18:30 Kullavik IF   -  IK Kongahälla:Vit  Kungshamn 1 2 - 1 
348 F13 A-final Sön 2019-06-30 18:30 Eskilsminne IF:Gul   -  Lerums IS:Victory  Kungshamn 2 2 - 0