Kalles Kaviar Cup 2019

27 till 30 Jun

Matcher Lör 2019-06-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
169 F12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 08:00 IFK Österåker:Blå   -   Sparta Bragerøen:Lions Bovall 1 0 - 1 
170 F12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 08:00 Eskilsminne IF:Gul   -   Berg IL:Rød Bovall 2 0 - 1 
171 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Bergdalens IK   -   Boo FF Hunnebo 0 - 0 
172 F14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 08:00 Segeltorps IF   -   IFK Kumla Smögen 4 - 1 
173 F14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 08:00 Jitex Mölndal BK:Vit   -   Torp GOIF Kungshamn 1 9 - 0 
174 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Ytterby IS:Röd   -   Eskilsminne IF:Blå Kungshamn 2 0 - 5 
175 F12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:40 Eskilsminne IF:Blå   -   Berg IL:Blå Bovall 1 1 - 2 
176 F12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:40 IFK Österåker:Vit   -   Berg IL:Hvit Bovall 2 5 - 0 
177 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Anderslöv BOIK   -   Härryda IF Hunnebo 2 - 0 
178 F14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 08:50 Fossum IF   -   IFK Tidaholm Smögen 0 - 1 
179 F14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 08:50 Kungälvs FF   -   Räppe GOIF Kungshamn 1 0 - 0 
180 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Ljungby IF   -   Sotenäs Ungdom Kungshamn 2 2 - 0 
181 P12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:20 Kimstad GoIF   -   Örslösa-Söne IK:Svart Bovall 1 5 - 3 
182 P12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 09:20 Jonstorps IF FK   -   IFK Skoghall:Vit Bovall 2 2 - 3 
183 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:40 Sollentuna FK Helenelund   -   IFK Skoghall:Vit Hunnebo 6 - 0 
184 F14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:40 Ekerö IK   -   Örslösa-Söne IK Smögen 3 - 0 
185 F14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:40 Jitex Mölndal BK:Lila   -   IK Gauthiod Kungshamn 1 8 - 0 
186 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:40 Enköpings SK:Grön   -   Vänersborgs IF:Blå Kungshamn 2 1 - 2 
187 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:00 Anderslöv BOIK   -   Örslösa-Söne IK:Röd Bovall 1 3 - 1 
188 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:00 Fortuna FF   -   IFK Skoghall:Blå Bovall 2 3 - 0 
189 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Skärblacka IF   -   Forsby FF Hunnebo 3 - 0 
190 F14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Enköpings SK   -   IFK Hallsberg FK Smögen 0 - 2 
191 F14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Öjersjö IF   -   Lidköpings FK Kungshamn 1 2 - 0 
192 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 10:30 Enköpings SK:Gul   -   Arentorp Helås FK Kungshamn 2 0 - 3 
193 F12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:40 IFK Skoghall DF:Vit   -   Fortuna FF:Röd Bovall 1 1 - 4 
194 F12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:40 Sotenäs Ungdom   -   IFK Österåker:Blå Bovall 2 0 - 7 
195 F12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:20 Kungälvs FF:Vit   -   Snöstorp Nyhem FF Bovall 1 1 - 0 
196 F12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:20 Årjängs IF   -   Eskilsminne IF:Gul Bovall 2 0 - 0 
197 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 11:20 Eskilsminne IF:Gul   -   Råtorps IK Hunnebo 2 - 0 
198 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 Hanvikens SK:Röd   -   Askims IK Smögen 0 - 3 
199 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 IFK Falköping FF   -   Åstorps FF Kungshamn 1 2 - 1 
200 F13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:20 Öna SK   -   Ytterby IS:Vit Kungshamn 2 0 - 3 
201 F12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:00 Kungälvs FF:Grön   -   Sparta Bragerøen:Tigers Bovall 1 4 - 1 
202 F12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:00 Kinnarp-Slutarps-Vartofta   -   Eskilsminne IF:Blå Bovall 2 1 - 0 
203 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:10 Boo FF   -   Sotenäs Ungdom Hunnebo 4 - 0 
204 P14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:10 Västerås SK FK:Grön   -   IK Kongahälla:Röd Smögen 0 - 4 
205 P14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:10 Örslösa-Söne IK   -   Råå IF:Vit Kungshamn 1 0 - 9 
206 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:10 Snöstorp Nyhem FF:Grön   -   Ytterby IS:Röd Kungshamn 2 1 - 2 
207 F12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:40 IFK Skoghall DF:Blå   -   Fortuna FF:Rosa Bovall 1 1 - 1 
208 F12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:40 Arentorp Helås FK   -   IFK Österåker:Vit Bovall 2 0 - 1 
209 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 IFK Skoghall:Blå   -   Enköpings SK:Grön Hunnebo 0 - 5 
210 P14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:00 IF Centern   -   Råå IF:Ljusblå Smögen 0 - 1 
211 P14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:00 Västerås SK FK:Vit   -   Kullavik IF Kungshamn 1 1 - 1 
212 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:00 Öjersjö IF   -   Vänersborgs IF:Röd Kungshamn 2 2 - 3 
213 P12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:20 Glumslövs FF   -   Backatorp IF:Svart Bovall 1 1 - 0 
214 P12 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:20 IF Centern:Vit   -   Kimstad GoIF Bovall 2 4 - 1 
215 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:50 Åstorps FF   -   Sollentuna FK Helenelund Hunnebo 0 - 2 
216 P14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 13:50 Vejby IF   -   Ramlösa Södra IF Smögen 0 - 4 
217 P14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 13:50 Hanvikens SK:Vit   -   Sollentuna FK Kungshamn 1 1 - 4 
218 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 13:50 IFK Hallsberg FK   -   Snöstorp Nyhem FF:Röd Kungshamn 2 1 - 1 
219 P12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 FK Eika Krapfoss:Hvit   -   Ekhagens IF Bovall 1 1 - 5 
220 P12 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Ramlösa Södra IF:Svart   -   Jonstorps IF FK Bovall 2 7 - 1 
162 F14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:40 Kullabygdens DFF   -   IFK Kumla Kungshamn 1 2 - 2 
163 F14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:40 Hovås Billdal IF   -   IFK Tidaholm Smögen 1 - 1 
221 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:40 FK Eika Krapfoss:Grønn   -   Norrstrands IF Bovall 1 0 - 7 
222 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:40 Ramlösa Södra IF:Vit   -   Anderslöv BOIK Bovall 2 2 - 1 
223 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:40 Ytterby IS:Vit   -   Enköpings SK:Gul Hunnebo 3 - 1 
226 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:40 Eskilsminne IF:Blå   -   Rävåsens IK Karlskoga Kungshamn 2 0 - 0 
227 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:20 Kungshamns IF   -   Backatorp IF:Röd Bovall 1 1 - 1 
228 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:20 IF Centern:Blå   -   Fortuna FF Bovall 2 2 - 0 
166 F14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 Borgeby FK   -   Örslösa-Söne IK Smögen 2 - 1 
167 F14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 IF Centern   -   IFK Hallsberg FK Kungshamn 1 1 - 1 
229 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 BK Astrio:Gul   -   Lerums IS:Gold Hunnebo 2 - 0 
232 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 IFK Fjärås:Röd   -   Skärblacka IF Kungshamn 2 0 - 0 
233 F12 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 16:20 Sparta Bragerøen:Lions    -   Kungälvs FF:Vit  Bovall 1 2 - 0 
234 F12 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 16:20 Eskilsminne IF:Gul    -   IFK Österåker:Blå  Bovall 2 2 - 4 es 
235 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:20 BK Astrio:Svart   -   Vara SK Hunnebo 2 - 1 
236 P14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:20 Sotenäs Ungdom   -   Askims IK Smögen 2 - 2 
237 P14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:20 Trollhättans FK   -   IK Kongahälla:Röd Kungshamn 1 1 - 7 
238 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:20 IFK Fjärås:Vit   -   Eskilsminne IF:Gul Kungshamn 2 0 - 3 
239 F12 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 17:00 Kungälvs FF:Grön    -   Arentorp Helås FK  Bovall 1 1 - 0 
240 F12 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 17:00 Fortuna FF:Rosa    -   Berg IL:Blå  Bovall 2 2 - 1 
241 F13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:10 Snöstorp Nyhem FF   -   Lerums IS:Victory Hunnebo 2 - 2 
242 P14 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:10 Herrestads AIF   -   Kullavik IF Smögen 0 - 0 
243 P14 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:10 IK Kongahälla:Vit   -   Sollentuna FK Kungshamn 1 2 - 0 
244 F13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:10 HGH   -   Öna SK Kungshamn 2 2 - 1 
245 P12 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 17:40 IF Centern:Vit    -   Ramlösa Södra IF:Svart  Bovall 1 0 - 4 
246 P12 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 17:40 IFK Skoghall:Vit    -   Kimstad GoIF  Bovall 2 1 - 0 
247 P13 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 18:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd    -   Öjersjö IF  Hunnebo 0 - 2 
248 F14 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 18:00 Jitex Mölndal BK:Vit    -   Räppe GOIF  Smögen 3 - 0 
249 F14 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 18:00 Hovås Billdal IF    -   Kullabygdens DFF  Kungshamn 1 3 - 0 es 
250 P13 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 18:00 Åstorps FF    -   Ytterby IS:Vit  Kungshamn 2 2 - 3 es 
251 P12 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 18:20 Anderslöv BOIK    -   Backatorp IF:Röd  Bovall 1 1 - 3 
252 P12 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 18:20 Fortuna FF    -   Norrstrands IF  Bovall 2 6 - 1 
253 P13 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 18:50 Ytterby IS:Röd    -   Boo FF  Hunnebo 0 - 1 
254 F14 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 18:50 Ekerö IK    -   Öjersjö IF  Smögen 1 - 2 
255 F14 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 18:50 IF Centern    -   Borgeby FK  Kungshamn 1 2 - 4 es 
256 P13 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 18:50 Anderslöv BOIK    -   Enköpings SK:Grön  Kungshamn 2 3 - 2 es 
257 F12 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 19:10 Eskilsminne IF:Blå    -   Sotenäs Ungdom  Bovall 1 4 - 0 
258 F12 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 19:10 Berg IL:Hvit    -   Snöstorp Nyhem FF  Bovall 2 5 - 4 es 
259 F13 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 19:40 Ytterby IS:Vit    -   IFK Fjärås:Vit  Hunnebo 0 - 3 
260 P14 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 19:40 Askims IK    -   Trollhättans FK  Smögen 5 - 0 
261 P14 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 19:40 Västerås SK FK:Grön    -   Åstorps FF  Kungshamn 1 1 - 2 
262 F13 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 19:40 Eskilsminne IF:Gul    -   HGH  Kungshamn 2 4 - 1 
263 F12 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 19:50 IFK Skoghall DF:Vit    -   Sparta Bragerøen:Tigers  Bovall 1 0 - 4 
264 F12 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 19:50 Berg IL:Rød    -   IFK Skoghall DF:Blå  Bovall 2 0 - 2 
265 F13 A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 20:30 IFK Fjärås:Röd    -   Rävåsens IK Karlskoga  Hunnebo 1 - 0 
266 P14 A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 20:30 Herrestads AIF    -   Sollentuna FK  Smögen 3 - 2 
267 P14 A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 20:30 Ramlösa Södra IF    -   Kullavik IF  Kungshamn 1 1 - 2 
268 F13 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 20:30 Ljungby IF    -   Lerums IS:Gold  Kungshamn 2 3 - 0 
269 P13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 21:20 Snöstorp Nyhem FF:Grön    -   Enköpings SK:Gul  Hunnebo 5 - 3 
270 P14 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 21:20 Hanvikens SK:Röd    -   Västerås SK FK:Vit  Smögen 2 - 1 
271 P14 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 21:20 Råå IF:Vit    -   Vejby IF  Kungshamn 1 3 - 0 
272 P13 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 21:20 Härryda IF    -   IFK Skoghall:Vit  Kungshamn 2 0 - 2