Matcher på Plan 6 B (HA) 7-manna

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
36 P12 Grupp 3 Tor 2019-07-25 10:00 Malmslätts AIK  -  Halmstads BK Blå Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
58 P11 Grupp 3 Tor 2019-07-25 11:00 BK Astrio Svart  -  Snöstorp Nyhem FF Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
95 P11 Grupp 1 Tor 2019-07-25 13:00 Trönninge IF  -  IF Hallby FK Blå Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
118 P11 Grupp 5 Tor 2019-07-25 14:00 Kalmar Södra IF  -  HGH Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
136 P12 Grupp 4 Tor 2019-07-25 15:00 Öja FF  -  Köpingebro IF Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
177 F12 Grupp 1 Tor 2019-07-25 17:00 Ystad IF FF vit  -  VAKANT Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
218 F11 Grupp 2 Fre 2019-07-26 09:00 Skurups AIF  -  Hjulsbro IK 2 Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
237 P11 Grupp 2 Fre 2019-07-26 10:00 Linköping Kenty 1  -  Halmstads BK Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
259 P12 Grupp 1 Fre 2019-07-26 11:00 Lindö FF Gul  -  BK Ljungsbro Vit Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
277 P12 Grupp 5 Fre 2019-07-26 12:00 Skoftebyns IF  -  BK Ljungsbro Grön Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
298 F12 Grupp 4 Fre 2019-07-26 13:00 Ystad IF FF blå  -  Lindö FF Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
327 F11 Grupp 1 Fre 2019-07-26 14:00 VAKANT:2  -  VAKANT Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
355 F11 Grupp 2 Fre 2019-07-26 16:00 IF Centern  -  Skurups AIF Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
404 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 08:00 IS Halmia   -  Lilla Träslövs FF Vit  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
422 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 09:00 BK Ljungsbro Grön   -  Köpingebro IF  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
444 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 10:00 Skurups AIF   -   Halmstads BK  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
466 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 11:00 Snöstorp Nyhem FF   -  IF Hallby FK Vit  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
483 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 12:00 Ifö Bromölla IF Vit   -  IF Centern  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
502 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 13:00 Svärtinge SK 2   -  Lindö FF  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
519 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 14:00 Ifö Bromölla IF   -  IF Centern  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
541 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 15:00 Halmstads BK   -  BK Astrio Svart  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
560 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 16:00 Linghems SK   -  Malmslätts AIK  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
611 F12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 08:00 Svärtinge SK 1   -  Smedby AIS Svart  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
632 P11 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 09:00 Köpingebro IF   -  IF Hallby FK Blå  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
651 P12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 10:00 IFK Norrköping Blå   -  Ifö Bromölla IF Svart  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
671 F12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 11:00 BK Höllviken   -  Svärtinge SK 1  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
691 P11 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 12:00 HGH   -  Köpingebro IF  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
713 P12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 13:00 Skoftebyns IF   -  IFK Norrköping Blå  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
767 P11 PO-grupp A 4 Sön 2019-07-28 17:00 Linghems SK Svart   -  Linghems SK Grön  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X