Matcher på Plan 20 B (HA) 7-manna

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
16 F12 Grupp 1 Tor 2019-07-25 09:00 Tranås FF Svart  -  Smedby AIS Svart Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
35 P12 Grupp 2 Tor 2019-07-25 10:00 Halmstads BK P08  -  Sjöbo IF Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
57 P11 Grupp 2 Tor 2019-07-25 11:00 BK Höllviken  -  Linköping Kenty 1 Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
94 F12 Grupp 4 Tor 2019-07-25 13:00  Halmstads BK  -  Ystad IF FF blå Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
117 P11 Grupp 4 Tor 2019-07-25 14:00 Lilla Träslövs FF Vit  -  IF Hallby FK Vit Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
135 P12 Grupp 3 Tor 2019-07-25 15:00 IFK Norrköping Blå  -  Halmstads BK Blå Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
157 F12 Grupp 3 Tor 2019-07-25 16:00 Svärtinge SK 2  -  Linghems SK Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
217 F11 Grupp 1 Fre 2019-07-26 09:00 VAKANT  -  Hjulsbro IK 1 Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
236 P11 Grupp 1 Fre 2019-07-26 10:00 BK Astrio Gul  -  IF Hallby FK Blå Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
258 P11 Grupp 5 Fre 2019-07-26 11:00 Linghems SK Grön  -  HGH Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
276 P12 Grupp 4 Fre 2019-07-26 12:00 IFK Norrköping Vit  -  Köpingebro IF Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
297 F12 Grupp 3 Fre 2019-07-26 13:00 Linghems SK  -  Asarums IF Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
319 F12 Grupp 1 Fre 2019-07-26 14:00 VAKANT  -  Rödeby AIF Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
354 F12 Grupp 1 Fre 2019-07-26 16:00 Smedby AIS Svart  -  VAKANT Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
403 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 08:00 IF Hallby FK Blå   -  BK Höllviken  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
421 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 09:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  Lindö FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
443 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 10:00 Svärtinge SK 1   -  Tranås FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
465 F11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 11:00 Halmstads BK   -  KIK:blå  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
482 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 12:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  Trönninge IF  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
501 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 13:00 Öja FF   -  BK Ljungsbro Vit  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
518 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 14:00 Alets IK   -  Linghems SK  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
540 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 15:00 IF Hallby FK Blå   -  Halmstads BK P09 Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
559 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 16:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  IFK Norrköping Vit  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
610 F12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 08:00 Tranås FF Svart   -  BK Höllviken  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
631 P11 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 09:00 BK Höllviken   -  HGH  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
650 P12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 10:00 Lindö FF Svart   -  Skoftebyns IF  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
670 F12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 11:00 Tranås FF Svart   -  Asarums IF  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
690 P11 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 12:00 Halmstads BK P09 Svart   -  BK Höllviken  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
712 P12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 13:00 IFK Norrköping Vit   -  Lindö FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
732 F12 PO-grupp A 2 Sön 2019-07-28 14:00 Smedby AIS Svart   -  Tranås FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
751 P12 PO-grupp A 4 Sön 2019-07-28 15:00 Halmstads BK Blå   -  Öja FF  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
766 P12 PO-grupp A 4 Sön 2019-07-28 17:00 VAKANT   -  BK Ljungsbro Vit  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X