Matcher Lör 2019-07-27

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
393 P13 slutspel Lör 2019-07-27 08:00 IFK Grimslöv   -  Ystads IF FF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 3 - 4 es 
394 P13 slutspel Lör 2019-07-27 08:00 Sturefors IF   -  HGH  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 1 - 2 
395 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 08:00 IF Hallby FK Vit   -  Kalmar Södra IF  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
396 P13 C-slutspel Lör 2019-07-27 08:00 BK Astrio Gul   -  VAKANT  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 3 - 0 wo 
397 F13 C-slutspel Lör 2019-07-27 08:00 Fagersanna IF   -  Lindö FF  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 1 - 1 
398 F13 C-slutspel Lör 2019-07-27 08:00 Nättraby GoIF   -  Blentarps BK  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 5 - 0 
399 F14 C-slutspel A Lör 2019-07-27 08:00 IF Böljan   -  Habo IF  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 7 - 1 
400 F14 C-slutspel B Lör 2019-07-27 08:00 Växjö DFF 3   -  Svärtinge SK  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 3 - 0 wo 
401 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 08:00 Sölvesborgs GIF   -  Lilla Träslövs FF Blå  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
402 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 08:00 Halmstads BK P09 Svart   -  HGH  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
403 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 08:00 IF Hallby FK Blå   -  BK Höllviken  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
404 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 08:00 IS Halmia   -  Lilla Träslövs FF Vit  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
405 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 08:00 BK Astrio Gul   -  Halmstads BK  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
406 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 08:00 Trönninge IF   -  Linköping Kenty 1  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
407 P13 A-16-dels:01 Lör 2019-07-27 08:00 Ystads IF FF:2   -  Oskarshamns AIK  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 6 - 1 
408 P13 A-16-dels:02 Lör 2019-07-27 08:00 FK Karlskrona:0range   -  Ljungby IF:2  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 6 - 1 
409 P13 A-16-dels:03 Lör 2019-07-27 08:00 Rödeby AIF   -  Lerums IS:Lila  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 2 - 0 
410 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 08:00 Linghems SK Grön   -  Ifö Bromölla IF Svart  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
411 P13 A-16-dels:04 Lör 2019-07-27 09:00 Vellinge IF   -  Sörskogens IF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 0 - 2 
412 P13 A-16-dels:05 Lör 2019-07-27 09:00 Ljungby IF 1   -  IF Haga  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 1 - 0 
413 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 09:00 IF Centern   -  New York FA Euro  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
414 P13 A-16-dels:06 Lör 2019-07-27 09:00 Ifö Bromölla IF/Wä IF   -  Hammarö FK:Syd  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 2 - 0 
415 P13 A-16-dels:07 Lör 2019-07-27 09:00 Östers IF   -  Falkenbergs FF  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 0 - 1 
416 P13 A-16-dels:08 Lör 2019-07-27 09:00 Svedala IF:1   -  Ekets GoIF  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 3 - 0 
417 P13 B-8-dels:01 Lör 2019-07-27 09:00 Hjulsbro IK Vit   -  Smedby AIS  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 3 - 2 
418 P13 B-8-dels:02 Lör 2019-07-27 09:00 Svärtinge SK   -  Hyllinge GIF  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 2 - 0 
419 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 09:00 FK Karlskrona   -  Halmstads BK P08  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
420 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 09:00 IFK Norrköping Vit   -  Skoftebyns IF  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
421 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 09:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  Lindö FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
422 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 09:00 BK Ljungsbro Grön   -  Köpingebro IF  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
423 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 09:00 Lindö FF Gul   -  Linghems SK  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
424 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 09:00 BK Ljungsbro Vit   -  Sjöbo IF  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
425 P13 B-8-dels:03 Lör 2019-07-27 09:00 Liga 06 IF   -  Hammarö FK:Nord  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 2 - 1 
426 P13 B-8-dels:04 Lör 2019-07-27 09:00 Kalmar Södra IF   -  Bankeryds SK Svart  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 2 - 1 
427 P14 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 09:00 Tomelilla IF   -  Ljungby Idrottsförening  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 0 - 3 
428 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 09:00 IF Böljan Falkenberg   -  Öja FF  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
431 F15 B - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 09:00 Köpingebro IF   -  Ljungby IF  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 0 - 0 
429 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 10:00 Svarteborg FK   -  Halmstads BK  Plan 1 (HA) 11-manna Halmstad Arena 1 0 - 2 
430 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 10:00 Rävåsens IK Karlskoga   -  Lindö FF  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 4 - 0 
432 F15 B - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 10:00 Lörby IF/Sölvesborgs GIF   -  IFK Karlshamn  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 0 - 1 
433 P13 C-slutspel Lör 2019-07-27 10:00 HGH   -  IFK Grimslöv  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 1 - 2 
434 P13 slutspel Lör 2019-07-27 10:00 VAKANT   -  Sturefors IF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 0 - 3 wo 
435 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 10:00 Lindö FF   -  Tranås FF Röd  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
436 P13 C-slutspel Lör 2019-07-27 10:00 Ystads IF FF   -  BK Astrio Gul  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 1 - 2 
437 F14 C-slutspel A Lör 2019-07-27 10:00 Habo IF   -  IK Gauthiod  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 0 - 1 
438 F13 C-slutspel Lör 2019-07-27 10:00 Bankeryds SK   -  Fagersanna IF  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 1 - 1 
439 F13 C-slutspel Lör 2019-07-27 10:00 Lindö FF   -  Nättraby GoIF  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 0 - 2 
440 P13 A-8-dels:01 Lör 2019-07-27 10:00 Sollentuna FK   -  Ystads IF FF:2  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 2 - 0 
441 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 10:00 Rödeby AIF   -  Smedby AIS Vit  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
442 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 10:00 Smedby AIS Svart   -  Asarums IF  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
443 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 10:00 Svärtinge SK 1   -  Tranås FF Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
444 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 10:00 Skurups AIF   -   Halmstads BK  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
445 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 10:00 Ystad IF FF vit   -  Köpingebro IF  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
446 P15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 10:00 Halmstads BK 2   -  Ystad IF FF  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 4 - 0 
447 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 10:00 Ystad IF FF blå   -  Linghems SK  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
448 P13 A-8-dels:02 Lör 2019-07-27 10:00 Sölvesborgs GIF   -  FK Karlskrona:0range  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 0 - 4 
449 P13 A-8-dels:03 Lör 2019-07-27 10:00 Halmstads BK   -  Rödeby AIF  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 3 - 0 
450 P14 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 10:00 Falkenbergs FF:1   -  Svärtinge SK:2  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 3 - 0 
451 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 10:00 VAKANT   -  Alets IK  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
452 P15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 11:00 Nättraby GoIF   -  Tölö IF  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 3 - 1 
453 P15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 11:00 Halmstads BK   -  Hjulsbro IK  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 2 - 0 
454 P15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 11:00 RM/SSG IF   -  Asarums FF  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 4 - 2 
455 P13 A-8-dels:04 Lör 2019-07-27 11:00 Forshaga IF   -  Sörskogens IF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 4 - 3 
456 P13 A-8-dels:05 Lör 2019-07-27 11:00 IF Leikin   -  Ljungby IF 1  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 1 - 0 
457 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 11:00 IF Centern   -  Linghems SK 1  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
458 P13 A-8-dels:06 Lör 2019-07-27 11:00 IFK karlshamn   -  Ifö Bromölla IF/Wä IF  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 3 - 1 
459 P13 A-8-dels:07 Lör 2019-07-27 11:00 Svärtinge SK:2   -  Falkenbergs FF  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 0 - 2 
460 P13 A-8-dels:08 Lör 2019-07-27 11:00 BK Astrio Vinröd   -  Svedala IF:1  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 3 - 0 
461 P13 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 11:00 Köping FF   -  Hjulsbro IK Vit  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 1 - 0 
462 P13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 11:00 Hjulsbro IK Blå   -  Svärtinge SK  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 2 - 1 
463 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 11:00 Skurups AIF   -  Hjulsbro IK 1  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
464 F11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 11:00 KIK:vit   -  Linghems SK 2  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
465 F11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 11:00 Halmstads BK   -  KIK:blå  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
466 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 11:00 Snöstorp Nyhem FF   -  IF Hallby FK Vit  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
467 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 11:00 Kalmar Södra IF   -  Sölvesborgs GIF  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
468 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 11:00 Köpingebro IF   -  Halmstads BK P09 Svart  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
469 P13 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 11:00 Bankeryds SK Gul   -  Liga 06 IF  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 1 - 3 
470 P13 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 11:00 Halmstads BK P07   -  Kalmar Södra IF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 4 - 3 
471 P14 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 11:00 Staffanstorp United:Svart   -  Vinbergs IF  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 1 - 0 
472 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 11:00 HGH   -  IF Hallby FK Blå  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
473 P13 C-slutspel Lör 2019-07-27 12:00 Sturefors IF   -  Ystads IF FF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 5 - 1 
474 P13 C-slutspel Lör 2019-07-27 12:00 IFK Grimslöv   -  BK Astrio Gul  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 0 - 3 
475 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 12:00 BK Astrio Svart   -  IS Halmia  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
476 F13 slutspel Lör 2019-07-27 12:00 Blentarps BK   -  Bankeryds SK  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 1 - 2 
477 P14 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 12:00 Furulunds IK:Gul   -  Asarums IF:Blå  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 3 - 2 
478 P14 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 12:00 Bjärreds IF:Blå   -  Astrio P14:gul  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 5 - 6 es 
479 P14 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 12:00 Veberöds AIF   -  IFK Simrishamn  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 1 - 3 
480 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 12:00 Lilla Träslövs FF Vit   -  BK Astrio Gul  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
481 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 12:00 Linghems SK Svart   -  Halmstads BK P09 Blå  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
482 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 12:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  Trönninge IF  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
483 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 12:00 Ifö Bromölla IF Vit   -  IF Centern  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
484 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 12:00 New York FA Euro   -  FK Karlskrona  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
485 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 12:00 IFK Norrköping Blå   -  IFK Norrköping Vit  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
486 P14 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 12:00 Sölvesborgs GOIF   -  Ifö Bromölla IF  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 0 - 1 
487 P14 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 12:00 Falkenbergs FF:2   -  Halmstads BK  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 0 - 7 
488 F13 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 12:00 IF Haga   -  Habo IF  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 3 - 2 es 
489 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 12:00 Skoftebyns IF   -  Ifö Bromölla IF Svart  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
490 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 13:00 Svärtinge SK   -  Svarteborg FK  Plan 1 (HA) 11-manna Halmstad Arena 1 0 - 0 
491 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 13:00 Halmstads BK   -  Rävåsens IK Karlskoga  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 0 - 1 
492 F15 B - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 13:00 BK Tinnis/LBK Gottfridsberg   -  Köpingebro IF  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 2 - 0 
493 F15 B - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 13:00 Ljungby IF   -  Lörby IF/Sölvesborgs GIF  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 1 - 2 
494 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 13:00 Malmslätts AIK   -  BK Ljungsbro Grön  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
495 F13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 13:00 Åhus IF   -  Växjö DFF 1  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 2 - 0 
496 F13 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 13:00 Linghems SK   -  Stenungsunds IF  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 0 - 1 es 
497 F13 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 13:00 LBK Gottfridsberg   -  Växjö DFF 2  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 0 - 3 
498 F13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 13:00 Hjulsbro IK   -  Sölvesborg/Lörby  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 2 - 1 
499 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 13:00 Köpingebro IF   -  Lindö FF Gul  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
501 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 13:00 Öja FF   -  BK Ljungsbro Vit  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
502 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 13:00 Svärtinge SK 2   -  Lindö FF  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
503 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 13:00 Tranås FF Röd   -  Rödeby AIF  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
504 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 13:00 BK Höllviken   -  Smedby AIS Svart  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
505 F13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 13:00 Linköping Kenty   -  Ronneby BK  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 1 - 0 
506 F13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 13:00 Furulunds IK   -  Asarums IF  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 2 - 0 
507 F13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 13:00 Madesjö IF   -  Smedby AIS  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 0 - 1 
508 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 13:00 Asarums IF   -  Svärtinge SK 1  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
602 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 13:00 Sjöbo IF   -  Halmstads BK Blå  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
509 P15 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 14:00 Tölö IF   -  Lindsdals IF  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 1 - 2 
510 F14 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 14:00 IFK Kalmar Vit   -  IFÖ Bromölla IF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 4 - 1 
511 F14 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 14:00 IFK Kalmar Blå   -  Olofströms IF/BK Union  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 3 - 1 
512 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 14:00 Skurups AIF   -  Ystad IF FF vit  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
513 F14 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 14:00 Linghems SK   -  Växjö DFF 1  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 1 - 3 
514 F14 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 14:00 BK Höllviken   -  Växjö DFF 2  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 4 - 6 
515 P13 Plac. match 5 (17-24 Lör 2019-07-27 14:00 Oskarshamns AIK   -  Ljungby IF:2  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 1 - 0 
516 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 14:00 Köpingebro IF   -   Halmstads BK  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
517 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 14:00 Ystad IF FF blå   -  VAKANT  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
518 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 14:00 Alets IK   -  Linghems SK  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
519 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 14:00 Ifö Bromölla IF   -  IF Centern  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
520 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 14:00 Linghems SK 1   -  Skurups AIF  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
521 P15 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 14:00 Hjulsbro IK   -  IFK Knislinge  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 2 - 1 
522 F11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 14:00 Hjulsbro IK 2   -  KIK:vit  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
523 P13 Plac. match 6 (17-24 Lör 2019-07-27 14:00 Lerums IS:Lila   -  Vellinge IF  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 1 - 4 
524 P13 Plac. match 7 (17-24 Lör 2019-07-27 14:00 IF Haga   -  Hammarö FK:Syd  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 1 - 0 
525 P13 Plac. match 8 (17-24 Lör 2019-07-27 14:00 Östers IF   -  Ekets GoIF  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 4 - 2 es 
526 F11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 14:00 Linghems SK 2   -  Halmstads BK  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
527 P15 A-semifinal:01 Lör 2019-07-27 15:00 Halmstads BK 2   -  RM/SSG IF  Plan 1 (HA) 11-manna Halmstad Arena 1 2 - 0 
528 P15 A-semifinal:02 Lör 2019-07-27 15:00 Nättraby GoIF   -  Halmstads BK  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 2 - 3 
529 P15 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 15:00 Asarums FF   -  Wä IF  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 1 - 0 
530 F13 B-semifinal:01 Lör 2019-07-27 15:00 IF Haga   -  Åhus IF  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 0 - 1 
532 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 15:00 Lilla Träslövs FF Blå   -  Snöstorp Nyhem FF  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
533 F13 A-semifinal:01 Lör 2019-07-27 15:00 Hjulsbro IK   -  Linköping Kenty  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 0 - 3 
534 F13 A-semifinal:02 Lör 2019-07-27 15:00 Furulunds IK   -  Smedby AIS  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 0 - 2 
535 P13 Plac. match 17 (9-16 Lör 2019-07-27 15:00 Ystads IF FF:2   -  Sölvesborgs GIF  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 0 - 1 
536 P13 Plac. match 18 (9-16 Lör 2019-07-27 15:00 Rödeby AIF   -  Sörskogens IF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 5 - 6 es 
537 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-07-27 15:00 Falkenbergs FF   -  BK Astrio Vinröd  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 4 - 0 
539 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 15:00 BK Höllviken   -  Köpingebro IF  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
540 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 15:00 IF Hallby FK Blå   -  Halmstads BK P09 Svart  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
541 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 15:00 Halmstads BK   -  BK Astrio Svart  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
542 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 15:00 BK Astrio Gul   -  IS Halmia  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
543 P15 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 15:00 Ystad IF FF   -  Getinge IF  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 0 - 1 
544 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 15:00 Halmstads BK P09 Blå   -  Linghems SK Grön  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
545 P13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-07-27 15:00 IF Leikin   -  IFK karlshamn  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 2 - 0 
546 P13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-07-27 15:00 Halmstads BK   -  Forshaga IF  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 0 - 2 
547 P13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-07-27 15:00 Sollentuna FK   -  FK Karlskrona:0range  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 4 - 0 
548 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 15:00 Linköping Kenty 1   -  Linghems SK Svart  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
531 F13 B-semifinal:02 Lör 2019-07-27 16:00 Stenungsunds IF   -  Växjö DFF 2  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 3 - 4 es 
549 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 16:00 Rävåsens IK Karlskoga   -  Svarteborg FK  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 8 - 0 
550 F15 A - Slutspelsgrupp Lör 2019-07-27 16:00 Lindö FF   -  Svärtinge SK  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 0 - 1 
551 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 16:00 Halmstads BK P08   -  Ifö Bromölla IF Vit  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
552 F14 B-semifinal:01 Lör 2019-07-27 16:00 Tranås FF   -  Kimstad Goif:1  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 0 - 1 
553 F14 B-semifinal:02 Lör 2019-07-27 16:00 Madesjö IF   -  IF Eksjö  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 0 - 1 
554 P13 Plac. match 9 (17-20 Lör 2019-07-27 16:00 Oskarshamns AIK   -  Vellinge IF  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 5 - 4 es 
555 P13 Plac. match 11 (21-2 Lör 2019-07-27 16:00 Lerums IS:Lila   -  Hammarö FK:Syd  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 0 - 2 
556 P13 Plac. match 10 (17-2 Lör 2019-07-27 16:00 IF Haga   -  Östers IF  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 3 - 4 es 
557 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 16:00 FK Karlskrona   -  IF Centern  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
558 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 16:00 Lindö FF Svart   -  IFK Norrköping Blå  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
559 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 16:00 Ifö Bromölla IF Svart   -  IFK Norrköping Vit  Plan 20 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 B X - X 
560 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 16:00 Linghems SK   -  Malmslätts AIK  Plan 6 B (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 B X - X 
562 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 16:00 VAKANT   -  IF Böljan Falkenberg  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
563 P13 Plac. match 12 (21-2 Lör 2019-07-27 16:00 Ekets GoIF   -  Ljungby IF:2  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 7 - 2 
564 P14 Plac. match 1 (5-8) Lör 2019-07-27 16:00 Bjärreds IF:Blå   -  Veberöds AIF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 1 - 2 
565 P14 Plac. match 5 (9-16) Lör 2019-07-27 16:00 New York FA Euro   -  Lunds BK:Gul  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 0 - 3 
566 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 16:00 Hjulsbro IK 1   -  Ifö Bromölla IF  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
733 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-07-27 16:00 Asarums IF   -  BK Höllviken  Plan 6 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 6 A X - X 
500 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-07-27 17:00 Halmstads BK Blå   -  VAKANT  Plan B (SIP) 7-manna Skedalaheds IP B X - X 
561 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-07-27 17:00 Lindö FF Gul   -  BK Ljungsbro Grön  Plan 7B (HA) 7-manna Halmstad Arena 7B X - X 
567 P13 Plac. match 21 (9-12 Lör 2019-07-27 17:00 Sölvesborgs GIF   -  Sörskogens IF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 3 - 2 
568 P13 Plac. match 23 (13-1 Lör 2019-07-27 17:00 Ystads IF FF:2   -  Rödeby AIF  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 1 - 3 
569 P14 Plac. match 6 (9-16) Lör 2019-07-27 17:00 Krokeks IF:KIF   -  Högaborgs BK  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 3 - 0 wo 
570 P14 Plac. match 17 (21-2 Lör 2019-07-27 17:00 Tomelilla IF   -  Svärtinge SK:2  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 1 - 2 
571 P14 Plac. match 18 (21-2 Lör 2019-07-27 17:00 Vinbergs IF   -  Asarums IF:Blå  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 1 - 0 
572 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 17:00 Lilla Träslövs FF Blå   -  Kalmar Södra IF  Plan 15 (HA) 7-manna Halmstad Arena 15 X - X 
573 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 17:00 Snöstorp Nyhem FF   -  Sölvesborgs GIF  Plan 20 A (HA) 7-manna Halmstad Arena 20 A X - X 
574 F11 PO-grupp A 1 Lör 2019-07-27 17:00 Skurups AIF   -  IF Centern  Plan 7A (HA) 7-manna Halmstad Arena 7A X - X 
575 P14 Plac. match 21 (25-3 Lör 2019-07-27 17:00 Ekerö IK:Vit   -  Ekerö IK:Blå  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 1 - 0 
576 P14 Plac. match 22 (25-3 Lör 2019-07-27 17:00 Bjärreds IF:Röd   -  Sövestads IF  Plan D (SIP) 9-manna Skedalaheds IP D 4 - 0 
577 P14 Plac. match 23 (25-3 Lör 2019-07-27 17:00 Ekets GoIF   -  Svärtinge SK:1  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 0 - 1 
578 P15 B-semifinal:02 Lör 2019-07-27 18:00 Lindsdals IF   -  Hjulsbro IK  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 10 - 9 es 
580 P15 Plac. match plats 9- Lör 2019-07-27 18:00 Ystad IF FF   -  Wä IF  Plan Y (KIP) 11-manna Kärlekens IP Y 5 - 1 
581 P14 Plac. match 24 (25-3 Lör 2019-07-27 18:00 Linköping Kenty   -  Staffanstorp United:Blå  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 1 - 6 
582 P14 Plac. match 7 (9-16) Lör 2019-07-27 18:00 Eneby BK   -  Svedala IF  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 3 - 4 
584 P14 Plac. match 8 (9-16) Lör 2019-07-27 18:00 Lunds BK:Vit   -  Hjulsbro IK  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 7 - 8 es 
585 F13 Plac. match 1 (5-8) Lör 2019-07-27 18:00 Sölvesborg/Lörby   -  Ronneby BK  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 0 - 2 
586 F13 Plac. match 2 (5-8) Lör 2019-07-27 18:00 Asarums IF   -  Madesjö IF  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 1 - 2 es 
587 F13 Plac. match 3 (13-16 Lör 2019-07-27 18:00 Habo IF   -  Växjö DFF 1  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 0 - 1 
588 P15 B-semifinal:01 Lör 2019-07-27 18:00 Getinge IF   -  Asarums FF  Plan X (KIP) 11-manna Kärlekens IP X 0 - 1 
589 F13 Plac. match 4 (13-16 Lör 2019-07-27 18:00 Linghems SK   -  LBK Gottfridsberg  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 1 - 3 es 
590 F14 Plac. match 2 (5-8) Lör 2019-07-27 18:00 Linghems SK   -  BK Höllviken  Plan 3 (HA) 9-manna Halmstad Arena 3 3 - 2 
591 F14 Plac. match 1 (5-8) Lör 2019-07-27 18:00 IFÖ Bromölla IF   -  Olofströms IF/BK Union  Plan E (SIP) 9-manna Skedalaheds IP E 0 - 2 
579 P15 Plac. match plats 9- Lör 2019-07-27 19:00 Tölö IF   -  IFK Knislinge  Plan 2 (HA) 11-manna Halmstad Arena 2 6 - 1 
583 P14 Plac. match 2 (5-8) Lör 2019-07-27 19:00 Sölvesborgs GOIF   -  Falkenbergs FF:2  Plan 9 (HA) 9-manna Halmstad Arena 9 1 - 3 
592 P14 Plac. match 9 (9-12) Lör 2019-07-27 19:00 Lunds BK:Gul   -  Krokeks IF:KIF  Plan 5 (HA) 9-manna Halmstad Arena 5 2 - 3 es 
593 P14 Plac. match 11 (13-1 Lör 2019-07-27 19:00 New York FA Euro   -  Högaborgs BK  Plan 4 (HA) 9-manna Halmstad Arena 4 3 - 0 wo 
594 P13 Plac. match 2 (5-8) Lör 2019-07-27 19:00 IFK karlshamn   -  BK Astrio Vinröd  Plan 11 (HA) 9-manna Halmstad Arena 11 1 - 3 
595 P13 Plac. match 1 (5-8) Lör 2019-07-27 19:00 FK Karlskrona:0range   -  Halmstads BK  Plan 10 (HA) 9-manna Halmstad Arena 10 4 - 3 es 
596 P13 Plac. match 19 (9-16 Lör 2019-07-27 19:00 Ljungby IF 1   -  Ifö Bromölla IF/Wä IF  Plan 12 (HA) 9-manna Halmstad Arena 12 0 - 6 
597 P13 Plac. match 20 (9-16 Lör 2019-07-27 19:00 Svärtinge SK:2   -  Svedala IF:1  Plan C (SIP) 9-manna Skedalaheds IP C 4 - 2