Matcher Lör 2019-06-15

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
4 P03 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 Langhus IL  -  Anderstorps Sportklubb:Orange Rimners A 17 - 13 
5 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 Alingsås HK  -  Kåsen G05 Rimners B 16 - 20 
238 P03 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 GF Kroppskultur:1  -  Mölndal/Nord Agneberg 15 - 11 
239 F05 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 GF Kroppskultur:1  -  Askim IF:F2005 Stenab 9 - 15 
240 P06 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 GF Kroppskultur  -  Kungälvs HK Sommarhemmet 15 - 5 
241 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 Torslanda HK:Vit  -  Mölndals HF Bana 9 X - X 
242 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 KFUM Trollhättan  -  Kvibergs HK Bana 10 X - X 
243 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 Tistedalens TIF:1  -  Skiptvet IL Bana 11 X - X 
244 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 Kvibergs HK Röd  -  Torslanda HK:Blå Bana 12 X - X 
245 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 GF Kroppskultur:1  -  Kärra HF:Gul Bana 13 X - X 
246 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 08:00 HK Brätte  -  Stenungsunds HK Bana 14 X - X 
29 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 08:35 Backa Hk:Vit  -  Torslanda HK:Röd Bana 12 X - X 
30 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 08:35 KFUM Trollhättan:1  -  Kvibergs HK Svart Bana 13 X - X 
33 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 08:35 IK Baltichov:Vit  -  Melleruds Hk:1 Bana 11 X - X 
247 F05 Grupp A Lör 2019-06-15 08:35 Halden håndballforening  -  Torslanda HK:Blå Stenab 13 - 10 
248 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 08:35 Mölndal/ Nord P13  -  Uddevalla Handbollklubb Rimners B 12 - 5 
249 P06 Grupp A Lör 2019-06-15 08:35 Kärra HF  -  Torslanda HK Sommarhemmet 13 - 8 
251 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 08:35 Kvibergs HK:2  -  Kärra HF:2 Bana 10 X - X 
252 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 08:35 Särökometernas HK  -  Strömstad Handbollsklubb Bana 14 X - X 
253 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 08:35 Halden håndballforening  -  Tveter HK:2 Bana 15 X - X 
9 P03 Grupp B Lör 2019-06-15 08:45 GF Kroppskultur:2  -  Ski IL Håndball:1 Agneberg 7 - 15 
10 P03 Grupp B Lör 2019-06-15 08:45 Tiller IL:1  -  KFUM Trollhättans IA Rimners A 16 - 12 
6 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 09:10 Tjølling IF  -  Kragerø IF håndball Rimners B 13 - 9 
16 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 09:10 Kärra HF  -  HK Höfers Bana 16 13 - 10 
17 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 09:10 KFUM Trollhättan Syd  -  Mölndals HF:Vit Bana 17 10 - 8 
53 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 09:10 Önnereds HK:2  -  Kärra HF:3 Bana 11 X - X 
54 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 09:10 Mölndals HF  -  Melleruds Hk:2 Bana 10 X - X 
57 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 09:10 Backa Hk:Röd  -  Torslanda HK:Vit Bana 12 X - X 
58 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 09:10 GF Kroppskultur:2  -  Kärra HF:Svart Bana 13 X - X 
59 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 09:10 Mölndals HF  -  KF Velebit Bana 14 X - X 
60 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 09:10 Bygdø Monolitten IL  -  Tveter HK:1 Bana 15 X - X 
254 F05 Grupp B Lör 2019-06-15 09:10 IK Baltichov:Blå  -  Spånga HK Stenab 10 - 10 
255 F06 Grupp A Lör 2019-06-15 09:10 GF Kroppskultur:1  -  Redbergslids IK Sommarhemmet 10 - 3 
256 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 09:10 Skiptvet IL:1  -  Halden håndballforening:2 Bana 18 12 - 7 
15 P03 Grupp C Lör 2019-06-15 09:30 Anderstorps Sportklubb:Svart  -  Ski IL Håndball:2 Agneberg 13 - 26 
257 P03 Grupp C Lör 2019-06-15 09:30 Tistedalens TIF  -  Lysekil HK Rimners A 13 - 24 
258 F05 Grupp B Lör 2019-06-15 09:45 Spydeberg IL:1  -  Oppegård IL:Gul Stenab 11 - 21 
259 F05 Grupp C Lör 2019-06-15 09:45 GF Kroppskultur:2  -  Degernes Idrettslag Rimners B 9 - 12 
260 F06 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Degernes Idrettslag:blå  -  HK Lidköping Sommarhemmet 13 - 9 
261 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 GF Kroppskultur:1  -  Sävehof IK:3 Bana 9 X - X 
262 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Kvibergs HK  -  Kärra HF Bana 10 X - X 
263 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Idrottsklubben Baltichov:Röd  -  Skiptvet IL Bana 11 X - X 
264 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Torslanda HK:Blå  -  Torslanda HK:Vit Bana 12 X - X 
265 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 GF Kroppskultur:2  -  Sävehof IK:1 Bana 13 X - X 
266 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:3 Bana 14 X - X 
267 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 09:45 Torslanda Handbollsklubb (thk):Blå  -  Kärra HF:Gul Bana 15 X - X 
268 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 09:45 KFUM Trollhättans IA  -  Strömstad HK:Svart Bana 16 8 - 15 
269 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 09:45 Halden håndballforening:1  -  Särökometernas HK Bana 17 10 - 5 
270 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 09:45 GF Kroppskultur:3  -  Melleruds hk Bana 18 15 - 7 
271 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 Sävehof IK:4  -  Stenungsunds Handbollsklubb:Rosa Bana 1 X - X 
272 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 Sävehof IK:8  -  Kärra HF:1 Bana 2 X - X 
273 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 Sävehof IK:12  -  Skiptvet IL:1 Bana 3 X - X 
274 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 Mölndals HF  -  Kvibergs HK Bana 4 X - X 
275 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 Kärra HF:Gul  -  Sävehof IK:1 Bana 5 X - X 
276 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 GF Kroppskultur:2  -  GF Kroppskultur Bana 6 X - X 
277 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:00 GF Kroppskultur:JP  -  Sävehof IK:1 Bana 7  
278 F03 Grupp A Lör 2019-06-15 10:15 GF Kroppskultur:1  -  Skiptvet IL Agneberg 29 - 6 
279 F03 Grupp A Lör 2019-06-15 10:15 Tistedal turn og idrettsforening  -  Halden håndballforening:2 Rimners A 16 - 20 
18 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 10:20 IK Baltichov:Blå  -  Halden håndballforening:2 Bana 11 X - X 
27 F06 Grupp E Lör 2019-06-15 10:20 GF Kroppskultur:3  -  Tveter HK:1 Stenab 8 - 12 
280 F05 Grupp C Lör 2019-06-15 10:20 Tistedalens TIF  -  Torslanda HK:Vit Rimners B 8 - 8 
281 F06 Grupp B Lör 2019-06-15 10:20 Torslanda HK:Blå  -  Kvibergs HK Sommarhemmet 6 - 5 
282 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 10:20 Sävehof IK:1  -  Sävehof IK:4 Bana 9 X - X 
283 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 10:20 Önnereds HK:1  -  Kärra HF:1 Bana 10 X - X 
284 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 Kärra HF:Gul  -  Torslanda HK:Blå Bana 12 X - X 
285 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 GF Kroppskultur:1  -  Kvibergs HK Röd Bana 13 X - X 
286 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 Skiptvet IL  -  HK Brätte Bana 14 X - X 
287 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 Stenungsunds HK  -  Tistedalens TIF:1 Bana 15 X - X 
288 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 GF Kroppskultur  -  KFUM Trollhättan Nord Bana 16 21 - 14 
289 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 Torslanda HK:Vit  -  Mölndals HF Lag Röd Bana 17 16 - 13 
290 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 10:20 Skiptvet IL  -  Ale HF Bana 18 20 - 3 
291 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:3  -  Stenungsunds HK:Röd Bana 1 X - X 
292 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:7  -  Kärra HF:2 Bana 2 X - X 
293 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:11  -  Sävehof IK:14 Bana 3 X - X 
294 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 10:25 Lørenskog håndballklubb:Blå  -  GF Kroppskultur:MU Bana 4 X - X 
295 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:3 Bana 5 X - X 
296 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:1  -  HK Brätte Bana 6 X - X 
297 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:25 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:3 Bana 7 X - X 
298 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 10:50 Skiptvet IL:2  -  Stenungsunds HK:Svart Bana 1 X - X 
299 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 10:50 Sävehof IK:2  -  Kärra HF:GUL Bana 2 X - X 
300 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 10:50 Sävehof IK:6  -  Sävehof IK:10 Bana 3 X - X 
301 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 10:50 Lørenskog håndballklubb:Hvit  -  GF Kroppskultur:KJ Bana 4 X - X 
302 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:50 Sävehof IK:7  -  HK Höfers Bana 5 X - X 
303 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:50 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:3 Bana 6 X - X 
304 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 10:50 Sävehof IK:7  -  Sävehof IK:9 Bana 7 X - X 
21 F05 Grupp D Lör 2019-06-15 10:55 IK Baltichov:Vit  -  KFUM Trollhättan Rimners B 8 - 15 
28 F06 Grupp E Lör 2019-06-15 10:55 Skiptvet IL  -  Tjörns handbollsklubb Stenab 23 - 5 
34 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 10:55 Sävehof IK:5  -  HK Höfers Bana 9 X - X 
35 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 10:55 Kärra HF:2  -  GF Kroppskultur:2 Bana 10 X - X 
36 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 10:55 Melleruds Hk:1  -  Kvibergs HK:2 Bana 11 X - X 
305 F06 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 Oppegård IL:2  -  KFUM Trollhättan Sommarhemmet 11 - 12 
306 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 Kvibergs HK Svart  -  Torslanda HK:Röd Bana 12 X - X 
307 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 KFUM Trollhättan:1  -  Backa Hk:Vit Bana 13 X - X 
308 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 Tveter HK:2  -  Särökometernas HK Bana 14 X - X 
309 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 Strömstad Handbollsklubb  -  Halden håndballforening Bana 15 X - X 
310 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 10:55 GF Kroppskultur:1  -  Tjörns handbollsklubb Bana 16 22 - 1 
311 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 10:55 Kärra HF:Gul  -  Skiptvet IL:2 Bana 17 12 - 15 
312 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 10:55 HK Höfers  -  Strömstad HK:Grå Bana 18 16 - 11 
313 F03 Grupp B Lör 2019-06-15 11:00 GF Kroppskultur:2  -  Mölndals HF:Röd Agneberg 11 - 13 
314 F03 Grupp B Lör 2019-06-15 11:00 Tune IL Håndball  -  Sarpsborg:1 Rimners A 6 - 28 
85 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 11:15 Sävehof IK:1  -  Stenungsunds HK:Vit Bana 1 X - X 
86 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 11:15 Sävehof IK:5  -  Kärra HF:SVART Bana 2 X - X 
87 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 11:15 Sävehof IK:9  -  Sävehof IK:13 Bana 3 X - X 
88 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 11:15 Lørenskog håndballklubb:Rød  -  Mölndals HF:2 Bana 4 X - X 
315 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 11:15 GF Kroppskultur:RB  -  Sävehof IK:2 Bana 5 X - X 
316 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 11:15 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:4 Bana 6 X - X 
317 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 11:15 Sävehof IK:6  -  Sävehof IK:4 Bana 7 X - X 
22 F05 Grupp D Lör 2019-06-15 11:30 Øyer- Tretten Håndball  -  Oppegård IL:Sort Rimners B 5 - 22 
39 F06 Grupp G Lör 2019-06-15 11:30 Kärra HF  -  Tveter HK:2 Stenab 16 - 13 
55 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 11:30 Sävehof IK:6  -  Halden håndballforening:1 Bana 9 X - X 
56 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 11:30 Kärra HF:3  -  Sävehof IK:2 Bana 10 X - X 
61 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 Kärra HF:Svart  -  Torslanda HK:Vit Bana 12 X - X 
62 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 GF Kroppskultur:2  -  Backa Hk:Röd Bana 13 X - X 
63 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 Tveter HK:1  -  Mölndals HF Bana 14 X - X 
64 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 KF Velebit  -  Bygdø Monolitten IL Bana 15 X - X 
318 F06 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 GF Kroppskultur:2  -  Tistedalens TIF:J12 Sommarhemmet 12 - 6 
319 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 11:30 Melleruds Hk:2  -  Önnereds HK:2 Bana 11 X - X 
320 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 11:30 Mölndals HF:Svart  -  Kävlinge HK Bana 16 9 - 17 
321 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 GF Kroppskultur:2  -  Lysekil HK Bana 17 8 - 7 
322 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 11:30 Kvibergs HK  -  Tveter HK:1 Bana 18 7 - 12 
323 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 11:40 Kärra HF:1  -  Stenungsunds Handbollsklubb:Rosa Bana 1 X - X 
324 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 11:40 Sävehof IK:8  -  Sävehof IK:4 Bana 2 X - X 
325 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 11:40 Kvibergs HK  -  Sävehof IK:12 Bana 3 X - X 
326 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 11:40 Skiptvet IL:1  -  Mölndals HF Bana 4 X - X 
327 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 11:40 Sävehof IK:1  -  Kvibergs HK Bana 5 X - X 
328 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 11:40 Sävehof IK:8  -  Sävehof IK:10 Bana 6 X - X 
329 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 11:40 Kärra HF:Svart  -  Sävehof IK:2 Bana 7 X - X 
330 F03 Grupp C Lör 2019-06-15 11:45 GF Kroppskultur:3  -  Skiptvet IL:1 Agneberg 12 - 19 
331 F03 Grupp C Lör 2019-06-15 11:45 Østsiden  -  VAKANT Rimners A 10 - 0 
23 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:6  -  Sävehof IK:4 Bana 6 X - X 
24 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:8  -  Skiptvet IL Bana 7 X - X 
40 F06 Grupp G Lör 2019-06-15 12:05 Skiptvet IL:2  -  Särökometernas HK Stenab 21 - 8 
332 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 12:05 Kåsen G05  -  Tjølling IF Rimners B 14 - 14 
333 F06 Grupp C Lör 2019-06-15 12:05 Degernes Idrettslag:hvit  -  Mölndals HF Sommarhemmet 17 - 8 
334 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Kärra HF:2  -  Stenungsunds HK:Röd Bana 1 X - X 
335 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:7  -  Sävehof IK:3 Bana 2 X - X 
336 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 GF Kroppskultur:MU  -  Sävehof IK:11 Bana 3 X - X 
337 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:14  -  Lørenskog håndballklubb:Blå Bana 4 X - X 
338 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:3  -  Kärra HF:Gul Bana 5 X - X 
339 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Melleruds Hk  -  Kärra HF:Svart Bana 9 X - X 
340 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:6  -  Torslanda Handbollsklubb (thk):Röd Bana 10 X - X 
341 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Sävehof IK:4  -  Sävehof IK:2 Bana 11 X - X 
342 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 12:05 Mölndals HF  -  KFUM Trollhättan Bana 12 X - X 
343 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 12:05 Kvibergs HK  -  Torslanda HK:Blå Bana 13 X - X 
344 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 GF Kroppskultur:3  -  GF Kroppskultur:1 Bana 14 X - X 
345 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 12:05 Torslanda HK:Blå  -  Kärra HF Bana 16 17 - 17 
346 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 12:05 Mölndals HF  -  Skiptvet IL:1 Bana 17 10 - 17 
347 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 12:05 Kärra HF:Svart  -  Halden håndballforening:1 Bana 18 16 - 22 
348 F03 Grupp D Lör 2019-06-15 12:30 GF Kroppskultur:4  -  Backa HK Agneberg 10 - 18 
349 F03 Grupp D Lör 2019-06-15 12:30 Øyer- Tretten Håndball  -  Sætre Graabein Rimners A 11 - 22 
350 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 12:30 Kärra HF:GUL  -  Stenungsunds HK:Svart Bana 1 X - X 
351 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 12:30 Sävehof IK:2  -  Skiptvet IL:2 Bana 2 X - X 
352 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 12:30 GF Kroppskultur:KJ  -  Sävehof IK:6 Bana 3 X - X 
353 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 12:30 Sävehof IK:10  -  Lørenskog håndballklubb:Hvit Bana 4 X - X 
354 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 12:30 HK Höfers  -  Sävehof IK:5 Bana 5 X - X 
355 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 12:30 Sävehof IK:3  -  GF Kroppskultur:JP Bana 7 X - X 
356 F05 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Halden håndballforening  -  GF Kroppskultur:1 Stenab 5 - 7 
357 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Uddevalla Handbollklubb  -  Kragerø IF håndball Rimners B 7 - 19 
358 F06 Grupp D Lör 2019-06-15 12:40 Torslanda HK:Röd  -  Sarpsborg IL Sommarhemmet 5 - 16 
359 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Kärra HF  -  GF Kroppskultur:1 Bana 9 X - X 
360 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Skiptvet IL  -  Kvibergs HK Bana 10 X - X 
361 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Sävehof IK:3  -  Idrottsklubben Baltichov:Röd Bana 11 X - X 
362 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Sävehof IK:1  -  HF Orust Bana 12 X - X 
363 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Sävehof IK:3  -  GF Kroppskultur:2 Bana 13 X - X 
364 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Kärra HF:Gul  -  Sävehof IK:5 Bana 14 X - X 
365 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Mölndals HF Lag Röd  -  GF Kroppskultur Bana 16 7 - 20 
366 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 Ale HF  -  Torslanda HK:Vit Bana 17 7 - 21 
367 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 12:40 KFUM Trollhättan Nord  -  Skiptvet IL Bana 18 9 - 19 
89 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 12:55 Kärra HF:SVART  -  Stenungsunds HK:Vit Bana 1 X - X 
90 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 12:55 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:1 Bana 2 X - X 
91 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 12:55 Mölndals HF:2  -  Sävehof IK:9 Bana 3 X - X 
92 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 12:55 Sävehof IK:13  -  Lørenskog håndballklubb:Rød Bana 4 X - X 
368 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 12:55 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:11 Bana 6 X - X 
369 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 12:55 Sävehof IK:9  -  Sävehof IK:5 Bana 7 X - X 
52 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 13:15 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:6 Bana 15 X - X 
370 F03 Grupp E Lör 2019-06-15 13:15 Halden håndballforening:1  -  Mölndals HF:Vit Agneberg 9 - 13 
371 F05 Grupp A Lör 2019-06-15 13:15 Torslanda HK:Blå  -  Askim IF:F2005 Stenab 15 - 7 
372 F03 Grupp E Lör 2019-06-15 13:15 KFUM Trollhättan  -  Sætre Graabein:2 Rimners A 8 - 19 
373 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 13:15 Mölndal/ Nord P13  -  Alingsås HK Rimners B 8 - 17 
374 F06 Grupp D Lör 2019-06-15 13:15 Halden håndballforening:1  -  Lysekils HK:1 Sommarhemmet 17 - 11 
375 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 13:15 Kärra HF:1  -  Sävehof IK:1 Bana 9 X - X 
376 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 13:15 Halden håndballforening:2  -  Önnereds HK:1 Bana 10 X - X 
377 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 13:15 Sävehof IK:4  -  IK Baltichov:Blå Bana 11 X - X 
378 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 13:15 HK Höfers  -  KFUM Trollhättan Syd Bana 16 13 - 10 
379 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 13:15 Halden håndballforening:2  -  KFUM Trollhättans IA Bana 17 2 - 19 
380 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 13:15 Särökometernas HK  -  GF Kroppskultur:3 Bana 18 10 - 14 
381 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 13:20 Sävehof IK:4  -  GF Kroppskultur:RB Bana 5 X - X 
382 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 13:20 Sävehof IK:10  -  Sävehof IK:6 Bana 6 X - X 
383 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 13:20 Sävehof IK:1  -  Sävehof IK:7 Bana 7 X - X 
384 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 13:45 Sävehof IK:2  -  Stenungsunds Handbollsklubb Bana 5 X - X 
385 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 13:45 Sävehof IK:4  -  Kärra HF:Svart Bana 6 X - X 
386 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 13:45 Skiptvet IL  -  Sävehof IK:6 Bana 7 X - X 
11 F05 Grupp B Lör 2019-06-15 13:50 Spydeberg IL:1  -  IK Baltichov:Blå Rimners B 11 - 17 
250 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 13:50 GF Kroppskultur:2  -  Sävehof IK:5 Bana 15 X - X 
387 P06 Grupp A Lör 2019-06-15 13:50 Kvibergs HK  -  Kärra HF Stenab 6 - 19 
388 F06 Grupp F Lör 2019-06-15 13:50 Torslanda HK:Vit  -  Oppegård IL:1 Sommarhemmet 13 - 15 
389 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 13:50 GF Kroppskultur:1  -  Kärra HF:Gul Bana 16 13 - 13 
390 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 13:50 Skiptvet IL:2  -  Tjörns handbollsklubb Bana 17 30 - 1 
391 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 13:50 HK Höfers  -  Mölndals HF:Svart Bana 18 17 - 10 
392 P03 Grupp A Lör 2019-06-15 14:00 Langhus IL  -  GF Kroppskultur:1 Agneberg 14 - 11 
393 P03 Grupp A Lör 2019-06-15 14:00 Anderstorps Sportklubb:Orange  -  Mölndal/Nord Rimners A 19 - 9 
394 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 14:10 HK Brätte  -  GF Kroppskultur Bana 1 X - X 
395 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 14:10 Sävehof IK:1  -  GF Kroppskultur:2 Bana 2 X - X 
396 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 14:10 Sävehof IK:4  -  Sävehof IK:2 Bana 3 X - X 
397 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 14:10 Sävehof IK:3  -  Sävehof IK:5 Bana 4 X - X 
12 F05 Grupp B Lör 2019-06-15 14:25 Oppegård IL:Gul  -  Spånga HK Rimners B 15 - 15 
65 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 14:25 Torslanda HK:Vit  -  GF Kroppskultur:2 Bana 9 X - X 
66 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 14:25 Mölndals HF  -  Bygdø Monolitten IL Bana 10 X - X 
398 P06 Grupp A Lör 2019-06-15 14:25 Torslanda HK  -  GF Kroppskultur Stenab 12 - 16 
399 F06 Grupp F Lör 2019-06-15 14:25 Halden håndballforening:2  -  Strömstad Handbollsklubb Sommarhemmet 14 - 9 
400 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 14:25 Kvibergs HK Röd  -  Kärra HF:Gul Bana 11 X - X 
401 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 14:25 Torslanda HK:Blå  -  GF Kroppskultur:1 Bana 12 X - X 
402 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 14:25 HK Brätte  -  Tistedalens TIF:1 Bana 13 X - X 
403 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 14:25 Skiptvet IL  -  Stenungsunds HK Bana 14 X - X 
404 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 14:25 Kävlinge HK  -  Strömstad HK:Grå Bana 16 18 - 12 
405 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 14:25 GF Kroppskultur:2  -  Kvibergs HK Bana 17 10 - 13 
406 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 14:25 Tveter HK:1  -  Lysekil HK Bana 18 9 - 5 
407 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:35 Stenungsunds Handbollsklubb:Rosa  -  Sävehof IK:8 Bana 1 X - X 
408 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:35 Sävehof IK:12  -  Mölndals HF Bana 2 X - X 
409 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:35 Kvibergs HK  -  Skiptvet IL:1 Bana 3 X - X 
410 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:35 Sävehof IK:4  -  Kärra HF:1 Bana 4 X - X 
411 P03 Grupp B Lör 2019-06-15 14:45 Tiller IL:1  -  GF Kroppskultur:2 Agneberg 14 - 15 
412 P03 Grupp B Lör 2019-06-15 14:45 KFUM Trollhättans IA  -  Ski IL Håndball:1 Rimners A 11 - 24 
413 F05 Grupp C Lör 2019-06-15 15:00 Tistedalens TIF  -  GF Kroppskultur:2 Rimners B 8 - 14 
414 F06 Grupp A Lör 2019-06-15 15:00 Degernes Idrettslag:blå  -  GF Kroppskultur:1 Sommarhemmet 7 - 12 
415 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Stenungsunds HK:Röd  -  Sävehof IK:7 Bana 1 X - X 
416 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Sävehof IK:11  -  Lørenskog håndballklubb:Blå Bana 2 X - X 
417 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 GF Kroppskultur:MU  -  Sävehof IK:14 Bana 3 X - X 
418 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Sävehof IK:3  -  Kärra HF:2 Bana 4 X - X 
419 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 15:00 Kvibergs HK  -  Sävehof IK:7 Bana 5 X - X 
420 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 15:00 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:1 Bana 6 X - X 
421 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 15:00 KFUM Trollhättan  -  Torslanda HK:Vit Bana 9 X - X 
422 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 15:00 Kvibergs HK  -  Mölndals HF Bana 10 X - X 
423 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 15:00 Halden håndballforening:1  -  Mölndals HF Bana 11 X - X 
424 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Torslanda HK:Röd  -  KFUM Trollhättan:1 Bana 12 X - X 
425 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Särökometernas HK  -  Halden håndballforening Bana 13 X - X 
426 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Tveter HK:2  -  Strömstad Handbollsklubb Bana 14  
427 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Backa Hk:Vit  -  Kvibergs HK Svart Bana 15 X - X 
428 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 15:00 Mölndals HF:Vit  -  Torslanda HK:Blå Bana 16 4 - 14 
429 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 15:00 Strömstad HK:Svart  -  Mölndals HF Bana 17 10 - 14 
430 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 15:00 Melleruds hk  -  Kärra HF:Svart Bana 18 8 - 18 
67 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 15:25 GF Kroppskultur:KJ  -  Sävehof IK:10 Bana 3 X - X 
68 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 15:25 Skiptvet IL:2  -  Kärra HF:GUL Bana 4 X - X 
431 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 15:25 Stenungsunds HK:Svart  -  Sävehof IK:2 Bana 1 X - X 
432 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 15:25 Sävehof IK:6  -  Lørenskog håndballklubb:Hvit Bana 2 X - X 
433 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 15:25 HK Höfers  -  Kärra HF:Gul Bana 5 X - X 
434 P03 Grupp C Lör 2019-06-15 15:30 Tistedalens TIF  -  Anderstorps Sportklubb:Svart Agneberg 20 - 31 
435 P03 Grupp C Lör 2019-06-15 15:30 Lysekil HK  -  Ski IL Håndball:2 Rimners A 14 - 22 
436 F06 Grupp C Lör 2019-06-15 15:35 Degernes Idrettslag:hvit  -  GF Kroppskultur:2 Stenab 11 - 13 
437 F05 Grupp C Lör 2019-06-15 15:35 Torslanda HK:Vit  -  Degernes Idrettslag Rimners B 18 - 9 
438 F06 Grupp A Lör 2019-06-15 15:35 HK Lidköping  -  Redbergslids IK Sommarhemmet 21 - 10 
439 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 15:35 Tveter HK:1  -  KF Velebit Bana 9 X - X 
440 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 15:35 Backa Hk:Röd  -  Kärra HF:Svart Bana 10 X - X 
441 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 15:35 Önnereds HK:2  -  Sävehof IK:6 Bana 11 X - X 
442 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 15:35 Sävehof IK:2  -  GF Kroppskultur:1 Bana 12 X - X 
443 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 15:35 Sävehof IK:4  -  GF Kroppskultur:3 Bana 13 X - X 
444 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 15:35 Kärra HF:Svart  -  Sävehof IK:6 Bana 14 X - X 
445 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 15:35 Torslanda Handbollsklubb (thk):Röd  -  Melleruds Hk Bana 15 X - X 
446 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 15:35 Torslanda HK:Vit  -  KFUM Trollhättan Nord Bana 16 14 - 10 
447 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 15:35 GF Kroppskultur  -  Skiptvet IL Bana 17 10 - 11 
448 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 15:35 Mölndals HF Lag Röd  -  Ale HF Bana 18 13 - 12 
93 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 15:50 Stenungsunds HK:Vit  -  Sävehof IK:5 Bana 1 X - X 
94 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 15:50 Sävehof IK:9  -  Lørenskog håndballklubb:Rød Bana 2 X - X 
95 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 15:50 Mölndals HF:2  -  Sävehof IK:13 Bana 3 X - X 
96 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 15:50 Sävehof IK:1  -  Kärra HF:SVART Bana 4 X - X 
449 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 15:50 GF Kroppskultur  -  Sävehof IK:1 Bana 5 X - X 
450 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 15:50 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:5 Bana 6 X - X 
42 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 16:10 Melleruds Hk:1  -  GF Kroppskultur:2 Bana 15 X - X 
451 F06 Grupp C Lör 2019-06-15 16:10 Mölndals HF  -  Tistedalens TIF:J12 Stenab 7 - 6 
452 F05 Grupp D Lör 2019-06-15 16:10 Øyer- Tretten Håndball  -  IK Baltichov:Vit Rimners B 14 - 9 
453 F06 Grupp B Lör 2019-06-15 16:10 Oppegård IL:2  -  Torslanda HK:Blå Sommarhemmet 9 - 9 
454 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 16:10 HK Höfers  -  IK Baltichov:Vit Bana 9 X - X 
455 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 16:10 Kvibergs HK:2  -  Sävehof IK:5 Bana 10 X - X 
456 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 16:10 Melleruds Hk:2  -  Sävehof IK:2 Bana 11 X - X 
457 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 16:10 HF Orust  -  Torslanda Handbollsklubb (thk):Blå Bana 12 X - X 
458 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 16:10 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:1 Bana 13 X - X 
459 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 16:10 Kärra HF:Gul  -  GF Kroppskultur:2 Bana 14 X - X 
460 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 16:10 KFUM Trollhättan Syd  -  Kärra HF Bana 16 16 - 19 
461 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 16:10 KFUM Trollhättans IA  -  Skiptvet IL:1 Bana 17 6 - 14 
462 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 16:10 GF Kroppskultur:3  -  Halden håndballforening:1 Bana 18 8 - 25 
463 F03 Grupp A Lör 2019-06-15 16:15 Tistedal turn og idrettsforening  -  GF Kroppskultur:1 Agneberg 6 - 40 
464 F03 Grupp A Lör 2019-06-15 16:15 Halden håndballforening:2  -  Skiptvet IL Rimners A 14 - 10 
465 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 16:15 Sävehof IK:11  -  Sävehof IK:8 Bana 2 X - X 
466 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 16:15 Sävehof IK:6  -  Sävehof IK:2 Bana 3 X - X 
467 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 16:15 Sävehof IK:10  -  GF Kroppskultur:RB Bana 4 X - X 
468 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 16:15 Sävehof IK:4  -  Sävehof IK:3 Bana 5 X - X 
469 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 16:15 GF Kroppskultur:2  -  HK Brätte Bana 6 X - X 
470 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 16:40 Stenungsunds Handbollsklubb:Rosa  -  Sävehof IK:12 Bana 1 X - X 
471 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 16:40 Mölndals HF  -  Kärra HF:1 Bana 2 X - X 
472 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 16:40 Skiptvet IL:1  -  Sävehof IK:8 Bana 3 X - X 
473 F Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 16:40 Sävehof IK:4  -  Kvibergs HK Bana 4 X - X 
474 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 16:40 Stenungsunds Handbollsklubb  -  Sävehof IK:8 Bana 5 X - X 
475 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 16:40 Sävehof IK:6  -  Sävehof IK:2 Bana 6 X - X 
476 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 16:40 Sävehof IK:5  -  Sävehof IK:1 Bana 7 X - X 
477 P06 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Kungälvs HK  -  Kvibergs HK Stenab 18 - 10 
478 F05 Grupp D Lör 2019-06-15 16:45 Oppegård IL:Sort  -  KFUM Trollhättan Rimners B 9 - 16 
479 F06 Grupp B Lör 2019-06-15 16:45 KFUM Trollhättan  -  Kvibergs HK Sommarhemmet 13 - 4 
480 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Torslanda HK:Blå  -  KFUM Trollhättan Bana 9 X - X 
481 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Stenungsunds HK  -  GF Kroppskultur:1 Bana 10 X - X 
482 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Kvibergs HK Röd  -  Skiptvet IL Bana 11 X - X 
483 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Torslanda HK:Blå  -  HK Brätte Bana 12 X - X 
484 F08 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Tistedalens TIF:1  -  Kärra HF:Gul Bana 13 X - X 
485 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Skiptvet IL:2  -  GF Kroppskultur:1 Bana 16 20 - 12 
486 F07 Grupp A Lör 2019-06-15 16:45 Tjörns handbollsklubb  -  Kärra HF:Gul Bana 17 2 - 29 
487 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 16:45 Kävlinge HK  -  HK Höfers Bana 18 18 - 11 
488 F03 Grupp B Lör 2019-06-15 17:00 Tune IL Håndball  -  GF Kroppskultur:2 Agneberg 9 - 20 
489 F03 Grupp B Lör 2019-06-15 17:00 Sarpsborg:1  -  Mölndals HF:Röd Rimners A 23 - 10 
41 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 17:05 Stenungsunds HK:Röd  -  Sävehof IK:11 Bana 1 X - X 
43 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 17:05 Sävehof IK:14  -  Sävehof IK:7 Bana 3 X - X 
44 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 17:05 Sävehof IK:3  -  GF Kroppskultur:MU Bana 4 X - X 
490 F Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 17:05 Lørenskog håndballklubb:Blå  -  Kärra HF:2 Bana 2 X - X 
491 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 17:05 Skiptvet IL  -  Kärra HF:Svart Bana 6 X - X 
492 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 17:05 GF Kroppskultur:JP  -  Sävehof IK:7 Bana 7 X - X 
493 F06 Grupp E Lör 2019-06-15 17:20 Skiptvet IL  -  GF Kroppskultur:3 Stenab 15 - 12 
494 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 17:20 Uddevalla Handbollklubb  -  Kåsen G05 Rimners B 2 - 20 
495 F06 Grupp D Lör 2019-06-15 17:20 Halden håndballforening:1  -  Torslanda HK:Röd Sommarhemmet 9 - 10 
496 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 17:20 Kvibergs HK  -  Sävehof IK:3 Bana 9 X - X 
497 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 17:20 GF Kroppskultur:1  -  Idrottsklubben Baltichov:Röd Bana 10 X - X 
498 F09 Grupp A Lör 2019-06-15 17:20 Kärra HF  -  Skiptvet IL Bana 11 X - X 
499 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 17:20 Torslanda HK:Röd  -  Särökometernas HK Bana 12 X - X 
500 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 17:20 Halden håndballforening  -  Kvibergs HK Svart Bana 13 X - X 
501 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 17:20 Strömstad Handbollsklubb  -  KFUM Trollhättan:1 Bana 14 X - X 
502 F08 Grupp B Lör 2019-06-15 17:20 Backa Hk:Vit  -  Tveter HK:2 Bana 15 X - X 
503 F07 Grupp B Lör 2019-06-15 17:20 Strömstad HK:Grå  -  Mölndals HF:Svart Bana 16 7 - 9 
504 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 17:20 Tveter HK:1  -  GF Kroppskultur:2 Bana 17 11 - 5 
505 F07 Grupp C Lör 2019-06-15 17:20 Lysekil HK  -  Kvibergs HK Bana 18 11 - 7 
69 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 17:30 Stenungsunds HK:Svart  -  Sävehof IK:6 Bana 1 X - X 
70 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 17:30 Lørenskog håndballklubb:Hvit  -  Kärra HF:GUL Bana 2 X - X 
71 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 17:30 Sävehof IK:10  -  Sävehof IK:2 Bana 3 X - X 
72 F Mini 10 Grupp C Lör 2019-06-15 17:30 Skiptvet IL:2  -  GF Kroppskultur:KJ Bana 4 X - X 
506 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 17:30 Sävehof IK:1  -  Sävehof IK:3 Bana 5 X - X 
507 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 17:30 HK Höfers  -  Kvibergs HK Bana 6 X - X 
508 F Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 17:30 Sävehof IK:3  -  Sävehof IK:9 Bana 7 X - X 
509 F03 Grupp C Lör 2019-06-15 17:45 Østsiden  -  GF Kroppskultur:3 Agneberg 19 - 1 
510 F03 Grupp C Lör 2019-06-15 17:45 VAKANT  -  Skiptvet IL:1 Rimners A 0 - 10 
97 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Stenungsunds HK:Vit  -  Sävehof IK:9 Bana 1 X - X 
98 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Lørenskog håndballklubb:Rød  -  Kärra HF:SVART Bana 2 X - X 
99 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Sävehof IK:13  -  Sävehof IK:5 Bana 3 X - X 
100 F Mini 10 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Sävehof IK:1  -  Mölndals HF:2 Bana 4 X - X 
511 F06 Grupp E Lör 2019-06-15 17:55 Tjörns handbollsklubb  -  Tveter HK:1 Stenab 2 - 24 
512 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 17:55 Kragerø IF håndball  -  Mölndal/ Nord P13 Rimners B 13 - 5 
513 F06 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Lysekils HK:1  -  Sarpsborg IL Sommarhemmet 6 - 21 
514 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 17:55 GF Kroppskultur  -  Sävehof IK:2 Bana 5 X - X 
515 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 17:55 Sävehof IK:5  -  HK Brätte Bana 6 X - X 
516 P Mini 10 Grupp A Lör 2019-06-15 17:55 Kärra HF:Gul  -  Sävehof IK:7 Bana 7 X - X 
517 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 17:55 Önnereds HK:1  -  Sävehof IK:4 Bana 9 X - X 
518 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 17:55 Sävehof IK:1  -  IK Baltichov:Blå Bana 10 X - X 
519 F09 Grupp B Lör 2019-06-15 17:55 Kärra HF:1  -  Halden håndballforening:2 Bana 11 X - X 
520 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 17:55 Torslanda HK:Vit  -  Mölndals HF Bana 12 X - X 
521 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 17:55 Bygdø Monolitten IL  -  Kärra HF:Svart Bana 13 X - X 
522 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 17:55 KF Velebit  -  GF Kroppskultur:2 Bana 14 X - X 
523 F08 Grupp C Lör 2019-06-15 17:55 Backa Hk:Röd  -  Tveter HK:1 Bana 15 X - X 
524 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 17:55 Mölndals HF:Vit  -  HK Höfers Bana 16 7 - 12 
525 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 17:55 Strömstad HK:Svart  -  Halden håndballforening:2 Bana 17 12 - 8 
526 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 17:55 Melleruds hk  -  Särökometernas HK Bana 18 12 - 10 
527 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 18:20 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:4 Bana 2 X - X 
528 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 18:20 Sävehof IK:10  -  Sävehof IK:11 Bana 3 X - X 
529 F Mini 11 Grupp B Lör 2019-06-15 18:20 GF Kroppskultur:RB  -  Sävehof IK:8 Bana 4 X - X 
530 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 18:20 Sävehof IK:3  -  Sävehof IK:1 Bana 5 X - X 
531 P Mini 11 Grupp A Lör 2019-06-15 18:20 GF Kroppskultur:2  -  Sävehof IK:4 Bana 6 X - X 
532 F03 Grupp D Lör 2019-06-15 18:30 Øyer- Tretten Håndball  -  GF Kroppskultur:4 Agneberg 6 - 15 
533 F06 Grupp G Lör 2019-06-15 18:30 Skiptvet IL:2  -  Kärra HF Stenab 16 - 13 
534 F03 Grupp D Lör 2019-06-15 18:30 Sætre Graabein  -  Backa HK Rimners A 17 - 19 
535 P05 Grupp A Lör 2019-06-15 18:30 Tjølling IF  -  Alingsås HK Rimners B 17 - 13 
536 F06 Grupp F Lör 2019-06-15 18:30 Halden håndballforening:2  -  Torslanda HK:Vit Sommarhemmet 12 - 8 
537 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 18:30 Sävehof IK:5  -  Kärra HF:2 Bana 9 X - X 
538 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 18:30 Melleruds Hk:1  -  HK Höfers Bana 10 X - X 
539 F09 Grupp C Lör 2019-06-15 18:30 GF Kroppskultur:2  -  IK Baltichov:Vit Bana 11 X - X 
540 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 18:30 Torslanda HK:Vit  -  Kvibergs HK Bana 12 X - X 
541 P08 Grupp A Lör 2019-06-15 18:30 Mölndals HF  -  Torslanda HK:Blå Bana 13 X - X 
542 P07 Grupp B Lör 2019-06-15 18:30 Torslanda HK:Blå  -  KFUM Trollhättan Syd Bana 16 18 - 11 
543 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 18:30 Mölndals HF  -  KFUM Trollhättans IA Bana 17 8 - 9 
544 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 18:30 Kärra HF:Svart  -  GF Kroppskultur:3 Bana 18 12 - 6 
545 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 18:45 Sävehof IK:2  -  Sävehof IK:4 Bana 5 X - X 
546 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 18:45 Skiptvet IL  -  Stenungsunds Handbollsklubb Bana 6 X - X 
547 P Mini 10 Grupp B Lör 2019-06-15 18:45 Kärra HF:Svart  -  Sävehof IK:8 Bana 7 X - X 
548 F06 Grupp G Lör 2019-06-15 19:05 Särökometernas HK  -  Tveter HK:2 Stenab 11 - 21 
549 F06 Grupp F Lör 2019-06-15 19:05 Strömstad Handbollsklubb  -  Oppegård IL:1 Sommarhemmet 12 - 9 
550 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 19:05 Sävehof IK:6  -  Kärra HF:3 Bana 9 X - X 
551 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 19:05 Melleruds Hk:2  -  Halden håndballforening:1 Bana 10 X - X 
552 F09 Grupp D Lör 2019-06-15 19:05 Sävehof IK:2  -  Mölndals HF Bana 11 X - X 
553 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 Sävehof IK:1  -  Sävehof IK:3 Bana 12 X - X 
554 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 Kärra HF:Gul  -  HF Orust Bana 13 X - X 
555 P09 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 GF Kroppskultur:2  -  Torslanda Handbollsklubb (thk):Blå Bana 14 X - X 
556 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 GF Kroppskultur  -  Torslanda HK:Vit Bana 16 15 - 14 
557 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 Skiptvet IL  -  Mölndals HF Lag Röd Bana 17 16 - 8 
558 P07 Grupp A Lör 2019-06-15 19:05 KFUM Trollhättan Nord  -  Ale HF Bana 18 11 - 10 
559 F03 Grupp E Lör 2019-06-15 19:15 KFUM Trollhättan  -  Halden håndballforening:1 Agneberg 12 - 14 
560 F03 Grupp E Lör 2019-06-15 19:15 Sætre Graabein:2  -  Mölndals HF:Vit Rimners A 13 - 13 
561 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 19:40 GF Kroppskultur:3  -  Sävehof IK:2 Bana 9 X - X 
562 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 19:40 Sävehof IK:6  -  Melleruds Hk Bana 10 X - X 
563 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 19:40 Kärra HF:Svart  -  Torslanda Handbollsklubb (thk):Röd Bana 11 X - X 
564 P09 Grupp B Lör 2019-06-15 19:40 GF Kroppskultur:1  -  Sävehof IK:4 Bana 12 X - X 
565 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 19:40 Skiptvet IL:1  -  Strömstad HK:Svart Bana 17 18 - 19 
566 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 19:40 Halden håndballforening:1  -  Melleruds hk Bana 18 17 - 8 
567 F07 Grupp D Lör 2019-06-15 20:15 Halden håndballforening:2  -  Mölndals HF Bana 17 3 - 11 
568 F07 Grupp E Lör 2019-06-15 20:15 Särökometernas HK  -  Kärra HF:Svart Bana 18 12 - 22