Matches on pitch B-hallen

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team Hall Ergebnis
301 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 08:20 Nyköpings BIS  -  Hargs BK B-hallen Rosvalla 1 - 0 
400 F04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 08:40 IFK Nyköping  -  Lindö FF B-hallen Rosvalla 0 - 0 
401 F04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 09:00 Tallboda IF:V  -  Älta IF:2 B-hallen Rosvalla 1 - 1 
402 F04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 09:20 Nyköpings BIS  -  Linköping Kenty B-hallen Rosvalla 0 - 5 
403 F04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 09:40 IF Brommapojkarna:grön  -  Viggbyholms IK FF:Röd B-hallen Rosvalla 2 - 2 
306 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 10:00 Täby FK  -  FC Linköping City B-hallen Rosvalla 0 - 8 
307 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 10:20 Apollon Solna FK:Vit  -  IFK Nyköping:Blå B-hallen Rosvalla 4 - 1 
308 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 10:40 Hjulsbro IK  -  Nyköpings BIS B-hallen Rosvalla 5 - 0 
309 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 11:00 Hargs BK  -  Apollon Solna FK:Blå B-hallen Rosvalla 0 - 5 
310 P04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 11:20 Gustavsbergs IF  -  Nyköping U B-hallen Rosvalla 4 - 0 
311 P04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 11:40 Svensk-Palestinska FF  -  IFK Nyköping:Vit B-hallen Rosvalla 2 - 1 
312 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 12:00 IK Tun  -  Täby FK B-hallen Rosvalla 0 - 4 
313 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 12:20 IFK Nyköping:Blå  -  FC Linköping City B-hallen Rosvalla 0 - 11 
412 F04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 12:40 Åkersberga BK:Svart  -  Vendelsö IK B-hallen Rosvalla 0 - 2 
413 F04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 13:00 Tallboda IF:W  -  BK Derby:Grön B-hallen Rosvalla 0 - 2 
414 F04 Grupp 4 Lör 2019-01-12 13:20 BK Derby:Svart  -  AIK FF:F04 U B-hallen Rosvalla 3 - 0 wo 
415 F04 Grupp 4 Lör 2019-01-12 13:40 Älta IF:1  -  DFK Värmbol B-hallen Rosvalla 0 - 0 
416 F04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 14:00 Älta IF:2  -  IFK Nyköping B-hallen Rosvalla 1 - 4 
417 F04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 14:20 Lindö FF  -  Tallboda IF:V B-hallen Rosvalla 2 - 0 
320 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 14:40 Fenix FK  -  Hargs BK B-hallen Rosvalla 3 - 1 
321 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 15:00 Hjulsbro IK  -  Apollon Solna FK:Blå B-hallen Rosvalla 1 - 3 
322 P04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 15:20 Ängby IF  -  Svensk-Palestinska FF B-hallen Rosvalla 1 - 3 
323 P04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 15:40 Gustavsbergs IF  -  IFK Nyköping:Vit B-hallen Rosvalla 4 - 0 
324 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 16:00 FC Linköping City  -  IK Tun B-hallen Rosvalla 5 - 1 
325 P04 Grupp 1 Lör 2019-01-12 16:20 Apollon Solna FK:Vit  -  Täby FK B-hallen Rosvalla 2 - 0 
327 P04 Grupp 2 Lör 2019-01-12 16:40 Nyköpings BIS  -  Fenix FK B-hallen Rosvalla 0 - 1 
329 P04 Grupp 3 Lör 2019-01-12 17:00 Nyköping U  -  Ängby IF B-hallen Rosvalla 9 - 0 
425 F04 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 17:20 BK Derby:Grön   -  BK Derby:Svart  B-hallen Rosvalla 2 - 1 es 
331 P04 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 17:40 FC Linköping City   -  Apollon Solna FK:Blå  B-hallen Rosvalla 6 - 1 
100 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 08:00 Nyköpings BIS:Blå  -  IFK Nyköping:Blå B-hallen Rosvalla  
101 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 08:20 Lindö FF:1  -  Järna SK B-hallen Rosvalla  
102 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 08:40 Lindö FF:2  -  Värmbols FC:Blå B-hallen Rosvalla  
103 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 09:00 Stångebro United BK:Blå/vit  -  Boo FF:08:6 B-hallen Rosvalla  
104 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 09:20 Järna SK  -  IFK Nyköping:Blå B-hallen Rosvalla  
105 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 09:40 Lindö FF:1  -  Nyköpings BIS:Blå B-hallen Rosvalla  
106 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 10:00 Boo FF:08:6  -  Lindö FF:2 B-hallen Rosvalla  
107 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 10:20 Värmbols FC:Blå  -  Stångebro United BK:Blå/vit B-hallen Rosvalla  
208 P05 Grupp 2 Sön 2019-01-13 10:40 Triangelns IK:Grön  -  Nyköpings BIS:Blå B-hallen Rosvalla 2 - 0 
209 P05 Grupp 2 Sön 2019-01-13 11:00 IFK Nyköping:Vit  -  LINDÖ:RÖD B-hallen Rosvalla 3 - 1 
210 P05 Grupp 3 Sön 2019-01-13 11:20 Katrineholms AIK  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla 1 - 6 
211 P05 Grupp 3 Sön 2019-01-13 11:40 Svensk-Palestinska FF  -  Djurgården:Röd B-hallen Rosvalla 0 - 1 
112 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 12:00 IFK Nyköping:Vit  -  Lindö FF:3 B-hallen Rosvalla  
113 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 12:20 IFK Nyköping:Blå  -  Lindö FF:2 B-hallen Rosvalla  
114 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 12:40 Stångebro United BK:Blå/vit  -  Järna SK B-hallen Rosvalla  
115 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 13:00 Värmbols FC:Blå  -  Lindö FF:1 B-hallen Rosvalla  
116 P08 Grupp 1 Sön 2019-01-13 13:20 Nyköpings BIS:Blå  -  Boo FF:08:6 B-hallen Rosvalla  
117 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 13:40 Värmbols FC:Vit  -  Karlbergs BK:DOS B-hallen Rosvalla  
118 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 14:00 Nyköpings BIS:Röd  -  Karlbergs BK:UNO B-hallen Rosvalla  
119 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 14:20 Lindö FF:3  -  Stallarholmens SK B-hallen Rosvalla  
120 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 14:40 Karlbergs BK:DOS  -  IFK Nyköping:Vit B-hallen Rosvalla  
121 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 15:00 Karlbergs BK:UNO  -  Värmbols FC:Vit B-hallen Rosvalla  
122 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 15:20 Stallarholmens SK  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla  
224 P05 Grupp 3 Sön 2019-01-13 15:40 Katrineholms AIK  -  Djurgården:Röd B-hallen Rosvalla 0 - 6 
123 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 16:00 Värmbols FC:Vit  -  Lindö FF:3 B-hallen Rosvalla  
226 P05 Grupp 2 Sön 2019-01-13 16:20 IFK Nyköping:Vit  -  Triangelns IK:Grön B-hallen Rosvalla 0 - 2 
125 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 16:40 Karlbergs BK:UNO  -  Stallarholmens SK B-hallen Rosvalla  
229 P05 Grupp 3 Sön 2019-01-13 17:00 Nyköpings BIS:Röd  -  Triangelns IK:Svart B-hallen Rosvalla 0 - 4 
127 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 17:20 Värmbols FC:Vit  -  Stallarholmens SK B-hallen Rosvalla  
231 P05 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 18:00 Djurgården:Röd   -  IFK Nyköping:Blå  B-hallen Rosvalla 1 - 2 es 
129 P08 Grupp 2 Sön 2019-01-13 18:40 Karlbergs BK:UNO  -  IFK Nyköping:Vit B-hallen Rosvalla  
2 P06 Grupp 1 Lör 2019-02-02 08:20 Svensk-Palestinska FF:1  -  Mälarhöjdens IK B-hallen Rosvalla 0 - 5 
4 P06 Grupp 2 Lör 2019-02-02 08:40 Svensk-Palestinska FF:2  -  Svärtinge SK B-hallen Rosvalla 0 - 1 
6 P06 Grupp 3 Lör 2019-02-02 09:00 Huddinge IF:p06:31  -  Oxelösunds IK B-hallen Rosvalla 3 - 1 
8 P06 Grupp 4 Lör 2019-02-02 09:20 Triangelns IK:Grön  -  Huddinge IF:p06:32 B-hallen Rosvalla 1 - 0 
10 P06 Grupp 5 Lör 2019-02-02 09:40 Triangelns IK:Svart  -  IK Sleipner B-hallen Rosvalla 1 - 1 
12 P06 Grupp 6 Lör 2019-02-02 10:00 Trosa-Vagnhärad SK  -  Stångebro United BK:Neongul B-hallen Rosvalla 4 - 2 
14 P06 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:20 Mälarhöjdens IK  -  IFK Nyköping P06:VIT B-hallen Rosvalla 8 - 0 
16 P06 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:40 Svärtinge SK  -  Nyköpings BIS:Blå B-hallen Rosvalla 1 - 2 
18 P06 Grupp 3 Lör 2019-02-02 11:00 Oxelösunds IK  -  IFK Norrköping FK B-hallen Rosvalla 0 - 5 
20 P06 Grupp 4 Lör 2019-02-02 11:20 Huddinge IF:p06:32  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla 2 - 0 
22 P06 Grupp 5 Lör 2019-02-02 11:40 IK Sleipner  -  Rönninge Salem Fotboll:Gul B-hallen Rosvalla 3 - 0 
24 P06 Grupp 6 Lör 2019-02-02 12:00 Stångebro United BK:Neongul  -  Rönninge Salem Fotboll:Svart B-hallen Rosvalla 2 - 1 
428 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:20 Nyköpings BIS:2  -  Krokeks IF B-hallen Rosvalla  
430 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:40 Nyköpings BIS  -  Enskede IK:Blå B-hallen Rosvalla  
26 P06 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:00 IFK Nyköping P06:VIT  -  Svensk-Palestinska FF:1 B-hallen Rosvalla 1 - 1 
28 P06 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:20 Nyköpings BIS:Blå  -  Svensk-Palestinska FF:2 B-hallen Rosvalla 4 - 1 
30 P06 Grupp 3 Lör 2019-02-02 13:40 IFK Norrköping FK  -  Huddinge IF:p06:31 B-hallen Rosvalla 6 - 1 
32 P06 Grupp 4 Lör 2019-02-02 14:00 Nyköpings BIS:Röd  -  Triangelns IK:Grön B-hallen Rosvalla 0 - 2 
34 P06 Grupp 5 Lör 2019-02-02 14:20 Rönninge Salem Fotboll:Gul  -  Triangelns IK:Svart B-hallen Rosvalla 2 - 3 
36 P06 Grupp 6 Lör 2019-02-02 14:40 Rönninge Salem Fotboll:Svart  -  Trosa-Vagnhärad SK B-hallen Rosvalla 2 - 5 
432 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Nyköpings BIS:2  -  New Mill Indians SK:1 B-hallen Rosvalla  
434 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:20 New Mill Indians SK:2  -  Nyköpings BIS B-hallen Rosvalla  
38 P06 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-02 15:40 Nyköpings BIS:Blå   -  Adolfsbergs IK:vit  B-hallen Rosvalla 0 - 4 
40 P06 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-02 16:00 Hammarby IF:6, Vit   -  Trosa-Vagnhärad SK  B-hallen Rosvalla 4 - 0 
436 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:20 New Mill Indians SK:1  -  Krokeks IF B-hallen Rosvalla  
438 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:40 Enskede IK:Blå  -  New Mill Indians SK:2 B-hallen Rosvalla  
42 P06 A-semifinal:02 Lör 2019-02-02 17:00 Stångebro United BK:Blå/vit   -  Hammarby IF:6, Vit  B-hallen Rosvalla 5 - 1 
440 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:20 Nyköpings BIS  -  Krokeks IF B-hallen Rosvalla  
442 F08 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:40 New Mill Indians SK:1  -  New Mill Indians SK:2 B-hallen Rosvalla  
444 F06 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00 Jarlabergs IF  -  IK Tun B-hallen Rosvalla 12 - 0 
447 F06 Grupp 3 Sön 2019-02-03 09:20 Barkarö SK:röd  -  Sturefors IF B-hallen Rosvalla 0 - 0 
450 F06 Grupp 4 Sön 2019-02-03 09:40 DFK Värmbol  -  Hargs BK B-hallen Rosvalla 0 - 0 
453 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00 Triangelns IK:Svart  -  Stångebro United BK:Blå/vit B-hallen Rosvalla  
456 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:20 Huddinge IF:5  -  TVSK:Blå B-hallen Rosvalla  
459 P07 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:40 Järna SK:röd  -  IFK Haninge:1 B-hallen Rosvalla  
462 F06 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00 Trosa-Vagnhärad SK  -  Jarlabergs IF B-hallen Rosvalla 0 - 16 
465 F06 Grupp 3 Sön 2019-02-03 11:20 Sturefors IF  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla 4 - 0 
468 F06 Grupp 4 Sön 2019-02-03 11:40 IK Viljan Strängnäs  -  DFK Värmbol B-hallen Rosvalla 0 - 3 
471 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Stångebro United BK:Blå/vit  -  Huddinge IF:5 B-hallen Rosvalla  
44 P07 Grupp 2 Sön 2019-02-03 12:20 Svensk-Palestinska FF:1  -  Lindö FF:Gul B-hallen Rosvalla  
48 P07 Grupp 2 Sön 2019-02-03 12:40 IFK Aspudden Tellus:Gul 2  -  Järna SK:röd B-hallen Rosvalla  
46 F06 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Norrtulls SK:2  -  Trosa-Vagnhärad SK B-hallen Rosvalla 3 - 0 
50 F06 Grupp 2 Sön 2019-02-03 13:20 Nyköpings BIS:Blå  -  BK Derby B-hallen Rosvalla 0 - 3 
53 F06 Grupp 4 Sön 2019-02-03 13:40 Norrtulls SK:1  -  IK Viljan Strängnäs B-hallen Rosvalla 0 - 2 
56 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Stångebro United BK:Blå/vit  -  Sickla IF Blå B-hallen Rosvalla  
62 P07 Grupp 2 Sön 2019-02-03 14:20 Nyköpings BIS  -  Svensk-Palestinska FF:1 B-hallen Rosvalla  
66 P07 Grupp 2 Sön 2019-02-03 14:40 Triangelns IK:Grön  -  IFK Aspudden Tellus:Gul 2 B-hallen Rosvalla  
64 F06 Grupp 1 Sön 2019-02-03 15:00 Norrtulls SK:2  -  IK Tun B-hallen Rosvalla 0 - 2 
70 F06 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:20 Adolfsbergs IK:2  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla 3 - 0 
71 F06 Grupp 4 Sön 2019-02-03 15:40 Norrtulls SK:1  -  Hargs BK B-hallen Rosvalla 0 - 2 
478 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 16:00 Svensk-Palestinska FF:2  -  Triangelns IK:Svart B-hallen Rosvalla 0 - 4 
481 P07 Grupp 1 Sön 2019-02-03 16:20 Sickla IF Blå  -  Huddinge IF:5 B-hallen Rosvalla 2 - 0 
74 F06 Grupp 1 Sön 2019-02-03 16:40 IK Tun  -  Trosa-Vagnhärad SK B-hallen Rosvalla 3 - 1 
76 F06 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00 Hjulsbro IK  -  Barkarö SK:F06 B-hallen Rosvalla 7 - 0 
77 F06 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:20 Barkarö SK:röd  -  IFK Nyköping F07/08:Vit B-hallen Rosvalla 6 - 0 
79 F06 Grupp 4 Sön 2019-02-03 17:40 DFK Värmbol  -  Norrtulls SK:1 B-hallen Rosvalla 1 - 1 
81 F06 A-semifinal:01 Sön 2019-02-03 18:30 Jarlabergs IF   -  BK Derby  B-hallen Rosvalla 5 - 1 
487 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Älta IF:Blå  -  Pershagens SK B-hallen Rosvalla  
489 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:20 Järna SK  -  Huddinge IF:5 B-hallen Rosvalla  
491 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:40 IFK Nyköping:Vit  -  Nyköpings BIS:2 B-hallen Rosvalla  
493 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 Pershagens SK  -  Nyköpings BIS:1 B-hallen Rosvalla  
495 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:20 Älta IF:Svart  -  IFK Aspudden Tellus Gul:GUL1 B-hallen Rosvalla  
497 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:40 Jarlabergs IF:Vit  -  Huddinge IF:5 B-hallen Rosvalla  
499 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 11:00 Assyriska FF  -  IK Viljan Strängnäs:Blå B-hallen Rosvalla  
501 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 11:20 IFK Aspudden Tellus Gul:GUL1  -  Nyköpings BIS:2 B-hallen Rosvalla  
503 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 11:40 Älta IF:Blå  -  IFK Aspudden Tellus Gul:GUL2 B-hallen Rosvalla  
505 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 12:00 Jarlabergs IF:Gul  -  Järna SK B-hallen Rosvalla  
507 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 12:20 Älta IF:Svart  -  IFK Nyköping:Vit B-hallen Rosvalla  
509 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 12:40 TVSK:svart  -  Assyriska FF B-hallen Rosvalla  
510 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 13:00 TVSK:blå  -  IFK Nyköping:Blå B-hallen Rosvalla  
512 P09 Grupp 1 Lör 2019-02-09 13:20 Huddinge IF:5  -  Älta IF:Blå B-hallen Rosvalla  
514 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 13:40 Älta IF:Gul  -  Jarlabergs IF:Svart B-hallen Rosvalla  
516 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 14:00 IK Viljan Strängnäs:Blå  -  TVSK:svart B-hallen Rosvalla  
517 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 14:20 IFK Aspudden Tellus Gul:GUL1  -  Älta IF:Gul B-hallen Rosvalla  
518 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 14:40 Assyriska FF  -  Jarlabergs IF:Svart B-hallen Rosvalla  
519 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 IK Viljan Strängnäs:Blå  -  Älta IF:Svart B-hallen Rosvalla  
520 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:20 IFK Nyköping:Vit  -  Älta IF:Gul B-hallen Rosvalla  
521 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:40 Jarlabergs IF:Svart  -  IFK Aspudden Tellus Gul:GUL1 B-hallen Rosvalla  
522 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Nyköpings BIS:2  -  Assyriska FF B-hallen Rosvalla  
523 P09 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:20 IFK Nyköping:Vit  -  TVSK:svart B-hallen Rosvalla  
525 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00 IK Frej:1  -  IFK Nyköping:Blå B-hallen Rosvalla  
528 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:20 Stallarholmens SK:Gul  -  Svensk-Palestinska FF B-hallen Rosvalla  
531 P10 Grupp 3 Sön 2019-02-10 09:40 Sollentuna fk:R/S 1  -  IFK Mariefred:2 B-hallen Rosvalla  
534 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:00 Hällbybrunns IF:svart  -  IFK Mariefred:1 B-hallen Rosvalla  
536 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:20 Stallarholmens SK  -  IFK Nyköping:Vit/Blå B-hallen Rosvalla  
539 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:40 Järfälla FF  -  Järna SK:2 B-hallen Rosvalla  
541 P10 Grupp 3 Sön 2019-02-10 11:00 IFK Nyköping:Vit  -  Kvicksunds SK B-hallen Rosvalla  
544 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:20 IFK Nyköping:Blå  -  Tvsk:tvsk 1 B-hallen Rosvalla  
547 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:40 IK Frej:1  -  Järna SK B-hallen Rosvalla  
549 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 12:00 Stallarholmens SK:Gul  -  Tvsk:tvsk2 B-hallen Rosvalla  
551 P10 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:20 IFK Mariefred:2  -  IK Frej:2 B-hallen Rosvalla  
554 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 12:40 IFK Nyköping:Vit/Blå  -  Hällbybrunns IF:svart B-hallen Rosvalla  
556 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 13:00 Järna SK:2  -  Nyköpings BIS:Blå B-hallen Rosvalla  
558 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 13:20 Hällbybrunns IF:vit  -  Järfälla FF B-hallen Rosvalla  
561 P10 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:40 Kvicksunds SK  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla  
564 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 14:00 Tvsk:tvsk 1  -  IK Frej:1 B-hallen Rosvalla  
566 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 14:20 IK Frej:3  -  Stallarholmens SK:Gul B-hallen Rosvalla  
569 P10 Grupp 1 Sön 2019-02-10 14:40 IFK Nyköping:Vit/Blå  -  IFK Mariefred:1 B-hallen Rosvalla  
572 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 15:00 Järna SK:2  -  Hällbybrunns IF:vit B-hallen Rosvalla  
575 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 15:20 IK Frej:3  -  Nyköpings BIS:Blå B-hallen Rosvalla  
578 P10 Grupp 3 Sön 2019-02-10 15:40 IFK Mariefred:2  -  Nyköpings BIS:Röd B-hallen Rosvalla  
581 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 16:00 Järfälla FF  -  Svensk-Palestinska FF B-hallen Rosvalla  
584 P10 Grupp 2 Sön 2019-02-10 16:20 Hällbybrunns IF:vit  -  Stallarholmens SK:Gul B-hallen Rosvalla