Matcher på Field 9 (8)

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
26 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Cantolao, Peru  -  Bremerhaven, Germany Field 9 (8) 0 - 1 
48 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Bremerhaven, Germany  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 9 (8) 4 - 0 
51 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 9 (8) 0 - 13 
65 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 11:30 Skagen Idræts Klub, Denmark  -  Cantolao, Peru Field 9 (8) 3 - 3 
94 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 5 - 1 
102 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 14:10 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 9 (8) 3 - 3 
114 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 15:10 Kambo IL, Norway  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 9 (8) 7 - 5 
131 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:10 Ålgård FK, Norway  -  FfI Frederikshavn-1, Denmark Field 9 (8) 2 - 1 
138 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:00 Kambo IL, Norway  -  Band Futebol, Brazil Field 9 (8) 0 - 1 
151 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:50 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Scandia United, USA Field 9 (8) 0 - 1 
161 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:50 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Bjerkreim IL, Norway Field 9 (8) 0 - 12 
174 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 9 (8) 6 - 0 
183 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 09:40 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  Torns IF, Sweden Field 9 (8) 1 - 1 
200 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 3 - 2 
218 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:45 Store Bergan Fotball, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 9 (8) 0 - 3 
232 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 12:30 LKS Chlebnia, Poland  -  FfI Frederikshavn 3, Denmark Field 9 (8) 3 - 1 
244 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 13:20 FK Eika Krapfoss 1, Norway  -  Champions Rawa, Poland Field 9 (8) 4 - 0 
258 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:10 Trygg/Lade(1+2), Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 9 (8) 8 - 0 
266 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:50 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  LKS Chlebnia, Poland Field 9 (8) 0 - 3 
275 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:40 Kambo IL, Norway  -  FfI Frederikshavn 3, Denmark Field 9 (8) 5 - 0 
286 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 16:35 Bremerhaven, Germany  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 3 - 1 
294 G 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:30 Ås IL, Norway  -  FfI Frederikshavn-2, Denmark Field 9 (8) 1 - 0 
184 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 18:20 Ålgård FK, Norway  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 9 (8) 1 - 6 
319 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 0 - 3 
328 B 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:40 FfI Frederikshavn 3, Denmark  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 9 (8) 1 - 10 
341 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:35 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 9 (8) 0 - 6 
355 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 11:30 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Cantolao, Peru Field 9 (8) 2 - 9 
382 B 10 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 14:00 Pro Touch Football Academy, Malta   -  FfI Frederikshavn I, Denmark  Field 9 (8) 7 - 0 
393 B 11 (8) B-semifinal:02 Tor 2019-07-11 15:00 Bangsbo Freja 2, Denmark   -  Champions Rawa, Poland  Field 9 (8) 7 - 0 
400 B 12 (8) B-kvartsfinal:01 Tor 2019-07-11 15:55 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 9 (8) 1 - 3 
433 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 18:35 Store Bergan Fotball, Norway  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 9 (8) 0 - 5