Matcher på Field 3 (8)

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
20 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Kambo IL, Norway Field 3 (8) 11 - 0 
40 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn 1, Denmark Field 3 (8) 0 - 3 
52 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 3 (8) 1 - 4 
67 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:35 LKS Chlebnia, Poland  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 3 (8) 0 - 8 
84 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 12:40 FK Eika Krapfoss 2, Norway  -  Torns IF, Sweden Field 3 (8) 0 - 6 
93 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 3 (8) 3 - 0 
100 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 14:10 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bremerhaven, Germany Field 3 (8) 4 - 0 
118 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 15:10 Bremerhaven, Germany  -  Pro Touch Football Academy 1, Malta Field 3 (8) 5 - 0 
129 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:10 FfI Frederikshavn-2, Denmark  -  Elite Bornholm, Denmark Field 3 (8) 0 - 0 
141 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:05 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 3 (8) 1 - 12 
150 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:45 Champions Rawa, Poland  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 3 (8) 1 - 3 
159 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:40 Elite Bornholm, Denmark  -  FfI Frederikshavn-1, Denmark Field 3 (8) 2 - 3 
169 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 3 (8) 0 - 9 
199 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 10:30 Cantolao, Peru  -  Pro Touch Football Academy 1, Malta Field 3 (8) 0 - 1 
213 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:30 Kambo IL, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 3 (8) 1 - 1 
229 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 3 (8) 9 - 0 
253 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 3 (8) 3 - 1 
268 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:00 Eiger FK, Norway  -  Kambo IL, Norway Field 3 (8) 0 - 3 
210 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 16:00 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 3 (8) 0 - 7 
291 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 Kambo IL, Norway  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 3 (8) 10 - 0 
301 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:05 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Champions Rawa, Poland Field 3 (8) 0 - 1 
308 G 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:55 FfI Frederikshavn-1, Denmark  -  Marin FC 1+2, USA Field 3 (8) 0 - 2 
314 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 3 (8) 0 - 3 
325 B 11 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:40 Pro Touch Football Academy, Malta  -  FK Eika Krapfoss 2, Norway Field 3 (8) 7 - 0 
340 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:35 Kambo IL, Norway  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 3 (8) 3 - 2 
353 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 11:30 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  Trygg/Lade, Norway Field 3 (8) 0 - 1 
368 B 15 (8) Playoff game Tor 2019-07-11 12:50 Kambo IL, Norway   -  Bremerhaven, Germany  Field 3 (8) 9 - 10 es 
381 B 10 (8) B-semifinal:02 Tor 2019-07-11 14:00 Bangsbo Freja 3, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 3 (8) 5 - 6 
392 B 11 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 15:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark   -  Torns IF, Sweden  Field 3 (8) 0 - 7 
402 B 11 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 16:00 Blizzards Calgary, Canada   -  FfI Frederikshavn 1, Denmark  Field 3 (8) 0 - 4 
411 B 13 (8) B-kvartsfinal:01 Tor 2019-07-11 16:50 Store Bergan Fotball 1, Norway   -  Store Bergan Fotball 2, Norway  Field 3 (8) 2 - 1 
420 B 12 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 17:40 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Skagen Idræts Klub, Denmark  Field 3 (8) 1 - 4 
431 B 12 (8) B-kvartsfinal:04 Tor 2019-07-11 18:35 FfI Frederikshavn 3, Denmark   -  Cantolao, Peru  Field 3 (8) 0 - 4 
443 B 13 (8) A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Band Futebol, Brazil   -  Bremerhaven, Germany  Field 3 (8) 1 - 0 
458 B 10 (8) B-finale Fre 2019-07-12 10:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 3 (8) 4 - 0 
467 B 11 (8) B-finale Fre 2019-07-12 11:00 Torns IF, Sweden   -  Bangsbo Freja 2, Denmark  Field 3 (8) 3 - 0 
480 B 12 (8) B-finale Fre 2019-07-12 13:00 Trygg/Lade, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 3 (8) 1 - 5 
485 B 13 (8) B-finale Fre 2019-07-12 14:00 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Store Bergan Fotball 1, Norway  Field 3 (8) 2 - 1 
499 B 15 (8) B-finale Fre 2019-07-12 17:00 Kambo IL, Norway   -  Eiger FK, Norway  Field 3 (8) 0 - 1