Matcher på Field 2 (8)

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
21 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Pro Touch Football Academy 2, Malta  -  LKS Chlebnia, Poland Field 2 (8) 8 - 0 
39 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Torns IF, Sweden  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 1 - 6 
56 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Pro Touch Football Academy, Malta  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 8 - 0 
64 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 11:30 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 2 (8) 3 - 0 
79 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 12:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 2 (8) 4 - 1 
92 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:30 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  Bangsbo Freja 3, Denmark Field 2 (8) 10 - 0 
105 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 14:15 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 2 (8) 0 - 1 
119 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 15:20 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Trygg/Lade, Norway Field 2 (8) 2 - 9 
98 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:20 FfI Frederikshavn 3, Denmark  -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 2 (8) 0 - 10 
144 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:15 Bangsbo Freja 3, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 1 - 6 
152 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:55 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Blizzards Calgary, Canada Field 2 (8) 0 - 3 
160 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:45 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Kambo IL, Norway Field 2 (8) 5 - 0 
168 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bremerhaven, Germany  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 2 (8) 7 - 2 
190 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 10:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 1 
208 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:10 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 2 (8) 6 - 0 
222 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:00 FK Eika Krapfoss 2, Norway  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 2 (8) 0 - 9 
252 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 7 - 0 
267 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 15:00 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 2 (8) 1 - 2 
276 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:50 Blizzards Calgary, Canada  -  FK Eika Krapfoss 1, Norway Field 2 (8) 2 - 1 
290 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 Valparaiso, Chile  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 3 wo 
296 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:40 Band Futebol, Brazil  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 2 (8) 1 - 0 
302 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:35 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  Scandia United, USA Field 2 (8) 8 - 0 
313 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Bangsbo Freja 3, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 4 
326 B 13 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:40 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 0 - 4 
344 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:45 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 3 - 1 
356 B 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 11:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 2 (8) 0 - 2 
367 B 15 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 12:50 Eiger FK, Norway   -  Dahle/Nordlandet, Norway  Field 2 (8) 6 - 0 
380 B 10 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 14:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 2 (8) 2 - 0 
391 B 11 (8) PO-group C Tor 2019-07-11 15:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark   -  FK Eika Krapfoss 2, Norway  Field 2 (8) 2 - 1 
399 B 11 (8) A-semifinal:02 Tor 2019-07-11 15:50 Pro Touch Football Academy, Malta   -  FK Eika Krapfoss 1, Norway  Field 2 (8) 3 - 0 
410 B 13 (8) B-kvartsfinal:02 Tor 2019-07-11 16:40 IF Skjold Sæby, Denmark   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 2 (8) 4 - 5 es 
419 B 12 (8) A-semifinal:02 Tor 2019-07-11 17:40 Bremerhaven, Germany   -  Pro Touch Football Academy 2, Malta  Field 2 (8) 5 - 3 es 
427 G 12 (8) A-finale Tor 2019-07-11 18:30 FfI Frederikshavn-1, Denmark   -  FfI Frederikshavn-2, Denmark  Field 2 (8) 3 - 0 
412 B 13 (8) B-kvartsfinal:03 Tor 2019-07-11 19:15 Ålgård FK, Norway   -  Scandia United, USA  Field 2 (8) 2 - 1 
442 B 13 (8) A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Pro Touch Football Academy, Malta   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 2 - 4 
457 B 10 (8) A-finale Fre 2019-07-12 10:00 Bangsbo Freja 2, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 4 - 2 es 
466 B 11 (8) A-finale Fre 2019-07-12 11:00 FfI Frederikshavn 1, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 1 - 3 
479 B 12 (8) A-finale Fre 2019-07-12 13:00 Skagen Idræts Klub, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 0 - 3 
484 B 13 (8) A-finale Fre 2019-07-12 14:00 Band Futebol, Brazil   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 3 - 5 es 
498 B 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 17:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 6 - 0 
504 G 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 18:10 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 2 (8) 3 - 4 es