Matcher på Field 12 (8)

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
29 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Trygg/Lade, Norway  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 12 (8) 0 - 3 
44 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:50 Scandia United, USA  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 12 (8) 0 - 1 
58 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Bremerhaven, Germany  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 12 (8) 2 - 5 
75 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:50 FK Eika Krapfoss 1, Norway  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 12 (8) 8 - 0 
91 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:10 Band Futebol, Brazil  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 12 (8) 4 - 0 
110 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 14:50 Bjerkreim IL, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 12 (8) 11 - 0 
122 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 15:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Eiger FK, Norway Field 12 (8) 0 - 11 
134 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:20 Kambo IL, Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 12 (8) 1 - 6 
147 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:30 Eiger FK, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 12 (8) 5 - 0 
158 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:40 FfI Frederikshavn-2, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 12 (8) 1 - 7 
177 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  Bangsbo Freja 3, Denmark Field 12 (8) 4 - 1 
185 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 09:40 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Bremerhaven, Germany Field 12 (8) 1 - 13 
198 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 10:55 Trygg/Lade, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 12 (8) 0 - 3 
219 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:50 Scandia United, USA  -  Kambo IL, Norway Field 12 (8) 0 - 6 
249 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 13:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 12 (8) 5 - 0 
242 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 14:30 Cantolao, Peru  -  Trygg/Lade, Norway Field 12 (8) 4 - 1 
237 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:30 Dahle/Nordlandet, Norway  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 12 (8) 0 - 11 
235 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 16:30 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 12 (8) 1 - 0 
334 B 13 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:00 Bremerhaven, Germany  -  Ålgård FK, Norway Field 12 (8) 7 - 3 
333 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:50 Bremerhaven, Germany  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 12 (8) 3 - 1 
343 B 11 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:40 Champions Rawa, Poland  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 12 (8) 2 - 1 
352 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 11:30 Band Futebol, Brazil  -  Scandia United, USA Field 12 (8) 5 - 2 
383 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 14:00 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 12 (8) 7 - 0 
389 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 14:40 Store Bergan Fotball, Norway  -  Trygg/Lade(1+2), Norway Field 12 (8) 0 - 1 
422 B 12 (8) B-kvartsfinal:02 Tor 2019-07-11 17:45 Kambo IL, Norway   -  Trygg/Lade, Norway  Field 12 (8) 0 - 2 
434 B 12 (8) B-kvartsfinal:03 Tor 2019-07-11 18:35 LKS Chlebnia, Poland   -  Pro Touch Football Academy 1, Malta  Field 12 (8) 1 - 2 
450 B 12 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark   -  Trygg/Lade, Norway  Field 12 (8) 0 - 3 wo 
454 B 13 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:50 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Ålgård FK, Norway  Field 12 (8) 4 - 0