Matcher Fre 2019-07-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
441 B 13 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Cantolao, Peru   -  Bremerhaven, Germany  Field 1 4 - 0 
442 B 13 (8) A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Pro Touch Football Academy, Malta   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 2 - 4 
443 B 13 (8) A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Band Futebol, Brazil   -  Bremerhaven, Germany  Field 3 (8) 1 - 0 
444 G 15 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Bjerkreim IL, Norway   -  Trygg/Lade 2, Norway  Field 4 2 - 0 
445 G 15 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Trygg/Lade 1, Norway   -  Valparaiso, Chile  Field 5 3 - 0 
446 B 15 B-kvartsfinal:04 Fre 2019-07-12 09:00 Bremerhaven, Germany   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 6 0 - 3 
447 B 15 B-kvartsfinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Sirens Football Club, Malta   -  Store Bergan Fotball 2, Norway  Field 7 10 - 0 
448 B 13 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Gwardia Warszawa, Poland   -  Texans Dallas, USA  Field 10 1 - 3 
449 B 15 B-kvartsfinal:03 Fre 2019-07-12 09:00 Ålgård FK, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 11 1 - 3 
450 B 12 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark   -  Trygg/Lade, Norway  Field 12 (8) 0 - 3 wo 
451 B 12 (8) B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Pro Touch Football Academy 1, Malta   -  Cantolao, Peru  Field 17 (8) 0 - 4 
452 B 15 A-kvartsfinal:01 Fre 2019-07-12 09:50 Blizzards Calgary, Canada   -  San Francisco Seals, USA  Field 4 2 - 0 
453 B 15 A-kvartsfinal:02 Fre 2019-07-12 09:50 Subiaco AFC, Australia   -  Eiger FK, Norway  Field 5 2 - 4 es 
454 B 13 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:50 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Ålgård FK, Norway  Field 12 (8) 4 - 0 
455 B 13 (8) B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:50 Store Bergan Fotball 1, Norway   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 17 (8) 3 - 0 
456 B 15 B-kvartsfinal:01 Fre 2019-07-12 10:00 Trygg/Lade, Norway   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 1 2 - 0 
457 B 10 (8) A-finale Fre 2019-07-12 10:00 Bangsbo Freja 2, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 4 - 2 es 
458 B 10 (8) B-finale Fre 2019-07-12 10:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 3 (8) 4 - 0 
459 B 15 A-kvartsfinal:03 Fre 2019-07-12 10:00 Ås IL 1, Norway   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 6 7 - 0 
460 B 15 A-kvartsfinal:04 Fre 2019-07-12 10:00 Elite Bornholm, Denmark   -  Kambo IL, Norway  Field 7 5 - 1 
462 B 13 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:00 Frederikshavn fi Omega, Denmark   -  Ålgård FK, Norway  Field 11 0 - 8 
463 B 11 (8) PO-group C Fre 2019-07-12 10:40 Bangsbo Freja 1, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 17 (8) 0 - 6 
464 B 14 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:50 Bangsbo Freja, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 4 3 - 0 wo 
465 B 14 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:50 Ålgård FK, Norway   -  Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk  Field 5 3 - 0 wo 
466 B 11 (8) A-finale Fre 2019-07-12 11:00 FfI Frederikshavn 1, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 1 - 3 
467 B 11 (8) B-finale Fre 2019-07-12 11:00 Torns IF, Sweden   -  Bangsbo Freja 2, Denmark  Field 3 (8) 3 - 0 
468 B 14 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 11:00 Götaholm BK, Sweden   -  Marin FC, USA  Field 6 3 - 5 es 
469 B 14 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 11:00 Toledo Celtics, USA   -  Texans Dallas, USA  Field 7 0 - 1 
470 G 13 B-finale Fre 2019-07-12 11:30 Bjerkreim IL, Norway   -  Ås IL, Norway  Field 1 2 - 1 
471 G 13 A-finale Fre 2019-07-12 11:30 Marin FC 1, USA   -  Marin FC 2, USA  Field 20 3 - 0 
472 B 17 PO-group A Fre 2019-07-12 12:00 Legion Warszawa, Poland   -  FC Stena Line, Denmark  Field 4 1 - 1 
473 B 17 PO-group A Fre 2019-07-12 12:00 Bremerhaven, Germany   -  TikiTaka Academy, Nigeria  Field 5 0 - 10 
474 B 17 PO-group B Fre 2019-07-12 12:00 Scandia United, USA   -  ASR oran, Algeria  Field 6 3 - 0 wo 
475 B 17 PO-group B Fre 2019-07-12 12:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark   -  Ås IL, Norway  Field 7 2 - 2 
476 G 14 B-finale Fre 2019-07-12 12:35 Marin FC 2, USA   -  Älvsborgs FF, Sweden  Field 1 2 - 0 
477 G 14 A-finale Fre 2019-07-12 12:35 Marin FC 1, USA   -  Scandia United, USA  Field 20 3 - 1 es 
478 B 11 (8) PO-group C Fre 2019-07-12 12:50 FK Eika Krapfoss 2, Norway   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 17 (8) 2 - 1 
479 B 12 (8) A-finale Fre 2019-07-12 13:00 Skagen Idræts Klub, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 0 - 3 
480 B 12 (8) B-finale Fre 2019-07-12 13:00 Trygg/Lade, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 3 (8) 1 - 5 
481 G 18 Group 1 Fre 2019-07-12 13:00 IF Skjold Sæby, Denmark  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 4 1 - 3 
482 B 13 B-finale Fre 2019-07-12 13:40 Ålgård FK, Norway   -  Hei IL Fotball, Norway  Field 1 2 - 0 
483 B 13 A-finale Fre 2019-07-12 13:40 Cantolao, Peru   -  Texans Dallas, USA  Field 20 0 - 1 
484 B 13 (8) A-finale Fre 2019-07-12 14:00 Band Futebol, Brazil   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 3 - 5 es 
485 B 13 (8) B-finale Fre 2019-07-12 14:00 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Store Bergan Fotball 1, Norway  Field 3 (8) 2 - 1 
486 G 18 Group 1 Fre 2019-07-12 14:00 Bangsbo Freja, Denmark  -  Texans Dallas, USA Field 5 0 - 4 
487 B 16 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 14:00 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 6 3 - 0 
488 B 16 B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 14:00 Ås IL, Norway   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 7 6 - 3 es 
489 G 15 B-finale Fre 2019-07-12 14:45 1. FFC Turbine Potsdam, Germany   -  Trygg/Lade 1, Norway  Field 1 2 - 0 
490 G 15 A-finale Fre 2019-07-12 14:45 Eiger FK, Norway   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 20 2 - 0 
491 G 16 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 15:15 SEIF Strandby-Elling, Denmark   -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  Field 4 2 - 3 
492 G 16 Playoff game A/B Fre 2019-07-12 15:15 Scandia United, USA   -  Ålgård FK, Norway  Field 5 4 - 0 
493 B 14 B-finale Fre 2019-07-12 16:00 Ålgård FK, Norway   -  SK Trygg/Lade, Norway  Field 1 2 - 3 es 
494 B 14 A-finale Fre 2019-07-12 16:00 Marin FC, USA   -  Texans Dallas, USA  Field 20 0 - 4 
495 B 15 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 16:35 Blizzards Calgary, Canada   -  Eiger FK, Norway  Field 4 4 - 1 
496 B 15 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 16:35 Ås IL 1, Norway   -  Elite Bornholm, Denmark  Field 5 1 - 2 
497 B 19 Playoff-game Fre 2019-07-12 16:35 Understed IF, Denmark   -  Toca Juniors Football Club, USA  Field 6 0 - 1 
498 B 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 17:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 6 - 0 
499 B 15 (8) B-finale Fre 2019-07-12 17:00 Kambo IL, Norway   -  Eiger FK, Norway  Field 3 (8) 0 - 1 
500 B 16 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:05 Ålgård FK, Norway   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 1 1 - 3 
501 B 19 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:25 Dream Team Frederikshavn, Denmark   -  Glios Academy, Nigeria  Field 7 3 - 0 wo 
502 B 15 B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 17:50 Cantolao, Peru   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 4 2 - 1 
503 B 15 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:50 Trygg/Lade, Norway   -  Sirens Football Club, Malta  Field 5 4 - 0 
504 G 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 18:10 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 2 (8) 3 - 4 es