Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
5 G 12 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 12:40 FfI Frederikshavn-1, Denmark  -  FfI Frederikshavn-2, Denmark Field 8 (8) 0 - 0 
6 G 12 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 13:30 Ås IL, Norway  -  Elite Bornholm, Denmark Field 8 (8) 0 - 0 
7 G 12 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 14:20 Marin FC 1+2, USA  -  Ålgård FK, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
9 G 12 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 16:50 Ålgård FK, Norway  -  Ås IL, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
1 G 15 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 08:00 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
2 G 15 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 08:40 Bjerkreim IL, Norway  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 8 (8) 0 - 0 
3 G 15 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 09:20 Eiger FK, Norway  -  Trygg/Lade(1+2), Norway Field 8 (8) 0 - 0 
4 G 15 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 12:00 Trygg/Lade(1+2), Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
8 G 15 (8) Group 1 Fre 2019-07-05 15:10 Valparaiso, Chile  -  Eiger FK, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
11 G 12 (8) Group 1 Lör 2019-07-06 14:40 Elite Bornholm, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
10 G 15 (8) Group 1 Lör 2019-07-06 10:10 Trygg/Lade(1+2), Norway  -  Valparaiso, Chile Field 8 (8) 0 - 0 
12 G 15 (8) Group 1 Lör 2019-07-06 15:30 Bjerkreim IL, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 8 (8) 0 - 0 
13 G 15 (8) Group 1 Lör 2019-07-06 17:10 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  Eiger FK, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
14 G 12 (8) Group 1 Sön 2019-07-07 08:00 Marin FC 1+2, USA  -  Elite Bornholm, Denmark Field 8 (8) 0 - 0 
17 G 12 (8) Group 1 Sön 2019-07-07 14:40 Marin FC 1+2, USA  -  Ås IL, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
15 G 15 (8) Group 1 Sön 2019-07-07 11:00 Eiger FK, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 8 (8) 0 - 0 
16 G 15 (8) Group 1 Sön 2019-07-07 12:20 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  Trygg/Lade(1+2), Norway Field 8 (8) 0 - 0 
18 G 15 (8) Group 1 Sön 2019-07-07 15:30 Valparaiso, Chile  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 8 (8) 0 - 0 
33 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 16 (8) 2 - 6 
144 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:15 Bangsbo Freja 3, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 1 - 6 
141 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:05 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 3 (8) 1 - 12 
94 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 5 - 1 
51 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 9 (8) 0 - 13 
52 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 3 (8) 1 - 4 
56 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Pro Touch Football Academy, Malta  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 8 - 0 
92 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:30 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  Bangsbo Freja 3, Denmark Field 2 (8) 10 - 0 
152 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:55 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Blizzards Calgary, Canada Field 2 (8) 0 - 3 
150 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:45 Champions Rawa, Poland  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 3 (8) 1 - 3 
84 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 12:40 FK Eika Krapfoss 2, Norway  -  Torns IF, Sweden Field 3 (8) 0 - 6 
79 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 12:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 2 (8) 4 - 1 
66 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:30 Blizzards Calgary, Canada  -  Champions Rawa, Poland Field 17 (8) 4 - 1 
75 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:50 FK Eika Krapfoss 1, Norway  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 12 (8) 8 - 0 
40 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn 1, Denmark Field 3 (8) 0 - 3 
39 B 11 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Torns IF, Sweden  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 1 - 6 
134 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:20 Kambo IL, Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 12 (8) 1 - 6 
119 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 15:20 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Trygg/Lade, Norway Field 2 (8) 2 - 9 
67 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:35 LKS Chlebnia, Poland  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 3 (8) 0 - 8 
98 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:20 FfI Frederikshavn 3, Denmark  -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 2 (8) 0 - 10 
118 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 15:10 Bremerhaven, Germany  -  Pro Touch Football Academy 1, Malta Field 3 (8) 5 - 0 
65 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 11:30 Skagen Idræts Klub, Denmark  -  Cantolao, Peru Field 9 (8) 3 - 3 
64 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 11:30 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 2 (8) 3 - 0 
59 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  FfI Frederikshavn 3, Denmark Field 17 (8) 2 - 1 
26 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Cantolao, Peru  -  Bremerhaven, Germany Field 9 (8) 0 - 1 
29 B 12 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Trygg/Lade, Norway  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 12 (8) 0 - 3 
142 B 13 Group 3 Tis 2019-07-09 17:00 ASR oran, Algeria  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 11 0 - 3 wo 
140 B 13 Group 2 Tis 2019-07-09 17:10 Elite Bornholm, Denmark  -  Frederikshavn fi Alfa, Denmark Field 4 1 - 0 
139 B 13 Group 1 Tis 2019-07-09 17:00 Cantolao, Peru  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 5 8 - 0 
97 B 13 Group 4 Tis 2019-07-09 17:50 Eiger FK, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 11 0 - 2 
96 B 13 Group 4 Tis 2019-07-09 13:30 Texans Dallas, USA  -  Frederikshavn fi Omega, Denmark Field 5 13 - 0 
90 B 13 Group 3 Tis 2019-07-09 12:50 Bangsbo Freja, Denmark  -  Ås IL-1, Norway Field 15 5 - 0 
95 B 13 Group 3 Tis 2019-07-09 13:30 Hei IL Fotball, Norway  -  Marin FC, USA Field 13 1 - 6 
89 B 13 Group 2 Tis 2019-07-09 12:40 Ålgård FK, Norway  -  Gwardia Warszawa, Poland Field 14 1 - 3 
88 B 13 Group 2 Tis 2019-07-09 12:40 Frederikshavn fi Alfa, Denmark  -  Urædd FK, Norway Field 13 5 - 3 
87 B 13 Group 1 Tis 2019-07-09 12:40 Bjerkreim IL, Norway  -  LKS Chlebnia, Poland Field 11 2 - 2 
86 B 13 Group 1 Tis 2019-07-09 12:40 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  Ås IL 2, Norway Field 5 9 - 0 
30 B 13 Group 4 Tis 2019-07-09 09:00 Frederikshavn fi Omega, Denmark  -  Eiger FK, Norway Field 13 0 - 0 
138 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:00 Kambo IL, Norway  -  Band Futebol, Brazil Field 9 (8) 0 - 1 
105 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 14:15 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 2 (8) 0 - 1 
41 B 14 Group 3 Tis 2019-07-09 18:40 Ås IL, Norway  -  Tungelsta IF, Sweden Field 11 5 - 0 
42 B 14 Group 3 Tis 2019-07-09 09:50 Marin FC, USA  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 6 5 - 0 
60 B 14 Group 4 Tis 2019-07-09 10:50 Texans Dallas, USA  -  Ålgård FK, Norway Field 4 8 - 0 
106 B 14 Group 1 Tis 2019-07-09 14:20 Ferkingstad IL, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 5 4 - 1 
107 B 14 Group 1 Tis 2019-07-09 14:30 Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk   -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 13 0 - 3 wo 
108 B 14 Group 2 Tis 2019-07-09 14:50 SK Trygg/Lade, Norway  -  Urædd FK,Norway Field 6 1 - 3 
109 B 14 Group 2 Tis 2019-07-09 14:50 Götaholm BK, Sweden  -  Toledo Celtics, USA Field 7 0 - 2 
112 B 14 Group 3 Tis 2019-07-09 09:00 Bremerhaven, Germany  -  Ås IL, Norway Field 15 1 - 0 
116 B 14 Group 3 Tis 2019-07-09 15:10 Tungelsta IF, Sweden  -  Marin FC, USA Field 5 0 - 1 
120 B 14 Group 4 Tis 2019-07-09 15:20 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 13 4 - 0 
143 B 14 Group 1 Tis 2019-07-09 17:10 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Ferkingstad IL, Norway Field 13 1 - 0 
145 B 14 Group 2 Tis 2019-07-09 17:20 Bangsbo Freja, Denmark  -  SK Trygg/Lade, Norway Field 1 0 - 2 
146 B 14 Group 3 Tis 2019-07-09 15:00 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 11 1 - 0 
164 B 14 Group 1 Tis 2019-07-09 19:20 Bjerkreim IL, Norway  -  Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk  Field 1 3 - 0 wo 
163 B 15 Group 4 Tis 2019-07-09 19:10 San Francisco Seals, USA  -  Bremerhaven, Germany Field 7 2 - 0 
162 B 15 Group 2 Tis 2019-07-09 19:00 Bangsbo Freja, Denmark  -  Sirens Football Club, Malta Field 10 1 - 1 
157 B 15 Group 3 Tis 2019-07-09 18:40 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Ås IL 1, Norway Field 6 0 - 13 
154 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 18:00 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Trygg/Lade, Norway Field 5 4 - 2 
153 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 18:00 Ås IL 2, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 4 0 - 5 
130 B 15 Group 4 Tis 2019-07-09 16:10 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Elite Bornholm, Denmark Field 4 0 - 16 
128 B 15 Group 4 Tis 2019-07-09 11:45 Bremerhaven, Germany  -  Eiger FK, Norway Field 15 0 - 5 
127 B 15 Group 3 Tis 2019-07-09 16:00 Ålgård FK, Norway  -  Strømsgodset IF, Norway Field 10 2 - 4 
126 B 15 Group 3 Tis 2019-07-09 16:00 Ås IL 1, Norway  -  Scandia United, USA Field 5 5 - 0 
125 B 15 Group 2 Tis 2019-07-09 15:50 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Subiaco AFC, Australia Field 11 0 - 3 
124 B 15 Group 2 Tis 2019-07-09 15:40 Sirens Football Club, Malta  -  Kambo IL, Norway Field 7 0 - 2 
123 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 15:40 Blizzards Calgary, Canada  -  Cantolao, Peru Field 6 5 - 0 
121 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 15:20 Trygg/Lade, Norway  -  Ås IL 2, Norway Field 15 3 - 0 
62 B 15 Group 4 Tis 2019-07-09 19:30 Eiger FK, Norway  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 11 10 - 0 
58 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 10:40 Bremerhaven, Germany  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 12 (8) 2 - 5 
114 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 15:10 Kambo IL, Norway  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 9 (8) 7 - 5 
156 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:30 Eiger FK, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 17 (8) 0 - 0 
160 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:45 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Kambo IL, Norway Field 2 (8) 5 - 0 
99 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 14:10 CF MADRID PROMESAS, Spain  -  Ås IL, Norway Field 1 4 - 0 
101 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 14:10 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Bjerkreim IL, Norway Field 4 4 - 0 
137 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 17:00 Ås IL, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 10 1 - 6 
148 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 17:40 Ålgård FK, Norway  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 6 7 - 0 
135 B 17 Gruppe 2 Tis 2019-07-09 16:20 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  Scandia United, USA Field 15 0 - 6 
136 B 17 Gruppe 2 Tis 2019-07-09 16:40 Bremerhaven, Germany  -  TikiTaka Academy, Nigeria Field 6 0 - 5 
133 B 17 Gruppe 1 Tis 2019-07-09 16:20 Legion Warszawa, Poland  -  ASR oran, Algeria Field 1 3 - 0 wo 
132 B 17 Gruppe 1 Tis 2019-07-09 16:10 FC Stena Line, Denmark  -  Ås IL, Norway Field 13 1 - 0 
54 B 17 Gruppe 2 Tis 2019-07-09 10:40 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  TikiTaka Academy, Nigeria Field 5 0 - 13 
61 B 17 Gruppe 1 Tis 2019-07-09 10:45 Ås IL, Norway  -  Legion Warszawa, Poland Field 10 0 - 2 
80 B 19 Group 1 Tis 2019-07-09 12:30 Toca Juniors Football Club, USA  -  Understed IF, Denmark Field 6 0 - 1 
81 B 19 Group 1 Tis 2019-07-09 12:30 Glios Academy, Nigeria  -  Dream Team Frederikshavn, Denmark Field 7 0 - 3 wo 
155 B 19 Group 1 Tis 2019-07-09 18:10 Frederikshavn F I, Denmark  -  Toca Juniors Football Club, USA Field 1 2 - 0 
129 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:10 FfI Frederikshavn-2, Denmark  -  Elite Bornholm, Denmark Field 3 (8) 0 - 0 
131 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 16:10 Ålgård FK, Norway  -  FfI Frederikshavn-1, Denmark Field 9 (8) 2 - 1 
158 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:40 FfI Frederikshavn-2, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 12 (8) 1 - 7 
159 G 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:40 Elite Bornholm, Denmark  -  FfI Frederikshavn-1, Denmark Field 3 (8) 2 - 3 
117 G 13 Group 1 Tis 2019-07-09 15:10 Ås IL, Norway  -  Marin FC 2, USA Field 14 0 - 1 
113 G 13 Group 1 Tis 2019-07-09 16:15 Marin FC 1, USA  -  Bjerkreim IL, Norway Field 14 2 - 0 
73 G 13 Group 1 Tis 2019-07-09 11:45 Ålgård FK, Norway  -  Ås IL, Norway Field 10 1 - 4 
149 G 14 Group 1 Tis 2019-07-09 17:40 Marin FC 2, USA  -  Scandia United, USA Field 7 0 - 1 
111 G 14 Group 1 Tis 2019-07-09 15:00 Älvsborgs FF, Sweden  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 10 1 - 2 
82 G 14 Group 1 Tis 2019-07-09 12:35 FfI Frederikshavn, Denmark  -  Marin FC 1, USA Field 10 0 - 5 
74 G 15 Group 1 Tis 2019-07-09 09:45 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  Bjerkreim IL, Norway Field 5 0 - 1 
76 G 15 Group 1 Tis 2019-07-09 11:50 Trygg/Lade 1, Norway  -  Trygg/Lade 2, Norway Field 13 1 - 0 
77 G 15 Group 1 Tis 2019-07-09 11:50 Eiger FK, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 14 7 - 0 
103 G 15 Group 1 Tis 2019-07-09 14:10 Trygg/Lade 2, Norway  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 10 1 - 0 
110 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 14:50 Bjerkreim IL, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 12 (8) 11 - 0 
122 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 15:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Eiger FK, Norway Field 12 (8) 0 - 11 
147 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:30 Eiger FK, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 12 (8) 5 - 0 
161 G 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 18:50 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Bjerkreim IL, Norway Field 9 (8) 0 - 12 
85 G 16 Group 1 Tis 2019-07-09 12:40 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  Scandia United, USA Field 4 2 - 3 
115 G 16 Group 1 Tis 2019-07-09 15:10 Ålgård FK, Norway  -  Ås IL, Norway Field 4 0 - 6 
166 G 18 Group 1 Tis 2019-07-09 19:20 FfI Frederikshavn, Denmark  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 5 2 - 3 
20 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Kambo IL, Norway Field 3 (8) 11 - 0 
21 B 12 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Pro Touch Football Academy 2, Malta  -  LKS Chlebnia, Poland Field 2 (8) 8 - 0 
151 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 17:50 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Scandia United, USA Field 9 (8) 0 - 1 
28 B 13 Group 4 Tis 2019-07-09 19:45 Texans Dallas, USA  -  Bremerhaven, Germany Field 6 6 - 1 
23 B 13 Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Urædd FK, Norway  -  Ålgård FK, Norway Field 5 0 - 3 
24 B 13 Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Gwardia Warszawa, Poland  -  Elite Bornholm, Denmark Field 6 2 - 1 
25 B 13 Group 3 Tis 2019-07-09 08:55 Ås IL-1, Norway  -  Hei IL Fotball, Norway Field 7 4 - 1 
27 B 13 Group 3 Tis 2019-07-09 08:55 Marin FC, USA  -  ASR oran, Algeria Field 10 3 - 0 wo 
100 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 14:10 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bremerhaven, Germany Field 3 (8) 4 - 0 
102 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 14:10 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 9 (8) 3 - 3 
91 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:10 Band Futebol, Brazil  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 12 (8) 4 - 0 
49 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 17 (8) 0 - 3 
43 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:50 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  Kambo IL, Norway Field 16 (8) 0 - 0 
44 B 13 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:50 Scandia United, USA  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 12 (8) 0 - 1 
48 B 13 (8) Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Bremerhaven, Germany  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 9 (8) 4 - 0 
38 B 14 Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Urædd FK,Norway  -  Götaholm BK, Sweden Field 1 2 - 3 
31 B 14 Group 2 Tis 2019-07-09 09:00 Toledo Celtics, USA  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 14 5 - 0 
32 B 14 Group 1 Tis 2019-07-09 08:55 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 11 4 - 1 
35 B 14 Group 4 Tis 2019-07-09 09:45 Dahle/Nordlandet, Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 7 1 - 1 
45 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 09:50 Bjerkreim IL, Norway  -  Blizzards Calgary, Canada Field 13 0 - 7 
46 B 15 Group 2 Tis 2019-07-09 09:50 Kambo IL, Norway  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 14 2 - 1 
47 B 15 Group 4 Tis 2019-07-09 09:45 Elite Bornholm, Denmark  -  San Francisco Seals, USA Field 11 4 - 1 
50 B 15 Group 3 Tis 2019-07-09 10:40 Scandia United, USA  -  Ålgård FK, Norway Field 1 5 - 2 
53 B 15 Group 3 Tis 2019-07-09 10:40 Strømsgodset IF, Norway  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 7 7 - 0 
55 B 15 Group 2 Tis 2019-07-09 10:40 Subiaco AFC, Australia  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 6 5 - 0 
37 B 15 Group 1 Tis 2019-07-09 09:50 Cantolao, Peru  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 4 2 - 2 
57 B 15 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 11:30 Dahle/Nordlandet, Norway  -  Eiger FK, Norway Field 16 (8) 0 - 2 
70 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 11:40 Store Bergan Fotball, Norway  -  Ålgård FK, Norway Field 5 1 - 2 
68 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 11:40 Bjerkreim IL, Norway  -  CF MADRID PROMESAS, Spain Field 1 0 - 7 
69 B 16 Group 1 Tis 2019-07-09 11:40 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 4 0 - 10 
63 B 17 Gruppe 2 Tis 2019-07-09 10:50 Scandia United, USA  -  Bremerhaven, Germany Field 13 1 - 2 
36 B 17 Gruppe 1 Tis 2019-07-09 09:45 FC Stena Line, Denmark  -  ASR oran, Algeria Field 10 3 - 0 wo 
34 B 11 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  FK Eika Krapfoss 1, Norway Field 17 (8) 1 - 4 
72 G 13 Group 1 Tis 2019-07-09 18:40 Marin FC 2, USA  -  Marin FC 1, USA Field 13 1 - 4 
71 G 13 Group 1 Tis 2019-07-09 11:40 Bjerkreim IL, Norway  -  Elite Bornholm, Denmark Field 6 4 - 0 
93 B 10 (8) Group 1 Tis 2019-07-09 13:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 3 (8) 3 - 0 
78 G 14 Group 1 Tis 2019-07-09 10:50 Scandia United, USA  -  Älvsborgs FF, Sweden Field 14 3 - 0 
104 G 15 Group 1 Tis 2019-07-09 14:10 Valparaiso, Chile  -  Trygg/Lade 1, Norway Field 11 2 - 5 
83 G 16 Group 1 Tis 2019-07-09 12:40 Ås IL, Norway  -  SEIF Strandby-Elling, Denmark Field 1 8 - 1 
165 G 18 Group 1 Tis 2019-07-09 19:20 Texans Dallas, USA  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 4 4 - 0 
22 B 13 Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 LKS Chlebnia, Poland  -  Cantolao, Peru Field 4 0 - 5 
19 B 13 Group 1 Tis 2019-07-09 09:00 Ås IL 2, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 1 2 - 4 
252 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 7 - 0 
249 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 13:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 12 (8) 5 - 0 
243 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:20 Bangsbo Freja 3, Denmark  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 17 (8) 2 - 0 
210 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 16:00 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 3 (8) 0 - 7 
209 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:10 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Bangsbo Freja 3, Denmark Field 16 (8) 1 - 4 
208 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:10 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 2 (8) 6 - 0 
177 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark  -  Bangsbo Freja 3, Denmark Field 12 (8) 4 - 1 
174 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 9 (8) 6 - 0 
169 B 10 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 3 (8) 0 - 9 
301 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:05 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Champions Rawa, Poland Field 3 (8) 0 - 1 
276 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:50 Blizzards Calgary, Canada  -  FK Eika Krapfoss 1, Norway Field 2 (8) 2 - 1 
262 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:20 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 17 (8) 1 - 7 
244 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 13:20 FK Eika Krapfoss 1, Norway  -  Champions Rawa, Poland Field 9 (8) 4 - 0 
222 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:00 FK Eika Krapfoss 2, Norway  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 2 (8) 0 - 9 
216 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 11:30 FfI Frederikshavn 1, Denmark  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 17 (8) 3 - 4 
203 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 10:40 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Blizzards Calgary, Canada Field 17 (8) 0 - 5 
200 B 11 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 3 - 2 
182 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 09:00 FfI Frederikshavn 1, Denmark  -  FK Eika Krapfoss 2, Norway Field 17 (8) 10 - 0 
183 B 11 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 09:40 Bangsbo Freja 2, Denmark  -  Torns IF, Sweden Field 9 (8) 1 - 1 
286 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 16:35 Bremerhaven, Germany  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 3 - 1 
275 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:40 Kambo IL, Norway  -  FfI Frederikshavn 3, Denmark Field 9 (8) 5 - 0 
266 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:50 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  LKS Chlebnia, Poland Field 9 (8) 0 - 3 
267 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 15:00 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 2 (8) 1 - 2 
236 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:40 Skagen Idræts Klub, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 16 (8) 8 - 0 
242 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 14:30 Cantolao, Peru  -  Trygg/Lade, Norway Field 12 (8) 4 - 1 
235 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 16:30 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 12 (8) 1 - 0 
232 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 12:30 LKS Chlebnia, Poland  -  FfI Frederikshavn 3, Denmark Field 9 (8) 3 - 1 
199 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 10:30 Cantolao, Peru  -  Pro Touch Football Academy 1, Malta Field 3 (8) 0 - 1 
198 B 12 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 10:55 Trygg/Lade, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 12 (8) 0 - 3 
190 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 10:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 1 
189 B 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:50 Pro Touch Football Academy 2, Malta  -  Kambo IL, Norway Field 17 (8) 1 - 0 
305 B 13 Group 4 Ons 2019-07-10 18:50 Eiger FK, Norway  -  Texans Dallas, USA Field 4 0 - 4 
281 B 13 Group 3 Ons 2019-07-10 16:05 Hei IL Fotball, Norway  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 14 1 - 5 
300 B 13 Group 1 Ons 2019-07-10 17:50 Ås IL 2, Norway  -  Cantolao, Peru Field 6 0 - 6 
277 B 13 Group 3 Ons 2019-07-10 15:50 Ås IL-1, Norway  -  ASR oran, Algeria Field 6 3 - 0 wo 
274 B 13 Group 2 Ons 2019-07-10 15:20 Ålgård FK, Norway  -  Frederikshavn fi Alfa, Denmark Field 13 0 - 4 
273 B 13 Group 2 Ons 2019-07-10 15:15 Urædd FK, Norway  -  Elite Bornholm, Denmark Field 14 0 - 2 
272 B 13 Group 1 Ons 2019-07-10 15:20 Bjerkreim IL, Norway  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 5 0 - 6 
239 B 13 Group 3 Ons 2019-07-10 13:10 Bangsbo Freja, Denmark  -  Marin FC, USA Field 7 4 - 1 
238 B 13 Group 3 Ons 2019-07-10 13:00 ASR oran, Algeria  -  Hei IL Fotball, Norway Field 6 0 - 3 wo 
234 B 13 Group 1 Ons 2019-07-10 12:20 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  LKS Chlebnia, Poland Field 10 7 - 1 
205 B 13 Group 2 Ons 2019-07-10 10:50 Elite Bornholm, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 5 4 - 0 
226 B 13 Group 2 Ons 2019-07-10 12:35 Frederikshavn fi Alfa, Denmark  -  Gwardia Warszawa, Poland Field 14 1 - 2 
202 B 13 Group 1 Ons 2019-07-10 10:40 Cantolao, Peru  -  Bjerkreim IL, Norway Field 4 4 - 0 
193 B 13 Group 4 Ons 2019-07-10 17:50 Bremerhaven, Germany  -  Frederikshavn fi Omega, Denmark Field 7 4 - 1 
191 B 13 Group 3 Ons 2019-07-10 10:00 Marin FC, USA  -  Ås IL-1, Norway Field 5 4 - 1 
188 B 13 Group 2 Ons 2019-07-10 09:50 Gwardia Warszawa, Poland  -  Urædd FK, Norway Field 14 2 - 0 
187 B 13 Group 1 Ons 2019-07-10 09:50 LKS Chlebnia, Poland  -  Ås IL 2, Norway Field 4 5 - 1 
302 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:35 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  Scandia United, USA Field 2 (8) 8 - 0 
227 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:20 Ålgård FK, Norway  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 17 (8) 1 - 5 
229 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 12:30 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 3 (8) 9 - 0 
253 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 3 (8) 3 - 1 
291 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 Kambo IL, Norway  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 3 (8) 10 - 0 
296 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:40 Band Futebol, Brazil  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 2 (8) 1 - 0 
221 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:50 Himmelev-Veddelev BK, Denmark  -  Band Futebol, Brazil Field 16 (8) 0 - 2 
219 B 13 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:50 Scandia United, USA  -  Kambo IL, Norway Field 12 (8) 0 - 6 
185 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 09:40 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  Bremerhaven, Germany Field 12 (8) 1 - 13 
184 B 13 (8) Group 2 Ons 2019-07-10 18:20 Ålgård FK, Norway  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 9 (8) 1 - 6 
173 B 14 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Bjerkreim IL, Norway Field 7 9 - 0 
192 B 14 Group 2 Ons 2019-07-10 10:00 Bangsbo Freja, Denmark  -  Götaholm BK, Sweden Field 6 2 - 6 
195 B 14 Group 2 Ons 2019-07-10 10:00 Toledo Celtics, USA  -  Urædd FK,Norway Field 11 5 - 2 
196 B 14 Group 3 Ons 2019-07-10 10:00 Marin FC, USA  -  Ås IL, Norway Field 13 1 - 1 
197 B 14 Group 4 Ons 2019-07-10 10:00 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Texans Dallas, USA Field 7 0 - 4 
201 B 14 Group 4 Ons 2019-07-10 10:40 Ålgård FK, Norway  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 1 2 - 4 
240 B 14 Group 1 Ons 2019-07-10 13:10 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk  Field 10 3 - 0 wo 
241 B 14 Group 1 Ons 2019-07-10 13:10 Ferkingstad IL, Norway  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 11 0 - 0 
245 B 14 Group 4 Ons 2019-07-10 13:30 Texans Dallas, USA  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 5 7 - 0 
248 B 14 Group 2 Ons 2019-07-10 13:25 SK Trygg/Lade, Norway  -  Toledo Celtics, USA Field 14 0 - 0 
250 B 14 Group 3 Ons 2019-07-10 13:30 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Tungelsta IF, Sweden Field 13 2 - 1 
254 B 14 Group 3 Ons 2019-07-10 12:40 Bremerhaven, Germany  -  Marin FC, USA Field 13 0 - 3 
279 B 14 Group 1 Ons 2019-07-10 16:00 Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk   -  Ferkingstad IL, Norway Field 10 0 - 3 wo 
280 B 14 Group 2 Ons 2019-07-10 16:00 Urædd FK,Norway  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 11 1 - 0 
282 B 14 Group 3 Ons 2019-07-10 16:10 Ås IL, Norway  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 1 5 - 0 
285 B 14 Group 2 Ons 2019-07-10 16:10 Götaholm BK, Sweden  -  SK Trygg/Lade, Norway Field 13 4 - 0 
292 B 14 Group 3 Ons 2019-07-10 17:05 Tungelsta IF, Sweden  -  Bremerhaven, Germany Field 5 1 - 1 
303 B 14 Group 1 Ons 2019-07-10 18:45 Bjerkreim IL, Norway  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 7 0 - 0 
311 B 15 Group 4 Ons 2019-07-10 19:35 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 4 2 - 3 
310 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 19:15 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Ås IL 2, Norway Field 6 5 - 0 
309 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 19:15 Trygg/Lade, Norway  -  Blizzards Calgary, Canada Field 5 0 - 1 
304 B 15 Group 2 Ons 2019-07-10 18:50 Kambo IL, Norway  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 10 5 - 1 
299 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 17:50 Cantolao, Peru  -  Bjerkreim IL, Norway Field 5 1 - 1 
298 B 15 Group 3 Ons 2019-07-10 17:50 Ålgård FK, Norway  -  Ås IL 1, Norway Field 11 0 - 11 
293 B 15 Group 2 Ons 2019-07-10 17:20 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Sirens Football Club, Malta Field 10 2 - 0 
289 B 15 Group 4 Ons 2019-07-10 16:50 Eiger FK, Norway  -  San Francisco Seals, USA Field 11 1 - 1 
288 B 15 Group 3 Ons 2019-07-10 16:50 Scandia United, USA  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 7 6 - 0 
284 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 16:10 Blizzards Calgary, Canada  -  Ås IL 2, Norway Field 5 6 - 0 
270 B 15 Group 4 Ons 2019-07-10 15:00 Bremerhaven, Germany  -  Elite Bornholm, Denmark Field 10 0 - 6 
269 B 15 Group 3 Ons 2019-07-10 15:00 Ås IL 1, Norway  -  Strømsgodset IF, Norway Field 7 1 - 0 
265 B 15 Group 2 Ons 2019-07-10 14:50 Sirens Football Club, Malta  -  Subiaco AFC, Australia Field 6 1 - 1 
260 B 15 Group 4 Ons 2019-07-10 14:20 San Francisco Seals, USA  -  Store Bergan Fotball 2, Norway Field 5 8 - 0 
259 B 15 Group 3 Ons 2019-07-10 14:15 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 14 1 - 5 
257 B 15 Group 2 Ons 2019-07-10 14:00 Bangsbo Freja, Denmark  -  Store Bergan Fotball 1, Norway Field 11 3 - 6 
256 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 Cantolao, Peru  -  Trygg/Lade, Norway Field 7 1 - 2 
255 B 15 Group 1 Ons 2019-07-10 14:00 Bjerkreim IL, Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 10 2 - 1 
207 B 15 Group 4 Ons 2019-07-10 11:00 Elite Bornholm, Denmark  -  Eiger FK, Norway Field 10 5 - 0 
206 B 15 Group 3 Ons 2019-07-10 10:55 Strømsgodset IF, Norway  -  Scandia United, USA Field 7 2 - 1 
194 B 15 Group 2 Ons 2019-07-10 10:00 Subiaco AFC, Australia  -  Kambo IL, Norway Field 10 3 - 0 
268 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:00 Eiger FK, Norway  -  Kambo IL, Norway Field 3 (8) 0 - 3 
237 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 15:30 Dahle/Nordlandet, Norway  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 12 (8) 0 - 11 
213 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:30 Kambo IL, Norway  -  Bremerhaven, Germany Field 3 (8) 1 - 1 
181 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Eiger FK, Norway Field 16 (8) 6 - 2 
168 B 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bremerhaven, Germany  -  Dahle/Nordlandet, Norway Field 2 (8) 7 - 2 
283 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 16:10 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 4 1 - 2 
214 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 11:30 CF MADRID PROMESAS, Spain  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 4 1 - 0 
233 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 13:50 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Ås IL, Norway Field 6 0 - 3 
212 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 11:30 Ålgård FK, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 1 6 - 0 
179 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Ålgård FK, Norway  -  Ås IL, Norway Field 11 2 - 0 
176 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  CF MADRID PROMESAS, Spain Field 6 0 - 6 
178 B 16 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bjerkreim IL, Norway  -  Store Bergan Fotball, Norway Field 13 1 - 6 
231 B 17 Gruppe 2 Ons 2019-07-10 12:30 TikiTaka Academy, Nigeria  -  Scandia United, USA Field 5 4 - 0 
230 B 17 Gruppe 2 Ons 2019-07-10 12:30 Bremerhaven, Germany  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 4 1 - 0 
228 B 17 Gruppe 1 Ons 2019-07-10 12:30 ASR oran, Algeria  -  Ås IL, Norway Field 1 0 - 3 wo 
224 B 17 Gruppe 1 Ons 2019-07-10 12:10 Legion Warszawa, Poland  -  FC Stena Line, Denmark Field 11 0 - 2 
263 B 19 Group 1 Ons 2019-07-10 14:30 Understed IF, Denmark  -  Glios Academy, Nigeria Field 1 3 - 0 wo 
264 B 19 Group 1 Ons 2019-07-10 14:30 Dream Team Frederikshavn, Denmark  -  Frederikshavn F I, Denmark Field 4 1 - 4 
295 B 19 Group 1 Ons 2019-07-10 17:40 Glios Academy, Nigeria  -  Toca Juniors Football Club, USA Field 1 0 - 3 wo 
297 B 19 Group 1 Ons 2019-07-10 17:40 Dream Team Frederikshavn, Denmark  -  Understed IF, Denmark Field 4 0 - 1 
251 G 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 13:30 FfI Frederikshavn-1, Denmark  -  Ås IL, Norway Field 17 (8) 3 - 0 
294 G 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:30 Ås IL, Norway  -  FfI Frederikshavn-2, Denmark Field 9 (8) 1 - 0 
308 G 12 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 18:55 FfI Frederikshavn-1, Denmark  -  Marin FC 1+2, USA Field 3 (8) 0 - 2 
278 G 13 Group 1 Ons 2019-07-10 16:00 Bjerkreim IL, Norway  -  Marin FC 2, USA Field 7 0 - 2 
225 G 13 Group 1 Ons 2019-07-10 12:10 Marin FC 2, USA  -  Elite Bornholm, Denmark Field 6 3 - 0 
217 G 13 Group 1 Ons 2019-07-10 13:10 Bjerkreim IL, Norway  -  Ålgård FK, Norway Field 15 1 - 2 
180 G 13 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Marin FC 1, USA  -  Ås IL, Norway Field 14 4 - 0 
167 G 13 Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 Elite Bornholm, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 14 1 - 2 
223 G 14 Group 1 Ons 2019-07-10 12:10 Marin FC 2, USA  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 7 2 - 0 
215 G 14 Group 1 Ons 2019-07-10 11:30 Marin FC 1, USA  -  Älvsborgs FF, Sweden Field 13 5 - 1 
172 G 14 Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 FfI Frederikshavn, Denmark  -  Scandia United, USA Field 13 1 - 4 
171 G 14 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Marin FC 1, USA  -  Marin FC 2, USA Field 5 3 - 0 
287 G 15 Group 1 Ons 2019-07-10 16:40 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  Trygg/Lade 1, Norway Field 6 1 - 0 
220 G 15 Group 1 Ons 2019-07-10 11:50 Trygg/Lade 1, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 15 0 - 4 
211 G 15 Group 1 Ons 2019-07-10 11:20 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  Eiger FK, Norway Field 11 0 - 2 
186 G 15 Group 1 Ons 2019-07-10 09:50 Trygg/Lade 2, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 1 6 - 0 
170 G 15 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Bjerkreim IL, Norway  -  Eiger FK, Norway Field 4 2 - 0 
218 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 11:45 Store Bergan Fotball, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 9 (8) 0 - 3 
258 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 14:10 Trygg/Lade(1+2), Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 9 (8) 8 - 0 
290 G 15 (8) Group 1 Ons 2019-07-10 17:00 Valparaiso, Chile  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 3 wo 
175 G 16 Group 1 Ons 2019-07-10 09:00 Scandia United, USA  -  Ålgård FK, Norway Field 10 6 - 1 
204 G 16 Group 1 Ons 2019-07-10 10:50 SEIF Strandby-Elling, Denmark  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 6 4 - 1 
246 G 16 Group 1 Ons 2019-07-10 13:30 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  -  Ås IL, Norway Field 1 0 - 12 
247 G 16 Group 1 Ons 2019-07-10 13:30 Scandia United, USA  -  SEIF Strandby-Elling, Denmark Field 4 7 - 0 
261 G 18 Group 1 Ons 2019-07-10 14:20 FfI Frederikshavn, Denmark  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 13 0 - 2 
271 G 18 Group 1 Ons 2019-07-10 15:00 Texans Dallas, USA  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 11 3 - 0 
306 G 18 Group 1 Ons 2019-07-10 18:50 Texans Dallas, USA  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 1 5 - 0 
307 G 18 Group 1 Ons 2019-07-10 18:50 Bangsbo Freja, Denmark  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 11 1 - 3 
382 B 10 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 14:00 Pro Touch Football Academy, Malta   -  FfI Frederikshavn I, Denmark  Field 9 (8) 7 - 0 
381 B 10 (8) B-semifinal:02 Tor 2019-07-11 14:00 Bangsbo Freja 3, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 3 (8) 5 - 6 
380 B 10 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 14:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 2 (8) 2 - 0 
344 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:45 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  SEIF Strandby - Elling, Denmark Field 2 (8) 3 - 1 
319 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Bangsbo Freja 1, Denmark  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 9 (8) 0 - 3 
314 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Pro Touch Football Academy, Malta  -  Bangsbo Freja 2, Denmark Field 3 (8) 0 - 3 
313 B 10 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Bangsbo Freja 3, Denmark  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 2 (8) 0 - 4 
402 B 11 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 16:00 Blizzards Calgary, Canada   -  FfI Frederikshavn 1, Denmark  Field 3 (8) 0 - 4 
393 B 11 (8) B-semifinal:02 Tor 2019-07-11 15:00 Bangsbo Freja 2, Denmark   -  Champions Rawa, Poland  Field 9 (8) 7 - 0 
399 B 11 (8) A-semifinal:02 Tor 2019-07-11 15:50 Pro Touch Football Academy, Malta   -  FK Eika Krapfoss 1, Norway  Field 2 (8) 3 - 0 
392 B 11 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 15:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark   -  Torns IF, Sweden  Field 3 (8) 0 - 7 
391 B 11 (8) PO-group C Tor 2019-07-11 15:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark   -  FK Eika Krapfoss 2, Norway  Field 2 (8) 2 - 1 
357 B 11 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 11:35 Blizzards Calgary, Canada  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 17 (8) 3 - 0 
343 B 11 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:40 Champions Rawa, Poland  -  Bangsbo Freja 1, Denmark Field 12 (8) 2 - 1 
345 B 11 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:45 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  FK Eika Krapfoss 1, Norway Field 17 (8) 0 - 4 
325 B 11 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:40 Pro Touch Football Academy, Malta  -  FK Eika Krapfoss 2, Norway Field 3 (8) 7 - 0 
322 B 11 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:00 Torns IF, Sweden  -  FfI Frederikshavn 1, Denmark Field 17 (8) 2 - 5 
434 B 12 (8) B-kvartsfinal:03 Tor 2019-07-11 18:35 LKS Chlebnia, Poland   -  Pro Touch Football Academy 1, Malta  Field 12 (8) 1 - 2 
431 B 12 (8) B-kvartsfinal:04 Tor 2019-07-11 18:35 FfI Frederikshavn 3, Denmark   -  Cantolao, Peru  Field 3 (8) 0 - 4 
422 B 12 (8) B-kvartsfinal:02 Tor 2019-07-11 17:45 Kambo IL, Norway   -  Trygg/Lade, Norway  Field 12 (8) 0 - 2 
420 B 12 (8) A-semifinal:01 Tor 2019-07-11 17:40 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Skagen Idræts Klub, Denmark  Field 3 (8) 1 - 4 
400 B 12 (8) B-kvartsfinal:01 Tor 2019-07-11 15:55 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 9 (8) 1 - 3 
419 B 12 (8) A-semifinal:02 Tor 2019-07-11 17:40 Bremerhaven, Germany   -  Pro Touch Football Academy 2, Malta  Field 2 (8) 5 - 3 es 
356 B 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 11:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Pro Touch Football Academy 2, Malta Field 2 (8) 0 - 2 
355 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 11:30 FfI Frederikshavn 2, Denmark  -  Cantolao, Peru Field 9 (8) 2 - 9 
353 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 11:30 Pro Touch Football Academy 1, Malta  -  Trygg/Lade, Norway Field 3 (8) 0 - 1 
333 B 12 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:50 Bremerhaven, Germany  -  Skagen Idræts Klub, Denmark Field 12 (8) 3 - 1 
327 B 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:50 Kambo IL, Norway  -  LKS Chlebnia, Poland Field 17 (8) 0 - 1 
328 B 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 09:40 FfI Frederikshavn 3, Denmark  -  Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam  Field 9 (8) 1 - 10 
439 B 13 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 13:30 Bjerkreim IL, Norway   -  Urædd FK, Norway  Field 14 1 - 2 
435 B 13 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 09:50 Bremerhaven, Germany   -  LKS Chlebnia, Poland  Field 6 6 - 4 
432 B 13 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 10:00 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Frederikshavn fi Alfa, Denmark  Field 7 5 - 1 
428 B 13 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 09:50 Elite Bornholm, Denmark   -  Ås IL-1, Norway  Field 4 3 - 0 
425 B 13 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 09:50 Marin FC, USA   -  Eiger FK, Norway  Field 5 5 - 0 
415 B 13 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 17:00 Ås IL 2, Norway   -  Ålgård FK, Norway  Field 5 0 - 5 
398 B 13 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 15:05 Frederikshavn fi Alfa, Denmark   -  Texans Dallas, USA  Field 5 0 - 4 
397 B 13 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 15:05 LKS Chlebnia, Poland   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 7 2 - 3 
387 B 13 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 14:15 Ås IL-1, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 7 0 - 9 
388 B 13 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 15:00 Eiger FK, Norway   -  Gwardia Warszawa, Poland  Field 6 0 - 6 
376 B 13 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 19:25 Urædd FK, Norway   -  Hei IL Fotball, Norway  Field 4 0 - 4 
369 B 13 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 13:00 Ås IL 2, Norway   -  Frederikshavn fi Omega, Denmark  Field 10 5 - 0 
335 B 13 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 18:35 Texans Dallas, USA   -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark  Field 4 5 - 0 
338 B 13 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 09:50 Hei IL Fotball, Norway   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 1 0 - 2 
332 B 13 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 18:40 Bangsbo Freja, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 7 1 - 2 
331 B 13 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 17:50 Gwardia Warszawa, Poland   -  Marin FC, USA  Field 7 0 - 0 
330 B 13 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 18:40 Cantolao, Peru   -  Elite Bornholm, Denmark  Field 6 0 - 0 
410 B 13 (8) B-kvartsfinal:02 Tor 2019-07-11 16:40 IF Skjold Sæby, Denmark   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 2 (8) 4 - 5 es 
411 B 13 (8) B-kvartsfinal:01 Tor 2019-07-11 16:50 Store Bergan Fotball 1, Norway   -  Store Bergan Fotball 2, Norway  Field 3 (8) 2 - 1 
412 B 13 (8) B-kvartsfinal:03 Tor 2019-07-11 19:15 Ålgård FK, Norway   -  Scandia United, USA  Field 2 (8) 2 - 1 
352 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 11:30 Band Futebol, Brazil  -  Scandia United, USA Field 12 (8) 5 - 2 
340 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:35 Kambo IL, Norway  -  IF Skjold Sæby, Denmark Field 3 (8) 3 - 2 
341 B 13 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 10:35 Store Bergan Fotball 2, Norway  -  Himmelev-Veddelev BK, Denmark Field 9 (8) 0 - 6 
334 B 13 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:00 Bremerhaven, Germany  -  Ålgård FK, Norway Field 12 (8) 7 - 3 
326 B 13 (8) Group 2 Tor 2019-07-11 09:40 Store Bergan Fotball 1, Norway  -  Pro Touch Football Academy, Malta Field 2 (8) 0 - 4 
336 B 14 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 17:50 IF Skjold Sæby, Denmark   -  Götaholm BK, Sweden  Field 6 1 - 2 
337 B 14 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 17:00 Toledo Celtics, USA   -  Ås IL, Norway  Field 1 5 - 0 
342 B 14 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 18:30 Marin FC, USA   -  FfI Frederikshavn I, Denmark  Field 10 2 - 0 
348 B 14 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 19:30 Texans Dallas, USA   -  Ferkingstad IL, Norway  Field 6 5 - 0 
366 B 14 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 19:30 Bjerkreim IL, Norway   -  SK Trygg/Lade, Norway  Field 7 0 - 3 
371 B 14 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 13:15 Ås IL, Norway   -  Dahle/Nordlandet, Norway  Field 6 0 - 1 
377 B 14 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 13:50 Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 10 0 - 3 wo 
378 B 14 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 13:50 Bremerhaven, Germany   -  Ålgård FK, Norway  Field 11 1 - 3 
384 B 14 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 14:15 Urædd FK,Norway   -  Texans Dallas, USA  Field 4 0 - 8 
385 B 14 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 14:15 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Store Bergan Fotball 1, Norway  Field 5 1 - 2 
386 B 14 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 14:10 Götaholm BK, Sweden   -  Store Bergan Fotball 2, Norway  Field 6 3 - 0 
407 B 14 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 16:10 SK Trygg/Lade, Norway   -  Tungelsta IF, Sweden  Field 13 2 - 1 
414 B 14 PO-group A 2 Tor 2019-07-11 10:00 Dahle/Nordlandet, Norway   -  Toledo Celtics, USA  Field 11 1 - 1 
421 B 14 PO-group A 1 Tor 2019-07-11 10:00 Store Bergan Fotball 2, Norway   -  IF Skjold Sæby, Denmark  Field 10 0 - 12 
423 B 14 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 17:50 Ålgård FK, Norway   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 4 2 - 0 
429 B 14 PO-group A 3 Tor 2019-07-11 10:40 Store Bergan Fotball 1, Norway   -  Marin FC, USA  Field 4 1 - 1 
437 B 14 PO-group B 1 Tor 2019-07-11 19:00 Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk   -  Bremerhaven, Germany  Field 1 0 - 3 wo 
438 B 14 PO-group A 4 Tor 2019-07-11 11:00 Ferkingstad IL, Norway   -  Urædd FK,Norway  Field 10 3 - 0 
440 B 14 PO-group B 2 Tor 2019-07-11 12:30 Tungelsta IF, Sweden   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 4 1 - 2 
406 B 15 A-8-dels:04 Tor 2019-07-11 16:00 Kambo IL, Norway   -  FfI Frederikshavn I, Denmark  Field 7 2 - 1 
405 B 15 A-8-dels:03 Tor 2019-07-11 16:00 Bjerkreim IL, Norway   -  Store Bergan Fotball 1, Norway  Field 6 3 - 1 
404 B 15 A-8-dels:02 Tor 2019-07-11 16:00 Eiger FK, Norway   -  Scandia United, USA  Field 5 5 - 4 es 
403 B 15 A-8-dels:01 Tor 2019-07-11 16:00 Strømsgodset IF, Norway   -  San Francisco Seals, USA  Field 4 3 - 5 es 
401 B 15 B-8-dels:01 Tor 2019-07-11 16:00 Ås IL 2, Norway   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 1 0 - 3 
351 B 15 Group 1 Tor 2019-07-11 11:25 Trygg/Lade, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 14 0 - 3 
347 B 15 Group 1 Tor 2019-07-11 11:00 Ås IL 2, Norway  -  Cantolao, Peru Field 5 0 - 6 
346 B 15 Group 1 Tor 2019-07-11 10:50 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Blizzards Calgary, Canada Field 1 0 - 5 
368 B 15 (8) Playoff game Tor 2019-07-11 12:50 Kambo IL, Norway   -  Bremerhaven, Germany  Field 3 (8) 9 - 10 es 
367 B 15 (8) B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 12:50 Eiger FK, Norway   -  Dahle/Nordlandet, Norway  Field 2 (8) 6 - 0 
379 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 14:00 Ås IL, Norway  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 1 0 - 3 
413 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 16:55 Bjerkreim IL, Norway  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 4 1 - 2 
361 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 12:20 Store Bergan Fotball, Norway  -  CF MADRID PROMESAS, Spain Field 5 0 - 6 
354 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 11:30 FfI Frederikshavn I, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 4 0 - 1 
329 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 10:00 Store Bergan Fotball, Norway  -  FfI Frederikshavn 2, Denmark Field 13 8 - 0 
339 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 10:00 Ås IL, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 14 2 - 2 
320 B 16 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 CF MADRID PROMESAS, Spain  -  Ålgård FK, Norway Field 7 2 - 0 
430 B 17 PO-group B Tor 2019-07-11 18:30 Ås IL, Norway   -  ASR oran, Algeria  Field 11 3 - 0 wo 
426 B 17 PO-group B Tor 2019-07-11 18:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark   -  Scandia United, USA  Field 1 1 - 3 
418 B 17 PO-group A Tor 2019-07-11 17:30 Legion Warszawa, Poland   -  Bremerhaven, Germany  Field 11 2 - 2 
417 B 17 PO-group A Tor 2019-07-11 17:30 FC Stena Line, Denmark   -  TikiTaka Academy, Nigeria  Field 10 1 - 3 
375 B 17 PO-group B Tor 2019-07-11 13:15 ASR oran, Algeria   -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  Field 7 0 - 3 wo 
374 B 17 PO-group B Tor 2019-07-11 13:05 Ås IL, Norway   -  Scandia United, USA  Field 13 0 - 0 
373 B 17 PO-group A Tor 2019-07-11 13:15 TikiTaka Academy, Nigeria   -  Legion Warszawa, Poland  Field 5 2 - 0 
372 B 17 PO-group A Tor 2019-07-11 13:15 FC Stena Line, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 4 1 - 0 
394 B 19 Group 1 Tor 2019-07-11 15:00 Frederikshavn F I, Denmark  -  Glios Academy, Nigeria Field 10 3 - 0 wo 
395 B 19 Group 1 Tor 2019-07-11 15:00 Toca Juniors Football Club, USA  -  Dream Team Frederikshavn, Denmark Field 11 4 - 0 
436 B 19 Group 1 Tor 2019-07-11 18:50 Understed IF, Denmark  -  Frederikshavn F I, Denmark Field 5 0 - 0 
396 G 12 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 15:00 FfI Frederikshavn-2, Denmark  -  Marin FC 1+2, USA Field 17 (8) 2 - 3 
427 G 12 (8) A-finale Tor 2019-07-11 18:30 FfI Frederikshavn-1, Denmark   -  FfI Frederikshavn-2, Denmark  Field 2 (8) 3 - 0 
365 G 13 Group 1 Tor 2019-07-11 12:30 Ålgård FK, Norway  -  Marin FC 2, USA Field 1 0 - 4 
363 G 13 Group 1 Tor 2019-07-11 14:05 Ås IL, Norway  -  Bjerkreim IL, Norway Field 13 0 - 2 
362 G 13 Group 1 Tor 2019-07-11 12:25 Elite Bornholm, Denmark  -  Marin FC 1, USA Field 6 0 - 7 
315 G 13 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Elite Bornholm, Denmark  -  Ås IL, Norway Field 4 1 - 2 
312 G 13 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Ålgård FK, Norway  -  Marin FC 1, USA Field 1 0 - 9 
424 G 14 Playoff game Tor 2019-07-11 17:50 Scandia United, USA   -  Marin FC 2, USA  Field 5 1 - 0 
390 G 14 B-semifinal:01 Tor 2019-07-11 15:00 FfI Frederikshavn, Denmark   -  Älvsborgs FF, Sweden  Field 1 0 - 1 
324 G 14 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Älvsborgs FF, Sweden  -  Marin FC 2, USA Field 14 0 - 2 
318 G 14 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Scandia United, USA  -  Marin FC 1, USA Field 10 0 - 1 
360 G 15 Group 1 Tor 2019-07-11 12:10 Eiger FK, Norway  -  Trygg/Lade 1, Norway Field 13 2 - 0 
358 G 15 Group 1 Tor 2019-07-11 12:10 Bjerkreim IL, Norway  -  Trygg/Lade 2, Norway Field 10 0 - 1 
359 G 15 Group 1 Tor 2019-07-11 12:10 Valparaiso, Chile  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 11 0 - 5 
317 G 15 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Bjerkreim IL, Norway  -  Valparaiso, Chile Field 6 5 - 0 
316 G 15 Group 1 Tor 2019-07-11 09:00 Eiger FK, Norway  -  Trygg/Lade 2, Norway Field 5 2 - 0 
383 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 14:00 1. FFC Turbine Potsdam, Germany  -  FfI Frederikshavn I, Denmark Field 12 (8) 7 - 0 
389 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 14:40 Store Bergan Fotball, Norway  -  Trygg/Lade(1+2), Norway Field 12 (8) 0 - 1 
433 G 15 (8) Group 1 Tor 2019-07-11 18:35 Store Bergan Fotball, Norway  -  1. FFC Turbine Potsdam, Germany Field 9 (8) 0 - 5 
321 G 16 Group 1 Tor 2019-07-11 11:00 Ålgård FK, Norway  -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark Field 13 7 - 1 
323 G 16 Group 1 Tor 2019-07-11 11:00 Ås IL, Norway  -  Scandia United, USA Field 11 2 - 1 
364 G 16 Group 1 Tor 2019-07-11 15:00 SEIF Strandby-Elling, Denmark  -  Ålgård FK, Norway Field 13 0 - 3 
409 G 18 Group 1 Tor 2019-07-11 16:30 FfI Frederikshavn, Denmark  -  Texans Dallas, USA Field 11 2 - 7 
408 G 18 Group 1 Tor 2019-07-11 16:30 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Bangsbo Freja, Denmark Field 10 2 - 1 
350 G 18 Group 1 Tor 2019-07-11 11:20 Bangsbo Freja, Denmark  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 7 0 - 0 
349 G 18 Group 1 Tor 2019-07-11 11:20 IF Skjold Sæby, Denmark  -  Texans Dallas, USA Field 6 0 - 4 
457 B 10 (8) A-finale Fre 2019-07-12 10:00 Bangsbo Freja 2, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 4 - 2 es 
467 B 11 (8) B-finale Fre 2019-07-12 11:00 Torns IF, Sweden   -  Bangsbo Freja 2, Denmark  Field 3 (8) 3 - 0 
463 B 11 (8) PO-group C Fre 2019-07-12 10:40 Bangsbo Freja 1, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 17 (8) 0 - 6 
480 B 12 (8) B-finale Fre 2019-07-12 13:00 Trygg/Lade, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 3 (8) 1 - 5 
478 B 11 (8) PO-group C Fre 2019-07-12 12:50 FK Eika Krapfoss 2, Norway   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 17 (8) 2 - 1 
466 B 11 (8) A-finale Fre 2019-07-12 11:00 FfI Frederikshavn 1, Denmark   -  Pro Touch Football Academy, Malta  Field 2 (8) 1 - 3 
479 B 12 (8) A-finale Fre 2019-07-12 13:00 Skagen Idræts Klub, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 0 - 3 
451 B 12 (8) B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Pro Touch Football Academy 1, Malta   -  Cantolao, Peru  Field 17 (8) 0 - 4 
450 B 12 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 FfI Frederikshavn 2, Denmark   -  Trygg/Lade, Norway  Field 12 (8) 0 - 3 wo 
483 B 13 A-finale Fre 2019-07-12 13:40 Cantolao, Peru   -  Texans Dallas, USA  Field 20 0 - 1 
482 B 13 B-finale Fre 2019-07-12 13:40 Ålgård FK, Norway   -  Hei IL Fotball, Norway  Field 1 2 - 0 
462 B 13 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:00 Frederikshavn fi Omega, Denmark   -  Ålgård FK, Norway  Field 11 0 - 8 
448 B 13 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Gwardia Warszawa, Poland   -  Texans Dallas, USA  Field 10 1 - 3 
441 B 13 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Cantolao, Peru   -  Bremerhaven, Germany  Field 1 4 - 0 
484 B 13 (8) A-finale Fre 2019-07-12 14:00 Band Futebol, Brazil   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 3 - 5 es 
485 B 13 (8) B-finale Fre 2019-07-12 14:00 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Store Bergan Fotball 1, Norway  Field 3 (8) 2 - 1 
455 B 13 (8) B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:50 Store Bergan Fotball 1, Norway   -  Bangsbo Freja 1, Denmark  Field 17 (8) 3 - 0 
442 B 13 (8) A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Pro Touch Football Academy, Malta   -  Kambo IL, Norway  Field 2 (8) 2 - 4 
443 B 13 (8) A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Band Futebol, Brazil   -  Bremerhaven, Germany  Field 3 (8) 1 - 0 
454 B 13 (8) B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:50 Himmelev-Veddelev BK, Denmark   -  Ålgård FK, Norway  Field 12 (8) 4 - 0 
494 B 14 A-finale Fre 2019-07-12 16:00 Marin FC, USA   -  Texans Dallas, USA  Field 20 0 - 4 
469 B 14 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 11:00 Toledo Celtics, USA   -  Texans Dallas, USA  Field 7 0 - 1 
493 B 14 B-finale Fre 2019-07-12 16:00 Ålgård FK, Norway   -  SK Trygg/Lade, Norway  Field 1 2 - 3 es 
464 B 14 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:50 Bangsbo Freja, Denmark   -  Bremerhaven, Germany  Field 4 3 - 0 wo 
465 B 14 PO-group B 1 Fre 2019-07-12 10:50 Ålgård FK, Norway   -  Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk  Field 5 3 - 0 wo 
468 B 14 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 11:00 Götaholm BK, Sweden   -  Marin FC, USA  Field 6 3 - 5 es 
502 B 15 B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 17:50 Cantolao, Peru   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 4 2 - 1 
496 B 15 A-semifinal:02 Fre 2019-07-12 16:35 Ås IL 1, Norway   -  Elite Bornholm, Denmark  Field 5 1 - 2 
495 B 15 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 16:35 Blizzards Calgary, Canada   -  Eiger FK, Norway  Field 4 4 - 1 
459 B 15 A-kvartsfinal:03 Fre 2019-07-12 10:00 Ås IL 1, Norway   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 6 7 - 0 
460 B 15 A-kvartsfinal:04 Fre 2019-07-12 10:00 Elite Bornholm, Denmark   -  Kambo IL, Norway  Field 7 5 - 1 
456 B 15 B-kvartsfinal:01 Fre 2019-07-12 10:00 Trygg/Lade, Norway   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 1 2 - 0 
453 B 15 A-kvartsfinal:02 Fre 2019-07-12 09:50 Subiaco AFC, Australia   -  Eiger FK, Norway  Field 5 2 - 4 es 
452 B 15 A-kvartsfinal:01 Fre 2019-07-12 09:50 Blizzards Calgary, Canada   -  San Francisco Seals, USA  Field 4 2 - 0 
449 B 15 B-kvartsfinal:03 Fre 2019-07-12 09:00 Ålgård FK, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 11 1 - 3 
447 B 15 B-kvartsfinal:02 Fre 2019-07-12 09:00 Sirens Football Club, Malta   -  Store Bergan Fotball 2, Norway  Field 7 10 - 0 
446 B 15 B-kvartsfinal:04 Fre 2019-07-12 09:00 Bremerhaven, Germany   -  Bangsbo Freja, Denmark  Field 6 0 - 3 
499 B 15 (8) B-finale Fre 2019-07-12 17:00 Kambo IL, Norway   -  Eiger FK, Norway  Field 3 (8) 0 - 1 
498 B 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 17:00 Escuela de Fútbol La Adademia FC, Guatam   -  Bremerhaven, Germany  Field 2 (8) 6 - 0 
500 B 16 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:05 Ålgård FK, Norway   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 1 1 - 3 
488 B 16 B-semifinal:02 Fre 2019-07-12 14:00 Ås IL, Norway   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 7 6 - 3 es 
487 B 16 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 14:00 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 6 3 - 0 
475 B 17 PO-group B Fre 2019-07-12 12:00 Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark   -  Ås IL, Norway  Field 7 2 - 2 
474 B 17 PO-group B Fre 2019-07-12 12:00 Scandia United, USA   -  ASR oran, Algeria  Field 6 3 - 0 wo 
473 B 17 PO-group A Fre 2019-07-12 12:00 Bremerhaven, Germany   -  TikiTaka Academy, Nigeria  Field 5 0 - 10 
472 B 17 PO-group A Fre 2019-07-12 12:00 Legion Warszawa, Poland   -  FC Stena Line, Denmark  Field 4 1 - 1 
497 B 19 Playoff-game Fre 2019-07-12 16:35 Understed IF, Denmark   -  Toca Juniors Football Club, USA  Field 6 0 - 1 
471 G 13 A-finale Fre 2019-07-12 11:30 Marin FC 1, USA   -  Marin FC 2, USA  Field 20 3 - 0 
470 G 13 B-finale Fre 2019-07-12 11:30 Bjerkreim IL, Norway   -  Ås IL, Norway  Field 1 2 - 1 
477 G 14 A-finale Fre 2019-07-12 12:35 Marin FC 1, USA   -  Scandia United, USA  Field 20 3 - 1 es 
476 G 14 B-finale Fre 2019-07-12 12:35 Marin FC 2, USA   -  Älvsborgs FF, Sweden  Field 1 2 - 0 
489 G 15 B-finale Fre 2019-07-12 14:45 1. FFC Turbine Potsdam, Germany   -  Trygg/Lade 1, Norway  Field 1 2 - 0 
445 G 15 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Trygg/Lade 1, Norway   -  Valparaiso, Chile  Field 5 3 - 0 
444 G 15 A-semifinal:01 Fre 2019-07-12 09:00 Bjerkreim IL, Norway   -  Trygg/Lade 2, Norway  Field 4 2 - 0 
504 G 15 (8) A-finale Fre 2019-07-12 18:10 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 2 (8) 3 - 4 es 
491 G 16 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 15:15 SEIF Strandby-Elling, Denmark   -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  Field 4 2 - 3 
492 G 16 Playoff game A/B Fre 2019-07-12 15:15 Scandia United, USA   -  Ålgård FK, Norway  Field 5 4 - 0 
486 G 18 Group 1 Fre 2019-07-12 14:00 Bangsbo Freja, Denmark  -  Texans Dallas, USA Field 5 0 - 4 
481 G 18 Group 1 Fre 2019-07-12 13:00 IF Skjold Sæby, Denmark  -  FfI Frederikshavn, Denmark Field 4 1 - 3 
501 B 19 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:25 Dream Team Frederikshavn, Denmark   -  Glios Academy, Nigeria  Field 7 3 - 0 wo 
490 G 15 A-finale Fre 2019-07-12 14:45 Eiger FK, Norway   -  Bjerkreim IL, Norway  Field 20 2 - 0 
458 B 10 (8) B-finale Fre 2019-07-12 10:00 SEIF Strandby - Elling, Denmark   -  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Field 3 (8) 4 - 0 
503 B 15 B-semifinal:01 Fre 2019-07-12 17:50 Trygg/Lade, Norway   -  Sirens Football Club, Malta  Field 5 4 - 0 
506 B 15 A-finale Lör 2019-07-13 09:00 Blizzards Calgary, Canada   -  Elite Bornholm, Denmark  Field 20 0 - 4 
505 B 15 B-finale Lör 2019-07-13 09:00 Trygg/Lade, Norway   -  Cantolao, Peru  Field 19 2 - 1 
514 B 17 A-finale Lör 2019-07-13 14:30 TikiTaka Academy, Nigeria   -  FC Stena Line, Denmark  Field 20 4 - 0 
509 B 16 B-finale Lör 2019-07-13 11:40 FfI Frederikshavn I, Denmark   -  Ås IL, Norway  Field 19 4 - 1 
510 B 16 A-finale Lör 2019-07-13 11:40 CF MADRID PROMESAS, Spain   -  Store Bergan Fotball, Norway  Field 20 1 - 0 
513 B 17 B-finale Lör 2019-07-13 14:30 Scandia United, USA   -  Ås IL, Norway  Field 19 0 - 1 
515 B 19 B-finale Lör 2019-07-13 16:00 Understed IF, Denmark   -  Dream Team Frederikshavn, Denmark  Field 19 2 - 0 
508 G 16 A-finale Lör 2019-07-13 10:15 Ås IL, Norway   -  Scandia United, USA  Field 20 4 - 1 
507 G 16 B-finale Lör 2019-07-13 10:15 Ålgård FK, Norway   -  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  Field 19 3 - 1 
512 G 18 A-finale Lör 2019-07-13 13:00 Texans Dallas, USA   -  IF Skjold Sæby, Denmark  Field 20 8 - 0 
511 G 18 B-finale Lör 2019-07-13 13:00 Bangsbo Freja, Denmark   -  FfI Frederikshavn, Denmark  Field 19 2 - 0 
516 B 19 A-finale Lör 2019-07-13 16:00 Frederikshavn F I, Denmark   -  Toca Juniors Football Club, USA  Field 20 3 - 1